Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 8 éve
Lecsó Denver Broncos 2 983
Ide is beírom, nem kell bírózni ezt egyik csapat sem tudja kontrollálni.
ervinator
Pont ezt akartam írni, ment is a like.

Ki tehet itt arról, hogy a bírók szarul fújnak? Idejönni, és hazai pályázni, mintha bárki itt tehetne róla... áhhh...
A bíró része a pályának, a meccsnek, ugyanúgy, mint a hó meg a szél. Arról ki tehet, hogy esett? Mert Mcmannus biztos berúgta volna, ha nem esik. Meg sokkal többel nyertünk volna, mert Brady köztudottan szereti a szar időt, Brock meg biztos nem.
Hagyjuk már.

Jó meccs volt, izgalmas, sajnos a bírók balfaszok voltak, de majd az élet kompenzál.
Na béke.
több mint 8 éve
sirarcheer Denver Broncos Boise State Broncos 249 — Anti Voodoo Master
Valamint Brocki sem volt rossz.
sirarcheer
Sőt, qrva nagyot játszott, sztem megvan PM utódja. Szakadó hó, főműsoridő, a liga egyik legjobb csapata és legnagyobb agytrösztje ellen élete második meccsén. Nyilván lesz még vele munka, de egyértelműen látszik, hogy ő megoldás a jövőre nézve.
gabokocka
Szerintem is csak nem akartam flame-t generálni mert az elég votl múlthéten. 😉

I wanna' that ring again!

több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 418 — The Mathematician
sajna nem néztem a meccset, mer nincs elég szabim és jobban féltem az eredménytől mint kellett volna
de ahogy nézem ezt a meccset már vissza kell nézni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Tomifinn Denver Broncos 947
funfact: a két QB statjai majdnem teljesen megegyeznek 😊 mindketten 23/42-vel végeztek, Brady 280 yard, Oswi 270. 😊 (TD-ben 3-1 Bradynek)
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 875 — !SuPeR6BoWL!
Kötekedik a hóhér inkább az egész Godell meg balfaszok bírói banda miatt van egész mert képtelenek konsziztensen fújni...
Persze, hogy frusztrált az ember.
Osvit meg jobb lenne hagyni dolgozni és lehet ő lesz az új PM/TB hibrid...
Ennyi.

Godell meg szarjon sünt

Szerkesztette: ThundersNFL a Paraszt

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Ide is beírom, nem kell bírózni ezt egyik csapat sem tudja kontrollálni.
ervinator
egy ilyen meccs után ezért a kijelentésért max respekt

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
Tomifinn Denver Broncos 947
Latom a fejedbe vetted, hogy belekotsz most minenbe. 30-24!
Valamint Brocki sem volt rossz.
sirarcheer
Sőt, qrva nagyot játszott, sztem megvan PM utódja. Szakadó hó, főműsoridő, a liga egyik legjobb csapata és legnagyobb agytrösztje ellen élete második meccsén. Nyilván lesz még vele munka, de egyértelműen látszik, hogy ő megoldás a jövőre nézve.
gabokocka
Hát, ha erre nem kapja meg év végén a lehetőséget Elway-éktől, akkor nem tudom mire kaphatná meg. Jó a feje a srácnak!

Azért van abban valami sorsszerű, hogy van egy sérült/megöregedett QB óriás, akinek az egész karrierje arról szólt, hogy Brady (és nem mellesleg a mögöttes Belichick-agytröszt) ellen küszködött, relative kis sikerrel, ezután beáll a remélt utód, és elsőre elporolja a Nemezist. 😊
peterk2005
Kezdők szerencséje 😀
ThundersNFL
több mint 8 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 604
Azért van abban valami sorsszerű, hogy van egy sérült/megöregedett QB óriás, akinek az egész karrierje arról szólt, hogy Brady (és nem mellesleg a mögöttes Belichick-agytröszt) ellen küszködött, relative kis sikerrel, ezután beáll a remélt utód, és elsőre elporolja a Nemezist. 😊
peterk2005
Nekem már a meccs előtt Brady 2. meccse jutott eszembe, amikor a sokkal esélyesebb Colts volt az ellenfél.

Ez nem lett annyira sima, mint az volt, de hát Brady az Brady 😊

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Mellesleg Gronk sérülése az első hírek szerint nem tűnik súlyosnak, holnap lehet majd többet tudni...

Ward és Sly járógipszben jött ki az öltözőből, Ward azt mondta, hogy reméli nem súlyos, de ott még csak reménykedni lehet egyelőre...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 875 — !SuPeR6BoWL!
Valamint Brocki sem volt rossz.
sirarcheer
Sőt, qrva nagyot játszott, sztem megvan PM utódja. Szakadó hó, főműsoridő, a liga egyik legjobb csapata és legnagyobb agytrösztje ellen élete második meccsén. Nyilván lesz még vele munka, de egyértelműen látszik, hogy ő megoldás a jövőre nézve.
gabokocka
Hát, ha erre nem kapja meg év végén a lehetőséget Elway-éktől, akkor nem tudom mire kaphatná meg. Jó a feje a srácnak!

Azért van abban valami sorsszerű, hogy van egy sérült/megöregedett QB óriás, akinek az egész karrierje arról szólt, hogy Brady (és nem mellesleg a mögöttes Belichick-agytröszt) ellen küszködött, relative kis sikerrel, ezután beáll a remélt utód, és elsőre elporolja a Nemezist. 😊
peterk2005
Kezdők szerencséje 😀

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 875 — !SuPeR6BoWL!
24-0-ról hogy lehet kikapni :-P

Szerkesztette: ThundersNFL a Paraszt

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 604
Grat srácok, jó meccs volt.

Ide is beírom, nem kell bírózni ezt egyik csapat sem tudja kontrollálni.

Oswi Harper bénázása után Broncoshoz méltó teljesítményt nyújtott (előtte szerintem nem volt jó), így megérdemelten nyertetek.

Sérülteknek jobbulást!

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Valamint Brocki sem volt rossz.
sirarcheer
Sőt, qrva nagyot játszott, sztem megvan PM utódja. Szakadó hó, főműsoridő, a liga egyik legjobb csapata és legnagyobb agytrösztje ellen élete második meccsén. Nyilván lesz még vele munka, de egyértelműen látszik, hogy ő megoldás a jövőre nézve.
gabokocka
Hát, ha erre nem kapja meg év végén a lehetőséget Elway-éktől, akkor nem tudom mire kaphatná meg. Jó a feje a srácnak!

Azért van abban valami sorsszerű, hogy van egy sérült/megöregedett QB óriás, akinek az egész karrierje arról szólt, hogy Brady (és nem mellesleg a mögöttes Belichick-agytröszt) ellen küszködött, relative kis sikerrel, ezután beáll a remélt utód, és elsőre elporolja a Nemezist. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Hát ez kemény volt, kaptunk egy kis hazai pályát,
StormST
Szándékosan sarkítok. Folyamatosan nyávogtál a meccs alatt, hogy a Broncos ellen fújnak, most meg kis hazai pálya?? Bazd meg, sack mínusz tíz yard-ért 2nd down-on (időkérés nélkül) helyett fantom D holding után 1st down. First down helyett OPI?? Az előnyt jelentő TD-nél DL sisakrácsát ráncigálja az OL - ilyet kettőt fújtak be a Pats ellen. Nem lehet mondani, hogy a bírók nem vették volna komolyan ezt a szabálytalanságot.

Csalózzál most is!
tomi-tomi
Ja, mert gondolom szerinted ellenünk nem fújtak baromságokat és mindent megfújtak, amit meg lehetett volna, mi? Menjél szépen a saját topikodba sírni, szabad a pálya. 21-7-re vezettetek és ti kaptátok meg a labdát, inkább azon gondolkozz onnan hogy lehetett kikapni...

Ja, egyszer kaptunk egy hazai pályát, egy félidőben, előtte meg 250 play-ben, ami több, mint 6 negyed volt, csak ellenünk repült a sárga, gondolom az alatt az idő alatt csak mi tudtunk szabálytalanok lenni, mert mi vagyunk a legnagyobb trágyák, mindenki más meg Hófehérke...

Majd akkor csalózzál, ha végignézed a meccset mondjuk csak Von-ra kilassítva és utána számold össze hány holding volt csak rajta, amit nem fújtak be, aztán sírd tele a kispárnádat nyugodtan...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 875 — !SuPeR6BoWL!
Hát ez kemény volt, kaptunk egy kis hazai pályát,
StormST
Szándékosan sarkítok. Folyamatosan nyávogtál a meccs alatt, hogy a Broncos ellen fújnak, most meg kis hazai pálya?? Bazd meg, sack mínusz tíz yard-ért 2nd down-on (időkérés nélkül) helyett fantom D holding után 1st down. First down helyett OPI?? Az előnyt jelentő TD-nél DL sisakrácsát ráncigálja az OL - ilyet kettőt fújtak be a Pats ellen. Nem lehet mondani, hogy a bírók nem vették volna komolyan ezt a szabálytalanságot.

Csalózzál most is!
tomi-tomi
Soha nem tudtatok emelt fővel veszíteni. Igen a bírók nekünk fújtak(hála a jó égnek, végre) na és? Az előző jó néhány fordulóban ellenünk.
akike
Tudunk emelt fővel veszíteni csak nem mindegy, hogy bírói nyomás segítsége mellett vagy nélküle

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A bírók ... ma négy meccset láttam, és mindegyik után azt gondoltam, ennél csak jobb lehet. Nem volt igazam,. 😀 Nyerni se jó ilyen szájízzel, nem csak kikapni. Ezek a highlighba való hibák pont az élvezeti értéket rontják leginkább. A meccset is befolyásolják, de nem jobban, mint egy meccs közepi drive-ban befújt vagy nem befújt holding - ami eldöntheti akár, hogy TD vagy punt a drive vége. Viszont sokkal bosszantóbbak...

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 875 — !SuPeR6BoWL!
Nagyrészt Godell bá+Harper adta ti meg éltetek vele... De úgyis mi leszünk rosszak....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Hát ez kemény volt, kaptunk egy kis hazai pályát,
StormST
Szándékosan sarkítok. Folyamatosan nyávogtál a meccs alatt, hogy a Broncos ellen fújnak, most meg kis hazai pálya?? Bazd meg, sack mínusz tíz yard-ért 2nd down-on (időkérés nélkül) helyett fantom D holding után 1st down. First down helyett OPI?? Az előnyt jelentő TD-nél DL sisakrácsát ráncigálja az OL - ilyet kettőt fújtak be a Pats ellen. Nem lehet mondani, hogy a bírók nem vették volna komolyan ezt a szabálytalanságot.

Csalózzál most is!
tomi-tomi
Soha nem tudtatok emelt fővel veszíteni. Igen a bírók nekünk fújtak(hála a jó égnek, végre) na és? Az előző jó néhány fordulóban ellenünk.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Hát ez kemény volt, kaptunk egy kis hazai pályát,
StormST
Szándékosan sarkítok. Folyamatosan nyávogtál a meccs alatt, hogy a Broncos ellen fújnak, most meg kis hazai pálya?? Bazd meg, sack mínusz tíz yard-ért 2nd down-on (időkérés nélkül) helyett fantom D holding után 1st down. First down helyett OPI?? Az előnyt jelentő TD-nél DL sisakrácsát ráncigálja az OL - ilyet kettőt fújtak be a Pats ellen. Nem lehet mondani, hogy a bírók nem vették volna komolyan ezt a szabálytalanságot.

Csalózzál most is!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 825 — Keep pounding
Valamint Brocki sem volt rossz.
sirarcheer
Sőt, qrva nagyot játszott, sztem megvan PM utódja. Szakadó hó, főműsoridő, a liga egyik legjobb csapata és legnagyobb agytrösztje ellen élete második meccsén. Nyilván lesz még vele munka, de egyértelműen látszik, hogy ő megoldás a jövőre nézve.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Hát ez kemény volt, kaptunk egy kis hazai pályát, de leginkább a Pats kulcs hibáját sikerült momentumfordításra használni. A D a rendes játékidő utolsó percében fos volt, egyébként a nap nagy részében nagyon jók voltak szerintem, Sly és Ward kiesésével együtt is...

A nap kulcs statisztikája szerintem: 29 carry 172 yard 3 TD a két futónktól, ez hiányzott eddig nagyon!

Aztán meg lehet akár kövezni is érte, de szerintem Brock ma is nagyon jó volt, most már elengedett egy pár hosszú bombát is, elég pontosan. Igen, volt pár pontatlan passza, meg egy két rutintalan hibája, de ettől még nekem nagyon tetszett, amit láttam tőle... 😊

Szerkesztette: StormST



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
sirarcheer Denver Broncos Boise State Broncos 249 — Anti Voodoo Master
Valamint Brocki sem volt rossz.

I wanna' that ring again!

több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Na most visszakaptunk egy keveset a bíróktól az elmúlt fordulókért. Meg a szerencsével se álltunk hadilábon a fumble-knál
Rég nyertünk olyan meccsen, ahol esélytelennek tartottam magunkat. Remélem Ward, Sly és Vasquez semmi komoly, meg persze Gronk se. Januárban kiderülhet mire vagyunk elegek egy Edelmannel és Dolával kiegészült pecc ellen

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
xrace77 Denver Broncos 4 469
 www.denverbroncos.com/assets/images/imported/DEN/photos/centerpiece/homepage/2015/11-November/151129_inactives.jpg
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Emmanuel Sanders and Keshawn Martin both are expected to be active, per sources.