Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 3 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér


1 év 4.5 M, sztem full vállalható
Általános Doktor
Ezerszer inkább Dalton 10,5-ért. Benne el lehetne hinni, hogy versenyzésre kényszeríti Lockot. És ha Lock lesérül, fejreáll, akkor nem teljesen reménytelen a csapat helyzete..
Zalán
Dalton meg Teddy ugyanazon a polcon van: NFL kezdő szintek, de sehova sem jutsz velük.

Mind2 tökéletes a padra, mind2 okés, ha be kell állniuk pár meccsre, mind2 rémálom ha stabil kezdőként tekintesz rájuk. De ez persze csak az én véleményem...

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 3 éve
Zalán Denver Broncos 3 681 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...


1 év 4.5 M, sztem full vállalható
Általános Doktor
Ezerszer inkább Dalton 10,5-ért. Benne el lehetne hinni, hogy versenyzésre kényszeríti Lockot. És ha Lock lesérül, fejreáll, akkor nem teljesen reménytelen a csapat helyzete..

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 3 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér


1 év 4.5 M, sztem full vállalható

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 3 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Szerintem így ebben formában teljesen okafogyottá vált Bridgewater szintjéről vitázni, mert mindegy, jobb úgysem volt. Legalábbis én nem hiszem el a lelassult Folesnak, Minshewnak meg pláne. Jimmy G meg nem 6. körbe kerül hanem 2.-ba, ahogy valszeg Minshew is drágább. Ilyen szempontból én örülök, hogy a legolcsóbb szar játékost hoztuk a lehetséges szar játékosok közül.

Aztán lehet szurkolni, hogy Paton jól szelektálja hogy franchise QB-e, vagy jövendőbeli bust a top3 pickből kicsúszó 2 QB.
Cruyffista
+1

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 302
Szerintem így ebben formában teljesen okafogyottá vált Bridgewater szintjéről vitázni, mert mindegy, jobb úgysem volt. Legalábbis én nem hiszem el a lelassult Folesnak, Minshewnak meg pláne. Jimmy G meg nem 6. körbe kerül hanem 2.-ba, ahogy valszeg Minshew is drágább. Ilyen szempontból én örülök, hogy a legolcsóbb szar játékost hoztuk a lehetséges szar játékosok közül.

Aztán lehet szurkolni, hogy Paton jól szelektálja hogy franchise QB-e, vagy jövendőbeli bust a top3 pickből kicsúszó 2 QB.
több mint 3 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér


Ez vmi hasonlót sejtet mint amit én irtam
gabokocka
A csere előtt valami 28 millió helyünk volt (igazolni már úgysincs kit rookiekon kívül), szerintem teljesen mindegy mennyit kap idén mert tavasszal úgyis felszabadul, a lényeg, hogy a jövő évi 21 millióját nem kell kifizetni.

Szóval ez olyan, mint az egy éves Brissett, Dalton féle igazolások, a pickért kár csak.

Mondjuk ezt a 3 milliót Lindsay-nek is odaadhatták volna, előrébb lennének, de ez kb bármilyen veterán qb igazolásra igaz.
Cruyffista
Kirúgjuk Driskellt és máris csak 500k-ba fájt...
Általános Doktor
Nahh.,.. Pont annyit ér Bridgewater, mint Driskell. Ugyanolyan versenyhelyzetben van most Lock mint Bridewater mélkül. Ezt innen Budapestről látni...
Zalán
Ezzel azért nem értek egyet, ég és föld a két Qb.

Sztem Bridgewater a tipikus langyosvíz, akire építve sehova sem jutsz. Ugyanakkor jó helyzetben jónak nézett ki a sérülése után is (lásd Saints), eddigi karrierje alatt pontosabb is volt mint Lock, valamint mivel első körös és ráadásul cseréltünk is érte, így lesz egy médianyomás Lockon (nem mintha szerencsétlenen nem lenne, boldog boldogtalan belerúg), így sztem igenis ösztökélni fogja.

Én akkor hánynék az ügylettől h ilyen 17-20 millákat fizetnénk neki -mint ahogy tette a Panthers-, mert az azt jelentené h rá építünk. Jelenleg nem ez a helyzet -még akkor sem a 3+7 M lesz a fizuja-, hanem egy biztosíték arra ha Lock földbe állna, vagy megsérülne. Padra akárhogy nézem tökéletes.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 3 éve
Shanny Magic San Francisco 49ers 177
Ez a Move várható volt mert őt Paton Draftolta 2014-ben. Emiatt is akarta ennyire, (ez olyan mint a Boone igazolás). Elhozza a “saját”embereit akik elérhetőek, és “jó” áron megszerezhetőek, ő lát benne valamit, és valamiért ő ül a GM a székben😅

[color][/color]NFL: San Francisco 49ers, Denver Broncos
Soccer: Manchester City
NBA: Denver Nuggets, Sacramento Kings, OKC, Los Angeles Clippers
NHL: Colorado Avalanche
Formula-1: Fernando Alonso, Max Verstappen
Tennis: Rafael Nadal
több mint 3 éve
Zalán Denver Broncos 3 681 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...


Ez vmi hasonlót sejtet mint amit én irtam
gabokocka
A csere előtt valami 28 millió helyünk volt (igazolni már úgysincs kit rookiekon kívül), szerintem teljesen mindegy mennyit kap idén mert tavasszal úgyis felszabadul, a lényeg, hogy a jövő évi 21 millióját nem kell kifizetni.

Szóval ez olyan, mint az egy éves Brissett, Dalton féle igazolások, a pickért kár csak.

Mondjuk ezt a 3 milliót Lindsay-nek is odaadhatták volna, előrébb lennének, de ez kb bármilyen veterán qb igazolásra igaz.
Cruyffista
Kirúgjuk Driskellt és máris csak 500k-ba fájt...
Általános Doktor
Nahh.,.. Pont annyit ér Bridgewater, mint Driskell. Ugyanolyan versenyhelyzetben van most Lock mint Bridewater mélkül. Ezt innen Budapestről látni...

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 3 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér


Ez vmi hasonlót sejtet mint amit én irtam
gabokocka
A csere előtt valami 28 millió helyünk volt (igazolni már úgysincs kit rookiekon kívül), szerintem teljesen mindegy mennyit kap idén mert tavasszal úgyis felszabadul, a lényeg, hogy a jövő évi 21 millióját nem kell kifizetni.

Szóval ez olyan, mint az egy éves Brissett, Dalton féle igazolások, a pickért kár csak.

Mondjuk ezt a 3 milliót Lindsay-nek is odaadhatták volna, előrébb lennének, de ez kb bármilyen veterán qb igazolásra igaz.
Cruyffista
Kirúgjuk Driskellt és máris csak 500k-ba fájt...

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 3 éve
Zalán Denver Broncos 3 681 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Mi hatot spóroltunk azzal hogy cseréltük, cut esetén emlékeim szerint buktunk volna.

Holnapra sztem meglesznek a pontos részletek.

Sok türelmet Teddyhez, szükségetek lesz ra ha pályára kerül.
gabokocka
Itt senki sem akarja h pályára kerüljön 😀 de egy kis edzőtáboros versenyhelyzetre meg a padra tökéletes
Általános Doktor
Nem ez a csóka fog valós versenyhelyzetet teremteni az edzőtáborban. Ez az ember remekül illik a semmirekellő qb igazolásainkhoz. Frankón ezerszer inkább Minshew, vagy Foles. Nem érdekel a deal része. Az sem érdekel, ha ő fizet 3 milliárdot be a kasszába, amiből nekem is küldenek, és az sem, ha 100 millióra feltolják a remek csere QB szerződését. Az emberrel van bajom. Semmire nem lehet használni. Akkor inkább dobáljon WR arc a ps-ből, annak is több értelme van. Az egyáltalán nem érdekel, ha nem húzunk QB-t egykilencen meg az sem, ha nem megyünk fel egynégyre. Ha csak simán hozunk egy jó játékost hiányposztra, nekem jó. Csak ezt a madárijesztőt ne kelljen itt nézni egy percet sem. Én ezt így élem meg. Ha valakit el akartam kerülni, akkor az ez az ember..
Zalán
Azért lássuk be h ez egy elég erősen irracionális vélemény, amihez persze minden jogod megvan, csak ne várjuk el Patontól h így döntsön.

3 milláért jobb mint Foles, és nem rosszabb mint Bajúsz. 3+7 milla esetén akkor nagyon jó deal, ha tudjuk a részleteit a 7 milla kifizetésének, de egyelőre én azt látom h 3 milla lesz nálunk amit foglal a sapkából.
Általános Doktor
Szurkoló vagyok. Jogom van nem objektíven hozzáállni sporttársakhoz. De tegyük fel, jó deal, jó elterelés a drafton, minden jó. De most őszintén Doki. Én értem a Lock iránti szimpátiád. És hidd el, én lennék a legboldogabb, ha igazad lenne. Titokban rohadtul szurkolok neki, hogy fr QB-vá váljon. De az tény, hogy versenyhelyzetet kell teremteni. Erre szerinted ez a csávó, aki tíz perce a csapat tagja, megfelelő? Ha Lock lennék, most kurvára röhögnék egy jót és maszturbálnék egyet a film room sötétjében...

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 302


Ez vmi hasonlót sejtet mint amit én irtam
gabokocka
A csere előtt valami 28 millió helyünk volt (igazolni már úgysincs kit rookiekon kívül), szerintem teljesen mindegy mennyit kap idén mert tavasszal úgyis felszabadul, a lényeg, hogy a jövő évi 21 millióját nem kell kifizetni.

Szóval ez olyan, mint az egy éves Brissett, Dalton féle igazolások, a pickért kár csak.

Mondjuk ezt a 3 milliót Lindsay-nek is odaadhatták volna, előrébb lennének, de ez kb bármilyen veterán qb igazolásra igaz.
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A deal-el semmi baj nincs, egy Teddy féle irányító ennyit simán megér. Backupnak vagy vészkezdőnek, mindegy.

Csak az a kérdés, hogy minek? Van már egy rookie contractos irányítónk, aki backupnak és vészkezdőnek még olcsóbban helyben van.

Kéne egy kezdő irányító. Úgy értem olyan, aki nem csak azért kezdő, mert az első snapre ő megy fel.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Egy 5-11 / 6-10 csapatban hogyan lehet valaki tökéletes a padra?
Mert, amúgy Lock lesérül és nem lesz csak 4-12, oh, csak azt ne...

Ráfér Lockra egy veterán mentor, 3 millióért oké, 10-ért nem. Közelebb nem vagyunk vele az alagút végéhez így se úgy se.

Ha az a terv, hogy majd ő versenyzik Lockkal, akkor lol. Ha Lock kezd, lehet reménykedni, hátha ő is 3. évére érik be, ha Teddy lesz a kezdő, akkor tudjuk mire számítsunk semmire. Ennél fogva egy TC battle-ben, nem lenne olyan forgatókönyv, amikor bárki örülne, ha Bridgewater nyerne, ergo nem jó vetélytársnak.

QB draft kérdésben, ha jön QB top10-ben, akkor nincs kérdés.
Ha nem jön QB, nem fogjuk tudni hogy Bridgewater miatt nem jött vagy amúgy se jött volna. Ne tegyetek úgy, mintha tudnátok és akkor a kimenetel miatt se hibáztattok olyat, akinek ki tudja van-e hozzá köze.
Lehet majd örülni a QB picknek vagy szomorkodni az elmaradása miatt, de nem kell egyben értékelni ezt hídvízzel...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 3 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Mi hatot spóroltunk azzal hogy cseréltük, cut esetén emlékeim szerint buktunk volna.

Holnapra sztem meglesznek a pontos részletek.

Sok türelmet Teddyhez, szükségetek lesz ra ha pályára kerül.
gabokocka
Itt senki sem akarja h pályára kerüljön 😀 de egy kis edzőtáboros versenyhelyzetre meg a padra tökéletes
Általános Doktor
Nem ez a csóka fog valós versenyhelyzetet teremteni az edzőtáborban. Ez az ember remekül illik a semmirekellő qb igazolásainkhoz. Frankón ezerszer inkább Minshew, vagy Foles. Nem érdekel a deal része. Az sem érdekel, ha ő fizet 3 milliárdot be a kasszába, amiből nekem is küldenek, és az sem, ha 100 millióra feltolják a remek csere QB szerződését. Az emberrel van bajom. Semmire nem lehet használni. Akkor inkább dobáljon WR arc a ps-ből, annak is több értelme van. Az egyáltalán nem érdekel, ha nem húzunk QB-t egykilencen meg az sem, ha nem megyünk fel egynégyre. Ha csak simán hozunk egy jó játékost hiányposztra, nekem jó. Csak ezt a madárijesztőt ne kelljen itt nézni egy percet sem. Én ezt így élem meg. Ha valakit el akartam kerülni, akkor az ez az ember..
Zalán
Azért lássuk be h ez egy elég erősen irracionális vélemény, amihez persze minden jogod megvan, csak ne várjuk el Patontól h így döntsön.

3 milláért jobb mint Foles, és nem rosszabb mint Bajúsz. 3+7 milla esetén akkor nagyon jó deal, ha tudjuk a részleteit a 7 milla kifizetésének, de egyelőre én azt látom h 3 milla lesz nálunk amit foglal a sapkából.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 3 éve
Zalán Denver Broncos 3 681 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Mi hatot spóroltunk azzal hogy cseréltük, cut esetén emlékeim szerint buktunk volna.

Holnapra sztem meglesznek a pontos részletek.

Sok türelmet Teddyhez, szükségetek lesz ra ha pályára kerül.
gabokocka
Itt senki sem akarja h pályára kerüljön 😀 de egy kis edzőtáboros versenyhelyzetre meg a padra tökéletes
Általános Doktor
Nem ez a csóka fog valós versenyhelyzetet teremteni az edzőtáborban. Ez az ember remekül illik a semmirekellő qb igazolásainkhoz. Frankón ezerszer inkább Minshew, vagy Foles. Nem érdekel a deal része. Az sem érdekel, ha ő fizet 3 milliárdot be a kasszába, amiből nekem is küldenek, és az sem, ha 100 millióra feltolják a remek csere QB szerződését. Az emberrel van bajom. Semmire nem lehet használni. Akkor inkább dobáljon WR arc a ps-ből, annak is több értelme van. Az egyáltalán nem érdekel, ha nem húzunk QB-t egykilencen meg az sem, ha nem megyünk fel egynégyre. Ha csak simán hozunk egy jó játékost hiányposztra, nekem jó. Csak ezt a madárijesztőt ne kelljen itt nézni egy percet sem. Én ezt így élem meg. Ha valakit el akartam kerülni, akkor az ez az ember..

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 3 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Ezt most így miért?
Egy normális irányítót kellett volna hozni, backupnak meg ott lett volna Lock. Most van két backup...
kapitnono
Ez hülyeség, már megbocsáss. Arra, amire nekünk kellett, arra egy diszkont áras Teddy tökéletes.

Itt Lock v első körös QB v Watson volt az út. Előbbiben szvsz több van mint egy mezei backupban, első körben még bármi lehet, Watsonról meg nem mi tehetünk h mozdíthatatlan.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 833 — Keep pounding


Ez vmi hasonlót sejtet mint amit én irtam

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 495
Nem lenne ezzel az igazolással baj, mert csere QB-nak tényleg tökéletes, de bármilyen draftpicket kiadni Teddyért óriási luxus
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 302
Teddyre mezt gyártani is pénz kidobás egy ilyen helyzetben lévő csapatnak.

QB kérdés nincs megoldva, jó backup meg arra van hogy egy PO csapat ne 3/3 at bukjon a kezdő QB nélkül hanem mondjuk csak 2 öt.
Teddy nem fog meccseket nyerni de szépen bent tud taratani egy csapatot a 4-7 győzelmes szezonok mocsarában.
TSzabi
Teddy csak azért jött, hogy Lock motivációja boostolva legyen szvsz, és hogy legyen valaki más aki tud edzésen egyeneset dobni. Legalábbis remélem. Teddy csak akkor kerül pályára, hogy Lock borzalmasan játszik.
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 111 — WHO DAT!!!!
Ezt most így miért?
Egy normális irányítót kellett volna hozni, backupnak meg ott lett volna Lock. Most van két backup...


több mint 3 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Mi hatot spóroltunk azzal hogy cseréltük, cut esetén emlékeim szerint buktunk volna.

Holnapra sztem meglesznek a pontos részletek.

Sok türelmet Teddyhez, szükségetek lesz ra ha pályára kerül.
gabokocka
Itt senki sem akarja h pályára kerüljön 😀 de egy kis edzőtáboros versenyhelyzetre meg a padra tökéletes

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Teddyre mezt gyártani is pénz kidobás egy ilyen helyzetben lévő csapatnak.

QB kérdés nincs megoldva, jó backup meg arra van hogy egy PO csapat ne 3/3 at bukjon a kezdő QB nélkül hanem mondjuk csak 2 öt.
Teddy nem fog meccseket nyerni de szépen bent tud taratani egy csapatot a 4-7 győzelmes szezonok mocsarában.
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 833 — Keep pounding
Mi hatot spóroltunk azzal hogy cseréltük, cut esetén emlékeim szerint buktunk volna.

Holnapra sztem meglesznek a pontos részletek.

Sok türelmet Teddyhez, szükségetek lesz ra ha pályára kerül.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Nem akarlak lelombozni titeket, de Teddy idei fizuja 17 millió lett volna, abból 10 garantalt. A 10 garantaltbol fizettünk ki 7et ha minden igaz. Igy ratok marad 3 garantalt, meg még 7.

Sztem, de majd kijönnek a pontos számok.
gabokocka
Módosítottak a szerződésén, amiket én olvasok azok alapján csak 3 milla van nálunk és az h ti benyeltek további 7-et. De persze majd a hivatalos számok úgyis eldöntik ezt a kérdést.

3 milláért meg egy 6. körért ez egy A+ részünkről, mert ennél olcsóbban nem kapsz egy olyan backup QB-t akinél nem szarod össze magad ha pályárakerül.

10 milla akkor fasza, ha a 7 M játékidőhöz van kötve, meglássuk.

Szerkesztette: Általános Doktor

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 833 — Keep pounding
Nem akarlak lelombozni titeket, de Teddy idei fizuja 17 millió lett volna, abból 10 garantalt. A 10 garantaltbol fizettünk ki 7et ha minden igaz. Igy ratok marad 3 garantalt, meg még 7.

Sztem, de majd kijönnek a pontos számok.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.