Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Azért egy értékelhető punt-ja volt Colquitt-nek, pont azt hagytad ki, saját 35-ről 49 yard a Chargers 16-ig, a második negyedben egy 3&out után, a Chargers első TD-ja előtt..

Egyébként az összes punt-ja IN20 volt az utolsó kivételével (a meccs utolsó előtti play-e volt), nekem az az érzésem, hogy ezt akarják tőle. A 10-en belülre rúgott labdákat sokszor hagyják lepattanni és könnyen lesz touchback, viszont a 10-20 közé rúgottak általában fair catch-el végződnek. Visszahordást nem akarunk, a 20-ra se akarjuk őket engedni, ezért rúg ilyeneket szerintem...

Idén szerintem Colquitt nem lett rosszabb egyáltalán, nettó átlagban 4. a ligában, 36 puntból nem volt 1 TB se és 14 lett IN20, a 20 visszahordott punt-jából meg nem volt összesen 100 yard se. Nem mondom, hogy elit, de hozza, amit kell neki, véleményem szerint...StormST
Nem tudom, de azért egy kicsit meredek szerintem ha ezt akarják. Én úgy vagyok vele, ha 10en belülre be tudja rúgni, akkor rúgja csak. Pláne azoknál a puntoknál amiket írtam. Ott lehet bőven hang time is hogy odaérjenek az ST-ből ütközni, vagy fair catch legyen. És akkor már kapásból saját 10esükön belülről azért jóval limitáltabb a play hívás is. Ha meg bepattan akkor jönnek 20ról 15 helyett na bumm. (/irónia)Bár lehet most csak arra mentünk, hogy minél kevesebbet kelljen haladniuk, hogy ne tudjanak annyi időt égetni (/irónia vége)PM_the_sheriff
Most akkor field position játékot akarsz, vagy nem? 10-en belülre rúgja és 15 yard visszahordás vagy TB, akkor jobb? 4-5 yard még nem field position előny? 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 153
Azért egy értékelhető punt-ja volt Colquitt-nek, pont azt hagytad ki, saját 35-ről 49 yard a Chargers 16-ig, a második negyedben egy 3&out után, a Chargers első TD-ja előtt..

Egyébként az összes punt-ja IN20 volt az utolsó kivételével (a meccs utolsó előtti play-e volt), nekem az az érzésem, hogy ezt akarják tőle. A 10-en belülre rúgott labdákat sokszor hagyják lepattanni és könnyen lesz touchback, viszont a 10-20 közé rúgottak általában fair catch-el végződnek. Visszahordást nem akarunk, a 20-ra se akarjuk őket engedni, ezért rúg ilyeneket szerintem...

Idén szerintem Colquitt nem lett rosszabb egyáltalán, nettó átlagban 4. a ligában, 36 puntból nem volt 1 TB se és 14 lett IN20, a 20 visszahordott punt-jából meg nem volt összesen 100 yard se. Nem mondom, hogy elit, de hozza, amit kell neki, véleményem szerint...StormST
Nem tudom, de azért egy kicsit meredek szerintem ha ezt akarják. Én úgy vagyok vele, ha 10en belülre be tudja rúgni, akkor rúgja csak. Pláne azoknál a puntoknál amiket írtam. Ott lehet bőven hang time is hogy odaérjenek az ST-ből ütközni, vagy fair catch legyen. És akkor már kapásból saját 10esükön belülről azért jóval limitáltabb a play hívás is. Ha meg bepattan akkor jönnek 20ról 15 helyett na bumm. (/irónia)Bár lehet most csak arra mentünk, hogy minél kevesebbet kelljen haladniuk, hogy ne tudjanak annyi időt égetni (/irónia vége)

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Azért egy értékelhető punt-ja volt Colquitt-nek, pont azt hagytad ki, saját 35-ről 49 yard a Chargers 16-ig, a második negyedben egy 3&out után, a Chargers első TD-ja előtt..

Egyébként az összes punt-ja IN20 volt az utolsó kivételével (a meccs utolsó előtti play-e volt), nekem az az érzésem, hogy ezt akarják tőle. A 10-en belülre rúgott labdákat sokszor hagyják lepattanni és könnyen lesz touchback, viszont a 10-20 közé rúgottak általában fair catch-el végződnek. Visszahordást nem akarunk, a 20-ra se akarjuk őket engedni, ezért rúg ilyeneket szerintem...

Idén szerintem Colquitt nem lett rosszabb egyáltalán, nettó átlagban 4. a ligában, 36 puntból nem volt 1 TB se és 14 lett IN20, a 20 visszahordott punt-jából meg nem volt összesen 100 yard se. Nem mondom, hogy elit, de hozza, amit kell neki, véleményem szerint...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 153
Pár gondolat :

-Defense oldalon most egy nagy play (beszopott) van amire emlékszem a 3&20 RZ-ben. Egyébként rendben volt megint, futást lenulláztuk a legnagyobb egy 17 yardos Rivers nevéhez fűződik. Passz védelem is rendben volt, szerintem jónak is mondható, amíg Trevethan sérült addig egy komolyabb TE-re nagyon nincs ellenszer, de Gates akkora klasszis és jó idénye is van nagyon, hogy lehet Trevethannal is megkaptuk volna a két TD-t.

-Sackek most nem jöttek nagyon (csak 2 😀), de a zsebet is sikerült konzisztensen összenyomni viszont Rivers iszonyat jól érzi a nyomást (ahogy Ware is mondta) és nagyon gyorsan elengedte a labdát.

-Harrisnek végre megvan az INT is, nagyon kijárt már neki ilyen űr számok mellett.

-Robynak csendes meccse volt az Allen TD-t szopta be nagyon ami megmaradt, ott meg lehetett volna csinálni a tackle-t.

-Malick Jacksonnak volt megint egy buta unnecessary roughness-e szokás szerint.

-Azért volt megint pár passz ami nem rajtunk múlt egyszer Talib nézte el a coverage-t a másiknál meg Moore nem volt képben.

-Támadó oldalon Hillman megint hozott egy 100 yardos meccset, aminek nagyon örülük, és nem csak gyors szélső futást hívunk hanem küldjük a darálóba középen. Ebből viszont következik, hogy a fal is kezd összeállni futás blokkhoz mert Hillman pont nem power run-ról híres. Ez a két TD-nél is látszott, meg mondjuk egész meccsen tudott dominálni az O fal. Egyéként szerintem lehetne menni ezen a vonalon tovább, sokkal több futással, mert nagyon kelleni fog PO-ra PM-nek a segítség, hogy érezze, hogy nem minden rajta áll vagy bukik (még ha így is van).

-Nem is tudom ki írta tegnap eredménykövetőben, de idén Welkert FR-re használjuk csak? Nekem kicsit hiányzik a játéka, nem tudom mi van a háttérben, lehet csak azt akarjuk, hogy maradjon életben PO-ra de jó lenne nem esne ki a játékból nagyon, pláne ha nagyon éles meccsek jönnek majd PO-ban és ég a ház akkor nyugodtan lehessen dobni rá.

-Sanders hatalmas kaliber, nagyon jó igazolás, teljesen más mint Decker de szükségünk volt egy ilyen gyors kisebb elkapóra a mostani divatos fizikális cornerek ellen. Plussz gazdaságilag is ott van a szeren.

-DT nem normális. Hihetetlen ember. Amilyen alázattal és pontosággal játszik, hogy nem sok ilyent láttam. Tegnap franchise rekordot is döntött a sorozatban negyedik 100+-os meccsel. Amúgy én nem emlékszem, de Ti láttatok már zászlót dobni erre az emberre?

-Caldwellt többet nem akarom látni rosteren. Hihetetlen túlélőművész az ember, nem tudom kinek a kije, de jó lenne elfelejteni. Burse is tud érdekességeket csinálni, mikor pl. engedi lepattani a labdát.

-És ha már végül ST: Colquitt. Nem volt egy értékelhető puntja. Saját 43-asunkról sikerült egy 39 yardosat puntolni az SD 18-asára, szerintem itt nem lett volna akkora elvárás egy inside 10… Aztán SD 47-eséról egy 33 yardos a 14-esre(33 yardos punt), itt is megoldható lett volna az inside 10. Aztán a 34-esünkről az ő 25-ösükre (41 yard). Egy komoly field pozíciós harcban ezt könnyen beszophatjuk. McManusnak egy 53 yardos rontott rúgása volt, ami mérföld magasan beverhető szerintem, bár sérüléssel bajlódott a héten és szelet sem figyeltem, de Prater a “ló” másik oldaláról is beszokta csűrni.

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
most fejeztem be a meccset, mert reggel a 4. negyedre bealudtam de Ricsi kiakaszt

kaptunk hazai pályát, de amennyire rühellem Riverst a viselkedése miatt nem bánom
örülök a W-nek, de azért lesz min dolgozni a Pats előtt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Ne máár 😊Tudod te is hogy nem ezért írtam,az egy másik meccs volt.Ott lefociztatok minket,itt pedig a fumble nagy fordulatot hozhatott volna a meccsbe.Montana
Akkor már említsük meg, hogy a niners a Chiefs ellen legalább ennyire a hazai pálya miatt nyert. Van ilyen és kész.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Volt hátszél, de nyertünk volna nélküle is, az tiszta. De ugyanez egy kevesebb sérülttel felálló Chargers ellen a visszavágón kevés lehet...StormST
Azért nekem ez nem volt teljesen tiszta.Kulcsmomentum volt a fumbli,majd be is mondják de a video megdönti..??Ne vicceljünk már.Egyértelműen az volt,és azt is hozzák ki,majd visszavonják..vicc.
Kicsit több mint 3 perc volt hátra és a Denver 27-eséről jöhetett volna 7-7-nél a chargers.Ehelyett egy hosszú drive és 7-14 a félidő.Kicsit sok a hype PM és a csapat körül,nemzet csapata meg TD rekord..bár nagyot esni igazán csak innen lehet 😀Montana
A múlt hetit gyorsan felejtik sziszkóban 😛Tomifinn
Ne máár 😊Tudod te is hogy nem ezért írtam,az egy másik meccs volt.Ott lefociztatok minket,itt pedig a fumble nagy fordulatot hozhatott volna a meccsbe.
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Volt hátszél, de nyertünk volna nélküle is, az tiszta. De ugyanez egy kevesebb sérülttel felálló Chargers ellen a visszavágón kevés lehet...StormST
Azért nekem ez nem volt teljesen tiszta.Kulcsmomentum volt a fumbli,majd be is mondják de a video megdönti..??Ne vicceljünk már.Egyértelműen az volt,és azt is hozzák ki,majd visszavonják..vicc.
Kicsit több mint 3 perc volt hátra és a Denver 27-eséről jöhetett volna 7-7-nél a chargers.Ehelyett egy hosszú drive és 7-14 a félidő.Kicsit sok a hype PM és a csapat körül,nemzet csapata meg TD rekord..bár nagyot esni igazán csak innen lehet 😀Montana
Szerintem is fumble volt, vagyis inkább lehetett volna annak ítélni, de ettől még, a többi rossz fújás ellenére is, azért erősebbnek éreztem a Broncos-t végig, mint a Chargers-t, így értettem...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
Tomifinn Denver Broncos 947
Volt hátszél, de nyertünk volna nélküle is, az tiszta. De ugyanez egy kevesebb sérülttel felálló Chargers ellen a visszavágón kevés lehet...StormST
Azért nekem ez nem volt teljesen tiszta.Kulcsmomentum volt a fumbli,majd be is mondják de a video megdönti..??Ne vicceljünk már.Egyértelműen az volt,és azt is hozzák ki,majd visszavonják..vicc.
Kicsit több mint 3 perc volt hátra és a Denver 27-eséről jöhetett volna 7-7-nél a chargers.Ehelyett egy hosszú drive és 7-14 a félidő.Kicsit sok a hype PM és a csapat körül,nemzet csapata meg TD rekord..bár nagyot esni igazán csak innen lehet 😀Montana
A múlt hetit gyorsan felejtik sziszkóban 😛
több mint 9 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Volt hátszél, de nyertünk volna nélküle is, az tiszta. De ugyanez egy kevesebb sérülttel felálló Chargers ellen a visszavágón kevés lehet...StormST
Azért nekem ez nem volt teljesen tiszta.Kulcsmomentum volt a fumbli,majd be is mondják de a video megdönti..??Ne vicceljünk már.Egyértelműen az volt,és azt is hozzák ki,majd visszavonják..vicc.
Kicsit több mint 3 perc volt hátra és a Denver 27-eséről jöhetett volna 7-7-nél a chargers.Ehelyett egy hosszú drive és 7-14 a félidő.Kicsit sok a hype PM és a csapat körül,nemzet csapata meg TD rekord..bár nagyot esni igazán csak innen lehet 😀
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Manning mérges az eredményjelzőt kezelő pasira és le fogja teremteni a false start miatt... 😀

Ahogy az NFL.com-os cikk végén is írta a pasi, addig jó, amíg ez a legnagyobb bajunk... 😀

Egyébként benne egy picit rosszabb szájízt hagyott ez a meccs, mint 49ers elleni, több hibát láttam. A zebrák, ahogy meccs közben is írtam, tényleg minket segítettek, bár nem nagyon értem, hogy miért, nem volt igazán szükségünk rá, csak így több fanyalgó lehet esetleg. Erősek vagyunk mindkét oldalon, de valahogy nem érzem annyira erősnek a dolgot, mint amennyire az eredmények alapján tűnhet...

Annak viszont nagyon örülök, hogy van egy kis futójátékunk és nem csak garbage time-ban, Hillman sokkal jobb, mint amit vártam tőle és Thompson is jól kiegészíti, így Ball-nak se kell annyira sietnie vissza, sőt igazából még majd villantania is kell valamit, hogy biztos legyen a helye a kezdőben...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Volt hátszél, de nyertünk volna nélküle is, az tiszta. De ugyanez egy kevesebb sérülttel felálló Chargers ellen a visszavágón kevés lehet...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én is, és nem örülök neki, mert elveszi - de legalábbis rontja - a győzelem ízét. Borzasztó home fieldnek nem mondanám, de a kétes ítéletek zömét felénk fújták (sajnos).

A TE védekezést meg kell oldanunk a Pats elleni meccsig, mert az ma nagyon nem működött. Amúgy rendben volt a meccs. Jó csapat ellen jobbak voltunk, megérdemelten nyertünk. Innentől kezdve a fújás csak a különbséget befolyásolta, azzal meg úgyis kitörölheti mindenki, semmit nem jelent.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Győzelem meg van, végsősoron simább volt mint gondoltam volna, és érdemtelennek se nevezném semmi esetre, de a fumble az fumble volt, megmozdult a labda mielőtt földet ért volna a könyök, az INT előtti holding pedig az új felfogás szerint lehet h jogos, akkor szimplán fasszág, egyébként meg megint egy ajándék, amikből végül 14 pontot feltettünk a táblára...

Jobbak voltunk, megérdemelten nyertünk, de egy kcisit megfújtak azért minket a bírók, én legalábbis úgy érzem...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
a Ware-Von amúgy nekem jobban tetszik mint a Von-Doom volt, pedig az is csettintős volt
én is 20ban bízok, a rekord idén még esélytelen

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
legalább 8 😉

szurkolok, h meg legyen neki a 20, szvsz nem irreális, illetve, h Ware-rel együtt 40, az asszem NFL rekord lenne passrusher párostól

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
hülye kérdés, de szerintetek Vonnak hány sack jöhet össze idén?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
actives: Broncos - Montee Ball, Omar Bolden, Steven Johnson, Kapri Bibbs, Ben Garland, Mitch Unrein, Michael Schofield

Latimer aktív!

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Lement az idény több, mint harmada, ideje ismét összeállítani a peterk féle számított power rankingot. 😊 Itt elérhető a 7. heti (illetve a korábbi hetek is, akit a még kevésbé értékelhető eredmények is érdekelnek 😊). NFL Power Rankings by peterk.

Jó böngészést. 😊

(Aki nem emlékezne már, hogy hogyan számolom: az NFL csevegőbe is betettem a rankingot és ott leírtam, hogy hogyan készül.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Manning bemikrofonozva a vasárnapi rekord döntő meccsen:

 www.nfl.com/videos/inside-the-nfl/0ap3000000415667/Inside-the-NFL-Manning-wired-on-record-breaking-day


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
xrace77 Denver Broncos 4 469
Felipe Ríos 😀😀

több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
 nflfilms.nfl.com/2014/10/20/sneak-peek-terrell-davis-a-football-life/

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Egy franchise taget lehet használni. Exclusive vagy nem, de egyet. Hozzá lehet egy transition taget is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Clark futáshoz kevés volt, mondjuk nem tudom, h pass protectionben mitől esett vissza, de úgy tűnik nem vált be. Clady gyengélkedését betudom a sérülésének, Vasquezre meg mondjuk nehezebb feladat hárul így h nem OF van mellette...
Black_Adder
Vannak kifejezetten egyoldalas tackle-ök, akik számára a másik oldalt egyszerűen idegen az a mozgás, amit egyébként az egyik oldalt jól csinálnak. Nem kizárt h Clark is ilyen.empty taxi
Ha ez igaz, kár, hogy erre nem jött rá az edzői gárda korábban. Volt rá egy offseason...peterk2005
Nem tudom egyetemen melyik oldalon játszott Clark. Nálunk 2011ben extra OL ember volt zonereadnél, aztán tavaly LT. Nem emlékszem h korábban valaha láttam volna a jobb oldalon, szal lehet tényleg ez a baj...

Edzésen hoztak neki egy ellenfelet Justice személyében (pontosabban maradt tavalyról, de TC előtt arról volt szó, h open competition köztük), csak ő meglepetésre a rostert se élte meg. Draftoltak viszonylag elől, egy potenciális RTt, csak nem volt jó TCn, maradt Clark, nincs jobb. Most Cornick se szorította őt véglegesen ki. Könnyen lehet h kap még egy esélyt, de elsőre semmivel se volt jobb Clarknál.

Jövőre vagy Schofield, vagy egy mags draftpick. Utóbbi persze függ attól, h a Thomas×2, Harris, Knighton négyesből mennyit sikerül megtartani. 2 hosszabbítás és 2 fr.tag szvsz belefér, de ki tudja mik Elway tervei... De az még nagyon odébb van. Annyira nem rossz az OL h PM ne tudná kompenzálni azt (eddig legalábbis), szezon közben erősíteni meg mostmár úgyse tudunkBlack_Adder
Úgy tudom, hogy egy csapat csak 1 franchise tag-et használhat egy évben...

Így utólag talán jobb ötlet lett volna Franklin-t kint hagyni RT-ben és G poszton kísérletezgetni, egy rossz RT passz szempontból szerintem veszélyesebb, mint egy rossz G. Mindegy, most már ezzel főzünk, remélem minél jobban... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Érdekesség h a "passhappy" ellenére jelenleg 5 RB-t tartunk a rosteren.Általános Doktor
Kellenek a plusz blokkoló emberek. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)