Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
Összeraktuk a futójátékot (igaz, under center-ből könnyebb is futni, mint shotgun-ból vagy pistol-ból), nem adtuk el a labdát, szerintem ez teljesen jó volt a támadó oldalon. A védelem már nem csillogott annyira, nagyon sok a szabálytalanság, kicsit össze kéne kapni magunkat fejben...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 137 — The Mathematician
teljesen korrekt volt az alapján amit láttam

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
Happy birthday, Brock, thanks for the win! 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 153
 www.denverbroncos.com/assets/images/imported/DEN/photos/centerpiece/homepage/2015/11-November/inactivesCHI.jpg
xrace77
Elso sort elegge kellemetlen latni... Sanderst jobb is ha pihentetjuk, bye ota kb minden meccsen megserul. Oswi es Latimer meg amugy is erzi egymast elvileg.

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Sanders nagy vezteség, mondjuk Osweilerrel nem tudom mire menne. Szerintem hasonló lenne mint Pittsburghben (Jones, Vick - Antonio Brown).
több mint 8 éve
xrace77 Denver Broncos 4 463
 www.denverbroncos.com/assets/images/imported/DEN/photos/centerpiece/homepage/2015/11-November/inactivesCHI.jpg
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
1.) Oswival nem vagyunk Super Bowl contender csapat. Azzal a Manninggel se, amit 1 meccs kivételével idén láttunk, de ettől még hiába játszik Oswi akár jobban, mint idén eddig PM, attól vele ez még "csak" egy PO aspiráns csapat. PO aspiráns csapat is nyerhet Super Bowlt, és Super Bowl aspiráns csapat is lehet 1&down, de ettől még mindenki a Super Bowl esélyt választja.
Ahhoz viszont továbbra is Manninggel kéne kitaposni az utat szvsz. Szóval a csapat érdekei azt diktálják, hogy ha PM fizikálisan rendbe jön, akkor ő legyen a kezdő. Az viszont kérdés, h fizikálisan rendbe jön-e. Hogy teljesen azt kétlem, hogy ahhoz eléggé, h játsszon is, arról semmivel sincs több infom mint bárki embernek a földön. Az a baj a Plantar Fascia-val, hogy ha furamód, ha teljesen elszakad, akkor nem fáj, ha csak részlegesen, akkor viszont minden lépésnél. Az alábbi cikk tanúsága szerint 2-12 hetet vehet igénybe a gyúgyulása annak függvényében, h mennyire súlyos a szakadás (és, h mennyi fájdalmat tud elviselni úgy Manning, h az ne nyomja rá a bélyegét a teljesítményére)
 www.runnersworld.com/ask-the-sports-doc/the-best-recovery-for-partial-plantar-tear
Ha 12 héttel számolunk, akkor szerintem game over. Ha korábban visszatér ott a veszély, h rásérül.
És akkor a csapat hogy álljon hozzá? Most eléggé esélyes, h ez a dal vége Manning számára, az offense Manninggel legjobb esetben is még csak work in progress volt. Most kihagy még minimum pár hetet, van-e utána értelme még próbálkozni az "út kitaposásával", vagy inkább nézzük meg Oswit, hogy van-e értelme vele elképzelni a jövőt, és bízzunk a szerencsébe, vagy erőltessük Manninget, ami könnyen lehet, h ugyanúgy nem vezet eredményre, és akkor Oswi továbbra is zsákbamacska...
Én nagyon szeretném, h visszajöjjön, egy ilyen karriert 158.3-mas rate-tel kell lezárni, nem 0.0-ssal, de a realitás az, hogy esélyesebb, hogy az utolsó meccsét láttuk múlthéten, vagy ha nem akkor ugyanúgy fájdalmakkal fog játszani ha visszatér akkor is, szóval ugyanott tartunk, mint előtte.

A futójákban viszont szerintem új fejezet nyílik. Kubes rendszerébe egy valamilyen szinten mobilis irányító kell. Manning nem az, nem is működött, a 2. hét után feladtuk az under center snappeket, de mindennel együtt is a futójátékunk produktivitásának azért felfelé ívelú pályája volt idén. Csak a legutóbbi két hétben hamar hátrányba kerültünk, ami alterálta a pass-run blance-ot. Oswira viszont az leső hetekben amúgy is valamilyen szinten butított playbook vár, ez viszont szerintem csak a pass playeket érinti. Meg Oswi tapasztalatlansága is a több handoffot vetíti elő. Több futásból meg több nagy play is fog sikerülni, és azért láttuk már ezt a full strectch blockot siekresen végrehajtani... Az a baj, h Vasquez is gyakran van a sérült listán valami nyűggel-bajjal, és akár emiatt, akár nem, eléggé inkonzisztens idén a játéka, (azért nem gyengének mondom, mert volt 1-2 jó meccse), Mathist pedig többször is rotálni kellett Garciával (szintén sérülés miatt Mathis egyébként ha játszik akkor inkább jó, mint nem). Az eddigiek alapján az inside-zone futások kb csak rajtuk múlnak, Paradis nem rontja el, de egyedül meg se oldja. Outside zone futásoktól nem várok többet és nem nagyon akarok sok rosszat írni Harrisről, mert eleve azért van ott ahol, mert 2-en kidőltek előle, és örüljünk, h legalább ő van még nekünk, Polumbust eleve menetközben kukáztuk össze, ő sem tehet arról, h ennyit tud, de alapvetően a két futónk különböző stílusa, az inside zone futásokban rejlő fejlődési lehetőség, meg az eddig is viszonylag sikeres full stretch blokkokkal papíron lehet keresni valónk. Ha a 10-20 yardos zónába pontosabb lenne Oswi, mint PM, akkor a box is könnyúlne a fal előtt, az se ártana. Szóval, nem garancia, de nem reménytelen, h javuljon a futójáték.

2.) Oswinak sok minden adott ahhoz, h beválljon. Van egy nagyon jó védelem, amire számíthat, h akkor is meccsben tartja a csapatot, ha nem kezd jól. Elég "jól befejeznie" a győzelemhez. A támadó oldalon pedig annak ellenére remek fegyverei v annak, h idén eddig nem nagyon működött a gépezet. DT jelenleg top5 elakpó a ligában. Sanders pár gyengébb meccsen van túl, de mind láttuk mire képes, és akárki lesz a 3. elkapó, Oswinak meg van vele a chemistry. Sokkal több Fowlerre és Latimerre számítok. Fowler 15 labdából 12-t elkapott, nincs dropja, nincs INT mellette, Caldwell felé ugyanennyi labda ment, de kevesebbet kapott el belőle, és sokkal-sokkal kevesebb yard after catch. Latimert egyelőre 3/6, de ha valaki, ő biztosan örül a QB váltásnak. Fowler akár a következő Chris Harris lehet szvsz, ST-ben is jól tolja, és az O-ban se élt vissza a bizalommal. Ha 40 yardnál rövidebb passzokkal is fogunk próbálkozni, akkor nagyobb számokat láthatunk majd a neve mellett.
Kíváncsi leszek a TE játékra is. Itt hirtelen szerintem Greennél a labda Danielsszel szemben, aminek Daniels kicsit jobb játéka ellenére is örülnék. Oswi Greennek adta az első TD passzát, és a korábbi években, amikor garbage time-ban a 2nd string offense-zel passzolhatott is, nem csak futtatta az időt, akkor Green volt talán a kedvenc célpontja. Davisről azt olvastam, h nem sokkal nagyobb az IQja mint a tesójának (aki tavalyelőtt azt hitte ellenünk, h Tom Brady az iányítónk), de a 3. hétre talán azért a fade-nél bonyolultabb route-ot is rá lehet bízni.
A fal nem lesz varázsütésre jobb, és legalább annyival több sacket meg fog várni Manninghez képest, mint amennyiből ki tud menekülni azáltal, h nem megy rögtön a földre, de ezzel együtt sokkal jobb helyzetben van, mint a bemutatkozó QB-k 95%-a. Ha tényleg tud, akkor minden adott neki a bizonyításhoz.
Szerintem nem fog neki sikerülni, de ezt nem az eddig teljesítményére alapozom. Én nem mondom, h a padon nem tanul el sok mindent egy irányító a kezdőtől, de Rodgers nem attól Aaron Fucking Rodgers, mert 3 évet padozott Favre mögött, hanem mert alapból ilyen tehetséges. Az h tanult és figyelt elég volt ahhoz, h az első éve ne legyen olyan, mint Manningé, Elwayé vagy Aikmené, de a harmadik évre fordulva nem igazán látom miért lenne hasznosabb a padon szerzett tapasztalat a pályán megszerzettnél. Ezen kívül láthattuk Painter is mi minden elsajított a Sherifftől. Oswi tehetségéből profik közt még semmit nem láthattunk, de nekem ez a választás már a draftoláskor se tetszett, aztán remélem tévedek, nem ez lenne az első. Azt nem hinném, h teljes csőd lesz, mint mondjuk Weeden, egy középszerű játékra miért ne lenne képes, de ennél többet én nem várok tőle.
Aztán valójában majd most derül ki, h mit várhatunk és mit nem várhatunk tőle, h mit remélhetünk és mit nem remélhetünk tőle. Azt láthattuk a KCtól, h egy középszer irányítóval (Cassel) be lehet jutni a rájátszásba, de azt is láttuk, h ha a QB-nak hátára kéne venni a csapatot, egy meccsen belül, vagy a bajnokság egy nehezebb időszakában akkor az kevés. Ez még mindig jobb, mint ha Hoyert és Mallettet cserélgetnéd meccsen belül vagy ha Weedennel próbálnél meccset nyerni, szóval nem kell feltétlen kidobni, ha tényleg középszer lesz, de ha nem bújik ki belőle egy Brady vagy Romo (direkt olyan QBt írtam, aki szezon közben vette át), akkor újra sokat költenék erre a posztra a drafton.

Szerkesztette: Black_Adder

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
1. Szerintem az nem kérdés, hogy vissza fog térni, Oswi teljesítménye és persze a saját egészsége fogja meghatározni, hogy mennyire hamar.
2. Szerintem ha PM visszavonul, akkor jönni fog legalább egy QB a FA alatt, Oswi teljesítményétől függ majd, hogy mennyire nagy név, erősen kétlem, hogy az Oswi-Siemian párossal megyünk neki a következő évnek. Ha Oswi betli lesz, akkor egyáltalán nem biztos, hogy megtartjuk. Egyébként a korábban talán poénnak bedobott Cutler signing-ot se tartom én annyira nagy viccnek, simán el tudom képzelni, hogy leigazoljuk, ha Oswi nem csillog idén...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
levaisw3 Denver Broncos 89
Az előző meccs akkora csalódás volt, hogy azóta nem is foglalkoztam vele, csak most olvastam itt, hogy mi van PM-el és mi történt azóta. Két kérdés merült fel bennem és érdekel a véleményetek.

1. Reális még reménykedni abban, hogy PM visszatér? Én nagyon nagy rajongója vagyok és gyakorlatilag miatta lettem Broncos fan, de eddig csak egy meccsen láthattuk, hogy mire is lenne képes, ha nem rajta múlik minden. Futójáték szerintem ha eddig nem volt, akkor nem is lesz. A fal nem tudja megvédeni és már a sérülése miatt a passzok is egyre rosszabbak. Függetlenül attól, hogy Oswi milyen lesz a Bears ellen én nem dobnám vissza a húsdarálóba. (Nyilván az ő hozzáállása olyan, hogy végigcsinálná és nyerni akar, de én már nem látom értelmét.)

2. Oswi szerintem beválhat, ha tanult ezt-azt a Sherifftől, de ha mégsem ti láttok arra esélyt, hogy valakit free agency-ről hozzunk szezon után? Lehet, hogy idén kerül ki olyan QB, aki egy új csapatnál szárnyakat kaphat.
több mint 8 éve
sickmyduck Denver Broncos 83
Mineeeeek? Siemiant a kezdöbe! ;D

(•_•)
( •_•)>⌐■-■
(⌐■_■)

YEEEEEEEAAAAAHHHHHHH
több mint 8 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 693 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Meséljetek Osweilerről pls. Erősségek, gyengeségek. Mit vártok így?
tüsi91
Semmi extra a srác, tökéletesen illik a McCoy, Flynn, Clausen, Cassel fémjelezte vonalba. Én azért sokkal nyugodtabb lennék, ha egy képzetlen, de brutálisan atléta bivaly karú valaki lenne a padon, aki el tud futni a pocsék fal mögött a sackek elől és fel tudja hajítani a Sanders-DT duónak.

Itt a fórumon vannak akik látnak benne potenciált
flzoli
Tebow elérhető még?
Wyatt
Mindenki nyugodjon le a picsába a Chicagoból visszatradeljük Cutlert, vagy jövőre Draft

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Terrell Davis for Hall of Famer
Heisman Trophy
én idén inkább a reménykedésig se jutok el, az újságíróknak az kell, h minél tovább legyél jóközepes (lehetőleg egy általuk preferált csapat színeiben)...

Szerkesztette: Black_Adder

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 693 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Terrell Davis for Hall of Famer

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 137 — The Mathematician
Broncos awarded Sam Brenner off waivers; waive Shelley Smith to make room

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Meséljetek Osweilerről pls. Erősségek, gyengeségek. Mit vártok így?
tüsi91
Semmi extra a srác, tökéletesen illik a McCoy, Flynn, Clausen, Cassel fémjelezte vonalba. Én azért sokkal nyugodtabb lennék, ha egy képzetlen, de brutálisan atléta bivaly karú valaki lenne a padon, aki el tud futni a pocsék fal mögött a sackek elől és fel tudja hajítani a Sanders-DT duónak.

Itt a fórumon vannak akik látnak benne potenciált
flzoli
Tebow elérhető még?

több mint 8 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 693 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
OMFuckingG ! Brock kezd (most tudtam meg) ?! Nem baj legalább gyorsan visszaadja helyét PM-nek és ha nem válik be akkor draftolunk egy új QB-t. Lynch Boykin hátha Cook elérhető lesz, de nem tudom milyen súlyos az állapota

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 137 — The Mathematician
köszi, fasza írás sztem

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Osweiler elemzés Andy Benoit tollából
 mmqb.si.com/mmqb/2015/11/18/nfl-brock-osweiler-denver-broncos-gary-kubiak-peyton-manning

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Talib azért fellebbezett, hogy előadhassa a saját verzióját a liga felé, tudja, hogy jár neki a büntetés és el is fogadja, de szeretné, ha meghallgatnák és mérsékelnék a büntetést.

Kubiak elbeszélgetett vele hazafelé a repülőn, ő hisz Talib-nak, hogy nem szándékosan csinálta, kérdés, hogy Derrick Brooks és James Thrash, akik a liga nevében meghallgatják, hisznek-e majd neki?
StormST
hogy lehet nem szándékosan benyúlni valaki sisakjába és megnyomni a szemét?
Amadeus91
Remek kérdés 😊 Azt ax alàbbi gifet elèg nehéz kimagyaràzni...

több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
OFF:

Tegnap a cikkeket olvasva jöttem rá, hogy nekem is plantar fasciitis-em van a jobb lábfejemben, az összes tünet egyezik... 😛

ON



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
Tomifinn Denver Broncos 947
Eli 2009-ben a teljes szezont így játszotta, és nem hagyott ki meccset miatta. Szóval - bár más ugyanaz a sérülés 39 évesen - talán nem kritikus para, de a Bears ellenit mindenképp ki kéne hagynia, videózza csak 2 hétig a peccet, a Packers ellen is jól jött a 2 hét felkészülés, hátha mégegyszer beválik.
Black_Adder
Elinak teljesen el volt szakadva, míg PM-nek ha jól értem csak részleges szakadás van. Állítólag ennél a sérülés típusnál ez a rosszabb, a teljesen elszakadttal "könnyebb" játszani, míg a részlegessel nem. már ne kérdezd hol, de valamelyik oldalon ezt írták tegnap.
több mint 8 éve
sirarcheer Denver Broncos Boise State Broncos 249 — Anti Voodoo Master
 www.youtube.com/watch?v=3dt35ZPZWI4

I wanna' that ring again!

több mint 8 éve
sirarcheer Denver Broncos Boise State Broncos 249 — Anti Voodoo Master
Manning's pre-snap routine has earned him the nickname "The Sheriff", and he is one of the most recognizable and parodied players in the NFL. Teams led by Manning more often than not use the hurry-up offense in place of the standard huddle

I wanna' that ring again!

több mint 8 éve
Foresz Denver Broncos 471 — Broncos
Csak azért merek beleszólni az Oswi-fejtegetésbe,mert olyan sokkal többet akkor ezek szerint senki sem látta még játszani.(ami ugyebár azért van,mert nem sok lehetőség volt rá)
A hétvégi játéka alapján,szerintem nem egy elveszett ember,bár valóban mintha nem mindig jól osztaná be az idejét a dobásra.Sajnos tény hogy nem fog úgy látni a pályán mint PM,és az is valószínű hogy nem is meri majd úgy eldobálni a lasztit,de ha hamar dönt,és el mer indulni lábon,akkor valamiféle pluszt is nyújthat támadásban ami mindidáig hiányzott.Még ha az csak pár yard elejéig tart is.
Egyébként meg teljesen mindegy,inkább most játszunk egy rizikósabb meccset,amíg még van előnyünk az alapszakaszban,mint akkor amikor már vagy-vagy helyzet van.
Bocsássatok meg balga fejemnek,de egy kérdést tennék fel,mert nem annyira ismerem az előzményeket,ellenben marhára érdekel a dolog.Szóval azt szeretném megkérdezni,hogy PM-nek miért Sheriff a beceneve?Ez általános vagy itt a fórumon adták neki?
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én az idei előszezont tekintem leginkább relevánsnak. A legtöbb lehetőséget is most kapta, és az idei már valamennyire Kubes rendszerében zajlott, még, ha előszezon meccsen rendszerről elég nehéz beszélni.

Amit én láttam tőle az alapján a kar erőssége teljesen rendben van, bármit meg tud dobni. Gyors rövideket és mély passzokat is. A pontosság kérdéses, kicsi a minta. Pre-snap nem nagyon tudja olvasni a helyzetet, ami valamennyire persze a tapasztalatlanság/meccshiány miatt is van, de akinek ez erőssége, azon azért azonnal látni. Rajta nem nagyon, szóval nem lesz egy Manning (Brady) féle agyból irányító típus sose. Persze nem is muszáj olyannak lenni ahhoz, hogy valaki jó legyen. Favre is jó volt, és ő se agyból dolgozott.

Ami kifejezetten nem tetszik nála, az egyrészt a zseben belüli viselkedése: korábban borzasztóan nem, idén előszezonban már sokkal jobban, de még mindig nem eléggé érzi a zsebet, nem érzi honnan jön a nyomás, nem úgy ketyeg az óra a fejében, ahogy kéne. A másik a mozgásból passzolás, ha nem zsebből, kitámasztva passzol, akkor nagyon pontatlanná válik (az alapján a kis minta alapján).

Őszintén szólva nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit nyújt. A felépítése megvan, a fizikai paraméterei egy zsebirányitóhoz ideálisak, magas, jó a karja, cserében lassú, de ez zseb irányítónál nem számít (Persze nem Manning/Brady szinten lassú, de hát fiatalabb is, Bradyék is mozgékonyabbak voltak 25 évesen). A leginkább arra leszek kíváncsi, hogy a nyomást hogy viseli. Nálam ez az első számú mérce. Bortlest ezért kedveltem az első preseason meccsének első percétől kezdve, Daltonban és Tannehillben meg ezért kételkedem évek óta. 😊 Annyira, hogy Daltonnál még most se tudom elhinni, hogy ilyen jó éve lehet, pedig de. 😀 (Ettől függetlenül most is kb. 20 irányítót hamarabb beállíttanék a csapatomba, mint őt.)

Botrány rossz szerintem nem lesz. Jobb esetben kiderülhet, hogy egy game managementre alkalmas korrekt zsebirányító, rosszabb esetben meg egy Mallett/Cassell féle, aki, ha nagyon "alá teszik a szisztémát" (pfujj de ronda megfogalmazás), akkor akár jónak is tűnhet, de amint neki kéne csinálnia valamit, neki kéne vezetnie az offense-t, befürdik. (Vezetésen nem Brady, Manning, Rodgers szintet értek, hanem akár Cutler szintet is. A Mallett féléknek az se megy.)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)