Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 2 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 776 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Kicsit kezdem ezt a qb helyzetet úgy érezni, hogy ha van rajta sapka az a baj, ha nincs akkor meg az. Eddig az volt, hogyha az első körben nem jött, akkor már utána se jöjjön. Most meg már az a baj, hogy miért nem jött egy újabb project qb Lock melle a 6. körben. És vagy egy megérzésem, hogy jött van vki akkor meg miért ő jött, és miért nem xy.

Fangio-ban én viszont biztos vagyok, hogyha nem nyomunk vmi elképesztő szezont repül. Szerintem idén is csak Elway miatt maradt, kétlem, hogy egy újabb csalódás után Paton nem küldene el.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 2 éve
Zalán Denver Broncos 3 672 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Vajon miért örülök, hogy nem került ide az a sokadik körös elit blokkoló TE?
OT-t meg megoldottuk udfa-n. Pipa.
Én egyáltalán nem látom azt, hogy Fangió búcsúéve következik. Szerintem ez csak a mi fejünkben él.
Igen, persze.. szerethető játékosaink vannak. De ezt minden csappat szurkolója elmondhatja. Kérdés, más csapat szurkolója kit vinne innen azonnal a sajátjába? Az az igazi értékmérő. Követtem a draftot és azt vettem észre, kb. minden csapat sb-ra készen áll. Csak a kihúzott játékos mint hiányzó puzzle darab kellett. Ligaelit védelmek és támadósorok.. Kedvencem az Atlanta TE húzása. Huuu... itt van a liga legfélelmetesebb elkapósora. Matt Ryan ujjászületése. Majd jött a Bengals pick... Hűű... ezzel a húzással a legerősebb offense állt össze... Aham... aztán eljön a szeptember, lesérül a tc utolsóhetén x meg y. Beesik két zakó kezdésnek, nem kér időt a HC és elmegy a meccs és jönnek a 3-6-ok. Szóval szép minden, papíron megvagyunk, James is végre komolyan veszi a focit, Lock akkorát fejlődik, hogy évtizedre megvan a tévétársaságok aranytojást tojó Mahomes-Lock párharca.. Nekem tényleg szimpatikus Lock. bár nem tudom mit olvasunk bele. Egy esélyt kapjon. de ha a realitást nézzük, ez az esépy inkább nem lesz meglovagolt. Ha lehet tíz cb a kereten, és még udfa-n is érkeznek, meg lehet tíz wr, húzhatunk egyszerre két S, hogy nagyobb legyen az esély, képtelen vagyok felfogni, miért nem duplázzuk az esélyt egy ilyen gatya qb helyzetben, amikor végre ilyen egyszerű lett volna. Persze megvan a hely Watsonra meg Rodgersre, ezek még ide is akarnak jönni, ha valamelyik bejön, akkor kibaszott nagy a sztori. De ez jelen pillanatban nincs. És őszinte leszek. ha igazak a vádak Watsonnal kapcsolatban, akkor kurvára nem szeretném, hogy itt húnyjunk szemet a bűnei felett, mert focizni jól tud. Ha valamit zsigerből utasítok el, akkor az a nőkkel szemben elkövetett erőszak, vagy fizikai fölény alkalmazása. Én egyelőre nem látom olyan rózsásnak a helyzetet, de tény, sok szerethető figura van a rosteren, szimpatikus emberkék érkeztek, és még a tavalyi draftrol is vannak, akik tele vannak bizonyítással. Muti, Tuszka, Strnad, Okwe, Oje..

Szerkesztette: Zalán

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Van potenciál a rosterben, sok szimpatikus nagy upside-al bíró játékosunk van, de ez az idény arról kell szóljon, hogy a lehúzó ballansztokat ki kell hajítani. Még kérdés, hogy Lock az e (sokuk szerint igen), Fangio világi kókler HC poszton, remélhetőleg egy jobb szezon se menti meg mert hosszú távon nagyon visszavetné a csapatot. James mint RT vagy alkot valamit vagy jó nyugdíjjal befejezi a focit.

Munchak szintén zenész, sok lehetősége volt OL-t gyártani, de nem mágus mint ahogy beharangozták, ez a szezon az utolsó esélye.

Jó pár játékosnál most egy most vagy soha idény kéne, ahol kitűnik megérik-e a nagy pénzt vagy csak szimpla minőségi játékosok lesznek átlag fizetésért (vagy itt vagy máshol). Sutton, Patrick, Chubb, AJ, Jewell, Reed, Lock ilyen. Vagy javulnak mint Bolles és átlagos fizetésért maradnak, vagy extrát hoznak és top közeli fizetésért maradnak (Simmons) vagy nekik jó eséllyel FA lesz a sorsuk. Chubb a legnagyobb kérdés szerintem, ha top fizetést követelnek el kell engedni, mert nem a legfelső polc a posztján. Sutton mutatott ilyen jeleket, benne van a potenciál, de top fizetést sérülés után szerintem ő sem kaphat, hacsak nem hozz űr számokat idén.
Patrick-et én bírom, sokat fejlődött, simán lehet mínőségi No2-3 WR a jövőben. AJ-Jewell korrekt játékosok, de max nagyon jó áron tartanám őket meg. Reed már neccesebb, simán lehet egy Berrett 2.0 történet az övé.

több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 283
QB poszton van egy játékosunk aki fejleszthető, meg egy, aki ligaátlagot karistolja. Másik fejlesztendőt nem akartak hozni (csak egyet, de az kiment), de egyértelműen nyitva van a lehetőség egy sztár QB idecseréléséhez (ARod v Watson).

Az RT az egy érdekes eset, mert idén egy pennyt sem tudunk spórolni James kivágásán, de cserébe nem is olcsó. Ide fix h nem fogunk senkit hozni, max akkor ha kiderül h James kuka vmi miatt és kell a veterán backup.
Mint említettem azért házon belül is vannak opciók.

A draft nekem tetszett, a keret is tetszik, SB-t várok 😛
Általános Doktor
A Locknak való esély oké. Watsont engedjük el, Rodgers talán, ha nagyon morcos. De nem tartom reálisnak.

Az RT poszttal kapcsolatban nagyon nem értek egyet. Tavaly amikor folyamatosan összeomlott a fal jobb oldala hol volt Risner? Csak mert faszán játszó csere G volt (Muti), míg kezdő RT nem. Calvin Anderson meg tök jó, hogy a mérnöki diplomával is a focit választotta, de ő csak az érdekesség-rovat miatt van rosteren, nem azért hogy pályára is küldjük.

Amúgy Paton azt nyilatkozta, hogy a harmadik nap elején OT és elit blokkoló TE volt a cél, csak a többi csapat beleszart a levesünkbe. Szóval nem igazán elégedettek a rosterrel azon a téren. Remélem kihasználjuk, hogy a fent említett szintű veteránok elérhetőek még a piacon.

Az UDFA-k között van pár elég jónak tűnő játékos. Shaun Beyernél (TE) látom a legnagyobb esélyt, hogy megfogja az 53-at. Andre Mintze érdekes prospect.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Úgy tűnik van egy trend Pattonnál. Elit atlétákat draftol.
 www.milehighreport.com/2021/5/1/22413693/broncos-drafting-elite-athletes

Az első 5 pick elég komoly.
több mint 2 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Overall játékoserősséget tekintve miénk az egyik legjobb class a ligában, ha a needeket is mellé tesszük már nem az igazi. A két legnagyobb fejleszteni való poszt (QB és RT) erősítés nélkül maradt.

Viszont utóbbit meg lehet oldani, Villanuevának vagy Schwartznak nincs csapata, egy évre tökéletesek lennének. Capünk meg van.

Aztán hogy QB honnan lesz, nem tudom. UDFA-n még lehetne varázsolni valamit.

A Cooper pick a kedvencem a harmadik napról, neki elég sok problémája volt a szívével, de most idáig jutott és nem is akármilyen játékos. Csapatkapitány volt az OSU-n. Csak az egészsége legyen rendben.
Cruyffista
QB poszton van egy játékosunk aki fejleszthető, meg egy, aki ligaátlagot karistolja. Másik fejlesztendőt nem akartak hozni (csak egyet, de az kiment), de egyértelműen nyitva van a lehetőség egy sztár QB idecseréléséhez (ARod v Watson).

A Rodgers sztori jelen állás szerint (nyissátok meg a tweetet, mert folytatódik):


Az RT az egy érdekes eset, mert idén egy pennyt sem tudunk spórolni James kivágásán, de cserébe nem is olcsó. Ide fix h nem fogunk senkit hozni, max akkor ha kiderül h James kuka vmi miatt és kell a veterán backup.
Mint említettem azért házon belül is vannak opciók.

A draft nekem tetszett, a keret is tetszik, SB-t várok 😛

Szerkesztette: Általános Doktor

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 283
Overall játékoserősséget tekintve miénk az egyik legjobb class a ligában, ha a needeket is mellé tesszük már nem az igazi. A két legnagyobb fejleszteni való poszt (QB és RT) erősítés nélkül maradt.

Viszont utóbbit meg lehet oldani, Villanuevának vagy Schwartznak nincs csapata, egy évre tökéletesek lennének. Capünk meg van.

Aztán hogy QB honnan lesz, nem tudom. UDFA-n még lehetne varázsolni valamit.

A Cooper pick a kedvencem a harmadik napról, neki elég sok problémája volt a szívével, de most idáig jutott és nem is akármilyen játékos. Csapatkapitány volt az OSU-n. Csak az egészsége legyen rendben.
több mint 2 éve
Zalán Denver Broncos 3 672 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
2 S
2 CB
2 DE
2 Williams
A fanyűvő
Meg a rendszerfit

Furi egy draft volt
Tényleg jó csapatunk van, hiszen az utolsó négy húzással ajánlásom sem volt, milyen posztra kéne ember.
Kár, hogy alapvetések hiányoznak a csapatból.
Mint például HC/QB/OT

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 2 éve
Zalán Denver Broncos 3 672 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Safetyt mindig fürtben húzunk... Simmons/Parks... Ha befutják azt, amit ők, már megérte. Úgy tűnik noflyzone-t szeretnénk építeni... A fal hanyagolása a qb poszt-mizériával egyidejű. Az utolsó négy húzással ne hozzunk OT-t. Darab darab nagydarab nem kell.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 2 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
BPA kijön, mivel Jamal Johnson második napos prospect, de ez így nem tudom miért... Mármint oké hogy Kareem Jackson utolsó szezonja és kell csere is, de ez így érdekes. Risner lesz az RT?

Közben:

Cruyffista
Jamessel számolnak kezdő RT-ként, állítólag jó állapotban van egészségügyileg is meg mentálisan is. Allbright szerint Munchak nagyon sokat lát Calvin Andersonba is -miatta nem tartottuk meg Wilkinsont- + ügye Risner RT volt az egyetemen. Szal azért házon belül is van A-B-C opció.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ahogy nézem jött meg egy S. Szegény Oje-nak fogynak a lehetőségei.
roberto23
Ropik tömege van a DB sorban

több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 283
BPA kijön, mivel Jamal Johnson második napos prospect, de ez így nem tudom miért... Mármint oké hogy Kareem Jackson utolsó szezonja és kell csere is, de ez így érdekes. Risner lesz az RT?

Közben:
több mint 2 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 776 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Ahogy nézem jött meg egy S. Szegény Oje-nak fogynak a lehetőségei.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 283
Sterns jött, íme egy S
nemtom hogy Oje-val mit tervezünk
Negritis
Ő egy igen jó játékos, vezéregyéniség.

Ojemudia kizárásos alapon RT lesz James kidőlését követően.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 102 — The Mathematician
Sterns jött, íme egy S
nemtom hogy Oje-val mit tervezünk

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Gerichill Denver Broncos 523
Én Meinerzért tudok lelkesedni, nem csak az edzős videója miatt, de a Senior Bowlon is mutatott jó dolgokat. A személyisége pluszban rátesz erre. 😊
több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 283
Ezzel nem értek egyet. szerintem oje nagyon hasznos játékos, jó felvillanádai voltak a hibái mellett. Pár nagy játékot is bemutatott. szerintem sokat fog fejlődni a következő évben..
Zalán
Nem a hasznosságát vitatom, és biztos fejlődik majd, de egyelőre én nem tenném Bassey elé. Már csak fit szempontból is több snapet fog kapni szerintem Bassey, mert rá lehet rakni a slot WR-re, Ojumudiát nem. Ellenben Oje az erősségeit a safety poszt mégjobban kihozná, Jackson jövőre lejár, ott kezdhet majd. Win-win.
több mint 2 éve
Zalán Denver Broncos 3 672 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Ojemudia, neki amúgy is jobban állna az a poszt és CB-ben már nem igazán látjuk, mert 5-en vannak előtte.
Cruyffista
ki az 5. CB Oje előtt amúgy? 😀
4ig el tudok számolni
Negritis
Bassey-nak szerintem jobb szezonja volt a sérülésig.
Cruyffista
Ezzel nem értek egyet. szerintem oje nagyon hasznos játékos, jó felvillanádai voltak a hibái mellett. Pár nagy játékot is bemutatott. szerintem sokat fog fejlődni a következő évben..

Szerkesztette: Zalán

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 283
Ojemudia, neki amúgy is jobban állna az a poszt és CB-ben már nem igazán látjuk, mert 5-en vannak előtte.
Cruyffista
ki az 5. CB Oje előtt amúgy? 😀
4ig el tudok számolni
Negritis
Bassey-nak szerintem jobb szezonja volt a sérülésig.
több mint 2 éve
Zalán Denver Broncos 3 672 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Ojemudia, neki amúgy is jobban állna az a poszt és CB-ben már nem igazán látjuk, mert 5-en vannak előtte.
Cruyffista
ki az 5. CB Oje előtt amúgy? 😀
4ig el tudok számolni
Negritis
Ugyanez fogalmazódott meg bennem

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 102 — The Mathematician
Ojemudia, neki amúgy is jobban állna az a poszt és CB-ben már nem igazán látjuk, mert 5-en vannak előtte.
Cruyffista
ki az 5. CB Oje előtt amúgy? 😀
4ig el tudok számolni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Zalán Denver Broncos 3 672 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Nem zárom ki h az a terv h Risner lesz az RT és Meinerz LG-be jött.
empty taxi
Ez a két csávó elég szerethető a falban. én még az osztályutolsót is bírom, olyan jóravaló nagy marhabamba.. Ránk férne már egy atom fal..

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 703 — Scream and scout
Nem zárom ki h az a terv h Risner lesz az RT és Meinerz LG-be jött.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 283
Ami ma mindenképp kéne, az visszacsere a 4 kör elejére a legjobb OT-ért a boardon (én Stone Forsythe-nak örülnék). Paton 10 picket szeretett volna a draftra, ami a mai 6-tal meg is van, de szerintem Freeman és Hamilton el lesznek cserélve, úgyhogy akár felcserével együtt is összejöhet. Ha ez megvan utána lehet BPA-zni, de az RT fontos need. Legrosszabb esetben az egyik picket el kéne cserélni egy akár csak középszer veteránért, capünk úgyis van.

Paton azt mondta a két top játékost szereztek meg a boardról az első és második körben, míg a harmadikban 6 célpontjuk volt, amiből 2 is leesett. Így kifogások nem nagyon lehetnek.

Kedvenc képem:


LB is becsuszott, ahogy olvasom inkább jó atléta, aki nem nagyon látja át a játékot. A rotáció nem árt oda, Jewell helyett akár kezdhet is.

Jó csere safety jöhet a 4-5.korben is.
FLZOLI
Browning sokszor levett top TE-ket is. Csere safety-nk lehet hogy már van Surtain érkezésével, Ojemudia, neki amúgy is jobban állna az a poszt és CB-ben már nem igazán látjuk, mert 5-en vannak előtte.
több mint 2 éve
Zalán Denver Broncos 3 672 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Ha Lock kap harmadik évet, akkor Bogyónak is járna a második. A center poszt sem épp a legegyszerűbb műfaj és bazira nem volt ideális a beilleszkedés éve. Lock három èv alatt három centerrel fog kezdeni. Nyilván ez sem a legideálisabb. De oké, ha ezt át kell alakítani, legyen. Az új gyerek jól dolgozik az erdőben meg a gázpalackokkal, vizesbödönökkel. Reméljük focizni is tud emberek ellen. Most lett egy sokkal drágább futónk. Nem tudom. Biztos jómadár. A videói izgalmasak. Annyira nem zavar, főleg ha az a vége, hogy Gordon megy a faszba. Az LB mint poszt, fontos mélyíteni. Bizzunk benne, hogy a feltérkép alapos volt. Ami nálam kurva nagy hiányossága ennek a draftnak, hogy egy erősnek mondott OT classból nem huzunk a fal szélére, ami elemi fontosságú. Van egy egyelőre egyidényes ostoba, sárgalázas, meg egy drága, sérülékeny, nyúl, szellemgyerek a fal szélére. Innen szoktak szétszopatni bennünket. Nyilván ma fogunk hozni, de azért nem véletlen van első, második, meg kétszáznegyvenhetedik kör. Minden újonnan érkező sportársnak sikeres karriert, kevés sérülést és agykárosodást, felfelé ívelő statisztikákat és talicska pènzt kívánok Broncos mezben. És egy potens HC-t.
Go Lock
Bridgewater takaroggy 😋

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”