Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 3 éve
Zalán Denver Broncos 3 679 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Aki nem tudja, az tanítja ???
Most mentorálja és egyben versenyzik is vele?
A nagy koponyák melletti dolgozás.. Ez a kedvencem. Hozzuk el inkább a nagy koponyát ide.. Vagy itt miért nincs nagy koponya?
Zalán
És akkor Alex Smith mivel lenne jobb? Ráadásul a pályán Bridgewaternél is értelmezhetetlenebb. Ha elhozzuk Smithet vagy Brisettet az FA első hetén, akkor előrébb lennénk?
Cruyffista
Smith egy karizma. De igazad van, egyikkel sem lennénk előrébb. Lock nem Paton embere, ès valamiért szeretjük a fizimiskáját itt. de potens versenytàrs kell neki. ez lehet egy életerős qb a piacon, ilyen már nincs, és lehet valaki a drafton az első ötből. akit el lehet hozni, ha nagyon akarsz a kilencedikről. ha nem tudjuk egyiket sem megoldani idén, akkor minek hozni Driskel típusú valakit, mert van Driskel. Akkor egy év múlva megint meg lehet próbálni. Willie leírta miért nem vagy semmivel sem előrébb ezzel az üzlettel. Rám lehet fogni az elfogultságot Broncos ügyben, rá nem. Komolyan. ki fogadna rá pénzzel, hogy BW-ből lesz mèg irányító, csak olyan, aki csereként beállva elmenedzseli a csapatot a po-ba ??? Ennek a lehetősége sem adott vele. néztem a highlightot róla. olyan érdekes, hogy a sikeres passzai, amik bekerültek, 80 százalékban az ellenfél vezetésénél történt meg. A csávó nem nyertes. És nincs jó jelenléte.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 3 éve
sickmyduck Denver Broncos 83
Azért van más mérce is mint hogy Teddy mennyi meccset nyert. A focit nem csak a QB játssza. A Panthersnél is voltak 2020ban cserék rendesen - Rivera, Kuechly, Rhule, Newton. Egy szétzilált csapatban kellett hoznia a szerepet.

(•_•)
( •_•)>⌐■-■
(⌐■_■)

YEEEEEEEAAAAAHHHHHHH
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 295
Aki nem tudja, az tanítja ???
Most mentorálja és egyben versenyzik is vele?
A nagy koponyák melletti dolgozás.. Ez a kedvencem. Hozzuk el inkább a nagy koponyát ide.. Vagy itt miért nincs nagy koponya?
Zalán
És akkor Alex Smith mivel lenne jobb? Ráadásul a pályán Bridgewaternél is értelmezhetetlenebb. Ha elhozzuk Smithet vagy Brisettet az FA első hetén, akkor előrébb lennénk?
több mint 3 éve
Zalán Denver Broncos 3 679 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Willie Parker
Lance és Fields oké hogy top prospectek, de azt hagyod ki, hogy mindkettőnek egy tanuló szezont mondanak hónapok óta, nem tudnak instant kezdeni, vagy tudnának, csak nem ez a terv velük. Darnoldot én nem hasonlítanám a Teddy dealhez. Odaadtak egy 2. és egy 4. kört, míg jövőre az opciója pénzben is rengeteg, "kicsit" nagyobb bukó lenne. Teddy-t pedig kiváló mentornak tartják, aki nagy koponyák mellett is dolgozott eddig, tud segíteni akár Locknak, akár a rookienak. Ja és továbbra is áll: az FA piacon a Teddy-nél jobb QB-k instant kezdő helyet kaptak Dalton és Fitz esetében, nem Lock intjeinek számától függést.
Cruyffista
Darnold opciójáról még nem döntöttek
Willie Parker
Akárhogy is, ha Darnold nem válik be, az a pazarlás magasfoka, míg a Teddy dealre senki nem fog emlékezni 2 év múlva. Képzeld el itt a hangulatot, ha idehozzuk Darnoldot (akinél még az is vitatható, hogy Locknál jobb volt-e eddig) két értékes pickért és találgatjuk mi legyen az opciójával.

Vannak azért szintjei a purgatóriumnak.
Cruyffista
Szamomra nem. darnold egy elcseszett edzővel egy elcseszett csapatban lett ujonc kezdő. jár neki egy második esély. benne még valid minden, amit bele lehet látni. persze megbukhat most is. De valamiért pont Bridgewater előző csapata, ahol épp eleget játszott, vett részt edzésen, adott inkább esélyt Darnoldnak, mint ennek a fószernek.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 3 éve
Zalán Denver Broncos 3 679 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Willie Parker
Lance és Fields oké hogy top prospectek, de azt hagyod ki, hogy mindkettőnek egy tanuló szezont mondanak hónapok óta, nem tudnak instant kezdeni, vagy tudnának, csak nem ez a terv velük. Darnoldot én nem hasonlítanám a Teddy dealhez. Odaadtak egy 2. és egy 4. kört, míg jövőre az opciója pénzben is rengeteg, "kicsit" nagyobb bukó lenne. Teddy-t pedig kiváló mentornak tartják, aki nagy koponyák mellett is dolgozott eddig, tud segíteni akár Locknak, akár a rookienak. Ja és továbbra is áll: az FA piacon a Teddy-nél jobb QB-k instant kezdő helyet kaptak Dalton és Fitz esetében, nem Lock intjeinek számától függést.
Cruyffista
Aki nem tudja, az tanítja ???
Most mentorálja és egyben versenyzik is vele?
A nagy koponyák melletti dolgozás.. Ez a kedvencem. Hozzuk el inkább a nagy koponyát ide.. Vagy itt miért nincs nagy koponya? elvileg van koponya, aki a falat csárázza, van koponya, aki D-ben prof. oszt mégis az van, hogy se fal, se a D nem állítja meg az utolsó támadást, hogy Blacket idézzem. A nagy koponya nyer. a nagy koponya tolmácsa pedig 3 millióért ül a padon és egy másik csapat még fizet neki hetet, hogy ne ott rontsa a levegőt. a nagy koponyaságából semmit nem profitált a Panthers, és egyetlen korábbi csapata sem. A következők sem fognak.
Ezek mind olyan érvek, amit akkor hozunk fel, ha valakiről meg akarjuk győzni saját magunkat, hogy miért lesz jó. Egyébként 31 csapat örül, hogy nem ő nyalta be ezt a fickót. 18. legjobb. engem nem érdekel Denverben sem a 22. sem a 18. qb. Egèsz egyszerűen nem előrelépés, sem Locknak versenytárs, sem a padon, sem mentornak, sem egy esetleges újincnak. Állóvíz. engem a top 5-10 érdekel.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 295
Willie Parker
Lance és Fields oké hogy top prospectek, de azt hagyod ki, hogy mindkettőnek egy tanuló szezont mondanak hónapok óta, nem tudnak instant kezdeni, vagy tudnának, csak nem ez a terv velük. Darnoldot én nem hasonlítanám a Teddy dealhez. Odaadtak egy 2. és egy 4. kört, míg jövőre az opciója pénzben is rengeteg, "kicsit" nagyobb bukó lenne. Teddy-t pedig kiváló mentornak tartják, aki nagy koponyák mellett is dolgozott eddig, tud segíteni akár Locknak, akár a rookienak. Ja és továbbra is áll: az FA piacon a Teddy-nél jobb QB-k instant kezdő helyet kaptak Dalton és Fitz esetében, nem Lock intjeinek számától függést.
Cruyffista
Darnold opciójáról még nem döntöttek
Willie Parker
Akárhogy is, ha Darnold nem válik be, az a pazarlás magasfoka, míg a Teddy dealre senki nem fog emlékezni 2 év múlva. Képzeld el itt a hangulatot, ha idehozzuk Darnoldot (akinél még az is vitatható, hogy Locknál jobb volt-e eddig) két értékes pickért és találgatjuk mi legyen az opciójával.

Vannak azért szintjei a purgatóriumnak.
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 763
Willie Parker
Lance és Fields oké hogy top prospectek, de azt hagyod ki, hogy mindkettőnek egy tanuló szezont mondanak hónapok óta, nem tudnak instant kezdeni, vagy tudnának, csak nem ez a terv velük. Darnoldot én nem hasonlítanám a Teddy dealhez. Odaadtak egy 2. és egy 4. kört, míg jövőre az opciója pénzben is rengeteg, "kicsit" nagyobb bukó lenne. Teddy-t pedig kiváló mentornak tartják, aki nagy koponyák mellett is dolgozott eddig, tud segíteni akár Locknak, akár a rookienak. Ja és továbbra is áll: az FA piacon a Teddy-nél jobb QB-k instant kezdő helyet kaptak Dalton és Fitz esetében, nem Lock intjeinek számától függést.
Cruyffista
Darnold opciójáról még nem döntöttek

Fields és Lance is padozhatna Lock mögött is, nem?

