Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 7 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Reggel jött és most újra a főhadiszálláson:

 twitter.com/JamesPalmerTV/status/859513091868024837

A híradások szerint, ha az orvosi eredményei rendben lesznek, akkor leigazoljuk.

Személy szerint remélem, hogy holnap este már Bronco mezben láthatjuk 😊

Szerk:
Ez gyorsan ment 😀

 twitter.com/MikeKlis/status/859518129193484288

Szerk2:

A fizuja bónuszokkal $3.75M-ig mehet fel, sztem minden szempontból jó deal 😊

Szerkesztette: Általános Doktor

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
közben nyomtam egy mockot nektek,
jó sok picketek van :d

1 20 Denver Broncos Ryan Ramczyk, OT (Wisconsin)
2 51 Denver Broncos Curtis Samuel WR Ohio State
3 82 Denver Broncos Gerald Everett TE, South Alabama
3* 101 Denver Broncos Montravius Adams DE, Auburn
4 126 Denver Broncos Bradley Mathias Kaaya Jr. QB, Miami
5* 177 Denver Broncos Brian Allen, CB Utah
6 203 Denver Broncos Matt Milano ILB, Boston College
7 238 Denver Broncos Storm Norton OT Toledo
7* 252 Denver Broncos Jonathan Howard WR , North Carolina
7* 253 Denver Broncos Chuck Clark S, Virginia Tech
eaglesmcnabb
így utólag nézve, a posztok tekintetében annyira nem lőttem mellé, csak a neveket nem totóztam ki.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Charles az egyik kedvenc játékosom, nagyszerű lenne a kedvenc csapatomban látni. Csak kérdés, hogy milyen állapotban van. Seattleben is volt ha jól tudom és szerződés nélkül távozott.

Más

Phillips a távozásáról:
ezek szerint azért kellett mennie, hogy a csapat VJ csapata lehessen, hogy övé legyen a "main voice".
És ő se tudta, hogy Kubes visszavonul[/url][/url]

Szerkesztette: Black_Adder

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Jamaal Charles vizital a csapatnal holnap. Nem kell bemutatni, a terdet fogjak tuzetesen megvizsgalni gondolom.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Nem önmagában értékeltem a draftot, hanem az FA-val együtt.
Sehol se látom erősebbnek vagy mélyebbnek a csapatot, pedig nem volt fontos lejárónk. Arra hogy ki mennyire válik be, nem írtam semmit illetve annyit, hogy nem Mayock grade-jén vagy a wonderlicen fog múlni majd

Amúgy nem OLhez nem értünk szerintem, hanem OThez. Abból utoljára Clady élt meg szerződéshosszabbítást, és Franklinnel voltunk elégedettek. btw, ő is bement G-nek. Amúgy elegem van a T-nek húzott és G-nek átképzett játékosokból. Nekünk tackle kell, nem olyan, aki annak nem válik be, de eggyel beljebb nem lóg annyira ki a sorból... Most ráadásul LT kell. Ha valaki rookieként bevethető jó LT, az top 5 pick, nem 1/20. Lehet ő a legjobb OT prospekt - megjegyzem koránt sem konszenzus - de nekünk semmivel se jobb, mintha kiment volna előtte 4 LT a top 10ben, mert azok top 10 prospektek voltak. Ő ugyanúgy 1/20 prospekt. Sőt akár még gyanús is lehetne, hogy türelmesen kivártuk a helyünkön, és más se próbált bejönni elénk, ez alapján legalábbis nincs nagy szakadék közte és a többiek között.
OK tfh a drafton nem volt nála jobb, nem rovom fel Elwaynek. de az offseasont nézve jelenleg egy első kör vége prospektnek kell kezdenie LTként. Ez akárhogy nézem is szuboptimális.

Skill posztra érkezett sok játékos, de nem kiemelkedő prospektek, csak azért várhatunk tőlük többet, mint pl Latimertől, mert ők még nem égették be magukat. És egyébként azért volt need, mert korábban pazaroltuk a 2. napos pickeket, ennyit írtam, hogy most utol ért minket. Egyelőre papíron tudjuk nézni, 3. körös illetve late round prospektek jöttek skill posztokra. Onnan nem kezdőre számítasz. Booker 4. körös talent, tessék, kezd ő ha nincs más, de nem playmaker. Jött 3, miért ne válhatna be közülük egy. Csak ugyanennyi erővel beválhat Booker, Heuerman, Latimer, Ball, Hillman

Nem tudom megmondani miért nem rajongok értük. Valahogy úgy érzem olyanok jöttek akik már vannak. És nem utódok, hanem olyan sztár játékosok mögé akik maradnak, és akik mögött mennyiség eddig is volt, csak minőség nem, de minőséget nem 3-7. körig keresek. Pontosabban 3-7 körben is van minőség, csak olyannal tele a padlás. Lehetnek jobbak, mint az itt lévők, de 0 profi snappel a hátuk mögött, jelenleg Norwood mögött vannak a sorban.

Amúgy igazságtalan vagyok, egy 3-7 körös LB, DL, DB picknél fel tudnék ülni a bandwagonra, talán azért mert olyanból láttam jót az FOtól. OT-t és RB-t nagyon nem. Tettek össze történelmi O-t, de abba kb csak Juliust draftolták, a többieket örökölték vagy FAn hozták.

Ha beválik Bolles meg akár egy is a 3. napos O pickek közül, akkor jövőre nagyobb reménnyel fogadom őket
Most valahogy húzom a számat. De nem fogok erről sokat írni, most annak van itt az ideje, hogy csupa HOFert húztunk és újra SB-t játsszunk. A nyári reménykedés fontos része az életnek. Remélem az OTAkon sikerül beleszerelmesednem valakibe...

PS: Walkernek biztos találunk helyet a védelemben. Egyébként nem húztuk volna. Ilyenen kár stresszelni, ennyire nem vagyunk amatőrök.

PS2: Az ST lehet erősödött, de nem ezen múlt tavaly. Meg azért Webster még hiányozhat onnan.

PS3: Amit viszont egyértelműen a draftnak rovok fel, hogy jövőre az ILB need lesz. Ami vagy Todd Davis túlfizetést, vagy más FA túlfizetést vagy draftday pánikot fog okozni. Remélem vmelyik UDFA LBvel belenyúltunk a tutitba...

PS4: Amúgy mindegy is a draft, úgy is minden Siemianen és Lynchen múlik majd.

Szerkesztette: Black_Adder

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 7 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Én általában egyet szoktam érteni mind Blackkel, mind Peterkkel, de most nem értem ezt a nagy pesszimizmust.

Sztem a draft nagggyon jól sikerült, ami miatt szívhatnánk a fogunkat az az FA tevékenységünk volt, de az ottani okok is elég egyértelműek, szimplán tartalékoltunk Romora (megjegyzem kb. 90%-unk szerint jó lett volna ha egy-két évre el tudjuk hozni, így alighanem mi is pontosan ugyanígy döntöttünk volna Elway helyében).

Nekem Bolles nem tetszett elsőre, de azóta napról-napra szimpibb (és tetszik vagy-sem rohadt nagy lyukat töltöttünk be az általunk az egész OT class legjobbjának tartott prospecttel). Azzal sem értek egyet, hogy Elway és a csapat nem tudna OL-t draftolni: Paradis tavaly már elit volt (6. kör), míg Garcia simán megütötte az nfl átlagot (4. kör). A Szkófíld és Szomrbéló védelmében pedig annyit azért elmondanék, hogy előbb OG-ként azért nem nézett ki olyan szarul, míg utóbbi jórészt sérülten játszott, ami sajnos nagyon meg is látszott rajta.

A draft további lefolyásával sincs bajom:
Walker nagyon jó value volt a második közepén, Kollar pedig valszeg a liga legjobb DL edzője, aki ki tudja hozni belőle a maximumot, nem lesz vele gond.

Langley elkapó is volt, tanulja még a posztot, de minden fizikai adottsága megvan, hogy jó legyen és punt returnöket is rá lehet bízni. Ő reachnek mondható, de pont a CB run miatt nem lehetett tovább várni a kihúzásával.

Legkevésbé Carlos Henderson felé irányuló kritikát nem tudom hova tenni. Eszméletlenül hiányzik a csapatból egy 3. számú elkapó DT és Sanders mögé, én eszméletlenül örültem, amikor kihúztuk.

A másik Henderson CJ-re emlékeztet, az egyetemen egy TD gyár volt, ahogy olvasom a sebessége is megvan, nekem jó érzéseim vannak vele kapcsolatban.

Butt és Kelly a sérüléseik miatt csúsztak (najó Kelly a pályán kívül is alkotott egy párszor 😀 ), sztem mind2 óriási steal.

Egyedül McKenziet nem értettem, de ahogy olvasom őt a mi Tyreek Hillünknek szánjuk, dual threat weapon, reméljük a legjobbakat.

Jah és igen, a trade:
A két cserét követően (és azzal, hogy Butt még bent volt az ötödik elején is) gyakorlatilag Bibbs + egy 7. körért kaptunk egy jövő évi 4. kört, ami azért már jó deal.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem akartam senki kedvencét bántani. Én nem Hendersont minősítettem, hanem azzal van a bajom, hogy ide felesleges, mert nem fogjuk tudni normálisan használni. Hogy miért nem? Azért amiért Philip Dorsett szenved a Colts-ban. Az ő tehetségével sincs semmi baj, tudna ő jó lenni, ha olyan helyre került volna, ahol ki tudják használni. De Indy-ben egyszerűen nincs jó helyen.

Szóval ugyanaz a bajon vele lényegében, mint Walker-el, ha tényleg igaz, hogy valójában egy 4-3-as DE a srác. Ha nem passzol hozzánk, akkor megette a fene, lehet akármilyen tehetséges.

De mindegy, majd meglátjuk. Remélem rohadtul mellélövök, és a srác nagy ász lesz.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Egyedül a Butt húzás van a helyén, az jó, sőt, az nagyon jó. De 1 pick nem ment meg egy draftot 😕peterk2005
ezt akkor csak így idebiggyesztem: nálam Henderson a class 4. legjobb elkapója - a nyilvánvaló top3 mögött -, szóval szerintem ő óriási, instant impact húzás (utoljára épp Sanders volt az, akit kisebb suliból érkezve ennyire bírtam)
baggio
Fú de így gondolom én is.
Egyszerűen imádom amit az elkapás után művel.
Nagy nyeresége lesz a csapatnak.
Ha a Lions húzta volna akkor már rendelném a mezt és dobogó szívvel várnám a szezont.

több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Butt need-re jött, még ha nem is biztos, hogy szezon elejére felépülhet, a keze állítólag elég jó, blokkolásban már nem annyira ügyes, de fejlődött abban is az utolsó évében. Én jobban örültem volna, ha az 1/20-al húzunk egy kevésbé rizikós TE-t, de az komoly 1st lett volna a Broncos-nak, olyan magasan még soha nem húztunk TE-t...
StormST
Na! Riley Odoms azért top2 TE a csapat történetében, és ő 1/5 volt.

Amúgy nem mintha számítana, hogy korábban más GM-ek hol és hova húztak. Elway meg speciel OT-t se húzott még 1. körben. ...Mindenből van egy első.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 7 éve
Zalán Denver Broncos 3 681 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Furcsa helyzetben vagyunk. A Super Bowl emléke még él, és az is, hogy egy nagyon jó csapat vagyunk egy brutális védelemmel. Miközben ilyen gyorsan még nem láttam a mezőnybe beleszürkülni csapatot a SB győzelem utáni évében. Valjuk be, ez van. Több fontos pozícióban hiányoznak a tehetségek vagy a kiforrot veteránok.
Nem igazán tudjuk, hogy mire számíthatunk a csapattól, mi jár a vezetők fejében. Új 4 éves program van. Ennek függvényében nehéz megítélni ezt a draftot pláne egy nappal a zárás után. Ilyenkor még mindenkiben lehet hinni, hogy ő lesz az, aki felemel. Majd térjünk erre vissza mondjuk két év múlva.
Az idei holtszezonnal nem lehetünk elégedettek. Eleve az edzőváltás meglepetésként ért, majd a választott személyről sem tudhatunk sokat, hisz kezdő HC-val van dolgunk. Ízlelgetjük ezt az egész új felállást.
Lelépett egy újabb véleményvezér az öltözőből. Az FA-n nem hoztunk igazán meghatározó játékost, és most a draft is olyan, amilyen.
Azért az erős túlzás, hogy Elway fejreállt. Persze klassz lehet ilyenkor a szimpatikus Browns szurkolójának lenni, viszik a draftről kettesével a legnagyobb neveket, de mégis, én maradnék az utolsó 12-16-ban a jövőben is, és inkább fanyalogjunk most. Nyilván ez a legrosszabb OL class, de azért ez is túl van misztifikálva. Az, hogy egy játékosból mi lesz az NFL-ben, az azért nagyrészt az NFL-ben eltöltött időben, az edzőkön, a pénz és a motiváció közötti összefüggéseken, a környezeten és még egy csomó dolgon múlik, ami Bolles és a többiek előtt áll. Tény, hogy nem vagyunk egy OL gyáros csapat, de lehet Elway pont rájött arra, hogy elég a sokadik körös OL-ekből, mert mind befuccsoltak, de még az igazolások is. Elway jól draftoló vezető hírében áll. Mondjuk a 2013-as draftról ma már senki nincs a keretben. A második napokon rendre elővesz ismeretlen játékosokat, akik mind rendszer fittek, aztán ezek rendszerint nem válnak be. Jó volt megélni a Super Bowlt, nem cserélném el semmivel, de be kell látnunk, ez volt a kockázata Manning utolsó éveinek felvállalásának, hogy utána hét szűk esztendő benne volt a lehetőségekben. Mindent arra tettünk fel, hogy vele felérjünk a csúcsra. Sikerült, miközben lett egy edzőváltás, jött Kubes, aki viszont nem kezdhette meg igazán építeni a saját rendszerét és pénzünk sem volt. Nyertünk a legrosszabb Manninggel, és Wade védelmével. Majd elkezdte építeni Kubes a saját rendszerét immár a Sheriff nélkül, ami mielőtt elkezdődhetett volna, félbemaradt eü okok miatt. És most itt tartunk egy Vance Józsival és teamjével, kétséges irányítóhelyzettel, még mindig erős, de sebezhető védelemmel, újjászületés előtt álló hiányos O-val. Kíváncsian várom, mi fog következni és mi lesz ezekkel a srácokkal, akik az elmúlt napokban csatlakoztak hozzánk. Nyugi.

Szerkesztette: Zalán

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 939 — No es importante
Egyedül a Butt húzás van a helyén, az jó, sőt, az nagyon jó. De 1 pick nem ment meg egy draftot 😕peterk2005
ezt akkor csak így idebiggyesztem: nálam Henderson a class 4. legjobb elkapója - a nyilvánvaló top3 mögött -, szóval szerintem ő óriási, instant impact húzás (utoljára épp Sanders volt az, akit kisebb suliból érkezve ennyire bírtam)

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Az én értékelésem (csak hogy legyen valami kicsit pozitívabb hangvételű is)

Bolles-ról már írtam, nem tudok mást tenni, mint bízni abban, hogy Elway-ék láttak benne valamit, amiért a komplett OL class-ból őt vették ki első helyen. Én bízom benne, hogy hozunk még egy veteránt, de sajnos hiú reménynek érzem...

Walker hasonló eset, mindenhol azt írják, hogy nem jó a 3-4-hez és nem nagyon volt olyan mozgásunk, amiből arra lehetne következetni, hogy át akarunk állni 4-3-ra, így az ő kihúzása esetén is csak abban tudok reménykedni, hogy Elway-ék valami olyat láttak, amit mások nem...

Azért Henderson nem kertitörpe, pont ugyanolyan magas, mint Sanders és Norwood, az ő kihúzása szerintem simán védhető, én neki örülök, végre egy olyan WR-ünk is lesz, akinek van elég komoly ST múltja is, amellett, hogy elkapóként is mutatott jó dolgokat a college szinten, a PFF nem ír szerintem ilyeneket poénból, mint hogy "the best after-the-catch receiver in the entire draft class". Kis suliból jött és kevés fajta route-ot futott, de ettől még szerintem benne van talán a legnagyobb fantázia a class-unkban talán...

Langley érdekes eset, elég komoly utolsó évet nyomott, ahogy nézem, bár a Senior Bowl szerepléséről megoszlanak a vélemények, PR-ben is elég jó, persze van nála kérdőjel elég, de ha képezhető, akkor a 3 kezdő mögött simán betanulhat 1-2 év alatt, adddig meg segíthet ST-ben...

Butt need-re jött, még ha nem is biztos, hogy szezon elejére felépülhet, a keze állítólag elég jó, blokkolásban már nem annyira ügyes, de fejlődött abban is az utolsó évében. Én jobban örültem volna, ha az 1/20-al húzunk egy kevésbé rizikós TE-t, de az komoly 1st lett volna a Broncos-nak, olyan magasan még soha nem húztunk TE-t...

McKenzie nagyobb brainfart, sok helyen még a WR listákra se fért fel, ő tényleg pici, 5/29 talán sok volt érte, de ott már lehet kísérletezni...

A másik Henderson project-nek nem lesz rossz, akár még roster-t is foghat, ha nem, az se tragédia, viszont lehet upside-ja...

Kelly kihúzása meg valszeg inkább gesztus volt a nagybátyjának, meg hát úgysincs most 3 QB a keretben most, de gondolom egy veteránt még hozunk majd TC-re. A srác egyébként akár még jól is jöhet később, ha felépül rendesen és megcsillant valamennyit abból, amit mutatott az ACL szakadása előtt...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem akartam ilyesmit én leírni először, tegye meg előttem valamelyik ős-Bronco, de az utolsó szóig azt írtad le Black, ami bennem is összegyűlt. Csak nálam mindez egy fokkal még rosszabb grade-é állt össze. Röviden és tömören: Elway idén fejreállt. Sok jó év után előfordul egy-egy rosszabb, nincs tragédia, de én se a FA-t, se a draftot nem tudom összerakni.

A drafttal csak bajom van. 😕 Leginkább a Walker pick tetszene, ha Malik szerepkörre jönne. Malik hiányát nagyon megéreztük, ha találnánk oda egy ütős utódot, attól nagyon lelkes tudnék lenni, de empty még ebben is elbizonytalanított azzal a 4-3 meg UT dologgal... A két kertitörpe WR picket egyszerűen nem tudom hova tenni. Egyet is nehezen tudtam volna, de kettőt aztán végképp nem. Langley érthető, ha a posztot nézem. De.... Egy ordas nagy CB run legutolsójaként húztuk be (a 3. körben kb. minden harmadik pick CB volt), utána két körig szinte leállt a CB draft. Ha 32 csapat dönt úgy, hogy két körig nem húz, az már nem jó jel. Remélem nem az van emögött, hogy nekünk jutott a középső körös CB talentek közül a legutolsó morzsa... 😕 Bolles-t már kitárgyaltuk, ugyanaz a véleményem nekem is. A QB őrület és a WR run miatt olyan ordas csúszások voltak első körben, hogy 20. hely környékén vaskos steal-t is húzhattunk volna. Ehelyett behúzunk egy OL-t, amelyik messze-messze a leggyengébb felhozatalú az egész drafton. És még arról sincs szó, hogy lett volna egy kiemelkedő, akit muszáj elhozni, mert utána szakadék van. Egyedül a Butt húzás van a helyén, az jó, sőt, az nagyon jó. De 1 pick nem ment meg egy draftot 😕

Na mindegy. Befogom a lepcsest, és drukkolok, hogy hülyét csináljak magamból, hogy a fentiekből semmi se legyen igaz.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Én egyébként még mindig amellett lennék, hogy hozzuk vissza Clady-t, ha nem kér túl sokat, pénzünk szerintem lenne rá és egy jó szerződéssel akár még egy "nagyot nyerünk/kicsit bukunk" dolog is lehetne belőle...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Nekem nem tetszik a draft.
1. körben egy OT. Erre a posztra ezekben az években sorra bustok jönnek. Itt van egy egyébként nem rossz class, ami pont OTben a leggyengébb. Erre 1. körben bereachelünk egyet. És akkor ha a scout team egy poszthoz nem ért, az az OT. Teljesen szkeptikus vagyok a legfontosabb pickkel. Nem tudok bízni bennne, amíg nem látom bizonyítani.

2. napok kísérletezései is mintha most értek volna utol. Amióta itt van Elway: Moore, OF, Irving, Oszi, Hillman, Ball, Webster. A közös bennük, hogy a 2. napon jöttek, egyik se maradt. Soron Latimer és Schofield, nem hinném, hogy jelenleg bármelyikkel tárgyalnánk. A közeli jövőben Heuerman és Sambrailo, semmit nem segítettek eddig.
Na most a Moore, Franklin Irving 3-mas nem tragédia, de Hillman, Ball és Latimer jó nagy bustok, 3-ből semmi ezért kellett skill, Schofield és Sambrailo hasonlóan nagy bustok, ezért kellett OL, Na most jött OT is, WR is RB is, mivel még nem játszottak fel lehet pattanni a bandwagonra mögéjük, de még ha be is válnak, az által hogy ide költjük a sok picket, kezd repedezni a védelem. 2. éve nem jött LB. Pedig voltak gondok Marshall nélkül és Todd Davis tenderrel játszik majd idén...
A TE posztot nem írtam imént, mert Butt és Heuerman akár el is férhet egymás mellett, na nem mintha Heuerman sokkal többet bizonyított volna, mint egyébként a 2. napos névsor.

Akárhogy nézem, ahhoz hogy felvegyük a harcot a KC-val, Raidersszel, Patscel, a Lynch, Gotsis, Booker gyümölcsök beérése kell. Esetleg Sombrero, Heuerman. Nem ezzel van a baj, hanem akkor aktívabb FA kellett volna. Hogy kiből milyen járékos lesz, nem Mayock értékeléséből derül ki, még csak nem is a Wonderlic tesztből, de az egész FA-t nézve, nem volt fontos lejárónk, mégis nagyjából ott vagyunk mint tavaly. NEm rossz az ahol tavaly voltunk, de én előrelépésre számítottam.

A 3 nagy kérdőjel maradt:
- OL: Középen erősödött, jobb szélen Watson jobb lehet, mint a szégyen sor, bal szélen egy rookie vagy sombrero. Nem játszott régi fényében Okung, de vmi stabilitást adott. A coaching területen történt változásban jobban tudok bízni, mint a játékosállomány változásában

- DL: Odáig jó, hogy Demarcus Wa... Amúgy nem tudom hol fog játszani. NT poszton nem lettünk dominánsabbak, Gotsis 2. körös talent, +1 év tapasztalat, meglátjuk. Itt a coaching jobb szerintem nem lehet, az fizikai lehetetlenség, ellenben, az elég lehet, ha kevesebbet kell a pályán tölteni. Gyengébb sem lett tavaly óta.

- QB: Maradt minden a régiben. Lynchben papíron több van, mint a macskában, ha előz a DCn az elvileg előrelépést jelenthet, Siemian is lehet jobb, mint tavaly, de ha a vakoldal lesz lyukasabb, az még jobban megnehezíti majd akárki dolgát is.

Nem arról van szó, hogy rossz draft, vagy rossz FA, csak én előzetesen úgy gondoltam több lehetőség van benne.
Olyan meg rég volt már hogy egy poszton vagy rookie kezd vagy óriási gondok lesznek.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 434 — The Mathematician
Kelly-ről azt olvastam hogy ha az "orvos" nem lenne a képben akkor 1-2. körös tehetség
ha csak a game footage-t nézek akkor semmivel sem rosszabb mint mondjuk Watson

DE sajnos az orvosi dolgok belejátszanak a dolgokba

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
Zalán Denver Broncos 3 681 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Kik ezek a majmócák és van köztük Chris Harris-díj várományos csiszolatlan gyémánt? A Kelly gyerekről mit lehet tudni? Veszélyezteti Macska pozícióját a hetedikből?

1. Jamal Carter, Miami safety
2. Tyrique Jarrett, Pitt nose tackle
3. Shakir Soto, Pitt defensive end
4. Josh Banderas, Nebraska linebacker
5. Kyle Sloter, Northern Colorado quarterback
6. Deon Hollins, UCLA linebacker
7. Erik Austell‏, Charleston Southern offensive tackle
8. Ken Ekanem, Virginia Tech defensive end
9. Orion Stewart, Baylor defensive back
10. Jerrol Garcia-Williams, Hawaii linebacker
11. Marcus Rios, UCLA cornerback
12. Anthony Nash, Duke wide receiver

Szerkesztette: Zalán

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 7 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Az ACL szakadásos QB részbe beletrafáltam 😀
Chad Kelly, QB, Ole Miss

Sztem jó draftot zártunk, kíváncsi vagyok az UDFA listára is, de szvsz készen vagyunk 😊
Általános Doktor
O-súlypontú draft. Azért kicsit furcsa ennyi srác a támadóoldalra.
Zalán
Tavaly betáraztunk a secondaryba (az egyetlen távozót pedig pótoltuk idén), az LB sor fiatal, passrusherek megvannak (Vontarrius Dora nevét külön kiemelném), DL-be jött két FA és egy második körös pick.

Az O# volt az ami nagygenerálra szorult és én úgy érzem h mindent megtettünk a vérfrissítés érdekében 😊

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 7 éve
Zalán Denver Broncos 3 681 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Az ACL szakadásos QB részbe beletrafáltam 😀
Chad Kelly, QB, Ole Miss

Sztem jó draftot zártunk, kíváncsi vagyok az UDFA listára is, de szvsz készen vagyunk 😊
Általános Doktor
O-súlypontú draft. Azért kicsit furcsa ennyi srác a támadóoldalra.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 7 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Az ACL szakadásos QB részbe beletrafáltam 😀
Chad Kelly, QB, Ole Miss



Sztem jó draftot zártunk, kíváncsi vagyok az UDFA listára is, de szvsz készen vagyunk 😊

Szerkesztette: Általános Doktor

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 827 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
faszán lezártuk a draftot

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
DeAngelo Henderson, RB, Coastal Carolina, nekem ő is tetszik:

 twitter.com/MikeKlis/status/858421476592148480

 pbs.twimg.com/media/C-m7Y5VXYAEYRbu.jpg:large

Szerkesztette: Általános Doktor

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 7 éve
Zalán Denver Broncos 3 681 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Nem kell nekünk Charles. Elway belátta Hillmann, Ball, Booker után elengedi a draftról futót projektet. Majd udfa-n hoz egy egész idényes CJ-t. 😉

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 7 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Am most belegondolva van még pár milliánk a sapka alatt és ha jól számolom össz-vissz két komolyabb RB-nk a keretben.

Jamaal Charles pedig még mindig UFA, if you know what i mean.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 7 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Az utolsó választásra tennék egy bold predictiont:
Garrett Fugate, QB, Central Missouri State

A 6. körben pedig jó lenne egy LB, vagy egy RB

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'