Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 3 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 792 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Én ezt a pick-et nem tudom hova tenni. 1/9en tele lehetőséggel, erre hozunk egy újabb CB-t. Ezt baromi luxusnak érzem most.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 3 éve
Zalán Denver Broncos 3 679 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Elképesztően csalódott vagyok. Nonszensz. A class 3. legjobb CB-je... úgy hogy jött kettő FA-n. Ok, jó játékos persze, csak... Na mindegy.
Cruyffista
Nem mindegy.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 766 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Nem ez oldja meg a csapat gondjait, de jön egy jó játékos. Jövőre jön a QB ha Lock befuccsol. Már azért megérte hogy Jerry Jones beszopta 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 299 — The Mathematician
Elképesztően csalódott vagyok. Nonszensz. A class 3. legjobb CB-je... úgy hogy jött kettő FA-n. Ok, jó játékos persze, csak... Na mindegy.
Cruyffista
espn ranking szerint 1. cb 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 295
Elképesztően csalódott vagyok. Nonszensz. A class 3. legjobb CB-je... úgy hogy jött kettő FA-n. Ok, jó játékos persze, csak... Na mindegy.
több mint 3 éve
Zalán Denver Broncos 3 679 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
ARod all-in vagy elengedtem ezt jövőre
FLZOLI
Elvileg kész a csapat. egy Cb-re voltunk Mahomes-tól. nyugalom. Meg Fangio is mekkora d guru, kell neki az alapanyag.. 😊

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 850 — farkas.l.zoltan@gmail.com
ARod all-in vagy elengedtem ezt jövőre

több mint 3 éve
Zalán Denver Broncos 3 679 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Aztán marad nekünk jódeal Teddybubci... 😳

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 295
Justin Fields, no matter what.
Cruyffista
Aaron Rodgers?
Borbinho
ne csináljátok ezt velünk, így is eléggé meg vagyunk nyomorítva, még csak az kell hogy watson és fields után ezt is elhitessék
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 299 — The Mathematician
Zac Stevens
@ZacStevensDNVR
·
7m
Mark Schlereth just reported on
@1043TheFan
that a deal for the Broncos to land Aaron Rodgers is “as close to a done deal as it can get”

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Justin Fields, no matter what.
Cruyffista
Aaron Rodgers?

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 295
Justin Fields, no matter what.
több mint 3 éve
Zalán Denver Broncos 3 679 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Rodgers listája:
1. 49ers
2. Broncos
3. Raiders
Cruyffista
Friscot húzd is le, oda nem engedik. Patonnek van 3 órája, hogy prezentáljon egy normális ajánlatot.
Zalán
Szerződés mondjuk bajos, mert fizunövelést akar és így is 40-et keres. A tisztogatás után közel sem biztos, hogy annyira jól nézne ki a keret, mint most Rodgers annak látja (ha annak látja).
Cruyffista
Von lapát

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 295
Rodgers listája:
1. 49ers
2. Broncos
3. Raiders
Cruyffista
Friscot húzd is le, oda nem engedik. Patonnek van 3 órája, hogy prezentáljon egy normális ajánlatot.
Zalán
Szerződés mondjuk bajos, mert fizunövelést akar és így is 40-et keres. A tisztogatás után közel sem biztos, hogy annyira jól nézne ki a keret, mint most Rodgers annak látja (ha annak látja).
több mint 3 éve
Zalán Denver Broncos 3 679 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Rodgers listája:
1. 49ers
2. Broncos
3. Raiders
Cruyffista
Friscot húzd is le, oda nem engedik. Patonnek van 3 órája, hogy prezentáljon egy normális ajánlatot.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 295
Rodgers listája:
1. 49ers
2. Broncos
3. Raiders
több mint 3 éve
Zalán Denver Broncos 3 679 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
a "minimum" 2. kör lockért és a kevés bárhova nekem nem passzol össze 😀
sebaj
Negritis
Nyilván nem értékben kevés, sokkal inkább üzenetben, de lehet túl szentimentális vagyok. Ha odaadjuk bárhová az - akárhogy is nézzük - első számú irányítónkat egy második körért, az nekem nagyon szomrúan fest.
Bozontron
Inkaz fest sszomorú an, minden bántás nélkül, hogy Lock az első számú irányítótok.... Semmit nem mutatott ami 2. körnél többet érne... objektíve... bocs no offense
dande
mindezt wentz után? 😀
Negritis
Azért na, Wentznek a 5 évéből volt 1 egész tűrhető rookie 1 MVP, 1 jó, 1 közepesen szar és 1 pocsék. Szerintem nem releváns 😛
dande
Locknak az első öt évéből az 1 közepesen szar és egy pocsék pipa. Szerinted melyik három éve jön? Naigye, hogy többet ér mint az a második kanyar 😳

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 580 — Így remélem megfelelek nektek.....
a "minimum" 2. kör lockért és a kevés bárhova nekem nem passzol össze 😀
sebaj
Negritis
Nyilván nem értékben kevés, sokkal inkább üzenetben, de lehet túl szentimentális vagyok. Ha odaadjuk bárhová az - akárhogy is nézzük - első számú irányítónkat egy második körért, az nekem nagyon szomrúan fest.
Bozontron
Inkaz fest sszomorú an, minden bántás nélkül, hogy Lock az első számú irányítótok.... Semmit nem mutatott ami 2. körnél többet érne... objektíve... bocs no offense
dande
mindezt wentz után? 😀
Negritis
Azért na, Wentznek a 5 évéből volt 1 egész tűrhető rookie 1 MVP, 1 jó, 1 közepesen szar és 1 pocsék. Szerintem nem releváns 😛 Illetve ha Wentz 1 kör akkor Lockért pont elég a 2.

Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 580 — Így remélem megfelelek nektek.....
a "minimum" 2. kör lockért és a kevés bárhova nekem nem passzol össze 😀
sebaj
Negritis
Nyilván nem értékben kevés, sokkal inkább üzenetben, de lehet túl szentimentális vagyok. Ha odaadjuk bárhová az - akárhogy is nézzük - első számú irányítónkat egy második körért, az nekem nagyon szomrúan fest.
Bozontron
Inkább az fest szomorúan, minden bántás nélkül, hogy Lock az első számú irányítótok.... Semmit nem mutatott ami 2. körnél többet érne... objektíve... bocs no offense
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 299 — The Mathematician
a "minimum" 2. kör lockért és a kevés bárhova nekem nem passzol össze 😀
sebaj
Negritis
Nyilván nem értékben kevés, sokkal inkább üzenetben, de lehet túl szentimentális vagyok. Ha odaadjuk bárhová az - akárhogy is nézzük - első számú irányítónkat egy második körért, az nekem nagyon szomrúan fest.
Bozontron
Inkaz fest sszomorú an, minden bántás nélkül, hogy Lock az első számú irányítótok.... Semmit nem mutatott ami 2. körnél többet érne... objektíve... bocs no offense
dande
mindezt wentz után? 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Bozontron Denver Broncos 369
a "minimum" 2. kör lockért és a kevés bárhova nekem nem passzol össze 😀
sebaj
Negritis
Nyilván nem értékben kevés, sokkal inkább üzenetben, de lehet túl szentimentális vagyok. Ha odaadjuk bárhová az - akárhogy is nézzük - első számú irányítónkat egy második körért, az nekem nagyon szomrúan fest.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 299 — The Mathematician
a "minimum" 2. kör lockért és a kevés bárhova nekem nem passzol össze 😀
sebaj

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Zalán Denver Broncos 3 679 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Feltenném a kérdést, ha behuzzúk Lance-t, aki nyilvánvalóan nem lesz kédz week 1-en, és kezd a tegnapi remek szerzeményünk, azt hogy éljük meg? Mennyire fogunk neki szurkolni?

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 3 éve
Bozontron Denver Broncos 369
Miért lenne valid teória? Egy teljes offseason-t se nyomott még le Paton, de már elkönyveltük, hogy ennyire amatőr barom lenne.

Plusz Elway-re is lehet mondani sokmindent, de nem emlékszem, hogy bármikor is ennyire kretén lett volna.
roberto23
Természetesen nem feltételezem róla, hogy kókler lenne, ahhoz előbb annak kell mutatnia magát... 😊 Elwayt istenítettem korábban sokszor, a legtöbb döntését a meghozatalkor nagyon nagyon jónak találtam. Egyszerűen csak annyi történt, hogy elolvastam, hogy készek vagyunk eladni Lockot, miután idehoztuk Teddyt és egymás után három kép villant be, mindháromban egyszámjegyű winnel a következő 3 évben 😀

Én amúgy minimum egy 2. körért adnám el Lockot. Alatta biztosan nem. Egy harmadik körért inkább maradjon és legyen 4 QB-nk.
Cruyffista
A második kör nekem picit még kevés, de az alatt kifejezetten nevetséges, szerintem is.
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 295
Én amúgy minimum egy 2. körért adnám el Lockot. Alatta biztosan nem. Egy harmadik körért inkább maradjon és legyen 4 QB-nk.