Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
 twitter.com/diannaESPN/status/661648898612707329

több mint 8 éve
Zalán Denver Broncos 3 682 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Shaquil Barrett, rendes Colorado-i egyetemi nevelés, 2014-es udfa – itt a helye. Az egyre gyengébb draftjaink ellentételezése. Meg amúgy is, mit akar a Browns az első körben? Ott csak pazarolnak. 😊 Nyáron kellett volna falat építeni az Öreg elé. Nem is értettem, hogy nem ez volt az első, hogy az ő komfortját megteremetsük, amikor láttuk, hogy "statikalilag" összeomlott a falunk. Jövőre újra számolni lehet Cladyvel, plusz Ty is egy évvel okosabb lesz. Én bíznék a fiataljainkban, két év múlva érett team lehet belőlük. Egy pillanatig nem örülnék, ha a jövő évi első körünket odaadnánk. Amúgy is lenn húzunk, az már tulajdonképpen második kör eleje.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Am Joe Thomas idén 4.66 M kerülne, míg a következő évekre lévő fizuja meglenne Clady kivágásával.

Az ellenérték tekintetében az első kör még csak-csak, de annak nem örülnék, ha Barrettet beáldoznánk. akkor inkább adjunk még egy 4-5. kört, úgyis lesz egy rakat comp pick
Általános Doktor
A Browns két 1. kört kér állítólag, szal szvsz 1+3. körnél nem vszínű h olcsóbbra sikerül kialkudni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Ez attól függ milyen távra tervezel. Ware-nek nincs sok vissza, Millerrel nem hosszabbítottunk még, Barrett meg két tábla csokiért játszik úgy ahogy. Az LT a legégetőbb probléma ez elég egyértelmű, ezen a PO-ban simán meccs is múlhat ezáltal championship. Ha viszont ez is kevés, akkor megszívtuk. Egyébként Cladyt kéne belevenni a trade-be, Joe Thomas mellett felelseg lenne, 2017-ig 8,8, 8,9, 10 milliót spórolnánk rajta. Más kérdés, h a Browns akar-e egy ilyen drága veteránt, aki ki tudja milyen formában jön vissza a sérülésből. A Browns helyében a pick mellé is inkább fiatal játékost kérnék, ha már árulják
Black_Adder
Valami okosabb biztos kiegészít/kijavít, de én azt olvastam h Cladyt idén nem tudjuk tradelni az IR miatt.

Am Joe Thomas idén 4.66 M kerülne, | ami elvileg roster mozgás nélkül rendelkezésre áll | míg a következő évekre lévő fizuja meglenne Clady kivágásával.

Az ellenérték tekintetében az első kör még csak-csak, de annak nem örülnék, ha Barrettet beáldoznánk. | akkor inkább adjunk még egy 4-5. kört, úgyis lesz egy rakat comp pick | A passrusher is premier poszt és sztem év végén Waret fel fogjuk áldozni Von Miller szerződése érdekében, s ha ez meg fog történni, akkor nagyon nem mind1 h Barrett a keretben van-e vagy sem.

Érdekesség h Vernon Davis év végén lejáró szerződése miatt jogosultak leszünk comp picket kapni utána, így ha minden a reményeink szerint alakul és a régi fényében tündököl, akkor simán elképzelhető h kapunk érte egy 6. kört 2017-re, amivel kvázi vissza is kapnánk a rááldozott pickeket : )

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Egyébént csak 1,2 milliót kéne neki évente fizetni, a többi garantált, azt a Browns fizeti neki, ha jól értelmezem
 overthecap.com/player/joe-thomas/285/
Black_Adder
Szerintem nem. Az 1,2 az aláírási bónusz, a többi az új csapaté.

Minden esetre már maga a komoly ajánlat is azt jelenti számomra, hogy win now módban vagytok (s PM-nek ez az utolsó éve).
tomi-tomi
ja hülyevagyok, ott a trade gomb, ami megmondja. Csak a prorated marad ott, ami jövőrétől már nincs a szezrődésben. btw.: Még Browns viszonylatban is érdekes lett volna 2011ben olyan szerződést kötni, amiben 2018-ra a 10-ből 8,8 rajtuk marad, ha nem tölti ki...
Állítólag felajánlottuk a 2016-os 1. körös pick-ünket a Browns-nak Thomas-ért, de ők még Barrett-et is akarták mellé, így egyelőre kiszálltunk a dologból. 10 misi/év a szerződése 2018-ig, azt se nagyon tudom hogyan passzíroznánk be a cap alá, de remélem nem adjuk oda nekik Barrett-et, most főleg, hogy Ray ki tudja mikor tér vissza, ha egyáltalán...
StormST
Az sok lenne. Elway eddig azt mondta h win now and in the future. Ha egy 30 éves All Pro falemberért adunk egy 1. kört meg egy nagyon tehetséges 22 évest, az a future-re nézve nem igazán jó.
Lateroundpickeket elszórni egy TE-re aki 8+x meccset fog nálunk játszani, az még belefér, ha tényleg különbséget jelent majd, és elvileg volt közös edzésünk, szóval nem feltétlen vakon lőttünk.
Joe Thomas viszont hiába növelné nagyon a falunk hatékonyságát, az egy mindent vagy semmit lépés lenne, amit eddig nem csináltunk. Az 1. körre még akár azt is mondanám, h hajrá, de reményteli fiatal játékost nem akarom h bevonjunk a képletbe. Caldwellt vihetik ha már szóba került 😊

Egyébént csak 1,2 milliót kéne neki évente fizetni, a többi garantált, azt a Browns fizeti neki, ha jól értelmezem
 overthecap.com/player/joe-thomas/285/
Black_Adder
Ha csak ezen múlt a deal, és nem kell egyebet kozmetikázni a pénzekkel egy ideig, akkor én simán nyomnám a cserét.
Joe Thomas simán van olyan jó mint Clady fénykorában. 30 éves, bőven ott lehet még a PM utáni időkben is

Barrett szimpatikus játékos, jól is mutatkozott be, de egyenlőre pont LB poszton sikerül mindig belenyúlni a tutiba, lehet most is sikerül felhozni valakit a PS-ből
flzoli
Ez attól függ milyen távra tervezel. Ware-nek nincs sok vissza, Millerrel nem hosszabbítottunk még, Barrett meg két tábla csokiért játszik úgy ahogy. Az LT a legégetőbb probléma ez elég egyértelmű, ezen a PO-ban simán meccs is múlhat ezáltal championship. Ha viszont ez is kevés, akkor megszívtuk. Egyébként Cladyt kéne belevenni a trade-be, Joe Thomas mellett felelseg lenne, 2017-ig 8,8, 8,9, 10 milliót spórolnánk rajta. Más kérdés, h a Browns akar-e egy ilyen drága veteránt, aki ki tudja milyen formában jön vissza a sérülésből. A Browns helyében a pick mellé is inkább fiatal játékost kérnék, ha már árulják

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Joe Thomas simán van olyan jó mint Clady fénykorában. 30 éves, bőven ott lehet még a PM utáni időkben isflzoli
Ez ebben a megfogalmazásban tetszett azért 😊

több mint 8 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 865 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Állítólag felajánlottuk a 2016-os 1. körös pick-ünket a Browns-nak Thomas-ért, de ők még Barrett-et is akarták mellé, így egyelőre kiszálltunk a dologból. 10 misi/év a szerződése 2018-ig, azt se nagyon tudom hogyan passzíroznánk be a cap alá, de remélem nem adjuk oda nekik Barrett-et, most főleg, hogy Ray ki tudja mikor tér vissza, ha egyáltalán...
StormST
Az sok lenne. Elway eddig azt mondta h win now and in the future. Ha egy 30 éves All Pro falemberért adunk egy 1. kört meg egy nagyon tehetséges 22 évest, az a future-re nézve nem igazán jó.
Lateroundpickeket elszórni egy TE-re aki 8+x meccset fog nálunk játszani, az még belefér, ha tényleg különbséget jelent majd, és elvileg volt közös edzésünk, szóval nem feltétlen vakon lőttünk.
Joe Thomas viszont hiába növelné nagyon a falunk hatékonyságát, az egy mindent vagy semmit lépés lenne, amit eddig nem csináltunk. Az 1. körre még akár azt is mondanám, h hajrá, de reményteli fiatal játékost nem akarom h bevonjunk a képletbe. Caldwellt vihetik ha már szóba került 😊

Egyébént csak 1,2 milliót kéne neki évente fizetni, a többi garantált, azt a Browns fizeti neki, ha jól értelmezem
 overthecap.com/player/joe-thomas/285/
Black_Adder
Ha csak ezen múlt a deal, és nem kell egyebet kozmetikázni a pénzekkel egy ideig, akkor én simán nyomnám a cserét.
Joe Thomas simán van olyan jó mint Clady fénykorában. 30 éves, bőven ott lehet még a PM utáni időkben is

Barrett szimpatikus játékos, jól is mutatkozott be, de egyenlőre pont LB poszton sikerül mindig belenyúlni a tutiba, lehet most is sikerül felhozni valakit a PS-ből

több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Egyébént csak 1,2 milliót kéne neki évente fizetni, a többi garantált, azt a Browns fizeti neki, ha jól értelmezem
 overthecap.com/player/joe-thomas/285/
Black_Adder
Szerintem nem. Az 1,2 az aláírási bónusz, a többi az új csapaté.

Minden esetre már maga a komoly ajánlat is azt jelenti számomra, hogy win now módban vagytok (s PM-nek ez az utolsó éve).

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Állítólag felajánlottuk a 2016-os 1. körös pick-ünket a Browns-nak Thomas-ért, de ők még Barrett-et is akarták mellé, így egyelőre kiszálltunk a dologból. 10 misi/év a szerződése 2018-ig, azt se nagyon tudom hogyan passzíroznánk be a cap alá, de remélem nem adjuk oda nekik Barrett-et, most főleg, hogy Ray ki tudja mikor tér vissza, ha egyáltalán...
StormST
Az sok lenne. Elway eddig azt mondta h win now and in the future. Ha egy 30 éves All Pro falemberért adunk egy 1. kört meg egy nagyon tehetséges 22 évest, az a future-re nézve nem igazán jó.
Lateroundpickeket elszórni egy TE-re aki 8+x meccset fog nálunk játszani, az még belefér, ha tényleg különbséget jelent majd, és elvileg volt közös edzésünk, szóval nem feltétlen vakon lőttünk.
Joe Thomas viszont hiába növelné nagyon a falunk hatékonyságát, az egy mindent vagy semmit lépés lenne, amit eddig nem csináltunk. Az 1. körre még akár azt is mondanám, h hajrá, de reményteli fiatal játékost nem akarom h bevonjunk a képletbe. Caldwellt vihetik ha már szóba került 😊

Egyébént csak 1,2 milliót kéne neki évente fizetni, a többi garantált, azt a Browns fizeti neki, ha jól értelmezem
 overthecap.com/player/joe-thomas/285/

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Állítólag felajánlottuk a 2016-os 1. körös pick-ünket a Browns-nak Thomas-ért, de ők még Barrett-et is akarták mellé, így egyelőre kiszálltunk a dologból. 10 misi/év a szerződése 2018-ig, azt se nagyon tudom hogyan passzíroznánk be a cap alá, de remélem nem adjuk oda nekik Barrett-et, most főleg, hogy Ray ki tudja mikor tér vissza, ha egyáltalán...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
 twitter.com/CameronWolfe/status/661338968047403008

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Micsoda? 2013-ban a legbüntetettebb csapat a LoB volt, 128 büntetés 1183 yardra. Mindkettőben "ligaelsők". Nincs ideális hangolás. Minél agresszívabb vagy annál többet fogsz hibázni. Ebben az esetben a hiba a latehit, vagy ha hozzáérsz az irányító sisakjához, vagy ha térd alatt nyúlsz hozzá. És főleg hibázni fog a DB aki nem ezt gyakorolja nap-mint-nap.Black_Adder
Ebben nem értünk egyet. Mellesleg félre is értettél. Nem azt írtam, hogy a több sárga nincs benne a nagyobb agresszívitásban, hanem azt, hogy van egy fine line ami alatt még azzal együtt is használ a csapatnak, de afelett már érdemesebb visszafogni. A példa azért volt a Seattle, és az ellenpélda azért az idei Bills a Pats ellen, mert pontosan leírja miről beszélek. Tegnap egyébként egyáltalán nem volt vészes a helyzet, de még mindig lehetne mit javítani. Leginkább azon, hogy ha be is szívunk egy ilyen büntit mint a Bruton(?) roughing the passer, akkor utána ne essen szét a védelem fejben (az ideg miatt vagy más okból). Annál a drive-nál a befújt hiba után ez történt, a következő néhány playben nem úgy koncentráltak, és jött is 1-2 hosszabb futás, 12 men on the field, stb.
peterk2005
Szerintem nagyon messze vagyunk attól a vonaltól a 4db 1st downt érő szabálytalanság ellenére. Közülük legalább egy hatalmas kamu, és Brutont se hibáztatnám azért, majd legközelebb már oda figyel erre is. Malik Jackson PF-jei na azok elég fölöslegesek, de azok azok a pörgés nélkül is megvoltak...
A fineline meg egy délibáb. Lehet kergetni, de elérni soha. Nekem ez a mostani arány megfelelő

2012-ben JDR-rel is volt nyomás bőven. Miller darabig vezette a sackversenyt is, és volt esélye a 20-ra is, Doomról is sok nyomás érkezett. A zsebet nem tudtuk összenyomni középen. 2013-mat nem is nézem akkor a teljes védelem IRen volt, 2014-re megint jó lett az egység, de 2012-höz képest még jobban eltolódott a stop-the-run felé. Az se volt rossz védelem. Ez jobb. A 2012-esnél is.Black_Adder
A sack szám és a nyomás nem ugyanaz. 2013-ban Robert Mathis végzet sackben az élen, ettől még a Colts defense képtelen volt konstans nyomásra a jobb QB-k ellen. (Kivéve éppen pont a Broncos elleni Indianapolisi meccset, de az volt a kivétel, nem az alap.) Watt is állandóan a csúcsot ostromolja, - idén még a tavalyinál is jobban áll sackben - de még a csere irányító Hasselbeck-el felálló Colts is kényelmesen eldobálgatott azért ellenük.
Del Rio védelme sosem tudott igazán nyomást gyakorolni. Neki a 4-3 a rendszere, abban jó, de ez az állomány igazából 3-4-re van kitalálva, ezzel nem tudott elöl mit kezdeni. Oaklandben jobban megy neki, ott neki valóbb játékosok vannak. Itt viszont amint jött egy Romo, Brady féle offense jobb fallal, a passrush arról szólt, hogy középen gyömöszködés és semmi, szélen meg szépen kitologatták Vonékat, Romo/Brady meg fellépett egyet és kényelmesen passzolgatott. Idén nincs fellépkedés, örül a QB, ha levegőhöz jut, pedig az emberanyag ugyanaz, mint tavaly.
peterk2005
Hogy a sack és a nyomás nem ugyanaz, ha100× nem hangoztattam, akkor egyszer se. Ezért is írtam azt h volt nyomás bőven. Sajnos ennek az egyetlen bárki által elérhető mérőszáma a sack, de úgy emlékszem a pffnél Miller akkoriban a legeffektívebb passrusher volt, amit pressure-ben mértek nem sackben, és Doom is elől volt, pedig ő ki lett téve wide9ba ami nem nagyon kedvezett neki...

2011-ből midnenki arra emlékszik, h milyen jó volt a védelmünk, meccsben tartotta a csapatot, h a végén 10-13 ponttal nyerhessünk. valójában JDR-rel szintet léptünk az egy évvel korábbi védelemhez, amiben persze sok új ember is benne lehetett, de akkor is 2012ben top5 védelmünk volt, csak mellé volt top3 támadósorunk is, ezért könnyű elfelejteni.
Az elit QBk ellen tényleg nem ment elősorban amit én is írtam, h középen nem tudtuk hátra nyomni a falat, mert az emberállomány és a séma a futás megállítására volt kitalálva. Kezdetben ezeket egy-egy jól ütemezett blitzel ellensúlyozta, ezeket 2014-re telejsen elhagyta, meg kiismerték a védelem gyengepontjait, ezért 2014-re visszaesett.
De ha a mostani is hanyatlásba fordul akkor 2,5 év múlva amikor Phillipset kinevezik az új Raideres HC-nak, majd erre is azt mondjuk, h nem volt jó abban meg ebben meg emebben?
Mert szerintem ennek is kitapasztalják majd a gyengébb pontait, és nem fogjuk 3 évig ezt a szintet tartani...

De mindegy is, már nem is tudom honnan indult ez,de az idei védelmünk agresszívabb is jobb is mint 2005 óta (amióta nézem) szóval fölösleges járatni a témát.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 460 — The Mathematician
Lance Ballhoz vagy Goodman-hez képest Caldwell áldás 😀
mindig kell egy kutyaütő a csapatba 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 865 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nem gondoltam volna hogy jön Davis tényleg. Reméljük beválik. Roster helyet gyorsan találnék neki. Caldwell...
beresrobi
Bűnös nagy vétek lenne, vond vissza vagy örök átok jő a fejedre

több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Kubes pár hete azt nyilatkozta, hogy Heuerman kiesése miatt nem tudta azokat a 2-TE/3-TE play-eket játszani a csapat, amiket ő szeretett volna, hát most megkapta hozzá az utolsó fegyvert. Ez nekünk teljesen win-win, kb. ingyen kaptuk, utolsó évében van a szerződésének és most van rá pénzünk, ha feltámad, akkor majd tárgyalunk vele, ha nem, akkor se vesztünk semmit igazán. Ráadásul most még kidobni se kell senkit, Sambrailo megy IR-re, így a roster spot meglett, sajnos...

Mindjárt itt a deadline, ha lépni akarunk Joe Thomas-ért (állítólag több csapattal együtt mi is érdeklődünk), akkor hamar kell, de ott már az ár nem lesz valószínűleg ennyire kevés, azt jobban meg kell gondolni...

Szerkesztette: StormST



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
beresrobi Denver Broncos 138 — beresrobi@freemail.hu
Nem gondoltam volna hogy jön Davis tényleg. Reméljük beválik. Roster helyet gyorsan találnék neki. Caldwell...
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Vernon Davis az egyik legtehetségesebb TE volt a ligában. Ha egészséges, nagy fegyver lehet. Ennyit bőven megért, hiába nem fiatal. Rövidtávon kell gondolkozni, arra jó lehet.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem igazán értem a Davis tradet. Sőt azt nem értem miért most. 2 hete érteném akkor teljesen kilátástalan volt a csapat, de most az egész támadó csapat kezdett jobban játszani, azt meg nem hiszem, hogy érkezés után rögtön bevethető lesz.
levaisw3
Kubiak imád több TE-vel felállni, Houstonban még 3TE-s felállásokat is gyakran nyomtak. Az említett RZ offense-en segíthet az érkezése. Illetve Kubiak másik nünüjén a futáson is, több TE-s felállásnál, kvázi 7 emberes fallal, de a passz lehetőségét is nyitva hagyva.

Hogy aztán milyen állapotban van és mennyit tud segíteni, azt majd meglátjuk. A capbe belefért, az ára pickekben gyak. semmi, nem sok kockázat van benne. Arra viszont kíváncsi leszek ki kerül majd ki az 53-ból. (az tuti, hogy nem a két nevezett TE).


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Ty Sambrailo hivatalosan is IR-re került - jelenleg az idei draft első 3 pickje sérült, kettő már IR-n is van | és még így is van mélysége a keretnek | ...

Vernon Davisnek én örülök -nem hiába vetettem fel pár napja- Daniels és Green is jól játszott a hétvégén, de az RZ O#-en még mindig van mit javítani, ha felveszi a fonalat ő fog tudni segíteni. Arról nem beszélve h Kubes alapból szerelmes a TE játékba, most papíron van 3 kezdő szintű játékosa, akikre lehet playeket felrajzolni.

Az értéke szvsz rendben van, az idei 6. körünk és az 49ers 7. köre közt alig lesz pár pick, ha valóban lendít az RZ játékon, akkor pedig a jövő évi 6. sem fog fájni (arról nem beszélve h valszeg jövőre is tele leszönk comp. pickekkel).

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 8 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 865 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nem igazán értem a Davis tradet. Sőt azt nem értem miért most. 2 hete érteném akkor teljesen kilátástalan volt a csapat, de most az egész támadó csapat kezdett jobban játszani, azt meg nem hiszem, hogy érkezés után rögtön bevethető lesz.
levaisw3
A fogalmatlan red zone passzjátékunknak pont jól fog jönnie egy ilyen benga jókezű atletikus néger oda középre.
Aztán az se árthat, ha az egy szem Fowleren kívűl sikerülne mondjuk dupla TE-s felállással tehermentesíteni a DT-Sanders duót

Isten lássa lelkem, Supersecret Clutchman vliáglegjobbmindenese Caldwellről elfeledkeztem :- (

Szerkesztette: FLZOLI

több mint 8 éve
levaisw3 Denver Broncos 89
Nem igazán értem a Davis tradet. Sőt azt nem értem miért most. 2 hete érteném akkor teljesen kilátástalan volt a csapat, de most az egész támadó csapat kezdett jobban játszani, azt meg nem hiszem, hogy érkezés után rögtön bevethető lesz.
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Micsoda? 2013-ban a legbüntetettebb csapat a LoB volt, 128 büntetés 1183 yardra. Mindkettőben "ligaelsők".
Black_Adder
A LoB csak a secondaryt jelenti, amit konstansan 4 ember alkotott mindig. 30 büntetés kicsit soknak tűnik nekem/ játékos 😊
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Micsoda? 2013-ban a legbüntetettebb csapat a LoB volt, 128 büntetés 1183 yardra. Mindkettőben "ligaelsők". Nincs ideális hangolás. Minél agresszívabb vagy annál többet fogsz hibázni. Ebben az esetben a hiba a latehit, vagy ha hozzáérsz az irányító sisakjához, vagy ha térd alatt nyúlsz hozzá. És főleg hibázni fog a DB aki nem ezt gyakorolja nap-mint-nap.Black_Adder
Ebben nem értünk egyet. Mellesleg félre is értettél. Nem azt írtam, hogy a több sárga nincs benne a nagyobb agresszívitásban, hanem azt, hogy van egy fine line ami alatt még azzal együtt is használ a csapatnak, de afelett már érdemesebb visszafogni. A példa azért volt a Seattle, és az ellenpélda azért az idei Bills a Pats ellen, mert pontosan leírja miről beszélek. Tegnap egyébként egyáltalán nem volt vészes a helyzet, de még mindig lehetne mit javítani. Leginkább azon, hogy ha be is szívunk egy ilyen büntit mint a Bruton(?) roughing the passer, akkor utána ne essen szét a védelem fejben (az ideg miatt vagy más okból). Annál a drive-nál a befújt hiba után ez történt, a következő néhány playben nem úgy koncentráltak, és jött is 1-2 hosszabb futás, 12 men on the field, stb.

2012-ben JDR-rel is volt nyomás bőven. Miller darabig vezette a sackversenyt is, és volt esélye a 20-ra is, Doomról is sok nyomás érkezett. A zsebet nem tudtuk összenyomni középen. 2013-mat nem is nézem akkor a teljes védelem IRen volt, 2014-re megint jó lett az egység, de 2012-höz képest még jobban eltolódott a stop-the-run felé. Az se volt rossz védelem. Ez jobb. A 2012-esnél is.Black_Adder
A sack szám és a nyomás nem ugyanaz. 2013-ban Robert Mathis végzet sackben az élen, ettől még a Colts defense képtelen volt konstans nyomásra a jobb QB-k ellen. (Kivéve éppen pont a Broncos elleni Indianapolisi meccset, de az volt a kivétel, nem az alap.) Watt is állandóan a csúcsot ostromolja, - idén még a tavalyinál is jobban áll sackben - de még a csere irányító Hasselbeck-el felálló Colts is kényelmesen eldobálgatott azért ellenük.
Del Rio védelme sosem tudott igazán nyomást gyakorolni. Neki a 4-3 a rendszere, abban jó, de ez az állomány igazából 3-4-re van kitalálva, ezzel nem tudott elöl mit kezdeni. Oaklandben jobban megy neki, ott neki valóbb játékosok vannak. Itt viszont amint jött egy Romo, Brady féle offense jobb fallal, a passrush arról szólt, hogy középen gyömöszködés és semmi, szélen meg szépen kitologatták Vonékat, Romo/Brady meg fellépett egyet és kényelmesen passzolgatott. Idén nincs fellépkedés, örül a QB, ha levegőhöz jut, pedig az emberanyag ugyanaz, mint tavaly.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Vernon Davis Manning páros ha működni fog akkor brutál páros lesz szerintem! Davis-nek már kellett a váltás.
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Vernon Davis in dá háuz
Stez
Here we go: 49ers trading TE Vernon Davis to Denver for 6th- and 7th-round picks this year, and a 6th-round pick in 2017, sources tell ESPN.
Coolearie
 twitter.com/AdamSchefter/status/661304353161015296

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear