Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
És ami nem tetszett: a büntik. Én nem hiszek abban, hogy az agresszivitásnak ez szükséges következménye. Úgy értem, hogy néhány defensive holding, egy-egy DPI simán benne van, ahogy néha egy defensive offside is, stb. De a buta szabálytalanságok nincsenek. Különbség van a teljesen pörgő, de 100%-ig észnél levő, filmroom alapján profi remek védelem és a túlpörgött védelem között. Klasszikus példa erre a LOB nem is egy teljesítménye, akik még Brownerrel is nagyon tudták a határt, buta szabálytalanságot szinte sosem beszedve, és mondjuk az idei Bills defense a Patriots ellen, akiket Rex egyértelműen túlpörgetett, ami már sokkal többet ártott, mint használt. Philips, Rex-el ellentétben egy nyugodt, kiegyensúlyozott típus, biztos, hogy utálja ezeket a hibákat, és dolgozik is rajta, hogy ne legyenek. Remélem tud hatni a srácokra. 😊 Valószínűleg az is kell hozzá, hogy elmúljon ez az első excitement, hogy brutálisak vagyunk, és elvárássá, megszokássá, természetessé váljon a játékosoknak. (És akkor jön a következő edzői feladat, hogy úgy is motiválni kell majd őket. 😀 )
peterk2005
Micsoda? 2013-ban a legbüntetettebb csapat a LoB volt, 128 büntetés 1183 yardra. Mindkettőben "ligaelsők".

Nincs ideális hangolás. Minél agresszívabb vagy annál többet fogsz hibázni. Ebben az esetben a hiba a latehit, vagy ha hozzáérsz az irányító sisakjához, vagy ha térd alatt nyúlsz hozzá. És főleg hibázni fog a DB aki nem ezt gyakorolja nap-mint-nap.

2012-ben JDR-rel is volt nyomás bőven. Miller darabig vezette a sackversenyt is, és volt esélye a 20-ra is, Doomról is sok nyomás érkezett. A zsebet nem tudtuk összenyomni középen. 2013-mat nem is nézem akkor a teljes védelem IRen volt, 2014-re megint jó lett az egység, de 2012-höz képest még jobban eltolódott a stop-the-run felé. Az se volt rossz védelem. Ez jobb. A 2012-esnél is.

Szerkesztette: Black_Adder

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 865 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Pfff nem gondoltam volna, hogy ez kacsa szinten több egy erős Donald-nál....
Remélem nem Virgil kerül majd a partvonalra

több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 346 — . . .
Vernon Davis in dá háuz
Stez
Here we go: 49ers trading TE Vernon Davis to Denver for 6th- and 7th-round picks this year, and a 6th-round pick in 2017, sources tell ESPN.

több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Vernon Davis in dá háuz

több mint 8 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 865 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Mekkora arc azért Phillips:

"Chicken Parm tastes so good-I like it especially with Cheese"

Ezen besz@rtam 😀 😀

http://www.twitter.com/sonofbum/status/661174313777676288
akike
Durva az öreg :- )
Én bírtam Del Riot egyébként, de nem lehet egy lapon említeni a kettejük munkálkodását

több mint 8 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Mekkora arc azért Phillips:

"Chicken Parm tastes so good-I like it especially with Cheese"

Ezen besz@rtam 😀 😀

http://www.twitter.com/sonofbum/status/661174313777676288

Szerkesztette: akike




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
 twitter.com/AlbertBreer/status/661279447606239232


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
Tom Bronco Denver Broncos 3
Ne vicceljünk már itt emberek az óvatoskodással és a visszafogott ünnepléssel. Elvertük simán a liga 2., az NFC legjobb csapatát, a liga legjobb irányítóját és a statok alapján egyik legjobb védelmét...
flzoli

Egyetértek, ha egy ilyen elit csapat ellen működik a séma, akkor más ellen is mennie kell, ettől nem tartok most már. A Pats és a Bengals képvisel csak ilyen szintet a hátralevő ellenfeleink közül, ott már a pályaelőny lehet a tét, azért nem teljesen mindegy hogy időközben 2 vagy 4 vereség csúszik-e be.

És még valami, ami még a statoknál is fontosabb: már a meccs előtt olyan felfokozott hangulatban volt a csapat, amit ritkán látni. Ahogy a meccs utáni öltözői jeleneteket is öröm nézni, az idén az elmúlt évekhez képest is egyszerűen jobb a hangulat, jobban egyben van a társaság.
több mint 8 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 865 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ne vicceljünk már itt emberek az óvatoskodással és a visszafogott ünnepléssel. Elvertük simán a liga 2., az NFC legjobb csapatát, a liga legjobb irányítóját és a statok alapján egyik legjobb védelmét....

Persze, ez csak egy alapszakasz meccs, a francot nem érdekel a végén, hogy 14-2 vagy 12-4-el megy a csapat a PO-ba, de idén végre ott a potenciál a védelemben, hogy kulcs szituációkban is rendre odategye magát.
A jó öreg PM visszatért, és végre ismét magabiztosnak tűnt, sokkal jobban tetszett ez a playcall, mint eddig bármikor.

több mint 8 éve
Fredo 205
Csak a rövidített game pass-os változatot láttam (ami minden play-t mutat de csak nagyon keveset ismétel) de még így is szembeötlő volt a különbség. Én egy impresszív, önbizalommal teli offense-t láttam olyat amilyet idén ezelőtt még egyszer sem. Nem a futás nélküli PM keresi DT-t vagy Sanderst játékot, hanem: rövid passzok, TE passzok, futáska. Haladás konstansan földön és levegőben.
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
És ami nem tetszett: a büntik. Én nem hiszek abban, hogy az agresszivitásnak ez szükséges következménye. Úgy értem, hogy néhány defensive holding, egy-egy DPI simán benne van, ahogy néha egy defensive offside is, stb. De a buta szabálytalanságok nincsenek. Különbség van a teljesen pörgő, de 100%-ig észnél levő, filmroom alapján profi remek védelem és a túlpörgött védelem között. Klasszikus példa erre a LOB nem is egy teljesítménye, akik még Brownerrel is nagyon tudták a határt, buta szabálytalanságot szinte sosem beszedve, és mondjuk az idei Bills defense a Patriots ellen, akiket Rex egyértelműen túlpörgetett, ami már sokkal többet ártott, mint használt. Philips, Rex-el ellentétben egy nyugodt, kiegyensúlyozott típus, biztos, hogy utálja ezeket a hibákat, és dolgozik is rajta, hogy ne legyenek. Remélem tud hatni a srácokra. 😊 Valószínűleg az is kell hozzá, hogy elmúljon ez az első excitement, hogy brutálisak vagyunk, és elvárássá, megszokássá, természetessé váljon a játékosoknak. (És akkor jön a következő edzői feladat, hogy úgy is motiválni kell majd őket. 😀 )


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Sziasztok!
A Broncos-táborban semmiképp sem, de itt még új vagyok. Látom működik a közösség itt, úgyhogy gondoltam hozzászólok, hátha nem veszitek tolakodásnak 😊Tom Bronco
Üdv köztünk! : )

Én még most is a meccs eufóriája alatt vagyok | (persze egyetértek h egy teljesen sérülésmentes Packers nagyobb falat lett volna - de nekünk az kell megverni aki szembe jön) | az O#-nek külön örülök, PM éles volt, a TE játék működött, volt Deep Threat, voltak szép futások -amennyire féltem tőlük, annyira összeállt a dolog-.
A D#-re pedig nem találok szavakat, egy élmény nézni őket : )

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Túlértékelni sem szabad persze a győzelmet, mert azért a Packersen az utóbbi időben érezni lehetett, hogy nem az igazi. Remek csapat, csodálatos irányítóval, és a labda mindkét oldalán remekül irányított rosterrel, de az utóbbi hetekben nem az igaziak. Szó nincs arról, hogy a Jones, Cobb, Adams hármas (TE-s egyelőre ők se nagyon tudnak mellérakni úgy, mint Finley idején) ne lenne jó, idén megettek pár jó védelmet is. De azért Jordy Nelson hiánya érezhető. Ennek ellenére egy kimondottan jó fallal, Lacyvel elit futójáték lehetőségével, és Rodgerssel plusz ezekkel az elkapókkal ez még mindig egy elit offense volt.

Ami leginkább megdöbbentett, az nem is az, hogy Rodgersre is tudott a védelem nyomást gyakorolni. Ez a front7 mindenkire fog tudni, mert középről is van nyomás (ez az ami a korábbi években Del Rio alatt teljesen hiányzott). Idén maga a fal közepe, plusz kreatív blitzek középen is konstans nyomásra képesek, így a szélen megy az aratás. Rodgers megkergetésében is biztos voltam, csak azt nem tudtam, mennyire fogja ezt elviselni, Mert a ligában kb. egyedül ő az akin időnként szinte effekt nélküli a nyomás, olyan mozgékony. (Wilson is képes nyomással játszani, de ő más stílus, és hát más szint is.) Szóval ami megdöbbentett, hogy ez a nyomás milyen hatással volt Rodgersre. Ha nem is jelentkezett sack hegyben, nem egyszer azt láttam, hogy egyik-másik elkapó el tudott szakadni. És Rodgers mégse találta meg őket, hiába mozgott ki remekül, hiába volt időnként több másodperce is. Látszott rajta, hogy borzasztóan zavarja, hogy folyton ott lihegnek a fülébe, és meg kell osztania a figyelmét. Márpedig, ha Rodgers ennyire megzavarható, akkor mindenki az.

Az is nagyon tetszett, hogy ezúttal kicsit másként volt nyomás, nem volt a front olyan agresszív, nem volt annyi blitz, inkább zárták középen a zsebet, hogy Rodgers ne tudjuk fellépni. Inkább rányomták a zsebet, az orra előtt lihegtek, és oldalról közben próbáltak odaérni. Így kevesebb a sack, de akár még kényelmetlenebb is lehet így passzolni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Tom Bronco Denver Broncos 3
Sziasztok!
A Broncos-táborban semmiképp sem, de itt még új vagyok. Látom működik a közösség itt, úgyhogy gondoltam hozzászólok, hátha nem veszitek tolakodásnak 😊

A nagy és megérdemelt győzelem margójára, amiben reménykedtem meccs előtt (és bye week alatt):

- a két hétnyi gyakorlásnak egyszerűen meg kell látszódnia a támadófal játékán - check
- használjuk többet a TE-eket, főleg Greent aki eddig még mindent megfogott - check
- használjuk többet harmadik opciónak Fowlert, ha már ő is mindent megfog - fél-check
- DT lesz szíves javítani az idei siralmas yards after catch mutatóján - check

És amitől tartottam:

- a sok blitz közepette Rodgers kihasználja az emiatt időnként relatíve gyenge coverage-ünket - ugyan dehogy
- a futójátékunk továbbra is láthatatlan lesz - hihetetlen, de épp ellenkezőleg (Isten hozott a szezonban CJ!)
- Manninget levadássza a Matthews és a GB secondary - csak egy picit, de belefért

Kissé váratlanul, de így majd' féltávra megkaptuk a szezon eddigi legkomplettebb teljesítményét, ráadásul a liga egyik (második) legjobb csapata ellen. Létrejött a(z általam is már) létezésében is megkérdőjelezett egyensúly a pistolban, mintha pont ez a két hét kellett volna ahhoz, hogy tökéletesítsük amit a preseasonben és azóta sem sikerült. Philips legyőzte Rodgers-átkát, és Kubiakkel együtt megették reggelire a Packerst. Egyedül a büntiket tudnám felróni, de nem teszem mert simán belefért, és az ilyen szintű agresszív védekezésben ez benne van (hello Seahawks).
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Jelen pillanatban a mi védelmünk vezeti a ligát yards/game-ben (20 yard előnnyel) és passing yards/game-ben (15 yard előnnyel), futás ellen pedig a negyedik helyen állunk. Mindig jó látni az NFL.com-on a Team Stats-nál megjelenni a logónkat, két helyen meg pláne! 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
Foresz Denver Broncos 471 — Broncos
Élmény volt nézni végre a támadójátékot,örülök annak hogy a teljesen kifogástalan védelem mellé összeállni látszik a támadóegység is.A sok- és eredményes futás színesebbé tette a támadójátékunkat,és Thomas tükörsimán verte sorra az ellenfeleit.(A zebrákat én szidnám kicsit - ha megengeditek - mert szerintem a második negyed végén ők hozták vissza meccsbe a GB-t azzal,hogy először is kifutottak az időből,és még is továbbengedték a játékot,majd aztán a Bruton elleni büntit sem éreztem jogosnak,amikor elkaszálta Rodgers-t,mert ahogy én láttam,amikor az irányító elengedte a labdát,akkor Bruton már egy méteren belül volt,nyújtott kézzel repült felé,és olyan lendülettel amit már nem lehetett kontrollálni.Ebből a drive-ból csináltak végül is utána TD-t.)A védelemre továbbra sincsenek szavak,szabályosan lemosták a liga egyik legjobb támadósorát....
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
OFFENSE
Szóval 2 hete azt mondtam, h a bye alatt PM-nek integrálódnia kell a rendszerbe, h vérmesebb reményeink lehessenek. Kérdés, h 1 meccs után ki lehet-e jelenteni h sikerült, de az biztos, h most láttuk működni. Nem az A tervet, mert az under center snappeket a 2 hét után elhagytuk, kicsit módosítottuk a felállást PM skillsetjéhez, kicsit összeszokott a fal, majd úgy tűnik utolsó láncszemként PM is megtalálta a helyét. Bíztam benne, h a bye után elindul egy javuló görbe az Offense oldalon, de ilyen pálfordulatra nem számítottam. Nem biztos, h ezt tudjuk tartani midnen meccsen, de az optimizmusnak nagyon jót tesz, h legalább 1× már láttuk mire képes ez a séma.

A változás az alapfelállással kezdődött. Az által, h PM nem a center alól kapta a labdát végig szemmel tarthatta a passrusht, jelentősen redukálva az elszenvedett sackek számát. Ettől persze a nyomás még meg volt és a futás se ment, szóval az offense is dadogott. Vagy még inkább néma maradt.

A következő lépcső a fal javulása volt. Az első hetekben Vasquez és Mathis se játszottak jól. Aztán felvették a ritmust. Ezzel mintegy magukkal rántva Paradist. A gondok a két szélen voltak. Onnan jött a nyomás, se idő nem volt hosszút passzolni, se nem ment úgy általában. Ezért ott lehetett hagyni egy extra védőt a boxban, 2 yardra redukálva a középső futásokat. Ha Hillman az edge-re irányuló futásaival lehagyta a falon simán átjutó védőket akkor volt keresnivalónk. Aztán Schofield úgy játszik futásblokkolásban, h nem is értem hogy jöhettek olyan rossz hírek róla edzésekről. Harris nem az igazi a másik oldalt, de Sambrailonál azért jobb. Manningnek több ideje van beleállni a dobásokba, sikeresebbek a hosszúk. A futások a Browns ellen először konzisztensen átjuttak a LoSon. És ahogy nem a [0;2] yard intervallumba esnek a futások, lehet balancosabbá tenni az O-t.

Egy csipetnyi fűszer a TE játék. Én nem emlészem, h valaha láttam volna Greent droppolni, és sokan arra számítottunk, h Thomas hiányában majd kitűnik elkapásokban is. Ehhez képest csak Danielst erőltettük, aki se nem tudta üresre jászani magát, cserébe volt több dropja Most ő is koncentrált.. így az LB sornak is kell figyelni a coverage-re, tovább könnyítve a fal és a futók dolgát a boxban. Kiegészítve a sort Fowlerrel, legitim futó játék, használható gyors passz célpontokkal, és kellő idővel, h el lehessen ereszteni egy-egy hosszút DT-nek ésvagy Sandersnek.
Ha midnen jól megy Manning menedzselheti a játékot, és nem a szó pejoratív értelmében. Mert a cél az, h PMnek csak menedzselnie kelljen, amiben a képességei alapján szintén a liga legjobbja lehet.

Eredmény
500 yardot szerztünk, 140-et engedtünk. Az óbudai álmos könyv szerint ez jobb, mint fordítva. És valahogy így képzeltük el PM-et Kubes rendszerében. Az esetek többségében a (leg)ideálisabb playt választjuk, tudja a futás vinni az offense-et, ha meg passzolni kell, akkor a valaha volt egyik legjobb teszi azt.

Egy betli a futóktól vagy a faltól vagy a papától könnyen visszavetheti az offense-et a bye week előtt látott állapotba, viszont hatalmas különbség van a között, h egy meccset kell a védelemnek ~40 percet toppon tartva, pontokat felrakva megnyernie, vagy az összeset. Előbbi bármelyik offense-zel előfordulhat, utóbbi hosszú távon tarthatatlan.

Még csak 1 meccs, ez még bizonyulhat kicsúszott eredménynek is, de egész más úgy visszatekinteni a offense játékkal hozott 6-0ra úgy, h láttuk jól is tud játszani az offense. Főleg h azért látható volt valami féle fejlődés meccsről-meccsre, csak pont a legfontosabb láncszem Manning volt az, akin kevésbé, illetve a Browns ellen, amikor már a falra és a futókjátékra se lehetett panasz a leggyengébb teljesítményét hozta. És bár a bye előtt nem találta a helyét Kubes offense-ben, róla gondolná az ember utoljára h ez a mostani csak egy kicsúszott eredmény. Valójában úgy kb 18 év alapján azt mondanám, h ez akár még jobb is lehet tőle. A többieknél meg inkább egy nyomon követhető fejlődésről van szó, mint pálfordulatról

Ezzel a mostanival bárki ellen van keresnivalónk. Persze ez a játék se garantál győzelmet, és arra sincs garancia, h ezt bármikor megismételjük, de ettől még Vegasban most kevesebbet adnak szerintem a győzelmünkre, mint tegnap...

Most optimista vagyok, de azért jót tenne ha egyszer-kétszer megismételnék ezt a teljesítményt, csak hogy biztosabb legyek a dolgomban, mert egy meccs után felelőtlenség ennek megismétlődésére számítani. A "reményre" már ez is alapot ad (hisz ha más nem is, az kiderült, h nem zsákutca amivel próbálkozunk), a számításra majd ha a Colts és KC ellen is ilyen jól megy, de kb tavaly ilyenkor voltam utoljára ennyire bizakodó.

DEFENSE
És akkor még szó sem esett a védelemről, pedig Aaron Fucking Rodgerst tartották 50(!) nettó passzolt yardon. Másnak ez a bravúr még nem sikerült.
Nagyon agresszívan játszanak, nagyon fel vannak pörögve. Ez mindig magában hordozza a zászlók magasabb számát, úgyh engem egyelőre nem is zavar. Bár most elég sok jött 3rd downra, de ezzel együtt 10 ponton tartottuk őket szóval no para. Nem akarom, h hezitáljanak a QBhoz közelítve se, az a hezitáció lehet különbség sack és incomplete passz között, ami kb 7 yard különbség. Persze lehet és kell valamelyest csökkenteni, pl a facemask minden esetben fölösleges, a DB-knek is el lehet magyarázni h hogy fogják meg a QB-t, h ne legyen 15 yard büntetés, de nem is akarok erről sokat beszélni, mert ez a legjobb D# jelenleg. Jelenleg úgy áll, h sack rekordot döntünk, a secondaryben 3 pro bowler, akik a bye week előtt kb ponterősebbek voltak mint az offense, akik most volt h több mint 10 mp-n keresztül mindeki úgy védekeztek, h Rodgers inkább csak eldobta oda ahol senkié. Nem egyzer 0 coverage-ben hagyja őket Phillips mert meg lehet tenni, főleg Harrisszel és Talibbal. A DL teljesen bezárta a zsebbe Rodgerst. 2-3 alkalommal ha ki tudott onnan szabadulni. A futásokat a LoSon ölik meg, mögöttük pedig Marshall és Trevathan nagyon megbízható tacklerök. A túlzott agresszíó néha visszasül egy-egy hosszabb futásban, de az várható eredménye az, h nincs azzal se sok keresnivalójuk. Trevathan és Marshall olykor bizonytalankodtak coverage-ben az egyetlen nem várt gyengepont, de azért ez se "szokás" még, meg itt az elvárás is magas volt, inkább futás ellen féltették őket.
A depth magasztalására meg nem is maradtak jelzőim...

Special Teams
Van egy megbízható rúgónk, akivel 50+ról is próbát tehetünk.A többiek pedig nem rontják el a meccset. Idén Colquitt se. Sanders meg nem sokat tesz hozzá a PR játékba, de legalább elkapja azt a kicseszett labdát... Az h mennyit hord vissza belőle pont nem érdekel, csak ne sérüljön le.

Man of the Match
CJ Anderson végre a tavalyi formáját idézte, meg lett neki a 100 yard is, TD is, Hillman meg többször elakadt ugyan a LoSon de 2 TD-vel segítette a csapatot, a második különösen tetszett, de ők inkább remekül kiegészítették egymást mintsem valamelyikük jelentette volna a különbséget. Hasonló cipőben az OL és a D# is. Előbbi tisztán tartotta Manning mezét, és a futásoknak is teret nyitott, de mindezt kollektívan téve, utóbbi pedig csak a szokásos. Talib és Harris iszonyat nagyot játszott, de ez elsősorban abban mutatkozik meg, h nem sokat voltak játékban. Az egyetlen igazán highlight D# play az Ware strip sackje, ami a safetyt eredményezte, de addigra igazából eldőlt a meccs és egyébként még így is elég tiszta maradt Rodgers meze. A magára találó PM is említést érdemel, igazi karmesterként játszott, a labdát viszont nálam Demaryius Thomas kapja, aki 8 elkapással 168 yardot vállalt az 500ból.

Szerkesztette: Black_Adder

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Ami tetszett:
- D, úgy, ahogy van, minimális hibákkal, csak néha picit túlpörögve, de az benne van
- TE passzok, futások
- DT, igazi klasszis, ami a közelébe megy, azt elkapja és utána nehezen megy le a földre
- OL! Egy-két kis hiba még volt, de közben PM végig jó védelmet kapott és nyitottak pár nagyon szép lyukat a RB-knek
- megúsztuk a sérüléseket

Ami nem tetszett:
- red-zone passing offense, nagyon impotensek vagyunk a levegőben kis területtel
- adtunk egy-két butasággal esélyt a zebráknak, ki is használták, pl. Caldwell endzone előtti lökése, 12 man on the field, stb., ezekre jobban kéne figyelni, több penalty yard-ot szedtünk össze, mint Rodgers-től passzolt yard-ot

Én maradok mérsékelten lelkes, jobb volt most sokkal a támadójáték, ezt legalább állandósítani kell, de jobb lenne tovább javulni...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kezdem azt hinni, hogy direkt szivatták a jónépet.levaisw3
Inkább magukat. Emlékszel tavalyra, amikor a Pats az első 4 meccsen úgy nézett ki, hogy playoffig se biztos, hogy eljut? Aztán a következő héten agyonverték a Bengals, akik úgy mentek Bostonba, hogy majd most. És onnantól kezdve meg se álltak a SB-ig. Persze az tavaly volt, se így, hogy nyertünk, se akkor ha kikapunk volna nem jutottunk se messzebb se közelebb a SB győzelemhez. Ahhoz sok mázli is kell. Ettől még ugyanúgy leolvadhatunk playoffra, de éppen az ellenkezője is lehet.

Mindenesetre korábban írtam párszor, hogy az offense-el kapcsolatban olyan érzésem van, mint egy papíron jó autóval kapcsolatban, amelyik ha éppen nem fullad le, akkor érezni, hogy tudna húzni, pörögni is rendesen, ahogy a kézikönyve írja. De mivel folyton lefullad, ráadásul a legrossabb helyzetekben, az összbenyomás tragikus. Majd meglátjuk, hogy csak szerencsénk volt és kifogtunk-e egy olyan menetet, hogy nem jött a lefulladás, vagy pedig kezdjük megtalálni a beállításokat. Mindenesetre (ezt is írtam már) eddig Manning szezonja kísértetiesen hasonlít a 2008-asra, és a tegnapi is passzol bele. Akkor is az 5-7. héten játszott a legrosszabbul (ha jól emlékszem 3 meccsen 9 INT-et dobott), aztán a 8. héttől elkezdett hirtelen javulni. A különbség csak annyi, hogy akkor a Colts 3-4-el állt, a Broncos meg így is 7-0. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Egyetlen dolog, amit nem tudunk kinőni és továbbra is nagyon aggasztó: A büntik. Jó, elég sutyerák volt a zebi brigád(ezt inkább nem kommentálnám), de akkor is! A 11 (összesen 93 yard) büntiből 10!!! jött 3rd downra. (talán volt egy offensive - erre már nem emlékszem), úgy, hogy Malik "keménykedő" Jackson még be sem szállt a buliba.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 8 éve
levaisw3 Denver Broncos 89
Torrentlinket csak PM-ben pls.
empty taxi
direkt nem torrent kellene, azt hazamegyek és találok
vmi flash jobb lenne elvileg szokott lenni csak én nem ismerek ilyen oldalakat
Negritis
Teljes meccs online nem hiszem hogy van, összefoglaló NFL.com-on esetleg
Illetve ezen a csatornán szokott még lenni hosszabb összefoglalás, de csak pár nap múlva:
 www.youtube.com/user/thatsgoodsports
Én csak ezekről tudok.
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 460 — The Mathematician
Torrentlinket csak PM-ben pls.
empty taxi
direkt nem torrent kellene, azt hazamegyek és találok
vmi flash jobb lenne elvileg szokott lenni csak én nem ismerek ilyen oldalakat

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Torrentlinket csak PM-ben pls.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 460 — The Mathematician
valaki tud linket hogy online megnézzem ? 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Láttam pár nagyon jó dolgot, pár olyat is, amin javítani kéne, de azért ez tényleg jó volt, ennyire mélyen a szezonban ritkán találkoznak veretlenek és mi egy ilyen meccset tudtunk megnyerni úgy, hogy igazából egy pillanatra se volt veszélyben a győzelmünk, ez szerintem nagy szó!

Annak nagyon örülök, hogy kihasználták a csapatnál és rendbe tették a TE játékot, meg kicsit a futáson is finomítottak. A fal meg végre összeszokni látszik, egyelőre talán nem is kéne őket bolygatni... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!