Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Csak Trevathan sérülése ne legyen súlyos...peterk2005
A térde tört ismét. 3 - 6 hét. 😕akike
Laikusként inkább jobb hír mint rosszabb, h nem ugyanaz a csont, mert múltkor a térde alatt valami, most meg fölötte, de a sorsolás talán legkritikusabb 3 hetét biztosan kihagyja, SF, SD, NE, és a realitás azt súgja, h valszeg ennél többet is. Egy shorterm IRen vagy hogy híjjákon se lepődnék meg...

kurvaélet

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Csak Trevathan sérülése ne legyen súlyos...peterk2005
A térde tört ismét. 3 - 6 hét. 😕




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Csak Trevathan sérülése ne legyen súlyos...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Döcögött, de meglett, a többit máskor vagy mástól... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
xrace77 Denver Broncos 4 466
Hivatalos inaktív lista.



Senki se feledje, ma 19:00-kor kezdődik a mérkőzés. 😊
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egyetértek, de azért a profizmust és a kialakult "meccsrutint" ne keverjük össze a végletekig felspannolt koncentrációval.flzoli
Én csak amatőr szinten sportoltam: kéziztem (Győrben az a menő a foci mellett). Amikor olyan csoportban játszottunk, ahol mi voltunk a legjobbak, akkor tényleg volt szauna, ökörködés, minden. De aztán felkerültünk, mi lettünk a kis csapat, és akkor érdekes módon minden meccsre úgy mentünk, mint akik vért ittak, mert bizonyítani akartunk. Hétről hétre. Szóval szerintem nem az időszakon múlik, hetente is fel lehet spannolódni, ha a motiváció megvan. Nem állítom és nem is hiszem, hogy minden egyes játékosnál megvan (halljuk azért a sztorikat ugye), de hogy a többségüknél megvan a hatalmas motiváció hétről hétre, abban biztos vagyok.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nem lebecsülés, egyszerűen az erőviszonyok objektiv megítélése. Az baromira álszent duma akár a sportolók/vezetők/szurkolók részéről, hogy minden meccs ugyan olyan fontos, és mindegyiken pontosan annyira kell koncentrálni meg ráfeszülni, mert bárki megverhet bárkit. Nem kell és nem is lehet 16 meccset 10000%-an végigpörögni, erre jók az ilyen meccsek, amelyek egy közepes teljesítménnyel is hozhatóak. (Most az extrém dolgokat és eseteket hanyagoljuk).flzoli
Azért az NFL más, mint a kosárlabda vagy a foci, arra a 16 meccsre fel lehet készülni maximális koncentrációval. Természetesen ezt is emberek játsszák, nyilván egy csoportrangadó, egy playoff meccs, vagy akár az SB előtt más mentális állapotban vannak az edzők és játékosok is. Így mást is jelent(het) a maximális koncentráció. De az adott helyzethez képest biztos vagyok benne, hogy minden csapat és a stáb minden meccset ugyanolyan komolyan vesz és teljes intenzitással készül.

Persze az esélyek ettől még esélyek, és a csapatok ereje is adott. Úgyhogy én is úgy gondolom, hogy ezt a meccset sok hiányzóval is meg kellene tudni nyerni, és ezzel nem nézem le Ryan-éket.peterk2005
Egyetértek, de azért a profizmust és a kialakult "meccsrutint" ne keverjük össze a végletekig felspannolt koncentrációval. Az utóbbit nem is lehet hétről hétre produkálni, erre próbáltam utalni az előzőekben. Persze fél munkával és hozzáállással az eredmény is olyan lesz, de ez a fajta nagyképűség azért ettől a csapattól nagyon távol áll. Ebben az AFC-ben jelenleg a Pats, SD, Bengals esetleg Colts elleni meccseket leszámítva mindenki ellen "kötelező" a győzelem egy SB aspiráns gárdától.

PM-nél nagyobb profit én még nem igazán láttam a sportpályán, így amíg ő aktívan hajigál Broncos mezben kb. garantálni lehet a profi, lelkiismeretes és koncentrált hozzáállást a meccsekhez (O# részről legalább is)

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem lebecsülés, egyszerűen az erőviszonyok objektiv megítélése. Az baromira álszent duma akár a sportolók/vezetők/szurkolók részéről, hogy minden meccs ugyan olyan fontos, és mindegyiken pontosan annyira kell koncentrálni meg ráfeszülni, mert bárki megverhet bárkit. Nem kell és nem is lehet 16 meccset 10000%-an végigpörögni, erre jók az ilyen meccsek, amelyek egy közepes teljesítménnyel is hozhatóak. (Most az extrém dolgokat és eseteket hanyagoljuk).flzoli
Azért az NFL más, mint a kosárlabda vagy a foci, arra a 16 meccsre fel lehet készülni maximális koncentrációval. Természetesen ezt is emberek játsszák, nyilván egy csoportrangadó, egy playoff meccs, vagy akár az SB előtt más mentális állapotban vannak az edzők és játékosok is. Így mást is jelent(het) a maximális koncentráció. De az adott helyzethez képest biztos vagyok benne, hogy minden csapat és a stáb minden meccset ugyanolyan komolyan vesz és teljes intenzitással készül.

Persze az esélyek ettől még esélyek, és a csapatok ereje is adott. Úgyhogy én is úgy gondolom, hogy ezt a meccset sok hiányzóval is meg kellene tudni nyerni, és ezzel nem nézem le Ryan-éket.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
A kis csapatok elleni meccseket pont ugyanolyan komolyan kell venni, mert a nagyok ellen becsúszhat egy-egy zakó, ahogy a Seahawks ellen be is csúszott, az bele is fér, de a kicsik ellen már nem. Én legalábbis így látom... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Szerintem Harris és Caldwell is játszani fog, ezek csak kis apróbb sérülések voltak...StormST
Gondolod hogy ez számítana a Jets ellen? Őket azért nélkülük is magabiztosan ütni kéne....flzoli
Egyrészt senkit se szabad az NFL-ben lebecsülni, másrészt elég korán vagyunk a szezonban még a kísérletezéshez, szóval én most egyik csapategységet se bontanám meg, ha nem feltétlen szükséges...StormST
Nem lebecsülés, egyszerűen az erőviszonyok objektiv megítélése. Az baromira álszent duma akár a sportolók/vezetők/szurkolók részéről, hogy minden meccs ugyan olyan fontos, és mindegyiken pontosan annyira kell koncentrálni meg ráfeszülni, mert bárki megverhet bárkit. Nem kell és nem is lehet 16 meccset 10000%-an végigpörögni, erre jók az ilyen meccsek, amelyek egy közepes teljesítménnyel is hozhatóak. (Most az extrém dolgokat és eseteket hanyagoljuk).

Sőt, az én szememben akár egy Jets, KC, Raiders elleni vereség is belefér simán, ha közben magabiztosan ütjük a 49ers, Pats, SD, Bengals négyest, mert azok a PO szempontjából sokkalta mérvadóbb meccsek lesznek.

több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Szerintem Harris és Caldwell is játszani fog, ezek csak kis apróbb sérülések voltak...StormST
Gondolod hogy ez számítana a Jets ellen? Őket azért nélkülük is magabiztosan ütni kéne....flzoli
Egyrészt senkit se szabad az NFL-ben lebecsülni, másrészt elég korán vagyunk a szezonban még a kísérletezéshez, szóval én most egyik csapategységet se bontanám meg, ha nem feltétlen szükséges...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Szerintem Harris és Caldwell is játszani fog, ezek csak kis apróbb sérülések voltak...StormST
Gondolod hogy ez számítana a Jets ellen? Őket azért nélkülük is magabiztosan ütni kéne....

több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Szerintem Harris és Caldwell is játszani fog, ezek csak kis apróbb sérülések voltak...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 232 — The Mathematician
remélem Caldwell helyén megnézzük Latimert

Harris?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Injury report a holnapi meccsre:

- Out: Ball
- Probable: Bruton, Caldwell, Harris, McCray, McManus, Schofield (nem sérül, más okból nem edzett péntek előtt), Thompson



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 232 — The Mathematician
most nézem épp hogy Vinitieri már kb 300TDnyi pontot termelt 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Mondjuk Trevathan visszatértével az MLB poszt jelentősége azért eléggé lecsökkent szerintem. Majdhogynem mindegy, hogy Marshall vagy Irving van ott többségében, hasonlót tudnak produkálni.

több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 232 — The Mathematician
szal nagy tehetségnek felvetted Juwant előre? 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Remélem Höri Trevathan-t kezdette. 😊 (Úgy tippeltem az első héten még nem kap teljes snapszámot, aztán tessék. 😊)peterk2005
ő nincs nálam, csak Marshall és Von Miller.

(meg Knighton, McManus, Manning, Sanders és JT 😀)

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Remélem Höri Trevathan-t kezdette. 😊 (Úgy tippeltem az első héten még nem kap teljes snapszámot, aztán tessék. 😊)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
azé' nem minden nigga T betűs amcsifocis Thomas... 😊

nézegettem kicsit a snapszámokat.
 www.footballoutsiders.com/stats/snapcounts
Kedvenc posztomon (LB)
Brandon Marshall: 38
Nate Irving: 20
Lamin Barrow: 8
Von Miller: 52
Danny Trevathan: 55

Úgy tűnik Trevathan visszatérése inkább Irvinget szorította háttérbe mint Marshallt. Igazából nem is tudom, h erre számítottam-e vagy csak reméltem...

Amúgy Trevathan eléggé kézbe vette a védelem irányítását, snappek 95%ban fenn volt, 6 solo tackle-t írtak a neve mellé.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Meh, én meg a nevek...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 232 — The Mathematician
van így is elég Thomasunk 😛

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Juwan Thomasra (remélem jól írom a nevét) kíváncsi leszek. Amit láttam tőleg eddig, az alapján egy nagyon jó mozgású és jó felépítésű gyerek.peterk2005
nem.
úgy írják Thompson

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Juwan Thomasra (remélem jól írom a nevét) kíváncsi leszek. Amit láttam tőleg eddig, az alapján egy nagyon jó mozgású és jó felépítésű gyerek.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)