Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Elég erősek a pletykák, miszerint fel akarunk trade-elni. McCaffrey-ért a 10-be kéne a jelek szerint, így az kétséges, de egy OT jelöltért pár helyet fel tudunk menni...

Csak emlékeztetőnek, az alábbi pickjeink vannak:
1/20, 2/19 (51), 3/18 (82), 3/37 (101), 4/20 (126), 5/34 (177), 6/19 (203), 7/20 (238), 7/34 (252), 7/35 (253)



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Safety azért, amiért két éve Shane Ray-t behúztuk első körben. Elway boardján olyan magasan volt Ray, hogy még felmenni is hajlandó volt érte pár helyet, pedig itt volt a rosteren Von Miller és Demarcus Ware.

Idén a TE poszt mellett a safety classra mondják azt, hogy rendkívül erős. Több jelenlegi vagy volt NFL szakembertől hallottam/olvastam, hogy a safety class az általuk valaha látott legerősebb class. Ha ez igaz - miért is mondanák, ha nem az lenne -, akkor előfordulhat, hogy valamelyik top safety prospect, aki Elway boardján is nagyon magasan van, csúszik valamennyit. Úgy, ahogy Ray csúszott két éve. Elwaytől láttuk már, hogy ilyenkor nem hezitál, behúzza zokszó nélkül. Szerintem a hozzáállásán nem fog változtatni idén sem, annak ellenére sem, hogy van 1-2 kifejezett need posztunk is idén. Ha beesik egy steal első körben, akkor húz majd needre később.

Egyébként arról azért nincs szó, hogy túltengés lenne safety poszton. A Stewart, Ward páros egy jó páros, de azért távolról sem elit. Semmi esetre sem egy Earl Thomas, Chancellor szint. Ward szerződése ráadásul idény végén lejár, és akkora 31 éves lesz. Minden idők legjobb safety class-ának krémjében akadhat olyan jelölt, akiben Elway Ward utódját látja. Ebből a szempontból irreleváns, hogy tavaly is jött két hátsóbb körös fiatal. A Shane Ray szintű, board tetején csücsülő talent kihúzását nem gátolja meg az, ha van esetleg a keretben egy ígéretesen bemutatkozó Shaquil Barrett féle olcsó, hátsó körös/udfa ifjonc.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Neveket nem írok, mert megszokott módon idén (se) volt se időm se kedvem prospecteket nézegetni, anélkül meg konkrétan megnevezni nincs értelme senkit.

Az OL húzás nagyon adja magát valahol az elején. Biztos, hogy jön is valaki (esetleg többen is), de hogy első körben-e, azt majd meglátjuk. Remélem, hogy nem erőltetjük. Ha van első körös, a rendszerünkbe is passzoló OL talent Elway boardján, akkor húzza be. Ha nincs, inkább ne. Akkor inkább védőfal, safety, tight end. Ezek azok a posztok ahová szerintem az OL mellett jó eséllyel jöhet valaki. Mindegyik posztra több jó első körös prospectet is felsorolnak, és ezek mind olyan posztok, amikre ráfér erősítés, mélyítés. Szerintem az OL mellett erre a három posztra van a legnagyobb esély.

A többi poszt, esély szerint növekvő sorrendben a teljesen kizárttól a kevésbé valószínűig: QB (teljesen kizárt), off ball LB (majdnem kizárom), OLB (valószínűtlennek gondolom), CB, WR (nem hiszem), RB (inkább nem, mint igen).
peterk2005
A safety miért top3 fontos poszt? Van két biztos kezdőnk, akik két éve egymás mellett összeszokott párost adnak, az egyik egy mocskos sztárjétékos, a másikkal idén hosszabbítottunk. Tavaly húztunk két srácot is, egyiket top100-ban, és mindketten igencsak reményteljes első évet produkáltak. Ezt leginkább a Saints fanok bánják. Ha valahová nem gondolnék rookiet, akkor az a safety poszt, max nagyon hátul vagy kukázva az utolsó nap után.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ebből a hármasból szerintem Njoku-ra lehet reális esély, még feltrade-el is. Howard szvsz tuti top 10, McCaffrey-el meg az a gond, hogy Fournette túl kézenfekvő a Jax számára, és ha ő korán kimegy, túl sok a csapat ahová egy McCaffrey pick logikus lehet. Ráadásul pont az előttünk levő 3 csapat gyakorlatilag biztos, hogy nem RB-t húz, őket úgy kéne átugorni, hogy haszna nincs, csak drágítja a trade-et.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Iceman88 Denver Broncos 50
Első körben én közülük szeretnék valakit mindenképp > OJ/Njoku/McCaffrey
2. és 3. kör mehetne az OLbe ill a DLbe.
Amúgy lecsekkoltam. Van még 15 misi a capben, nem téma hogy cseréljünk egy elit falemberre? Esetleg Sheldon Richardson?
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Neveket nem írok, mert megszokott módon idén (se) volt se időm se kedvem prospecteket nézegetni, anélkül meg konkrétan megnevezni nincs értelme senkit.

Az OL húzás nagyon adja magát valahol az elején. Biztos, hogy jön is valaki (esetleg többen is), de hogy első körben-e, azt majd meglátjuk. Remélem, hogy nem erőltetjük. Ha van első körös, a rendszerünkbe is passzoló OL talent Elway boardján, akkor húzza be. Ha nincs, inkább ne. Akkor inkább védőfal, safety, tight end. Ezek azok a posztok ahová szerintem az OL mellett jó eséllyel jöhet valaki. Mindegyik posztra több jó első körös prospectet is felsorolnak, és ezek mind olyan posztok, amikre ráfér erősítés, mélyítés. Szerintem az OL mellett erre a három posztra van a legnagyobb esély.

A többi poszt, esély szerint növekvő sorrendben a teljesen kizárttól a kevésbé valószínűig: QB (teljesen kizárt), off ball LB (majdnem kizárom), OLB (valószínűtlennek gondolom), CB, WR (nem hiszem), RB (inkább nem, mint igen).


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 977 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Már csak kettőt kell aludni a draftig, ki kit vár az első pár körben, de legfőképpen kit szeretne?

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Akkor kérdezd már meg, ő mit tud, mert én azóta semmit, hogy tavaly nyár végén kiraktuk, hacsak nem azt, hogy aláírt a Bears-hez...

 www.tdmagazin.hu/hirek/hosszabbitott-a-panthers-futoja-mark-sanchez-a-bearsben-kotott-ki/3000
StormST
A szemétje megszívatott 😀
JC6
Mondjuk ezt egy sima google kereséssel elkerülhetted volna... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Akkor kérdezd már meg, ő mit tud, mert én azóta semmit, hogy tavaly nyár végén kiraktuk, hacsak nem azt, hogy aláírt a Bears-hez...

 www.tdmagazin.hu/hirek/hosszabbitott-a-panthers-futoja-mark-sanchez-a-bearsben-kotott-ki/3000
StormST
A szemétje megszívatott 😀
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Akkor kérdezd már meg, ő mit tud, mert én azóta semmit, hogy tavaly nyár végén kiraktuk, hacsak nem azt, hogy aláírt a Bears-hez...

 www.tdmagazin.hu/hirek/hosszabbitott-a-panthers-futoja-mark-sanchez-a-bearsben-kotott-ki/3000

Szerkesztette: StormST



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Ti kis huncutok, hát a pats-es haverom hív röhögve, hogy még nem is tudok Szancsóról? 😮
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 248 — The Mathematician
Az elmúlt másfél hónapban szinte minden kiesett.

JC6
Az már azért kemény buli 😀
empty taxi
még mindig semmi Ozzy-hoz képest akinek kiestek a 80as évek 😀

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Az elmúlt másfél hónapban szinte minden kiesett.

JC6
Az már azért kemény buli 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Ne haragudjatok, hogy nem olvasok vissza, időszűkében vagyok, de valaki összefoglalná nekem a csapat körüli történéseket tőmondatokban? Az elmúlt másfél hónapban szinte minden kiesett.

Köszi
JC6
Semmi egetrengető nem történt

A kezdőt az alábbi mozgások befolyásolják döntően
Távozók
- Okung: Nem hívtuk le az opciót
- Sly Williams: Lejárt a szerződés
- Ware: visszavonult

Jött
- Leary
- Menelik Watson
- rotációs szintű emberek a DL-be, Kerr, Peko. (Calais Campbell volt a kiszemelt, de lemaradtunk róla)

OL belül erősebb lett, szélen ha lehet méggyengébb, pontosabban most a vakoldalon lesz gyengébb, ami ha lehet még rosszabb.
DL messze a 2015-östől, de tavalyhoz képest a játékosállomány nem gyengébb szvsz. Phillips nélkül nem tudom milyen lesz.
A többi csapategység egyben maradt tavalyhoz képest.
A leadership lesz még kérdés Ware nélkül. A pályáról nem fog hiányozni, a legmélyebb posztról ment el, de az öltözőben senki nem tudja helyettesíteni. Kiderül mekkora vezér az új HC élesben.

Ami még érint minket, hogy Romo is visszavonult, szóval a Siemian - Lynch párosból kerül ki a kezdő QB.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Ne haragudjatok, hogy nem olvasok vissza, időszűkében vagyok, de valaki összefoglalná nekem a csapat körüli történéseket tőmondatokban? Az elmúlt másfél hónapban szinte minden kiesett.

Köszi
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Kicsit közelebbről megvizsgálva:
- Nagyon korán van a két első hazai csoportmeccs, utána meg már csak az utolsó fordulóban jön a Chiefs, ami persze lehet jó is, de simán lehet, hogy addigra eldől minden...
- Utazás szempontjából van 1-2 rosszabb rész, pl. a rövid hetes Kansas-Philly túrák, ami előtt is idegenben játszunk LA-ben, szokhatják a srácok a jet lag-et, meg az Oakland-Miami túrák egy héten belül is aranyosak lesznek ebből a szempontból...
- Az utolsó 6 meccsből 2 csak a hazai...

Erősségben ennyire korán még nem tippelnék, meg biztos mások is szopnak, de ez elég szar schedule lett szerintem. Mindegy, ebből kell kihozni a legtöbbet, változtatni úgyse lehet rajta...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
5. hetes BYE, szenteste és Szilveszter, két hétfő és egy csütörtök, az erősségtől függetlenül is trágya 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 248 — The Mathematician
Az idei program:

iktriad
Így ezt végigböngészve, sima play off. 😊
Az első 5 fordulban 4 hazai? Nem szeretem az ilyen kiegyensúlyozatlanságot.
Zalán
én éjszakázások szempontjából figyeltem csak 😀
az h van-e esély PO-ra majd kiderül

mondjuk a bye week elég korai 😕

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Az idei program:

iktriad
Így ezt végigböngészve, sima play off. 😊
Az első 5 fordulban 4 hazai? Nem szeretem az ilyen kiegyensúlyozatlanságot.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 248 — The Mathematician
preseason-t nem nézek, de ahogy nézem 2 hétfő 1 csütörtök
nemtom mennyire bírom megoldani korán keléssel 😀
könnyen lehet h szabik lesznek belőle 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az idei program:
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 632 — Raiders fan
A Raiderstől kirakott Dan Williamst azért el tudnám itt képzelni a fal közepén. Főleg a futás védelmet dobhatná meg, bár azon talán egy zsák krumpli is javítana... 😊
flzoli
Tavaly Williams egy rakás szar volt, főleg futás ellen, szóval hajrá 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 847 — farkas.l.zoltan@gmail.com
A Raiderstől kirakott Dan Williamst azért el tudnám itt képzelni a fal közepén. Főleg a futás védelmet dobhatná meg, bár azon talán egy zsák krumpli is javítana... 😊

több mint 7 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 977 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
A hírek szerint lehívjuk Roby ötödik éves opcióját ($8.526M), sztem nobrainer volt.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 7 éve
xrace77 Denver Broncos 4 466
NFL lezárta a nyomozást Aqib Talib tavalyi önlábonlövésével kapcsolatban. Nem kap büntetést, csak el kell végezni egy biztonságos fegyverhasználati tanfolyamot és listát kell készíteni a fegyvereiről. 😀

Szerkesztette: xrace77