Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Ez volt a nagyjából teljes gázon pörgő Broncos, ez kb. bárki ellen elég lenne... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
xrace77 Denver Broncos 4 469
Nem várt sima győzelem, PM csúcsdöntéssel. A labda mindkét oldalán remek teljesítményekkel. 😊
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azt csiripelik a madarak h Paul Cornick fog kezdeni Clark helyén az RT poszton. Chris nem volt eddig túl megbízható, de engem ettől függetlenül meglep a dolog.Általános Doktor
Az enyhe kifejezés, hogy nem volt megbízható. Az egész fal a képességei alatt játszik eddig szerintem - beleértve Clady-t is -, de Clark aztán különösen. (Eddig) sokkal gyengébb, mint tavaly volt az elvileg nehezebb LT poszton. Se futás blokkban se passz blokkban nem virít, többször is megverik, és ennek a tetejébe még rengeteg flaget is összeszed. Ha valami visszatartotta az offense-et az eddigi meccseken, az leginkább az volt, hogy elsőre csak 2-3 yardot tudtunk futni, aztán másodikra meg false start, holding, és máris harmadik és sokakat kellett (időnként volna) megoldani.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
#Broncos inactives: WR Latimer 😕 , RB Ball, CB T. Carter, LB Barrett, G Garland, T Schofield and DT Unrein.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Közben a Chiefs tett nekünk egy kis szívességet és San Diegoban megverte a Chargerst. Ha ma este sikerül nyerni, akkor meglesz a lépéselőny, ami el is kéne a @KC, @SD meccsekre.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A Chiefs elkapta a Bolts-ot. Bánjuk? Nem bánjuk. 😉


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Azt csiripelik a madarak h Paul Cornick fog kezdeni Clark helyén az RT poszton. Chris nem volt eddig túl megbízható, de engem ettől függetlenül meglep a dolog.
| Bár elég sokszor észrevettem h 6 falemberrel állunk fel, ezekben az esetekben pedig -ha jól tévedek- a 71-es Cornick állt fel a fal jobb oldalára. |
Kíváncsi vagyok h mi lesz (lesz-e bmi) ebből...

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
sajna kimarad a meccs, de sebaj holnap pótlom addigis info stopot csinálok magamnak 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
xrace77 Denver Broncos 4 469
Gameday!
Holnap zombi hétfő! 😊

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Elwayt rookie GM-nek nézték 😀
Adam Schefter @AdamSchefter
Seattle proposed sending Percy Harvin to Denver, sources say, in exchange for Pro Bowl TE Julius Thomas. Broncos never pondered it. No.empty taxi
Caroll. 😀 Végülis megpróbálni meg lehet. 😊

Nekem pedig az lenne a vágyam, hogy idén először az oline játsszon igazán jól. (Merthogy szerintem eddig saját képességeik alatt teljesítenek idén.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
sztem kb 2-3 hete várjuk ezt mindannyian 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Injury report (kb. ugyanaz, mint múlt héten):

Out: Ball
Probable: Bolden, Bruton, Harris, McManus, Nelson, Thompson

Ahogy múlt héten meccs alatt írtam, bízom benne, hogy ezen a héten Cladwell neve lesz az inaktív listán Latimer-é helyett...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Elwayt rookie GM-nek nézték 😀
Adam Schefter @AdamSchefter
Seattle proposed sending Percy Harvin to Denver, sources say, in exchange for Pro Bowl TE Julius Thomas. Broncos never pondered it. No.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
még tradelheti a jets....

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Azt hiszem ez után elég nyugodtan kijelenthetjük, hogy Harvin idén többet a mi levesünkbe már nem fog beleköpni... 😛StormST
azért erre nem vennék mérget, simán benne lehet egy WC a jetsbe, ha elkezd rendesen működni a támadósorNegritis
az lenne a Super Bowl-éra 2. esete ilyen mérlegről 😀Höri
1-5re emlékeztem valamiért, de az hogy 2. eset lenne bizonyítja hogy nem elképzelhetetlen 😀Negritis
ráadásul a Bengalsnak 44 éve sikerült, szóval épp itt az ideje.

több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
Azt hiszem ez után elég nyugodtan kijelenthetjük, hogy Harvin idén többet a mi levesünkbe már nem fog beleköpni... 😛StormST
azért erre nem vennék mérget, simán benne lehet egy WC a jetsbe, ha elkezd rendesen működni a támadósorNegritis
az lenne a Super Bowl-éra 2. esete ilyen mérlegről 😀Höri
1-5re emlékeztem valamiért, de az hogy 2. eset lenne bizonyítja hogy nem elképzelhetetlen 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Azt hiszem ez után elég nyugodtan kijelenthetjük, hogy Harvin idén többet a mi levesünkbe már nem fog beleköpni... 😛StormST
azért erre nem vennék mérget, simán benne lehet egy WC a jetsbe, ha elkezd rendesen működni a támadósorNegritis
az lenne a Super Bowl-éra 2. esete ilyen mérlegről 😀

több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Hát ha ez a Jets becsúszik a PO-ba, akkor megeszem a kalapom... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Áhh, 1-6-al állnak, ha mostantól minden meccset hoznak akkor is max. 10-6-al végeznének. Innen a westből tuti (legalább) 2 csapat megy a playoffba, és a northból is gyanúsan 2 ott lesz (Cincy, Ravens). Az meg kizárt, hogy a Jets nyerje a csoportot. Ha netán valami hatalmas leolvadás történne a Patriotsnál - ami nem fog -, akkor is a Miami vagy a Bills behúzná előttük a divíziót.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
Azt hiszem ez után elég nyugodtan kijelenthetjük, hogy Harvin idén többet a mi levesünkbe már nem fog beleköpni... 😛StormST
azért erre nem vennék mérget, simán benne lehet egy WC a jetsbe, ha elkezd rendesen működni a támadósor

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Azt hiszem ez után elég nyugodtan kijelenthetjük, hogy Harvin idén többet a mi levesünkbe már nem fog beleköpni... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mint tavaly a Richardson trade az Indy-nek. Ha annyira jön be ez a Jets-nek, akkor Ryan állása semmivel sem lesz ettől kisebb veszélyben. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician

nfl.com face oldalán 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Hát igen, Talib jól játszik, jól játszik, de valahogy valami nem az igazi. Valóban nem lenne igaz azt modnani, h rosszul játszik, sőt, de valahogy valami mégis hiányzik. Ugyanakkor ha ő nem lenne, és a depth eggyel feljebb tolódna, na azt láttuk tavaly, h mit jelent. Én nem lennék csalódott akkor se ha így jtásszaná végig Talib az évet, csak tudom h tud ennél többet is.
Ha Chris Harris így játssza végig az évet, akkor fizetek az insider statokért a PFFnek, és posztert csinálok belőlük 😀. Kár h a Pro Bowlhoz, All Prohoz inkább INTeket kell gyűjteni, amíg meg nem jegyzik valaki nevét, de ez legyen a legnagyobb gondunk, amíg a védelem egyre inkább 2012t idézi... (top 5 ypg, top10ppg, top3 ypp, top 5 futás ellen, top10 passz ellen, top10 sackek terén, igaz átlagon alul TO differencia)

Más
A ManningTDvel rendelkező játékosok rangsora
 grantland.com/the-triangle/peyton-manning-ranking-every-player-touchdown-pass/

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Talib eddig engem se győzött meg, de azért mentségére szolgál nálam, hogy kb. ugyanabban a helyzetben van, mint Champ volt az utolsó években, hogy már csak azért is kevesebbet dobnak felé, mert ő az, aki, így viszont ha mégis dobnak és ott elkapás van, vagy hiba, azt könnyebb nekünk észrevenni...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!