Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 8 éve
sirarcheer Denver Broncos Boise State Broncos 249 — Anti Voodoo Master
Valamint Brocki sem volt rossz.

I wanna' that ring again!

több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Na most visszakaptunk egy keveset a bíróktól az elmúlt fordulókért. Meg a szerencsével se álltunk hadilábon a fumble-knál
Rég nyertünk olyan meccsen, ahol esélytelennek tartottam magunkat. Remélem Ward, Sly és Vasquez semmi komoly, meg persze Gronk se. Januárban kiderülhet mire vagyunk elegek egy Edelmannel és Dolával kiegészült pecc ellen

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
xrace77 Denver Broncos 4 469
 www.denverbroncos.com/assets/images/imported/DEN/photos/centerpiece/homepage/2015/11-November/151129_inactives.jpg
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Emmanuel Sanders and Keshawn Martin both are expected to be active, per sources.
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Peyton Manning won't be on the sidelines with the cold, etc. Will be in the booth or in the locker room.

 www.cbssports.com/nfl/writer/jason-la-canfora/25393693/london-denver-could-be-contingencies-for-kroenke-if-la-falls-through

Szerkesztette: Béczkó
több mint 8 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 865 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Na újra meccsnap van 😊 Najó az időeltolódás kicsit bekavar....
Ha valóban top D van a csapatnál, akkor ezt a megtizedelt Pats O# fogni kéne, ha kell akkor a Ward-Trevethan duóval órizve Gronkot. Onnantól meg Oswi-n a sor, hogy szépen levezényelve az oldalról bejövő koreográfiát. Jó a Pats D, de azért nem annyira, hogy DT és Sanders ne tudjon 1-2 nagy playt csinálni.
A futás szerintem kuka lesz, és BB is inkább úgy csinálja majd a taktikát, hogy Oswi-nak kelljen előrehaladni, már persze ha tud.

több mint 8 éve
Béczkó 1 264
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/tgazr3rrgkqvf9mg8ylr
Target for Peyton's return: Week 15 vs. Steelers
Peyton Manning will be out several weeks. Ian Rapoport reports it will be more than the announced two weeks and the target date is actually Week 15 versus the Pittsburgh Steelers.
több mint 8 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 604
Én közel sem látom annyira simának, mint tőletek páran.

Hiába szabadul Brady gyorsan a labdától, ha olyan elkapók lesznek körülötte akikben nem bízik igazán, akkor rengeteg kidobott labda, benyelt sack várható. Ezenfelül Gronk egyedüli célpontként szerintem kevés lesz, valakinek fel kell nőnie mellé (Harper?). Amendola szerintem nem fog játszani, LaFell pedig nem az a tipikus biztonsági célpont.

White akár kulcsfontosságú lehet, ha tudja közel azt a teljesítményt hozni, amit Lewis tudott elkapásokban, akkor azért haladhat előre az Offense. Ami számomra nagy kérdés, hogy a futás mennyire fog működni, gyanítom szinte semennyire.

Védelem oldaláról szerintem a fő prioritás a futás redukálása lesz és Oswi nyerje meg a meccset ha tudja. Ez igazából tetszik is, viszont sok minőségi célpontotok van és bár DT-t leszedheti a pályáról Butler, de Ryan kicsit inkonzisztens számomra. Ha jó napot fog ki, akkor a védelem összességében jól szuperálhat, ha nem, akkor megéghetnek párszor.

Számomra megjósolhatatlan a mérkőzés kimenetele, előzetesen mindenképp 50-50% körülire adnám az esélyeket.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Nagyon kíváncsi leszek, hogy Phillips mit talál ki Gronk-ra, egy próbát tennék Ward-al, talán nem annyira gyors, de fizikálisan még talán ő lehet a legjobb választás, esetleg Trevathan...
StormST
Ha jól emlékszem, Gronkowski térdszalagja Wardnak köszönhetően szakadt el pár éve, mikor T.J. még Browns játékos volt. Remélem, most is hatástalanítja, csak nem ilyen durva végkimenetellel.
pbalazs
Jól emlékszel, és legutóbb se óvatoskodott mellette, csak az a baj, h ennek ellenére se "hatástalanította". Tavaly szvsz kb a legrosszabb meccse volt Gronk mellett...

Megatronon végig hagytuk Talibot egyedül. A legtöbb labdát elkapta, de kb 0 yard after catch volt. Egy ilyennel most is kiegyeznék. Leginkább meg kettőzni kéne, ha már az elkapóik épp Manninggel gyakorolnak a kórházválogatottban...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
pbalazs Washington Commanders 429 — HTTR - GGMU
Nagyon kíváncsi leszek, hogy Phillips mit talál ki Gronk-ra, egy próbát tennék Ward-al, talán nem annyira gyors, de fizikálisan még talán ő lehet a legjobb választás, esetleg Trevathan...
StormST
Ha jól emlékszem, Gronkowski térdszalagja Wardnak köszönhetően szakadt el pár éve, mikor T.J. még Browns játékos volt. Remélem, most is hatástalanítja, csak nem ilyen durva végkimenetellel.

Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 858 — SB 50 Champion @ Grund
Annunike -> IR
StormST
Így legalább nem kell senkit sem kibaszni Ponder miatt. 😀
xrace77
Határeset, egész évben sérülésekkel bajlódott, de ha nem jött volna Ponder, akkor lehet még tartogattuk volna. Mindegy, úgyis általában inactive volt, nagy veszteség így legalább nem érte a csapatot...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 858 — SB 50 Champion @ Grund
No, visszanéztem a meccset, csak egy megjegyzésem lenne a korábbiakhoz, előrebocsátva, hogy a Chiefs meccs végére nem emlékszem ebből a szempontból: lövésem nincs, hogy bárki hogyan tud kijelenteni bármit arról, hogy Oswi mennyire pontos a pocket-ből kimozogva. 3 passza volt, amikor nem a zsebben állva passzolt, az első egy bootleg utáni teljesen pontos 9 yard-os passz volt Green-nek, a második a Bolden KO hülyeség után a saját endzone-ja végéből nyomás alatt kergetve semmi közepébe eldobott passz, a harmadik meg a második TD előtt nyomás miatt mozogva, igaz még a hash-eken belül, Latimer irányába, de a pályán kívülre dobott labda volt, Anderson-t nem vette észre üresen, a többieket szépen megfogták és így kidobta a pályáról. Nem volt WR felé complete passznak szánt elrontott dobása mozgásból. Lehet, hogy a Chiefs ellen volt, erre nem emlékszem, de most nem volt...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
xrace77 Denver Broncos 4 469
Annunike -> IR
StormST
Így legalább nem kell senkit sem kibaszni Ponder miatt. 😀

Szerkesztette: xrace77
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 858 — SB 50 Champion @ Grund
Annunike -> IR



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 858 — SB 50 Champion @ Grund
kidobott pénz
Black_Adder
Reméljük...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
kidobott pénz

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
The Broncos are signing QB Christian Ponder, source said, who is in town today. He'll start as the No. 3, then learn the offense.
több mint 8 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Nagyon kíváncsi leszek, hogy Phillips mit talál ki Gronk-ra, egy próbát tennék Ward-al, talán nem annyira gyors, de fizikálisan még talán ő lehet a legjobb választás, esetleg Trevathan...

Nem lesz nagy tragédia, ha kikapunk, a játék képe fontosabb jelen helyzetben szerintem, főleg Oswi-é és a támadósoré...
StormST
Én Talibra tippelnék, Ward segítségével.

Btw. Oswi lett a hét támadója az AFC ben, az első meccse után... Még a legnagyobbak sem kezdtek így 😀
több mint 8 éve
FunHun New England Patriots 1 377
Vasárnap teljesen esélytelenek leszünk szvsz, Brady ellen agresszivitással semmire se megyünk, Gronkot nem tudjuk levédekezni, Brady eldobja mielőtt fizikailag lehetséges lenne közel érni hozzá.
Black_Adder
Azért, ha Edelmean és Lewis után Amendola és Dobson se lesz a támadósorban, akkor már Bradynek sem lesz annyira egyszerű olyan hamar eldobnia a labdát (mondjuk eldobni a Bills ellen is majdnem mindig eldobta, csak túl sokszor volt a talaj a célpont...), mert nem lesz megjátszható, a védőktől elszakadni képes csapattárs...
Nagyon kellene ennek elkerülésére Chandler, White, Bolden nagyobb fokú bevonása a játékokba.
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 858 — SB 50 Champion @ Grund
Nagyon kíváncsi leszek, hogy Phillips mit talál ki Gronk-ra, egy próbát tennék Ward-al, talán nem annyira gyors, de fizikálisan még talán ő lehet a legjobb választás, esetleg Trevathan...

Nem lesz nagy tragédia, ha kikapunk, a játék képe fontosabb jelen helyzetben szerintem, főleg Oswi-é és a támadósoré...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Inkább Siemian, mint Ponder. Teljesen mindegy kivel kapunk ki, de Siemiannek legalább nem kéne emiatt több pénzt adni, helyet szorítani a rosteren, stb...

Vasárnap teljesen esélytelenek leszünk szvsz, Brady ellen agresszivitással semmire se megyünk, Gronkot nem tudjuk levédekezni, Brady eldobja mielőtt fizikailag lehetséges lenne közel érni hozzá. A védelmük meg néhány mutatóban még a miénknél is jobb (mondjuk náluk a támadósor nem az ellenfél nevéhez teszi fel a pontokat, ami sokat segít ezen).

Még 4 meccset kell nyerni, h biztos legyen a div győzelem. Nem kizárt (nem lenne világszenzáció, ha a KC végignyerné az alapszakasz hátra levő részét), h ennyire szükség is lesz. Ehhez kell legalább egy upset (vsPats, @Pitt vsCin) meg az, h ahol papíron overdogok vagyunk, ott se botoljunk meg. Szóval nem szabad előre feladni, de én nem tudom újonc QB győzte-e már le valaha BB-t (tudom, h Oswi technikailag nem az, de kétlem, h meg lenne a kellő tapasztalata) Wildcard helyről viszont szerintem nem nagyon fogunk lecsúszni, de azért a div győzelem lenne az igazán szép.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
FunHun New England Patriots 1 377
levaisw3
Hát ja, az MNF teljesítményük nem egy szuperfavorithoz mérhető teljesítmény volt. Az a kérdés, hogy csak a teljesen normális idénybeli teljesítmény-hullámzás egyik alsó pontját láttuk-e, vagy az történik velük, ami már megtörtént pár csapattal (legutóbb talán a Green Bay-el, szintén az SB győztes évük utáni szezonban), hogy baromira bekezdtek, csúcsformában indítva, aztán fokozatosan kifulladt a lendület. Ha az utóbbi, akkor lehet esély, ha az előbbi, akkor azért elég erős favoritok.
peterk2005
Azért arra kíváncsi vagyok, hogy szerinted melyik csapat tudna szuperfavorit teljesítményt nyújtani offensben (vagy defense-ben), ha a három legfontosabb célpont (def.ben DB, LB) közül kettőt kiveszel a rendszerből és ezt megtoldod egy sérülésekkel sújtott, liga szinten legtöbbször variált fallal?

Ettől sajnos még tény, hogy messze nem hasítanak úgy mint a szezon elején, azonban ha Blountot végre nem csak középen probálnák futtatni, vagy több checkdown passz menne Whhite, Bolden felé, akkor tán Gronknak is több tere nyílna és akár még szuperfavorithoz közeli teljesítmény is kijöhetne...
több mint 8 éve
FunHun New England Patriots 1 377
Nyugalom. BO szerintem remekül kezdett. Ennél többet 1. meccsen nem is kell hozni. A stáb majd folyamatosan pakolja rá a terhet és figyelik mennyire bírja. Erre nagyon jó teszt lesz vasárnap, hiszen az elit Pats védelem ellen lép pályára (na azt sem gondoltam volna, és szerintem sokan vannak így rajtam kívül is, hogy ez ebben a szezonban leírható lesz 😊😊 )

És csak érdekességképpen:
Tom Brady első egy-két teljes meccsének a statisztikája Bledsoe sérülése után 2001-ből:

1. meccs Colts ellen (rushing yard 177) 44-10 Pats győzelemmel:
Passing CP/AT YDS TD INT
T. Brady 13/23 168 0 0

2. meccs Dolphins ellen (rushing yard 80) 10-30 Dolphins győzelemmel:
Passing CP/AT YDS TD INT
T. Brady 12/24 86 0 0

3. meccs Chargers ellen (rushing yard 29) 29-26 Pats győzelemmel:
Passing CP/AT YDS TD INT
T. Brady 33/54 364 2 0

4. meccs Colts ellen (rushing yard 123) 38-17 Pats győzelemmel:
Passing CP/AT YDS TD INT
T. Brady 16/20 202 3 0

5. meccs Broncos ellen (rushing yard 123) 20-31 Broncos győzelemmel:
Passing CP/AT YDS TD INT
T. Brady 25/38 203 2 4
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jó hogy visszaesett a csapat basszus, az Eagles ellen már én is kérek pár snapet a támadóknál 😀
Nagyon nem ideális, ahogy most a támadósor kinéz, remélem, a védelem előlép azért, és DT nem szopatja szét Butlert. Haladni jó kérdés, hogyan fogunk, amikor kb mindenki Gronkra figyel majd, és de remélhetőleg Amendola azért játszhat, különben elég mókásan nézne ki a célpontok sora... Mindegy, ne legyen újabb sérülés, és nyerjünk 😛

több mint 8 éve
levaisw3 Denver Broncos 89
Állítólag ma érkezik Ponder próbajátékra, hozni akarunk egy veterán backup-ot Oswi mögé, amíg PM vissza nem tér...
StormST
Ha azt nézzük mi történt tavaly az Arizonaval teljesen logikus lépés.