Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 7 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Elway:

Traded up to take WR Isaiah McKenzie from Georgia in the 5th. An electric returner a productive offensive player. Gives us a dual threat.
StormST
Érdekes, 5'7 magas, de legalább pillekönnyű, mondjuk ezzel legalább biztossá vált h megválunk Norwoodtól.
Általános Doktor
PFF: Averaged 2.89 yards per route run in 2016, best of all SEC receivers

Emellett volt összesen 11 return TD-je (6 KORTD és 5 PRTD)....

Hol a hiba? 😛
StormST
Én Trindon Hollidayt is bírtam | megjegyzem, hozzá képest Isaiah égimeszelő | , szal nincs gondom ezzel a pickkel 😀

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Elway:

Traded up to take WR Isaiah McKenzie from Georgia in the 5th. An electric returner a productive offensive player. Gives us a dual threat.
StormST
Érdekes, 5'7 magas, de legalább pillekönnyű, mondjuk ezzel legalább biztossá vált h megválunk Norwoodtól.
Általános Doktor
PFF: Averaged 2.89 yards per route run in 2016, best of all SEC receivers

Emellett volt összesen 11 return TD-je (6 KORTD és 5 PRTD)....

Hol a hiba? 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Elway:

Traded up to take WR Isaiah McKenzie from Georgia in the 5th. An electric returner a productive offensive player. Gives us a dual threat.
StormST
Érdekes, 5'7 magas, de legalább pillekönnyű, mondjuk ezzel legalább biztossá vált h megválunk Norwoodtól.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Elway:

Traded up to take WR Isaiah McKenzie from Georgia in the 5th. An electric returner a productive offensive player. Gives us a dual threat.



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Broncos have traded 5-175 and 7-238 to GB for 5-172.



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ami érdekes még, hogy egész jó humora van: én úgy gondolom, hogy a jó humor az intelligencia jele, aminek a meglétét a tesztjei alapján nem feltételeztem (most sem tartom agysebésznek félreértések elkerülése végett).Általános Doktor
A 9-es wonderlic után azt hiszem kifejezetten jó jelnek vehetjük, hogy miután közölte, hogy "i've barely scratched the talent of my surface", egy pillanatra megállt, mielőtt folytatta volna. Ösztönösen megérezte, hogy valami félrement. 😀

Egyébként a fenti nyelvbotlástól eltekintve tényleg egész kerek interjút adott.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Bollesnél ott a kockázat ezután a Wonderlic teszt után, hogy hogyan írja alá a szerződést, 2 X-et tesz majd a neve helyére? Nincs bajom a hülyékkel, de a butákat nem szeretem. Na mindegy majd Talib felokosítja őt edzések között.

Bibbsben <1 év alapján számomra több fantázia volt, mint Bookerben, mondjuk nem <1 év alapján kell mérlegelni az is igaz UDFAként jött és a semminél többért ment, szóval akár jó befektetésként is lehet számolni, de én inkább további esélyt adtam volna neki.

A Browns tradeben jól sáfárkodtunk. Buttot 4/20ben is elfogadtam volna és így az egyik 7. körből 5. lett. Ott könnyebb rosterre húzni...

Vmi LB gyémántot még guberálhatnánk, mint a régi szép időkben...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 825 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
felépül akkor steal

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Jake Butt is a zsákban, ezzel a TE állományt is mélyítettük:


Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
A Bolles pick-ben én azért bízom leginkább, mert bármilyen gyenge is az OL class, mégiscsak ő lett az első, Elway bármelyik OT-t kihúzhatta volna és első körben eddig nem nagyon nyúlt mellé... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Úgy nézem a bizalom Booker-ben és CJ-ben töretlen:

NFL Network Insider Ian Rapoport reports the Denver Broncos traded Kabri Bibbs and a fifth-round pick to the Niners for a 2018 fourth-round selection.
StormST
Kár érte, kiváló ügynök volt.

Azóta cseréltünk egy újabbat:
 twitter.com/MikeKlis/status/858369067362770944

A két csere után még öt választásunk van:
No. 145 (via Browns)
No. 175 (via Browns)
No. 203 (via Titans)
No. 238
No. 253 (Compensatory) - Mr. Irrelevant

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Úgy nézem a bizalom Booker-ben és CJ-ben töretlen:

NFL Network Insider Ian Rapoport reports the Denver Broncos traded Kabri Bibbs and a fifth-round pick to the Niners for a 2018 fourth-round selection.



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Az elmúlt másfél napban próbálok megbarátkozni Bollesszal, átolvastam amit találtam róla + megnéztem pár hosszabb összefoglalót és rengeteg interjút vele, így most már kezdem érteni, hogy miért szerelmesedtek bele Elwayék.

A legjobban ezzel az interjúrészlettel tudom érzékeltetni a lényegét a srácnak:
"I’m just excited to get out there and put guys in the dirt," Bolles said. "My running back, Devontae Booker or whoever it is, can score touchdowns. If you touch my receiver, you touch my quarterback, you touch anyone on my team or my organization, it’s like touching my wife; you’re going to get in trouble by me." - mindezt úgy h a mondat végére érzed a szavain a dühöt, ahogy belehergeli magát 😀
Videó:
 www.denverbroncos.com/multimedia/videos/Bolles-proud-to-be-a-Bronco-ready-to-work/00f9749f-8894-441a-a491-dc296b48566c

A nyilatkozatai alapján fanatikus, alázatos és imádja a focit.

Ami érdekes még, hogy egész jó humora van: én úgy gondolom, hogy a jó humor az intelligencia jele, aminek a meglétét a tesztjei alapján nem feltételeztem (most sem tartom agysebésznek félreértések elkerülése végett).

A volt edzője egyébként azt nyilatkozta, hogy egy év alatt is hihetetlen nagyot fejlődött, remélem, hogy ez az ív kitart | és valamit tudunk kezdeni a szabálytalanságaival | és akkor franchise LT lehet belőle. Én mást nem tudok tenni, mint nagyon bízni ebben.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Alapvetően szerintem arra gondolt, hogy nem két első kört adtak érte, hanem 1-et és egy harmadik kört, az idei első kör az nem számít ebben az esetben, hiszen kaptak 1 is egy idei első köröst... 😊
StormST
Jahogyúgy. Fura egy nézőpont, nem csoda, hogy nem értettem. 😊 De mindegy is, én nem a trade-ről beszéltem, hanem arról, hogy Mahomes-ért összességében mennyit adtak. Az meg annyi, amennyi. Mindegy, hogy hány lépésben, mit kavartak, a vége számít. A vége meg az lett, hogy jött Mahomes, és ment az idei és a jövő évi első kör, meg az idei harmadik. Ennyibe került.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
O# weapon alatt TE-t vagy Mixont gondoltam, de egyik sem volt már bent, Henderson pedig jó fit, needre jön és jókat is olvasni róla.Általános Doktor
Én egyelőre Hendersonnal se tudok mit kezdeni. Nem a sráccal van baj, tetszik amit láttam/olvastam, csak nem tudom a returner szerepen kívül hogyan lehetne hasznos? Ha úgy nézem, hogy Norwood helyére hoztuk, akkor persze csak tapsikolni lehet, csakhogy én tavaly sem értettem, hogy miért erőltetjük Norwood-ot Fowler ill. Taylor helyett. Mindegy, majd kiderül.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
jövőre simán alex lesz a kezdő, mahomes nem fog pályát látni, viszont nem kell idegeskedni és nyugodtan be lehet tanítani, aztán majd eldől. És még mindig nem 2 darab első kört adtunk érte😊
ehh
Hanem?
peterk2005
fyi
 mek.oszk.hu/adatbazis/magyar-nyelv-ertelmezo-szotara/kereses.php?kereses=cser%C3%A9l
 mek.oszk.hu/adatbazis/magyar-nyelv-ertelmezo-szotara/kereses.php?kereses=ad

sok sikert, hiszek benned😊
ehh
Egy normális informatív választ díjaztam volna, ilyen pökhendi, kisttílű dumára viszont nem vagyok vevő.

Mindegy, megnéztem újra. Jól emlékeztem, Mahomes két első és egy harmadik körbe került. Úgyhogy most se tudom mire gondolhattál, de már nem is érdekel.
peterk2005
Alapvetően szerintem arra gondolt, hogy nem két első kört adtak érte, hanem 1-et és egy harmadik kört, az idei első kör az nem számít ebben az esetben, hiszen kaptak 1 is egy idei első köröst... 😊

De ezt valóban le lehett volna írni, de hát a stílusát mindenki maga választja meg...

Szerk.: egyébként maga a játékos valóban 2db első körös és egy 3. körös pick-be került a Chiefs-nek... 😛

Szerkesztette: StormST



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egyébként Vance Józsi érkezésével nem álltok át 4-3-ra? Csak mert Walker ott LDE, 3 rd down UT szerepkörre ideális.
empty taxi
Ez inkább Woods-on múlik, mint Joseph-en, és Woods azt mondta, hogy az öreg munkáját szeretné folytatni. Nem is feküdne nekünk a 4-3. Mit csinálnánk pl. Shane Ray-el? Nem tudna Von Millerel együtt egyszerre pályán lenni. És Mike-nak ki lenne alkalmas? Szvsz nincs ilyen LB-nk.

Nem ismerem sajnos a college játékosokat, sajnos ahhoz se tudok hozzászólni most még, hogy Walkernek mi lehetne a legjobb szerepkör. Ha 3-4-be nem igazán fit, az szívás ....én a profile-ja alapján - fizikai paraméterek, Mario Edwardshoz hasonlítják - azt hittem, hogy Malik Jackson féle szerepkörre hoztuk.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
jövőre simán alex lesz a kezdő, mahomes nem fog pályát látni, viszont nem kell idegeskedni és nyugodtan be lehet tanítani, aztán majd eldől. És még mindig nem 2 darab első kört adtunk érte😊
ehh
Hanem?
peterk2005
fyi
 mek.oszk.hu/adatbazis/magyar-nyelv-ertelmezo-szotara/kereses.php?kereses=cser%C3%A9l
 mek.oszk.hu/adatbazis/magyar-nyelv-ertelmezo-szotara/kereses.php?kereses=ad

sok sikert, hiszek benned😊
ehh
Egy normális informatív választ díjaztam volna, ilyen pökhendi, kisttílű dumára viszont nem vagyok vevő.

Mindegy, megnéztem újra. Jól emlékeztem, Mahomes két első és egy harmadik körbe került. Úgyhogy most se tudom mire gondolhattál, de már nem is érdekel.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
jövőre simán alex lesz a kezdő, mahomes nem fog pályát látni, viszont nem kell idegeskedni és nyugodtan be lehet tanítani, aztán majd eldől. És még mindig nem 2 darab első kört adtunk érte😊
ehh
Hanem?
peterk2005
fyi
 mek.oszk.hu/adatbazis/magyar-nyelv-ertelmezo-szotara/kereses.php?kereses=cser%C3%A9l
 mek.oszk.hu/adatbazis/magyar-nyelv-ertelmezo-szotara/kereses.php?kereses=ad

sok sikert, hiszek benned😊
több mint 7 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Egyébként Vance Józsi érkezésével nem álltok át 4-3-ra? Csak mert Walker ott LDE, 3 rd down UT szerepkörre ideális.
empty taxi
Nem volt róla szó eddig, de a szezon kezdete még messze van.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Egyébként Vance Józsi érkezésével nem álltok át 4-3-ra? Csak mert Walker ott LDE, 3 rd down UT szerepkörre ideális.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Zalán Denver Broncos 3 681 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
És kit kérsz/vársz mára doki? Egy DT-t mindenképp tippelj be.
Elolvasva Bollesról írtakat értem a csalódás okát. Kinn mondjuk inkább örülnek neki, amennyire meg tudom ítélni. Egy olyan csoportban, ahol Houston, Hali, Bosa, Mack vadászik, különösen fontos a fal. Bízzunk benne, hogy tudnak róls valamit a csapatnál, ami miatt ennyire egyértelmű volt a húzása, és hogy azt ki is hozzák belőle. Amúgy én is Howardot szerettem volna, akinek már csak egyet kellett volna csúszni.
Ha ez a DeMarcis csak fele annyi sacket ér el mint az a DeMarcis, akkor már jól jártunk.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 7 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Második napnak ez nem volt rossz, a kívánságkosár is meghallgatásra talált, ezúton is köszönöm Elwaynek! 😀

Walkerel az a gond h tweener, 3-4 DE-nek "kicsi", OLB-nek lassú lassú, de Kollar mellett ez fejleszthető, sztem rövid időn belül átlag feletti kezdőt lehet faragni belőle, aki kicsit utánaolvasna:
 www.profootballfocus.com/draft-pff-scouting-report-demarcus-walker-edge-florida-state/

O# weapon alatt TE-t vagy Mixont gondoltam, de egyik sem volt már bent, Henderson pedig jó fit, needre jön és jókat is olvasni róla.

Brendan Langleyt későbbre várták, mert még nagyon projekt, de nem olyan ordas reach, mint Webster volt anno és a plafonja is | konszenzusosan | nagyobb. Szvsz ideális helyre került, itt nem kell egyből kezdenie, az edzői stáb is kifejezetten DB barát, míg az ST-ben akár azonnal impact lehet.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Első utánaolvasásra Walker jó pick-nek tűnik a DL-be, Henderson KO return-ben is arathat, WR-nek so-so, Langley meg reach-nek tűnik a 3. kör végén, 5-6. körre jósolták inkább, mondjuk neki meg P return az "extrája"...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Barnidge-ról mit gondoltok ? (hiába van teli a draft Tight End-ekkel)
Heisman Trophy
Azt h tele van a draft jobbnál jobb TE-vel 😊

Én ma este szeretnék egy O# playmakert, egy embert a DL-be és egy CB-t (nekem nagyon tetszik az idei felhozatal, Sidney Jonesnak különösen örülnék).
Általános Doktor
Így legyen lottó ötösöd is! 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!