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 295
Willie Parker
Lance és Fields oké hogy top prospectek, de azt hagyod ki, hogy mindkettőnek egy tanuló szezont mondanak hónapok óta, nem tudnak instant kezdeni, vagy tudnának, csak nem ez a terv velük. Darnoldot én nem hasonlítanám a Teddy dealhez. Odaadtak egy 2. és egy 4. kört, míg jövőre az opciója pénzben is rengeteg, "kicsit" nagyobb bukó lenne. Teddy-t pedig kiváló mentornak tartják, aki nagy koponyák mellett is dolgozott eddig, tud segíteni akár Locknak, akár a rookienak. Ja és továbbra is áll: az FA piacon a Teddy-nél jobb QB-k instant kezdő helyet kaptak Dalton és Fitz esetében, nem Lock intjeinek számától függést.
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 763
Milyen a szíve? Ne nevettessetek. Amikor utoljára láttam akkor tudott passzolni.
Írd le kérlek azt, ami egyből beugrik a neve hallatán.
Zalán
sickmyduck
Csak én nevettetlek. 😊 Mások nem. Az nem tudom mikor volt. De kérdés, mikor láttad utoljára nyerni? Nem elhanyagolható kérdés. Csak mert hosszú évek óta tolják le a torkunkon a jó dealeket, csak persze az eredményességhez nem tesz hozzá semmit. Az eredményjelző tábla nem hazudik. Értem én, hogy ma tulajdonképpen a működőképesség fontosabb mint az eredményesség, de azért az se baj, ha ez utóbbi is van.. Ebben talán egyetért velem a topik
Zalán
Szerintem ez egy tök felesleges lépés volt, mert:

1.) Ha Lock jó lesz, akkor mindegy, hogy ki ücsörög a padon, Teddy vagy egy hátsó/középső körös vagy Driskel.
2.) Ha jók lesztek Lockkal, de mondjuk megsérül, akkor Teddy-ben nem látom, hogy a beállásával fenn tudja tartani a jó színvonalat és küzdenétek a PO_ért, ami Fangio állását megmentheti.
3.) Ha Lock béna lesz és a csapatnak emiatt nem megy, akkor Teddy-ből sem nézem ki, hogy feljebb emeli a színvonalat, vagyis egy süllyedő hajót megment.
4.) Ha elúszott a szezon, akkor meg édes mindegy, hogy Lockkal vagy Teddyvel célozzátok meg a jobb draft pozíciót.
5.) Teddy elhozatalával szerintem abszolút nem csökkentek a QB drafttal kapcsolatos kérdőjelek (egyébként én a Panthersnél sem látom ezt Darnolddal), ha Fields/Lance az öletekbe hullik vagy elérhető, Paton úgy is menni fog, akkor meg minek Teddy. Most nem gondolom, hogy Bill Belichicket ezzel összezavartátok.
6.) Ha pedig első körben húztok QB-t, akkor most ki kezd és ki lesz a backup? Ha az újonc mindenkit legyőz TC-ben - mert van esély rá, hiszen sztem kb. öten is nagyobb tehetségek mindkét embereteknél - akkor valamelyik félig-kezdő/határeset emberkét úgyis el kell tradelni.
több mint 3 éve
Zalán Denver Broncos 3 679 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Milyen a szíve? Ne nevettessetek. Amikor utoljára láttam akkor tudott passzolni.
Írd le kérlek azt, ami egyből beugrik a neve hallatán.
Zalán
sickmyduck
Csak én nevettetlek. 😊 Mások nem. Az nem tudom mikor volt. De kérdés, mikor láttad utoljára nyerni? Nem elhanyagolható kérdés. Csak mert hosszú évek óta tolják le a torkunkon a jó dealeket, csak persze az eredményességhez nem tesz hozzá semmit. Az eredményjelző tábla nem hazudik. Értem én, hogy ma tulajdonképpen a működőképesség fontosabb mint az eredményesség, de azért az se baj, ha ez utóbbi is van.. Ebben talán egyetért velem a topik

Szerkesztette: Zalán

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 295
Lockot most hagyjuk. Egy második körös projekt olyan helyen, ahol nincs projektmenedzsment.
De most komolyan. Egyetlen momentum is beugrik neked Bridgewater neve hallatán? Vagy annyira jó elméleti szaksportmunkatárs, hogy ő kell ide? Vagy akkora szíve és hite van, mint mondjuk Alex Smithnek? Írd le kérlek azt, ami egyből beugrik a neve hallatán. De ne nézz youtube összefoglalót. Séróból tedd.
Mi az amit tőle kaphatunk mint csere? Hogy jól ül a padon 3 milkáért? A Panthers azért fizet hetet, hogy ne náluk tegye ezt. Nem érdekes ez? Akkor inkább üljön itt egy hatodik körös qb 270 ezerért.
A Panthers topikokban örömtűzek mindeközben.. Vajon mi ennek az oka?
Zalán
Bridgewater tavaly 18. legjobb QB volt a ligában advanced statokban, jobb, mint Smith és Lock. Hogy ezt hogyan kell pozicionálni: Manning óta a legjobb Broncos QB 22. volt. Ezzel nem azt mondom, hogy bármire megoldás, mert fáznék tőle rendesen ha 2 évre vesszük át és ki is lennék akadva. De a csere részletei okán nem érdemes erre ekkora fontosságot fordítani.

Amúgy halkan megjegyzem, Teddy oda vissza lepipálja Darnold eddigi karrierjét is. Ez a Lock-Darnold-Alex Smith hármas üzembiztos bottom 5 volt a szezon során, kb Wentz és Haskins voltak náluk szarabbak. (Smithet nem akarom bántani, nála érthető azért.)

Szerkesztette: Cruyffista
több mint 3 éve
sickmyduck Denver Broncos 83
Milyen a szíve? Ne nevettessetek. Amikor utoljára láttam akkor tudott passzolni.
Írd le kérlek azt, ami egyből beugrik a neve hallatán.
Zalán

(•_•)
( •_•)>⌐■-■
(⌐■_■)

YEEEEEEEAAAAAHHHHHHH
több mint 3 éve
Zalán Denver Broncos 3 679 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Nem értem a sok savat. Szerintem Bridgewater > Lock. De ne legyen igazam.

Még ha nem is kedvelem a feketéket a QB poszton... (most rasszista vagyok?)
sickmyduck
Lockot most hagyjuk. Egy második körös projekt olyan helyen, ahol nincs projektmenedzsment.
De most komolyan. Egyetlen momentum is beugrik neked Bridgewater neve hallatán? Vagy annyira jó elméleti szaksportmunkatárs, hogy ő kell ide? Vagy akkora szíve és hite van, mint mondjuk Alex Smithnek? Írd le kérlek azt, ami egyből beugrik a neve hallatán. De ne nézz youtube összefoglalót. Séróból tedd.
Mi az amit tőle kaphatunk mint csere? Hogy jól ül a padon 3 milkáért? A Panthers azért fizet hetet, hogy ne náluk tegye ezt. Nem érdekes ez? Akkor inkább üljön itt egy hatodik körös qb 270 ezerért.
A Panthers topikokban örömtűzek mindeközben.. Vajon mi ennek az oka?

Szerkesztette: Zalán

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 3 éve
sickmyduck Denver Broncos 83
Nem értem a sok savat. Szerintem Bridgewater > Lock. De ne legyen igazam.

Még ha nem is kedvelem a feketéket a QB poszton... (most rasszista vagyok?)

Szerkesztette: sickmyduck

(•_•)
( •_•)>⌐■-■
(⌐■_■)

YEEEEEEEAAAAAHHHHHHH
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 763


1 év 4.5 M, sztem full vállalható
Általános Doktor
Ezerszer inkább Dalton 10,5-ért. Benne el lehetne hinni, hogy versenyzésre kényszeríti Lockot. És ha Lock lesérül, fejreáll, akkor nem teljesen reménytelen a csapat helyzete..
Zalán
Ne már, Dalton meg a versenyhelyzet? Semmivel nem lennénk vele előrébb, max többe kerülne.

Értem én, hogy nem bírod a csavot, de azért ki ne tálaljuk már, hogy Dalton meg Trub jobb lenne.
roberto23
Trub nem. Ez a két ember, akitől kiver a víz. Rajtunk röhög a liga, maradjon annyiban. Bármennyire jó pénzügyileg a sztori. Nem a pénz megy fel az edzőpályára sem..
Zalán
Egyrészt kétlem, hogy a liga rajtunk röhögne (főleg, hogy szerintem mindenki magasról leszarja ki fog a Broncos kispadján ücsörögni), másrészt értem, hogy kiver a víz tőle, de azért na... szerintem kezeljük már helyén a sztorit.

Nem ez az igazolás fog kirántani a vízből, ahogy nem is ettől leszünk mégszarabbak. Paton akart egy veterán qb-t, hozott egyet, akit ismer, aki még mindig a legkevésbé szar opciók közé tartozik, és aki legalább olcsó. Szerintem nem kell ennek ekkora feneket keríteni. Januárban úgyse lesz már rosteren.
roberto23
Mi van akkor, ha Paton majd draftol egy első körös QB-t, ősszel elcseréli Lock-ot egy kétségbeesett csapathoz, és akkor mi lesz? A drafton húzott 4. QB vagy Teddy kezd?

Én úgy látom, hogy Paton abszolút nem bízik Lock képességeiben, ami régen rossz
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 763
Mi hatot spóroltunk azzal hogy cseréltük, cut esetén emlékeim szerint buktunk volna.

Holnapra sztem meglesznek a pontos részletek.

Sok türelmet Teddyhez, szükségetek lesz ra ha pályára kerül.
gabokocka
Itt senki sem akarja h pályára kerüljön 😀 de egy kis edzőtáboros versenyhelyzetre meg a padra tökéletes
Általános Doktor
Nem ez a csóka fog valós versenyhelyzetet teremteni az edzőtáborban. Ez az ember remekül illik a semmirekellő qb igazolásainkhoz. Frankón ezerszer inkább Minshew, vagy Foles. Nem érdekel a deal része. Az sem érdekel, ha ő fizet 3 milliárdot be a kasszába, amiből nekem is küldenek, és az sem, ha 100 millióra feltolják a remek csere QB szerződését. Az emberrel van bajom. Semmire nem lehet használni. Akkor inkább dobáljon WR arc a ps-ből, annak is több értelme van. Az egyáltalán nem érdekel, ha nem húzunk QB-t egykilencen meg az sem, ha nem megyünk fel egynégyre. Ha csak simán hozunk egy jó játékost hiányposztra, nekem jó. Csak ezt a madárijesztőt ne kelljen itt nézni egy percet sem. Én ezt így élem meg. Ha valakit el akartam kerülni, akkor az ez az ember..
Zalán
Azért lássuk be h ez egy elég erősen irracionális vélemény, amihez persze minden jogod megvan, csak ne várjuk el Patontól h így döntsön.

3 milláért jobb mint Foles, és nem rosszabb mint Bajúsz. 3+7 milla esetén akkor nagyon jó deal, ha tudjuk a részleteit a 7 milla kifizetésének, de egyelőre én azt látom h 3 milla lesz nálunk amit foglal a sapkából.
Általános Doktor
Szurkoló vagyok. Jogom van nem objektíven hozzáállni sporttársakhoz. De tegyük fel, jó deal, jó elterelés a drafton, minden jó. De most őszintén Doki. Én értem a Lock iránti szimpátiád. És hidd el, én lennék a legboldogabb, ha igazad lenne. Titokban rohadtul szurkolok neki, hogy fr QB-vá váljon. De az tény, hogy versenyhelyzetet kell teremteni. Erre szerinted ez a csávó, aki tíz perce a csapat tagja, megfelelő? Ha Lock lennék, most kurvára röhögnék egy jót és maszturbálnék egyet a film room sötétjében...
Zalán
Valós TC battle szerintem Lock és Minshew között lett volna, mert utóbbi egy őrült, nagyon szívós, nem beszari (mint Teddy) és nem beleszarom (mint nálunk Haskins) gyerek.
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 763
Egy 5-11 / 6-10 csapatban hogyan lehet valaki tökéletes a padra?
Mert, amúgy Lock lesérül és nem lesz csak 4-12, oh, csak azt ne...

Ráfér Lockra egy veterán mentor, 3 millióért oké, 10-ért nem. Közelebb nem vagyunk vele az alagút végéhez így se úgy se.

Ha az a terv, hogy majd ő versenyzik Lockkal, akkor lol. Ha Lock kezd, lehet reménykedni, hátha ő is 3. évére érik be, ha Teddy lesz a kezdő, akkor tudjuk mire számítsunk semmire. Ennél fogva egy TC battle-ben, nem lenne olyan forgatókönyv, amikor bárki örülne, ha Bridgewater nyerne, ergo nem jó vetélytársnak.

QB draft kérdésben, ha jön QB top10-ben, akkor nincs kérdés.
Ha nem jön QB, nem fogjuk tudni hogy Bridgewater miatt nem jött vagy amúgy se jött volna. Ne tegyetek úgy, mintha tudnátok és akkor a kimenetel miatt se hibáztattok olyat, akinek ki tudja van-e hozzá köze.
Lehet majd örülni a QB picknek vagy szomorkodni az elmaradása miatt, de nem kell egyben értékelni ezt hídvízzel...
Black_Adder
Teljesen egyetértek, illetve - ha nem jön draft QB - akkor mennyire reprezentatív az a minta, hogy a playbook-ot ismerő Lock legyőzi a TC-ben Bridgewatert.....
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 850 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Én jobban örültem volna a padra valami bizonyítottan jó mentornak (A. Smith-nek ha szerződést adunk szerintem tuti nem vonul vissza). Egy málészájú chooker aztán nagyon hiányzott a mentalitásból 😊

több mint 3 éve
dreadman Denver Broncos 153
Hm....szerintem a padra ennyiért nem rossz biznisz. Van aki irtózik tőle, van aki kedveli. Nekem közömbös. Az, hogy picket adtunk érte meg hát olyan, hogy mi a 6. körben úgyis egy csodás tizenhetedik TE-t szoktunk húzni az edzőcsapatba.

Positive Vibration
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 295
Na akkor tipp. Már a csere előtt is így gondoltam, semmi nem változott. Szerintem Sewell a mi emberünk. Ő az első Paton boardján. Ha nincs bent (nem lesz), hátra fogunk cserélni és kihúzunk egy ILB-t. Jeremiah Owusu-Koramoah vagy Parsons, de inkább az előbbire tippelnék.

Elvileg a Miami megkereste a Broncost, hogy ajánlatot tegyen cserére (1/6), de szerintem nem fogunk előre menni. Fields nem fog leesni, mert a Pats fel fog jönni 1/8-ra. De előnyben lennénk, mert a Lions és a Dolphins nem akar kicserélni a top12-ből, így nekik az 1/15 nem vonzó. Velünk viszont cserélnének.

Ha Lance és a Fields közül is választhatnánk 1/6-on, de egyik se kell, az egy olyan dolog ami elkerülhetetlenül meghatározhatja Paton megítélését elég hamar játékuktól függően.
több mint 3 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 978 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Ezen a tréden kár felhúzni bárkinek is magát, qvára nem kezdőnek jött, ne hasonlítsuk már a korábbi bust kezdőinkhez, mert egyáltalán nem az a cél vele, mint Flaccoval meg Kínommal volt...

Hoztunk egy veterán backupot, valszeg Lock, kisebb eséllyel egy elsőéves QB mögé, kifejezetten baráti áron, aki ennél többet lát bele az szvsz qvanagyot téved.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 3 éve
Gerichill Denver Broncos 523
Nem tudom, elsőre megijedtem, mikor megláttam a szalagcímet, de ennyiért tök mindegy. Sőt, ha már muszáj volt egy veteránt hozni (én nem akartam, hogy bárkit hozzunk), akkor legalább olcsón hoztunk valakit, egy hatodik körös pickért (ami gyakorlatilag semmi) a sok középszer közül. Watsonért bármit megadtam volna, az egyetlen valós idei QB opció közül őt tudtam volna értékelni.
Szóval engem ez a trade egyáltalán nem mozgat meg, szerintem nem oszt, nem szoroz, ha Patonnak kellett valaki egészségére, nem csinált nagy bajt, nem ezen fog múlni.
több mint 3 éve
Zalán Denver Broncos 3 679 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Dalton rőt képét el tudom viselni, BW bamba üres tekintetét nem. Ez is számít. Ez emóció...
Zalán
valld be h a bőrszíne nem tetszik 😀
Negritis
És a negyven centis vérfasza, ami miatt csak vonatnak hívják az öltözőben.. 😊
Zalán
A 40 centi hossza vagy az átmérője? 😂😂😂😂
ThundersNFL
Is-is 😳

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Bridgewater és Lock közül olyan választani, mintha a szar és fos lenne a 2 opcio
Heisman
Ez könnyű választás, a szart könyebb bent tartani.
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 766 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Bridgewater és Lock közül olyan választani, mintha a szar és fos lenne a 2 opcio

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz