Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 2 éve
avabroncos Denver Broncos 13 — avabroncos
Örülünk a Bobby fiúnak ?? Ennyi pénzt megért ??
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 324 — The Mathematician
A Schedule Release alatt Bobby Massie érkezett 1 év 4 millióért
noflyzone
Szóval elhoztátok azt az embert, akit kiszorított Germain Ifedi?
Willie Parker
egy ACL sérülés helyett hoztunk egy térdsérülést 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 767
A Schedule Release alatt Bobby Massie érkezett 1 év 4 millióért
noflyzone
Szóval elhoztátok azt az embert, akit kiszorított Germain Ifedi?
több mint 2 éve
Shanny Magic San Francisco 49ers 177
A Schedule Release alatt Bobby Massie érkezett 1 év 4 millióért

[color][/color]NFL: San Francisco 49ers, Denver Broncos
Soccer: Manchester City
NBA: Denver Nuggets, Sacramento Kings, OKC, Los Angeles Clippers
NHL: Colorado Avalanche
Formula-1: Fernando Alonso, Max Verstappen
Tennis: Rafael Nadal
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 324 — The Mathematician
Payton "intern" manning
 twitter.com/Broncos/status/1392626927966425094?s=19

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 324 — The Mathematician
 twitter.com/Broncos/status/1392628235159183370?s=19

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 191 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Caden Sterns révén aláírt az első idei draftolt is.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
1. héten állítólag Giantshez utaztok 22:25-ös meccsre.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 191 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Állítólag Halloween-kor (8. hét) nálatok vendégeskedünk, készítsétek a csokit 😀
warr_b
de minek fogtok öltözni, ha nem rézbőrűnek?
Black_Adder
Fitzmagiccel pl. varázslónak. 😊

A 2. héten jöhet az esetleges TeBowl, Denver @ Jax.

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 965 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Állítólag Halloween-kor (8. hét) nálatok vendégeskedünk, készítsétek a csokit 😀
warr_b
de minek fogtok öltözni, ha nem rézbőrűnek?
Black_Adder
Rézfaszú bagolynak 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Állítólag Halloween-kor (8. hét) nálatok vendégeskedünk, készítsétek a csokit 😀
warr_b
de minek fogtok öltözni, ha nem rézbőrűnek?
Black_Adder
Focistának, de az csak átverés.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Állítólag Halloween-kor (8. hét) nálatok vendégeskedünk, készítsétek a csokit 😀
warr_b
de minek fogtok öltözni, ha nem rézbőrűnek?

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 965 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Állítólag Halloween-kor (8. hét) nálatok vendégeskedünk, készítsétek a csokit 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 794 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Ryan Pope OT érkezik, amennyiben megfelel a fizikai alkalmasságin. Tavaly Packers PS-ben volt.

Amúgy kijöttek az új mezszámok és többen is éltek az új szabállyal:
Hamler - No. 1
Surtain - No. 2
Bridgewater - No. 5
Hinton - No. 9
Ojemudia - No. 13
S. Williams - No. 19
Darby - No. 21
Fuller - No. 23
Boone - No. 26
Hairston - No. 27
Sterns - No. 30
Williams - No. 33
Vincent Jr - No. 35
J. Johnson - No. 41
M. Spencer - No. 51
Cooper - No. 53
Browning - No. 56
Meinerz - No. 77
Stephen - No. 99

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 324 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ennek a posztnak a megszületésének az egyetlen racionális oka, hogy épp Porsche vásárlás közben írtad, mondjuk ahhoz kevés az elütés benne 😀Általános Doktor
Életem egyik legnagyobb sz*pása volt, tessék leszállni a témáról 😊

Ennek a posztnak a megszületésének az egyetlen racionális oka, hogy épp Porsche vásárlás közben írtad, mondjuk ahhoz kevés az elütés benne 😀 Most tekintsünk el attól h nálunk de facto nincs tulaj: Mi köze a tulajoknak h kit draftol a GM/FO? Ugyanennyi erővel mi köze a tulajoknak h kit igazol a GM/FO?Általános Doktor
Abszolút nem lenne gáz. Mázli lenne, ahogy a Coltsnak mázlija volt Manning után rögtön Luckkal (még, ha rövidebb is lett a nász), vagy még jobb példa, a Packersnek Favre után Rodgerssel. Van ilyen mázli, bár minden csapat, akinek szurkolok, ilyen mázlis lenne állandóan. 😊

Az egy másik sztori, hogy nálam a Broncos tulajdonosi kör nagyjából abban a kalapban van mostanság, mint a Texansé. Nem érdemlik meg, hogy a csapatuk nyerjen. A FO, a játékosok és a szurkolók más sztori, nyilván nagyon tudnék lelkesedni egy esetleges Rodgers idejövetelért, és újabb sikerért. Csak egyszerűen tulajt nem szívesen látnék utána parolázni a pulpituson. Ha a helyszínen lennék, akkor mindenkit éljenezve megtapsolnék, őket viszont kifütyülném, ennyi.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Gerichill Denver Broncos 523
Én akkor hiszem el a Rodgers/Watson dolgot, ha már hivatalos. Nekem most a Rodgers dolog is erős spekuláció csak, a Watson ügybe nyilván beleszólt a peres ügy is. Szóval én úgy vagyok, hogy szeptberben megtudjuk, hogy mi a helyzet, álmokból és reménykedésből én nem építek várat az tuti. 😃
több mint 3 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 978 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Továbbra is azt mondom ha van esély top szintű QB-t hozni évekre akkor azért all-int kell mondani.

ARod a kora, Watson a balhéja miatt diszkont áron fog elmenni szerintem, de jó eséllyel gondolom így is 2db első kör a beugró legalább.
FLZOLI
Sztem nekem nem kell igazolvány h én még a Lock vonaton ülök, de ha Watson/Rodgers elérhető, akkor rá kell menni, nem kérdés. Ezért örülök h van egy mély és jó keretünk | tudom, tudom, tavaly is az volt, idén annyival jobb h majd nem 5 W lesz, hanem 8, blabla, nem értünk egyet 😊 | és capügyileg mozgásterünk is.

Szerkesztette: Általános Doktor

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 855 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Továbbra is azt mondom ha van esély top szintű QB-t hozni évekre akkor azért all-int kell mondani.

ARod a kora, Watson a balhéja miatt diszkont áron fog elmenni szerintem, de jó eséllyel gondolom így is 2db első kör a beugró legalább.

több mint 3 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 978 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
1)

2)
 coub.com/view/22zsfd

Szerkesztette: Általános Doktor

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 3 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 978 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Azért az besz*rás lenne, hogy van az NFL-ben egy olyan, sokat nyert, történelmi, sikeres franchise, akiknek a három legsikeresebb hall of famer irányítója közül az egyiket egy másik csapat draftolta nekik, a másikat szabadügynökként sikerült megszerezniük a karrierje utolsó négy évére, és a harmadik is a karrierje végére érkezik, már first ballot hofer, legendaként, hogy a "semmiből" ismét hirtelen condendert csináljon a csapatból. 😊

Azt mondom - és ezt a szimpátiámmal együtt így is gondolom -, hogy a csapat tulajdonosai meg sem érdemlik ezt a szerencsét. A szurkolók persze más, ők nem tehetnek semmiről, miattuk örülnék a lépésnek. De amúgy ha netén Rogers tényleg itt kötne ki és vele összejönne a csoda, az SB, akkor a legjobb lenne, ha senki nem menne fel a meccs után arra a pódiumra a tulajdonosi körből...
peterk2005
Ennek a posztnak a megszületésének az egyetlen racionális oka, hogy épp Porsche vásárlás közben írtad, mondjuk ahhoz kevés az elütés benne 😀

Most tekintsünk el attól h nálunk de facto nincs tulaj:

Mi köze a tulajoknak h kit draftol a GM/FO? Ugyanennyi erővel mi köze a tulajoknak h kit igazol a GM/FO?
Miért lenne gáz, ha a "once in a lifetime" FA igazolás kétszer is megtörténne? Eleve miért gáz h nálunk megvannak annak a feltételei h ez megtörténhessen? Sztem ez valahol azért a tulaj érdeme, ha másért nem is h megteremti a lehetőséget és nem pofázik bele. A többi csapat nyilván irigykedhet, de emiatt miért kéne rosszul éreznie magát a mindenkori tulajnak?

Sztem hatalmas siker lenne, ha egy ARod szintű játékos a 31 lehetséges desztinációból minket választana (még úgy is h valójában ~5 reális hely közül választ), emiatt aztán senkinek sem kéne szégyenkeznie sem a tulajdonosi körben, sem a takarító osztályon...

Szerk.: Ha kitaláljátok h Aaron Rodgers ideigazolásában is lehet problémát találni, eskü tiltom-törlöm az egész bowl.hu-t 😀

Szerkesztette: Általános Doktor

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azért az besz*rás lenne, hogy van az NFL-ben egy olyan, sokat nyert, történelmi, sikeres franchise, akiknek a három legsikeresebb hall of famer irányítója közül az egyiket egy másik csapat draftolta nekik, a másikat szabadügynökként sikerült megszerezniük a karrierje utolsó négy évére, és a harmadik is a karrierje végére érkezik, már first ballot hofer, legendaként, hogy a "semmiből" ismét hirtelen condendert csináljon a csapatból. 😊

Azt mondom - és ezt a szimpátiámmal együtt így is gondolom -, hogy a csapat tulajdonosai meg sem érdemlik ezt a szerencsét. A szurkolók persze más, ők nem tehetnek semmiről, miattuk örülnék a lépésnek. De amúgy ha netén Rogers tényleg itt kötne ki és vele összejönne a csoda, az SB, akkor a legjobb lenne, ha senki nem menne fel a meccs után arra a pódiumra a tulajdonosi körből...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 978 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Hivatalosan is NFI listára tettük Jamest, ezzel elég sok helyet felszabadítva a sapka alatt, ugyanakkor várhatóan minket és a ligát is be fog perelni. Még mindig megy kint a hőzöngés, mintha meglopnánk emberünket "szegény azért edzett h formába legyen", továbbra is azt gondolom h elmegy a fszomba h még neki áll feljebb...



Akik nem elégedettek a QB helyzettel, azoknak jelentem h kedvenc insiderem szerint is 50%-nál nagyobb esély van arra h nálunk köt ki:


Szerkesztette: Általános Doktor

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 3 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 978 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
szóval az a közfelháborodás tárgya hogy valaki 60 snapre nem 27 milliót "csak" 17 milliót kap, nem pedig az hogy valaki 60 snapre kap 17 millió dollárt. oké...
Borzalmas embernek érzem magam hogy nem sajnálom őt...
Black_Adder
Teljesen egyetértek, de valójában ahogy olvasom egy valós bronco szurkoló sem sajnálja őt, sőt, a halál fszára kívánják.

De aki nem ismeri az eredet történetet, és még hülye is az annyit von le belőle h szegény feka srác megsérül edzés közben, amikor a covid miatt kénytelen otthon edzeni és a gonosz tulajdonosok (sic!) lenyúlják a pénzét pedig ügye az edzőközpontban is edzett volna. Félelmetes tweetek vannak, érdemes beleolvasni...
Általános Doktor
amúgy nem 2x 10 millát bukik?
Negritis
Elvileg a sérülése idejére számított garit bukja, gondolom h most NFI státusszal cuttoljuk, akkor megtehetjük h a jövő évi garitól is mentesüljünk, de fixre veszem h ekkor beperelne minket. Mindenesetre az NFL fixen mellettünk lesz, mert példát akarnak statuálni az ilyen-olyan okokból távolmaradásra buzdító szakszervezettel.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 324 — The Mathematician
szóval az a közfelháborodás tárgya hogy valaki 60 snapre nem 27 milliót "csak" 17 milliót kap, nem pedig az hogy valaki 60 snapre kap 17 millió dollárt. oké...
Borzalmas embernek érzem magam hogy nem sajnálom őt...
Black_Adder
Teljesen egyetértek, de valójában ahogy olvasom egy valós bronco szurkoló sem sajnálja őt, sőt, a halál fszára kívánják.

De aki nem ismeri az eredet történetet, és még hülye is az annyit von le belőle h szegény feka srác megsérül edzés közben, amikor a covid miatt kénytelen otthon edzeni és a gonosz tulajdonosok (sic!) lenyúlják a pénzét pedig ügye az edzőközpontban is edzett volna. Félelmetes tweetek vannak, érdemes beleolvasni...
Általános Doktor
amúgy nem 2x 10 millát bukik?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!