Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Dennis Kelly (ex-Titans) és Bobby Massie (ex-Bears) fog érkezni Visit-re a jövő héten.
Kelly tavaly végig játszotta a szezont-t RT-ként Massie Novemberben sérült meg (térd- 1 hónapra) a PO-ra visszatért
noflyzone
Massie a legjobb éveiben is max közepes volt egy-egy meccsen talán jobb. Elmúlt két évben mindkétszer a szezon közepén megsérült (nem tért vissza a playoffra). Mindkét alkalommal, aki helyettesítette nem játszott rosszabbul, sőt. (2019 Cornelius Lucas, 2020 Germain Ifedi).
több mint 3 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 978 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Jo Jones meg Tampába.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 299 — The Mathematician
Parks a szomszédba

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Shanny Magic San Francisco 49ers 177
Dennis Kelly (ex-Titans) és Bobby Massie (ex-Bears) fog érkezni Visit-re a jövő héten.
Kelly tavaly végig játszotta a szezont-t RT-ként Massie Novemberben sérült meg (térd- 1 hónapra) a PO-ra visszatért

[color][/color]NFL: San Francisco 49ers, Denver Broncos
Soccer: Manchester City
NBA: Denver Nuggets, Sacramento Kings, OKC, Los Angeles Clippers
NHL: Colorado Avalanche
Formula-1: Fernando Alonso, Max Verstappen
Tennis: Rafael Nadal
több mint 3 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 978 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Dalton Risner amúgy RT volt egyetemen.
Tekintve, hogy jött Quinn akár el lehetne gondolkodni visszatenni oda, hisz belül meglenne nélküle is 3 ember.
alatriste
el lehetett volna gondolkodni tavaly amikor optoutolt, el lehetett volna gondolkodni tavalyelőtt, amikor összesen 3 meccsen játszott és egyiket se fejezte be. El lehet gondolkodni most is, abban mi vagyunk a legjobbak, hogy elgondoljuk hogy elit csapatunk van, hogy elgondoljuk hogyan jutunk PO-ba QB nélkül, hogy elgondoljuk hogy Watson lesz Rodgers cseréje nálunk

Egyrészt attól hogy valaki Gként jó - btw a pff szerint nem jó más szerint meg nincs top5 keretünk - még nem biztos hogy Tként is az lesz, másrészt ha ez volt a B terv - lol ha james volt az A terv - akkor miért nem történt meg tavaly amikor nem jtászott vagy tavalyelőtt amikor nem játszott James és meccseket buktunk a poszton? Ugyanaz a vén demens fasz az edzőnk ugyanaz a túlértékelt OL coachunk mint az elmúlt 2 évben, miért most reagálnának máshogy a helyzetre. Majd Calvin Anderson lesz RT. De persze lehet hogy csak 2 évre votl szükség hogy rájöjjenek az általuk draftolt játékos egyetemen szélen (is) játszott, próbáljuk ki ott, draftoltunk egy iOL-t a 2. nap, az tavaly is nagyon jól bevált, minden a legnagyobb rendben...
Black_Adder
Én sem gondolom h átmozgatják, megtehették volna már többször, égett a ház már jobban is, mégsem tették.

Most még van pár korrekt kezdő OT FA (Schwartz, Wagner, Leno, Okung -bár utóbbi kettő inkább LT, urambocsá Dotson is elérhető), komp picket sem kell kidobni értük, sztem ez lesz az út.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 3 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 978 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
S.H.O.C.K.E.R.
Pedig azt mondták jó állapotban volt egészségügyileg is mentálisan is.
Black_Adder
Mondjuk ez a sérülés nem zárja ki, hogy így is volt. Én sem gondoltam volna h minden meccsen pályán lesz, de valójában itt ennek tudatában sem volt érdemi mozgástere az FO-nak, lévén h full garantált volt a szerződése idénre - igazolni úgy h itt van az nem reális, a draft meg nem úgy dőlt, van ilyen.

Sztem tegyük össze a két kezünket h a szakszervezet "nyomására" otthon edzett, így nem kell kifizetni érte többé egy centet sem - bár hozzáteszem h a fórumokon (nem broncosos) szurkolók már kezdik a mantrát h mekkora parasztság nem kifizetni őt, mert sérülés, meg mert covid, mintha nem lett volna neki felkínálva az ingyenes pfizer...

Remélem Paton realizálja h ez a szurkolói nyomás nem a sajátjaitól van, a többi csapat hülyéjét meg nem kell semmilyen szinten kiszolgálnia, főleg nem James esetén, aki így is keresett 17 milliócskát azért a keményen megdolgozott 63 snapért...

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 3 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
S.H.O.C.K.E.R.
Pedig azt mondták jó állapotban volt egészségügyileg is mentálisan is.

Dalton Risner amúgy RT volt egyetemen.
Tekintve, hogy jött Quinn akár el lehetne gondolkodni visszatenni oda, hisz belül meglenne nélküle is 3 ember.
alatriste
el lehetett volna gondolkodni tavaly amikor optoutolt, el lehetett volna gondolkodni tavalyelőtt, amikor összesen 3 meccsen játszott és egyiket se fejezte be. El lehet gondolkodni most is, abban mi vagyunk a legjobbak, hogy elgondoljuk hogy elit csapatunk van, hogy elgondoljuk hogyan jutunk PO-ba QB nélkül, hogy elgondoljuk hogy Watson lesz Rodgers cseréje nálunk

Egyrészt attól hogy valaki Gként jó - btw a pff szerint nem jó más szerint meg nincs top5 keretünk - még nem biztos hogy Tként is az lesz, másrészt ha ez volt a B terv - lol ha james volt az A terv - akkor miért nem történt meg tavaly amikor nem jtászott vagy tavalyelőtt amikor nem játszott James és meccseket buktunk a poszton? Ugyanaz a vén demens fasz az edzőnk ugyanaz a túlértékelt OL coachunk mint az elmúlt 2 évben, miért most reagálnának máshogy a helyzetre. Majd Calvin Anderson lesz RT. De persze lehet hogy csak 2 évre votl szükség hogy rájöjjenek az általuk draftolt játékos egyetemen szélen (is) játszott, próbáljuk ki ott, draftoltunk egy iOL-t a 2. nap, az tavaly is nagyon jól bevált, minden a legnagyobb rendben...

Mondjuk bravur, hogy ezt epp most sikerult neki, hogy a draftrol se lehessen potolni. Mekkora pech ez...
Stez
Pech? Ha komolyan elhitte az FO - pedig úgy tűnik elhitte - hogy ez az ember valaha végig fog játszani még egy meccset, akkor meg is érdemli, ahogy tavaly is megérdemelte. De legalább máris meg van idénre is a kifogás, lehet nyomtatni az IR listára az első nevet, aki mondjuk soha 1 meccset nem fejezett be nálunk, de persze elit RT-t vesztettünk és ezen múlik majd meg akiket 5-10nél az utolsó 2 meccsre beszakadt körmmel IR-re teszünk hogy hamarabb kezdhessük a future contractokat azokon majd... Számunkra ezek a győzelmek, még nincsen csak május eleje és máris meg van az 1. Tremendous Job bontja is a pezsgőt még 1 évig biztonságban van, mert van kifogása...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 299 — The Mathematician
 twitter.com/AdamSchefter/status/1389691851716845573?s=19
Mivel tavaly kiult coviddal így lehet 20 millat bukik
Negritis
Megerte az NFLPA-ra hallgatni h ne csapat facilityben edzzen...laza 10 misijebe kerult. 😀
Beki
ezért írtam hogy 20 millája bánja mert a teljes szerződését lehet majd kivágni gond nélkül 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 073 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Dalton Risner amúgy RT volt egyetemen.
Tekintve, hogy jött Quinn akár el lehetne gondolkodni visszatenni oda, hisz belül meglenne nélküle is 3 ember.


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
 twitter.com/AdamSchefter/status/1389691851716845573?s=19
Mivel tavaly kiult coviddal így lehet 20 millat bukik
Negritis
Megerte az NFLPA-ra hallgatni h ne csapat facilityben edzzen...laza 10 misijebe kerult. 😀
több mint 3 éve
Patrik007 Denver Broncos LSU Tigers 334
Ez meglepett bárkit is? Ugyértem az FO-kant kivéve akiknek fontosabb volt egy futó mint az RTtől hemzsegő 2. Kör. Felkészül Callahan, CBbe legalabb okosan megvagyunk.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 299 — The Mathematician
 twitter.com/AdamSchefter/status/1389691851716845573?s=19
Mivel tavaly kiult coviddal így lehet 20 millat bukik

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Bozontron Denver Broncos 369
Á, dehogy pech, nálunk így tiltakoznak a játékosok 😀
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk bravur, hogy ezt epp most sikerult neki, hogy a draftrol se lehessen potolni. Mekkora pech ez...

több mint 3 éve
Gerichill Denver Broncos 523
Az öreg Dzsémsz elintézte, mindannyian örökre megjegyezzük a Broncosban nyújtott teljesítménye miatt. A kedvenc momentumom tőle, amikor aláírta a szerződését, az mindörökké legendás marad. 😃
több mint 3 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 978 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
na jó ez a világ vicce........


Negritis
Ha a jó oldalát akarom nézni, akkor megnyílt az esély h kirúgjuk, ha jól értem a garantált fizuja már nem az, a felszabaduló 10 milláért találunk kezdő szintű OT-t is, Paton pedig megszabadul Elway -talán egyetlen- béklyójától...

Rick Wagner, Mitchell Schwartz -ha a háta bírja-, akik elsőre eszembe jutnak.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 3 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 020
na jó ez a világ vicce........


Negritis
az bravó

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 299 — The Mathematician
na jó ez a világ vicce........


The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 978 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Az egyik -egyébként irreleváns- nfl insider post draft erősorrendjében a 15. legjobb csapat vagyunk:



A WR sorunk sztem alul van becsülve, de alapvetően rendben vannak a posztértékelések - azt maga is elmondja h a fiatalok teljesítményét nem lehet teljeskörően prognosztizálni.

A D# no. 1-nak van prognosztizálva, ami egybecseng az én elvárásommal.

Érdekesség, hogy ha Rodgers idekerülne, akkor a 31. QB helyezésünk a 2-ra módosulna, ami magával hozná, hogy a 29. O# a 4. legjobbá válna, ami az összesített eredményünket egészen a második helyig lőné.

Sztem Lock nem a 31. legjobb QB lesz jövőre, de 15. belülre még az én | kupagyőztes!!! | lilaköddel terhelt elmém sem várja, azzal ugyanakkor teljesen egyetértek h ez a keret, egy Rodgerssel a kormányrúdnál instant SB esélyessé nőné ki magát.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 3 éve
dreadman Denver Broncos 153
Jött egy TE Eric Saubert.
Jeff Driskell QB cut.

Positive Vibration
több mint 3 éve
Foresz Denver Broncos 471 — Broncos
Fúúú....jó lemaradtam itt dolgokról.
Lindsey,Elway...azt se tudom ki ez a Paton.Talán a második világháború óta nem hallottam róla. 😊
Jó régen nem volt időm sajnos a csapattal foglalkozni,és derekasan bevallom hogy a szezon utolsó meccseiről is lemaradtam.

Sajnos már tavaly is érezhető volt hogy Lock nem lesz az az ember,akire aztán hosszútávon építhető a franchise.Emlékszem,azért elég sokan hittetek benne,de ami a legnagyobb gond,hogy ez idén sem fog változni.
Nagyon remélem hogy valami csoda folytán A-Rod idekerül,bár igazából az ő távozása a sajtfejűektől szinte minden offszezonban téma,úgyhogy óvatosan kezelném a helyzetét.
Bridgewater megszerzését nem tartom annyira rossz húzásnak,ha a szezonkezdésig nem jön egy olyan irányító,aki lesöpör mindenkit az asztalról.Mert ellenkező esetben - ha csak ők ketten maradnak - azért ő megfelelő a kettes számú irányító szerepre. Nyilván nem szabad tőle várni a megváltást,na de mégsem lesz annyira homály mint mondjuk Lock sérülésekor Rypien. (amennyire emlékszem még 😀 )

Remélem idén több időm lesz nézni a csapatot,illetve informálódni felőle.
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én azt elfogadom, hogy Patontól idén nem láttunk kifejezett építkezési irányt. Covid év, lecsökkent cap, minden csapat agyonigazolta magát 1 max 2 éves kontraktusokkal, mert a legtöbb veterán játékos csak ilyent volt hajlandó aláírni, a top 10-15 free agenten kívül (akiket idén is megfizettek, captől függetlenül). Ilyen évben nem lehet olcsóbb, jó ár/érték arányú játékost találni 2-3-4 évre, mert csak 1 évre ír alá, jövőre több pénzt szeretne.

A draftot is majd utólag értékelem. Egyelőre csak nézem a listát, és próbálom hova tenni, de nem nagyon megy. Az RB húzást például abszolút nem értem. Minek? Van egy drága free agentünk, akitől nem tudunk megszabadulni, elengedtük a saját fiatalunkat, aki jó is volt, ráadásul helyi srác is, ha másért nem, a lelke lehetett volna a csapatnak, akihez kötődni lehet Von-on kívül. A futás egyébként is elsősorban fal + séma + jó játékhívás legalább 2/3-ban, és csak 1/3-ad maga a futó, kivéve az 1-2 nagyon elit játékost. Ez a srác lehet, hogy jó játékos, de szinte biztos, hogy nem nagyonelit. Nem fogunk csak miatta fél-egy yarddal jobb átlaggal futni. Akkor minek? Ha Gordon lesérülne, egy perc alatt hozhatunk valakit, aki szinte észrevétlenül pótolná. Leveon Bell, Foreman, Burkhead, Deandre Washington, néhány meccsre még Gurley térde is jó (vagy Ito Smith, vagy egy UDFA fiatal). Hogy pont most, pont ebbe a csapatba, egy futóért tradelünk fel? Nem értem, na. Az első kör az rendben van, ha Surtainban látták a tehetséget. Top3 CB egyike, én szerintem lehet top10 picket adni CB-ért is, bár akkor az legyen utána nagyon jó, top10 corner a ligában. Azon akadtam meg inkább, hogy ha igaz, hogy kaptunk 2 első kör plusz csomagos ajánlatot többet is, akkor Surtain nem egy első körért jött, hanem két első körért, plusz csomagért. Na, az már sok. Főleg úgy, hogy ha reálisan nézzük, akkor Rodgers nem fog itt kikötni, Watsonra minimális az esély, úgyhogy előbb-utóbb HÚZNI KELL valakit. Remek alkalom lett volna most begyűjteni azt a plusz első kört, amivel jövőre fel lehetne menni top5-be.

Szóval én még nem mondtam ítéletet se Patonról, se az idei évadról. Az majd idény végén jön, addig adjuk meg az esélyt. De tény, hogy minden kő alá be kell nézni, hogy az ember valaminek örülni tudjon, mert nem hemzsegtek eddig azok a lépések, amit az ember a) ért, hogy miért történik, b) tetszik is, c) valami olyasmi érzést adna, hogy több is a cél annál, hogy idén is megteljen a stadion 8 meccsre, plusz mindenki széke megmaradjon.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 295
Én kiveszem nyári szabadságomat, ha közben jön Arod/Watson/Cousins/Jimmy, jövök.

53 keret tippem:

QB: Lock, Bridgewater

RB: Javonte, Gordon, Boone

OL: Bolles, Glasgow, Meinerz, Risner, James, Calvin Anderson, Cushenberry, Netane Muti, +1 veterán RT igazolás/Drew Himmelman

TE: Fant, Okwuegbunam, Beck, Shaun Beyer/veterán blokkoló TE igazolás

WR: Jeudy, Sutton, Hamler, Patrick, Diontae Spencer, Seth Williams, Hamilton

DL: Shelby, Purcell, Shamar Stephen, Dre'Mont Jones, McTelvin Agim, Marquiss Spencer

OLB: Chubb, Von, Jonathon Cooper, Malik Reed

ILB: AJ, Jewell, Strnad, Browning

CB: Fuller, Darby, Surtain II, Ojemudia, Bassey, Callahan, Kary Vincent Jr

S: Simmons, Jackson, Jamar Johnson, Caden Sterns

ST: McManus, Sam Martin, Bobenmoyer

PS: QB Rypien, RB Freeman, RB Bellamy, FB Prentice, WR Cleveland, WR Hinton, TE Fort, G Schlottmann, C Patrick Morris, G Nolan Laufenberg, DE Tuszka, DE Andre Mintze, CB Mac McCain, S Trey Marshall (nem tudom mennyi lehet hivatalosan, de a belső falemberek és a secondary-ből lesz lefaragva ha csak 10-12)

Szezontippek:
Broncos DROY: Jonathon Cooper
OROY: Javonte
OPOY: Sutton
DPOY: Bradley Chubb

- Javonte 1200 yard felett lesz
- Sutton jobb szezont fog futni, mint 2019-ben
- Jeudy rendbe teszi a kezeit és 1000 yard körül lesz
- Miller és Chubb top3-ba vezeti a védelmet minden lényeges statisztikai mutatóban

....

- A szezon után lesz QB kérdés, és csinálunk egy 49ers féle all int. Szurkolok Locknak, de nem bízok abban hogy fr QB szintet hoz. El fog dobálgatni, pláne Sutton visszatérésével és egy RB upgrade-del faszán szét fog nyílni a pálya, de nem fogja tudni levetkőzni a hülyeségeket. Aztán cáfoljon rám. Szerintem Lock nyeri a campet.

- A zárófodulóban dől el, hogy lesz-e PO, 7. hely körül végzünk. Aztán maximum az AFC 2. Browns ellen idegenben tisztességes 28-17-tel megyünk haza.
több mint 3 éve
Patrik007 Denver Broncos LSU Tigers 334
Az a baj hogy hiába lelkesedünk bármiért, hiába rohadt jó ez a keret, ha a végén Lock ugyanaz lesz mint amit eddig láttunk belőle. Márpedig egyelőre azok a tények amiken túl vagyunk, hogy mi a potenciálja az feltételezés. Szóval egyelőre ebből tudunk kiindulni, hogy nem lesz elég. Márpedig ez azt eredményezi, hogy nincs PO (vagy épp becsúszunk és kizúgunk tükörsimán), ellenben nincs top5-7 cetli sem (ahhoz túl jó a keret). Tehát mi van? Ugyanaz a középszar ami a Super Bowl óta. Tök jó h Patonnak van terve, csakhogy én nem tudok hinni abban, hogy ez a terv ebből elmozdít (mert nem). Szóval továbbra sem értem az pozitív hozzáállást, azon felül hogy mindig szurkolni kell. Nyilván ha jön Arod vagy Watson akkor minden megváltozik. De ezek egyelőre elég erős vágyálmok. És tavaly is az volt h hűde felspanoltuk magunkat Lockra meg a fiatal offense-re aztán láttuk mi lett. És nem beismerés vagy elfogadás van itt, hanem kifogások. Túl sok a sérült, nem ért össze a keret, nehéz sorsolás. Könyörgöm ne. ugyanígy meg fogjuk magyarázni majd ezt az évet is. Jó esetben meg elnyomjuk annyival h látszodott a fejlődés a csapaton, már az utolsó előtti fordulóig versenyben voltunk, Lockon csak 5 meccs ment el... Szóval nem tudom miért azoknak kellene pozitivan hozzáállni akik szkeptikusak. Előbb bizonyítson a csapat már, aztán majd befogom a számat énis, hogy miért nem hittem nekik. QB poszton nem lettünk jobbak semmivel és akár el akarjuk ismerni, akár nem, ez számít h tényezők legyünk
Leonidasz007
De miért kene bárkinek is megvaltoztatnia a véleményét, vagy a hozzáállását? Szerintem senki nem akarja ráerőltetni az akaratát senkire.

Ha meg vki folyamat kifogásokat akar keresni (bár megjegyzem, szerintem ez itt egyáltalán nem jellemző) miért ne tehetne. Ez végsősoron mégiscsak egy szórakozási forma, és én teljesen meg tudom érteni, ha vki inkább csak a pozitív oldalát látja a dolgoknak.
roberto23
Természetesen nem kell senkinek, ebben egyetértünk 😊 Csak akik pozitívan állnak hozzá azoknál úgy érzem hogy mindenképpen meg akarják magyarázni hogy ezt mégis pozitívan kell látni. Én erre írtam, hogy ezt 3-4 éve még megértettem volna, de most már inkább fordítva vagyunk. Túl sokat próbáltuk meg pozitívan látni. A kifogáskeresést is persze csinálhatja bárki, csak nekem egy idő után szúrja a szemem ha nem tudjuk beismerni, hogy igen a mi csapatunk is inkompetens sok dologban. Túl szubjektív mentalitás. Lehet úgy is szurkolni egy csapatnak, hogy igeni látjuk hogy most gyenge. De tényleg kár erre több karaktert pazarolni, tavaly is ment ha jól emlékszem egy ilyen kör. Senki nem fog senkit meggyőzni és nem is kell feltétlenül 😀 Majd a csapat eldönti (megint) hogy érdemes volt-e bizakodni.
több mint 3 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 792 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Az a baj hogy hiába lelkesedünk bármiért, hiába rohadt jó ez a keret, ha a végén Lock ugyanaz lesz mint amit eddig láttunk belőle. Márpedig egyelőre azok a tények amiken túl vagyunk, hogy mi a potenciálja az feltételezés. Szóval egyelőre ebből tudunk kiindulni, hogy nem lesz elég. Márpedig ez azt eredményezi, hogy nincs PO (vagy épp becsúszunk és kizúgunk tükörsimán), ellenben nincs top5-7 cetli sem (ahhoz túl jó a keret). Tehát mi van? Ugyanaz a középszar ami a Super Bowl óta. Tök jó h Patonnak van terve, csakhogy én nem tudok hinni abban, hogy ez a terv ebből elmozdít (mert nem). Szóval továbbra sem értem az pozitív hozzáállást, azon felül hogy mindig szurkolni kell. Nyilván ha jön Arod vagy Watson akkor minden megváltozik. De ezek egyelőre elég erős vágyálmok. És tavaly is az volt h hűde felspanoltuk magunkat Lockra meg a fiatal offense-re aztán láttuk mi lett. És nem beismerés vagy elfogadás van itt, hanem kifogások. Túl sok a sérült, nem ért össze a keret, nehéz sorsolás. Könyörgöm ne. ugyanígy meg fogjuk magyarázni majd ezt az évet is. Jó esetben meg elnyomjuk annyival h látszodott a fejlődés a csapaton, már az utolsó előtti fordulóig versenyben voltunk, Lockon csak 5 meccs ment el... Szóval nem tudom miért azoknak kellene pozitivan hozzáállni akik szkeptikusak. Előbb bizonyítson a csapat már, aztán majd befogom a számat énis, hogy miért nem hittem nekik. QB poszton nem lettünk jobbak semmivel és akár el akarjuk ismerni, akár nem, ez számít h tényezők legyünk
Leonidasz007
De miért kene bárkinek is megvaltoztatnia a véleményét, vagy a hozzáállását? Szerintem senki nem akarja ráerőltetni az akaratát senkire.

Ha meg vki folyamat kifogásokat akar keresni (bár megjegyzem, szerintem ez itt egyáltalán nem jellemző) miért ne tehetne. Ez végsősoron mégiscsak egy szórakozási forma, és én teljesen meg tudom érteni, ha vki inkább csak a pozitív oldalát látja a dolgoknak.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove