Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 8 éve
levaisw3 Denver Broncos 89
Adtunk egy félidő, meg sok faszságnyi előnyt...

Remélem a sérülések nem súlyosak, az lenne csak igazán hab a tortán...

PM meg iszonyat görcsös volt az első félidőben meg a legvégén is, nem tudom, hogy a város vagy a rekord miatt, nem is érdekel, csak remélem, hogy legközelebb inkább azt mutatja, akit a GB ellen láttunk, vagy akit a második félidő nagyobbik részében...
StormST
Hát most az az int ami a legkevésbé zavar, mer az benne van
De a fene egye meg amit a védelem leművelt ezen a meccsen az botrányos volt. A vége az csak egy dolog, de az elejétől jöttek a szükségtelen durvaságok. Amellett, hogy nem is játszottak valami jól. Ez meg h belenyúl a szemébe. Az agyon dicsért védelmünk szépen leszerepelt.
több mint 8 éve
Lecsó Denver Broncos 2 974
Soha nem voltam még ennyire dühös egy NFL meccs miatt.
Elmentek a pi...
Tomifinn
Valahogy hasonlóan érzek...
Van amit soha nem fogok megérteni, az pedig az öncélú bunkóság, ami az egész csapatot bünteti.
Tudom, hogy ezek az emberek nem akadémikusok, de hogy ennyit ne lehessen felfogni akármilyen felfokozott idegállapotban, azt nem hiszem el.
Talib menjen a fa...ba, büdös paraszt.
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 835 — SB 50 Champion @ Grund
Defensive holding: "A penalty on the defense that is flagged when a defensive player uses his hands to pull and hold the opposing offensive player while outside the 5 yard mark of the line of scrimmage."

Na, ha ezek után nekem valaki elmagyarázza, hogy egy FG-nál hogyan lehet defensive holding-ot fújni, ahol a támadók nem is lépik át a LoS-et, annak fizetek egy sört...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
A Colts ellen nagyon nem megy, nem véletlen adtam ezt vereségre szezon előtt...

29,5 perc előnyt adtunk, mégis a kezünk ügyébe került a meccs.
Aztán fogalmatlan PM INT, és fogalmatlan D#.

Egyébként az O a második félidőben megint reménytkeltő lett volna, a D-ben viszont nagyon rendet kell rakni a fejekben. Ha vége a playnek, nincs magyarázat/mentség a szabálytalanságra (egyábként csicska mozdulat volt Talibtól). Az utolsó Trevathantól meg egészen szánalmas volt. Mégis mit befolyásolt volna, ha így kihagyják a FG-t. Időkérés nélkül ennyi idővel TD-re kb több esélyünk lett volna mint FG-re, akkor meg mindegy h 3 v 6 van közte. így elveszteni basszus...

Jövőhéten kiderül, h jól jött-e a hidegzuhany, vagy egy rossz trend bontakozik ki...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 153
Ja es meg valami: nagyon stilustalan volt amit a D muvelt a vegen. Talib mozdulata, amit Miller balheja elozott meg. Miller rohadtul nem tudja elviselni ha nem rola szol a musor. Volt egy play talan kozvetlen Talib esete utan amikor vagy 10 masodpercig terdelt a Colts TE-jenek mellkasan. Remelem Elway es Kubiak nem megy el ez mellett szotlanul. Lehet vesziteni allva is nem kell szegyent hozni a csapatra (barki is provokalja a masikat, ez ennek a sportnak a resze).

Egyebkent teljes hullamvasut volt a meccs. Belefert mehetunk vissza underdogba. Mind az O-ban mind a D-ben voltak nagyon jo es nagyon szar periodusok. Remelem a serulesek nem komolyak.

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 835 — SB 50 Champion @ Grund
Adtunk egy félidő, meg sok faszságnyi előnyt...

Remélem a sérülések nem súlyosak, az lenne csak igazán hab a tortán...

PM meg iszonyat görcsös volt az első félidőben meg a legvégén is, nem tudom, hogy a város vagy a rekord miatt, nem is érdekel, csak remélem, hogy legközelebb inkább azt mutatja, akit a GB ellen láttunk, vagy akit a második félidő nagyobbik részében...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 153
Legalabb nem veretlenul leszunk bajnokok... (:

Jo kis meccs volt. Vegen a defense kicsit tultolta meg az a holding zaszlo a FG-nel... LoL

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 8 éve
Tomifinn Denver Broncos 947
Soha nem voltam még ennyire dühös egy NFL meccs miatt.
Elmentek a pi...
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Vernon Davis már is játszik. Kíváncsi leszek erre. Manning nem nagyon passzol annak, akiben nem bízik, h pontos route-ot fut, 2 edzésen meg nem tudom kialakul-e ez a bizalom. Persze futásblokkolásban akár már is upgrade lehet Danielshez képest.

A másik oldalon nem játszik TY. Ez gondolom legalább 3 ponttal megdobja az esélyeinket, de én azért sajnálom. JDR ugyanis elég nagy kritikát kapott a PO loss után, h miért Talib fogta, miért nem Harris, akinek testhez állóbb lett volna a feladat, és főleg, miután nyilvánvaló lett, h Talibnak nem megy, miért nem váltott (a vád szerint az oaklandi/friscoi eladó házak listáját tanulmányozta a meccs helyett). Szóval kíváncsi lettem volna hogy boldogulunk, fordított leosztásban. Megjegyzem szerintem a meccsen a legnagyobb probléma a pressure hiánya volt, ami most meglepetésként érne...
Legutóbb az embernek olyan érzése volt, hogy ha a csúcson lévő Champ Bailey fogja és még mondjuk besegít neki egy csúcson lévő Deion Sanders, akkor is simán megvárhatta volna Luck, amíg üresre játssza magát, legfeljebb nem 5mp alatt, hanem 35mp alatt...
Black_Adder
Biztos, hogy nem jatszik TY? Csak mert most neztem ezt:
 www.denverbroncos.com/multimedia/videos/Xome-Locker-Room-Report-Colts-Game/88fb4a6b-2b27-4548-a8f1-3eca93060dea
Es az NFL.com-on is questionable.
PM_the_sheriff
Colts topicban olvastam, nem néztem utána, pedig valóban aktív rosteren van

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 153
Kozben Panthers szepen bearazza a mult heti diadal menetunket. Valami nagyon szetesett a GB-nel.

Ennek fenyeben kulonosen kivancsi vagyok az offense teljesitmenyere. Remelem futasban hozzuk az elozo ket hetet ami teremt a passnak helyet. 2 TD-t remelem felteszunk levegoben es futasban is.

Nem lattam Colts meccset iden szoval nem tudok csak a statokbol kiindulni. De elnezbe Luck TD-INT mutatojat varok defense oldalon is tobb labdaszerzest.
PM_the_sheriff
Ezt most ugy mondod mintha a Panthers nem lenne jó csapat.
levaisw3
Jogos... Nem a Panthers akartam leszolni, inkabb a GB teljesitmenyet minositettem...

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 8 éve
xrace77 Denver Broncos 4 463
 www.denverbroncos.com/assets/images/imported/DEN/photos/centerpiece/homepage/2015/11-November/inactivesIND.jpg
több mint 8 éve
levaisw3 Denver Broncos 89
Kozben Panthers szepen bearazza a mult heti diadal menetunket. Valami nagyon szetesett a GB-nel.

Ennek fenyeben kulonosen kivancsi vagyok az offense teljesitmenyere. Remelem futasban hozzuk az elozo ket hetet ami teremt a passnak helyet. 2 TD-t remelem felteszunk levegoben es futasban is.

Nem lattam Colts meccset iden szoval nem tudok csak a statokbol kiindulni. De elnezbe Luck TD-INT mutatojat varok defense oldalon is tobb labdaszerzest.
PM_the_sheriff
Ezt most ugy mondod mintha a Panthers nem lenne jó csapat.
több mint 8 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 153
Vernon Davis már is játszik. Kíváncsi leszek erre. Manning nem nagyon passzol annak, akiben nem bízik, h pontos route-ot fut, 2 edzésen meg nem tudom kialakul-e ez a bizalom. Persze futásblokkolásban akár már is upgrade lehet Danielshez képest.

A másik oldalon nem játszik TY. Ez gondolom legalább 3 ponttal megdobja az esélyeinket, de én azért sajnálom. JDR ugyanis elég nagy kritikát kapott a PO loss után, h miért Talib fogta, miért nem Harris, akinek testhez állóbb lett volna a feladat, és főleg, miután nyilvánvaló lett, h Talibnak nem megy, miért nem váltott (a vád szerint az oaklandi/friscoi eladó házak listáját tanulmányozta a meccs helyett). Szóval kíváncsi lettem volna hogy boldogulunk, fordított leosztásban. Megjegyzem szerintem a meccsen a legnagyobb probléma a pressure hiánya volt, ami most meglepetésként érne...
Legutóbb az embernek olyan érzése volt, hogy ha a csúcson lévő Champ Bailey fogja és még mondjuk besegít neki egy csúcson lévő Deion Sanders, akkor is simán megvárhatta volna Luck, amíg üresre játssza magát, legfeljebb nem 5mp alatt, hanem 35mp alatt...
Black_Adder
Biztos, hogy nem jatszik TY? Csak mert most neztem ezt:
 www.denverbroncos.com/multimedia/videos/Xome-Locker-Room-Report-Colts-Game/88fb4a6b-2b27-4548-a8f1-3eca93060dea
Es az NFL.com-on is questionable.

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 8 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 153
Kozben Panthers szepen bearazza a mult heti diadal menetunket. Valami nagyon szetesett a GB-nel.

Ennek fenyeben kulonosen kivancsi vagyok az offense teljesitmenyere. Remelem futasban hozzuk az elozo ket hetet ami teremt a passnak helyet. 2 TD-t remelem felteszunk levegoben es futasban is.

Nem lattam Colts meccset iden szoval nem tudok csak a statokbol kiindulni. De elnezbe Luck TD-INT mutatojat varok defense oldalon is tobb labdaszerzest.

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Vernon Davis már is játszik. Kíváncsi leszek erre. Manning nem nagyon passzol annak, akiben nem bízik, h pontos route-ot fut, 2 edzésen meg nem tudom kialakul-e ez a bizalom. Persze futásblokkolásban akár már is upgrade lehet Danielshez képest.

A másik oldalon nem játszik TY. Ez gondolom legalább 3 ponttal megdobja az esélyeinket, de én azért sajnálom. JDR ugyanis elég nagy kritikát kapott a PO loss után, h miért Talib fogta, miért nem Harris, akinek testhez állóbb lett volna a feladat, és főleg, miután nyilvánvaló lett, h Talibnak nem megy, miért nem váltott (a vád szerint az oaklandi/friscoi eladó házak listáját tanulmányozta a meccs helyett). Szóval kíváncsi lettem volna hogy boldogulunk, fordított leosztásban. Megjegyzem szerintem a meccsen a legnagyobb probléma a pressure hiánya volt, ami most meglepetésként érne...
Legutóbb az embernek olyan érzése volt, hogy ha a csúcson lévő Champ Bailey fogja és még mondjuk besegít neki egy csúcson lévő Deion Sanders, akkor is simán megvárhatta volna Luck, amíg üresre játssza magát, legfeljebb nem 5mp alatt, hanem 35mp alatt...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Joe Thomas learned he was nearly traded to Broncos, his agents smartly asked for guaranteed $ in ’16 and ’17 to remain in Denver.
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Legwold szerint Davis akár már a Colts ellen is játszhat
Norwood viszont out, Hillman questionable

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 835 — SB 50 Champion @ Grund
Én maximum úgy pihentetném, ahogy TD-t pihentettük '98-ban, utolsó negyedekben, ha az eredmény engedi...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 135 — The Mathematician
most már én sem hogy szokja Davis-t, de a bye előtt még voltak ilyesmi gondolataim

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
amúgy egy teológiai kérdés, ha nem lett volna a Davis trade és a Pats elleni meccs után fix hogy nem lesz PO bye, de fix a csoportelsőség

ti beraktátok volna Oswi-t?
PM tudott volna pihenni, Oswiról jobban látható képet kapunk és a PO amúgy is fix
Negritis
Ha én lennék Kubes helyében, akkor nem padoztatnám PM-et.

Egyszerűen nem tehetjük meg h kiessen a ritmusból - már az is jótékony hatással van rá h szerdánként újra edz.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 135 — The Mathematician
amúgy egy teológiai kérdés, ha nem lett volna a Davis trade és a Pats elleni meccs után fix hogy nem lesz PO bye, de fix a csoportelsőség

ti beraktátok volna Oswi-t?
PM tudott volna pihenni, Oswiról jobban látható képet kapunk és a PO amúgy is fix

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Doomon spórolás ... Black_Adder
Spóroltak a faxon?ulpianus
Valószínűbbnek tartom, h emlékszel a részletekre, de arra az esetre, ha mégse: A fizetésén akartak csak paycuttal, de faxszal együtt már sok lett ezért cuttal kellett spórolni...
Meglátjuk hogy Manning után mi lesz. Mert ahogy a nem eszéért népszerű IronMike Tyson telibetalálta: "Minden boxolónak van egy jó terve minden meccsre. Amíg ki nem ütik."
ulpianus
Meglátjuk. Én nem azt mondom, h contender csapat maradunk Oswival, hanem hogy ha nem, akkor az nem azért lesz, mert nem tartottuk szem előtt a jövőt, és mindent beáldoztunk 2015-re, vagy tavaly 2014-re vagy tavalyelőtt 2013-ra, hanem mert nem jönnek be a jövőre szánt terveink. A future-t tönkre lehet tenni azzal is, h elcseréled az első két pickedet, meg azzal is, h húzol 2 bustot...

Ha most nem nyerünk biztos lesznek hangok, h mégis oda kellett volna adni azt a 2 picket érte, micsoda win-win szitu lett volna, de ettől még az FO az értékrendjének megfelelő racionális döntést hozott, amikor soknak ítélte az árat.

Személy szerint nekem a másik út se lett volna ellenemre. Ha nyélbe ütjük, annyit mondtam volna All In. Mert az tényleg az lett volna. Ha nyerünk nem számolgattam volna, h kellett-e hozzá Joe Thomas és el fogadtam volna árnak, h a következő szezon rámegy annak az árára, ha vesztünk, nos, akkor kevés dologba lehetett volna kapaszkodni.
Legjobban akkor járunk, ha a trade nélkül is nyerünk, legrosszabbul akkor, ha a trade ellenére is kikapunk. Hogy melyikre mekkora esély van, és melyik mennyit ér (pozitívba v negatívba) az szubjektív. Ezt alighanem az FO is szubjektíven mérlegelte, amikor az árról alkudoztak, viszont szerintem az eddigi döntéseik konzisztens sorából nem lóg ki, h erre végül nemet mondtak. És egy GM-nél szerintem akkor kezdődnek a gondok, ha ez a "konzisztencia" - nem biztos, h a legjobb szó - ez elveszik. Ha olyan döntéseket hoz, ami a korábbi döntéseivel összeegyeztethetetlen.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Doomon spórolás ... Black_Adder
Spóroltak a faxon?

Meglátjuk hogy Manning után mi lesz. Mert ahogy a nem eszéért népszerű IronMike Tyson telibetalálta: "Minden boxolónak van egy jó terve minden meccsre. Amíg ki nem ütik."


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Drafton 10 évre kezdőt keresel, Joe Thomas 3 évre kezdő.

Sokan évek óta azt hiszik, h az utolsó évünk, és azt várják, h minden döntésünk azt tükrözze, h az utolsó évünk. Kurvára nem így van. Eddig egyetlen olyan menedzseri döntés nem született, ami a legkisebb mértékben megnehezítette volna a jövőt.
- Trade-ek? Drafton voltak, meg Davisért, csak hátsó körös picket adtunk fel.
- FA-k? Csak olyan szerződést kötünk, amiből könnyű kihátrálni, ha nem jön be Nincsenek utánam az özönvíz szerű farnehéz szerződések
- Draft? Hosszú távra gondolunk a játékos kiválasztásakor. Nem a legnagyobb needre a legjobb elérhető játékos, még csak nem is feltétlen BPA, hanem akiben a legtöbb potenciált látják, aki hosszú időre meghatározó játékos lehet. Dráguló játékos mögé egy-két évvel korábban ledraftoljuk az utódját, ha bejön, akkor egy-két év múlva kezdő, ha nem, akkor vagy hosszabbítunk elődjével, vagy FA-ról oldjuk meg, nem hagyjuk utolsó pillanatra a nagy kérdéseket. Speaking of which, Manning utódjáról már 2012-ben gondoskodott Elway. 2. körös pick, szóval future startert láttak benne. Lehet nem válik majd be, de ha nem válik be nem azért, mert win now-ban voltunk, hanem mert gondoltunk a jövőre, csak elbasztuk. Ha nem tudjuk itt tartani, akkor jön még egy viszonylag magasan jegyzett QB majd. Emellett folyamatosan kerülnek beépítésre a fiatalok a csapatba, mint minden normális csapatnál.

Elway hozott kockázatokat adott években, h megnyerhessük a SB-t. A műtött Manning is kockázat volt. Bejött. Doomon spórolás is az volt, nem jött be. Mindent egy lapra sosem tett fel (a legközelebb talán Fox menesztésével járt hozzá, de Kubes se egy évre jött, hanem a remények szerint sokra és maga a kockázat se winnow jellegű, mert pont idénre jelentette a legnagyobb veszélyt az edzőváltás). Joe Thomasért 1+2 az mindent egy lapra lett volna. (Nem is az a kockázat, h nem válik be, hanem az, h nem biztos, h pont rajta múlna majd a dolog. Ha trade-elünk érte és 1&down, akkor hajunkra kenhetjük, aztán tartsd szinten a csapatot úgy h nincs picked a top90-ben. És ez nem jelenti azt, h ne jöhetett volna be a Joe Thomas trade)

Bármennyire is költőibb lenne, ha 2016-ot, 2017-et leszarva csak a jelenre koncentrálnánk, nem így van. A suck for luck nálunk egyelőre nem opció és remélem így is marad. "Win now and in the future" - John Elway

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
burzum Denver Broncos 152
Ha megnézzük, hogy mennyien szoktak beválni az első két körből, akkor elenyésző az esélye annak, hogy a 2 választott játékosból 2 elit starter lesz, sőt, elég nagy az esélye annak, hogy egyik se válik be. Ehelyett kapsz egy biztos, ligaelit szinten teljesítő embert a fal legfontosabb posztjára.tenorx
Ezzel a gondolatmenettel csak az a probléma, hogy a nagy nevű FA igazolások beválási aránya se olyan hűde, Nincs róla statom, de nem lepne meg, ha mondjuk az elmúlt 10 évben az adott évi top32 FA kb. ugyanannyira (vagy annyira se) jött be az új csapatnak, mint az első körösök átlagos beválási aránya.

Joe Thomas ettől függetlenül nem hiszem, hogy alul teljesített volna, ha ide kerül. Abban már annyira nem vagyok biztos, hogy azonnal érezhető upgrade lett volna Idény közben váltani, beleszokni egy új falba, azért nem egyszerű, a legjobbaknak is kell idő. Mathis még most sem az igazi. Úgy általában az idei top FA-k közül alig akad aki már most hozza magát. Talán Brandon Marshall a Jetsnél.

Mondjuk ha éppen a playoffra szokott volna bele a helyébe, az éppen elég lett volna. 😊
peterk2005
A veterán trade vs draft összehasonlításban eddig mindenki kihagyta a legfontosabb aspektust:
a draftolt játékosnak mesterségesen alacsony a fizetése (nem foglal a cap-ből sokat). Ugyanez igaz a FA vs draft összehasonlításra is.