Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azért mert Smith nagyon mobilis volt és kimozgott állandóan a zsebből. 5-6mp-ig meg nem tudja senki sem tartani az elkapóját. Nem lett volna ezzel baj, ez benne van a mobilis irányítók játékában. (Blitzelni is ezért kevésbé érdemes ellenük.) Nem kell hibákat (sárga zászlós hibákat) elkövetni a legroszabb pillanatokban, és akkor minden drive megakasztható ellenük is.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Ahogy azt meccs közben is írtam, nem nagyon értettem, hogyan is jöhettek azok a bizonyos play-ek, 3-4 emberes rush ment 5-6 emberes falra, mégis mindig maradt üres célpont, néha nagyon üres. Lesz mit visszanézni, az biztos... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Minden taktika annyit ér, amennyit a végrehajtás. Ha a SD tökéletesen végre tudja hajtani amit akar, az ellenfél meg nem, akkor ez a vége. 😊 Tavaly ellenünk tudták megcsinálni ilyen tökéletesen egyszer. A háromból.

Egyelőre úgy vagyok, hogy inkább hibákat lássak, mint azt, hogy egységként reménytelenek, ill. valamelyik csapatrészből elfogy a potenciál (sérülés vagy csoportos rossz teljesítmény miatt). Tavaly azért tudni lehetett, hogy nem sokkal van több a védelemben, mint amit mutat, Del Rio a playoffra így is elég rendesen összekapta őket. Az ideiben sokkal több van.

Nagyon messze még az idény vége, az egész NFL - beleérve az esélyeseket is - hullámvasutat játszik még.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 153
peterk2005: Ezt a fajta támadásmódot tavaly a SD alkalmazta elég jó hatásfokkal a Denver ellen. Ráadásul passzol valamennyire Ried elképzeléseihez is. Elég idegesítőek a 8-10 perces drive-ok, de az NFL sakkjátszma is az edzőknek meg kell találni az ellenszert.Fredo
Igen az SD-nek ez a fajta jateka nagyon idegesito, de hatekony. Nem lattam a Seahawks elleni meccsuket, de direkt csekkoltam a Time of Possession-t:
Seahawks: 17:45
Chargers: 42:15

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 9 éve
Fredo 205
peterk2005: Ezt a fajta támadásmódot tavaly a SD alkalmazta elég jó hatásfokkal a Denver ellen. Ráadásul passzol valamennyire Ried elképzeléseihez is. Elég idegesítőek a 8-10 perces drive-ok, de az NFL sakkjátszma is az edzőknek meg kell találni az ellenszert.
több mint 9 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
remélem LAtimer gyorsan beelőzik CaldwelltNegritis
Az a szerencséje Caldwellnek, hogy az ST-ben is ügyködik, mint visszahordó. Köztudottan nagyon jó a keze Latimernek, nem hiszem, hogy ilyen labdákat ejtene el, mint Bubba. Egy túlélő a csávó. Évek óta megcsípi a rostert, de még a mai napig nem tudom, hogy miért. Ha jól emlékszem, mikor jött a Bengals-tól, akkor még a preseason végét sem előlegeztük meg neki.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 232 — The Mathematician
remélem LAtimer gyorsan beelőzik Caldwellt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
beresrobi Denver Broncos 138 — beresrobi@freemail.hu
Azért volt néhány pozitívum számomra.
-DT végre el tudta kapni még védővel a nyakán is a labdát ergo csak a múltkori meccsen volt olyan amilyen
-Von Miller is megmutatta hogy tud ő jobbat
-Meg persze a W

Negatívumot sorolni se lehet. Ennyi idióta zászlót... 1-2 után Fox helyében tarkón csaptam volna a vétkest. De számomra a zászlók meg össze-vissza ítéletek közül messze kiemelkedik Ware FF-je. Menjél már kedves zebra pajtás. Még hogy incomplete... Persze... Jó hogy nem roughing the passer...
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Jogos, a sok copy&paste-ba belekeveredtem. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 977 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Így nézett ki kivonatosan a mai második félidő:
- KC kezd, 10 perces drive, tízmillió snappel, benne 3 flag harmadik és sokra, a vége FG.
- Denver 5 perces drive, clipping 15 yard, delay of game, false start hibákkal, a vége FG.peterk2005
Egyetértek, de a pontosság kedvéért az első két drive kihagyott FG és punt volt.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Csikorog a kerék még, na. De inkább most csikorogjon, min januárban. 😊

Egyébként éppen az a különbség a Broncos és a Chiefs között, hogy ők múlt héten az ugyanilyen meccsüket, amikor a labda se jól pattant, a zászlók is rosszkor jöttek, a hibák is a legrosszabb pillanatban érkeztek, azt a meccsüket blowouttal elbukták. A Broncos meg behúzta.

Sok következtetésre nem érdemes a mai meccsből jutni. A múlt heti "bealvás" és a mostani második félidős leolvadás okai mások. A mai meccs inkább hasonlított a múlt évi San Diego meccsre amikor minden drive-ot kb. ötször kivédekeztünk, de a hülye hibák miatt maradt a védelem a pályán és a végén beszopta a pontokat. Így nézett ki kivonatosan a mai második félidő:
- KC kezd, 10 perces drive, tízmillió snappel, benne 3 flag harmadik és sokra, a vége FG.
- Denver 5 perces drive, clipping 15 yard, delay of game, false start hibákkal, a vége FG.
- KC 8 perces drive, flag nélkül, beszopott 3&13-al, a vége TD
- Denver 3.5 perces drive, megállítva a KC 6 yardosán, vége FG
- KC utolsó drive, millió flaggel, offside miatt visszafújt INT ret TD helyett folytatódó drive, még egy offside 3& és sokra, DPI, hibásan visszafújt sack forced fumble, végén kivédekezve.

Szóval az offense a második félidőben összesen 2(!!!!) drive-ot vezetett, mindkettőből pontot ért el, az egyikből 2 yard hiján TD lett, úgy, hogy offense oldalon is hullott a szászló a hülye hibák miatt rendesen. A flagektől eltekintve ezzel nincs baj.

A védelem viszont vajpuha volt, de méginkább iszonyat mennyiségű hibát halmozott fel. A KC offense a 30-ból majdnem 22 percig tartotta a labdát, úgy, hogy összesen 3!!!! drive-ot vezettek. Ez a Denver játékának a gyilkosa.

Jövő hétre én előre egy L-t írtam be a schedule-be. Akkor is azt írtam volna be, ha ma 50:0-ra nyerünk, úgyhogy a mai játéknak nincs jelentősége, fontosabb, hogy középtávon ezeket a hibákat elfelejtsük. A sok offside-ot biztosan el fogjuk, az idény eleji hiba, meg a végén már a flusztráltság miatt is jöttek. A "puhaság" oka meg szerintem az, hogy egyelőre csiszolódik a dolog, de még messze nem pörög üzemi hőmérsékleten. Túl sok a sérülésből visszajövő játékos, akinek meccshiánya van, és sok a beépülő új ember is, akiknek szintén bele kell még szokniuk az itteni rendszerbe. Lesz ez sokkal jobb is, biztos vagyok benne.

(Egyetlen kivétel van csak: Harris. Ő nagyszerű már most is. Pot Roast-ot is ideírnám, mert leütött passzai vannak, stud futás ellen, de ma ő is bemozdult, kétszer is.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 977 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
A W megvan, ismét.
De h miért kell minden meccsen szívinfarktust okozni, azt valószínűleg ők sem tudják...

Nálam okosabbak remélem kifejtik majd, de sztem elég komoly edzői hibákra vall a sorozatban benyalt harmadik és hosszú játékok. A rengeteg zászlóról nem is beszélve, ezeknek a nagyrésze megelőzhető lenne egy kicsit nagyobb fegyelemmel, s akkor nem adnánk ennyi ajándékot az ellennek...

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
Tomifinn Denver Broncos 947
hát, ahogy mondani szokták, lényeg a duplavé, meg ilyenek, de ma PM játékán kívül tényleg nem sok pozitívumot tud elmondani az ember...
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 977 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Ma ők nem játszanak.
xrace77
Latimerért kár, előzetesen egy könnyebb meccs jön, a második félidőben szoktathattuk volna egy kicsit a tempóhoz. Főleg úgy h Wes sem fog még játszani (ha jól tudom még "nem teljesen" hivatalos az eltiltásának az eltörlése).

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
xrace77 Denver Broncos 4 466
Ma ők nem játszanak.
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Jó, hát Probable-be bárki bekerülhet, akinek épp picit fájt valamije a héten. Nálunk mindegyik teljes edzésmunkát végzett egész héten, így nem aggódnék egyik miatt se komolyabban... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 232 — The Mathematician
a probable rész azért nekem cink

WW?!

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Injury report mára, ez eddig a héten elmaradt:

Out: Trevathan
Doubtful: Garland (pénteken már edzett, de csak limitáltan)
Questionable: Bruton (szerdán nem edzett, csütörtökön és pénteken végzett limitált munkát)
Probable: Clady, Harris, Irving, Ramirez, Ware, Webster



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Welker nem edzett két hete, szerintem nagy hiba lenne berakni, de jövő héten jól jönne, ha már be tudna állni...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az NFLPA ma aláírta az új drogpolicy-t, ami bizonyos anyagok esetén (pl marihuana) súlyosbítja, bizonyos anyagok esetén (pl. amfetamin származékok) pedig enyhíti a büntetést. Értelmét ne kérdezzétek, de a lényeg, hogy Welker eltiltását törölték is, vasárnap játszhat, ha rendben van a feje és Fox beteszi a csapatba.

Prater eltiltását nem tudom ez hogy érinti, érinti-e egyáltalán.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Montee Ball: Hasonlót nyújtott, mint tavaly Moreno. Nem túl jó a futásonkénti átlaga, viszont nem egy-egy nagy futás javítja fel (Moreno most is úgy futott 100+ yardot, h 15 volt a leghosszabb), hanem rendre hozta a kicsiket. Minden szituációban helye volt, szerzett egy TD-t is, a végén azonban nem nagyon tudta pörgetni az időt, nagyon kellett volna 1-2 first down, de esély se volt rá...
Derek Wolfe: És a futás elleni védelem harmadik pillére, hasonlóan csendes meccsen van túl. Összességében ez mondjuk inkább jó, mint nem.Black_Adder
Ehhez a kettőhöz hadd tegyek oda két statisztikát, csak az érdekesség kedvéért. Épp most olvastam őket:

1. Ball 23/67 yardja elég rossz átlagot ad (2.91/carry), de ebből a 67 yardból összesen 12 volt contact előtti, 55 yardot after the contact hozott. (Ami némileg az oline kritikája, másrészt viszont az idei Colts futás elleni védelme nem az a tavalyi, amelyik 150-200 yardokat engedett. Arthur Jones és D'Qwell Jackson érkezésével nem lepne meg, ha év végére sima top 10-be érne a Colts. Mondjuk mindennek ára is van - a középső passz elleni védelem suspect lehet -, de ez más tészta.)

2. PFF: 2013-ban Derek Wolfe Run Stop Percentage száma 3.5 volt, ami az ötödik legrosszabb volt a ligában a 4-3-as end-ek között. A vasárnapi meccsen ugyanez a szám +14.3, ami a harmadik legjobb szám. Ahogy írtad is, az, hogy nem láttuk, az ő esetében, az ő feladatkörében éppenséggel jó jel. 😊

(A PFF egyébként Malik Jackson-t szereti jobban, mert neki run stop mellett pass rushban jobbak a számai. De ez egyrészt nem von le semmit Wolfe értékéből, ez csak azt jelenti, hogy ezen a poszton is több minőségi ember bevethető. Másrészt, ha Von egészséges, akkor a denveri 4-3 egyik fele inkább 3-4, ahol az end 2 gapért felel, és mögötte Von a pass rusher. Ha meg nincs Von, akkor átmegy az az oldal is 4-3-ba, ahol az end 1 gapet kap, de pass rusher feladatai is lesznek, a másik gapet az LB tömi. Úgyhogy bár Jackson számai valóban jobbak, és nekem tetszik is amit a pályán csinál, a különbséget én elsősorban az eltérő feladatkörben látom.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Apropó PS. Nem is tudtam, hogy a PS játékosok is elkísérhetik a csapatot a meccsre, sőt beöltözve ott lehetne a pálya szélén is. A nyíltan meleg gyerek apropóján láttam ezt a Dallas meccsen, mutatták a pálya szélén, szerelésben a meccs közben, és ha jól tudom ő nincs rosteren.peterk2005
a Dallas otthon játszott ám, hiába volt sok pirosHöri
Nem a lelátón láttam a srácot, és nem is öltönyben/melegítőben a pálya mellett, hanem a többi játékos között, beöltözve, védőfelszereléssel, "rendszámmal" a mezén. Mintha aktív játékos lenne. Esetleg a bemelegítésnél segíthetett, vagy nem tudom, de érdekes. Már eleve az, hogy felszerelésben odaengedik.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Apropó PS. Nem is tudtam, hogy a PS játékosok is elkísérhetik a csapatot a meccsre, sőt beöltözve ott lehetne a pálya szélén is. A nyíltan meleg gyerek apropóján láttam ezt a Dallas meccsen, mutatták a pálya szélén, szerelésben a meccs közben, és ha jól tudom ő nincs rosteren.peterk2005
a Dallas otthon játszott ám, hiába volt sok piros

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Apropó PS. Nem is tudtam, hogy a PS játékosok is elkísérhetik a csapatot a meccsre, sőt beöltözve ott lehetne a pálya szélén is. A nyíltan meleg gyerek apropóján láttam ezt a Dallas meccsen, mutatták a pálya szélén, szerelésben a meccs közben, és ha jól tudom ő nincs rosteren.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
xrace77 Denver Broncos 4 466
Nathan Palmer WR újra a PS-ben. 😊