Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én nagyon szeretem Watt játékát és valóban jó lenne őt a Broncos-ban látni, de akkor nekünk DE kevésbé kellett, mint OLB, szerintem ha az akkori Elway tudta volna, hogy 5 év alatt mit ér el a két srác (és pl. Ayers mit nem) az akkori needeket figyelembe véve akkor is Von-t húzta volna...
StormST
És az a legdurvább az egészben, hogy van egy Watt, aki a sérülése előtt öt évből háromszor az Év védője lett, és tök reális lenne, hogy mégis maradjon az 1/1 és az 1/2 is a helyén. Micsoda draft volt 😊

több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Én nagyon szeretem Watt játékát és valóban jó lenne őt a Broncos-ban látni, de akkor nekünk DE kevésbé kellett, mint OLB, szerintem ha az akkori Elway tudta volna, hogy 5 év alatt mit ér el a két srác (és pl. Ayers mit nem) az akkori needeket figyelembe véve akkor is Von-t húzta volna...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 248 — The Mathematician
és Harris ugye Undrafted

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
2011 draft do-over:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/zepqpr1elwr2nb9lmypw
2011 NFL Draft do-over: Broncos pass on Von Miller for J.J. Watt
J.J. Watt to the Broncos? That's only one of the fascinating twists in Lance Zierlein's 2011 draft redo. See the new landing spots for stars like Von Miller and Richard Sherman.


Bele lehet persze kötni Milleren kívül mindegyikbe, de lényegtelen. Mindegy, hogy ott, vagy 10-20 hellyel hátrébb, a lényeg, hogy ez a do-over markánsan mutatja, hogy PM idecsábítása mellett igencsak volt szerepe a kiváló draftoknak is abban, hogy az elmúlt években konstans contender volt a csapat. De főleg abban, hogy ebből két SB és egy gyűrű is összejött.

Öt év után négy Bronco kerülhet be egy draft do-overbe, úgy, hogy az egyetlen csúszó az 1/2-n húzott Von Miller, aki csak egyetlen helyet csúszott, azt is egy bizonyos J.J. Watt miatt? És mellette bekerült még első körbe egy UDFA, egy 2. és 4. körös pick is? Ezt Elway nyugodtan bekeretezheti és kirakhatja a falra.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Látod Ulpi meg pont nem örült MCC-nek 1/27-re.
Janek
Az egy kotsog, semmi se jo nekije.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 248 — The Mathematician
 www.facebook.com/Broncos/photos/a.152313691317.139070.129494626317/10155296389501318/?type=3&theater

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 582 — Apu ökölbeszorított keze
Látod Ulpi meg pont nem örült MCC-nek 1/27-re.

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem kötekedni akarok, én nem vettem a fáradtságot, hogy felkészüljek, és éjszakázzak emiatt a játék miatt, de pár gondolatot felébresztettél bennem.
Black_Adder
semmi gond, azért írtam be hogy véleményezzétek, sajnos szerintem se jobb mint egy gyenge C- :d

az a baj se mcaffrey se howard nem volt már bent :d njokun gondolkodtam, de inkább OT lett belőle, ramczyk egyébként szerintem a legjobb idén (bár kurva gyenge a class ez tény)
mcdowell meg már az első körben kiment, sidney jones is a 3. kör elején sajna, bevallom ő abszolút nem volt nálam opció, de így utólag, ha van csapat ahova befér az egy év kiesése az ti vagytok.

ott talán a njoku picket csesztem el leginkább, de mint mondtam engram eggyel, howard kettővel előttem ment ki és mindkettőt húztam volna az adott körben
eaglesmcnabb
1/27 lett, te 1/20-on húztál 😀 Mondjuk az évfolyam tényleg legjobb OT-jének tartják, szal simán lehet ez jobb, mint egy fehér futó ^^

több mint 7 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 977 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Nem kötekedni akarok, én nem vettem a fáradtságot, hogy felkészüljek, és éjszakázzak emiatt a játék miatt, de pár gondolatot felébresztettél bennem.
Black_Adder
semmi gond, azért írtam be hogy véleményezzétek, sajnos szerintem se jobb mint egy gyenge C- :d

az a baj se mcaffrey se howard nem volt már bent :d njokun gondolkodtam, de inkább OT lett belőle, ramczyk egyébként szerintem a legjobb idén (bár kurva gyenge a class ez tény)
mcdowell meg már az első körben kiment, sidney jones is a 3. kör elején sajna, bevallom ő abszolút nem volt nálam opció, de így utólag, ha van csapat ahova befér az egy év kiesése az ti vagytok.

ott talán a njoku picket csesztem el leginkább, de mint mondtam engram eggyel, howard kettővel előttem ment ki és mindkettőt húztam volna az adott körben
eaglesmcnabb
Nem kell szabadkoznod, örülünk h az idődből ránk szántál egy keveset, ezzel is kicsit felpezsdítve a topicot 😊

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Nem kötekedni akarok, én nem vettem a fáradtságot, hogy felkészüljek, és éjszakázzak emiatt a játék miatt, de pár gondolatot felébresztettél bennem.
Black_Adder
semmi gond, azért írtam be hogy véleményezzétek, sajnos szerintem se jobb mint egy gyenge C- :d

az a baj se mcaffrey se howard nem volt már bent :d njokun gondolkodtam, de inkább OT lett belőle, ramczyk egyébként szerintem a legjobb idén (bár kurva gyenge a class ez tény)
mcdowell meg már az első körben kiment, sidney jones is a 3. kör elején sajna, bevallom ő abszolút nem volt nálam opció, de így utólag, ha van csapat ahova befér az egy év kiesése az ti vagytok.

ott talán a njoku picket csesztem el leginkább, de mint mondtam engram eggyel, howard kettővel előttem ment ki és mindkettőt húztam volna az adott körben

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 977 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
A hírek szerint inkább hátrafelé nézegetünk, mintsem előre.

Az idei OT állomány a viccet súrolja, ebben a csoportban most aláírom h bármelyik "top" prospectet taknyosra sz.patnának | aztán persze lehet h valamelyik beválik és pro bowler lesz, de ez előzetesen egyikről sem mondható el: ez pedig a második/harmadik körös prospectek definíciója, nem az első körösöké | .

Am sztem még jönni fog Dunlap/Clady/Vollmer? diszkontáron, Elway alatt még sose mentünk neki úgy egy draftnak, hogy van egy nyilvánvaló hiányposztunk, márpedig az LT az | mondjuk Szombréló második körös LT projektnek jött 😀 | (a DL-be és az OL többi posztjára érkezett ember, még ha a D# oldalt én nem érzem erősítésnek).

Amit én várok (legalábbis szeretnék):
1. kör: O# skill player: McCaffrey RB, OJ Howard TE | (bár ők sztem ki fognak menni előttünk) | és Njoku TE is parádés lenne.
2. kör: Malik McDowell DI - | hello új Malik (Jackson) | , vagy valamelyik csúszó CB/S (brutálisan erős a class, első körös tehetségeket lehet még itt is találni, bűn nem húzni valakit)
3. kör: Sidney Jones CB (amennyiben Malik jön, a másodikban, akkor akár fel is tradelnék érte: első évében nemigen tudnánk használni, de óriási upgrade lenne jövőre, amikor már need lesz a cb)

Annak is tudnék örülni, ha:
- nem hozunk már FA-n senkit, cserébe
- kitradelnénk a második elejébe,
- a két második körből hoznánk egy playmakert (Alvin Kamara RB és/vagy Evan Engram TE), és egy csúszó CB pl.: Quincy Wilson / Sidney Jones,
- a harmadik körben Julie'n Davenport, LT
- a harmadik körös kompenzációs pickünket pedig odaadnánk Sheldon Richardsonért DE
- a maradék saját és trades plusz pick pedig BPA alapon

Összegezve szvsz:

- ez egy elég erős CB, S, TE és RB draft, melyek közül az első kettő idén nem need, de Elway eddig jellemzően a következő évben esedékessé váló needekre húz, a CB pedig jövőre need lesz (Roby lejár, Talib dm nélkül cuttolható), én a helyükben mindegyikből betáraznék.
- jelenleg a needjeink: LT, O# skill player (TE/RB/WR3), NT, DE, ILB, CB (nem idén, de én 100% h már a 2-3. körben húznák)

Szerkesztette: Általános Doktor

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Black-el értek egyet, a QB nem draft need idén, max hátul backupnak, de én valószínűbbnek tartom, hogy draft után halászunk FA-ról egy veteránt...

OT-t 1/20-al nagyon nehéz olyat húzni, aki impact játékos, draft class-tól függetlenül, azért fel kéne menni sokat, ami alapból nem kizárt, de erősen kétlem...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
szerintem a QB need, csak felesleges oda húznunk.
Heisman Trophy
Pontosítok. Nem azt mondom, hogy szerintem rendben van a QB poszt és ezért nem need.
Az FO eddigi magatartása alapján nem tartják neednek a QB posztot. Illetve, ez már az én véleményem (is) drafton nincs akit érdemes lenne húzni, mert
1.) 1 év után nem mondasz le egy drága projektről (Lynch)
2.) Nincs aki erősítés lenne
3.) 3. fiatal projektnél fontosabb egy veterán jelenlét. (4 QB meg luxus)

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 740 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
szerintem a QB need, csak felesleges oda húznunk. És joshua dobbsról kinek mi a véleménye ? Szerintem 7. körben/UDFA-ban kipróbálhatnánk, Siemian és Lynch mellé még egy esélyes, hamár nem lesz veterán.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Nem kötekedni akarok, én nem vettem a fáradtságot, hogy felkészüljek, és éjszakázzak emiatt a játék miatt, de pár gondolatot felébresztettél bennem.

Szerintem a QB nem need. A drafton semmi esetre. 2 fiatal van ha valaki kell, az egy veterán mentor mögéjük. De 4. körben akár lehet próbálkozni ilyennel is, ott már nem számít mi a need és mi nem. De ha nem bíznának tényleg a 2 fiatalban, akkor pusholtuk volna a Romo trade-et. Drafton erősíteni nem tudunk, van már egy 1. körös talent, meg egy akinek van 1 év tapasztalata. Amúgy nem hülyeség 4-7 között évről-évre próbálkozni QBval, hátha jackpot lesz, de nem azért mert need lenne. Ha erősíteni akarnának ezen a poszton azt FA-ról tennék, fiatal projektből meg elég 2 és szerintem már tudnánk róla, ha valamelyikről máris lemondtak volna.
Régi mantrám, hogy 4. körtől a poszt nem számít, most mégis jobban tudnék azonosulni LB vagy CB depthtel mint +1 QB projekttel. De komolyabb fenntartásom más poszt így QB felé sincs, amíg az nem K/P/LS.

OT-t remélem nem húzunk. Ez személyes. Nem azt jelenti, hogy rossz 1. választás lenne egy mockban. Nagyon nagy need, de úgy is bust lesz ha mi húzzuk. Ez a class meg még a szokottnál is bénábbnak tűnik ezen poszton. Franklin nem volt rossz, de igazából akkor nem volt rossz szélen, amikor Manning nagyon jó volt és jelentősen megkönnyítette az OT-k dolgát. Őt leszámítva meg Clady óta nem húztunk vagy szereztünk bármilyen formában megfelelő OT-t.
Szóval én inkább egy OL firendly O séma kialakításával próbálkoznék. Nem azon múlik, hogy PBS vagy ZBS, hanem hogy mennyi ideig kell tartaniuk a passrusht, mennyire maradnak egyedül premier EDGE játékoskkal szemben, hány emberen keresztül kell utat törni a futónak.
Nem tudom, amúgy ez a Ramczyk gyerek 1. körös lenne egy átlagos OL mélységű drafton?
Akárhogy is, ha ő jön, én addig nem tartom megoldottnak a kérdést amíg nem láttam Mack, Houston, Ford, Bosa ellen többet talpon mint seggen, skill poszton viszont nagyobb reménnyel tudom fogadni az FO választottját.

A needek nálam
DI×2 és 3. célpont (TE/SR/flex/akárki)

DI×2, az egy tavalyról is hiányzó RDE és idén ez Sly távozásával bővül egy NT-vel. A 2 ember aki jött ide, inkább többen lettünk velük mint erősebbek. Legalább egy korai pickkel számolok a DL-be. Depth megvan kezdő kell.

3. célpont: #draftmccaffrey.
CJ nem rossz, de még nem volt teljes szezonja amikor jó lett volna. McCaffrey-t lehetne használni ebben a most divatba jövő flex szerepkörben. Félig slot elkapó félig futó.
Persze egy 6-6 magas TE jobb lenne EZ-ben, de nem én draftolok úgyhogy én lehetek elfogult McCaffrey irányába.
Egyébként McCaffrey érkezése nem zárja ki hogy RZ/EZ célpont TE is jöjjön.

Gyakorlatilag 4 pick a top 100-ban, ami nagyjából a határ nálam, hogy van értelme nézni mi a need. Persze minden needet jobb FA-val megoldani, de az már elfogyott. Viszont ezzel a 4 pickkel még mindig jöhet egy RB/WR hibrid az O-ba, egy magas TE és 2 ember a DL-be. (ahol egyébként Gotsisszal nem számoltam, de lehet hogy lehet vele számolni, nem instant impacktnak húztuk tavaly)

Igazából egyébként meglep a passzivitásunk az FA-n. Kire tartogattuk a lóvét ha nem Romora? Ritkán megyünk draftra úgy, hogy kezdőt kéne húzni, most igazából 2-t is kéne, még ha én az OT-ról teljesen le is mondtam...


Ezzel nem azt akarom mondani, hogy bármi baj volna ezzel a mockkal vagy amit én máshogy gondolok máshogy csináltam volna az úgy jobb lenne, csak megragadtam az alkalmat, hogy egy meglévő eredményhez képest írjam le a véleményem, ne a 0-hoz, amihez nem lett volna energiám...

Szerkesztette: Black_Adder

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 7 éve
xrace77 Denver Broncos 4 466
Előszezon menetrend:
@Bears
@49ers
Packers
Cardinals
több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
közben nyomtam egy mockot nektek,
jó sok picketek van :d

1 20 Denver Broncos Ryan Ramczyk, OT (Wisconsin)
2 51 Denver Broncos Curtis Samuel WR Ohio State
3 82 Denver Broncos Gerald Everett TE, South Alabama
3* 101 Denver Broncos Montravius Adams DE, Auburn
4 126 Denver Broncos Bradley Mathias Kaaya Jr. QB, Miami
5* 177 Denver Broncos Brian Allen, CB Utah
6 203 Denver Broncos Matt Milano ILB, Boston College
7 238 Denver Broncos Storm Norton OT Toledo
7* 252 Denver Broncos Jonathan Howard WR , North Carolina
7* 253 Denver Broncos Chuck Clark S, Virginia Tech

Ahogy néztem 3 need van, a QB, OT, TE, a többi nem vészes, a DB és RB depth-e akartam mélyíteni, és BPA-zni.

OT-t TE-t akartam az első körökben, (Qb-ban nem gondolkodtam, mert idén egy QB sem ér top2 kört, illetve nem jelent upgrade-t egyik sem a jelenlegi irányítóikhoz). 2-vel előttem ment ki Howard, így Ramczyk és Njoku volt még a boardomon, valamivel égetőbb volt az OT pick ezért őt választottam. Másodikban így reménykedtem hogy leesik valamelyik TE, persze hogy pont előttem ment ki Engram, (egyébként Njoku is elég szépen csúszott) így Samuel maradt a vészpick. Ezzel annyira nem vagyok elégedett, a 3. körben aztán jött a TE. Adams szerintem 3-4-es DE lesz, Crick-kel versenghet a kezdő posztért.
Kaayat az idei legjobb QB-nak tartom, 4. kört már megérne szerintem. Milano jó munkásember, és Allen is megmaradhat a rosteren, a többi pick az már lutri, ja és a végén jött egy homer pick, egy philadelphiai hookie személyében.
(egyébként kurva nehéz dolgom van mert csak 2 need van, OT, QB, pont egyikre sincs értelmes prospect :d)

Röviden ennyi.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 248 — The Mathematician
Inside linebacker Zaire Anderson, outside linebacker Shaquil Barrett and center James Ferentz, who all received exclusive-rights tenders in March, joined restricted free agent Todd Davis in signing those tenders.

 www.denverbroncos.com/news-and-blogs/article-1/Todd-Davis-three-more-Broncos-sign-tenders/a4ccfdd5-0ac4-4261-af4b-eaa06bdb0ba3

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Szurkolói MOCK draft, a Denver a soron:

 docs.google.com/spreadsheets/d/13n6uiiOzULms9WRsBIPM08I5slfdxWHd9iqpW9BSy2E/edit?usp=sharing
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
A DenverPost úgy megbízhatatlan ahogy van
Elway nyilatkozatait annyira lehet komolyan venni, mint mondjuk Belichickét
Mondom ezt anélkül, hogy a cikket ismerném, mert nem találtam meg. Lehet hogy most pontos a cikk is, és még Elway is komolyan gondolta amit mondott, nem az első lenne, de nem is a sokadik.
Egyébént nem tudom mikor beszélt Elway Romoval, milyen formában.

Ami biztos, így továbbra is a QB a csapat gyengébb pontjai között van, és attól, hogy Romo nem jön, a fal még nem lesz jobb. Ott szélen ment Okung jött Watson, ez még messze a varázsütéstől, amitől jobb lenne.
QB poszton pedig jelenleg az a liga alsó felébe tartozunk.
Draftról már van projekt a posztra és egyébként sincs cantmiss játékos, főleg nem 1/20 környékén. Kaepernickkel szerintem nem vagyunk sokkal előrébb, Cutler felégette és lebombázta maga mögött a hidat, amikor elment, az FO meg 100× lenyilatkozta, mennyire elégedett a jelenlegi párossal lassan elhiszem, hogy komolyan gondolják,
És a Romo visszavonulással kapcsolatban is szerintem az az ok-okozati viszony, hogy nem volt nagy érdeklődés iránta (mert bíztunk Siemianben és Lynchben), ezért inkább visszavonult
Kár érte, gyakorlatilag az egész pályafutását láttam, az elmúlt 10 év egyik meghatározó irányítója, megint szegényebb lett a liga.
Black_Adder
Nem DenverPost cikk volt, hanem NFL.com és Klis már nincs a Post-nál 2015 óta, a KUSA 9News-nál van... 😊

 www.nfl.com/news/story/0ap3000000797530/article/report-elway-only-wanted-romo-if-he-could-bring-title
StormST
Azt szerintem kár megkérdőjelezni, hogy Romo szeretett volna-e gyűrűt vagy sem, hogy milyen áldozatokat tett volna ezért és miket vártunk volna el ott lehetnek eltérések.

Elway wanted assurances that other considerations such as money, geography, health and television opportunities were secondary to embracing the chance to win in Denver.

Health, Television opportunies.
Az egyik logikus nézeteltérési pont (mennyi pénz garantált sérülés esetén), a másik utólag valamennyire igazolt. Szerintem itt csúszott el valamelyiken.

Egyébként nem annyira bullshit, mint gondoltam volna, de azért tények mellé vélemény is jut ebbe a cikkbe.
Black_Adder
Persze, van benne vélemény, de már kint van egy napja és nem nagyon cáfolta senki fennhangon, szóval lehet valamennyi valóságalapja is. Meg ha már az NFL.com cikkekben se lehet bízni, akkor miben lehet? 😊

Soha nem fogjuk szerintem megtudni, hogy Jones elengedte volna-e Romo-t, ha nem vonul vissza, illetve ha lett volna trade, akkor Romo belement volna-e és ha igen, akkor milyen szerződésátírásba...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
A DenverPost úgy megbízhatatlan ahogy van
Elway nyilatkozatait annyira lehet komolyan venni, mint mondjuk Belichickét
Mondom ezt anélkül, hogy a cikket ismerném, mert nem találtam meg. Lehet hogy most pontos a cikk is, és még Elway is komolyan gondolta amit mondott, nem az első lenne, de nem is a sokadik.
Egyébént nem tudom mikor beszélt Elway Romoval, milyen formában.

Ami biztos, így továbbra is a QB a csapat gyengébb pontjai között van, és attól, hogy Romo nem jön, a fal még nem lesz jobb. Ott szélen ment Okung jött Watson, ez még messze a varázsütéstől, amitől jobb lenne.
QB poszton pedig jelenleg az a liga alsó felébe tartozunk.
Draftról már van projekt a posztra és egyébként sincs cantmiss játékos, főleg nem 1/20 környékén. Kaepernickkel szerintem nem vagyunk sokkal előrébb, Cutler felégette és lebombázta maga mögött a hidat, amikor elment, az FO meg 100× lenyilatkozta, mennyire elégedett a jelenlegi párossal lassan elhiszem, hogy komolyan gondolják,
És a Romo visszavonulással kapcsolatban is szerintem az az ok-okozati viszony, hogy nem volt nagy érdeklődés iránta (mert bíztunk Siemianben és Lynchben), ezért inkább visszavonult
Kár érte, gyakorlatilag az egész pályafutását láttam, az elmúlt 10 év egyik meghatározó irányítója, megint szegényebb lett a liga.
Black_Adder
Nem DenverPost cikk volt, hanem NFL.com és Klis már nincs a Post-nál 2015 óta, a KUSA 9News-nál van... 😊

 www.nfl.com/news/story/0ap3000000797530/article/report-elway-only-wanted-romo-if-he-could-bring-title
StormST
Azt szerintem kár megkérdőjelezni, hogy Romo szeretett volna-e gyűrűt vagy sem, hogy milyen áldozatokat tett volna ezért és miket vártunk volna el ott lehetnek eltérések.

Elway wanted assurances that other considerations such as money, geography, health and television opportunities were secondary to embracing the chance to win in Denver.

Health, Television opportunies.
Az egyik logikus nézeteltérési pont (mennyi pénz garantált sérülés esetén), a másik utólag valamennyire igazolt. Szerintem itt csúszott el valamelyiken.

Egyébként nem annyira bullshit, mint gondoltam volna, de azért tények mellé vélemény is jut ebbe a cikkbe.

Szerkesztette: Black_Adder

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Ha jol ertettem, Elway semmit nem mondott. Csak Klis "megtudta" Elway tudja, Romo mit nem akart volna tenni egy lehetseges jovoben. Ubiszezon.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
A DenverPost úgy megbízhatatlan ahogy van
Elway nyilatkozatait annyira lehet komolyan venni, mint mondjuk Belichickét
Mondom ezt anélkül, hogy a cikket ismerném, mert nem találtam meg. Lehet hogy most pontos a cikk is, és még Elway is komolyan gondolta amit mondott, nem az első lenne, de nem is a sokadik.
Egyébént nem tudom mikor beszélt Elway Romoval, milyen formában.

Ami biztos, így továbbra is a QB a csapat gyengébb pontjai között van, és attól, hogy Romo nem jön, a fal még nem lesz jobb. Ott szélen ment Okung jött Watson, ez még messze a varázsütéstől, amitől jobb lenne.
QB poszton pedig jelenleg az a liga alsó felébe tartozunk.
Draftról már van projekt a posztra és egyébként sincs cantmiss játékos, főleg nem 1/20 környékén. Kaepernickkel szerintem nem vagyunk sokkal előrébb, Cutler felégette és lebombázta maga mögött a hidat, amikor elment, az FO meg 100× lenyilatkozta, mennyire elégedett a jelenlegi párossal lassan elhiszem, hogy komolyan gondolják,
És a Romo visszavonulással kapcsolatban is szerintem az az ok-okozati viszony, hogy nem volt nagy érdeklődés iránta (mert bíztunk Siemianben és Lynchben), ezért inkább visszavonult
Kár érte, gyakorlatilag az egész pályafutását láttam, az elmúlt 10 év egyik meghatározó irányítója, megint szegényebb lett a liga.
Black_Adder
Nem DenverPost cikk volt, hanem NFL.com és Klis már nincs a Post-nál 2015 óta, a KUSA 9News-nál van... 😊

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/t16ylvnrunjuvoqxwhrh
Report: Elway only wanted Romo if he could bring title
As much confidence as John Elway and new coach Vance Joseph have in young QBs Trevor Siemian and Paxton Lynch, the Broncos would've been interested in Tony Romo under the right conditions.



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
azt azonban sosem értem, hogy miért jó azért drukkolni, hogy az egyik legnagyobb rivális minél gyengébb legyen?
Zalán
Én azért túl tudnám tenni magam azon, ha Brady visszavonulna nagy hirtelen. 😀
Nem azért, mert a Patsen bajom lenne, hanem mert a mi esélyeink (is) jelentőset ugranának egy végső győzelemhez.

Persze Bradyvel soraiban legyőzni a Birodalmat az igazi sportteljesítmény, de én annak is pont eléggé tudnék örülni, ha JimmyG-vel kiálllt csapatot győznénk le (és az se lenne sima liba)

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
A DenverPost úgy megbízhatatlan ahogy van
Elway nyilatkozatait annyira lehet komolyan venni, mint mondjuk Belichickét
Mondom ezt anélkül, hogy a cikket ismerném, mert nem találtam meg. Lehet hogy most pontos a cikk is, és még Elway is komolyan gondolta amit mondott, nem az első lenne, de nem is a sokadik.
Egyébént nem tudom mikor beszélt Elway Romoval, milyen formában.

Ami biztos, így továbbra is a QB a csapat gyengébb pontjai között van, és attól, hogy Romo nem jön, a fal még nem lesz jobb. Ott szélen ment Okung jött Watson, ez még messze a varázsütéstől, amitől jobb lenne.
QB poszton pedig jelenleg az a liga alsó felébe tartozunk.
Draftról már van projekt a posztra és egyébként sincs cantmiss játékos, főleg nem 1/20 környékén. Kaepernickkel szerintem nem vagyunk sokkal előrébb, Cutler felégette és lebombázta maga mögött a hidat, amikor elment, az FO meg 100× lenyilatkozta, mennyire elégedett a jelenlegi párossal lassan elhiszem, hogy komolyan gondolják,
És a Romo visszavonulással kapcsolatban is szerintem az az ok-okozati viszony, hogy nem volt nagy érdeklődés iránta (mert bíztunk Siemianben és Lynchben), ezért inkább visszavonult
Kár érte, gyakorlatilag az egész pályafutását láttam, az elmúlt 10 év egyik meghatározó irányítója, megint szegényebb lett a liga.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear