Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Hát ha valamikor, akkor én pont akkor nem adnám neki.😊 Már persze nem 1st down-ra, mert akkor alap, hogy két szélső passzt megpróbáljunk, akár TD-re akár, hogy közelebb jussunk. De 4.-re biztos, hogy rúgatnám. Annak ellenére is, hogy Manning idejének talán legjobb Colts-át éppen az ütötte el a playoffban a továbbjutástól, hogy az addig az NFL történelem legpontosabb lábú rúgója (Vanderjagt) a meccs végén kulcs pillanatban kihagyta. 😊

De egy FG-ban akárki rúgja, sokkal több az esély, mint 30-ról egy passzban. Az gyak. hail mary, mert az ellenfél tuti 9 defensive back-el állna fel.peterk2005
Ez igaz, csak arra akartam rávilágítani, hogy ha egy ilyen támadópotenciállal bíró csapat folyamatosan csak a tutira játszik (konzervatív hívások, sok futás, ha nem is 30 yardról, de 45-ről már FG-vel próbálkoznak... stb.) akkor meg is érdemli a sorsát. (Ami nem SB-t jelent persze). Oda kell adni PM-nek a labdát, hogy néhány védelem romboló futás mellett azt csináljon amit akar, és egész addig ott is kell hagyni, amíg esetleg a 4&valamire a kicker komfortzónájába nem ér a támadás. Erre meg aztán tényleg nem kell egy sztár rúgó

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
a) Arians offensive guru, a védelmet nem ő fogja felkészíteni, akármennyit is tud Manningról. (Crenneltől pl. sokkal jobban tartanék, pedig vele sosem dolgozott.)
b) Szerintem már Floyd a veszélyesebb elkapó, nem Fitz. Nem tudom a kor érte-e utol, vagy a playeket hívják inkább Floyd-ra, de idén eddig ezt láttam. Szóval a matchup inkább a Floyd és a védője között lehet, aki nem tudom ki lesz. (Lehet éppen ezért Talib is, de lehet, hogy Roby).
c) Ez DT-n múlik. Ha egészséges lesz és jó napja lesz, nincs jelentősége, hogy ki fogja.
d) Ez bőven benne lehet.
e) Palmer nem fog játszani. 😊
f) Ebben van veszély, lásd b) pont.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Prater rúgott már nem egyszer sikeresen 50+ról győztes vagy egyenlítő FG-t az utolsó másodpercekben vagy a hosszabbításban azzal nincs baj, nagyobb az esélye mint egy sikeres hail marynek, de az említett szitu nem is a hailmary esete.

Sok függ a körülményektől.

Ha van időkérés, akkor mindenképp megéri közelebb menni, vagy akár egyszer end zoneba is bedobni, úgy h vagy senkié, vagy valamelyik magas elkapónké legyen.
Ha nincs időkérés, akkor veszélyes a helyzet. Egy sackkel nagyon sok idő elmegy. Ha nincs időkérés és 3rd down, akkor egyértelműen rúgnék, akkor ugye spikeolni se tudnánk már. Ha nincs időkérés és 1st vagy 2nd down, akkor még meg lehet próbálni egy passzt, főleg ha addig a drive-ban nem döcögött a szekér, de akkor már elég szűk a mozgástér, vagy szélre kell passzolni, h ki lehessen menni oldalra, vagy az endzone-ba, amivel majdnem el is megy az a 20mp, mire felérnek az emberek.
Ha csak egy passzra van lehetőség, akkor gondolkodás nélkül rúgnék

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Szerintetek melyik lehet a nagyobb bukta tényező a vasárnapi meccsen?
a.) Arians, de főleg Moore ismerii PM minden rezdülését, beleértve persze a gyengeségeit is
b.) Fitzgerald VS Talib, ahol néhány benyelt játék után Talibnak elszáll az agya és juszt is ball hawk vagy big hitter üzemmódba vált
c.) Patrick Peterson VS DT, látván mennyire dadog Thomas kezében a labda, 1-2 felpattanó INT benne lehet
d.) Aktuális futótól egy meglepetés fumble
e.) Palmer valahogy visszavedlik a Bengals-os énjébe és GOD módba kapcsol
f.) Floyd vagy Ted Ginn sorra húzza be a +20 yardos elkapásokat, amihez a DB állomány majd jó szokásához híven asszisztál

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát ha valamikor, akkor én pont akkor nem adnám neki.😊 Már persze nem 1st down-ra, mert akkor alap, hogy két szélső passzt megpróbáljunk, akár TD-re akár, hogy közelebb jussunk. De 4.-re biztos, hogy rúgatnám. Annak ellenére is, hogy Manning idejének talán legjobb Colts-át éppen az ütötte el a playoffban a továbbjutástól, hogy az addig az NFL történelem legpontosabb lábú rúgója (Vanderjagt) a meccs végén kulcs pillanatban kihagyta. 😊

De egy FG-ban akárki rúgja, sokkal több az esély, mint 30-ról egy passzban. Az gyak. hail mary, mert az ellenfél tuti 9 defensive back-el állna fel.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de ha 20 másodperc van hátra az órán és 2 pontos hátrányban támad a csapat az ellenfél 30 yardos vonalán én inkább adnám PM-nek a lasztit, hogy hajítsa valamelyik Thomas felé 3-szor, mint hogy lefuttassam az órát és rábízzam egy kickerre a dolgot. Függetlenül attól, hogy Prater vagy McManus van ott.

Lehet, hogy jó mind a kettő, és a MileHigh-on bedurrantják 60 yardról, de a PO-ba Vinatieri szerű kötél idegek kellenek inkább mint a Janikowski féle bika láb.

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Meglepő, de ez van. Ha kirakták Prater-t, akkor azt nem a pénz miatt, ez majdnem biztos. A pénz miatt elég lett volna idény végén is kitenni. Akkor pedig vagy Praterrel lehet valami olyan probléma amiről nem tudunk, vagy pedig McManus néz ki olyan jól, hogy benne látják a hosszú távú megoldást, és úgy döntöttek meglépik. Reméljük az utóbbiról van szó, és bejön.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Mondjuk meg lehtett volna várni, míg McManus élesben is lő 50+ról, míg kivágjuk a Pro Bowl kickerünket, de azért könnyen lehet h McManus tudja nagyjából ugyanazt mint Prater, csak a létező legkisebb fizetésért. Ezen kívül számunkra egy Pro Bowler kicker igazából luxus, nem szükség. És a 2 DUI ügy se erősíti a helyét. Baszki annyi pénzből nem telik sofőr szolgálatra, ráadásul hallottam olyat is valahol, h a szakszervezet fizetné nekik...

A 7. kör nem fog hiányozni, már a 6-ban is azt fogjuk nézni, h ki olyan, akit IRre lehet tenni rookieként...

A 2 Thomasszal, Harrisszel és Knightonnal mindenképp hosszabbítani kéne, posztjukon valamennyien top FAk lesznek jövő tavasszal, őket nem tudjuk más FAval olcsóbban helyettesíteni, kell minden dollár...

Nem azt mondom h jó döntés volt most kickert váltani,
- olyan poszt amin el lehet veszteni mérkőzéseket. A legfontosabbakat is. Ha egy kihagyott FG maitt búcsúzunk a PO-ból vagy vesztjük el a SBt elő lesz még véve ez a move
- Prater a legfontosabba FG-oknál volt a leginkább elemében. Lásd 2011. Ez egy olyan dolog, amit edzésen nem lehet kideríteni, h valakiben meg van-e vagy sem. Ehhez az kell, h élesben rúgjon walkoff FG-t, és lássuk bemegy-e vagy sem... Lehet h amióta itt van PM nem kellett ilyen FG-t rúgni, sőt úgy általában kevés meccet nyertünk 3mal vagy kevesebbel, de az nem jelenti azt, h a jövőben ne lehetne olyan szitu, h pontokat tekintve -2nél 55yardos FG kelljen rúgni... Akkor 100ból 100× Pratert választanám McMAnus helyett

Ugyanakkor
- amíg nem lesz ilyen szitu, majdnem teljesen mindegy, h ki a Kicker
- Prater hasonlóan "senki" volt, mikor átvette Elam helyét mint most McManus. McManus az első meccsek alapján tán még biztatóbb is, bár PSben kihagyott 2 50+os FG-t...
- Prater se volt hibátlan a POban clutch ide vagy oda... Tavaly megérdemelten volt Pro Bowler, de vajon konzisztensé vált, vagy csak épp jól jött ki neki a lépés? A 40 és 50 yard közti FG-okra lehet h inkább McMAnust választanám már most is...
- Ha McManust vájguk ki, ő is azonnal új gazdára lel, és Prater ügyei mellett nem biztos, h nem kéne a közeljövőben használható kicker után nézni.

Egyébként nem tudom h beírtam-e akkor, de amikor kiderült h kell replacement kicker, több forrásból is lehetett hallani h fiatal kickert keresünk. Nem veteránt, akiben megbízhatunk 4 meccsig, hanem egy fiatalt, aki bevállhat és átveheti Prater helyét évekre. Ettől függetlenül egy órával ezelőttig egyáltalán nem bíztam abban, h McManusban ezt megtaláltuk, de nem annyira elkapkodott lépés ez, mint elsőre gondolhatná az ember.

A félreértések elkerülése végett, a jelenleg rendelkezésre álló információk alapján, Prater mellett döntöttem volna, de nem irracionális választás McManus se (ellenben a Dumervil cuttal, vagy Colquitt mega dealjével). Hogy jól jártunk-e azt majd az idő eldönti...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
PR szöveg az egész, biztos vagyok hogy volt valami más is a háttérben (eltusolt alkohol ügy?)

több mint 9 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Elway beszívott, vagy mi??? Komolyan mondom. Ezen spórolunk? Colquitt még szar is és 3 milláért rugdalódzik Ráadásul ki sem tudjuk baszni. Ne legyen igazam, de fog még Prater hiányozni...




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 234 — The Mathematician
ez mi?!

"Parting ways with Matt Prater — the longest-tenured player on our roster — was a very difficult football decision. On behalf of our entire organization, I want to thank Matt for his seven seasons with the ‪#‎Broncos‬ and wish him well going forward." - #Broncos EVP/GM John Elway

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
kiraktátok Pratert, mi pedig kaptunk így egy 7. kört


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
előre elnézést kérek a borzasztó fantáziafutball kérdésemért.
szóval Trevathan beállásával szerintetek Marshallt már nem éri meg foglalkoztatnom hétvégén, kezdőként?Höri
Engem is foglalkoztat a kérdés, mert nálam is rosteren van mindkettő. 😊

Az biztos, hogy Trevathan a 3 downos LB, és ő is lesz, ha visszajön. Ezzel valamenyit biztosan csökkenni fog Marshall snapszáma. Ugyanakkor egyrészt nickelben Irving helyén szerintem szerephez jut, hiába játszott Irving is elég jól eddig. Másrészt Del Rio elég sokat rotálja a front7-t, Von Miller és Trevathan cseréjeként lesz elég snapszáma úgy gondolom. Ja, és Harris és Miller is az első meccsükön még elég limitált snapszámban voltak a pályán, szerintem az első meccsén Trevathan sem fog még teljes terhelést kapni. Úgyhogy ezen a héten még inkább Marshallra szavazok, aztán majd meglátjuk.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
előre elnézést kérek a borzasztó fantáziafutball kérdésemért.

szóval Trevathan beállásával szerintetek Marshallt már nem éri meg foglalkoztatnom hétvégén, kezdőként?

több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nem tudom szerepelt-e már, de ez egy egészen jó kis oldal felvezetés gyanánt:

 ironrank.com/football/Denver-Broncos-vs-Arizona-Cardinals

(Bár nem tudom mennyire komolyan vehető ez az IRON RANK.....)

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ja, én játékosra gondoltam, és semmilyen DA monogramú nem ugrott be. 😊peterk2005
David Ausberry (ő még Raiders játékos is!), Dwayne Allen, Danny Amendola, David Amerson, Davante Adams, Dri Archer, Derek Anderson, Danny Aiken
Asszem ennyi 😊empty taxi
David Ausberry. Érthetetlen, hogy nem jutott eszembe... O_O


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Ja, én játékosra gondoltam, és semmilyen DA monogramú nem ugrott be. 😊peterk2005
David Ausberry (ő még Raiders játékos is!), Dwayne Allen, Danny Amendola, David Amerson, Davante Adams, Dri Archer, Derek Anderson, Danny Aiken
Asszem ennyi 😊empty taxi
És Deyton Anning


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Ja, én játékosra gondoltam, és semmilyen DA monogramú nem ugrott be. 😊peterk2005
David Ausberry (ő még Raiders játékos is!), Dwayne Allen, Danny Amendola, David Amerson, Davante Adams, Dri Archer, Derek Anderson, Danny Aiken
Asszem ennyi 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
közbe DA-t kitette a raidersNegritis
Ki az a DA? (Hadd ne kelljen már rákeresnem, bevállalom a hülyének látszást inkább. 😊)peterk2005
Dennis Allen, aki tőlünk mint DC ment oda HC-nek
bár mi akkor féltettük asszem beváltNegritis
Ja, én játékosra gondoltam, és semmilyen DA monogramú nem ugrott be. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Sziasztok ! Mire számítanak a Broncos topikban a szurkolók a hétvégi meccsel kapcsolatban? Milyen hírek jönnek a Denver környékéről, milyen nyilatkozatok születtek?Leon78
Majdnem teljes erőben várhatjuk a meccset., ha minden igaz visszajöhet Trevathan a tavalyi leading tackler, Welkernek törölték az eltiltását és agyrázkódása sincs épp, jelen állás szerint nem lesz nevesebb hiányzónk

Az offense meglepően rozsdás volt az első 3 meccsen (denveri léptékkel nézve)
QB: PM idén is MVP formában
WR: DT-nek van valami a lábával, játszik, de dekoncentrált, Sanders viszont minden várakozhást felül múl. Welker úgy tűnik rendben van, 3rd downoknál ő kb a legfontosabb játékos PM után...
TE: Orange Julius mégjobb mint tavaly volt, Tamme sok helyen még mindig kezdő lehetne, Green nem túl feltűnő, de a Hox ellen a sérülésével megszűnt a futójáték (nem biztos, h az ő hiánya miatt, de h csere blokkoló TE nincs az biztos)
RB: Csak kiegészíteni tudják a futójátékot, de szezon előtt is ez volt az elvárás. Ball hozza contact után is a yardokat, de bigplay faktor nem nagyon van.
OL: Pass protectionben nagyon jók, futáshoz eddig súlytalanok voltak, de a 2 nagyon jó védelem ellen játszottunk, igaz, most jön harmadik...

A védelem úgy tűnik kezd összeállni, Miller és Harris a sérülésük után meccsről meccsre többet tesznek hozzá
Edge rushers: Sok nyomás, vannak sackek is...
Interior DL (Knighton, Sly williams, Wolfe): Futni nehéz ellenük, Lyncht is sokszor megállítottuk a LoS mögött, de pl a KC Charles nékül se volt reménytelen ellenünk a földön. A rotáció elég jó.
LB: Brandon Marshall nagyon jól helyettesítette Trevathant, aki úgy tűnik most visszatérhet. Irving kellemes meglepetés, de azért Trevathannel és Millerrel ellentétben nem biztos, h every down LB, de ha lesz módunk cserélgetni, Bmarshnál jobb nickel LB nem kell szvsz
CB: Akárcsak tavaly, a nevekkel nincs baj, az összkép mégse jó. Chris Harris szvsz a legalulértékeltebb CB, tavaly 65 körül volt a DPRje, ami top5, a PFF gradeek alapján is kb ott van a posztján, kifejezetten jó futás ellen. Talib viszont kicsit bénázott a Hox ellen, volt egy personal faultja is, viszont eddig 2 INThez segítette hozzá a csapatot, az egyiket Moore a másikat Harris kezébe ütve. Robyra rá lehet szállni, nem játszik rosszul, de ha folyamatosan megy felé a labda fog hibázni... Boldenre vagy Carterre kb automatikus a 1st down...
S: Wardtól lehet félni, Moore átlagos FS. A cseresor aggodalomra adhat okot...

ST: Ezen csak veszthetünk. Colquitt szar punter, McManus eddig nem rontott, de nem sok FG-t lőtt 20 yard fölül, a returneinktől inkább nekünk kell félni

Nem nagyon van időm mostanában más csapatokat követni, de a Kártyák eredményei magukért beszélnek, ki-ki mérkőzésre számítok. Sajnos kikaptunk a Hoxtól, egymás után két vereség meg nem kéne, nektek viszont "csak" egy interconference meccs idegenben, magaslati levegőn, úgyh lehet h mi kicsit jobban fogunk harapni. A hazai pálya szerintem felénk billentni a mérleg nyelvét, de - közhely - bármi megtörténhet és az ellenkezője is...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
közbe DA-t kitette a raidersNegritis
Ki az a DA? (Hadd ne kelljen már rákeresnem, bevállalom a hülyének látszást inkább. 😊)peterk2005
Dennis Allen, aki tőlünk mint DC ment oda HC-nek
bár mi akkor féltettük asszem beváltNegritis
Emlékeim szerint aránylag tisztességesen nyelte az Allen-féle védelem a yardokat, viszont az erős pass rushnak hála a labdaszerzés is jól ment.empty taxi
Egy ligalegeslegutolsó védelemből csinált olyat, ami közepes csapatok ellen végig meccsben tartotta a csapatot és az utolsó 5 percben jöhetett Tebow 0-15-ről, 0-10-ről egyenlíteni/fordítani. Jó QBk ellen, mint pl Brady, Rogers vagy Stafford 40 pont fölött és 400 yard fölött kaptak. De az még egy lényegesen gyengébb D# állomány volt, a rebuilding 1. évében...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 944 — Defender
Sziasztok ! Mire számítanak a Broncos topikban a szurkolók a hétvégi meccsel kapcsolatban? Milyen hírek jönnek a Denver környékéről, milyen nyilatkozatok születtek?
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
közbe DA-t kitette a raidersNegritis
Ki az a DA? (Hadd ne kelljen már rákeresnem, bevállalom a hülyének látszást inkább. 😊)peterk2005
Dennis Allen, aki tőlünk mint DC ment oda HC-nek
bár mi akkor féltettük asszem beváltNegritis
Emlékeim szerint aránylag tisztességesen nyelte az Allen-féle védelem a yardokat, viszont az erős pass rushnak hála a labdaszerzés is jól ment.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 234 — The Mathematician
közbe DA-t kitette a raidersNegritis
Ki az a DA? (Hadd ne kelljen már rákeresnem, bevállalom a hülyének látszást inkább. 😊)peterk2005
Dennis Allen, aki tőlünk mint DC ment oda HC-nek
bár mi akkor féltettük asszem bevált

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
közbe DA-t kitette a raidersNegritis
Ki az a DA? (Hadd ne kelljen már rákeresnem, bevállalom a hülyének látszást inkább. 😊)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)