Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 236 — The Mathematician
ha nem 10 percet focizunk, lehet a W is megvan

sebaj, a D# jó volt, az OT meg OT

az mondjuk vicces hogy múlt héten nyertünk, most nem mégis ezt a teljesítményt látnám szivesebben

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
így el lehet veszteni a meccset. Majd februárban meglesz a győzelem is 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Fuck, reméltem, hogy Latimer ezúttal befér majd...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
xrace77 Denver Broncos 4 466
Mai inaktívak
több mint 9 éve
Harlequin San Francisco 49ers 325
Mindent bele srácok!
Már a SB-n is nektek drukkoltam , nem csak a Niners-Hawks ellentét miatt , hanem mert sokra tartom Manning-et.
Szerezzetek nekem egy jó napot , és nyomjátok le a madarakat.

Go Broncos!!!
több mint 9 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
5 key matchups for today a Broncos.com szerint:
- J.Thomas vs. K. Chancellor
- V. Miller vs. R.Wilson
- C. Clark vs. C. Avril
- J.D. Rio vs. P. Harvin
- N. Irving. vs M. Lynch.

A két utolsó lesz a legérdekesebb és nagyjából ezt lehetne egybe is venni. Mit tud kitalálni J.D. Rio. mára az nagy kérdés számomra. Marhára össze kell kaparni a védelmet. Itt nem lesz elég az, ami az előző két héten.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én mindent el tudok képzelni. Azt is, hogy teljes homály lesz a defense, de azt is, hogy hirtelen minden oké lesz. Benne van mindegyik a társaságban.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 153
En valahogy attol felek, hogy lesz egy eros 1st, 2nd down vedekezes, aztan meg beszopjuk a nagy playeket Harvinon ahogy illik. De remelem nem lesz igazam.

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 977 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Érdekesség a mai meccs előtt h a SB-hoz képest 15!! helyen változott a kezdőnk (beleértve a "helycseréket" ).
Az O# oldalon az O-line volt ügye a legnagyobb tragikum, itt | az egyértelmű upgrade Clady mellett | Clarkot emelném ki: 2 meccs, 0 pressure (egyedüli az NFL-ben azok közül, akik legalább 20 snappet a pályán töltöttek).
Az elkapók közül pedig (ezen a meccsen) a Sanders-Decker csere szerintem szintén minőségi javulás (Ericet 1v1-ben sokkal könnyebb leszedni, kizökkenteni, mint ahogy láttuk a SB alkalmával is...).

A védelem pedig teljesen más arcot mutat, konkrétan a két DL-n kívül mindenki új, vagy legalábbis más poszton játszik. Mondanom sem kell papíron itt ég és föld a difi (komplett secondary, Ware-Von duó), épp itt az ideje h a pályán is demonstráljuk ezt a különbséget.

Persze reálisan nézve a szezon szempontjából kb. mind1 a találkozó vége, feltéve ha komoly sérülések nélkül megússzuk.
Bár egy seattle-i W elég hangos üzenet lenne a többi csapat számára, valamint begyógyíthatna/feloldhatna néhány lelki sebet/gátat amit esetleg a SB-n összeszedtek a fiúk.

Én vmiért sima győzelmet érzek, | s remélem h nem böjtöltem le ezzel a brigádot 😕) |

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 977 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Injury report:
McCray - Out
Trevathan - Questionable (limitált edzést már végzett)
A listán lévő többi játékosunk - Probable

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Valóban, ez a GB elleni meccs előtt és után volt téma főleg. Akkor Nelson rendre Maxival szemben állt fel. Aki amúgy szedett egy interceptiont, és nyilatkozatban buzdította is a többi Qb-t,hogy dobáljanak csak rá, majd kiharcolja magának a tiszteletet. Az nfl.com-on amúgy megjelent egy "blueprint" arról,hogyan kell minket megverni 😊undisputedly
Imádom a blueprint-eket. 😊 Mintha az NFL Madden lenne, és nem kéne azt végre is hajtani ami le van írva. 😀

Amúgy én - ezt már írtam - erre a meccsre egy "L"-t véstem be még az idény előtt. És az első két forduló után se változott a véleményem, sőt. Nem most leszünk még jobbak nálatok. 😊 A védelem eléggé work in progress, nagyon sok a meccshiányos visszatérő és az új ember, akiknek kell néhány meccs, akár fél szezon is, hogy összeszokjanak. Ez Seattle-ben nem engedhető meg, hacsak nem fogtok ki ti is nagyon felemás napot.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
xrace77 Denver Broncos 4 466
Mai edzésen. 8-)

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
"But I pull for quarterbacks. I do. These young guys that are playing—I still like the ones that get to play early. I still think that’s the best way to learn. I still hold that rookie record for interceptions. I’m not gonna lie - I pull for these rookies every year to break it. Now you have to be a 16-game starter, so I don’t like these guys who start like 10 or 12 games, because they don’t have enough opportunities. So, I’m not gonna lie, as much as I’m pulling for them to be successful, I do not like holding that record. So, whoever wants to start their rookie quarterback 16 times and throw it a lot this year, I’m all for it.
Playing early: I still think it’s the best way to learn."


😀 😀

(Ugyanabból az MMQB cikkből van amit Sheriff is linkelt.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 153
A lenyeg hogy a pizza biznisz menjen:

 www.milehighreport.com/2014/9/18/6399157/peyton-manning-colorado-law-changes-are-good-for-pizza

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 724 — SuperBowl Champions 2013/2014
Mindkettő jó hír. McRay nélkül azért elleszünk. Neki nem is visszavágó, úgyhogy majd odavág legközelebb 😊

Egyébként eléggé tele van a média a Sherman vs DT meccsel, hogy mindkettőnek milyen fontos azok után, hogy Sherm egy picit megégett a Chargers ellen (mondjuk én megégésnek nem mondanám, de magának köszönheti, kell neki annyit dumálni 😊), DT meg eléggé formán kívül kezdte a szezont. (A második meccs már oké volt tőle is azért, mégha nem is big game.)

Na, ezzel szemben szerintem elég keveset fogunk Sherm vs DT meccset látni. Én arra tippelek, hogy DT majd többnyire Maxwell oldalára fog felállni, Sherm meg Sanderst kapja. Az előszezonban Manning egy negyeden keresztül lényegében csak a DT vs Maxwell párosra dobált, és Maxwell nem sokat tudott DT-al mit kezdeni. Sherm meg inkább a kicsi, fürge, villámgyors elkapókkal hozható zavarba. Sanders ebből a szempontból a Seattle ellen jobb matchup, mint Decker volt. Főleg, hogy Decker még utált is játszani jammelős cornerek ellen, el is tűnt ilyenkor rendszeresen. Ha sikerülne rákényszeríteni Thomasékat - mármint Earl-t és társait (mennyi Thomas itt is ott is) -, hogy be kelljen segíteniük a két szélen, az középen nyithatna helyet a harmadik Thomasnak. 😊peterk2005
Valóban, ez a GB elleni meccs előtt és után volt téma főleg. Akkor Nelson rendre Maxival szemben állt fel. Aki amúgy szedett egy interceptiont, és nyilatkozatban buzdította is a többi Qb-t,hogy dobáljanak csak rá, majd kiharcolja magának a tiszteletet. Az nfl.com-on amúgy megjelent egy "blueprint" arról,hogyan kell minket megverni 😊

Én a Broncos helyében szintén azt csinálnám,hogy DT végig Maxi oldalán, a meccs első részében fly routokat futtatnék akárkivel Sherman-en, a backfieldről pedig checkdown dink-dunk játékkal haladnék amennyire tudok. TE védekezésünk miatt jelenleg számok tekintetében miénk a legrosszabb 3rd down D#, K.J. Wright aki a TE coverben a legnagyobb ászunk sérült volt az offseasonban és még elég rozsdás.

Amúgy a tavalyi sikerünk miatt mindenki mintha elfeledte volna,hogy nincs legyőzhetetlen védelem. ELőbb utóbb mindenhez adaptálódnak, ráadásul a mi védelmünkkel kapcsolatban teljesen "hamis" kép lett az emberekbe belesulykolva. Nálunk CB-ben a lényeg,hogy ne kerüljön a CB mögé az elkapó, ne legyen nagy játék, illetve elkapás után egyből érkezzünk rá, és próbáljunk TO-t gyártani. A passz-sávok tekintetében tehát a rövid passzok működnek, de ezzel arra kényszerítjük az ellenfelet,hogy ne 10 játékból menjen végig a pályán, hanem 35-ből, ami mondjuk 3,5x annyi esély a turnoverre, vagy a kipontozódásra. Baj akkor van,ha nem tudjuk kipontozni az ellenfelet, és a turnover sem jön, vagy nem szerezzük azt meg. Ezt láthattuk a SD ellen is, ahol a 2 fumbliból egyet sem szereztünk meg, illetve a 3rd down D# abszolút gyenge volt.

Ettől függetlenül szerintem nem változtatunk most sem. Nem szokásunk. 2011 óta először kaptunk ki 1 labdabirtoklásnál többel. Nem indokolja semmi a váltást, nem a rendszerrel magával van baj, hanem annak az "élességével". Elrontott szerelés, stbstb.

Szvsz azt fogjuk látni tőlünk amit eddig. Ha nem tudja PM megégetni a védőinket mély labdákkal, ami össze tud zavarni fejben egy védelmet, akkor haladtok majd, ahogyan a SB-ban is tettétek. DT pl SB rekordot állított fel 11(?) elkapott labdával? Szóval Maxin biztosan kap majd most is 7-10 labdát, de amíg ezek nem mélyek, csak 0-5. 0-10 yardosak, addig nincs baj, plusz ugye bármikor benne van az INT. Fafej játékát talán Wes tudja copyzni, habár Wes szerintem nem indul backfieldről, de a checkdownban szerepelhet. Fafejjel nem tudtunk miot kezdeni, mert gyengén szereltünk egész meccs alatt, és a 130 cm-es magasságával hozta a yardokat.

Az én meglátásom szerint, haladtok pár felépített drájvval, de a redzoneban jók leszünk, és leginkább a mi támadóink vs a ti védőitek összecsapása dönt, ugyanis ilyet még nem láttunk. Ti is erősödtetek, és mi is. Nálunk amúgy rejtély, hogy miért nem Kearse vagy a 2 új WR kap labdát, hanem Lockette és Walters(LOL), de mindenképpen javultunk. A labdabirtoklási időt és a TO csatát, amelyik csapat nyerni, övé a meccs.
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mindkettő jó hír. McRay nélkül azért elleszünk. Neki nem is visszavágó, úgyhogy majd odavág legközelebb 😊

Egyébként eléggé tele van a média a Sherman vs DT meccsel, hogy mindkettőnek milyen fontos azok után, hogy Sherm egy picit megégett a Chargers ellen (mondjuk én megégésnek nem mondanám, de magának köszönheti, kell neki annyit dumálni 😊), DT meg eléggé formán kívül kezdte a szezont. (A második meccs már oké volt tőle is azért, mégha nem is big game.)

Na, ezzel szemben szerintem elég keveset fogunk Sherm vs DT meccset látni. Én arra tippelek, hogy DT majd többnyire Maxwell oldalára fog felállni, Sherm meg Sanderst kapja. Az előszezonban Manning egy negyeden keresztül lényegében csak a DT vs Maxwell párosra dobált, és Maxwell nem sokat tudott DT-al mit kezdeni. Sherm meg inkább a kicsi, fürge, villámgyors elkapókkal hozható zavarba. Sanders ebből a szempontból a Seattle ellen jobb matchup, mint Decker volt. Főleg, hogy Decker még utált is játszani jammelős cornerek ellen, el is tűnt ilyenkor rendszeresen. Ha sikerülne rákényszeríteni Thomasékat - mármint Earl-t és társait (mennyi Thomas itt is ott is) -, hogy be kelljen segíteniük a két szélen, az középen nyithatna helyet a harmadik Thomasnak. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Von teljes edzésmunkát végzett, és Welker is edzésbe állt
McCray viszont a meccs után reporttal ellentétben, úgy tűnik, ki kell, hogy hagyja a Super Bowl visszavágót.
 blogs.denverpost.com/broncos/2014/09/17/lerentee-mccray-expected-miss-two-weeks-sprained-knee/29747/

Trevathan is jó úton halad a visszatérés felé
 espn.go.com/blog/denver-broncos/post/_/id/8787/8787
Remélem vele tényleg megvárjuk, míg teljesen felépül

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ez jó hír.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Von Miller meghúzta az ágyékát a vasárnapi meccsen. Nem tudom mennyire komoly, játszhat-e egyáltalán.peterk2005
valószínűleg ő is és mccray is játszhat majd

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Von Miller meghúzta az ágyékát a vasárnapi meccsen. Nem tudom mennyire komoly, játszhat-e egyáltalán.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 236 — The Mathematician
én se dobnám még be, de Caldwellnél nem lehet rosszabb

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Welker játszhat a Hox ellen
 www.cbssports.com/nfl/eye-on-football/24712343/nflpa-notifying-wes-welker-others-that-their-suspensions-are-overBlack_Adder
Lehet rosszindulatú vagyok, de az első gondolatom az volt h első meccs neki egy ilyen fizikális védelem ellen, az bizony agyrázkódás-gyanús.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Welker játszhat a Hox ellen
 www.cbssports.com/nfl/eye-on-football/24712343/nflpa-notifying-wes-welker-others-that-their-suspensions-are-over

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Pár keigészítés néhány korábbi megjegyzésemhez:
Miért nem kérjük ki az időket?Black_Adder
Ésszerű magyarázat nincs, pont ez kéreik számon itt is:
 www.advancedfootballanalytics.com/2014/09/chiefs-crawling-drive-come-away-with.html
A meccs végi FG-t viszont megvédeném, és végre neki mertünk menni a 4&inchesnek a félpályán a legjobb offensezel a dime védelem ellen...

Ha hirtelen kéne ítéletet modnanom, azt mondanám, h a nickel defensünk a gyengeBlack_Adder
A nickel védelmünk volt a legsebezhetőbb futással:
 espn.go.com/blog/denver-broncos/post/_/id/8746/the-film-dont-lie-broncos

...Ha mégse, akkor egy teljesen fölösleges szabálytalanságBlack_Adder
7ből 6 védő szabálytalanságunk 3rd downnál jött
 www.usatoday.com/story/sports/nfl/2014/09/14/broncos-search-for-consistency-ahead-of-super-bowl-rematch-seahawks/15647243/

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Szerintem nem mi játszottunk túl rosszul, hanem az ellenfél játszott nagyon jól. Az az elkapás pl Fasanonak vagy Kelce-nek nem tudom már, az ellen nem sok mindent lehet csinálni. Akkor sem irigylem a védelmet amikor úgy jönnek le a pályáról, h labdátszereztek, aztán mondják nekik h mégse. A szabály ráadásul faszság, Smith azért ejtette el a labdát, mert ott volt a hátán Ware, a labda meg azé aki kihozza az emberkupac alól...
Sok benyelt 3. és hosszú nagyon bosszantó, tavaly is ez volt véges végig. Egyrészt meg tudjuk csinálni a tfl-t vagy sacket, meg tudjuk csinálni, h 3 és >10 legyen, akkor jó a védelem, aztán jön a 3. és hosszú és benyeljük úgy h nem is kell izgulni rajta. Ha mégse, akkor egy teljesen fölösleges szabálytalanság. Most épp Malik Jackson volt a soros, de láttunk ilyet tavaly Vicktől is sokszor, meg másoktól is...

Ha hirtelen kéne ítéletet modnanom, azt mondanám, h a nickel defensünk a gyenge. 2 éve az volt az egyik erősségünk, nagyon jó volt a 3rd down védelmünk és ezért maga a védelmünk is. Az engedett yardok nem nagyon számítanak, a 3rd% az igen. Egyelőre nem tudnám megmondani, h az 5. DBvel van-e a baj, a fal kevésbé hatékony, vagy a playcall nem megfelelő, de így nem lesz esélyünk contender csapat ellen. A KC 2 labdabirtoklásra redukált minket a 2. félidőben, tavaly hasonló taktikával vert minket a Bolts, ez tekinthető blueprintnek is akár, csak nagyon nehéz megvalósítani. de a KC megcsinálta Jamaal Charles nélkül. hosszú drive fárad a védelem, "kihűl" az offense. Ezen labdaszerzéssel segíthetnénk, volt is 2 is most is, csak az egyiket offside miatt elvették, a másikat meg incomplete passznak ítélték, inkább a szabályt okolnám érte mint a bírókat, akik nem mellesleg nem egyszer tévedtek a mi javunkra...

A KC most nagyon jól játszott kiesett Charles de jól játszott a helyén Davis, kiesett Berry, de nem nagyon engedték a pályára az offenset, Alex Smith nagyon jól játszott nyomás alatt is, a nélkül is. Jól csinálták nagyon, nem kell magyarázni a bizonyítványt, de ugyanazokat a hibákat vélem felfedezni, mint az első fordulóban és mint tavaly.
Akkor egyszer azt mondtam, h inkább kirívó egyéni hibák legyenek, mert azok javíthatók, könnyebben kezelhető, mintha alapjaiban reng a védelem. De valahogy mindig az van, h pályára kerül Tony Carter, jön a TD mellette, Ward éppen mutogat, lemarad az emberéről, Rahim Morre alá fut a labdának, hosszú TD egyenlítés, valamelyik CB-re bedobnak egy iffy vagy kevésbé iffy DPI-t, elváltja magát a secondary, jön egy late hit pedig meg lett volna a védekezés, jön egy offside és egy "free play" amiből vagy nagyot szopunk, vagy pont elég az 5 yard is. Nem mindig ugyanaz hibázik, de valaki mindig. És most még idén az offense meg ST nem szórja a labdákat, bár volt már 2 fumble de azok hozzánk kerültek. Az offense csak összeszed 20 yard büntetést / negatív playt a drive elején, mert keresik a kihívásokat. A vicc az h sokszor ennek ellenére nem akad meg a támadás, de ott is képesek vagyunk a 3. és hosszút Caldwellre dobni. Ez remélhetőleg akár jövőhéttől változhat Welker visszatérésével, de Welkerre meg jó lenne nagyon vigyázni, h még a PO-ban is játszhasson...

A csapat egészében nagyon hosszú ideje nem tud 100%os teljesítmény közelit hozni. Nem azt mondom h csalódott vagyok, emlékszem még amikor örömódákat zengtünk egy sikeres goal line standdel megnyert meccs után, és nem azon fanyalogtunk, h szükségessé vált a végén a goal line stand. De tudom h ebben az idei csapatban több van, és azt is, h többet kell mutatni, ahhoz h a végén nyerjünk.

Hogy a Hox ellen mi lesz vasárnap, igazából egyáltalán nem érdekel. 2-0-val kezdtünk, simán belefér egy vereség, akár egy rossz játék is, csak sérülések ne legyenek /*a tavalyi PS meccs óta, mindig nagyon féltem a csapatot a hox ellen ilyen szempontból*/. Aztán bye week. Nem örülök, h ilyen korán, de ha már egyszer ezzel kell együttélni, akkor a bye után azt várom h max feleannyi zászló legyen meccsenként, mint idáig volt. Egész meccsen nem lehet 100%os koncentráció, de sikers 3rd >10-eket nem akarok még egyszer látni ellenünk onnantól. 1 egész évet szoptunk ezekkel, vártam a megváltás akkor a bye weektől, nem jött, vártam, h majd PO-ra helyre áll, végül is valamilyen szinten ez meg is történt, de idénre ennek a gyerekbetegségnek a teljes kinövését vártam, erre semmivel nem vagyunk előrébb mint tavaly ilyenkor. Igazából nem is számítok semmi előrelépésre csak szeretném, de úgy gondolom ez a szezon is nagyjából arról fog szólni, h beleférnek-e a hibáink. És nem az ellenfelek érdemeit akarom elvenni, ahhoz h hibázzunk ők is kellenek | (bár mondjuk az a Jackson 15 yard speciel csak rajtunk múlt, és valahogy mindig jut ilyenből is...) | , de én csak Broncos szemszögből nézem, engem nem a hiba oka érdekel, hanem h ne legyen. Magával a tudással nem hinném h baj van.

Hogy a játékosokról ésvagy edzőkről írjak, arra még alszom legalább egyet.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear