Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 827 — SB 50 Champion @ Grund
Most akkor ki fog Sambrailo helyén játszani?Nem lett volna másik alternatíva Thomas-on kívül?
Foresz
Mivel Sambrailo hetek óta nem játszik, így egyelőre gondolom marad a múlt heti felállás, ha felgyógyul, akkor majd kiderül mi lesz, de szerintem egyelőre akkor is marad majd a padon, Harris jobban játszik eddig, mint ahogy ő tette.



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
Foresz Denver Broncos 466 — Broncos
Most akkor ki fog Sambrailo helyén játszani?Nem lett volna másik alternatíva Thomas-on kívül?
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 827 — SB 50 Champion @ Grund
Ami tény, jó OT-t nem fogunk 1/25+ pick-el húzni, vagyis csak nagy mázlival.

Én ezért egy sima 1. körös pick-el simán benne lettem volna, de hogy ne húzzunk az első 90 pick-ben, azt nem engedhetjük meg magunknak, ahhoz túl sok kérdés lehet az offseason-ben...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
Zalán Denver Broncos 3 660 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Hát ja. Cap szempontból lényegében becserélhettük volna Clady-t Thomasra. Ami, ha Clady egészséges és a képességei szerint játszik, nem upgrade, de hát tudjuk mi van azóta, hogy Clady megkapta a pénzét... Visztont az az 1. kör nagyon durva önmagában, nem még mellé egy 3. is. Ennyit szvsz nem ér. Egy kiváló LT nagyon fontos, de nem egy olyan poszt, amit megfelelő játékhívással ne lehetne eredményesen maszkolni. Ha a fal többi része korrekten összeáll, összeszokik, akkor azt a baloldalt meg lehet azért oldani. Örömteli, hogy hétről hétre azért látszik a fejlődés, a fal egyre korrektebben muzsikál.
peterk2005
Szerintem pedig de, ér ennyit, bőven.
Joe Thomasban még bőven van 3-5 jó szezon.
És ilyenkor én mindig elgondolkozok, hogy mennyit is érnek valójában a draftpickek.
Ha megnézzük, hogy mennyien szoktak beválni az első két körből, akkor elenyésző az esélye annak, hogy a 2 választott játékosból 2 elit starter lesz, sőt, elég nagy az esélye annak, hogy egyik se válik be.
Ehelyett kapsz egy biztos, ligaelit szinten teljesítő embert a fal legfontosabb posztjára.
(Avagy kit szeretnél inkább a csapatodba: Sylvester Williamst és Montee Ballt, vagy Joe Thomast. Persze néha beválik (Roby), de szvsz ez a ritkább)

Nekem megérné.
tenorx
Vagy nézhetjük úgy is, hogy kit szeretnél a csapatodban? Joe Thomast vagy Von Millert és Orlando Franklint? Mert éppenséggel létezik olyan forgatókönyv is, hogy beválik a draftpick. Egyébként Sly Williams-szel mi a gond? Pont ott tart ahol kell. Évekig szenvedtünk épkézláb DT és középső nyomás hiányában, ahogy itt írták többen mostanában. Montee Ball ügy pedig talány. Mellesleg 3 pickkel Eddie Lacy előtt ment ki, amiért már akkor is fogtam a fejem. Azt akarom mondani, akár az a két pick is lehetne nagyobb értéke a csapatnak mint most Joe Thomas egymaga...

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 8 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Hát ja. Cap szempontból lényegében becserélhettük volna Clady-t Thomasra. Ami, ha Clady egészséges és a képességei szerint játszik, nem upgrade, de hát tudjuk mi van azóta, hogy Clady megkapta a pénzét... Visztont az az 1. kör nagyon durva önmagában, nem még mellé egy 3. is. Ennyit szvsz nem ér. Egy kiváló LT nagyon fontos, de nem egy olyan poszt, amit megfelelő játékhívással ne lehetne eredményesen maszkolni. Ha a fal többi része korrekten összeáll, összeszokik, akkor azt a baloldalt meg lehet azért oldani. Örömteli, hogy hétről hétre azért látszik a fejlődés, a fal egyre korrektebben muzsikál.
peterk2005
Szerintem pedig de, ér ennyit, bőven.
Joe Thomasban még bőven van 3-5 jó szezon.
És ilyenkor én mindig elgondolkozok, hogy mennyit is érnek valójában a draftpickek.
Ha megnézzük, hogy mennyien szoktak beválni az első két körből, akkor elenyésző az esélye annak, hogy a 2 választott játékosból 2 elit starter lesz, sőt, elég nagy az esélye annak, hogy egyik se válik be.
Ehelyett kapsz egy biztos, ligaelit szinten teljesítő embert a fal legfontosabb posztjára.
(Avagy kit szeretnél inkább a csapatodba: Sylvester Williamst és Montee Ballt, vagy Joe Thomast. Persze néha beválik (Roby), de szvsz ez a ritkább)

Nekem megérné.
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát ja. Cap szempontból lényegében becserélhettük volna Clady-t Thomasra. Ami, ha Clady egészséges és a képességei szerint játszik, nem upgrade, de hát tudjuk mi van azóta, hogy Clady megkapta a pénzét... Visztont az az 1. kör nagyon durva önmagában, nem még mellé egy 3. is. Ennyit szvsz nem ér. Egy kiváló LT nagyon fontos, de nem egy olyan poszt, amit megfelelő játékhívással ne lehetne eredményesen maszkolni. Ha a fal többi része korrekten összeáll, összeszokik, akkor azt a baloldalt meg lehet azért oldani. Örömteli, hogy hétről hétre azért látszik a fejlődés, a fal egyre korrektebben muzsikál.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Lance Ballhoz vagy Goodman-hez képest Caldwell áldás 😀
mindig kell egy kutyaütő a csapatba 😀
Negritis
Ezek a kutyaütők csinálnak a jó csapatból bajnokot. De tényleg, három évből kétszer valami nevesincs játékos dönti el a végén a fontos meccseket. Úgyhogy jegeljük csak Caldwell-t. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 962 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
kár h nem sikerült tető alá hozni, de én se vagyok híve az ennyire all in trade-eknek
 twitter.com/RapSheet/status/661651387680444417
Black_Adder
Ejj, ezt én is sajnálom, de kiheréltük volna a következő draftot, ha megadjuk a kért 1&2 kört...

Elwaynek ettől függetlenül jár a pacsi, amit lehetett megtett és végül ismét racionális döntést hozott.
Jobb kezekben nem is lehetne a franchise.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
kár h nem sikerült tető alá hozni, de én se vagyok híve az ennyire all in trade-eknek
 twitter.com/RapSheet/status/661651387680444417

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 827 — SB 50 Champion @ Grund
Troy Renck ‏@TroyRenck
No deal with #Broncos for #Browns' LT Joe Thomas.. Salary cap was not issue. Just too steep a price, #NFL source said



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 827 — SB 50 Champion @ Grund
Mondjuk nem tudom a Bowlhu twitter kezelője honnan veszi az adminisztrációs hibát, nem tudtunk megegyezni, ennyi...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 843 — Chalk Dawk fan
 twitter.com/AdamSchefter/status/661650818156883968

több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 827 — SB 50 Champion @ Grund
Lecsúsztunk, én örülök neki, nagyon sok lett volna az 1&2...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
 twitter.com/AdamSchefter/status/661648544361680896

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 843 — Chalk Dawk fan
 twitter.com/diannaESPN/status/661648898612707329

több mint 8 éve
Zalán Denver Broncos 3 660 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Shaquil Barrett, rendes Colorado-i egyetemi nevelés, 2014-es udfa – itt a helye. Az egyre gyengébb draftjaink ellentételezése. Meg amúgy is, mit akar a Browns az első körben? Ott csak pazarolnak. 😊 Nyáron kellett volna falat építeni az Öreg elé. Nem is értettem, hogy nem ez volt az első, hogy az ő komfortját megteremetsük, amikor láttuk, hogy "statikalilag" összeomlott a falunk. Jövőre újra számolni lehet Cladyvel, plusz Ty is egy évvel okosabb lesz. Én bíznék a fiataljainkban, két év múlva érett team lehet belőlük. Egy pillanatig nem örülnék, ha a jövő évi első körünket odaadnánk. Amúgy is lenn húzunk, az már tulajdonképpen második kör eleje.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 682 — tracker ember
Am Joe Thomas idén 4.66 M kerülne, míg a következő évekre lévő fizuja meglenne Clady kivágásával.

Az ellenérték tekintetében az első kör még csak-csak, de annak nem örülnék, ha Barrettet beáldoznánk. akkor inkább adjunk még egy 4-5. kört, úgyis lesz egy rakat comp pick
Általános Doktor
A Browns két 1. kört kér állítólag, szal szvsz 1+3. körnél nem vszínű h olcsóbbra sikerül kialkudni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 962 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Ez attól függ milyen távra tervezel. Ware-nek nincs sok vissza, Millerrel nem hosszabbítottunk még, Barrett meg két tábla csokiért játszik úgy ahogy. Az LT a legégetőbb probléma ez elég egyértelmű, ezen a PO-ban simán meccs is múlhat ezáltal championship. Ha viszont ez is kevés, akkor megszívtuk. Egyébként Cladyt kéne belevenni a trade-be, Joe Thomas mellett felelseg lenne, 2017-ig 8,8, 8,9, 10 milliót spórolnánk rajta. Más kérdés, h a Browns akar-e egy ilyen drága veteránt, aki ki tudja milyen formában jön vissza a sérülésből. A Browns helyében a pick mellé is inkább fiatal játékost kérnék, ha már árulják
Black_Adder
Valami okosabb biztos kiegészít/kijavít, de én azt olvastam h Cladyt idén nem tudjuk tradelni az IR miatt.

Am Joe Thomas idén 4.66 M kerülne, | ami elvileg roster mozgás nélkül rendelkezésre áll | míg a következő évekre lévő fizuja meglenne Clady kivágásával.

Az ellenérték tekintetében az első kör még csak-csak, de annak nem örülnék, ha Barrettet beáldoznánk. | akkor inkább adjunk még egy 4-5. kört, úgyis lesz egy rakat comp pick | A passrusher is premier poszt és sztem év végén Waret fel fogjuk áldozni Von Miller szerződése érdekében, s ha ez meg fog történni, akkor nagyon nem mind1 h Barrett a keretben van-e vagy sem.

Érdekesség h Vernon Davis év végén lejáró szerződése miatt jogosultak leszünk comp picket kapni utána, így ha minden a reményeink szerint alakul és a régi fényében tündököl, akkor simán elképzelhető h kapunk érte egy 6. kört 2017-re, amivel kvázi vissza is kapnánk a rááldozott pickeket : )

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
Egyébént csak 1,2 milliót kéne neki évente fizetni, a többi garantált, azt a Browns fizeti neki, ha jól értelmezem
 overthecap.com/player/joe-thomas/285/
Black_Adder
Szerintem nem. Az 1,2 az aláírási bónusz, a többi az új csapaté.

Minden esetre már maga a komoly ajánlat is azt jelenti számomra, hogy win now módban vagytok (s PM-nek ez az utolsó éve).
tomi-tomi
ja hülyevagyok, ott a trade gomb, ami megmondja. Csak a prorated marad ott, ami jövőrétől már nincs a szezrődésben. btw.: Még Browns viszonylatban is érdekes lett volna 2011ben olyan szerződést kötni, amiben 2018-ra a 10-ből 8,8 rajtuk marad, ha nem tölti ki...
Állítólag felajánlottuk a 2016-os 1. körös pick-ünket a Browns-nak Thomas-ért, de ők még Barrett-et is akarták mellé, így egyelőre kiszálltunk a dologból. 10 misi/év a szerződése 2018-ig, azt se nagyon tudom hogyan passzíroznánk be a cap alá, de remélem nem adjuk oda nekik Barrett-et, most főleg, hogy Ray ki tudja mikor tér vissza, ha egyáltalán...
StormST
Az sok lenne. Elway eddig azt mondta h win now and in the future. Ha egy 30 éves All Pro falemberért adunk egy 1. kört meg egy nagyon tehetséges 22 évest, az a future-re nézve nem igazán jó.
Lateroundpickeket elszórni egy TE-re aki 8+x meccset fog nálunk játszani, az még belefér, ha tényleg különbséget jelent majd, és elvileg volt közös edzésünk, szóval nem feltétlen vakon lőttünk.
Joe Thomas viszont hiába növelné nagyon a falunk hatékonyságát, az egy mindent vagy semmit lépés lenne, amit eddig nem csináltunk. Az 1. körre még akár azt is mondanám, h hajrá, de reményteli fiatal játékost nem akarom h bevonjunk a képletbe. Caldwellt vihetik ha már szóba került 😊

Egyébént csak 1,2 milliót kéne neki évente fizetni, a többi garantált, azt a Browns fizeti neki, ha jól értelmezem
 overthecap.com/player/joe-thomas/285/
Black_Adder
Ha csak ezen múlt a deal, és nem kell egyebet kozmetikázni a pénzekkel egy ideig, akkor én simán nyomnám a cserét.
Joe Thomas simán van olyan jó mint Clady fénykorában. 30 éves, bőven ott lehet még a PM utáni időkben is

Barrett szimpatikus játékos, jól is mutatkozott be, de egyenlőre pont LB poszton sikerül mindig belenyúlni a tutiba, lehet most is sikerül felhozni valakit a PS-ből
flzoli
Ez attól függ milyen távra tervezel. Ware-nek nincs sok vissza, Millerrel nem hosszabbítottunk még, Barrett meg két tábla csokiért játszik úgy ahogy. Az LT a legégetőbb probléma ez elég egyértelmű, ezen a PO-ban simán meccs is múlhat ezáltal championship. Ha viszont ez is kevés, akkor megszívtuk. Egyébként Cladyt kéne belevenni a trade-be, Joe Thomas mellett felelseg lenne, 2017-ig 8,8, 8,9, 10 milliót spórolnánk rajta. Más kérdés, h a Browns akar-e egy ilyen drága veteránt, aki ki tudja milyen formában jön vissza a sérülésből. A Browns helyében a pick mellé is inkább fiatal játékost kérnék, ha már árulják

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Joe Thomas simán van olyan jó mint Clady fénykorában. 30 éves, bőven ott lehet még a PM utáni időkben isflzoli
Ez ebben a megfogalmazásban tetszett azért 😊

több mint 8 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 833 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Állítólag felajánlottuk a 2016-os 1. körös pick-ünket a Browns-nak Thomas-ért, de ők még Barrett-et is akarták mellé, így egyelőre kiszálltunk a dologból. 10 misi/év a szerződése 2018-ig, azt se nagyon tudom hogyan passzíroznánk be a cap alá, de remélem nem adjuk oda nekik Barrett-et, most főleg, hogy Ray ki tudja mikor tér vissza, ha egyáltalán...
StormST
Az sok lenne. Elway eddig azt mondta h win now and in the future. Ha egy 30 éves All Pro falemberért adunk egy 1. kört meg egy nagyon tehetséges 22 évest, az a future-re nézve nem igazán jó.
Lateroundpickeket elszórni egy TE-re aki 8+x meccset fog nálunk játszani, az még belefér, ha tényleg különbséget jelent majd, és elvileg volt közös edzésünk, szóval nem feltétlen vakon lőttünk.
Joe Thomas viszont hiába növelné nagyon a falunk hatékonyságát, az egy mindent vagy semmit lépés lenne, amit eddig nem csináltunk. Az 1. körre még akár azt is mondanám, h hajrá, de reményteli fiatal játékost nem akarom h bevonjunk a képletbe. Caldwellt vihetik ha már szóba került 😊

Egyébént csak 1,2 milliót kéne neki évente fizetni, a többi garantált, azt a Browns fizeti neki, ha jól értelmezem
 overthecap.com/player/joe-thomas/285/
Black_Adder
Ha csak ezen múlt a deal, és nem kell egyebet kozmetikázni a pénzekkel egy ideig, akkor én simán nyomnám a cserét.
Joe Thomas simán van olyan jó mint Clady fénykorában. 30 éves, bőven ott lehet még a PM utáni időkben is

Barrett szimpatikus játékos, jól is mutatkozott be, de egyenlőre pont LB poszton sikerül mindig belenyúlni a tutiba, lehet most is sikerül felhozni valakit a PS-ből

több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Egyébént csak 1,2 milliót kéne neki évente fizetni, a többi garantált, azt a Browns fizeti neki, ha jól értelmezem
 overthecap.com/player/joe-thomas/285/
Black_Adder
Szerintem nem. Az 1,2 az aláírási bónusz, a többi az új csapaté.

Minden esetre már maga a komoly ajánlat is azt jelenti számomra, hogy win now módban vagytok (s PM-nek ez az utolsó éve).

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
Állítólag felajánlottuk a 2016-os 1. körös pick-ünket a Browns-nak Thomas-ért, de ők még Barrett-et is akarták mellé, így egyelőre kiszálltunk a dologból. 10 misi/év a szerződése 2018-ig, azt se nagyon tudom hogyan passzíroznánk be a cap alá, de remélem nem adjuk oda nekik Barrett-et, most főleg, hogy Ray ki tudja mikor tér vissza, ha egyáltalán...
StormST
Az sok lenne. Elway eddig azt mondta h win now and in the future. Ha egy 30 éves All Pro falemberért adunk egy 1. kört meg egy nagyon tehetséges 22 évest, az a future-re nézve nem igazán jó.
Lateroundpickeket elszórni egy TE-re aki 8+x meccset fog nálunk játszani, az még belefér, ha tényleg különbséget jelent majd, és elvileg volt közös edzésünk, szóval nem feltétlen vakon lőttünk.
Joe Thomas viszont hiába növelné nagyon a falunk hatékonyságát, az egy mindent vagy semmit lépés lenne, amit eddig nem csináltunk. Az 1. körre még akár azt is mondanám, h hajrá, de reményteli fiatal játékost nem akarom h bevonjunk a képletbe. Caldwellt vihetik ha már szóba került 😊

Egyébént csak 1,2 milliót kéne neki évente fizetni, a többi garantált, azt a Browns fizeti neki, ha jól értelmezem
 overthecap.com/player/joe-thomas/285/

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 827 — SB 50 Champion @ Grund
Állítólag felajánlottuk a 2016-os 1. körös pick-ünket a Browns-nak Thomas-ért, de ők még Barrett-et is akarták mellé, így egyelőre kiszálltunk a dologból. 10 misi/év a szerződése 2018-ig, azt se nagyon tudom hogyan passzíroznánk be a cap alá, de remélem nem adjuk oda nekik Barrett-et, most főleg, hogy Ray ki tudja mikor tér vissza, ha egyáltalán...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
 twitter.com/CameronWolfe/status/661338968047403008

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear