Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 9 éve
xrace77 Denver Broncos 4 466
Jeremy Stewart RB érkezett a PSbe Ryan Miller OL helyére.

Julius Thomas 8,286$os büntetést kapott a chop block miatt.
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Bay-Bay lett AFC Offensive Player of the Week! Megérdemelte nagyon! 😊

Innentől csak ilyet vagy jobbat várok tőle... 😛 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
Tomifinn Denver Broncos 947
Sziasztok!

Arról tudni valamit hogy Ball sérülése mennyire komoly? Azt olvastam hogy 3 hetet hagyhat ki, de mi a pontos sérülés például?
Leonidasz007
Az ágyéka húzódott meg eléggé súlyosan, állítólag ha túlerőlteti akk relatíve könnyen lehet belőle részleges szakadás is, úgyhogy egyelőre pár hétig pihi lesz neki.empty taxi
Remélem okos lesz a stáb, abszolút nem létszükséglet a játéka. Csak 100%-os állapotban térjen vissza, nem sok jelentősége van az eredmények szempontjából, hogy 3 vagy 6 hetet pihen esetleg... Gyógyuljon.
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
És ti mennyire számoltok a futásunk erősődésével? Esetleg Hilman lehet több snap-et fog kapni Ball visszatérése után is? Leonidasz007
Na, én azzal nem számolok. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Sziasztok!

Arról tudni valamit hogy Ball sérülése mennyire komoly? Azt olvastam hogy 3 hetet hagyhat ki, de mi a pontos sérülés például?
Leonidasz007
Az ágyéka húzódott meg eléggé súlyosan, állítólag ha túlerőlteti akk relatíve könnyen lehet belőle részleges szakadás is, úgyhogy egyelőre pár hétig pihi lesz neki.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Patrik007 Denver Broncos LSU Tigers 334
Sziasztok!

Arról tudni valamit hogy Ball sérülése mennyire komoly? Azt olvastam hogy 3 hetet hagyhat ki, de mi a pontos sérülés például?

És ti mennyire számoltok a futásunk erősődésével? Esetleg Hilman lehet több snap-et fog kapni Ball visszatérése után is?
Eg jó futás nagyon kellene szerintem, mert hiába oldjuk meg a meccseink eddig ugy néz ki csak passzokból is, de egy erősebb D (akárki szinte a playoffba), nagyon megfoghat minket és akkro futás nélkül bajba leszünk.
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
3 play 2:17 -10 yard PuntBlack_Adder
Ha jól emlékszem ennél a drive-nál volt a QB csere. Ezt megelőzően volt 6db 3&out. Nem azon múlott, hogy Stanton lesérült, annak ellenére sem, hogy jó ideig az eredményen ez nem látszott.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Ballnak valószínűleg több hetet ki kell hagynia Klis szerint, bár még nem volt meg az MRI eredménye.
Persze mindenki elvesztése fáj, Hillman meglepően jól futott a megfogyatkozott Cardinals védelem ellen, thompson is biztató volt, Andersonról tudjuk mit várhatunk tőle, szóval nem ég a ház, legfeljebb néhány szűk látókörű ember megjegyzi mennyire "kikurtunszimpatikus", ha az MVP QB-val passzolunk a Pro Bowler elkapóknak, és nem az udfa futókkal próbáljuk megoldani a meccset...

btw, nem tudom megmondani, h ki miatt vagy mi miatt, de nagyon nem állt össze a fal futásblokkolása. Passprotectionre nincs panasz, amiben persze benne van a PM faktor is, de szemre úgy tűnik az se lenne baj, ha egy kicsit tovább kéne tartani a pass rusht.
Ha már a blokkolásnál tartunk, -bár ez pont passprotection- de továbbra se Thomas erőssége. A sérülés egy szerencsétlen következmény, persze pont emiatt tiltott a chop blokk, de emellett, bár erről többen elfeledkeztek, de egy 77 yardos TD passzból lett, -15 yard, és új 3rd down DT nélkül. Sajnálom a Cardinalst, de Broncos szempontból is hamar el kéne felejteni az ilyeneket.

És ha már így belelendültem, 12 men on the field, Miller 1v1ben Fitzgeralddal, Irving és Talib koprodukciója a TDnél, 3-4 teljesen fogalmatlan passz Manningtől melyből 2 pick, míg mi legalább ugyanennyit elejtettünk, ezeknek köszönhetően hiába voltunk sokkal jobbak az egész meccsen, a 4. negyedet mindössze 4 pont előnyben kezdtük.
Csatlakozok Peterkhez h egy percig nem éreztem veszélyben a győzelmet, már amennyire ez dicsőség egy a 3. számú irányítójával játszó tucatnyi sérültet számláló csapat ellen, de tényleg az állás ellenére nagyon nekünk állt a zászló, a Cards hosszú ideje csak 3&outokat, meg hasonlókat csináltak, egy elnézett nagy play mellett, és valójában a támadás se akadozott, csak 2 TO rontotta a képet. Ennek a meccsnek jóval korábban el kellett volna dőlnie, ja és miután eldőlt igazán beállhatott volna Oswi, szegény mintha citromba harapott volna, olyan képet vágott, amikor az utolsó drivera is PM ment ki. 21 pont előnyben minek? Nem is volt más tervünk mint lepörgetni az órát! Annyira nem bízunk benne, h nem tudja odaadni a labdát Hillmannek? Még az is simán belefért volna ha dob egy pick6et...

De hogy ne legyen ennyire negatív hozzászólás egy valójában ilyen szép győzelem után
PM átlépte az 500-at, és idő kérdése, h mikor előzi be Favrot TDk terén. Csak neki 49cel kevesebb meccs kellett hozzá.
Mostantól Welker a legtöbb elkapással rendelkező UDFA származású elkapó. Rod Smith rekordját adta át a múltnak. Ez igazából csak idő kérédse volt, és ha már megtörtént, legalább Broncos mezben tette meg, ahogy PM is Broncos mezben adta át Elway még meglévő rekordjait a múltnak...
Egyébként nem tudom, h a bye wekk miatt, vagy mert rendbe jött DT lába, vagy h végre teljes erőben lehetett az elkapó sor, de az láttuk, amit tavaly... Julius Thomas az endzoneban a legveszélyesebb célpontok egyike, túl nagy egy DBnek túl gyors egy LB, Demayius Thomas meg túl gyors bárkinek, de ez régóta nem újdonság, Sandersszel meg túl szkeptikus voltam, hamar kiderült, h nem Decker szerepkörében fog játszani és nagyon jól megtaláltuk a helyét az offenseben, bármilyen mélységű passzolkkal megtaláljuk őt, hiába paráztam azon h alacsony. Nem a védő mellett kapja el, hanem a sebességével lerázza a védőt. Az endaround futások se sültek el rosszul tőle. Megérdemelne lassan ő is TDt. Zsinórban 3 meccse 100 yard fölött. Egyszer Latimert is aktvilnám, hátha lenne alkalmunk úgymond tétnélkül szoktatni őt a gyeppel...

Nekem a védelem is kifejezetten tetszett, Trevathan kb azonnal egy openfield solo tackellel tért vissza, és máris leading tackler volt a meccsen, "like riding a bike"... Von&Ware hozta az elvárt pusztítást az OL ellen, Pot roast pedig továbbra is áthatolhatatlan fal futás ellen. Hátul Chris Harrisnek több látványos szép védekezése volt, Wardnak pedig volt tfl és hurry is a neve mellett. Roby megúszott egy DPIt a meccs elején, amit csúnyán benéztek a bírók, Talibnak meg a már említett missed tacklje, meg egy lepke a gyűjteményébe, de ha nem is most várt rájuk a legnagyobb kihívás, nem volt ez rossz szvsz.
A Cards drivejai sorban
12 play 5:51 65 yard FG
10 play 3:02 50 yard FG
3 play 1:19 7 yard Punt
4 play 2:42 6 yard Punt
3 play 2:05 9 yard Punt
1 play 0:05 5 yard TD //a második INT után
3 play 0:42 6 yard Punt
3 play 0:44 7 yard Punt
3 play 0:59 2 yard Punt
3 play 2:17 -10 yard Punt
3 play 1:04 1 yard Punt
1 play 0:13 81 yard TD
3 play 1:28 7 yard Punt
3 play 1:07 -4 yard Punt
3 play 1:05 -1 yard Punt
10 3&outot számolok, meg egy 4 playes driveot. Az 5 yardos shrotfield, az nem a védelem hibája, azon kívül 1 db nagy play menetrendszerűen engedve, meg 2 FG drive. Az első negyed után gyarkorlatilag 2 darab értékelhető playe volt az ellenfélnek. Most mindegy ki az ellenfél, ilyen teljesítmény után én nem húzom a számat. Amúgy Stanton meg még jól is játszott a meccs elején szvsz, az is a Cards napját jellemzi, h egy knockdownba lesérült...

A Prater McManus cserére úgy tűnik hamar visszatérhetünk 😀, de egy kihagyott 50+os FG még nem a világ vége. Mondjuk volt egy kapufás 40something meg egy "érdekes" PAT is mellé, így egy nappal a bejelentés után időzítve, de nem hiszem, h a mostani teljesítmény befolyásolta volna a döntést

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Érthető az indulat a részéről meg a Cards drukkerek részéről, egy fontos játékos dőlt ki ráadásul egy szabálytalanság miatt. Szerintem nem jellemző ránk a durvaság, ez is inkább szerencsétlen eset volt, de ez sovány vigasz számára/számukra.
Innentől nekünk lenne a legjobb, ha teljes erőben állhatnának ki leendő ellenfeleik ellen...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Jah, és most hallom a JT esetet. Arians a meccs után nyilatkozta, hogy 37 éves pályafutása alatt nem látott még ilyen csúnya chop-blokkot. LOL. 😀 Mondanám, hogy nézzen NLF meccseket, de minek. 😊 Gondolom betelt nála a pohár, hogy úgy hullanak a játékosai, mint a legyek, és kifakadt. Kedvelem is őt és meg is értem, úgyhogy midegy. Sajnálatos, hogy JT pont úgy találta el a védőt ahogy eltalálta. De ilyen blokkból minden meccsen van egy tucat. Nem is lett volna szabálytalan, ha a falember felül nem támaszt még rá. De a sérülés nem abból jött, hogy megtámasztották, hanem magától JT blokkjától, az érte szerencsétlen módon el a lábát a játékosnak. Ettől függetlenül JT jobb, ha nem ugrál így mint egy RB, mert még ő maga is megsérül. Megvan a tömege, hogy állva is megállítsa a védőt ha kell.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
a) Cromartit leszámítva azért nem muzsikált rosszul a madarak védelme a meccs 3/4-ben szerintem. Persze nem egy TOP D# szintjén mozogtak, de a TO-k megvoltak, amikkel akár fordíthattak volna is a meccs folyamánflzoli
Én egy percig nem éreztem, hogy veszélyben lehetne a meccs. Az első két Cardinals drive volt még az, ahol az offense-ük pályán volt, de miután 2 FG-ra futotta, és az utána következő 2-3 drive 3&out vagy közel 3&out lett, onnantól csak az volt a kérdés, hogy mikor lépünk el végleg tőlük. A 2INT-el és azzal az elnézett védekezéssel még egy ideig meccsben tartottuk őket, de amúgy nem volt kérdéses, hogy ki nyer. Manning ellen meg végképp nem volt fegyverük, az első perctől kezdve kinézte a Cromartie-DT párost és onnantól eldőlt a meccs. Hiába nagyon jó ez a Cards secondary (az egyik legjobb tulajdonképpen), ha nincs mellé passrush, akkor - ebben igaza volt a végén Ricsinek - Manninget nincs az a secondary ami levédekezi. Dobott is közel 500 yardot...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
a) Arians offensive guru, a védelmet nem ő fogja felkészíteni, akármennyit is tud Manningról. (Crenneltől pl. sokkal jobban tartanék, pedig vele sosem dolgozott.)
b) Szerintem már Floyd a veszélyesebb elkapó, nem Fitz. Nem tudom a kor érte-e utol, vagy a playeket hívják inkább Floyd-ra, de idén eddig ezt láttam. Szóval a matchup inkább a Floyd és a védője között lehet, aki nem tudom ki lesz. (Lehet éppen ezért Talib is, de lehet, hogy Roby).
c) Ez DT-n múlik. Ha egészséges lesz és jó napja lesz, nincs jelentősége, hogy ki fogja.
d) Ez bőven benne lehet.
e) Palmer nem fog játszani. 😊
f) Ebben van veszély, lásd b) pont.peterk2005
a) Cromartit leszámítva azért nem muzsikált rosszul a madarak védelme a meccs 3/4-ben szerintem. Persze nem egy TOP D# szintjén mozogtak, de a TO-k megvoltak, amikkel akár fordíthattak volna is a meccs folyamán
b) Floyd bazi nagyot betlizett ma, azért az látszik, hogy hiába kopik Fitz, még azért ő a legmegbízhatóbb célpont
c) Ez tényleg bejött 😊
d) Fumble nem, de 2 INT becsúszott
e) Stanton igazán nem egy elit irányító, de amíg játszott még ő is egész jól nézett ki, ami nem épp a védelem dícsérete
f) A hosszú play benyalás természetesen most sem hiányozhatott.

több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Hát azért én a védelemmel továbbra sem vagyok elégedett. A sorozatban benyalt hosszú play-ek/drive-ok most kb csak azért nem voltak meg, mert a Cards elkapói folyamatosan elbénázták, vagy éppen egy teljesen zöldfülű próbált valamit alkotni. Még hagyján ha a szoros védekezés miatt droppoltak volna, de erről szó sem volt.... Alakul azért, de ez a védelem egy komolyabb csapat ellen simán nyalja majd továbbra is a yardokat. Hozzátéve, hogy az persze nem baj, ha közben szépen működik a TO vagy sack gyártás. Remélem azért a San Diego ellen valamit sikerül majd kitalálni....

Nem tudom ti hogy látjátok, de szerintem a Sanders féle jóval dinamikusabb mozgás sokkalta inkább passzol ebbe a gépezetbe mint a Decker féle precíziós játék. Lehet rossz az összehasonlítás, de Decker mindig is olyan volt kicsit, mint aki brutálisan jól megtanulta volna ezt a játékot, míg DT vagy Sanders sokkalta inkább ösztönből játszik. Nyilván az ösztön=fizikai adottság egyenlőséget meg lehet húzni ez esetben, de nem gondolom, hogy pusztán ennyiből állna az egész.

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ja, és remélem Ball sérülése nem súlyos. Bár Hillman és Thompson nem nézett ki rosszul, de azért nem lenne jó, ha hosszabb távra kiesne...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
a sors nem kímélte a Cardinalst, de attól még mi is jól játszottunk. A védelem is, és egy-két hibát leszámítva az offense is, mert azért hiába a 2 TO, Manning karrierje legtöbb passzolt yardát hozta, 4 TD mellett, melyekkel ötszázados lett, nem mellesleg a kihagyott FG ellenére is 40 fölé jutottunk... Ilyen játékkal bárkit megverünk, csak nem mindig hagynak minket így játszani...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szerintetek melyik lehet a nagyobb bukta tényező a vasárnapi meccsen?
c.) Patrick Peterson VS DT, látván mennyire dadog Thomas kezében a labda, 1-2 felpattanó INT benne lehetflzoli
c) Ez DT-n múlik. Ha egészséges lesz és jó napja lesz, nincs jelentősége, hogy ki fogja.peterk2005
Hát nem PP fogta DT-t, de ezen kívül ebbe beletrafáltam. DT-nek ha jó napja van, mindegy ki fogja.

f.) Floyd vagy Ted Ginn sorra húzza be a +20 yardos elkapásokat, amihez a DB állomány majd jó szokásához híven asszisztálflzoli
Ezt szerencsére nem láttuk meg, szegény Cardinals irányító lesérült. Egyébként nem volt igazam, ma Fitz sokkal jobb volt, mint Floyd, hiába volt ez fordítva eddig.

A meccsről: Idény közepi forma. Tavaly ilyenkor 51-49-re vertük a Dallast, akkor védelem nem volt, de a végére (playoff) azért lett. Most van védelem és offense is, de egyik se játszik valami földöntúli formában. Nem is most kell, jobb az, ha az igazi forma majd akkor jön ki amikor kell is. A Seattle ellen láttuk, hogy tud ez a védelem. Egyébként is, amíg volt Cards irányító, addig a védelem engedett 2FG-t, és kapott egy TD-t 9 yardról, amúgy megfogta a Cards offense-et. Az az egy elcseszett play az újonc ellen meg jöjjön inkább most, mint olyankor amikor számít is.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Bruton szerdán nem edzett, azóta két limitált edzése volt. A Seahawks ellen ment ki a válla, benne volt a pakliban, hogy két hét alatt nem épül fel. McCray egész héten csak limitáltan edzett, így ő is várható volt, hogy kihagyja ezt a meccset, szerencsére Trevathan visszatérésével nem lesz elvileg gond LB poszton...

Anderson kimaradása mondjuk engem is meglep egy kicsit, de talán nem fog számítani túlzottan, hogy ki a 3rd RB...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 232 — The Mathematician
Bruton?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
xrace77 Denver Broncos 4 466


Kicsit meglepő, hogy C. J. Anderson helyett Juwan Thompson aktív. De kíváncsian várom, hogy az újonc mit alkot.

Green és Trevathan is játszik. 😊
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én nem úgy ismertem meg ezt a vezetést, amelyik akár a pénzen spórolna, ha egy játékosra szükség van, akár meggondolatlan lépéseket tenne. Úgyhogy biztos oka volt a döntésnek. Értékelni meg nem akarom a lépést, mert nincs mit, nem vagyok ott a pálya szélén, hogy látom Prater jelenlegi formáját, vagy tudok a háttér ügyeiről, illetve McManus-t is csak meccsen látom. Ha majd kihagyja a FG-okat akkor szentségelek. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Azért ne hasonlítsuk már Pratert Millerhez vagy Marshallhoz. Btw, utóbbit ha nem is vágtuk ki úgy eltradeeltük mint a sicc az első jelentkezőnek, DJ meg még rosszabb sorsra jutott, igaz neki már megvolt az utódja, ellentétben Marshallal és Praterrel...

A véleményem hogy megtartottam volna Pratert továbbra is tartom, leírtam h szerintem mi szól mellette és ellene, az anyagi indokokról viszont még 1 bekezdés, mert bizony vannak:
Szóval idén $2,294Mt nyertünk Prateren. Ez nem 0, erről nem akarok vitatkozni. Ha szezon végén vágjuk ki, ez nincs, és McManus sincs, így görgetjük jövőre, ahol újabb $ 3,25M csatlakozik hozzá. A deadmoney mindössze 812,5K.
McManus idén 420Kt keres, jövőre 510K-t, aztán ERFA lesz.

Nem gondolom h a pénzügyi értelmét ennél tovább kell ecsetelni. Ez számtan. Akkor is ennyit nyertünk rajta, h McManus beválik, akkor is ha nem.

| Megerősíthetetlen szubjektív vélemény: McManus hasonlóan be fog válni, mint Prater legutóbbi helyettese, Hauschka |

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 977 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Az érveket, amiket olvastam azok a:
-fizetésével (ha jól emlékszem több mint 4 millát keresett volna jövőre)
-McManus teljesítményével (edzésmunkájával)
-a levegőben lógó 1 éves eltiltásával
-Prater gyenge nyári edzésmunkájával
magyarázzák a döntést.
Ezek együtt magyarázhatják a lépést, megítélni sztem csak a szezon végén fogjuk tudni érdemben is...

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 232 — The Mathematician
offcourt meg öltőzői problémákat tudok elképzelni én is más nem teszi validdá a lépést

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Szerintem nagy hülyeség volt kivágni Pratert. Lehet, ismétlem LEHET, hogy McManus is elég lesz, de azért annyira nem egyszerű jó K-t találni, hogy egy 4 meccses eltiltás után kivágjuk. Kis túlzással ennyiből Von-t is kivághattuk volna tavaly, vagy korábban Marshall-t. Nagyon remélem, hogy ez nem fog visszaütni, mert én se anyagi, se játékbeli indokot nem látok reálisan emögött a döntés mögött, ezen csak veszíteni lehet, nyerni kb. semmit...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
a) Arians offensive guru, a védelmet nem ő fogja felkészíteni, akármennyit is tud Manningról. (Crenneltől pl. sokkal jobban tartanék, pedig vele sosem dolgozott.)
b) Szerintem már Floyd a veszélyesebb elkapó, nem Fitz. Nem tudom a kor érte-e utol, vagy a playeket hívják inkább Floyd-ra, de idén eddig ezt láttam. Szóval a matchup inkább a Floyd és a védője között lehet, aki nem tudom ki lesz. (Lehet éppen ezért Talib is, de lehet, hogy Roby).
c) Ez DT-n múlik. Ha egészséges lesz és jó napja lesz, nincs jelentősége, hogy ki fogja.
d) Ez bőven benne lehet.
e) Palmer nem fog játszani. 😊
f) Ebben van veszély, lásd b) pont.peterk2005
Nem tudom, én valahogy most úgy érzem, hogy egy Peterson INT benne lesz a meccsben. Lehet egy rossz route futás miatt, vagy csak odapattan éppen, de valahogy odakerül majd.

Az egy dolog, hogy Arians-ék aktuálisan a meccsen nem a védelemmel lesznek elfoglalva, de a meccs előtt bőven van idejük átadni a "titkokat" a védő guruknak. Na nem kell nagy hókuszpókra gondolni, de elég csak egy olyan apró dologra rájátszani, ami csökkenti PM komfortérzetét és egyből jöhetnek a kacsázó/pontatlan passzok. De amúgy nem lesz így mert Manning knows everything 😀