Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 284
Ami ma mindenképp kéne, az visszacsere a 4 kör elejére a legjobb OT-ért a boardon (én Stone Forsythe-nak örülnék). Paton 10 picket szeretett volna a draftra, ami a mai 6-tal meg is van, de szerintem Freeman és Hamilton el lesznek cserélve, úgyhogy akár felcserével együtt is összejöhet. Ha ez megvan utána lehet BPA-zni, de az RT fontos need. Legrosszabb esetben az egyik picket el kéne cserélni egy akár csak középszer veteránért, capünk úgyis van.

Paton azt mondta a két top játékost szereztek meg a boardról az első és második körben, míg a harmadikban 6 célpontjuk volt, amiből 2 is leesett. Így kifogások nem nagyon lehetnek.

Kedvenc képem:


LB is becsuszott, ahogy olvasom inkább jó atléta, aki nem nagyon látja át a játékot. A rotáció nem árt oda, Jewell helyett akár kezdhet is.

Jó csere safety jöhet a 4-5.korben is.
FLZOLI
Browning sokszor levett top TE-ket is. Csere safety-nk lehet hogy már van Surtain érkezésével, Ojemudia, neki amúgy is jobban állna az a poszt és CB-ben már nem igazán látjuk, mert 5-en vannak előtte.
több mint 2 éve
Zalán Denver Broncos 3 673 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Ha Lock kap harmadik évet, akkor Bogyónak is járna a második. A center poszt sem épp a legegyszerűbb műfaj és bazira nem volt ideális a beilleszkedés éve. Lock három èv alatt három centerrel fog kezdeni. Nyilván ez sem a legideálisabb. De oké, ha ezt át kell alakítani, legyen. Az új gyerek jól dolgozik az erdőben meg a gázpalackokkal, vizesbödönökkel. Reméljük focizni is tud emberek ellen. Most lett egy sokkal drágább futónk. Nem tudom. Biztos jómadár. A videói izgalmasak. Annyira nem zavar, főleg ha az a vége, hogy Gordon megy a faszba. Az LB mint poszt, fontos mélyíteni. Bizzunk benne, hogy a feltérkép alapos volt. Ami nálam kurva nagy hiányossága ennek a draftnak, hogy egy erősnek mondott OT classból nem huzunk a fal szélére, ami elemi fontosságú. Van egy egyelőre egyidényes ostoba, sárgalázas, meg egy drága, sérülékeny, nyúl, szellemgyerek a fal szélére. Innen szoktak szétszopatni bennünket. Nyilván ma fogunk hozni, de azért nem véletlen van első, második, meg kétszáznegyvenhetedik kör. Minden újonnan érkező sportársnak sikeres karriert, kevés sérülést és agykárosodást, felfelé ívelő statisztikákat és talicska pènzt kívánok Broncos mezben. És egy potens HC-t.
Go Lock
Bridgewater takaroggy 😋

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Berry egy hulladék volt tavaly, örülök hogy jött a helyére más. Szimpatikus az arc, instant kezdő kéne legyen.

WTF RB megjött a 2.kör elején, de amúgy jó spíler, másokkal is kicsesztünk, szóval védhető.

LB is becsuszott, ahogy olvasom inkább jó atléta, aki nem nagyon látja át a játékot. A rotáció nem árt oda, Jewell helyett akár kezdhet is.

Jó csere safety jöhet a 4-5.korben is. OT viszont nagyon karcosan, így az RT poszt nem túl biztató... Esetleg valami red flages DL, Edge jön még gondolom akikből lehet valami

több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 284
Amit tolunk, az egy sallangmentes BPA. Láthatóan Paton nem igazán elégedett jó pár játékossal. Én a második napról csak a Meinerz picket nem értem teljesen, vagy Cushenberry, vagy Glasgow fizetése az ami nem tetszik neki. Egy RT talán fontosabb lett volna. Összességében jó játékosok, de az hogy nem jött senki James mögé, rontja az összképet. A Browning pick A+.

Fun fact a Lock-Vikings pletykák margójára: QB-t húztak a harmadik kör elején, ez talán ad neki némi hitelességet.

Őt tűzgolyónak fogom hívni.


Szerintem Cushenberry-t holnap el fogjuk cserélni. Mondanám hogy versenyezzenek, de nem tűnik valami fairnek.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 103 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 686 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
megyünk szépen egyre lejjebb, tradeltünk a Giantsszel majd a Saintsszel

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 284
Viszont így be kell fejezni a BPA-t, és muszáj OT-t húzni a harmadik körben. Sajnos elég komoly OT rush van. Jalen Mayfieldnek örülnék.

De az se lepne meg ha hátracserélnénk.
több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 284
Nekem ezzel a pickkel nincs bajom. Szerintem Jewell kicsit jobb ILB, mint Gordon futó. Vagy Jackson jobb S, mint Gordon futó. (Mármint Broncos mezben.)

És azt se feledjük, hogy nem jódolgunkban tettük, hanem _konkrétan_ negyedik körös ratingű a következő legjobb RB, míg Williamset az elsőbe várták. Nagyjából 3 csapat vitte volna el előlünk.

És így nem kell pénzt kiadni jövőre RB-posztra. Én ezt sokkal jobban értem, mint a tegnapit.

Szerkesztette: Cruyffista
több mint 2 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Jol kiszopattatok minket😅
több mint 2 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 975 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Ennyike:



| |

Szerkesztette: Általános Doktor

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 103 — The Mathematician
Erre most tenyleg nehéz bármit mondani. Tele lyukakkal a keret, erre felcserevel hozunk egy futót. Fantasztikus.
roberto23
a pff szerint egy jó qb-ra vagyunk az SBtől, szóval a luxus belefér 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 776 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Erre most tenyleg nehéz bármit mondani. Tele lyukakkal a keret, erre felcserevel hozunk egy futót. Fantasztikus.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 103 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Patrik007 Denver Broncos LSU Tigers 334
Jó legalább most a 2. picknél bebizonyosodott hogy teljesen hülyék vagyunk szal semmi gond az első körrel. Továbbra sincs fogalmuk hogy mit csináljanak ezzel a csapattal. Rendkivül fontos volt h felcseréljünk egy futóért!
több mint 2 éve
Zalán Denver Broncos 3 673 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
amúgy aki azon stresszel hogy mi lesz ősszel, annyit tudok mondani hogy már csak 364 nap a következő draftig
Negritis
Még kihúzhatunk egy Tom Brady-t a hatodik körben holnap!
Blacky Betty
Én nem várok QB picket, se ma se holnap. ILB, RB, S, esetleg OL, ami sztem még "need", meglátjuk h ők hogy gondolják

+ ez a másik amin nagyon fel szoktam húzni magam:
A Pecc és a Hawks qvára nem látta h Bradyből és Wilsonból mi lesz. Ha látták volna, akkor az első körben, akár felcserével kihúzzák. Nem tették, sőt még később sem, szal nem gondolom érvnek h bezzegahawks látta, qvara nem látta h Wilson az lesz ami lett belőle, csak szerencséjük volt. De most már befejeztem. 😀
Általános Doktor
konkrétan ugye mikor Wilson kihúzták a packersből hoztak drágán QB-t 😀
Negritis
Pontosan alátámasztottad a tegnapi döntés kritizálóit. Tehát a Hawks leigazolta az akkor elérhető legjobbnak tűnő választást FA-n, és azonnal ráhúzott egy qb-t a drafton, mert tudták, ez a legfobtosabb poszt, és addig kisérleteznek, amíg be nem találnak.. max lesz két jó qb. Duplázták a saját esélyüket. 2 sb részvétel és egy győzelem lett a jutalmuk. A győzelem a legfájóbb meccsünk örökké..
vagy ott van a redskins esete, amikor rg3-ra elhozzák Cousinst a negyedik körben. Mit nem adtunk volna ha ez a Cousins ma itt lenne.
Meg kell érteni, hogy nem lehet örökké ezt a langyost kiválsztósdit játszsani, mert ennek az az eredménye, amit látunk Manning óta.
Van a mondás, “az kockáztat a legnagyobbat, aki nem kockáztat”
Én meggondoltam magam.
A keret tele. Várok ma qb-t a Cousins esetből kiindulva.

Szerkesztette: Zalán

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 2 éve
Zalán Denver Broncos 3 673 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
amúgy aki azon stresszel hogy mi lesz ősszel, annyit tudok mondani hogy már csak 364 nap a következő draftig
Negritis
Még kihúzhatunk egy Tom Brady-t a hatodik körben holnap!
Blacky Betty
Én nem várok QB picket, se ma se holnap. ILB, RB, S, esetleg OL, ami sztem még "need", meglátjuk h ők hogy gondolják

+ ez a másik amin nagyon fel szoktam húzni magam:
A Pecc és a Hawks qvára nem látta h Bradyből és Wilsonból mi lesz. Ha látták volna, akkor az első körben, akár felcserével kihúzzák. Nem tették, sőt még később sem, szal nem gondolom érvnek h bezzegahawks látta, qvara nem látta h Wilson az lesz ami lett belőle, csak szerencséjük volt. De most már befejeztem. 😀
Általános Doktor
+ engem nem az zavar, hogy ők nem látták. Hanem az, zavar, hogy mi azt sem láttuk amit ők nem láttak.
Másrészt. Akkor igazoltuk le Manninget, menesztettük Tebowt, kellett egy projekt qb, aki tanul Manning mögött. Így mentünk a draftra. Tudatosan nem a top qb-kra fókuszáltunk a draft előtt. Hanem a második, harmadik körös emberkékre. Akkor is Wilsont szerettem volna. És mi kihúztuk Ronnie Hillmannt. Én ezt azóta sem tudom megemészteni. A qb balfaszkodásunk ott kezdődik...

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 2 éve
Blacky Betty Denver Broncos 36
amúgy aki azon stresszel hogy mi lesz ősszel, annyit tudok mondani hogy már csak 364 nap a következő draftig
Negritis
Még kihúzhatunk egy Tom Brady-t a hatodik körben holnap!
Blacky Betty
Én nem várok QB picket, se ma se holnap. ILB, RB, S, esetleg OL, ami sztem még "need", meglátjuk h ők hogy gondolják

+ ez a másik amin nagyon fel szoktam húzni magam:
A Pecc és a Hawks qvára nem látta h Bradyből és Wilsonból mi lesz. Ha látták volna, akkor az első körben, akár felcserével kihúzzák. Nem tették, sőt még később sem, szal nem gondolom érvnek h bezzegahawks látta, qvara nem látta h Wilson az lesz ami lett belőle, csak szerencséjük volt. De most már befejeztem. 😀
Általános Doktor
konkrétan ugye mikor Wilson kihúzták a packersből hoztak drágán QB-t 😀
Negritis
Meg is van a stratégia: Rodgers + late round QB! Ez most vagy soha!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 103 — The Mathematician
amúgy aki azon stresszel hogy mi lesz ősszel, annyit tudok mondani hogy már csak 364 nap a következő draftig
Negritis
Még kihúzhatunk egy Tom Brady-t a hatodik körben holnap!
Blacky Betty
Én nem várok QB picket, se ma se holnap. ILB, RB, S, esetleg OL, ami sztem még "need", meglátjuk h ők hogy gondolják

+ ez a másik amin nagyon fel szoktam húzni magam:
A Pecc és a Hawks qvára nem látta h Bradyből és Wilsonból mi lesz. Ha látták volna, akkor az első körben, akár felcserével kihúzzák. Nem tették, sőt még később sem, szal nem gondolom érvnek h bezzegahawks látta, qvara nem látta h Wilson az lesz ami lett belőle, csak szerencséjük volt. De most már befejeztem. 😀
Általános Doktor
konkrétan ugye mikor Wilson kihúzták a packersből hoztak drágán QB-t 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 975 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
amúgy aki azon stresszel hogy mi lesz ősszel, annyit tudok mondani hogy már csak 364 nap a következő draftig
Negritis
Még kihúzhatunk egy Tom Brady-t a hatodik körben holnap!
Blacky Betty
Én nem várok QB picket, se ma se holnap. ILB, RB, S, esetleg OL, ami sztem még "need", meglátjuk h ők hogy gondolják

+ ez a másik amin nagyon fel szoktam húzni magam:
A Pecc és a Hawks qvára nem látta h Bradyből és Wilsonból mi lesz. Ha látták volna, akkor az első körben, akár felcserével kihúzzák. Nem tették, sőt még később sem, szal nem gondolom érvnek h bezzegahawks látta, qvara nem látta h Wilson az lesz ami lett belőle, csak szerencséjük volt. De most már befejeztem. 😀

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 2 éve
Blacky Betty Denver Broncos 36
amúgy aki azon stresszel hogy mi lesz ősszel, annyit tudok mondani hogy már csak 364 nap a következő draftig
Negritis
Még kihúzhatunk egy Tom Brady-t a hatodik körben holnap!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 103 — The Mathematician
amúgy aki azon stresszel hogy mi lesz ősszel, annyit tudok mondani hogy már csak 364 nap a következő draftig

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 975 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Általános Doktor
Én veled vagyok Doki!
Blacky Betty

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 2 éve
Blacky Betty Denver Broncos 36
Esetleg, nagyon esetleg még arra tudok gondolni, hogy Watson ügyet kivárjuk, és addig felturbózzuk még a csapatot BPA elven.
Szívesen fogadok még ötleteket arra vonatkozóan amit látunk/nem látunk. Valaki adjon reményt a jövőre pls 😀
esanders10
Amióta Paton itt van a QB helyzetet úgy kezeli h nem égető need, de lehet upgradelni (és az upgradet nem úgy gondolja h a tavalyi Locknál legyen jobb valaki, mert többet vár és remél Locktól - ezért nem játszik nálunk Gerappa pl.)

Watson, Rodgers valós, egyértelmű upgrade, értük mozdulna is. Ezért lett átalakítva pár szerződés, ezért ilyen az új szerződései struktúrája (idén is van ~27 M ami még elkölthető): ezt a pénzt nem azért nem költjük el, mert nem tudnánk még hozni egy-két játékost, hanem azért, mert valójában egy jövő évről áthozott aranytartalék, hogy ha trades helyezet van, akkor legyen hova hozni egy elit QB-t.

Stafford pl nála nem ez a polc volt, egy bizonyos szintig elment érte, de tovább nem, mert egy nem elit QB-ért nem dob ki erőforrást.

A hírek szerint a drafton Lance volt az a QB, akiben láttak annyit h megéri a Lock projekt helyett egy újat kezdeni. Golom kiszivárgott h ő nem fog csúszni, így hozták Bridgewatert, aki biztosítja azt a QB szintet, ami egy elit védelem mellett elég (lásd Saints). De Teddyben nem megoldást lát hosszútávra, meg jövőévi kezdőt, mert azt Locktól remélik, és különben is, ha azt látna, akkor nem baszakodunk a szerződésével ennyit h szarért hugyért játszon itt egy évet. Ő arra kell, hogy a tavalyinál a legrosszabb esetben is jobb legyen az irányítójáték, de nem az a nívó, amit elvár, ez csak biztosíték.

Értem ezeket a QB purgatóriumos félelemeket is, hogy a keret túl jó, hogy a közeljövőben ennél magasabban húzzunk, de az SB-hez meg nem elég. De ezt Paton is tudja, és ha ő úgy látja h erre a problémára Fields, meg Jones nem megoldás, vagy legalábbis nem jobb megoldás mint a harmadéves Lock, akkor én hiszek neki.

Azt h meddig kell eltűrni "ugyanazt" arra pedig két dolgot tudok mondani:
1) "A Tim Burton rendezte Batman és a Nolan által rendezett Batman között azért van különbség" - legalább nézzünk bele az új rendező filmjébe, mielőtt a halálfaszára elküldjük h szar és h nem ért hozzá.

2) Szurkolók vagyunk, nálam nincs ilyen pont, ahol "elegem" van. Hozzáteszem nekem is volt olyan időszakom -szégyen vagy sem- VJ alatt, amikor örültem h kikapunk, mert hosszútávon ezt láttam jónak a klub szempontjából. De ha maradt volna az a bamba fasz, akkor az offseasonben ugyanúgy vártam volna a csodát és kapaszkodtam volna mindenbe...

ui.: Zalán és mások, akik magukra vehették: qvára senkit sem akartam megbántani, csak nagyon máshogy látjuk a helyzetet és egy pont után nem értem h miért kell ilyen negatívan hozzáállni a szituhoz, amikor sztem nem kell rózsaszín szemüveg h átlássuk és megértsük a mozgatórugókat/okokat.
Ettől még arrogáns és illetlen volt amit írtam, nem állt szándékomban megbántani vele senkit, elnézést ha mégis megtörtént.
Általános Doktor
Én veled vagyok Doki!
több mint 2 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 975 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Esetleg, nagyon esetleg még arra tudok gondolni, hogy Watson ügyet kivárjuk, és addig felturbózzuk még a csapatot BPA elven.
Szívesen fogadok még ötleteket arra vonatkozóan amit látunk/nem látunk. Valaki adjon reményt a jövőre pls 😀
esanders10
Amióta Paton itt van a QB helyzetet úgy kezeli h nem égető need, de lehet upgradelni (és az upgradet nem úgy gondolja h a tavalyi Locknál legyen jobb valaki, mert többet vár és remél Locktól - ezért nem játszik nálunk Gerappa pl.)

Watson, Rodgers valós, egyértelmű upgrade, értük mozdulna is. Ezért lett átalakítva pár szerződés, ezért ilyen az új szerződései struktúrája (idén is van ~27 M ami még elkölthető): ezt a pénzt nem azért nem költjük el, mert nem tudnánk még hozni egy-két játékost, hanem azért, mert valójában egy jövő évről áthozott aranytartalék, hogy ha trades helyezet van, akkor legyen hova hozni egy elit QB-t.

Stafford pl nála nem ez a polc volt, egy bizonyos szintig elment érte, de tovább nem, mert egy nem elit QB-ért nem dob ki erőforrást.

A hírek szerint a drafton Lance volt az a QB, akiben láttak annyit h megéri a Lock projekt helyett egy újat kezdeni. Golom kiszivárgott h ő nem fog csúszni, így hozták Bridgewatert, aki biztosítja azt a QB szintet, ami egy elit védelem mellett elég (lásd Saints). De Teddyben nem megoldást lát hosszútávra, meg jövőévi kezdőt, mert azt Locktól remélik, és különben is, ha azt látna, akkor nem baszakodunk a szerződésével ennyit h szarért hugyért játszon itt egy évet. Ő arra kell, hogy a tavalyinál a legrosszabb esetben is jobb legyen az irányítójáték, de nem az a nívó, amit elvár, ez csak biztosíték.

Értem ezeket a QB purgatóriumos félelemeket is, hogy a keret túl jó, hogy a közeljövőben ennél magasabban húzzunk, de az SB-hez meg nem elég. De ezt Paton is tudja, és ha ő úgy látja h erre a problémára Fields, meg Jones nem megoldás, vagy legalábbis nem jobb megoldás mint a harmadéves Lock, akkor én hiszek neki.

Azt h meddig kell eltűrni "ugyanazt" arra pedig két dolgot tudok mondani:
1) "A Tim Burton rendezte Batman és a Nolan által rendezett Batman között azért van különbség" - legalább nézzünk bele az új rendező filmjébe, mielőtt a halálfaszára elküldjük h szar és h nem ért hozzá.

2) Szurkolók vagyunk, nálam nincs ilyen pont, ahol "elegem" van. Hozzáteszem nekem is volt olyan időszakom -szégyen vagy sem- VJ alatt, amikor örültem h kikapunk, mert hosszútávon ezt láttam jónak a klub szempontjából. De ha maradt volna az a bamba fasz, akkor az offseasonben ugyanúgy vártam volna a csodát és kapaszkodtam volna mindenbe...

ui.: Zalán és mások, akik magukra vehették: qvára senkit sem akartam megbántani, csak nagyon máshogy látjuk a helyzetet és egy pont után nem értem h miért kell ilyen negatívan hozzáállni a szituhoz, amikor sztem nem kell rózsaszín szemüveg h átlássuk és megértsük a mozgatórugókat/okokat.
Ettől még arrogáns és illetlen volt amit írtam, nem állt szándékomban megbántani vele senkit, elnézést ha mégis megtörtént.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 2 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes