Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 8 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ez a védelem azért már bőven nem az, mint a szezon elején. Megint egyre gyakrabban jön elő az egyéni hülyeség, amiből simán nyelik a nagy játékokat. Plussz emellé jön a rengeteg büntetés.

több mint 8 éve
xrace77 Denver Broncos 4 464
 twitter.com/AdamSchefter/status/668873300899074048
több mint 8 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Most komolyan, nekünk mi bajunk van Osweilerrel? Arról nem ő tehet, hogy TT helyére jött. Kaep? Nem vagyok benne biztos, hogy nincs sokkal jobb mentális állapotban és nem felkészültebb jelenleg az NFL-re. Miért kell nekünk más – ha csak nem draftról – és miért kell nekünk más levetett irányítója? Én azt látom, ez egy olyan sport, ahol folyamatosan megújúlni szükséges. Wilson csak a legjobb példa. De ott van Carr esete. Szimpatikus törekvés. És szerintem sokkal jobban járt vele az Oakland, mint mondjuk Schaubbal vagy Vick-kel járt volna. Cutler? Olyan nevek ezek, akik többet nem fognak kihzni magukból, mint ahol most tartanak. Egy jó sprtvezető azt is tudja, hogy időben ki kell tudni szállni a játékosokból. Nyilván a bukás is benne van, de Oswit nagyon úgy tűnik, hogy okosan építik fel. Brock évekig készült és az első mérkőzésén megállta a helyét. Egyáltalán nem tűnt fogalmatlannak. Szerintem ennek a srácnak igazán megadhatnánk az esélyt. Akár azt az esélyt, amit TT nem kapott meg, és ezért nagyon sokat reklamáltunk itt. Egy olyan csapatot, amelyet rá szabnak. Én a tegnapi után simán kinézek belőle egy Flacco szintet. Az pedig elég, ha van körülötte védelem – és az az elkövetkezendőkben lesz, komolyan termeljük a tehetségeket, éljen Kilgo – és fal, hogy elmenjen egy SB-ig. Én szeretem Manninget, mert szeretem a korszakos zseniket. A tavalyi év végi vergődést látva azonban világos számomra, nem bír ő már egy szezont végig. Bármennyire is szeretném, hogy ez ne így legyen. Jó lett volna pár évvel többet kapni belőle, pár évvel fiatalabbat. Nem érzem, hogy a rájátszásban vele több esélyünk lenne mint BO-val. BO-ban a meglepetés benne van. A tavalyi play off búcsú után üresnek éreztem ezt az egészet és úgy voltam vele, jobb lenne PM-nek most lelépni. Nem tette. Ennek is örültem végül, de egyre inkább úgy látom, nem működik a kémia közte és a Kubiak rendszere között. A fal is szétszéledt, amit értelmezni sem tudok, hogy engedhette meg a vezetés. Manning pedig tíz forduló után rémes fizikai állapotban van. És most itt tartunk, ahol. Én bízom Osweilerben, amíg nem ortonosdik el. A tegnapi alapján erre van esély. Ha a Pats ellen versenyben marad, akkor másképp fogjuk látni......

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 8 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 977 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Kubes bejelentette h Oswi fog kezdeni a Pecc ellen.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Trade 4 Kaepernick! 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Ennek a Cutler dolognak ugye nincs semmi alapja? Ugye?
Szerződése van a Bearsnél, 32+ éves, emellett 1db Pro Bowl és 1db PO résztvétellel büszkélkedhet 65-63-mas mérleg mellett. Tipikus példája az annyira nem szar, h könnyen megszerezhető legyen, annyira nem jó, h megérje sokat adni érte. Az az ár, amit racionálisan megérne nekünk, annyiért a Bears hülye lenne megválni tőle. Az az ár amennyiért megrné nekik szakítani vele, azt hülye lenne bárki megadni érte, ő azért elég messze van a win now QB-tól...
A denveri kapocs? Szerintem kb egyedül Clady játszott vele együtt a jelenlegi keretből

Favre viszont lehet készen állna arra, h visszavegye az all-time passing rekordot...
Black_Adder
Szerintem simán benne van a pakliban, hogy Cutler repül Chicago-ból a szezon után, akkor pedig Elway-t ismerve szerintem benne leszünk a kérők sorában, legalább puhatózás szinten...
StormST
Ezt nagyon sokan leírták már, hogy Cutlernak mennie kell, de arra még egyetlen egy ember sem válaszolt a Föld nevű bolygón, hogy ugyan ki a fa**t raknál be helyette. Connor Cook? RG3? Brian Hoyer? Fitzmagic?
Cutler 2016-ban a Bears irányítója lesz. S ha így játszik mint idén, akkor 2017-ben is.
tüsi91
Fox-nál sose lehet tudni, vigyázz ha PM nem visszavonul, csak felbontja a szerződését, lehet ő még Bears mezben is... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ennek a Cutler dolognak ugye nincs semmi alapja? Ugye?
Szerződése van a Bearsnél, 32+ éves, emellett 1db Pro Bowl és 1db PO résztvétellel büszkélkedhet 65-63-mas mérleg mellett. Tipikus példája az annyira nem szar, h könnyen megszerezhető legyen, annyira nem jó, h megérje sokat adni érte. Az az ár, amit racionálisan megérne nekünk, annyiért a Bears hülye lenne megválni tőle. Az az ár amennyiért megrné nekik szakítani vele, azt hülye lenne bárki megadni érte, ő azért elég messze van a win now QB-tól...
A denveri kapocs? Szerintem kb egyedül Clady játszott vele együtt a jelenlegi keretből

Favre viszont lehet készen állna arra, h visszavegye az all-time passing rekordot...
Black_Adder
Szerintem simán benne van a pakliban, hogy Cutler repül Chicago-ból a szezon után, akkor pedig Elway-t ismerve szerintem benne leszünk a kérők sorában, legalább puhatózás szinten...
StormST
Ezt nagyon sokan leírták már, hogy Cutlernak mennie kell, de arra még egyetlen egy ember sem válaszolt a Föld nevű bolygón, hogy ugyan ki a fa**t raknál be helyette. Connor Cook? RG3? Brian Hoyer? Fitzmagic?
Cutler 2016-ban a Bears irányítója lesz. S ha így játszik mint idén, akkor 2017-ben is.
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Ennek a Cutler dolognak ugye nincs semmi alapja? Ugye?
Szerződése van a Bearsnél, 32+ éves, emellett 1db Pro Bowl és 1db PO résztvétellel büszkélkedhet 65-63-mas mérleg mellett. Tipikus példája az annyira nem szar, h könnyen megszerezhető legyen, annyira nem jó, h megérje sokat adni érte. Az az ár, amit racionálisan megérne nekünk, annyiért a Bears hülye lenne megválni tőle. Az az ár amennyiért megrné nekik szakítani vele, azt hülye lenne bárki megadni érte, ő azért elég messze van a win now QB-tól...
A denveri kapocs? Szerintem kb egyedül Clady játszott vele együtt a jelenlegi keretből

Favre viszont lehet készen állna arra, h visszavegye az all-time passing rekordot...
Black_Adder
Szerintem simán benne van a pakliban, hogy Cutler repül Chicago-ból a szezon után, akkor pedig Elway-t ismerve szerintem benne leszünk a kérők sorában, legalább puhatózás szinten...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Ha már a jövő:
Oswi nem franchise QB, szerintem az látszik rajta. Jövőre vagy utána adódik a kérdés:
Oswi vagy Cutler

Ha mondjuk Cutler hozható, én gondolkodás nélkül őt hoznám arra a 3-4 évre, ameddig ez a keret kb. magas szinten tartható. Lehet persze próbálkozni és nevelgetni, de ahhoz meg túl erős (és drága) lesz ez a keret. PM és Clady fizetése nélkül pedig azért lesz hely a sapka alatt nagyot domborítani, ha úgy hozza a sors.
flzoli
Csak kíváncsiságból: a franchise QB definíciójának mely részét nem sikerült eddig teljesítenie 1 meccs alatt, hogy ennyire kizárod, hogy ő az? Én mondjuk még semmilyen definíciót nem láttam rá, de neked biztos van, ha ennyire határozottan ki tudod jelenteni, hogy rá nem igaz...

Cutler franchise QB? Én bírom a srácot, meg nem bánnám, ha újra Bronco lenne, de eddig egyik franchise-t se sikerült felvirágoztatnia, ahol játszott és persze soha nem ő volt a hibás...
StormST
Game manager QB-ra nem lehet olyan franchise-t építeni, akinek az SB a célja. Lehet itt jönni definiciókkal vagy türelemmel, de egyszerűen benne nem látom azt a potenciált, amiben magasan kiemelkedne a mezőnyből. Persze, meg kell adni az esélyt neki, de szerintem kár arra pazarolni 1, esetleg 2 évet mondjuk DT-Sanders-Von-Harris karrierjéből, hogy egy QB-t felépítsenek arra a szintre, amivel már komolyabb feladatot is lehet bízni az irányítóra.

Aztán ne legyen igazam, és legyen egy Wilson féle hátsó körös rejtett kincs
flzoli
1. Round 2 pick volt, szóval remélem az utolsó mondatod nem Oswi-ra vonatkozott... 😀
2. Szerintem simán lehet game manager QB-re építeni, ha jó a védelmed, nekünk az és elég fiatalok is. Ilyen D mellé nem kell sztár QB, elég egy olyan is, aki nem adja el a labdát és egy jó futójáték mellett elég pontot szerez és elég ideig van a pályán, hogy a D pihenhessen...
3. Én simán látom benne a potenciált, elég erős a karja, magas is (ahogy a labda is, amit ezzel adtál, 6'8"-al épp, hogy kiemelkedik a mezőnyből 😛), viszonylag atlétikus is. Nem lát úgy a pályán, mint PM, de úgy kevesen látnak, viszont ez csak annyit jelent, hogy kell elé egy jó C és a pálya mellé egy jó edzői stáb, akik segítenek a read-ekben. Én eddig nem láttam olyan hibát Oswi-nál, amit gyakorlattal ne lehetne javítani...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Ennek a Cutler dolognak ugye nincs semmi alapja? Ugye?
Szerződése van a Bearsnél, 32+ éves, emellett 1db Pro Bowl és 1db PO résztvétellel büszkélkedhet 65-63-mas mérleg mellett. Tipikus példája az annyira nem szar, h könnyen megszerezhető legyen, annyira nem jó, h megérje sokat adni érte. Az az ár, amit racionálisan megérne nekünk, annyiért a Bears hülye lenne megválni tőle. Az az ár amennyiért megrné nekik szakítani vele, azt hülye lenne bárki megadni érte, ő azért elég messze van a win now QB-tól...
A denveri kapocs? Szerintem kb egyedül Clady játszott vele együtt a jelenlegi keretből

Favre viszont lehet készen állna arra, h visszavegye az all-time passing rekordot...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ha már a jövő:
Oswi nem franchise QB, szerintem az látszik rajta. Jövőre vagy utána adódik a kérdés:
Oswi vagy Cutler

Ha mondjuk Cutler hozható, én gondolkodás nélkül őt hoznám arra a 3-4 évre, ameddig ez a keret kb. magas szinten tartható. Lehet persze próbálkozni és nevelgetni, de ahhoz meg túl erős (és drága) lesz ez a keret. PM és Clady fizetése nélkül pedig azért lesz hely a sapka alatt nagyot domborítani, ha úgy hozza a sors.
flzoli
Csak kíváncsiságból: a franchise QB definíciójának mely részét nem sikerült eddig teljesítenie 1 meccs alatt, hogy ennyire kizárod, hogy ő az? Én mondjuk még semmilyen definíciót nem láttam rá, de neked biztos van, ha ennyire határozottan ki tudod jelenteni, hogy rá nem igaz...

Cutler franchise QB? Én bírom a srácot, meg nem bánnám, ha újra Bronco lenne, de eddig egyik franchise-t se sikerült felvirágoztatnia, ahol játszott és persze soha nem ő volt a hibás...
StormST
Game manager QB-ra nem lehet olyan franchise-t építeni, akinek az SB a célja. Lehet itt jönni definiciókkal vagy türelemmel, de egyszerűen benne nem látom azt a potenciált, amiben magasan kiemelkedne a mezőnyből. Persze, meg kell adni az esélyt neki, de szerintem kár arra pazarolni 1, esetleg 2 évet mondjuk DT-Sanders-Von-Harris karrierjéből, hogy egy QB-t felépítsenek arra a szintre, amivel már komolyabb feladatot is lehet bízni az irányítóra.

Aztán ne legyen igazam, és legyen egy Wilson féle hátsó körös rejtett kincs

több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Ha már a jövő:
Oswi nem franchise QB, szerintem az látszik rajta. Jövőre vagy utána adódik a kérdés:
Oswi vagy Cutler

Ha mondjuk Cutler hozható, én gondolkodás nélkül őt hoznám arra a 3-4 évre, ameddig ez a keret kb. magas szinten tartható. Lehet persze próbálkozni és nevelgetni, de ahhoz meg túl erős (és drága) lesz ez a keret. PM és Clady fizetése nélkül pedig azért lesz hely a sapka alatt nagyot domborítani, ha úgy hozza a sors.
flzoli
Csak kíváncsiságból: a franchise QB definíciójának mely részét nem sikerült eddig teljesítenie 1 meccs alatt, hogy ennyire kizárod, hogy ő az? Én mondjuk még semmilyen definíciót nem láttam rá, de neked biztos van, ha ennyire határozottan ki tudod jelenteni, hogy rá nem igaz...

Cutler franchise QB? Én bírom a srácot, meg nem bánnám, ha újra Bronco lenne, de eddig egyik franchise-t se sikerült felvirágoztatnia, ahol játszott és persze soha nem ő volt a hibás...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ha már a jövő:
Oswi nem franchise QB, szerintem az látszik rajta. Jövőre vagy utána adódik a kérdés:
Oswi vagy Cutler

Ha mondjuk Cutler hozható, én gondolkodás nélkül őt hoznám arra a 3-4 évre, ameddig ez a keret kb. magas szinten tartható. Lehet persze próbálkozni és nevelgetni, de ahhoz meg túl erős (és drága) lesz ez a keret. PM és Clady fizetése nélkül pedig azért lesz hely a sapka alatt nagyot domborítani, ha úgy hozza a sors.

több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Én ezt a meccset nem az idei szezon szempontjából érzem jónak, hanem a jövőre nézve. Persze jó volt, hogy nyertünk, meg kellett is, de az idei célok szempontjából kb. érdektelen. Idén bajnokok akarnánk lenni, abból a szempontból ez a meccs nem számított semmit, vagyis csak abban az esetben, ha PM nem tudna visszatérni, de akkor meg már magát a célt nem tartanám reálisnak egyáltalán.

Ha PM visszavonul, akkor kell elgondolkodni a jövő évi célokon és ahhoz ez a meccs, meg a többi, amin PM nem játszik, lesz majd az alap és én ebből az első meccsből pozitív dolgokat láttam. Persze a szezon végén még tárgyalni kell majd Oswi-val és megnézni, hogy kik jönnek ki a FA piacra, csak utána kell és lehet eldönteni, hogy ki lesz a QB-nk a következő szezonokra...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
levaisw3 Denver Broncos 89
Én értem hogy nem kell hurrá-hangulatnak kialakulnia egy ilyen meccs után,mégis kissé pesszimistán értékelik néhányan a tegnapi teljesítményt.
Jó-jó,legyünk visszafogottak,egyetértek.De azért tegnap végig vezettünk,és egy olyan irányító passzolt 250 yardot és két TD-t,akinek max az előszezonban lehetett lehetősége pályára lépni.Ilyen körülmények közt azért lehetett volna sokkal rosszabb is ez,szóval amondó vagyok hogy visszafogottan is,de pozitívan kellene értékelni a tegnapi produktumot.
Foresz
Oswi jól hozta a kötelezőt, futójáték ment, védelem hasít. Szerintem ez elég pozitív. Egyszerűen csak már unom, hogy 1-1 jobb meccs után beleélem magam aztán jön a pofon.
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 215 — The Mathematician
ahogy blackadder is írta, nem lettünk contender csapat a tegnapi teljesítmény alapján
DE a PO szint valszeg megvan

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Foresz Denver Broncos 471 — Broncos
Én értem hogy nem kell hurrá-hangulatnak kialakulnia egy ilyen meccs után,mégis kissé pesszimistán értékelik néhányan a tegnapi teljesítményt.
Jó-jó,legyünk visszafogottak,egyetértek.De azért tegnap végig vezettünk,és egy olyan irányító passzolt 250 yardot és két TD-t,akinek max az előszezonban lehetett lehetősége pályára lépni.Ilyen körülmények közt azért lehetett volna sokkal rosszabb is ez,szóval amondó vagyok hogy visszafogottan is,de pozitívan kellene értékelni a tegnapi produktumot.
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Kicsit csalóka a Bears D, papíron sok pontot kapnak, de ha megnézzük közelebbről, akkor kicsit árnyalódik ez a kép is, így kapták a pontokat hetente:
31, 48, 26, 20, 17, 37, BYE, 23, 19, 13, 17

Statisztikailag se annyira rosszak, passzolt yard-okat tekintve top5, total yard/game-ben 14. helyen (ez mondjuk egy félelmetesen szoros verseny, több van a mi 1. helyezett D-nk és a 3. között, mint a 3. és a 19. között) és ezek már úgy, hogy mi 250 pass + 170 run = 420 total yard-dal rontottuk mindkét statisztikát...

Szerkesztette: StormST



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Támadóknál meg azért írtam, hogy jó-jó, de nem ájultam el. A pályán nagyon szépen átmentünk és Oswi tényleg szinte csak a teljesen tiszta célpontot dobta meg. Azonban az end zonehoz közeledve megint ugyanaz volt a gond mint korábban. Futójáték leállt, passzok nem nagyon mentek.
Ilyen meccset produkáltunk korábban is csak nem mindíg vezettünk végig.
levaisw3
Ezért kell még a következő 1-2 meccs is tesztnek. Ez a tegnapi Bears defense, sem futás ellen, sem passz ellen nem egy veretes védelem. Egy ilyen védelemnek sikerült 17 pontot felrakni. Offense oldalon meg egy futó és Jeffery nélküli Bears offense-t fogtunk ki. Szóval ilyen teljesítménnyel alapszakaszban lehet meccset nyerni, playoffban nem nagyon. De egyelőre még nem is vagyunk ott 😊

A Pats ellen mindenesetre a mai teljesítmény alapján is erős underdogok leszünk. Szerencsére úgy tűnik az a meccs nem kell már annyira. A csoport megnyerése nagyon közel van, a kiemelés valószínűleg a Cincy meccsen dől majd el, a home field pedig már nem elérhető.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Vissza kéne néznem hozzá, de nekem úgy rémlik, hogy az 5 sack-ből kb. 4-et esélye se volt elkerülni, viszont többször szépen és nyugodtan lépett fel a zsebben és elég higgadtan passzolt utána. Majd leszedem a meccset, ha megtalálom, idén nem szoktam visszanézni... 😊

Félreértés ne essék, nem mondom, hogy olyan "húúú, de jó" volt, de ahhoz képest, hogy sok olyat lehetett olvasni, hogy a pocket mozgása kb. a legnagyobb baja, nekem elég kellemes meglepetés volt ezen a téren...

Az egyetlen igazán komoly elszalasztott esély a 4&goal volt, az a gáncsolás könnyen a meccsbe kerülhetett volna, de szerintem azért nem volt érezhető félelem a fordítás miatt, mert a Bears O-en végig azt éreztem, hogy ha nem adjuk nekik ajándékba, akkor TD-t nem fognak szerezni. Igen, a végén adtunk nekik egyet, ott szoros is lett, de a conversion-nél látszott, hogy a D azért ott van a szeren, még ha meg is inganak néha...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
levaisw3 Denver Broncos 89
Na mondjuk most az egy dolog, h pár OL ember többet volt a seggén, mint a talpán, de azért szerintem abból az 5 sackből azért párat el lehetett volna kerülni pocket awareness felkiáltással...
Ez mondjuk egy kvázi bemutatkozó meccsen annyira nem zavar, (sőt, inkább üljön seggre, mint a nagy hősködésből fumble vagy INT legyen) az viszont igen, h a játék képe alapján ennek nem kellett volna ilyen szorosnak lennie. Úgy emlékszem többször is meglepődtem, h csak 4 van közte. Bár ez adódhat az elfogultságból, de úgy rémlik az eredménykövetőben se sokan bíztak a fordításban... Hozzáteszem, h a Bears offense nélkülözött néhány kulcsszereplőt... (Más kérdés, h mi meg a tavaly éveleji Manninget hiányoljuk, Sandersszel és Cladyvel)

Ja, és Colquitt határozottan úgy tűnik kezd megnyugodni, h övé a meló. Ez nem válik javára...
Black_Adder
Én streamen néztem és egy percig nem izgultam, mert a sok bünti ellenére a védelmünk abszolút dominált. (Najó a végén picit felment a vérnyomásom 😀)
Támadóknál meg azért írtam, hogy jó-jó, de nem ájultam el. A pályán nagyon szépen átmentünk és Oswi tényleg szinte csak a teljesen tiszta célpontot dobta meg. Azonban az end zonehoz közeledve megint ugyanaz volt a gond mint korábban. Futójáték leállt, passzok nem nagyon mentek.
Ilyen meccset produkáltunk korábban is csak nem mindíg vezettünk végig.
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ja, és Colquitt határozottan úgy tűnik kezd megnyugodni, h övé a meló. Ez nem válik javára...Black_Adder
Lol, pontosan ez jutott eszembe nekem is a meccsen. 😀 Meglepő, hogy hova le tud romlani egy elvileg elit játékos egy olyan poszton is, ahol akár 45 évesen is hozható a fiatalkori forma.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Na mondjuk most az egy dolog, h pár OL ember többet volt a seggén, mint a talpán, de azért szerintem abból az 5 sackből azért párat el lehetett volna kerülni pocket awareness felkiáltással...
Ez mondjuk egy kvázi bemutatkozó meccsen annyira nem zavar, (sőt, inkább üljön seggre, mint a nagy hősködésből fumble vagy INT legyen) az viszont igen, h a játék képe alapján ennek nem kellett volna ilyen szorosnak lennie. Úgy emlékszem többször is meglepődtem, h csak 4 van közte. Bár ez adódhat az elfogultságból, de úgy rémlik az eredménykövetőben se sokan bíztak a fordításban... Hozzáteszem, h a Bears offense nélkülözött néhány kulcsszereplőt... (Más kérdés, h mi meg a tavaly éveleji Manninget hiányoljuk, Sandersszel és Cladyvel)

Ja, és Colquitt határozottan úgy tűnik kezd megnyugodni, h övé a meló. Ez nem válik javára...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Oswi szerintem nagyon korrekten hozta, amit kellett, nem adta el a labdát, általában megdobta a passzokat, amikor nagyon kellett, lehozta a meccset szépen. Persze lehetett volna jobb, de első meccsnek szerintem ez nagyon jó volt. 😊

Ahogy meccs közben is írtam, nekem a pocket awareness-e tetszett, egy late blitz kivételével mindig érezte, hogy honnan jön a veszély, aztán vagy menekült, általában sikeresen, vagy jól lefeküdt, nem erőltette feleslegesen a passzokat. Igen, ehhez kellett annak a tudata is, hogy megy a futás és jól játszik a védelem, de egy kvázi rookie-hoz képest elég érettnek tűnt a gondolkodása nekem...

A D jó volt, pár hibával, sajnos a sztár CB párosunk kevésbé van formában mostanában, remélem kicsit azért majd összekapják magukat a szezon vége felé. Ward nagyon pörög, igaz néha túlságosan is (bár én azt a late hit-et kicsit erősnek éreztem, még ha fújható is volt), de nála nagyon nem félek soha, hogy nem fogja megcsinálni a tackle-t, inkább csak attól, hogy eltör valakit kettőbe...

A bírókkal én nem foglalkoznék behatóbban, láttam pár kicsit billegős dolgot, de így utólag lenyugodva már nem látom annyira rossznak a teljesítményüket, ha kikaptunk volna, az nem az ő saruk lett volna...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 215 — The Mathematician
game manager "szinten" elfogadhatót nyújtott Oswi, ennél többet jelenleg nem kell hoznia

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!