Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Na, hát őt aztán ha lehet, ne.... esküszöm így még a gyűrű se kéne.... (nem viccelek, minden ilyen arcot szívből utálok).


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 886 — we almost always almost win
Remélem, hogy ez a fasz nem kap szerződést.
 www.denverpost.com/broncos/ci_26914465/richie-incognito-working-out-broncosxrace77
Nagyon szar az OL, de ennnnyire azért talán nem... //és itt most nem arra gondoltam, h upgrade lenne-e vagy sem

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
xrace77 Denver Broncos 4 462
Remélem, hogy ez a fasz nem kap szerződést.
 www.denverpost.com/broncos/ci_26914465/richie-incognito-working-out-broncos
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Amit korábban Vipera írt a Broncos védelemről, szerintem teljesen megállja a helyét. Ez egy TOP5 védelem, amely tökéletesen illeszkedik a támadóegység stílusához. Ellenben én is tartanék egy kicsit JDR képességeitől, az ő védelmét Brady-ék hagyományosan nagy biztonsággal szedik darabokra. (A tavalyi PO meccs ebből a szempontból egyszeri baleset volt, egy árva Edelman-t lekapni a pályáról nem akkora nagy durranás.) Ha lesz a PO-ban Pats-Broncos, akkor szerintem az fog dönteni, hogy melyik támadóegység fog hamarabb lábra kapni, illetve az előnybe kerülő csapat hogyan fogja kezelni a felzárkózás (mert az tuti lesz) okozta nyomást.. Előjátéknak nem volt számotokra jó produkció.tomi-tomi
Teljesen egyetértek, nagyon nem volt jó látni, hogy egy tényleg TOP5-ös védelem mennyire eszköztelen az ellen amit Brady-ék (v. JMD-ék) csináltak. Még úgy is, hogy futni a Pats sem tudott. Mi lett volna, ha még a futás is megy? Amivel azért idővel - pl. a playoff idejére - számolni kell, mert futó- és fal helyzettől függetlenül azért Belichick idővel meg szokta találni a módját, hogy működjön a futás. Ha nem is olyan extrém módon, mint pl. a tavalyi Colts elleni playoff meccsen, de annyira mindenképp, hogy Brady play-action játékát komolyan kelljen venni. És ennyi elég is, hogy Brady nagyon veszélyes legyen.

Ami kicsit bizakodásra ad okot, hogy JDR képességeivel érzésem szerint leginkább game-time van baj. Képtelen jól lereagálni, ha olyan jön szembe amire nem készült. Ha viszont van ideje felkészülni, akkor képes nagyjából bármi ellen jól felkészíteni a védelmet. A Chargers ellen látszott ez meg, ahol az első meccsen a rövid passzol, labdatartós, időhúzós Chargers offense-el egyszerűen nem tudtunk mit kezdeni, a playoffban viszont már sokkal kevésbé volt ugyanaz hatékony. Pedig akkor - hozzátok hasonlóan - sokkal kevesebb eszköze volt, a Broncos védelem a mostanihoz képest nagyon "kiürült", se Harris, se Miller, se Wolfe, se kezdő safety-k, sokkal gyengébb passrussh, stb. Namost, a múlt vasárnap tapasztaltakra is lesz két hónapja felkészülni. Emiatt szerintem ugyanazt ami múlt vasárnap, ilyen eredményesen nem hiszem, hogy még egyszer el lehet majd adni. A nagy kérdés az, hogy lesz-e helyette más? Nyilvánvalóan igen, legalábbis minimum egy B plan lesz, ha kiderül a meccs elején, hogy az nem megy ami november elején. Adódik a futás. Igazából azt kell megfogni, mert a többi variáció mind olyan - mély passzok, 1-1-re játszás elkapókra, Edelman bevonása - vasárnap alig volt szerepe - stb. -, amit a Denver védelem a személyi állománya alapján is jobban meg tud oldani, mint amit vasárnap művelt. Természetesen, ha lesz Gronk, akkor olyan szinten ahogy tavaly a playoffban, nem lehet limitálni Brady-t, de nem is ez lenne az elvárás, hanem az, hogy ne legyen "mint kés a vajon" helyzet. Illetve, hogy Miller és Ware ne legyen annyira kikapcsolva a játékból, mint múlt héten. Ha annyit elér JDR, hogy a két pass rusher hatékonyan be tud szállni a játékba, és középen úgy-ahogy limitálva van a passzjáték (legalább a 3rd down védekezés például), már azzal sokkal jobb lesz a helyzet. Majd meglátjuk.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 886 — we almost always almost win
Bazi jó lenne, ha Trevethan hasznosan tudna visszatérni a PO-ra. Ha jól emlékszem, a 15. hétig pihen, így ha kiemeléssel számolunk, lesz 2 hete "visszarázódni", ami nem túl biztató.... Szerintetek van rá bármi esély, hogy mondjuk a Pats elleni főcsoport döntőn huzamosabb ideig ő masszírozza majd Gronk derekát/lábát? 😊flzoli
elvileg 3-6 hetet írtak neki, csak a shortterm IR min 8 hetes. Legutóbb csúcsformában tudott visszatérni, én bizakodó vagyok.

Más kérdés, h tényleg ő fogja-e Gronkot, és h megbírkózik-e a feladattal. gyengébbek nem leszünk, az biztos...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 833 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Bazi jó lenne, ha Trevethan hasznosan tudna visszatérni a PO-ra. Ha jól emlékszem, a 15. hétig pihen, így ha kiemeléssel számolunk, lesz 2 hete "visszarázódni", ami nem túl biztató.... Szerintetek van rá bármi esély, hogy mondjuk a Pats elleni főcsoport döntőn huzamosabb ideig ő masszírozza majd Gronk derekát/lábát? 😊

több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 833 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nos el is dőlt a Ball vagy Hillman kérdés:
 espn.go.com/nfl/story/_/id/11854633/ronnie-hillman-denver-broncos-expected-miss-two-three-weeks

CJ vagy Juwan? 😊

több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
... Igazából Belichick azzal járt túl PM eszén, h gyak mindenki visszalépett coverage-be. A Raiders is hasonlót csinált, és nekik is működött, csak ők gyengébb csapat. Ez működő taktikának tűnik. Főleg amíg 4 men rushsal nyomás alatt tudnak tartani minket, és a Pats a futást is megállította. Erre Gase-nek és Manningnek valami választ kell találnia, mielőtt blueprint lenne. Black_Adder
Ez azért nem akkora ördöglakat, a Giants gyakorltilag ezzel herélte ki a veretlenül érkező Pats-et az első egymás elleni SB-on. Tuck ráadásul személyesen is ismeri a módszert. 😊somoskovig
A Giants négy DL emberrel oldotta meg, míg most a Pats (teljesen) mást csinált. Két DT mellett négy LB volt folyamatosan és a négy LB-ből kettő ment rush-ra, kettő meg cover-be. Csak mindig más leosztásban. Ezért tűnhetett úgy, hogy blitz megy, amikor az A gap-en rohant be Collins/Hightower, pedig az is csak 4 man rush volt. (Bruschi 6-5-ös felállásnak hívta 2-4-5 helyett.) Egyszer cseszték el látványosan (Ayers nem lépett vissza cover-be), abból lett Hillman elkapott TD-je.
Manning-nek az volt a baja, hogy presnap nem tudta eldönteni, hogy éppen ki jön, ki lép hátra. Ehhez jött Hillman szörnyű blitz pick-up-ja, amire tudatosan végig rájátszott a Pats védelem. De az egésznek az volt az alapja, hogy Wilfork az első két drive-ban szétterrorizálta a Broncos belső OL-ját futás ellen, s a futást minimálisan sem sikerült felépíteni egész meccs alatt. Annak ellenére, hogy egy snap kivételével legalább öt Pats DB mindig pályán volt.


Én azért amellett, hogy tartok kicsit JDR (és némileg Fox) képességeitől, azért valamennyire bízom is bennük, mert tavaly egy sokkal gyengébb emberanyagú, az alapszakaszban végig nagyon bizonytalan defense-et a playoffra nagyon összekaptak. Futás és passz ellen is sokkal-sokkal jobban játszott a védelem, mint amire számítani lehetett. Még a SuperBowl-on is elég sokáig jól tartották a Seattle offense-et, azzal együtt is, hogy az offense (és ST) folyton nehéz helyzetbe hozta őket. Szóval ki tudja, lehet, hogy a playoffra minden összeáll majd. És ha ezzel a játékosanyaggal összeáll, az nagyon komoly lehet...peterk2005
Amit korábban Vipera írt a Broncos védelemről, szerintem teljesen megállja a helyét. Ez egy TOP5 védelem, amely tökéletesen illeszkedik a támadóegység stílusához.
Ellenben én is tartanék egy kicsit JDR képességeitől, az ő védelmét Brady-ék hagyományosan nagy biztonsággal szedik darabokra. (A tavalyi PO meccs ebből a szempontból egyszeri baleset volt, egy árva Edelman-t lekapni a pályáról nem akkora nagy durranás.) Ha lesz a PO-ban Pats-Broncos, akkor szerintem az fog dönteni, hogy melyik támadóegység fog hamarabb lábra kapni, illetve az előnybe kerülő csapat hogyan fogja kezelni a felzárkózás (mert az tuti lesz) okozta nyomást.. Előjátéknak nem volt számotokra jó produkció.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én azért amellett, hogy tartok kicsit JDR (és némileg Fox) képességeitől, azért valamennyire bízom is bennük, mert tavaly egy sokkal gyengébb emberanyagú, az alapszakaszban végig nagyon bizonytalan defense-et a playoffra nagyon összekaptak. Futás és passz ellen is sokkal-sokkal jobban játszott a védelem, mint amire számítani lehetett. Még a SuperBowl-on is elég sokáig jól tartották a Seattle offense-et, azzal együtt is, hogy az offense (és ST) folyton nehéz helyzetbe hozta őket. Szóval ki tudja, lehet, hogy a playoffra minden összeáll majd. És ha ezzel a játékosanyaggal összeáll, az nagyon komoly lehet...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Tomifinn Denver Broncos 947
nem irod a kozhelyeket, mert azoknak kellene feljavulni, akiknek tavaly sem sikerult es iden sem tunik ugy, hogy meccseldonto tenyezok tudnanak lenni -nyilvan pozitiv iranyban ertve- egy minimum normalisan jatszo PO szempontbol is veszelyes csapat ellen.
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ja, és remélem nem jinxelem el, de nekem eddig az egyik kellemes meglepetés a csapatban Burse. Fura, hogy talán az idei leggyengébb csapategységből emelek ki valakit, de ő kifejezetten üde színfolt. Bár ő is villámgyors, de azért azt a "bármikor jöhet egy return TD" érzést nála nem érzem, mint annak idején Trindonnál, viszont a "jaj istenem, csak el ne ejtse" érzés sincs cserében. 😊 Ez utóbbi nálam eleve fontosabb, de ezen túl is, eddig szinte mindig nagyon jól döntött. Kickoffoknál nem hozza ki feleslegesen az EZ-ból a labdát, de ha kihozza, akkor rendszeresen nyerünk is vele yardokat, és punt returnöknél is jól dönt, hogy mikor jelez fair catcht és mikor van esély yardokat szerezni - és akkor szerez is. Összességében egy megbízható és yardokat is szerezni tudó returnernek tűnik eddig. A TD meg úgyis kipottyan majd egyszer a zsákból, mint hab a tortán. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
... Igazából Belichick azzal járt túl PM eszén, h gyak mindenki visszalépett coverage-be. A Raiders is hasonlót csinált, és nekik is működött, csak ők gyengébb csapat. Ez működő taktikának tűnik. Főleg amíg 4 men rushsal nyomás alatt tudnak tartani minket, és a Pats a futást is megállította. Erre Gase-nek és Manningnek valami választ kell találnia, mielőtt blueprint lenne.Black_Adder
Én sem gondolnám, hogy ebből blueprintet csinálna bárki. Illetve az a blueprint bő tíz éve létezik. Manning ellen mindig is nickel-ben, dime-ban védekeztek főleg az ellenfelek, és ritkán próbálnak blitzelni, mert azt átjássza, úgyhogy ebből marad a hátralépés. A kérdés a hogyan. Néhány védő guru képes PM-nek fejfájást okozni azzal, hogy kiszámíthatatlanul mozgatja a hátralépő ill. passz-sávba belépő játékosokat, Belichick is ilyen. A Pats elleni első INT is így született, a LB (asszem Hightower volt?) teljesen váratlanul hátralépett, belépve a passzsávba. Ezzel együtt a Pats ellen nem ez volt a gond, ment az offense rendesen még futás nélkül is. A gond az volt, hogy a defense képtelen volt Brady-éket megállítani a meccs első félidejében, főleg 3rd downokban voltak nagyon gyengék. És eközben bejött az az 1 INT, plusz a Welkeres felpattanó INT, és erre még rápakolódott a punt return TD, és máris messze volt pontszámban a Pats. És mivel a 2. félidőben sem javult sokat a defense, momentumot nem nagyon tudtak szerezni (az 1 INT-en kívül), így végig rohanni kellett (volna) az eredmény után. Ha az elején nem fut át rajtunk a Pats offense, kicsit tudjuk őket lassítani, akkor más meccs lett volna.

A tegnapi első INT pedig egyszerűen egy nagyon rossz dobás volt. Nem hiszem, hogy a coverage bármit számított. A meccs elején sem azzal volt gond, hogy nem tudtunk volna haladni, hanem a RZ offense volt a megszokottnál gyengébb. Két, v. három drive-ból is csak FG-ig vittük csak, és erre jött rá a két turnover és a belőle kapott 10 pont. Ezért volt a meccs képe eleinte szoros. De amúgy azon a Pats elleni becsapós INT-en és a tegnapi rossz dobáson kívül én nem érzem, hogy az elmúlt két csapatnak jobban sikerült volna limitálni az offense-et, mint a korábbi ellenfeleknek. PM-nél viszont egy kisebb hullámvölgyet érzek - önmagához képest. De ez várható is volt, nem lehet egy idényt konstansan végignyomni 130-140-es ratinggel, törvényszerű, hogy jön egy kis krízis. Amúgy tavaly is így a 8.-10. hét környékén játszott az idényben gyengébben - igaz akkor a bokasérülése is benne lehetett.

Mindazonáltal egyetértek. A playoffban a legjobb csapatok ellen kell játszani, ott lesz olyan aki ellen PM is megszenved, és akkor kell a csapat többi része. Kell tudnunk futni, és a védelemnek. ill. a ST-nek is oda kell tudnia tenni magát. De, hát ez tavaly is így volt, minden playoffban így van, úgyhogy csak írom a marha nagy közhelyeket. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 833 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nem tudom ki látta az eredménykövetőben, de PM 5. TD-je körül ez a kép nagyon ütött 😀


szegény kicsi Raiders, ennél jóval többre hivatott csapat szerintem

több mint 9 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
... Igazából Belichick azzal járt túl PM eszén, h gyak mindenki visszalépett coverage-be. A Raiders is hasonlót csinált, és nekik is működött, csak ők gyengébb csapat. Ez működő taktikának tűnik. Főleg amíg 4 men rushsal nyomás alatt tudnak tartani minket, és a Pats a futást is megállította. Erre Gase-nek és Manningnek valami választ kell találnia, mielőtt blueprint lenne. Black_Adder
Ez azért nem akkora ördöglakat, a Giants gyakorltilag ezzel herélte ki a veretlenül érkező Pats-et az első egymás elleni SB-on. Tuck ráadásul személyesen is ismeri a módszert. 😊

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Amúgy nagyon jóképű gyerek, nem lepne meg, ha Deckerhez hasonlóan ő is valami celeb énekes, szinész vagy hasonló mellett kötne ki. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 153
Barmi is tortent Osweiler feje priceless 😀

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Oswi úgy örült a play előtt, mint aki most tudta meg h bemehet, nem úgy mint akinek 5 perccel korábban mondták, de h pontosan mi volt a szitu, azt nem tudom és szerintem nem is számít. Viccesnek vicces volt, h ment a sisakért, miközben Manning a huddle-be, továbbgondolni szerintem fölösleges. Csak a szándékosság feltételezése beindította a védőmechanizmust, annak ellenére h belefért-e vagy sem. Ilyen egy elfogult szurkoló, akkor is védi a kedvencét, ha nem támadják 😊
.Black_Adder
LOL, közben az NFL-en is cikk lett belőle.😀

Mindenesetre arra jó, hogy feltettek egy videót is, amin látszik, hogy amikor Manning szalad be a pályára, akkor a háttérben Osweiler éppen a sisakjáért szalad a másik irányba még. Szóval esélyes, hogy egyszerűen nem szóltak neki időben, v. hirtelen jött neki, nem volt felkészülve, stb. PM valószínűleg emiatt szaladt vissza és játszotta le azt az 1 playt még.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 685 — tracker ember
Lippi mondta egyszer (ezt már idéztem tőle) mikor Pippo volt aki mellédurrantott vagy négyet a meccsen, kettőt olyan helyzetben, hogy csoda lett volna ha bemegy, és kikaptak. (pedig Pippo rúgott gólt ilyen lehetetlen helyzetekből). Szóval megkérdezték, hogy mennyire bassza le? Azt mondta, az hiba volna. Ezek a srácok unikumok. Mikor esély sincs látszólag egy jobb csapat ellen, vagy csak kell egy döntő faktor szoros meccsen, ők képesek azon extrákra, amikre más nem. Ehhez olyan dolgokat kell tenniük, ami nincs megbeszélve, lehet meg is van tiltva. A többieknek. Amint egy ilyen zsenit rá is beszélsz hogy olyan legyen mint a többiek, azzal tönkre is tetted.
ulpianus
Erről egy tavalyi Lions-meccs ugrik be mikor a győztes drive végén Stafford senkivel se közölte h QB sneaket csinál, de bejött.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 886 — we almost always almost win
Demaryius Thomas sorozatban a 6. meccsen lépte át a 100 elkapott yardot 1 meccsent. A rekord 8.
Peyton Manning egyeduralkodó lett 5 TDs meccseken, és tovább növelte eddig is leghosszabb sorozatát legalább 2TDs meccsek tekintetében (15 ha jól emlékszem)
Közben egyébként egy ideje (az idei 3. győzelmünk óta) nem a Raiders a legsikeresebb csapat a divízióban alapszakasz győzelmek tekintetében. PO-t nézve egy 6-0 sorozat kéne az előzéshez, nem szomorkodnék, ha ez 2 év alatt meg is lenne 😉

Meccsről
CJ Anderson és Juwan Thompson játéka nekem szemre akkor is tetszetősebb, amikor Hillmannek jól ment, Anderson ma játszott olyan jól mint bárki. Az a TD-je, nem is tudom, miért Sandersét mutogatták utána, az is nagyon nagy play volt, tökéletes passz, bravúros elkapás, de a háta mögé érkező labdát 1 kézzel megszelidíteni, egy tackle-t, ami simán meglehetett volna, a LoS mögött lerázni, aztán még 3 tackle-ön túl jutni az 51 yardos TD-hez. Eddig ez a Broncos play of the year nálam.
Lesznek ellenfelek akik Hillman stílusának kedveznek majd, és lesznek akik Anderson/Thompson játékának. Ez most az utóbbi kategória volt. A fal viszont nem tetszett. Az eredménykövetőbe írtam, h a false startok miatt most nem fogok haragudni, elvégre 3 poszton is változott a felállás, és új volt a center, de a passz protectionben gyengének éreztem őket, és így h a meccs elején nem volt meg Manning komfort érzete se, ez alaposan érződött is. Az Anderson play volt ami megfordította meccset, az vhogy meghozta az önbizalmat. Érdekes h szükség volt erre a 0-8as Raiders ellen, kicsit úgy tűnt, bennünk maradt a múltheti pofon, a Raiders D# meg nagyon jól kezdte a meccset.

... Igazából Belichick azzal járt túl PM eszén, h gyak mindenki visszalépett coverage-be. A Raiders is hasonlót csinált, és nekik is működött, csak ők gyengébb csapat. Ez működő taktikának tűnik. Főleg amíg 4 men rushsal nyomás alatt tudnak tartani minket, és a Pats a futást is megállította. Erre Gase-nek és Manningnek valami választ kell találnia, mielőtt blueprint lenne. Most nem hinném h választ találtak, inkább az ellenfél zuhant össze (amikor a jó játék is kevés a győzelemhez pl Pats, vagy Hox, akkor könnyű összezuhanni ha kezd ellépni az ellenfél "mármegint"). Ahogy növeltük a különbséget úgy vesztették el a motivációjukat. A támadók pedig kezdettől fogva nem tudtak sokat kezdeni. 2 labdaszerzésből feltettek 10 pontot, utána semmi. Csak a legvégén verysoft coverage ellen. De amit védelemben kitaláltak, az a 41 kapott pont ellenére is működő dolog szerintem. 7-8 ember coverage-be, akkor mindenki/majdnem mindenkire juthat 2 ember. Ha meg PMnek még sincs több ideje, akkor ez a legjobb taktika, a több idővel meg egyelőre nem tudunk mindig élni, mert az a játékunk, h hamar passzolunk... Futással lehetne szivatni, elvileg csak a DLon kéne átjutni. Kíváncsi vagyok próbálkoznak-e ezzel ellenünk a jövőben is, és ha igen hogy reagálunk. Az ellenfél védelmeket nem szoktam akkora érdeklődéssel figyelni, mint a saját O-t vagy D-t, őgyh igazából nem is tudom mennyire helytálló a megállapítás az utóbbi 2 meccs 7-8 men coverage-éről, de a 4ből 3 INTnél szvsz fel lehetett erre figyelni. A 4. kicsit más kategória, az talán most először volt probléma, h ennyi labdát leütnek a falemberek, meg egyet el is kapnak. Laikusként úgy gondolom, h ezt az OL meg tudná akadályozni, és nem tűnt úgy h PM "laposabban" dobálna, mint általában, ha trend lesz belőle, majd jobban utánanézek...

De vissza a Broncoshoz. Igazi jó felhozó meccs kerekedett belőle. Nem sok csapat ellen fért volna bele az a kezdés, amit bemutattunk (múlthéten az lehet h Oakland ellen se fért volna bele), most még 1 negyedet a cseréknek is adhattunk, sőt 1 negyed | és 1 playt | is adhattunk volna a cseréknek 😊... Kellett ez, h visszataláljunk a szezon eleji formához...
Hosszú playeket most nem kaptunk, főleg nem 3&longra, de a fal most se volt rendben és büntetésekből is volt bőven. Nem várok javulást. A Rams, Phins, KC, Bills kvartett nagy kihívást fog jelenteni a fal számára

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 886 — we almost always almost win
Oswi úgy örült a play előtt, mint aki most tudta meg h bemehet, nem úgy mint akinek 5 perccel korábban mondták, de h pontosan mi volt a szitu, azt nem tudom és szerintem nem is számít. Viccesnek vicces volt, h ment a sisakért, miközben Manning a huddle-be, továbbgondolni szerintem fölösleges. Csak a szándékosság feltételezése beindította a védőmechanizmust, annak ellenére h belefért-e vagy sem. Ilyen egy elfogult szurkoló, akkor is védi a kedvencét, ha nem támadják 😊
.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 803 — SuperLOL
Storm azt mondja, ő emlékszik valamelyest az esetre, én egyáltalán nem. Ha nincs ez a videó, nekem soha fel nem tűnt volna, pedig láttam a meccset.
Én szándékom szerint védtem Peytont. Azt mondom, ha szándékos volt is, bőven belefér nálam. Még tetszik is. Egy kis csibészség kell. Illetve az irányítókat arra nevelik, hogy legyenek vezérek, hozzanak döntéseket önállóan. Gyorsan, hiba nélkül, állandóan. Egy született vezérbika, ha erre ösztönzik is, akkor vezérként fog viselkedni.
Lippi mondta egyszer (ezt már idéztem tőle) mikor Pippo volt aki mellédurrantott vagy négyet a meccsen, kettőt olyan helyzetben, hogy csoda lett volna ha bemegy, és kikaptak. (pedig Pippo rúgott gólt ilyen lehetetlen helyzetekből). Szóval megkérdezték, hogy mennyire bassza le? Azt mondta, az hiba volna. Ezek a srácok unikumok. Mikor esély sincs látszólag egy jobb csapat ellen, vagy csak kell egy döntő faktor szoros meccsen, ők képesek azon extrákra, amikre más nem. Ehhez olyan dolgokat kell tenniük, ami nincs megbeszélve, lehet meg is van tiltva. A többieknek. Amint egy ilyen zsenit rá is beszélsz hogy olyan legyen mint a többiek, azzal tönkre is tetted. Ők megteszik amit más nem. Mert meg merik és meg is tudják tenni.
Ennek a világon semmi köze a statisztikákhoz. (Idióta ki ilyet állít. Komolyan, az ő giga statjain mit javít egy sikeres passz?)

Vagy azt tudom elképzelni, hogy szólt Fox egy segédedzőnek: Oswi jön. Az továbbította is, de nem szólt Peytonnak, hogy ő ne menjen. Mert neki nem szólnak mindig, hogy most is te jössz, meg most is, meg most is. És ő ment, mit sem tudván a kitalált cseréről. És most együtt röhögnek a videón. Csak annyit mondok ha szóltak is neki, akkor is ez nálam rendben van.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én azt mondom, ez egy csibészség volt Peytontól. Lehet persze bármi. De mikor melegíteni küldenek valakit vagy beküldik az ifjoncot játszani, az két egész más mondat. Ha figyelmen kívül hagyjuk, hogy külön utasításokat is kap a reménység mielőtt pályára küldik először. Én ezt nem tartom valószínűnek. Ahogy a volt rajtas sisak nem volt rajtad sisak nyuszika, elméletet sem.ulpianus
MIndannyian találgatunk. Nekem úgy tűnt, hogy egyszerűen annyi történt, hogy odaszóltak Oswinak, hogy te jössz fiú, amit Oswi úgy értett, hogy azonnal, az edzők (v. Peyton) meg úgy, hogy készüljön, övé a 4. menet. Már csak azért is, mert nem tudom egy plusz handoffban mi az amit Peyton megmutathatott volna? Hogy ő diktál? Ennél értelmetlenebbül nem is tehette volna, ha ezért tette volna. De egyébként is, bár PM egy contol freak, és el is vár sok mindent, de nem így. Sose volt ilyen, még Caldwellnek is lejött a pályáról, ha Caldwell azt mondta. Foxnak is. Utána lehet, hogy morgolódna, csóválná a fejét az oldalvonalnál, de biztos vagyok benne, hogy ellent nem mondana. Ilyen értelmetlen, tét nélküli helyzetben meg végképp.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 828 — SB 50 Champion @ Grund
Én úgy emlékszem, de majd keresni kell egy videót, hogy Oswi karbatett kézzel állt, aztán szóltak neki valamit, akkor ment a sisakjáért, de ekkor már a ST vonult le a pályáról. Mire odament a sisakjáért és indult a pálya felé, akkor már PM bement. Most vagy ő értette félre, hogy egyből kell-e bemennie, vagy PM volt geci, vagy csak simán PM nem akarta, hogy lejárjon az idő és inkább bement, ezt valszeg sose fogjuk megtudni. Oswi nem készült rá, hogy be kell mennie, ez nagyon látszott...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 803 — SuperLOL
Vipera!

Egy playről nem lehet szó? Hány példát mondjak, amikor egy playről van szó?

Én azt mondom, ez egy csibészség volt Peytontól. Lehet persze bármi. De mikor melegíteni küldenek valakit vagy beküldik az ifjoncot játszani, az két egész más mondat. Ha figyelmen kívül hagyjuk, hogy külön utasításokat is kap a reménység mielőtt pályára küldik először. Én ezt nem tartom valószínűnek. Ahogy a volt rajtas sisak nem volt rajtad sisak nyuszika, elméletet sem.

Megmutatta, ő megteheti és meg is meri tenni. Nekem ez egyébként tetszik. Ő nyeri a meccseket. Ha baj van, mindenki rá néz. Akkor ennyit jelez. Ő a kulcsember ő is tudja.
Mikor Puskásékat nem akarták megfizetni, egyik meccs előtt még egyszer kérték. Ők azt is megtették, hogy kaptak első félidőben 3 gólt, rúgtak nullát. Félidőben is rákérdeztek, mi van a lóvéval? Megvolt a pénz. Onnantól lemosták az ellenfelet. Nekem ez imponál.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Valamit elég jól csinálhatunk, ha a szezon felénél ez a legnagyobb vitatéma. 😊Tomifinn
Hát ja. Amikor arról szól a média, hogy PM milyen g*ci, hogy szól a scoreboard operátornak, hogy lehetőleg a Denver támadása alatt ne húzza népet, vagy milyen önző, hogy ad még egy plusz handoffot stat padding miatt a negyed végén, akkor általában nyert és jó a csapat. Úgyhogy én várom a további hasonló témákat. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)