Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Breaking News
Az idei offseason legnagyobb igazolása: Elway +5 év. Ezt a hírt vártuk.
Ha egy újabb Super Bowlt összehoz az öreg, nem leszek elégedetlen,
Zalán
Nem mintha komolyan kérdés lett volna, hogy ez megtörténik-e vagy sem és gondolom nem véletlen, hogy a TC előtt pár nappal jelentik be, de ettől függetlenül mindenképpen jó hír! 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
Zalán Denver Broncos 3 681 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Breaking News
Az idei offseason legnagyobb igazolása: Elway +5 év. Ezt a hírt vártuk.
Ha egy újabb Super Bowlt összehoz az öreg, nem leszek elégedetlen,

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Von Miller ráállt a "manningi útra" (Manning passing academy). Múlt héten "Miller Pass Rush Summit" néven edzőtábort szervezett a Stanford egyetemen az NFL passrushereinek. Ott volt többek között Vic Beasley, az összes idén draftolt nevesebb pass rusher, és még jónéhányan. Azt tervezi, hogy az edzőtábort mostantól minden nyáron megszervezi, és szélesíti a meghívottak körét college sztárokja, a jövő tehetségeire is.

Így is kell, ez a mentalitás kell egy leendő hall of famertől. Akartok tőlem tanulni? Gyertek, mindent megmutatok, nagyon szívesen. Aztán csinálja utánam aki tudja. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
A DVOA (ez egy viszonylag népszerű statisztikai mérőszám) alapján rangsorolták az elmúlt 30 év offense-it és defenseit. A Broncos 2-2 csapatot delegált

Offense
16. 2013 Broncos //+31,0 percent
3. 1998 Broncos //+38,3 percent

Defense
28. 2016 Broncos //-19,0 percent
5. 2015 Broncos //-28,3 percent

Most itt nem nagyon akarok belemenni az eredmények értékelésébe, hitvitákba. Viszont nem tudom nem kiemelni, hogy az elmúlt 4 évből 3 csapatunk ott van a legjobbak közt a labda valamelyik oldalán (és a 2012-es is egész nézhető volt). Isten tartsa meg a csapatnak eme jó szokását...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Lecsó Denver Broncos 2 983
Vagy Ty jó csak Von meg atomjó... 😊
több mint 6 éve
levaisw3 Denver Broncos 89
Ty még mindig szar. 😀
 twitter.com/CameronWolfe/status/875048719649046530
xrace77
Viszont Von még mindíg jó 😀
több mint 6 éve
xrace77 Denver Broncos 4 469
Ty még mindig szar. 😀
 twitter.com/CameronWolfe/status/875048719649046530
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
3 top50 játékosunk van a CBS és a PFF szerint is (Talib, Harris, Miller)
 www.cbssports.com/nfl/news/priscos-top-100-players-of-2017-tom-brady-is-the-goat-but-hes-not-no-1/
 www.profootballfocus.com/pro-the-top-50-nfl-players-for-2017/

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Shaq Barrett otthon/magán edzésen (away from the team facility), lesérült 2-3 hónapra...
Teabee
A frissebb hírek szerint lehet h már a TC-re rendben lesz (hip injury).

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 6 éve
Teabee Denver Broncos 716
Shaq Barrett otthon/magán edzésen (away from the team facility), lesérült 2-3 hónapra...
több mint 6 éve
xrace77 Denver Broncos 4 469
Az idei 3.körös választott Carlos Henderson WR is aláírt. 4 év 3,33 millió $, 818,000$ aláírási bónusszal.
több mint 7 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Most már azt is tudjuk h Wolfe nem az az óvóbácsi típus:

 twitter.com/Broncos/status/864692742047358976

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Hmm, ez érdekes: A Broncos HQ egy ideje monitorozza a különböző jegyárusító online site-okat, és azoktól a bérletesektől, akik az összes jegyüket eladták tavaly, megtagadta az idei bérlet kiadását. Első körben 400 régi bérletestől tagadták meg a bérletet, és adták oda bérletért sorban állóknak.
peterk2005
Teljesen jogos, főleg mert elég hosszú a várólista elvileg és nem szép dolog csak azért bérletet venni, hogy eladogasd a jegyeket. Szerintem tök jó, hogy erre is figyelnek a csapatnál... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hmm, ez érdekes: A Broncos HQ egy ideje monitorozza a különböző jegyárusító online site-okat, és azoktól a bérletesektől, akik az összes jegyüket eladták tavaly, megtagadta az idei bérlet kiadását. Első körben 400 régi bérletestől tagadták meg a bérletet, és adták oda bérletért sorban állóknak.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Megvannak a mezszámok a rookie class-hez:
Bolles #72
Walker #57
C. Henderson #11
Langley #27
Butt #80
McKenzie #5
D. Henderson #33
Kelly #6

Jamaal Charles pedig elvileg a 28-as számot kérte/kapta...

Elvileg De'Angelo Henderson és Kelly már alá is írta a szerződését...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Asszem' kijelenthetem, hogy Billy Winn nagyon rossz hatással van a fórum légkörére 😀
sickmyduck
Teljesen lesokkolt minket a visszatérése, ez tény... 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
sickmyduck Denver Broncos 83
Asszem' kijelenthetem, hogy Billy Winn nagyon rossz hatással van a fórum légkörére 😀

(•_•)
( •_•)>⌐■-■
(⌐■_■)

YEEEEEEEAAAAAHHHHHHH
több mint 7 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Újraigazoltuk Billy Winnt, DL

Szerkesztette: Általános Doktor

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 827 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
What ? Lemaradtam Charlesról, remélem tud itt még sok yardot futni

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Öregecske, sérült RBknél benne van, hogy már nem az igaziak visszatérésükkor. Én eléggé oda vagyok a statokért, és Charles ezen a téren nagyon impozáns számokkal nagyon remélem, hogy nem nálunk fogja lerontani őket az duplán fájna, de őt még nem sokszor láttam rosszul játszani, nála szeirntem inkább csak az a kérdés, hogy meddig bírja sérülés nélkül. Azt nem mondom, hogy az biztos több lesz mint 35 snap, de jó játékban lehet reménykedni.

Az öltözőre a legtöbb veterán jó hatással van. de Jamaalnak nagyobb tisztelete lenne szvsz, mint tavaly az o-ban bárki másnak. Ami ott számít, amikor a védelem Okungot lehurrogta, amikor egy kivételesen gyenge teljesítmény után ő akart szólni a csapathoz. Szerintem Charlesszal ilyet nem tenne senki...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Jamaal a oltozore is jo hatassal van. Mert annyira udvarias, intelligens, kedves ember, ami hatassal van tulkokra is. Es o tenyleg mindig belead mindent. Mindegy mi az allas, vagy rossz a QB, a fal, akarmi. Nem uvoltozik, de motivalja a tobbieket.
A csokinyakijai viccesek, de mas extravaganciaja nincs. Orulok, hogy van csapata.
Ami vicces meg, hogy minden meccsen meglepodik a kommentator, hogy ma "kivetelesen" milyen jol fut belul is. Szokjatok hozza.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Húú, ennek a hírnek nagyon örülök. Már csak azért is, mert Charles az egyik legnagyobb kedvencem , jó lesz narancsban látni.

Veszíteni nem tudunk vele. Kb. hasonló deal a Lynch dealhez. Legrosszabb esetben, ha a sok kihagyás, sérülések miatt megkopott és már nem a régi, akkor legfeljebb nem nyerünk vele semmit. De ha a sebessége, tudása még megvan - már az is elég, ha annak csak 80%-a -, akkor óriási nyereség lehet. Ha 1 meccsre akkor 1 meccsre, ha 10-re akkor 10-re, ha kibírja az idényt, akkor egész idényre.

Ne feledjük, Charles nem csak arra képes, hogy átlagos / gyenge fal mögött is képes hozni a yardokat, 1st downokat (nem is akármilyen átlaggal), de egyben a liga történetének egyik legjobb RB elkapója. Siemian/Lynch is kapott egyúttal egy remek célpontot. Olyant, aki DT és Sanders mellett is pályán van. Őnála pl. abszolút látom, hogy hogyan tudna segíteni, új fenyegetést jelenteni a passzjátékban. (Ellentétben egy Sanders klónnal - legalábbis szerepkört tekintve -, de erről a témáról ígérem, leszállok. 😊 )

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Reggel jött és most újra a főhadiszálláson:

 twitter.com/JamesPalmerTV/status/859513091868024837

A híradások szerint, ha az orvosi eredményei rendben lesznek, akkor leigazoljuk.

Személy szerint remélem, hogy holnap este már Bronco mezben láthatjuk 😊

Szerk:
Ez gyorsan ment 😀

 twitter.com/MikeKlis/status/859518129193484288

Szerk2:

A fizuja bónuszokkal $3.75M-ig mehet fel, sztem minden szempontból jó deal 😊
Általános Doktor
Ez nagyon baráti így, ha vele adhatunk Booker-nek még egy évet fejlődni és ha megosztják a carry-ket CJ-vel, akkor talán ő is végig tud végre játszani egy szezont végre...
StormST
Nagy kedvencünk Janovichról se feledkezzünk meg. Hát ezért ment Bibbs. Nekem vannak fenntartásaim, elsősorban az eü múltja miatt. Azokat a játékosokat szeretem, akik bírnak egy évet. Bár ez még a fiatal CJ-nek sem sikerült.
Zalán
Ezzel a szerződéssel én nem látom, hogy hol tudjuk megszívni:
- ha olyan lesz mint régen, akkor óriási húzás | nem kell sztem senkinek sem bemutatni h milyen potenciál van a srácban - arról nem beszélve, hogy az elmúlt két évben is jó volt, amikor játszott (ellentétben pl AP-vel), csak ügye nem sokat játszott... |
- ha nem fog olyan jól játszani, de egészséges, akkor sem gáz, mert nem keres sokat és nem kezdőnek hoztuk, CJ már bizonyított futureback
- míg ha újra rásérülne, akkor is ott van CJ, Booker és Henderson, szal ebben az esetben is meglenne az átlag feletti futónk és depth is.

Ez a tipikus low risk, high reward szerződés, nagyon örülök neki 😊

Szerk:
A szerződése, ha lehet még kedvezőbb, mint gondoltam:
 twitter.com/MikeKlis/status/859521074828107777

Szerkesztette: Általános Doktor

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 7 éve
Zalán Denver Broncos 3 681 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Reggel jött és most újra a főhadiszálláson:

 twitter.com/JamesPalmerTV/status/859513091868024837

A híradások szerint, ha az orvosi eredményei rendben lesznek, akkor leigazoljuk.

Személy szerint remélem, hogy holnap este már Bronco mezben láthatjuk 😊

Szerk:
Ez gyorsan ment 😀

 twitter.com/MikeKlis/status/859518129193484288

Szerk2:

A fizuja bónuszokkal $3.75M-ig mehet fel, sztem minden szempontból jó deal 😊
Általános Doktor
Ez nagyon baráti így, ha vele adhatunk Booker-nek még egy évet fejlődni és ha megosztják a carry-ket CJ-vel, akkor talán ő is végig tud végre játszani egy szezont végre...
StormST
Nagy kedvencünk Janovichról se feledkezzünk meg. Hát ezért ment Bibbs. Nekem vannak fenntartásaim, elsősorban az eü múltja miatt. Azokat a játékosokat szeretem, akik bírnak egy évet. Bár ez még a fiatal CJ-nek sem sikerült.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Reggel jött és most újra a főhadiszálláson:

 twitter.com/JamesPalmerTV/status/859513091868024837

A híradások szerint, ha az orvosi eredményei rendben lesznek, akkor leigazoljuk.

Személy szerint remélem, hogy holnap este már Bronco mezben láthatjuk 😊

Szerk:
Ez gyorsan ment 😀

 twitter.com/MikeKlis/status/859518129193484288

Szerk2:

A fizuja bónuszokkal $3.75M-ig mehet fel, sztem minden szempontból jó deal 😊
Általános Doktor
Ez nagyon baráti így, ha vele adhatunk Booker-nek még egy évet fejlődni és ha megosztják a carry-ket CJ-vel, akkor talán ő is végig tud végre játszani egy szezont végre...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!