Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 3 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 978 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
amúgy aki azon stresszel hogy mi lesz ősszel, annyit tudok mondani hogy már csak 364 nap a következő draftig
Negritis
Még kihúzhatunk egy Tom Brady-t a hatodik körben holnap!
Blacky Betty
Én nem várok QB picket, se ma se holnap. ILB, RB, S, esetleg OL, ami sztem még "need", meglátjuk h ők hogy gondolják

+ ez a másik amin nagyon fel szoktam húzni magam:
A Pecc és a Hawks qvára nem látta h Bradyből és Wilsonból mi lesz. Ha látták volna, akkor az első körben, akár felcserével kihúzzák. Nem tették, sőt még később sem, szal nem gondolom érvnek h bezzegahawks látta, qvara nem látta h Wilson az lesz ami lett belőle, csak szerencséjük volt. De most már befejeztem. 😀

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 3 éve
Blacky Betty Denver Broncos 36
amúgy aki azon stresszel hogy mi lesz ősszel, annyit tudok mondani hogy már csak 364 nap a következő draftig
Negritis
Még kihúzhatunk egy Tom Brady-t a hatodik körben holnap!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 309 — The Mathematician
amúgy aki azon stresszel hogy mi lesz ősszel, annyit tudok mondani hogy már csak 364 nap a következő draftig

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 978 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Általános Doktor
Én veled vagyok Doki!
Blacky Betty

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 3 éve
Blacky Betty Denver Broncos 36
Esetleg, nagyon esetleg még arra tudok gondolni, hogy Watson ügyet kivárjuk, és addig felturbózzuk még a csapatot BPA elven.
Szívesen fogadok még ötleteket arra vonatkozóan amit látunk/nem látunk. Valaki adjon reményt a jövőre pls 😀
esanders10
Amióta Paton itt van a QB helyzetet úgy kezeli h nem égető need, de lehet upgradelni (és az upgradet nem úgy gondolja h a tavalyi Locknál legyen jobb valaki, mert többet vár és remél Locktól - ezért nem játszik nálunk Gerappa pl.)

Watson, Rodgers valós, egyértelmű upgrade, értük mozdulna is. Ezért lett átalakítva pár szerződés, ezért ilyen az új szerződései struktúrája (idén is van ~27 M ami még elkölthető): ezt a pénzt nem azért nem költjük el, mert nem tudnánk még hozni egy-két játékost, hanem azért, mert valójában egy jövő évről áthozott aranytartalék, hogy ha trades helyezet van, akkor legyen hova hozni egy elit QB-t.

Stafford pl nála nem ez a polc volt, egy bizonyos szintig elment érte, de tovább nem, mert egy nem elit QB-ért nem dob ki erőforrást.

A hírek szerint a drafton Lance volt az a QB, akiben láttak annyit h megéri a Lock projekt helyett egy újat kezdeni. Golom kiszivárgott h ő nem fog csúszni, így hozták Bridgewatert, aki biztosítja azt a QB szintet, ami egy elit védelem mellett elég (lásd Saints). De Teddyben nem megoldást lát hosszútávra, meg jövőévi kezdőt, mert azt Locktól remélik, és különben is, ha azt látna, akkor nem baszakodunk a szerződésével ennyit h szarért hugyért játszon itt egy évet. Ő arra kell, hogy a tavalyinál a legrosszabb esetben is jobb legyen az irányítójáték, de nem az a nívó, amit elvár, ez csak biztosíték.

Értem ezeket a QB purgatóriumos félelemeket is, hogy a keret túl jó, hogy a közeljövőben ennél magasabban húzzunk, de az SB-hez meg nem elég. De ezt Paton is tudja, és ha ő úgy látja h erre a problémára Fields, meg Jones nem megoldás, vagy legalábbis nem jobb megoldás mint a harmadéves Lock, akkor én hiszek neki.

Azt h meddig kell eltűrni "ugyanazt" arra pedig két dolgot tudok mondani:
1) "A Tim Burton rendezte Batman és a Nolan által rendezett Batman között azért van különbség" - legalább nézzünk bele az új rendező filmjébe, mielőtt a halálfaszára elküldjük h szar és h nem ért hozzá.

2) Szurkolók vagyunk, nálam nincs ilyen pont, ahol "elegem" van. Hozzáteszem nekem is volt olyan időszakom -szégyen vagy sem- VJ alatt, amikor örültem h kikapunk, mert hosszútávon ezt láttam jónak a klub szempontjából. De ha maradt volna az a bamba fasz, akkor az offseasonben ugyanúgy vártam volna a csodát és kapaszkodtam volna mindenbe...

ui.: Zalán és mások, akik magukra vehették: qvára senkit sem akartam megbántani, csak nagyon máshogy látjuk a helyzetet és egy pont után nem értem h miért kell ilyen negatívan hozzáállni a szituhoz, amikor sztem nem kell rózsaszín szemüveg h átlássuk és megértsük a mozgatórugókat/okokat.
Ettől még arrogáns és illetlen volt amit írtam, nem állt szándékomban megbántani vele senkit, elnézést ha mégis megtörtént.
Általános Doktor
Én veled vagyok Doki!
több mint 3 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 978 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Esetleg, nagyon esetleg még arra tudok gondolni, hogy Watson ügyet kivárjuk, és addig felturbózzuk még a csapatot BPA elven.
Szívesen fogadok még ötleteket arra vonatkozóan amit látunk/nem látunk. Valaki adjon reményt a jövőre pls 😀
esanders10
Amióta Paton itt van a QB helyzetet úgy kezeli h nem égető need, de lehet upgradelni (és az upgradet nem úgy gondolja h a tavalyi Locknál legyen jobb valaki, mert többet vár és remél Locktól - ezért nem játszik nálunk Gerappa pl.)

Watson, Rodgers valós, egyértelmű upgrade, értük mozdulna is. Ezért lett átalakítva pár szerződés, ezért ilyen az új szerződései struktúrája (idén is van ~27 M ami még elkölthető): ezt a pénzt nem azért nem költjük el, mert nem tudnánk még hozni egy-két játékost, hanem azért, mert valójában egy jövő évről áthozott aranytartalék, hogy ha trades helyezet van, akkor legyen hova hozni egy elit QB-t.

Stafford pl nála nem ez a polc volt, egy bizonyos szintig elment érte, de tovább nem, mert egy nem elit QB-ért nem dob ki erőforrást.

A hírek szerint a drafton Lance volt az a QB, akiben láttak annyit h megéri a Lock projekt helyett egy újat kezdeni. Golom kiszivárgott h ő nem fog csúszni, így hozták Bridgewatert, aki biztosítja azt a QB szintet, ami egy elit védelem mellett elég (lásd Saints). De Teddyben nem megoldást lát hosszútávra, meg jövőévi kezdőt, mert azt Locktól remélik, és különben is, ha azt látna, akkor nem baszakodunk a szerződésével ennyit h szarért hugyért játszon itt egy évet. Ő arra kell, hogy a tavalyinál a legrosszabb esetben is jobb legyen az irányítójáték, de nem az a nívó, amit elvár, ez csak biztosíték.

Értem ezeket a QB purgatóriumos félelemeket is, hogy a keret túl jó, hogy a közeljövőben ennél magasabban húzzunk, de az SB-hez meg nem elég. De ezt Paton is tudja, és ha ő úgy látja h erre a problémára Fields, meg Jones nem megoldás, vagy legalábbis nem jobb megoldás mint a harmadéves Lock, akkor én hiszek neki.

Azt h meddig kell eltűrni "ugyanazt" arra pedig két dolgot tudok mondani:
1) "A Tim Burton rendezte Batman és a Nolan által rendezett Batman között azért van különbség" - legalább nézzünk bele az új rendező filmjébe, mielőtt a halálfaszára elküldjük h szar és h nem ért hozzá.

2) Szurkolók vagyunk, nálam nincs ilyen pont, ahol "elegem" van. Hozzáteszem nekem is volt olyan időszakom -szégyen vagy sem- VJ alatt, amikor örültem h kikapunk, mert hosszútávon ezt láttam jónak a klub szempontjából. De ha maradt volna az a bamba fasz, akkor az offseasonben ugyanúgy vártam volna a csodát és kapaszkodtam volna mindenbe...

ui.: Zalán és mások, akik magukra vehették: qvára senkit sem akartam megbántani, csak nagyon máshogy látjuk a helyzetet és egy pont után nem értem h miért kell ilyen negatívan hozzáállni a szituhoz, amikor sztem nem kell rózsaszín szemüveg h átlássuk és megértsük a mozgatórugókat/okokat.
Ettől még arrogáns és illetlen volt amit írtam, nem állt szándékomban megbántani vele senkit, elnézést ha mégis megtörtént.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 3 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 309 — The Mathematician
Esetleg, nagyon esetleg még arra tudok gondolni, hogy Watson ügyet kivárjuk, és addig felturbózzuk még a csapatot BPA elven.
Szívesen fogadok még ötleteket arra vonatkozóan amit látunk/nem látunk. Valaki adjon reményt a jövőre pls 😀
esanders10
Lock MVP lesz 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
esanders10 Denver Broncos 453
Esetleg, nagyon esetleg még arra tudok gondolni, hogy Watson ügyet kivárjuk, és addig felturbózzuk még a csapatot BPA elven.
Szívesen fogadok még ötleteket arra vonatkozóan amit látunk/nem látunk. Valaki adjon reményt a jövőre pls 😀
több mint 3 éve
Bozontron Denver Broncos 369
Gondolom az a terv, hogy amit Lock nem passzol TDre, azt majd beviszi INTből Surtain. Végülis én ezt sem bánom, de ez a pick ez kiadós alvás után is gyomorideg. Olyan ez, mint autót venni jogosítvány nélkül, jó ha van, de minek. A pick előtt azt mondtam magamban, hogy ha nem Fields jön, akkor megvan az irányítónk a háttérben (még örültem is egy pillanatig), de minden jel (és azok hiánya) arra utal, hogy nem ez történik. Sebaj, legyen Lock a császár, és húzzuk be azt a harmadik helyet a csoportban! 😀

A félreértések elkerülése végett jegyezném meg, hogy szerintem senki, de tényleg SENKI nem azt mondta itt a fórumon, hogy Fields vagy Jones garantáltan jobb lesz, mint Lock. Én személy szerint Trevorban is látom a bustot, Lanceben meg főleg... Itt arról volt szó, hogy a “rá sem próbálás” az nekünk - átlag szurkolóknak - nagyon fájdalmas és lehangoló... Ha tartják elég jónak, ha nem. Az is fájhat egyébként önmagában, hogy nem tartják elég jónak... Szubjektív dolgokról beszélünk
több mint 3 éve
Zalán Denver Broncos 3 679 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Paton most nyilatkozta, hogy 3-4 első körös prospect van a Broncos boardján még bent, ha leesik valaki, kihúzza.

Tippre: Moehrig (S), JOK (ILB), Javonte Williams (RB), Dillon Radunz (OT)

Meg azt is mondta, hogy soha nem beszéltek Surtainnel, és a pro dayére sem ment el, míg a másik két corner iránt nagy érdeklődést mutattak, hogy Surtainért senki ne cseréljen be senki a Broncos elé. Ez azért elég komoly.
Cruyffista
Nagyon cseles. majdhogynem magyaros fifikás temperamentum. Teljesen átkúrtunk mindenkit..

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az meg hogy Fieldsnél vagy Jonesnál értelmesebb kísérlet szerintem elég vicces.
Mondra pazarlás egy második kört is akár odaadni.
kapitnono
A második körre mondtam, hogy van olyan értelmes, mint FIelsd lett volna 1/9-en. Nyilván kis pénz, kis foci, nagy pénz nagy foci, utóbbinak magasabb a plafonja, de sokkal többe is kerül. A többit majd meglátjuk 2-3 év múlva.

Pickre nem tippelek. A CB pick után úgyis fölösleges lenne. Lássuk ki jön, aztán megpróbálom/juk kitalálni, hogy miért.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 295
Paton most nyilatkozta, hogy 3-4 első körös prospect van a Broncos boardján még bent, ha leesik valaki, kihúzza.

Tippre: Moehrig (S), JOK (ILB), Javonte Williams (RB), Dillon Radunz (OT)

Meg azt is mondta, hogy soha nem beszéltek Surtainnel, és a pro dayére sem ment el, míg a másik két corner iránt nagy érdeklődést mutattak, hogy Surtainért senki ne cseréljen be senki a Broncos elé. Ez azért elég komoly.
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 096 — WHO DAT!!!!
De ha ma qb-t húzunk, belekezdek Paton/Elway takaroggyba..
Zalán
Ne siesd el. 😊 Az én "listámon" (ami kb. egy söralátét, annyit ér, de ha ez van akkor ez van) még van egy irányító, akit én tehetségesebbnek gondolok, mint az elmúlt 2-3 draft top10-es irányítóinak kétharmada (Mond). Ő már nem fogja első nap agyonverni Lockot az edzőtáborban, mint Jones-ról gondoltam, Mond-nak kell tanulni, akklimatizálódni (akár egy év pad is jól jöhetne neki), ő a második kör elején van annyira "értelme" kísérlet, mint a két irányító akit kihagytunk 1/9-en.

peterk2005
Mond? Az a csávó egyszerűen fogalmatlan, akárhány TAMU meccset néztem sírt a labda amikor neki kellett passzolnia. Ő max a futásaiból élt, de azt is csak gyengébb ellenfelek ellen. Amikor akár csak egy átlagos cspat jött szembe csődöt mondott földön, levegőben.
Az meg hogy Fieldsnél vagy Jonesnál értelmesebb kísérlet szerintem elég vicces.
Mondra pazarlás egy második kört is akár odaadni.


több mint 3 éve
esanders10 Denver Broncos 453
 twitter.com/MaseDenver/status/1387959443195842564

MileHigh reporton is ugyanazt gondolják amit én írtam, idézem.

"How does this pick, how does any of this, help the biggest issue for this franchise?

No matter how good your defense is, it doesn’t matter if you can’t score points. Is the expectation at Dove Valley that Vic Fangio is going shut out every opponent the Broncos face? This idea that you can just expect a dominant defense to do what it did in 2015 needs to stop. You would think the last five years would have served as a sledgehammer to that thought process. As we speak, neither Bridgewater nor Drew Lock are on the same level of Peyton Manning from the 2015 season. And if it does, as Andrew Mason pointed out, there’s a ceiling to that.


As of right now, this selection by Paton and Denver makes zero sense. None. Zip. Nada."

Szerkesztette: esanders10
több mint 3 éve
esanders10 Denver Broncos 453
amúgy én látok benne rációt hogy idén nem húzunk QB-t
ha Lock besül akkor Fangio is pápá
és az új HC - új QB alap szokott lenni szar csapatoknál
Negritis
Jelen pillanatban más ép ésszel felfogható indokot nem tudnék én sem mondani, arra amit a Qb poszt irányába tanúsítunk.
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 295
Ne siesd el. 😊 Az én "listámon" (ami kb. egy söralátét, annyit ér, de ha ez van akkor ez van) még van egy irányító, akit én tehetségesebbnek gondolok, mint az elmúlt 2-3 draft top10-es irányítóinak kétharmada (Mond).
peterk2005
A gyerek aki belenyomja a fülébe a labdát mielőtt passzol?
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 309 — The Mathematician
amúgy én látok benne rációt hogy idén nem húzunk QB-t
ha Lock besül akkor Fangio is pápá
és az új HC - új QB alap szokott lenni szar csapatoknál

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
De ha ma qb-t húzunk, belekezdek Paton/Elway takaroggyba..
Zalán
Ne siesd el. 😊 Az én "listámon" (ami kb. egy söralátét, annyit ér, de ha ez van akkor ez van) még van egy irányító, akit én tehetségesebbnek gondolok, mint az elmúlt 2-3 draft top10-es irányítóinak kétharmada (Mond). Ő már nem fogja első nap agyonverni Lockot az edzőtáborban, mint Jones-ról gondoltam, Mond-nak kell tanulni, akklimatizálódni (akár egy év pad is jól jöhetne neki), ő a második kör elején van annyira "értelme" kísérlet, mint a két irányító akit kihagytunk 1/9-en.

Az viszont elvitathatatlan, hogy 2-3 év múlva, ha az akkori tudásunkkal azt fogjuk látni, hogy akár Jones, akár Fields komoly irányító lett (vagy akár Mond úgy, hogy nem mi visszük ki), akkor azzal a Broncos be fog sorolni az utóbbi évtized kevés lúzer csapatai közé. Egyszerűen egy nem lúzer csapat nem engedheti meg, hogy irányító hiányosan kétszer is hagy maga mellett elmenni olyan játékosokat, akikből nem is akármilyen franchise QB lett.

Kezd a dolog egyébként muris lenni. A Broncos a liga egyik történelmi csapataként, a története során még SOHA nem draftolt irányítót a top10-ben. 😀 A top20-ban is csak egyet (Cutler), és az első körben is csak négyet (Maddox, Lynch, Tebow, Cutler).


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
esanders10 Denver Broncos 453
A Watson szál amúgy miért offos? I mean, tudok az ügyéről, de el tudjátok képzelni hogy 1 évnél többre eltiltsa a liga? (látva hogy milyen ügyekért mennyit kaptak emberkék az elmúlt években) Azt meg simán bevállalnám tudva hogy utána van egy top5 franchise qb-m. 6 ilyen év után már egy nem oszt nem szoroz nálam.
Arodot esélytelennek érzem, ráadásul még ha jönne is, 2-3 év múlva megint lehetne újrakezdeni mint Peytonnál. Persze, ettől még ha van esély, simán csinálnám.

Kezdem azt érezni hogy azért mert egyszer sikerült egy nem csak adott év legjobb (hanem alltime top3) védelmével bajnokságot nyerni, gyenge qb teljesítmény mellett, majd mi megint ezen a vonalon próbálunk elérni valamit. Nagyon nem tetszik amit látok. Imádtam azt a védelmet, de olyan 20-30 évente egyszer van.

Azt érzem hogy ez a franchise inkább rámegy a tuti langyos vízre évekig.
Mint ahogy meccsen belül is Fangio lépésein, sokszor nem a nyerjük meg, hanem a ne kapjunk ki hozzáállás, érződik ki.

Tök jó hogy jó cornerből sosem elég, de őszintén amíg nincs potens qb-d addig az ilyen és ehhez hasonló húzások, beleértve az FA tevékenységet is, egyszerűen nem osztanak, nem szoroznak. Ezek ilyen 6-10 helyett, 7-9, 8-8 húzások.

jelen pillanatban nincs miért lelkesedni. Amíg Fangio a hc, a jelenlegi qb-kal, a remény sincs meg a komolyabb dolgokra. Ez a legrosszabb az egészben.
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 295
Szerintem ez az offense edző csapat nem tudna vele sokáig menni, kellett oda Kyle is. JG talán ha 2 meccset nyert meg. De igen hozzájuk képest upgrade de kiadsz érte egy 2.kört hogy átlagos ő is?
Hope
Ha nem akarják Lockkal folytatni, akkor igen. Nem tudom mi a cél. Az is benne van, hogy senki nem tetszik nekik (Lock, Fields, Jones). Az biztos, hogy Jimmy G egy top15 széle QB, amihez Keenumnak, Flaccónak, Bridgewaternek semmi köze nem volt. Nem nyernénk vele SB-t, de legalább pozitív mérlegű szezonra meg PO-ra nagyot nőnének az esélyek, az is valami az elmúlt évek után.

Én nem cserélném le Lockot Jimmy G-re, de lehet mellette érvelni a D miatt, ami nevekre egészen kivételes. És akkor ma még tovább boostolhatják. Akárki lesz a QB szeptembertől, muszáj lesz neki teljesíteni a minimumot.
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 803 — Keep pounding
De ki lehet meg reális opció? Watson szerintem továbbra is offos, Rodgers-t én nem kajálom meg, más meg akiért meg is érné és reaális is nem nagyon van szerintem.
roberto23
Jimmy G-re van még cap, vagy valaki tetszik nekik a második körből. Esetleg Jordan Love, Minshew.

Hozzáteszem, nekem sem Jordan Love, sem Minshew, sem a második körös QB-k nem tetszenek. Lockot jobb QB-nak tartom. De ezek merülhetnek fel.
Cruyffista
Úristen, ne....
Bridgewater és JG egy csapatban, az a foci elleni erőszak lenne...
Leghaszontalanabb leggamemendzserebb QB páros evör, nincs épeszű ember aki erre rápróbálna.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
Hope San Francisco 49ers Penn State Nittany Lions 138
Az parádé lenne. Lock és Teddy mellé egy JG 🤣🤣
Hope
Azért Jimmy G járt már egy SB-ben, meg elirányított győztes csapatokat. Egyértelmű upgrade lenne, ne vicceljünk. Ha Lockban nem bíznak és elcserélik egy jó pickért, akkor Garoppolo legalább logikus fit egy top1 D célkitűzésű csapatnak.
Cruyffista
Szerintem ez az offense edző csapat nem tudna vele sokáig menni, kellett oda Kyle is. JG talán ha 2 meccset nyert meg. De igen hozzájuk képest upgrade de kiadsz érte egy 2.kört hogy átlagos ő is?
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 295
Az parádé lenne. Lock és Teddy mellé egy JG 🤣🤣
Hope
Azért Jimmy G járt már egy SB-ben, meg elirányított győztes csapatokat. Egyértelmű upgrade lenne, ne vicceljünk. Ha Lockban nem bíznak és elcserélik egy jó pickért, akkor Garoppolo legalább logikus fit egy top1 D célkitűzésű csapatnak.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 309 — The Mathematician
De ki lehet meg reális opció? Watson szerintem továbbra is offos, Rodgers-t én nem kajálom meg, más meg akiért meg is érné és reaális is nem nagyon van szerintem.
roberto23
Jimmy G-re van még cap, vagy valaki tetszik nekik a második körből. Esetleg Jordan Love, Minshew.

Hozzáteszem, nekem sem Jordan Love, sem Minshew, sem a második körös QB-k nem tetszenek. Lockot jobb QB-nak tartom. De ezek merülhetnek fel.
Cruyffista
Az parádé lenne. Lock és Teddy mellé egy JG 🤣🤣
Hope
covidra meg haskins 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!