Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 302
A klubtól ki hitegeti a szurkolókat? Értem h személy szerint neked tetszett az idei QB class, de ha nekik annyira nem h emiatt feltradeljenek, attól miért szánalmasak? + még simán lehet h valóban kihúznak egy QB-t ha odaesik az ölükbe, akár 9-re akár később...
Általános Doktor
Schefter a csapatoktól kapott infókat posztolja. Ez szerintem hitegetés, smokescreennek nagyon gyenge. De ha tévedek, és kivesznek valakit akit csak szimplán alkalmatlannak tartanak első éves kezdésre aminek a következménye Teddy, megkövetem Patont. Nem kell kivenniük amúgy ha nem tetszik az adott játékos, írtam is hogy inkább úgy ne is tegyék, csak szerintem nem korrekt a szurkolókkal szemben, hogy Paton elhitette a sajttájokon, hogy versenyben vannak az egyikért.

Egyébként nem gázos ez a Teddy deal így részletekkel, azt aláírom. Simán jó csere.
több mint 3 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Ennyiért padra is simán megéri, szerintem ez nagyon jó deal volt, a QB picket meg az 1 éves szerződésével egyáltalán nem zárja ki…



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 3 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Jó, eltörölték a kövi évi szerződése érvényességét, jövőre FA. Legalább ennyi jó van benne, ha jövőre megkapta volna a 21 millió garantáltat, eskü nem nézek 2 évig focit.
Cruyffista
3 millás backupnak jön, szvsz konkrétan a liga legjobb backup QB-ja.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 302
Jó, eltörölték a kövi évi szerződése érvényességét, jövőre FA. Legalább ennyi jó van benne, ha jövőre megkapta volna a 21 millió garantáltat, eskü nem nézek 2 évig focit.
több mint 3 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
De nem zárják ki a QB Picket így sem 1/9-re
noflyzone
Szánalmas, hogy még ez után is van pofájuk hitegetni a szurkolókat.
Cruyffista
A klubtól ki hitegeti a szurkolókat? Értem h személy szerint neked tetszett az idei QB class, de ha nekik annyira nem h emiatt feltradeljenek, attól miért szánalmasak? + még simán lehet h valóban kihúznak egy QB-t ha odaesik az ölükbe, akár 9-re akár később...

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 3 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Hülyeség volt, pláne hogy emiatt csökken a smoke screen mértéke holnapra. Tuti egy wtf jön majd holnap...
FLZOLI
3 millát, meg egy 6. kört röhögve megért, ne vicceljünk már.

+ sztem pont így nő a smokescreen, mert az előttünk lévő csapatok nem fognak QB-t húzni, így meg már nem fognak csak miattunk betradelni QB-ért.

Ettől függetlenül reálisan nem QB lesz az első pick.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 302
De nem zárják ki a QB Picket így sem 1/9-re
noflyzone
Szánalmas, hogy még ez után is van pofájuk hitegetni a szurkolókat.
több mint 3 éve
Shanny Magic San Francisco 49ers 177
7 milliót fizet neki a Panthers
Mi 3 milliót adunk neki (via Schefter)
Ennyiért belefér (annyi mint Trub volt a Bears-nek)
De nem zárják ki a QB Picket így sem 1/9-re

[color][/color]NFL: San Francisco 49ers, Denver Broncos
Soccer: Manchester City
NBA: Denver Nuggets, Sacramento Kings, OKC, Los Angeles Clippers
NHL: Colorado Avalanche
Formula-1: Fernando Alonso, Max Verstappen
Tennis: Rafael Nadal
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 865 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Hülyeség volt, pláne hogy emiatt csökken a smoke screen mértéke holnapra. Tuti egy wtf jön majd holnap...

több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 302
😀😀😀DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDddDDDDDDDDddDDDDDDDDDDDdDDDdDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDdddddddddddd
több mint 3 éve
Zalán Denver Broncos 3 681 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Ezt az embert soha nem akarom pályán látni.
Mostantól Lock csakazértis 10000000000000-szor

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 3 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 806 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Egy 6. Kört adtunk érte
noflyzone
A fizetésének egy részét benyeli a panthers

Általános Doktor
Így rendben van szerintem. A fizetese miatt hirtelen megállt bennem az ütő, amikor olvastam, hogy jön.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 3 éve
Zalán Denver Broncos 3 681 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Csodás. A faszomat az ég alá nyomom !!!!!

Szerkesztette: Zalán

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 3 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Egy 6. Kört adtunk érte
noflyzone
A fizetésének egy részét benyeli a panthers

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 3 éve
Shanny Magic San Francisco 49ers 177
Egy 6. Kört adtunk érte

[color][/color]NFL: San Francisco 49ers, Denver Broncos
Soccer: Manchester City
NBA: Denver Nuggets, Sacramento Kings, OKC, Los Angeles Clippers
NHL: Colorado Avalanche
Formula-1: Fernando Alonso, Max Verstappen
Tennis: Rafael Nadal
több mint 3 éve
Hope San Francisco 49ers Penn State Nittany Lions 138
Bridgewatet érkezik
több mint 3 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Az általam leghitelesebbnek tartott bronco beatwriter idei mockja (rendre top5 szokott lenni a pontossága, bár idén elismeri h nagyon szeszélyes draft lesz):
 www.profootballnetwork.com/2021-nfl-mock-draft-1-round-albright/

A mai napon a drafthoz kapcsolódó morzsákat oszt meg, érdemes belenézni:
 twitter.com/allbrightnfl

| /tőlünk nem vár QB draftot/ |

Az esti bronco country tonightban szóban is bemutatja h kit miért hova.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 302
több mint 3 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
vagy csak szimplán úgy gondolja h az elérhető QB-k nem jobbak mint Lock, akkor én azt teljes vállszélességgel tudom támogatni.

És igen, ne felejtsük el h ő minden nap látja Lockot, és mind a 3 elérhető QB-t megnézte magának élőben, ellentétben velünk.
Általános Doktor
Ez rendben van, csak ne nézzen nagyokat ha a "Lock nem az én qb-m volt" mondást majd szimplán csak megkuncogják, ha nem szerez 2 éven belül fr QB-t. Azzal, ha idén nem cserél fel, pontosan Lockot választotta az irányítójának. Kivéve persze, ha a top3-ból kicsúszó 2 QB megbukik. De ha mindkettő beválik, vagy pont az aki 1/9-en is elérhető lett volna, akkor nagy bajban van.
Cruyffista
Ha elérhető lesz egy Qb és nem húzzuk ki, azzal valójában Lockot húzta, ezzel teljesen egyetértek, de személy szerint nem bánnám - azzal együtt h Fieldsben én látok egy watsonos utat -.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 302
vagy csak szimplán úgy gondolja h az elérhető QB-k nem jobbak mint Lock, akkor én azt teljes vállszélességgel tudom támogatni.

És igen, ne felejtsük el h ő minden nap látja Lockot, és mind a 3 elérhető QB-t megnézte magának élőben, ellentétben velünk.
Általános Doktor
Ez rendben van, csak ne nézzen nagyokat ha a "Lock nem az én qb-m volt" mondást majd szimplán csak megkuncogják, ha nem szerez 2 éven belül fr QB-t. Azzal, ha idén nem cserél fel, pontosan Lockot választotta az irányítójának. Kivéve persze, ha a top3-ból kicsúszó 2 QB megbukik. De ha mindkettő beválik, vagy pont az aki 1/9-en is elérhető lett volna, akkor nagy bajban van.
több mint 3 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
A Fields reményekhez annyit, hogy beszédes amikor konkrétan a Watson és az 1/9 téma óta a mai napig Bridgewater féle szarokat próbálnak rátukmálni a szurkolókra a denveri insiderek. Lásd Palmer mai posztja, hogy ne zárjuk ki a Foles, Teddy, Minshew féléket trade útján, mert lehet nagyobb rá az esély, mint a qb-pickre. Lenne egy pillanat amikor beleélné magát az ember valami izgalmasabb QB projektbe, megnyílik egy reálisnak tűnő kapu, és azonnal lerángatják a földre.

Sztem Paton konkrétan nem azért imádkozik, hogy Fields vagy Lance leessen 1/9-re, hanem hogy az 1/3 után akárhova kerülnek, ne váljanak be, mert teljes itteni karrieje során hallgathatja.
Cruyffista
Az ilyen jellegű "nagy dobásokról" mindig ez jut eszembe:


A draft körüli médiahypeban belehergeli magát az ember a nagy dobásokba, mert minden ismeretlenből lehet akármi is, de ha egyszer ő úgy értékeli h Lock + 1 premier pick jobb esély a győzelmekhez, vagy csak szimplán úgy gondolja h az elérhető QB-k nem jobbak mint Lock, akkor én azt teljes vállszélességgel tudom támogatni.

És igen, ne felejtsük el h ő minden nap látja Lockot, és mind a 3 elérhető QB-t megnézte magának élőben, ellentétben velünk.

Szerkesztette: Általános Doktor

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 302
A Fields reményekhez annyit, hogy beszédes amikor konkrétan a Watson és az 1/9 téma óta a mai napig Bridgewater féle szarokat próbálnak rátukmálni a szurkolókra a denveri insiderek. Lásd Palmer mai posztja, hogy ne zárjuk ki a Foles, Teddy, Minshew féléket trade útján, mert lehet nagyobb rá az esély, mint a qb-pickre. Lenne egy pillanat amikor beleélné magát az ember valami izgalmasabb QB projektbe, megnyílik egy reálisnak tűnő kapu, és azonnal lerángatják a földre.

Sztem Paton konkrétan nem azért imádkozik, hogy Fields vagy Lance leessen 1/9-re, hanem hogy az 1/3 után akárhova kerülnek, ne váljanak be, mert teljes itteni karrieje során hallgathatja.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 460 — The Mathematician
A PFF a draft előtt sorba rakta a saját módszertana alapján a rostereket, amely rangsorban 6. lettünk, úgy, hogy Lockot, bottom 3 QB-nak értékelték!!!!

 www.pff.com/news/nfl-ranking-all-32-nfl-rosters-ahead-of-the-2021-nfl-draft
Általános Doktor
nem tudok komolyan venni egy olyan listát, ahol bottom 3 QB-val top 6 rostere lehet valakinek
Black_Adder
De de de de, nincs ezzel semmi gond 😀
Általános Doktor
csak az OL meg a QB a kérdés, végülis ezek nem fontosak
Chicago is milyen sikeres ezzel a hozzáállással 😀

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
A PFF a draft előtt sorba rakta a saját módszertana alapján a rostereket, amely rangsorban 6. lettünk, úgy, hogy Lockot, bottom 3 QB-nak értékelték!!!!

 www.pff.com/news/nfl-ranking-all-32-nfl-rosters-ahead-of-the-2021-nfl-draft
Általános Doktor
nem tudok komolyan venni egy olyan listát, ahol bottom 3 QB-val top 6 rostere lehet valakinek
Black_Adder
De de de de, nincs ezzel semmi gond 😀

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 3 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
A PFF a draft előtt sorba rakta a saját módszertana alapján a rostereket, amely rangsorban 6. lettünk, úgy, hogy Lockot, bottom 3 QB-nak értékelték!!!!

 www.pff.com/news/nfl-ranking-all-32-nfl-rosters-ahead-of-the-2021-nfl-draft
Általános Doktor
nem tudok komolyan venni egy olyan listát, ahol bottom 3 QB-val top 6 rostere lehet valakinek

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear