Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A volt Colorado State RB, egyben egyik UDFA igazolásunk, Kapri Bibbs révbe ért:
"The Broncos promoted running back Kapri Bibbs to their active roster and waived linebacker Shaquil Barrett"
Állítólag érdeklődtek utána más csapatok, mi pedig látunk benne potenciált, így felhoztuk.
Érdekesség h a "passhappy" ellenére jelenleg 5 RB-t tartunk a rosteren.Általános Doktor
Na innentől lesz igazán gálázás!

több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
A volt Colorado State RB, egyben egyik UDFA igazolásunk, Kapri Bibbs révbe ért:
"The Broncos promoted running back Kapri Bibbs to their active roster and waived linebacker Shaquil Barrett"
Állítólag érdeklődtek utána más csapatok, mi pedig látunk benne potenciált, így felhoztuk.
Érdekesség h a "passhappy" ellenére jelenleg 5 RB-t tartunk a rosteren.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát ja. Az én preferenciám az lenne, hogy ha nem lehet mindenben 😊, akkor inkább a run blockban legyen a mostaninál kicsit jobb, és passz blokkban kevésbé. PM pár sackel többet beszed, azt jobban kibírjuk, mint azt, hogy adott esetben semmi futójátékunk nincs. De igazad van, még ez is nagyon korai, sok minden változhat még karácsonyig. Ez is.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Clark futáshoz kevés volt, mondjuk nem tudom, h pass protectionben mitől esett vissza, de úgy tűnik nem vált be. Clady gyengélkedését betudom a sérülésének, Vasquezre meg mondjuk nehezebb feladat hárul így h nem OF van mellette...
Black_Adder
Vannak kifejezetten egyoldalas tackle-ök, akik számára a másik oldalt egyszerűen idegen az a mozgás, amit egyébként az egyik oldalt jól csinálnak. Nem kizárt h Clark is ilyen.empty taxi
Ha ez igaz, kár, hogy erre nem jött rá az edzői gárda korábban. Volt rá egy offseason...peterk2005
Nem tudom egyetemen melyik oldalon játszott Clark. Nálunk 2011ben extra OL ember volt zonereadnél, aztán tavaly LT. Nem emlékszem h korábban valaha láttam volna a jobb oldalon, szal lehet tényleg ez a baj...

Edzésen hoztak neki egy ellenfelet Justice személyében (pontosabban maradt tavalyról, de TC előtt arról volt szó, h open competition köztük), csak ő meglepetésre a rostert se élte meg. Draftoltak viszonylag elől, egy potenciális RTt, csak nem volt jó TCn, maradt Clark, nincs jobb. Most Cornick se szorította őt véglegesen ki. Könnyen lehet h kap még egy esélyt, de elsőre semmivel se volt jobb Clarknál.

Jövőre vagy Schofield, vagy egy mags draftpick. Utóbbi persze függ attól, h a Thomas×2, Harris, Knighton négyesből mennyit sikerül megtartani. 2 hosszabbítás és 2 fr.tag szvsz belefér, de ki tudja mik Elway tervei... De az még nagyon odébb van. Annyira nem rossz az OL h PM ne tudná kompenzálni azt (eddig legalábbis), szezon közben erősíteni meg mostmár úgyse tudunk

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Clark futáshoz kevés volt, mondjuk nem tudom, h pass protectionben mitől esett vissza, de úgy tűnik nem vált be. Clady gyengélkedését betudom a sérülésének, Vasquezre meg mondjuk nehezebb feladat hárul így h nem OF van mellette...
Black_Adder
Vannak kifejezetten egyoldalas tackle-ök, akik számára a másik oldalt egyszerűen idegen az a mozgás, amit egyébként az egyik oldalt jól csinálnak. Nem kizárt h Clark is ilyen.empty taxi
Ha ez igaz, kár, hogy erre nem jött rá az edzői gárda korábban. Volt rá egy offseason...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A Hawksra vonatkozó rész minden allitasa hibás,vagy hibás adaton alapszik. Csak a pontosság kedvéért írom be.undisputedly
Melyik adat vagy állítás hibás? Hogy nem 8. a PFF szerint? (itt a link). Vagy, hogy Lynch nem nagy tehetség? Vagy, hogy fal nélkül ő sem tudna futni?
(Szerk.: Black, köszi a korrekciót, a denveri falra viszont tényleg rosszul emlékeztem. 😊)peterk2005
Másold be a PFF rating egyenletet is kifejtem. Te magad mondod,h nem láttad a meccset, tudnod kellene,h egy PFF rating nem.mérvadó. Hogyan lehet úgy véleményt alkotni egy ő falról, arról az egysegrol amit az egész játékban a legkevésbé értékelnek mervadoan a számok,h nem láttad a meccset?undisputedly
Hogy mi? 😊 A PFF rating az első 5 hét összesítése, és abból az első 4 meccsből 3-at láttam (a bye miatt ugye nektek is csak 4 meccsetek volt). Plusz láttam a Dallas elleni meccset is. Egyet nem láttam, a tegnapit, és arra írtam is, hogy nem tudom mi lehetett ott a gond. Mindemellett azt is megemlítettem, hogy a PFF rating nem minden. Négy meccs alapján miért ne lehetne véleményem úgy, hogy a tegnapi meccset nem láttam?

Nem arról lehet szó, hogy csalódott vagy, és most mérgedben a kákán is csomót keresel? És emiatt rosszabbnak is látod a helyzetet, mint amilyen? Én mondjuk nem bánnám, ha neked lenne igazad, és olyan sz*r lenne Seattle-ben most minden (egy ellenféllel kevesebb), de sajnos kívülről nézve nekem továbbra is jónak tűnik az a csapat. 😊 Csak éppen most nem megy a játék, meg pech-es meccsek vannak szerencsések helyett, és van sérülés is, ami tavaly nem, vagy alig volt. És a védelem is leszállt közben a földre. De ez törvényszerű. Azt a földöntúli teljesítményt amit tavaly hoztak, nem lehet konstansan produkálni. Kb. mint a Denver tavalyi offensive teljesítményét se. Ettől még a Seattle defense egy jó defense, ahogy a Denver offense is egy jó offense. És szerintem az oline se rossz. Ismétlem: az általam látott 4 meccs alapján.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
A Hawksra vonatkozó rész minden allitasa hibás,vagy hibás adaton alapszik. Csak a pontosság kedvéért írom be.undisputedly
Melyik adat vagy állítás hibás? Hogy nem 8. a PFF szerint? (itt a link). Vagy, hogy Lynch nem nagy tehetség? Vagy, hogy fal nélkül ő sem tudna futni?

(Szerk.: Black, köszi a korrekciót, a denveri falra viszont tényleg rosszul emlékeztem. 😊)peterk2005
Másold be a PFF rating egyenletet is kifejtem. Te magad mondod,h nem láttad a meccset, tudnod kellene,h egy PFF rating nem.mérvadó. Hogyan lehet úgy véleményt alkotni egy ő falról, arról az egysegrol amit az egész játékban a legkevésbé értékelnek mervadoan a számok,h nem láttad a meccset?

Ware remek igazolás volt. Nem hittem,hogy ekkora impact lesz a védelemre,de Elwayt az elmúlt 2-3 éves munkájáért sok dicséret illeti. Érdekes lesz látni hol van a peak.
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Clark futáshoz kevés volt, mondjuk nem tudom, h pass protectionben mitől esett vissza, de úgy tűnik nem vált be. Clady gyengélkedését betudom a sérülésének, Vasquezre meg mondjuk nehezebb feladat hárul így h nem OF van mellette...
Black_Adder
Vannak kifejezetten egyoldalas tackle-ök, akik számára a másik oldalt egyszerűen idegen az a mozgás, amit egyébként az egyik oldalt jól csinálnak. Nem kizárt h Clark is ilyen.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
A Hawksra vonatkozó rész minden allitasa hibás,vagy hibás adaton alapszik. Csak a pontosság kedvéért írom be.undisputedly
Melyik adat vagy állítás hibás? Hogy nem 8. a PFF szerint? (itt a link). Vagy, hogy Lynch nem nagy tehetség? Vagy, hogy fal nélkül ő sem tudna futni?

peterk2005
Szerintem a "nem láttam"-ra és a "nem tudom"-ra gondolt. 😀
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Hatalmas gratula, nagyon megérdemelt volt ilyen arányban is.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A Hawksra vonatkozó rész minden allitasa hibás,vagy hibás adaton alapszik. Csak a pontosság kedvéért írom be.undisputedly
Melyik adat vagy állítás hibás? Hogy nem 8. a PFF szerint? (itt a link). Vagy, hogy Lynch nem nagy tehetség? Vagy, hogy fal nélkül ő sem tudna futni?

(Szerk.: Black, köszi a korrekciót, a denveri falra viszont tényleg rosszul emlékeztem. 😊)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Szerintem passprotectionben is messze alulmarad az OL tavalyhoz képest (ha már szóba került a PFF, az elsőő 5 hét alapján a 14. a tavalyi 2-hoz képest). És ennek talán az első számú oka Clady. Nem arról van szó, h ő lenne a legrosszabb, de ő neki sokkal jobban kéne játszania. Vasqueznem se megy idén, pedig ő is All Pro kaliber. Az h Ramirez vagy Clark gyengélkedik az benne volt, de észre se vennénk, h Clady és Vasquez azt hozná amit tud. Tán még Franklin a legjobb... Clark futáshoz kevés volt, mondjuk nem tudom, h pass protectionben mitől esett vissza, de úgy tűnik nem vált be. Clady gyengélkedését betudom a sérülésének, Vasquezre meg mondjuk nehezebb feladat hárul így h nem OF van mellette...

Az offensünkről kb az első forduló után leírtam, h Sandersszel teljesen mást játszatunk mint Deckerrel. Mindkettő jó, mindkettő működik csak más. Kb 20 csapat szurkolói mondják h övék a legjobb a legjobb elkapó sor, meg ligaelit, megmittomén, de rajtunk kívül nem sokan sorolnak fel ezen címszó alatt 4 nevet is. Na ez a nagy különbség. Meg az irányító, aki ezt 100%ig ki is tudja használni.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Az egyedüli aggasztó dolog a fal. Bár lekopogom, Seattle-ben 24 órás erekcióval járkálna minden 12., ha csak ennyire "bénázó" faluk lehetne, mint nálunk. Az RT posztra nem tudom mi lehetne a megoldás, eddig Clark és a tegnapi újonc sem igazán győzött meg, hogy fix kezdőflzoli
Seattleben most szentségelnek mindenen, mert nem megy a csapatnak, de - jó, tudom, PFF, nem mindenben mérvadó - az 5. fordulóig a Seattle oline liga 8., a denveri liga 10. volt. Kb. az eye-teszt alapján is ezt éreztem. Nem láttam a tegnapi Seattle meccset, így azt nem tudom mit szerencsétlenkedett tegnap össze a faluk, hogy ennyire szidják, de messze nem olyan rossz az úgy általában. Lynch nagy tehetség, de nem tudna úgy futni hétről hétre (az elmúlt 1-2 hetet kivéve), ahogy teszi, ha nem lenne ott fal...

A denveri fal meg általában a passprot-ot jól megoldja - ami tegyük hozzá rögtön, Peytonnal a fedélzeten a könnyebbik feladat -, de a futás blokkolásban idény elején kifejezetten ergya volt, most az utóbbi 2 hétben, Hillmannal mutat életjeleket. Remélem trenddé válik, mert ha januárban nem tudunk futni amikor akarunk, az komolyan megnehezítheti a dolgot... Ja, és az se ártana, ha a büntik csökkennének, mert azért abból is kicsit több van, mint kéne. 😊peterk2005
A Hawksra vonatkozó rész minden allitasa hibás,vagy hibás adaton alapszik. Csak a pontosság kedvéért írom be.

Gratulálok a győzelemhez, erodemonstracio volt.
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem akarok itt okoskodni, de valami ilyesmiről beszéltem amikor a ki-ki és a "kötelező" meccsekre való mentális felkészülést pedzegettem. Ilyen az, amikor csúcsra van húzva egy csapat, de állandóan, 16 héten keresztül ezt nem lehet csinálni. Most mondanám, hogy szerintem az SD, NE duó ellen majd jön a menetrendszerű fumble,flag halmozós meccs talán egy kiszenvedett győzelemmelflzoli
Hát ha a SF ellen időzítették a csúcsrajáratást, és a SD és NE ellen jön a "nem csúcs", akkor annak nem örülnék, mert az a két meccs sokkal fontosabb - divízió és konferencia-rangadó -, mint az SF elleni meccs volt. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az egyedüli aggasztó dolog a fal. Bár lekopogom, Seattle-ben 24 órás erekcióval járkálna minden 12., ha csak ennyire "bénázó" faluk lehetne, mint nálunk. Az RT posztra nem tudom mi lehetne a megoldás, eddig Clark és a tegnapi újonc sem igazán győzött meg, hogy fix kezdőflzoli
Seattleben most szentségelnek mindenen, mert nem megy a csapatnak, de - jó, tudom, PFF, nem mindenben mérvadó - az 5. fordulóig a Seattle oline liga 8., a denveri liga 10. volt. Kb. az eye-teszt alapján is ezt éreztem. Nem láttam a tegnapi Seattle meccset, így azt nem tudom mit szerencsétlenkedett tegnap össze a faluk, hogy ennyire szidják, de messze nem olyan rossz az úgy általában. Lynch nagy tehetség, de nem tudna úgy futni hétről hétre (az elmúlt 1-2 hetet kivéve), ahogy teszi, ha nem lenne ott fal...

A denveri fal meg általában a passprot-ot jól megoldja - ami tegyük hozzá rögtön, Peytonnal a fedélzeten a könnyebbik feladat -, de a futás blokkolásban idény elején kifejezetten ergya volt, most az utóbbi 2 hétben, Hillmannal mutat életjeleket. Remélem trenddé válik, mert ha januárban nem tudunk futni amikor akarunk, az komolyan megnehezítheti a dolgot... Ja, és az se ártana, ha a büntik csökkennének, mert azért abból is kicsit több van, mint kéne. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
sztem az SD ellen is mennek majd mint a gőzös, mert az jóval fontosabb mint az NE meccs

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 862 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nem akarok itt okoskodni, de valami ilyesmiről beszéltem amikor a ki-ki és a "kötelező" meccsekre való mentális felkészülést pedzegettem. Ilyen az, amikor csúcsra van húzva egy csapat, de állandóan, 16 héten keresztül ezt nem lehet csinálni. Most mondanám, hogy szerintem az SD, NE duó ellen majd jön a menetrendszerű fumble,flag halmozós meccs talán egy kiszenvedett győzelemmel

több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 862 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Egyébként nem tudom figyeltétek-e, de a közvetítésben többször is emlegették, hogy ez az O# jóval dinamikusabb mint a tavalyi. A Thomas ikrek képviselik az erőt és a fizikális fölényt, míg Sanders és Hillman a gyorsaságot. Welker pedig maradt a jolly joker, akárcsak tavaly.

A tavalyi rekorddöntő támadószekció úgy érzem kimaxolta, ami abban a csapatban és filozófiában rejlett. A kiismerhetőség elkerülése miatt váltani kellett. Ennek fényében még inkább érthető Decker elengedése szerintem, mert bár nagyon megbízható és precíz elkapó, de a kanyarban nincs Sanders ruganyos és dinamikus mozgásának. Hillman pedig úgy nézz ki talán idén berobbanhat majd.

Az egyedüli aggasztó dolog a fal. Bár lekopogom, Seattle-ben 24 órás erekcióval járkálna minden 12., ha csak ennyire "bénázó" faluk lehetne, mint nálunk. Az RT posztra nem tudom mi lehetne a megoldás, eddig Clark és a tegnapi újonc sem igazán győzött meg, hogy fix kezdő

több mint 9 éve
Tomifinn Denver Broncos 947
157.2-es QB rating tegnap.
Nem tennék hozzá semmit. 😊
több mint 9 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 054 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Omaha.ender1112
Izé, gratula 😉
több mint 9 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 054 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Omaha.
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nagyon egyetérted Black!

Érdekesség, hogy - bár csak félig néztem a Chiefs-Bolts meccset, mert a Dallas meccs is ment közben - a Chiefs azzal verte meg a Chargerst, amivel a Chargers tavaly minket, és idén a Seattlet: dominálták az órát. Hosszú, sok playből álló, védelmet kimerítő támadásokat vezettek, jóval többet volt náluk a labda, mint a Boltsnál. Nyertek is. Úgyhogy ezt a Bolts-al is meg lehet csinálni, nem csak őt tudják mással. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
mondjuk én pont azok közé tartozok, akik szerint túlértékelt az offensük, de náluk azért pár nagy play mindig benne van a levegőben. Más kérdés, h nem tudtak konzisztensen haladni a pályán. Ez és ezt levédekezni a fontosabb.

Egyelőre a földön maradnék amennyire lehet, a 9ers lehet h super bowl esélyes csapat, de most mégse egy PO kaliber csapat ellen játszottunk. azt mondják mindenki annyit játszik, amennyit engednek nekik, de ha a másik táborban lennék, tudnék sorolni negatívumokat, ami nem vagy nem csak az ellenfélen múlt. Persze nem a másik táborban vagyok, ez meg egy olyan meccs volt, h amit fel is írtam negatívumnak, inkább töröltem mielőtt visszaolvastam volna, egy ilyen meccs után megérdemlik, h csak a jóra emlékezzünk. Csütörtökön nehezebb dolgunk lesz, biztos vagyok benne. Rövid héten extra előny a hazai pálya, még pihenni is tudtunk a 4. negyedben (persze a Bolts meccs véget ér mielőtt a miénk kezdődött volna az is számíthat), egy győzelemmel lépéselőnybe kerülnénk. Akkor kell majd így játszani!

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ez volt a nagyjából teljes gázon pörgő Broncos, ez kb. bárki ellen elég lenne... 😊StormST
Egyetértek, hozzátéve, hogy bajnokságot mindig az nyer, aki a labda minden oldalán le is tudja tenni a legjobbat, a legjobbkor. Tavaly az utolsó lépcsőnél elég nagyobb esett orra a csapat, mégpedig kezdve az offensive line-al, amiről azt hittük, domináns. Aztán a Seattle dline ledominálta.

Ebben a csapatban bőségesen benne van, hogy idén is odaérjen, és ezúttal meg is csinálja, de amíg nincs meg, addig .én inkább nem jósolok. 😊 Láttuk sokszor, hogy SB-ket olyanok döntenek el, akik két év múlva a ligában sincsenek, szóval tényleg akármin múlhat a dolog. Inkább azt nézem, hogy min kéne még javítani. Először is az oline-n. Nem mondom, hogy rosszak, de nem az igazi. Sok a hiba, sok a felesleges bünti, van javulni való. Remélhetőleg idén fordítva lesz, és az alapszakaszbeli bzonytalankodást a playoffbeli dominancia követi.

A másik a futás. Hillman remek helyettes eddig, de hogy januárban, csúcsformában játszó ellenfelek ellen ez mire lesz elég, abban bizonytalan vagyok. Ball vissza fog térni, és remélhetőleg idény végére felveszi azt a ritmust, amit remélünk tőle, mert kelleni fog. Ha pedig Hillman tudja ezt folytatni, a villámgyors, széleken veszélyes játékával, az rengeteget jelenthet. De egyelőre azért még ott a kérdőjel.

A harmadik pedig a passz védelem. Nem tetszett ma a sok 3&long benyalása. Igaz, Kaepernick stílusából ez adódik, ha ki tud bújni, akkor az azt jelenti, hogy 4-5mp idő után tud dobni, addig meg nehéz tartani bárkit is. Ha "csak" ennyi történt, az nem probléma, ennyit elvisel a csapat, mert a futkorászó QB-k azért nem szórják a 3-4TD-ket és 300 yardokat, szóval ha a futási lehetőségeiket kizárjuk, akkor pontszámban is limitálhatóak, a néhány nagy play-el együtt. Úgyhogy kíváncsi vagyok mit nyújtunk majd Riversék ellen. Ő klasszikusabb pocket QB, képes 400 yardot és 4-5TD-t dobni, ha a secondary elveszti a ritmust. Ha tőle is nyeljük a hosszú passzokat, akkor viszont kell majd valamit csinálni, mert ez a gárda annál jobb emberanyagból áll. Néha egyébként úgy érzem (mivel a mély passzok 2012 óta időnként előjönnek, mint probléma), hogy Del Rio linebacker volt, és ez látszik is. Kiválóan képes felkészíteni a front7-t, a játékosokat, blitz csomagokat, stb. is nagyon jól váltogatja, jók a gameplanjei is, és amikor meccs közben kiesik valaki a front7-ből, azt általában jól reagálja le. De a secondary-val időnként nem igazán tudja, hogy mit kezdjen (jó, ez erős, de gondolom értitek mire gondolok). És ha onnan esik ki valaki, akkor az bizony erősen meg szokott látszani az aznapi teljesítményen is, átalában alaposan visszaesik az egység aznapra.

Kb. ennyi ami "kritikaként" eszembe jut, de ez is inkább csak elmélkedés arról, hogy minek kéne még működnie, hogy idén a Denver legyen az a csapat, aki összerakja azt a tökéletes playoff szezont. Amúgy nagyon bíztató amit eddig látunk, ez a csapat nem egyoldalas, itt most az offense mellett defense is van rendesen.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Függetlenül a 49ers sérültjeitől, ez egy elég domináns meccs lett (leszámítva néhány idegesítő nagy playt...).

PM-et talán nem is láttam még ennyire élesen játszani, elképesztő volt (de ki lehetne emelni Sanderst, DT-t, West is).
Ami külön öröm volt az a Ware-Miller páros, összesen már 7 ill. 8 sackkel, ami a dobogó első két foka jelenleg az egész ligát beleértve!

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'