Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egyébként kicsit új téma:
A következő meccs a New England ellen. Láttam a legutóbbi két meccsüket és most speciel egyáltalán nem látom őket verhetetlennek. O oldalon a sérülések eléggé visszavetette a teljesítményüket + a legjobb D-vel a hátunk mögött szerintem megfoghatjuk őket. (Ha mást nem egy olyan szoros meccsen mint az eddigiek 😊 )
levaisw3
Hát ja, az MNF teljesítményük nem egy szuperfavorithoz mérhető teljesítmény volt. Az a kérdés, hogy csak a teljesen normális idénybeli teljesítmény-hullámzás egyik alsó pontját láttuk-e, vagy az történik velük, ami már megtörtént pár csapattal (legutóbb talán a Green Bay-el, szintén az SB győztes évük utáni szezonban), hogy baromira bekezdtek, csúcsformában indítva, aztán fokozatosan kifulladt a lendület. Ha az utóbbi, akkor lehet esély, ha az előbbi, akkor azért elég erős favoritok.

Ja, és az offense-ük gyengélkedése mellett a defense viszont szép csendben egész szépen összeállt. Nem róluk beszél a média, de nem lesz könnyű ellenük futni. Passzolva lehetne őket megverni, mint ahogy Eli-ék próbálták, futva még a Bills se jutott sokra. Oswi most megmutathatja. 😊

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 858 — SB 50 Champion @ Grund
Mellékszál: TD, Atwater, Mecklenburg és Lynch is bent van a HoF semi-final listában, idén is...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 858 — SB 50 Champion @ Grund
Állítólag ma érkezik Ponder próbajátékra, hozni akarunk egy veterán backup-ot Oswi mögé, amíg PM vissza nem tér...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 858 — SB 50 Champion @ Grund
Utánanéztem picit tegnap (aztán egy browser crash elvitte a HSZ-t), annyiban érdekes példa a 2005-ös QB class, hogy az azóta eltelt évekkel ellentétben viszonylag sok kezdőt termelt, még ha Rodgers-en kívül igazán komoly kezdőket nem is (Smith véleményes lehet)...

Az, hogy azóta nem volt erősebb class, az inkább a későbbieket minősíti, és mondjuk egy 10 helyett 15 (de még akár 11) éves összevetésben már nem tenném legerősebbnek, sokkal inkább a 2004-est, Eli, BigBen, Rivers és Schaub neveivel...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 629 — Patriot
Egyébként kicsit új téma:
A következő meccs a New England ellen. Láttam a legutóbbi két meccsüket és most speciel egyáltalán nem látom őket verhetetlennek. O oldalon a sérülések eléggé visszavetette a teljesítményüket + a legjobb D-vel a hátunk mögött szerintem megfoghatjuk őket. (Ha mást nem egy olyan szoros meccsen mint az eddigiek 😊 )
levaisw3
Abban igazat adok, hogy 15 év után először a Brady - Manning (vagy csapata) meccs nem a támadójátékról fog szólni (vagy legalábbis, most azt gondolom), illetve az a kérdés, hogy ki tudja a támadóteljesítményt a megszokotthoz közelíteni.

Persze ilyenkor biztos rám cáfolnak, és Brady kioszt 4 TD-t, a D benyel 5-öt és 45-43-ra nyerünk, de az előjelek alapján nem pontgazdag meccsre számítok.
több mint 8 éve
levaisw3 Denver Broncos 89
Egyébként kicsit új téma:
A következő meccs a New England ellen. Láttam a legutóbbi két meccsüket és most speciel egyáltalán nem látom őket verhetetlennek. O oldalon a sérülések eléggé visszavetette a teljesítményüket + a legjobb D-vel a hátunk mögött szerintem megfoghatjuk őket. (Ha mást nem egy olyan szoros meccsen mint az eddigiek 😊 )

Szerkesztette: levaisw3
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 471 — The Mathematician
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 7 ó7 órával ezelőtt

Broncos announced QB Peyton Manning expected to miss at least the next two weeks.

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 730 — Scream and scout
Peterk több olyat is írt (ahogy Storm is kiemelte) amit nem hittem el.
1. Trent Dilfer mint HOF kaliber irányító LOL
2. Rodgers előtt 1 QB ment ki abban az évben, Alex Smith.
3. Carrt összemosni Daltonnal, jajj. Konkrétan Carr sztem Brees óta a legjobb irányító, akit a 2. körben draftoltak.
4. Csere QB-ért trade-ből nem rémlik jó példa. Matt Schaub, Brett Favre, Mark Brunell, Matt Hasselbeck?
5. Roger Staubach tudtommal 2x nyert SB-t.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 471 — The Mathematician
Ennyit vitázni feleslegesen srácok...

Így is úgy is Oswi szúrja most egy ideig. Majd ha vége a szezonnak lehet gondolkodni hogy ő e a következő franchise QB vagy draft vagy FA. De még akkor is Elway bátyánk dönt(Hála az égnek) nem mi.
beresrobi
igen, viszont ha nem is franchise QB, akkor se hiszem hogy több értelme van a nyílvánvalóan nem megoldás Cutler és hasonlókra rámenni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
beresrobi Denver Broncos 138 — beresrobi@freemail.hu
Ennyit vitázni feleslegesen srácok...

Így is úgy is Oswi szúrja most egy ideig. Majd ha vége a szezonnak lehet gondolkodni hogy ő e a következő franchise QB vagy draft vagy FA. De még akkor is Elway bátyánk dönt(Hála az égnek) nem mi.
több mint 8 éve
sirarcheer Denver Broncos Boise State Broncos 249 — Anti Voodoo Master
teológiai vitáknak valszeg vége, PM dec 13ig tán sérült
Negritis
Pedig Tebow még elő sem jött igazán. 😉
Szerintem is kéne még Brockinak idő hogy bizonyítson. Jövőképtől föggetlenül (Franchise, GM, rossz QB), nem tudom mennyire ösztönző ha azt mondják bármennyire is jól játszol úgyis Manning jön helyetted ha felépül...
PM megérdemelne egy gyűrűs búcsút, de nagyon nem úgy néztek ki az eddigi meccsei....

I wanna' that ring again!

több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 471 — The Mathematician
teológiai vitáknak valszeg vége, PM dec 13ig tán sérült

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 858 — SB 50 Champion @ Grund
Na, közben megnéztem Warnert. 😊 Megvan a félreértés: Warner tényleg 98'-ban szerződtette a Rams, de rögtön kölcsönadta Európába, ott játszott abban az évben. (Ott nyomott is egy európai liga MVP szezont), Úgyhogy gyakorlatban nem padozott, de technikailag/papíron igen. Amikor aztán a következő évben visszahozták, akkor pedig - Green nyári sérülése miatt - azonnal kezdett. Bennem úgy látszik csak ez maradt meg. (Azt is gondolom, hogy miért: Warnernek az az újonc szezonja ha jól tudom máig is a legjobb újonc szezon a liga történetében. Élőben megélve az ilyesmi ragad meg inkább az emberben, nem az, hogy mikor is lett pontosan szerződtetve.)
peterk2005
Majdnem így van, de az NFL Europe szezon áprilistól júniusig tartott, utána Warner visszatért az USA-ba és végigülte a szezont 3rd string-ként a Rams keretében, vagyis nem teljesen, mert az utolsó meccsen játszott is, 4/11 39 yard-ot hozott össze. Ezt követően elengedték mind a két előtte lévő QB-t, de egyből oda is hozták Green-t kezdőnek....

Szó se volt ott "felfedezték, elhozták, azonnal kezdett" dologról, azt tudták, hogy nem rossz irányító, de lövésük se volt róla, hogy mennyire, mert NFL szinten nem volt róla mi alapján véleményt mondani, szóval igen, tökéletes példája annak ő is, hogy mennyire fingja nincs senkinek még a ligában se arról, hogy ki mennyire jó, amíg a pályára nincs engedve komoly szituációban...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Na, közben megnéztem Warnert. 😊 Megvan a félreértés: Warner tényleg 98'-ban szerződtette a Rams, de rögtön kölcsönadta Európába, ott játszott abban az évben. (Ott nyomott is egy európai liga MVP szezont), Úgyhogy gyakorlatban nem padozott, de technikailag/papíron igen. Amikor aztán a következő évben visszahozták, akkor pedig - Green nyári sérülése miatt - azonnal kezdett. Bennem úgy látszik csak ez maradt meg. (Azt is gondolom, hogy miért: Warnernek az az újonc szezonja ha jól tudom máig is a legjobb újonc szezon a liga történetében. Élőben megélve az ilyesmi ragad meg inkább az emberben, nem az, hogy mikor is lett pontosan szerződtetve.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A kérdés, amire még továbbra se kaptam választ (nem csak tőled, mástól se), hogy honnan tudod, hogy Oswi milyen kaliberű tehetség? Pár preseason majommeccsből, néhány negyed garbage time-ból és egyetlen végigjátszott meccsből? Ennyiből szerinted el lehet dönteni?
StormST
Storm, mi fotelszurkolók vagyunk. Nem csak 1 meccsből nem tudjuk ezt eldönteni, de két év folyamatos videózás után sem. Se Te, se én. Úgyhogy nem tudom milyen érvet vársz tőlem, szakmailag nyilvánvalóan nem tudom megindokolni. Fotelszurkolóként tudom leírni az érzéseimet. Ezt pedig már többször leírtam. Nem érzem rajta, hogy jó lenne a zsebben, kimozogva pontatlannak tűnik, és nem képes olvasni a védelmet snap előtt megfelelően. (Emiatt áthívni sem lesz képes.) Lehet, hogy meg fogja tanulni, lehet, hogy totálisan rosszul látom, de én ezt látom. Bortlesnél meg (ha már vele példálóztam) nem látom ezeket a problémákat. Ennyi, ennél jobban nem tudom, és nem is akarom indokolni.

A superbowl-os megjegyzésem pedig ettől független. Az is fotelszurkolói vélemény, nem fogom tudni alátámasztani profi szakmai érvekkel. Egyszerűen a múlbeli számarányokat látom, a statisztikai valószínűségből következtetek. Ezt is részletesen leírtam. Valóban akad 1-1 Delhomme, de a száz SB-be jutott vesztes vagy győztes QB-nak ez néhány százaléka. A kilencven valahány százalékot a felsorolt nevek adják. Erre a pár százalékra írtam, hogy SZERINTEM elit körítés nélkül az Osweiler féle QB-knak GYAKORLATILAG nincs esélyük SB-be jutni. Nem csak Osweilernek, hanem az összes hasonló QB-nak, Carr-ostul, Daltonostul, sőt Bridgewaterestül. Arra a pár százalékra nem értem miért facepalm ilyesmit mondani. Szerintem ez a realitás. Ha az általam leírtakkak, a példákkal, számarányokkal ez számodra kevés, akkor tőlem több ennél nem telik sajnos. De nem is akarlak meggyőzni, egyszerűen leírtam a véleményemet.

Viszont azt határozottan kikérem magamnak, hogy a fent leírt tartalmú véleményem össze legyen mosva és úgy legyen beállítva, mintha ezzel én leírtam Brock-ot, meg ellene szurkolnék, meg hasonló hülyeségek. Ugyanúgy szurkolok neki, mint Lucknak, hiszen a két kedvenc csapatom közül az egyiknek a lehetséges jövőbeli irányítója. Mit se szeretnék jobban, mint, hogy kiderüljön, hogy egy Brady bújt meg benne.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 858 — SB 50 Champion @ Grund
peterk2005:
Kb. Warner-nél elvesztettél, azt nagyon benézted, vagy nem néztél utána, ajánlom újranézni (lásd még: 4! év totál süllyesztő, 1 év Európa és 3rd string már a Rams-nél, majd évkezdés az épp eléhozott Green mögött, ez elég messze van attól, amit te írtál), továbbküzdve magam tetszett még Brady kényelmes elcsúsztatása, Delhomme kihagyása, meg a Rodgers QB class-os megjegyzés, a többiről majd gép előtt...
StormST
Warnernek valóban nem néztem utána. Sajnos a korral jár, idővel felejt az ember bizonyos dolgokat. Én különösen, főleg neveket. 😀 Meg, hát ez a hátránya, ha nem elbeszélésekből ismeri ezeket a neveket, hanem élőben látta játszani is őket, a karrierjük hajnalától kezdve. 😊 Warnert is. Én valamiért úgy emlékszem, hogy sosem volt csere Green mögött, mert Green már nyáron kiesett, Warner pedig úgy kezdett az első meccsein, mint egy HOF, szórva a TD-ket az első meccsétől kezdve, első évében a valaha volt egyik legjobb QB szezont produkálva, év végére pedig megkapva a greatest show on turf nicket. Szóval elég nagy whoa volt rögtön körülötte, mea culpa, ha erre emlékeztem, és nem arra, hogy csereként kezdte idény elején. (Biztos ez? Esküszöm nem így emlékszem, meg kell néznem... meg is nézem mindjárt.)

Delhomme-ot pedig tényleg kihagytam. Talán mert épp Warner cseréje volt egy ideig, ki tudja 😀 Mea culpa. Ötven évnyi QB felhozatalba talán belefér egy-két név kimaradása. 😊 Amúgy igazad van, Delhomme valóban jó példa, egy korábban harmatgyenge Panthers-el jutott el végül SB-ig, és ott is jól szerepelt. Úgyhogy lehetséges. Én azonban továbbra is úgy gondolom, hogy ettől még az Osweiler kaliberű tehetségek (vagy tegyél be Oswi helyett bármelyik második-harmadik körös nevet ide az utóbbi időből, a jobbakat is, mint Carr) esélye a superbowlra, elit roster nélkül, gyakorlatilag nulla. Ha ez a kijelentés számodra facepalm, elfogadom. Nekem ez a véleményem, neked nem. Ne vitatkozzunk ezen 😊
peterk2005
Warner az első meccsen kezdett, Green az előszezonban sérült meg, de előtte már ott padozott egy évet a Rams-ben (3rd string volt bizonyos Tony Banks és Steve Bono urak mögött) és 1999-ben se őt akarták kezdőnek, csak 2nd string lett volna Green mögött, te meg ezt írtad: "felfedezték, elhozták, azonnal kezdett, ".

A kérdés, amire még továbbra se kaptam választ (nem csak tőled, mástól se), hogy honnan tudod, hogy Oswi milyen kaliberű tehetség? Pár preseason majommeccsből, néhány negyed garbage time-ból és egyetlen végigjátszott meccsből? Ennyiből szerinted el lehet dönteni?



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
peterk2005:
Kb. Warner-nél elvesztettél, azt nagyon benézted, vagy nem néztél utána, ajánlom újranézni (lásd még: 4! év totál süllyesztő, 1 év Európa és 3rd string már a Rams-nél, majd évkezdés az épp eléhozott Green mögött, ez elég messze van attól, amit te írtál), továbbküzdve magam tetszett még Brady kényelmes elcsúsztatása, Delhomme kihagyása, meg a Rodgers QB class-os megjegyzés, a többiről majd gép előtt...
StormST
Warnernek valóban nem néztem utána. Sajnos a korral jár, idővel felejt az ember bizonyos dolgokat. Én különösen, főleg neveket. 😀 Meg, hát ez a hátránya, ha nem elbeszélésekből ismeri ezeket a neveket, hanem élőben látta játszani is őket, a karrierjük hajnalától kezdve. 😊 Warnert is. Én valamiért úgy emlékszem, hogy sosem volt csere Green mögött, mert Green már nyáron kiesett, Warner pedig úgy kezdett az első meccsein, mint egy HOF, szórva a TD-ket az első meccsétől kezdve, első évében a valaha volt egyik legjobb QB szezont produkálva, év végére pedig megkapva a greatest show on turf nicket. Szóval elég nagy whoa volt rögtön körülötte, mea culpa, ha erre emlékeztem, és nem arra, hogy csereként kezdte idény elején. (Biztos ez? Esküszöm nem így emlékszem, meg kell néznem... meg is nézem mindjárt.)

Delhomme-ot pedig tényleg kihagytam. Talán mert épp Warner cseréje volt egy ideig, ki tudja 😀 Mea culpa. Ötven évnyi QB felhozatalba talán belefér egy-két név kimaradása. 😊 Amúgy igazad van, Delhomme valóban jó példa, egy korábban harmatgyenge Panthers-el jutott el végül SB-ig, és ott is jól szerepelt. Úgyhogy lehetséges. Én azonban továbbra is úgy gondolom, hogy ettől még az Osweiler kaliberű tehetségek (vagy tegyél be Oswi helyett bármelyik második-harmadik körös nevet ide az utóbbi időből, a jobbakat is, mint Carr) esélye a superbowlra, elit roster nélkül, gyakorlatilag nulla. Ha ez a kijelentés számodra facepalm, elfogadom. Nekem ez a véleményem, neked nem. Ne vitatkozzunk ezen 😊

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 865 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Hihetetlen micsoda "perpatvar" alakult itt ki 😊 Nem is csodálom, hogy sokakba annyira beleégett a Tebow egyház tanítása, hogy még mindig emlegetik néha 😊

több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 858 — SB 50 Champion @ Grund
Nem olvastam végig mindent, szóval bocs ha már kitárgyaltátok, csak hogy hozzátegyek valamit:
Úgy látom sokakat a kettős mérce az ami dühít. Valahol érthető, hiszen PM év elejétől 0 támogatást kapott a szurkolóktól miközben szanaszét törték szerencsétlent.
Ehhez képest Brock 1 ugyanolyan meccs után teljes bizalmat kap. Főleg az amerikai kommentelők részéről érthetetlen ez a "Jézus jár köztünk" hozzáállás. Itt meglepett, hogy milyen vita alakult ki, hiszen nagyjából mindenki helyén kezelte a dolgokat.
PM most játszani akar 2016-ban. Kérdés, h ez 2016-ban is így lesz-e még, h a Broncos akarja-e majd játszatni (19misiért), ill. h ha Gase HC lesz vhol, akkor PM nálunk vagy inkább nála képzelné el azt a 2016-ot. Nem tudhatjuk pontosan, h a gyengélkedéséből mennyi írható a kor és mennyi a séma kárára.Black_Adder
Én a teljes bukás ellenére is alapvetően jó ötletnek tartom, amivel próbálkoztunk. PM furcsa mód kimozogva a zsebből még biztosabban is dobott(bármilyen szürreális ahogy fut 😀), szóval én el tudnám képzelni egy Kubiak O irányítójaként. Csak ahhoz kéne egy jobb fal. ÉS amit korábban valaki említett, hogy nem kötelező passzonként nagy játékot csinálni. Mehetett volna több biztonsági dobás mint Oswinál.
Ja és amit még hiányoltam, hogy kevés volt a No Huddle.

(Jövőre szerintem 100% hogy nem folytatja.)
levaisw3
Tehát te úgy érzed, hogy PM nem kapta meg a bizalmat? Hát mi volt itt egész évben? Abban bíztunk, hogy majd a következő meccs jobb lesz, aztán a következő, majd a következő..........

Brock azt a bizalmat kapja meg a részemről, hogy igenis rá lehet bízni még egy meccsre a csapatot, nem kell elásni, leírni az egész karrierjére, végleges véleményt mondani róla. Nem akarom a kezébe rakni a franchise-t, még nem, de nem is gondolom azt se, hogy nem is lehet majd a kezébe adni.

Visszakérdezve: szerinted nem érdemli a meg a teljes bizalmat legalább még egy meccsre a vasárnapi meccs után? Miért nem?
StormST
Olvasd át újra amit írtam!
levaisw3
No, erre ráfutottam 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
levaisw3 Denver Broncos 89
Nem olvastam végig mindent, szóval bocs ha már kitárgyaltátok, csak hogy hozzátegyek valamit:
Úgy látom sokakat a kettős mérce az ami dühít. Valahol érthető, hiszen PM év elejétől 0 támogatást kapott a szurkolóktól miközben szanaszét törték szerencsétlent.
Ehhez képest Brock 1 ugyanolyan meccs után teljes bizalmat kap. Főleg az amerikai kommentelők részéről érthetetlen ez a "Jézus jár köztünk" hozzáállás. Itt meglepett, hogy milyen vita alakult ki, hiszen nagyjából mindenki helyén kezelte a dolgokat.
PM most játszani akar 2016-ban. Kérdés, h ez 2016-ban is így lesz-e még, h a Broncos akarja-e majd játszatni (19misiért), ill. h ha Gase HC lesz vhol, akkor PM nálunk vagy inkább nála képzelné el azt a 2016-ot. Nem tudhatjuk pontosan, h a gyengélkedéséből mennyi írható a kor és mennyi a séma kárára.Black_Adder
Én a teljes bukás ellenére is alapvetően jó ötletnek tartom, amivel próbálkoztunk. PM furcsa mód kimozogva a zsebből még biztosabban is dobott(bármilyen szürreális ahogy fut 😀), szóval én el tudnám képzelni egy Kubiak O irányítójaként. Csak ahhoz kéne egy jobb fal. ÉS amit korábban valaki említett, hogy nem kötelező passzonként nagy játékot csinálni. Mehetett volna több biztonsági dobás mint Oswinál.
Ja és amit még hiányoltam, hogy kevés volt a No Huddle.

(Jövőre szerintem 100% hogy nem folytatja.)
levaisw3
Tehát te úgy érzed, hogy PM nem kapta meg a bizalmat? Hát mi volt itt egész évben? Abban bíztunk, hogy majd a következő meccs jobb lesz, aztán a következő, majd a következő..........

Brock azt a bizalmat kapja meg a részemről, hogy igenis rá lehet bízni még egy meccsre a csapatot, nem kell elásni, leírni az egész karrierjére, végleges véleményt mondani róla. Nem akarom a kezébe rakni a franchise-t, még nem, de nem is gondolom azt se, hogy nem is lehet majd a kezébe adni.

Visszakérdezve: szerinted nem érdemli a meg a teljes bizalmat legalább még egy meccsre a vasárnapi meccs után? Miért nem?
StormST
Olvasd át újra amit írtam!
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 858 — SB 50 Champion @ Grund
Nem olvastam végig mindent, szóval bocs ha már kitárgyaltátok, csak hogy hozzátegyek valamit:
Úgy látom sokakat a kettős mérce az ami dühít. Valahol érthető, hiszen PM év elejétől 0 támogatást kapott a szurkolóktól miközben szanaszét törték szerencsétlent.
Ehhez képest Brock 1 ugyanolyan meccs után teljes bizalmat kap. Főleg az amerikai kommentelők részéről érthetetlen ez a "Jézus jár köztünk" hozzáállás. Itt meglepett, hogy milyen vita alakult ki, hiszen nagyjából mindenki helyén kezelte a dolgokat.
PM most játszani akar 2016-ban. Kérdés, h ez 2016-ban is így lesz-e még, h a Broncos akarja-e majd játszatni (19misiért), ill. h ha Gase HC lesz vhol, akkor PM nálunk vagy inkább nála képzelné el azt a 2016-ot. Nem tudhatjuk pontosan, h a gyengélkedéséből mennyi írható a kor és mennyi a séma kárára.Black_Adder
Én a teljes bukás ellenére is alapvetően jó ötletnek tartom, amivel próbálkoztunk. PM furcsa mód kimozogva a zsebből még biztosabban is dobott(bármilyen szürreális ahogy fut 😀), szóval én el tudnám képzelni egy Kubiak O irányítójaként. Csak ahhoz kéne egy jobb fal. ÉS amit korábban valaki említett, hogy nem kötelező passzonként nagy játékot csinálni. Mehetett volna több biztonsági dobás mint Oswinál.
Ja és amit még hiányoltam, hogy kevés volt a No Huddle.

(Jövőre szerintem 100% hogy nem folytatja.)
levaisw3
Tehát te úgy érzed, hogy PM nem kapta meg a bizalmat? Hát mi volt itt egész évben? Abban bíztunk, hogy majd a következő meccs jobb lesz, aztán a következő, majd a következő..........

Brock azt a bizalmat kapja meg a részemről, hogy igenis rá lehet bízni még egy meccsre a csapatot, nem kell elásni, leírni az egész karrierjére, végleges véleményt mondani róla. Nem akarom a kezébe rakni a franchise-t, még nem, de nem is gondolom azt se, hogy nem is lehet majd a kezébe adni.

Visszakérdezve: szerinted nem érdemli a meg a teljes bizalmat legalább még egy meccsre a vasárnapi meccs után? Miért nem?



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 858 — SB 50 Champion @ Grund
peterk2005:

Kb. Warner-nél elvesztettél, azt nagyon benézted, vagy nem néztél utána, ajánlom újranézni (lásd még: 4! év totál süllyesztő, 1 év Európa és 3rd string már a Rams-nél, majd évkezdés az épp eléhozott Green mögött, ez elég messze van attól, amit te írtál), továbbküzdve magam tetszett még Brady kényelmes elcsúsztatása, Delhomme kihagyása, meg a Rodgers QB class-os megjegyzés, a többiről majd gép előtt...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
levaisw3 Denver Broncos 89
Nem olvastam végig mindent, szóval bocs ha már kitárgyaltátok, csak hogy hozzátegyek valamit:
Úgy látom sokakat a kettős mérce az ami dühít. Valahol érthető, hiszen PM év elejétől 0 támogatást kapott a szurkolóktól miközben szanaszét törték szerencsétlent.
Ehhez képest Brock 1 ugyanolyan meccs után teljes bizalmat kap. Főleg az amerikai kommentelők részéről érthetetlen ez a "Jézus jár köztünk" hozzáállás. Itt meglepett, hogy milyen vita alakult ki, hiszen nagyjából mindenki helyén kezelte a dolgokat.
PM most játszani akar 2016-ban. Kérdés, h ez 2016-ban is így lesz-e még, h a Broncos akarja-e majd játszatni (19misiért), ill. h ha Gase HC lesz vhol, akkor PM nálunk vagy inkább nála képzelné el azt a 2016-ot. Nem tudhatjuk pontosan, h a gyengélkedéséből mennyi írható a kor és mennyi a séma kárára.Black_Adder
Én a teljes bukás ellenére is alapvetően jó ötletnek tartom, amivel próbálkoztunk. PM furcsa mód kimozogva a zsebből még biztosabban is dobott(bármilyen szürreális ahogy fut 😀), szóval én el tudnám képzelni egy Kubiak O irányítójaként. Csak ahhoz kéne egy jobb fal. ÉS amit korábban valaki említett, hogy nem kötelező passzonként nagy játékot csinálni. Mehetett volna több biztonsági dobás mint Oswinál.
Ja és amit még hiányoltam, hogy kevés volt a No Huddle.

(Jövőre szerintem 100% hogy nem folytatja.)
több mint 8 éve
Zalán Denver Broncos 3 682 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
De ha ebből indulnék ki, akkor gyakorlatilag biztos le sem kellene játszani a ligát, mert az összes mérkőzést a múlt statisztikája eldönt és azt csak be kell írni a jegyzőkönyvbe....
Továbbra is azt mondom, egyetlen meccs alapján, 250 passzolt yard, 2 TD 0 INT, működőképes futójáték mellett, mindezt az őt draftoló volt edzőink elle, idegenben, beugróként, nem mondom senkire, hogy lapát!Zalán
Édes jó istenem... 😊 Szerintem hagyjuk. 😀
peterk2005
És még Mózes, Allah meg Buddha is 😊 Amúgy a csajom szokta így lezárni a vitáinkat. 😊 De szerintem is hagyjuk...

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
De ha ebből indulnék ki, akkor gyakorlatilag biztos le sem kellene játszani a ligát, mert az összes mérkőzést a múlt statisztikája eldönt és azt csak be kell írni a jegyzőkönyvbe....
Továbbra is azt mondom, egyetlen meccs alapján, 250 passzolt yard, 2 TD 0 INT, működőképes futójáték mellett, mindezt az őt draftoló volt edzőink elle, idegenben, beugróként, nem mondom senkire, hogy lapát!Zalán
Édes jó istenem... 😊 Szerintem hagyjuk. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)