Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Week 1 visszatekintés

Túl vagyunk az első meccsen. Néhány játékosról van minta, lehet frissíteni az értékelést

OFFENSE
QB:
Peyton Manning: Magához képest gyenge meccset zárt. Magához képest, mert azért 22/36 269 yard 3 TD 0 INT, 111,9 rate-et sokan kitennének az ablakba. Nem is ezekkel a számokkal van a baj, hanem h nem egyenletesen oszlottak el a jó és rossz passzok, illetve h tényleg volt több rossz passz is a számos drop mellett...

RB:
Montee Ball: Hasonlót nyújtott, mint tavaly Moreno. Nem túl jó a futásonkénti átlaga, viszont nem egy-egy nagy futás javítja fel (Moreno most is úgy futott 100+ yardot, h 15 volt a leghosszabb), hanem rendre hozta a kicsiket. Minden szituációban helye volt, szerzett egy TD-t is, a végén azonban nem nagyon tudta pörgetni az időt, nagyon kellett volna 1-2 first down, de esély se volt rá...
CJ Anderson: Nagyon kis szerepet kapott, mindössze 4 carrie, viszont azoknál nagyon gyorsnak pontosabban robbanékonynak tűnt, nem lesz baj, h pihentetni kell Ballt
Összességében biztató a helyzet annak ellenére h tényleg nem túl szép számok vannak a futójáték mellett, de nálunk elég ha kiegészíti a passz játékot, arra meg most jó volt. Ha visszajön Hillman az is jót tehet, mert ő más típusú futó. Lesznek még könnyebb ellenfelek, ahol jobban fog zenélni a futójáték, de idén nem fogunk erre támaszkodni, ahogy ezt előre selytettük

WR:
Demaryius Thomas: 11 labdából mindössze 4 elkapás. Szerintem inkább felejtsük el és nézzünk előre...
Emmanuel Sanders: Láthattuk a sebességét, amit ki is használtunk, mélységi célpontként és slotban egyaránt. Ahogy várható volt, nem Decker route-jait örökölte meg, hanem teljesen másokat. Ennél fogva igazából nem is Deckerhez kell mérni őt. Jó volt.
Andre Caldwell: Sok drop, mindössze 2 elkapás, lehet h látjuk Latimert mielőtt visszatérne Welker...
Összességében sok drop, ami nálunk igazából nem szokatlan, de attól bosszantó. Welker nagyon hiányzott fontos szituációkban, peidg még pont Sanders volt a legjobb. Persze ha van biztosabb formában lévő célpont szélen is akkor könnyebb...

TE:
Julius Thomas: Man of the match. Túl nagy a CBknek, túl gyors az LBknek, s van olyan jó keze mint bármely WR, illetve a legutóbbi produkció után, inkább jobb keze is van hozzá, bár az onside kick után mégiscsak ugyanolyan...
Virgil Green: Tamme elé tettem, mert egyértelmű h övé lesz a nagyobb szerep. 12 personelnél ő jön be. Hogy hogyan játszott? Passz. Nem látok statisztikát, h mennyivel voltunk siekresebbek futásban 12 personelben, mint 11ben, mindenesetre olyan nagyon sokat nem tett hozzá a futójátékhoz, akkor feltűnt volna. De komoly hibára se emlékezni tőle, és volt egy elkapása is.
Jacob Tamme: Amikor ezt írom még nincs snapcount, de nem nagyon rémlik az offenseben, az STben viszont többször is feltűnt, ami jó. Ezért keres kevesebbet és ezért maradt itt.
Összességében Julius Thomas nagyon feljavítva az egész poszt teljesítményét, és Green se húzza azt le.

OL:
Ryan Clady: Se büntetés, se feltűnő pressure az ő oldaláról, persze Mathis nélkül könnyebb dogla volt, mint tavaly Clarknak
Orlando Franklin: Elég otthonosan mozgott eggyel beljebb a másik oldalon, ennél merészebb következtetésekkel még várok
Manny Ramirez: Jött egykét pressure középről, de semmi vészes
Louis Vasquez: Rögtön 2 holding az első meccsen, nem a legjobb szezonkezdet...
Chris Clark: Könnyebb meccse volt, mint tavaly a Colts ellen, ennél fogva jobb is, a kérdés majd az lesz h jobb edge rusherök ellen hogyan tartja a fal szélét...
Összességében az OL igazából csak összességében kéne nézni. Akadozgatott a futás, de ha kellett a short, az meg volt. Jött egy-két pressure, de nem kezelhetetlen mennyiségben. Jó volt ez így elsőre

DEFENSE
DL
Demarcus Ware: Egy óvatos 1,5 sackkel mutatkozott be.
Sylvester Williams: Olyan nagyon nem villogott, a Coltsnak meg hamar fel kellett hagyni a futásokkal, úgyh nincs túl nagy minta róla
Terrance Knighton: Akár leírhatnám ugyanazt, mint Slynál. A zsebet nem nagyon nyomták össze, de hiába élt Bradshaw mint hal a vízben, inkább elkapásokkal, mint futásokkal. TRicht megfogni viszont nem tartozik a legnagyobb achievementek közé.
Derek Wolfe: És a futás elleni védelem harmadik pillére, hasonlóan csendes meccsen van túl. Összességében ez mondjuk inkább jó, mint nem.
Malik Jackson: A rotációba beállva tudott az erős oldlaról is nyomást generálni, fél saccket oda is írtak a neve mellé, jó meccse volt.
Összességében nem róluk szólt a meccs, de azért Ware csak letette a névjegyét, míg a többiek hoztak egy solid teljesítményt.

LB
Von Miller: Hát nem sokat csinált, mondhatni semmit. Az oké, h többnyire duplázták, de ez neki nem újdonság, szerintem ez volt a leggyengébb meccse ami óta itt van. Nem tudom, h a sérülés számlájára írhatóe vagy csak rosszabb napja volt. Eddig pont a KC ellen voltak a kicsit rosszabb meccsei, ilyen szempontból nem jó, h őket látjuk vendégül, de a mostani KC fal, nem az elmúlt években megszokott minőség...
Nate Irving: A védelem legjobbja volt. Határozottan állította meg a futást, veszélyesen blitzelt, nagyjából bejátszotta az egész pályát. Láttuk ugyan korlátjait coverage-ben, de annak ellenére kapott bőven zöld osztályzatot, h sérülés miatt több snappet ki kellett hagynia. Ha kitart a formája nagy előrelépés lehet MLB poszoton, de azért tavaly hasonlóan jól kezdett Woody is...
Brandon Marshall: Végül ő lett a leading tackler, szóval át tudta venni Trevathan szerepét. Megtalálja a labdást, megcsinálja a tackle-t, ott van coverage-ben, és 4th downnál kritikus goalline standhez segítette a csapatot. Kihúzzuk vele Trevathan visszatéréséig, aztán nem lepődnék meg ha ő lenne a nickel LB...
Lamin Barrow: Meglehetősen visszafogott szerepet kapott, bár snapcountot még nem láttam. Ha nincs Irving sérülése valószínűleg még kisebb szelet jut neki a tortából, de Irving nem úgy játszott mint akit rotálni vagy pihentetni kéne...
Lerentee McCray: Ő viszont nagyobb szeletet kapott abból a bizonyos tortából, mint számítottam volna rá. Értsd kapott. Persze Von Miller nem játszott úgy, mint aki nélkülözhetetlen a pályáról...
Összességében: Irving miatt húzták le az LB sort, erre talán ő volt a legjobb, és aki egyáltalán versenybe szállhat vele, az az a Marshall, akivel senki nem számolt Trevathan sérülése előtt. Von Miller összeszedi magát, mindenki hozhat váltásgyatyát 😊

CB
Aqib Talib: Azt a formáját hozta, amit a peccben tavaly év elején. Első negyedben ugyan engedett két elkapást Wayne-nek, de aztán hiába dobáltak felé. Az első INT is az ő érdeme. Csak imádkozzunk az egészségéért.
Chris Harris: Meglepett h vállalta a játékot, ráadásul egyáltalán nem látszott rozsdásnak amikor pályán volt, sőt... Más kérdés, h nem tudta végig vállalni, és így bekerült a helyén Tony Carter is a csapatba, de Harris kifogástalan volt.
Bradley Roby: Kicsit megosztotta a nézőket a játéka, ezért lehet h kicsit hosszabban írok róla. Egyrészt amikor a Colts feltámadt, akkor többnyire Roby-t vették célba és nem teljesen sikertelenül. De egy rookie CBről van szó, ahol nem újdonság a lassabb NFL kezdet. Nekem Harrisre hasonlított a bemutatkozása, aki hasonlóan negatív véleményeket is kiváltott. Ahogy Harris is mindig ott volt a tűz közelében, és ha el is kapták mellette megcsinálta a tackle-t, úgy Robyról se szoptunk nagy playt. Nem lett meg a labda, akkor meg lett a baba. A futáshoz is hasonlóan effektíven be tudott segíteni. Végül pedig 3 PD csak oda került a neve mellé, és övé volt a gamewinning védekezés. Emellé egy FR a special teamben, ami gamechanging lehetett volna ha nincs meg. Szóval én nagyon elégedett vagyok vele, nagyon nagy reményeim vannak és nagyon sokat várok tőle. Megérdemli a nevezést a RoWre.
Tony Carter: Megint volt egy nagy hibája, amiből TD lett, és a bosszantó, h megint jól helyezkedett, csak hiába. Labda nélkül elit CB lenne, ahogy egy folyosón Mays is elit LB lett volna.
Összességében a jövőkép nagyon biztató Talibbal, Harrisszel és Robyval. Még visszatér majd Webster is, az se fog ártani. Csak, Talib meddig marad egészséges, Harrisnek lejáró szerződése van, Robyról meg eddig egyetlen meccs alapján beszélünk. De akkor is most a kezdő 5 DBnk az nagyon ott van...

S
TJ Ward: Sokat nem volt akcióban, de egy open field tackle nagyon megmaradt tőle.
Rahim Moore: Levadászott 2 felpattanó labdát, bár ez inkább szerencse kérdése, de a jó helyezkedését is dicséri, mellé kiosztott 3 tackle-t. A sérülésének nyoma se volt.
Quinton Carter: Kb ott folytatta, ahol 2 éve abbahagyta. 6 tackle 1 assist, mellé egy FF, amivel mondjuk pont meglett a driveot életben tartó 1st down a Coltsnak és később a 7 pont, de ez nem hiba hanem pech. (ahogy Burse fumblejénél meg mákunk volt). Nem tudom számított-e még valaki ilyen teljesítményre tőle, számomra a TC és PS után is kellemes meglepetés.
David Bruton: Kiugrott a válla, ezért idő alatt abba kellett hagynia a meccset. Az ST meg egyébként is kisebb szerepet kapott a milehighon...
Összességében nagyon jó safety teljesítményt láttunk. Mondjuk a kezdők tudását illetően nem is volt kérdés, de pozitívum, h Moore 100%osnak tűnik, és Carter is.

Special teams:
K
Brandon McManus: Nem hibázott, de nem is helyeztük nagy nyomás alá, short FG, és PAT, a meccs végén szoros állásnál nem kellett rúgnia
P/H
Britton Colquitt: Az első két puntjából 10-10 yardot visszahordtak, aztán kicsit visszavett a távból, nettóra hasonló távolságért, de egy fokkal biztonságosabban. A return TD vicc volt, Marshall levitte a földre, majd átforgatta úgy, h minden testrésze leért a földre, de a bírók nem vették észre, LOL, nem tudom azok voltak-e akik azon a bizonyos Lions-Texans meccsen...
LS
Andre Brewer: Nem említették a nevét, és ez a legtöbb amit egy LStől várni lehet...
PR
Isaiah Burse: Csak összejött egy fumble, ráadásul egy olyan szituációból, ahol egyértelműen faircatchet kellett volna mutatni...
Összességében Minden kickoff TB, minden FG/PAT sikeres, elfogadható punt átlag, de egy PR fumble lerontja az összképet.

Coaching staff
John Fox: Nem rovom fel neki, h 19mpvel a vége előtt 3 időkéréssel tédeltünk, elvégre 24-7re mentünk, és nincs Prater. Viszont félidőben nagyon bent maradtunk az öltözőben...
Adam Gase: Nagyon jól megtalálta Sanders helyét, jól érvényesítették Julius Thomas fölényét, de volt több erőltetett passz. A nehéz dobásoknak inkább ne Caldwell legyen a célpontja szvsz, az már tavalys se működött, az utolsó 2 drive meg tragédia volt, mindkettő 3&out.
Jack del Rio: Amikor leült az offense a védelem se tudta továbblendíteni a csapatot a mélypontról, kettő nagyon benézett 4th down, több hosszú drive a 2. félidőben, de egy nagyon fontos goalline stand segített megtartani az előnyt, és a végén is a Colts kezében volt a labda, támadhattak az egyenlítésért, de megállítottuk őket.

Mindent egybevéve felemás érzéseim vannak az első meccsről. Az első félidő nagyon rendben volt, a második nagyon nem. Ugyanakkor az AFCből az egyik legnagyobb kihívónkat győztük le, előzetesen senki nem számíthatott sima győzelemre, csak miután 24-0ra mentünk. De tavaly sikerült már egyszer eljátszani 24 pontos előnyt, és most se volt a végén teljes konrtoll alatt a dulavé. Ez ad okot némi aggodalomra, de lesz ez még ennél jobb, ebben biztos vagyok. Ja és nem tudom mikor volt ilyen utoljára, de megnyertük a turnover harcot 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
xrace77 Denver Broncos 4 466
Julius Thomas lett az eheti AFC Offensive Player of the Week. 😊
több mint 9 éve
xrace77 Denver Broncos 4 466
A Browns elvitte Gerell Robinson TE-t a PS-ből.
Nathan Palmer WR kikerült az 53-as keretből.
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Vickerson 1 évre a Chiefs játékosa lett.
Ha emlékeim nem csalnak, 1 évvel ezelőtt a legjobb DT-nknek számított.
Érdekes lesz az ellenfél csapatában látni...Általános Doktor
Hát ha úgy érted, h tavaly a szezonkezdet előtt, akár igen. De aztán toronymagasan Knighton volt a legjobb DT. Az előtt Bannan, az előtt Bunkley Szóval egy szezonban ténylegesen legjobb legfeljebb az UTk között lehetett, és hát a sérülés után tavaly a szezon végére Sly Williams is nagyon belejött.

Ettől függetlenül Vick nem azért ment, mert nem elég jó, és bár sérülésből tér vissza szerintem az se hátráltatja magát. Egyszerűen tényleg mélyek vagyunk DL poszton, sok Vick képességű, de nála olcsóbb/fiatalabb játékossal...
Más kérdés, h szvsz 3-4ben egyáltalán nem volt jó, persze lehet h csak az egészét tekintve kriminálisan szar védelem vet rá rossz árnyékot, voltak abban jó játékosok mégse működött...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
xrace77 Denver Broncos 4 466
Bradley Roby a PEPSI ROOKIE OF THE WEEK jelöltjei közt. 😊
https://static.www.nfl.com/image/upload/t_editorial_landscape_8_desktop_mobile/t_lazy/f_auto/league/cbiyv1ivdkd0kn8jkzlr.jpg
NFL.com | Official Site of the National Football League
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 977 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Vickerson 1 évre a Chiefs játékosa lett.
Ha emlékeim nem csalnak, 1 évvel ezelőtt a legjobb DT-nknek számított.
Érdekes lesz az ellenfél csapatában látni...

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 977 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Elkezdodott az idenyPM_the_sheriff
Még szebb a kép, ha hozzáteszed h a Colts és a Pecc is a bré rosszabbik végén állt a hétvégén 😀

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 153


Elkezdodott az ideny

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Brutonnak kiugrott a válla, "day-to-day", nem kizárt h játszhat a KC ellen.

Közben a PSből kivágtuk McDermottot (így nem fog kiderülni miért kellett oda egy LS :p), jött helyette Dominique Jones TE, aki a Billsszel edzett augusztusban

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Meghalt Goose Gonsoulin.
Egyike volt a csapat első játékosainak, annak 1960-as alapulásától 7 éven át erősített minket. 2× All Pro, 5× Pro Bowl CB, 43 INT-je máig a 2. legtöbb a franchise történelmében (több mint amennyit Baiely szerzett nálunk 10 év alatt). Rookieként 11 INTet szerzett, ami akkor legtöbb volt a ligában. A Broncos Ring of Fame 1984-es megalapításakor azonnal beválasztották.

Nyugodjék békében!

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 234 — The Mathematician
köszi, meglesem milyen
épp pesten vagyok állás interjúk miatt a metron jó lesz ez

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
A condensed az kb. sípszótól sípszóig az egyes play-ek, párszor néztem olyat, de nekem elég zavaró volt...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 234 — The Mathematician
hülye kérdések félórája:
a condensed verzió a meccs torrentjénél azt jelenti hogy "összevágott?"
valamelyik podcastben beszéltek róla hogy olyan meccsanyagot néztek ahol a reklám-időkérés ki volt vágva
ez lenne az?

köszi
ez lenne az amúgy:
 thepiratebay.se/torrent/11002371/NFL_WK_01_09-07-2014_Colts_at_Broncos_%28Condensed%29_%281280x720%29_%5BPh

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 153
Egyebkent a meccs jelenete:

 mtc.cdn.vine.co/r/videos/FEA5837A9C1120567501596594176_2b107af25c6.2.1.7515168224122275545.mp4?versionId=4bIubonlVlJoVNCp3Zcvrz6gVa3N41m6

Rossz nezni 😀

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Én Von-t figyeltem közben, általában 2, nem ritkán 3 ember volt ellene, ezért általában Ware-re csak 1 jutott, meg néha vissza kellett mennie coverage-be, de az is tény, hogy mozgott ennél már jobban is, de én ezt betudom most még a sok kihagyásnak...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Moreno elengedéséről szerintem ne is beszéljünk. Nekem Ő is nagyon hiányzik ebből az offensből. Elképesztő, amit tegnap levágott a Pecc ellen.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 9 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 153
Pofásnak néz ki így a D... Annak ellenére, hogy közel 400 passzolt yardot beszedtünk.
+ Nekem Irving nagy meglepetés: Sack, TFL, (egyszer mondjuk nagyon csúnyán ott maradt Wayne-nel párban, amit be is nyaltunk egyből - mondjuk Luck természetesen van annyira jó, hogy az ilyen missmatch-eket kihasznája)
+ Roby - magabiztos takler a srác és volt egy szép PD-je is
+ Q.Carter - FF szerintem nyoma sincs a 2 év kihagyásnak
+ R.Moore - 2 INT o_o Azt csinálja, amit egy FS-nek kell. Ott ólálkodik mindig akció közelben legyen az futás vagy passz. Szépen segített be a cornereknek.
+ C.Harris: hála a jó égnek egyáltalán nem rusty
+ Ware szállította a nyomást ill. a sackeket, ezért hoztuk.
+ B.Marshall nem Trevathan szint, de hozta a tackle-ket
- Von? Hol volt a pályán? Na ő rozsdás

Igazából a D-t figyeltem jobban, de nyilván feltünt, hogy DT teljesítménye egy nagy kaki volt, ill. szerintem 3rd downnál Welker hiányzik nagyon de nagyon.

3. negyedben be is szunnyadtam, mert azért ma dolgozni is kellett jönni... de este visszanézem a 2. félidőt is.akike
Nekem is detto ez a velemenyem.
Roby volt a legnagyobb pozitiv meglepetes nekem. Jo a srac, plane azok alapjan, hogy TC meg preseason meccsek utan nem volt agyonhypeolva. Fizikalis, biztosan utkozik, ragad az elkapora. Persze nem kell isteniteni de jo solid kezdo lesz ez alapjan.
Talib kimaradt a sorbol. Lehet azert mert masodik felidot nem lattad. O hozza amit elvartunk tole. Nem talaltak rajta fogast, end zone vedekezese is nagyon rendben volt. Futasokhoz is fellepett.
Ware is kap egy nagy pirospontot tolem. Szepen dolgozott egesz meccsen. Daralt. Ez azert jo hir mert elso eles meccsen merfold magasan ez eleg biztato jel az eronletet tekintve.
Sanders is nagyon jo volt. Latszott hogy elvezi a Sheriff bizalmat es mentek is a labdak fele, lubickolt.
DT tenyleg nem volt ott fejben a mai meccsen. Remelem nem durcazik Sanders miatt. Bar Decker is megvoltak egymas mellett szepen.
B. Marshall azzal tette volna fel a pontot az i-re ha behuzza azt az INT-et, pontos masolata lett volna Trevethan Dallas elleni INT-jenek.
Von remelem csak rozsdas. Viszont meccs alatt mintha sokat lett volna coverben illetve 4 men rush-ban. De ebben nem vagyok biztos. Viszont tole varok nagy javulast kovetkezo meccseken.
A tavalyi evben mindig gorcs allt a hasamba, ha feljott a #D. Most viszont nagyon szepen teljesitettek, ha mindenki egeszseges marad, akkor rajtuk meccs nem fog elmenni, SOT hozni is fognak ebben biztos vagyok. A Colts a masodik felidoben vegig garbage time mode-ban tolta szoval eles helyzetben, ha van vesziteni valojuk biztos nem mennek neki szinte minden 4th downnak illetve kevesbe rizikos playeket hivnak. Amugy ez a Colts #O nagyon jo lesz iden szvsz. Nagy fegyverteny oket nullazni szinte egy egesz felidon keresztul.
Viszont #O oldalon a masodik felidore nincs mentseg. Borzalom volt. Es ez gyerekbetegsege a csapatnak az elmult ket evben... Egyszeruen nem tudnak elonyben hatekonyan jatszani. Pedig meg kellene tanulni mert lesz ra alkalom ebben biztos vagyok. Amugyis, ez olyan preciz kimeletlen #O, hogy vetek orat egetni vele egy felidon keresztul, ha a harmadik negyedben ralepnek a Colts nyakara akkor nem kellett volna meg picit sem izgulni a vegen...
Osszefoglalva, jo kis szezonkezdet volt (a tavalyit nehez lesz valaha is felulmulni), de nekem tetszett amit lattam.

PS: masodik felidot csak eros idegzetu versenyzoknek ajanlom.

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Fasza, hogy nem láttam az egész 2. félidőt... Most látom, hogy Irvinget le kellett cipelni a pályáról. Lower leg injury... Ne jó jel. 😕akike
Utána visszajött hamarosan, szóval ne izgulj! 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Fasza, hogy nem láttam az egész 2. félidőt... Most látom, hogy Irvinget le kellett cipelni a pályáról. Lower leg injury... Ne jó jel. 😕




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Hát, nekem Roby az utolsó negyedig egyáltalán nem tetszett, sokszor csak kavargott a pályán és volt pár missed tackle is tőle. Jó, persze egy rookie-nál ez belefér, meg most is belefért...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Pofásnak néz ki így a D... Annak ellenére, hogy közel 400 passzolt yardot beszedtünk.
+ Nekem Irving nagy meglepetés: Sack, TFL, (egyszer mondjuk nagyon csúnyán ott maradt Wayne-nel párban, amit be is nyaltunk egyből - mondjuk Luck természetesen van annyira jó, hogy az ilyen missmatch-eket kihasznája)
+ Roby - magabiztos takler a srác és volt egy szép PD-je is
+ Q.Carter - FF szerintem nyoma sincs a 2 év kihagyásnak
+ R.Moore - 2 INT o_o Azt csinálja, amit egy FS-nek kell. Ott ólálkodik mindig akció közelben legyen az futás vagy passz. Szépen segített be a cornereknek.
+ C.Harris: hála a jó égnek egyáltalán nem rusty
+ Ware szállította a nyomást ill. a sackeket, ezért hoztuk.
+ B.Marshall nem Trevathan szint, de hozta a tackle-ket
- Von? Hol volt a pályán? Na ő rozsdás

Igazából a D-t figyeltem jobban, de nyilván feltünt, hogy DT teljesítménye egy nagy kaki volt, ill. szerintem 3rd downnál Welker hiányzik nagyon de nagyon.

3. negyedben be is szunnyadtam, mert azért ma dolgozni is kellett jönni... de este visszanézem a 2. félidőt is.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 9 éve
beresrobi Denver Broncos 138 — beresrobi@freemail.hu
Számomra Sanders volt a legnagyobb pozítivum. Nagy fogásnak tűnik a srác.
DT-t valaki csapja tarkón szedje össze magát meg jó lenne ha nem lazulnánk el máskor.
De a W a lényeg.

Reméljük Von és DT következő meccsen feledtetik mai haloványabb teljesítményüket.

A D# jóval erősebb mint tavaly pedig Trevathan még hiányzik is.

Jó lesz ez... 😀
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ebben a második félideji teljesítményben erősen a bealvás is benne volt. Főleg offense oldalon. Leeresztés után meg nagyon nehéz felpörögni. Manning is fejben hazament félidőben. És azért ez a Colts az AFC 3. legjobb csapata. De még az is kiderülhet, hogy annál is jobb.

Idénykezdetnek elment, főleg úgy, hogy jónéhány húzóember még igencsak rozsdás volt. DT-t ilyen sz*rul még nem láttam játszani, de Von is elég csendes napon van túl. Lesz ez sokkal jobb is, ahogy formába lendülnek.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
hát kell még egy kis olaj a gépezetbe, de a lényeg a duplavé megvan...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 977 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Amilyen gála első félidőn voltunk túl, annyira gyászos lett ez a második. Főleg O# oldalon...
A Secondary viszont elég pöpec volt, Roby, Talib, Harris, Ward és különösen Moore nagyon jól játszott.

Így belegondolva lehet h hosszútávon jól járunk egy ilyen szorosabb eredménnyel, legalább nem hisszük el h ez gálamenet lesz, de a W a zsebben van.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'