Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Reiff aligha játszik a Bears ellen.
A tragikus OL tovább gyengül.
Young és Allen lubickolni fog.
Lucast egy járókeretes nagymama is körbefutja.
De Lombardi egy zseni, ezt is megoldja. Bamba Jabba bízik benne, ez a lényeg.

több mint 9 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Felmerült bennem egy kérdés.
Szerintetek ha a Bears ellen is ilyen szánalmas lesz az offense akkor Caldwell leváltja Lombardit és saját maga lesz a playcaller?
Vagy bármi is történik továbbra is elégedett lesz vele?Bazzani
Azért ne vegyük egy kalap alá azt, hogy nem volt rendes támadójátékotok a Pats ellen és azt, hogy a szétesett Bucs ellen úgy tűnt, mintha lenne védelmünk. Ami pedig fontosabb, hogy gyakorlatilag az edzők alól nálunk kicsúszott a talaj, azt sem tudják hol vannak. Nem hiszem, hogy lesz keresnivalónk ellenetek. Fogtok haladni ellenünk, ezzel szemben mi kínkeservesen tudtunk 21 pontot összeszedni a hétvégén az ellen a Bucs ellen, amit már jobban nemigen tudni tönkretenni Big Love. Bármennyire is fáj beismernem, csütörtökön a közelében sem leszünk még a 21 pontnak sem, nemhogy a győzelemnek.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Felmerült bennem egy kérdés.
Szerintetek ha a Bears ellen is ilyen szánalmas lesz az offense akkor Caldwell leváltja Lombardit és saját maga lesz a playcaller?
Vagy bármi is történik továbbra is elégedett lesz vele?

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nálam kevesen védték többször Megatront itt a fórumon de nekem idén akkor is ő az év csalódása.
Az egyszem Giants meccset kivéve (meg talán a Dolphins) egy átlag alatti WR szintjét hozza.
A sérülések miatt lelassult, elejtett (könnyű) labdák sora, nem tudja megverni a védőt. Pár cirkuszi elkapása maradt a régiből. Mindezt olyan pénzért ami kinyírja a cap-et.
Sérülések? Persze azok állandóan vannak neki. Legutóbb 3 hét pihenöt kapott és elméletileg egészségesen tért vissza. A Cards és Pats védők meg lenullázták.
Én nem tartozok azok közé akik el akarják cserélni. Én csak azt szeretném, ha végre a nevéhez és pénzéhez méltó teljesítményt nyújtana.

több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Raiola örülhet ha még a szezon végét nálunk töltheti.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
10 győzelem nem elég a PO-hoz, csak mondom.
Fú de szánalmas volt az offense. Visszasírom a Kitna féle időket. Megatron sem top5WR már rég, csak a neve miatt félnek még tőle, Bush detto.
Most mondom, hogy a Tampa tuti lever minket.Bazzani
Azért hülyeségeket ne beszéljünk...
Megatron messze nem egészséges.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
10 győzelem nem elég a PO-hoz, csak mondom.
Fú de szánalmas volt az offense. Visszasírom a Kitna féle időket. Megatron sem top5WR már rég, csak a neve miatt félnek még tőle, Bush detto.
Most mondom, hogy a Tampa tuti lever minket.

több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Nem néztem a meccset, de a végén már csak a Bears-re tartalékoltak, nem?Höri
Nem! Ebben semmi tartalékolás nem volt! Alapból ilyen szánalmas volt a csapat.
Stafford negyedik és 14re futott egy turn over on downs-t. Az volt a csúcsjelenet. Simán megfuthatta volna, de ő túl hamar becsúszott! Vicc.
39 százalékkal passzolt. Ezzel Joey Harrington féle magaságokba emelkedett. Ja nem, ő is 40 és 50 között mozgott.

Nulla nyomás Bradyn!

Az Offense fal úgy kuka ahogy van. Warfod hiányzott és onnantól, hogy REiff kiszállt (az első negyedben) vége is volt a történetnek.
Alig várom, hogy vége legyen a szezonnak és Sims és Raiola visszavonuljanak vagy máshol keressék a kenyerüket. Sims szerintem remek lenne New Yorkban az utcákon, hot-dogosnak 😉
Raiola legjobb blokkja pedig az a chop block volt amit a végén a TÉRDELÉSNÉL bemutatott és amiért tuti kap pénz büntetést, de lehet eltiltást is. Az külön tetszett, hogy mi "VICTORY" formációban fejeztük be a meccset!
Csak hogy legyen egy sikeres játékunk.
Fullernek csak 2 TD-je lehett volna a meccsen ha a keze között áteső labdánál nem 2 másodperc késéssel zárja össze a kezét! Hoztuk a lyukas kezű "dropkirály" formát. Az első körös pick kifejezetten illeszkedik az eddig sémába! Bármit el tud ejteni.
"Dropkirálynak hívják a háta mögött, az ÚJ FIÚT aki a telepre költözött. Róla bárki megmondja 4-5 drop a rekordja, nem mutatsz ma nála nagyobb menőt!"
Persze amikor már mindegy akkor csinál egy elkapást, hogy kozmetikázza a statisztikáját!
Összességében kijelenthetjük, hogy remek draft volt az idei, sok hasznos beépülő játékossal.


Ettől függetlenül, mivel úgy gondolom a 3 győzelmet megszerezzük a következő 5 meccsből, ezért be fogunk jutni a rájátszásba. De az Offense szisztéma megbukott. Ez így ennyi meccs után kijelenthető!
És persze a PO-val sem fogunk sokat érni, mert idegenben szinte mind1 ki ellen játszunk majd, borítékolható a vereség.
Csak ne hallgattam volna egész offseasonben a következő szavakat és kifejezéseket: weapons, so many weapons, top5 offense, Lombardi's briliant system, unstoppable, explosive Offense stb.

Rakás fos!


Lóf@sz jön itt 'csikánó', nem csillag !

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nem néztem a meccset, de a végén már csak a Bears-re tartalékoltak, nem?

több mint 9 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
New England Patriots - Detroit Lions +25
Tippem az index NFL tippjátékában.

Szánalmas teljesítmény volt.
Most négyet kéne nyerni.Bazzani
Utolsó meccs tuti bukó. Marad négy meccs. Abból hármat kéne nyerni minimum. Ha a csütörtökit nem nyerjük akkor idén sincs PO.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 339 — "Grammar maci"
New England Patriots - Detroit Lions +25
Tippem az index NFL tippjátékában.

Szánalmas teljesítmény volt.
Most négyet kéne nyerni.Bazzani
abból a jövő hetit be is írhatod 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
New England Patriots - Detroit Lions +25
Tippem az index NFL tippjátékában.

Szánalmas teljesítmény volt.
Most négyet kéne nyerni.

több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Ez a szezon mélypontja. Remélem. Szar O-fal, szar D-fal, szar Stafford.
Az eredménykövető is a szezon mélypontja. Beírhatjuk a tavalyi Eagles mellé.MacPhisto
Ezzel totálisan egyet tudok érteni. Már csak az nem tudom eldönteni hogy ma este a pálinka a barátom vagy az ellenségem akar lenni.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Nagyon nagyon csalódott vagyok mert ez a teljesítmény nem méltó egy PO esélyes csapathoz. A játék képe alapján meg aránylag szep az eredmény, de csúnyán megvertek minket. Most derül ki Caldwell mennyire f***agyerek.
több mint 9 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Ez a szezon mélypontja. Remélem. Szar O-fal, szar D-fal, szar Stafford.
Az eredménykövető is a szezon mélypontja. Beírhatjuk a tavalyi Eagles mellé.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Lions inactive are: Bush, Fairley, Warford, Moore, Broyles, Webster and Davis.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
A felülről köpködést arra értettem, hogy most amikor nagyon megy a csapatnak akkor egyből megy a nagyarc és más csapatok lenézése.
Ez a 11. meccsünk, de egyik csapatnál (szurkolótábornál) sem tapasztaltam ilyesmit.
Amit a védelmünk eddig elért az azért van ugye, mert nem játszottunk komoly támadósorral. De ott volt a Packers. Az is szar, nem számít. Meh.Bazzani
értem a "felülről köpködés" definícióját, konkrét példa érdekelt volna az általad felhozott meccsbeharangozónál, mi volt az ami kiváltotta belőled a "jobb ha nem is olvastam volna bele" érzést

kicsit az az érzésem, hogy eltúlzod a dolgot illetve kiragadsz 1 véleményt és abból általánosítasz, mert sok a divatdrukkerünk köztünk ez igaz, akiknek nem számít semmi csak a W, de ebben a konkrét esetben nem éreztem jogosnak a kritikádat, ennyi 😊



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
A felülről köpködést arra értettem, hogy most amikor nagyon megy a csapatnak akkor egyből megy a nagyarc és más csapatok lenézése.
Ez a 11. meccsünk, de egyik csapatnál (szurkolótábornál) sem tapasztaltam ilyesmit.
Amit a védelmünk eddig elért az azért van ugye, mert nem játszottunk komoly támadósorral. De ott volt a Packers. Az is szar, nem számít. Meh.Bazzani
Szerintem ne foglalkozz vele!
Ha nem megy a Pats-nek, akkor a saját csapatot becsmérlik, ellenkező esetben marad az éppen aktuális ellenfél. Amennyire nem volt szar a szeptemberi Pats, annyi tiszteletet és elismerést érdemel a Lions (Def).

Btw Te is 38-13-at vársz, az ilyen várakozás bicskanyitogató stílusú Pats fordítását olvashattad.😊
Nem lesz ekkora különbség távolról sem! 25 pont fölé véres verejtékkel jut(hat)nak Brady-ék. Alulról 20 pont környékére a Pats védelem mindig alkalmas.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
A felülről köpködést arra értettem, hogy most amikor nagyon megy a csapatnak akkor egyből megy a nagyarc és más csapatok lenézése.
Ez a 11. meccsünk, de egyik csapatnál (szurkolótábornál) sem tapasztaltam ilyesmit.
Amit a védelmünk eddig elért az azért van ugye, mert nem játszottunk komoly támadósorral. De ott volt a Packers. Az is szar, nem számít. Meh.Bazzani
Aki kicsit is ért ehhez a játékhoz, az tart a Lions Dtől.
több mint 9 éve
kd13 New England Patriots 139 — kisdef@citromail.hu
-legalább néha lefagy a Pats drukkerek arcáról a gúnyos vigyor (beleolvastam a Pats.hu hozzászólásai közé az amúgy remek meccsbeharangozó alatt, inkább ne tettem volna)
Bazzani
azért kiváncsi lennék mi zaklatta fel így a lelkedet, mert a kommentek között semmi bántót vagy gúnyosat nem fogalmazott meg senki, egy egészséges önbizalommal rendelkeznek a szurkolók (DEN-IND meccs után szerintem ez megbocsájtható), de minden pozitív, "elbizakodott" komment-re jut egy "oké, de" visszafogott megjegyzés isZERO_L
Gyorsan megszáradtak a zsepik a Brady kiégett, nincs támadófal, nem lesz PO, Belichick kiégett hiszti után és a liga jelenlegi legjobb védelme lehajtott fejjel fog távozni.
Ami nálatok megy ott (tisztelet az ellenfeleket is becsülő drukkereknek) az nagy pofa és nem egészséges önbizalom.
Persze realitás a Pats győzelem és tényleg jó a csapat, csak ugyanezek a drukkerek sírtak-ríttak pár hete akik most a magasból köpködnek lefelé.
Remélem a Packers is rácáfol a lenézésre mégha az nekünk szar is.Bazzani
Sajnos sok mindenben igazad van...Tudd be annak a köpködésüket, hogy divatszurkolókról van szó, akik nem tudják felfogni azt, hogy az NFL-ben minden meccs nehéz, ezért ha veszítünk, már mindenki hülye, és BB elbaszott mindent, ha meg nyerünk hatot zsinórban, akkor már alázást várnak attól a csapattól, amelyet másfél hónapja már mindennek elmondtak.
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Önnek üzentettye èrkezett. Stop.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A felülről köpködést arra értettem, hogy most amikor nagyon megy a csapatnak akkor egyből megy a nagyarc és más csapatok lenézése.
Ez a 11. meccsünk, de egyik csapatnál (szurkolótábornál) sem tapasztaltam ilyesmit.
Amit a védelmünk eddig elért az azért van ugye, mert nem játszottunk komoly támadósorral. De ott volt a Packers. Az is szar, nem számít. Meh.

több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
-legalább néha lefagy a Pats drukkerek arcáról a gúnyos vigyor (beleolvastam a Pats.hu hozzászólásai közé az amúgy remek meccsbeharangozó alatt, inkább ne tettem volna)
Bazzani
azért kiváncsi lennék mi zaklatta fel így a lelkedet, mert a kommentek között semmi bántót vagy gúnyosat nem fogalmazott meg senki, egy egészséges önbizalommal rendelkeznek a szurkolók (DEN-IND meccs után szerintem ez megbocsájtható), de minden pozitív, "elbizakodott" komment-re jut egy "oké, de" visszafogott megjegyzés isZERO_L
Gyorsan megszáradtak a zsepik a Brady kiégett, nincs támadófal, nem lesz PO, Belichick kiégett hiszti után és a liga jelenlegi legjobb védelme lehajtott fejjel fog távozni.
Ami nálatok megy ott (tisztelet az ellenfeleket is becsülő drukkereknek) az nagy pofa és nem egészséges önbizalom.
Persze realitás a Pats győzelem és tényleg jó a csapat, csak ugyanezek a drukkerek sírtak-ríttak pár hete akik most a magasból köpködnek lefelé.
Remélem a Packers is rácáfol a lenézésre mégha az nekünk szar is.Bazzani
de most komolyan be kell mutatni a szurkolói mentalitást?? ez már akkor és azóta is rongyosra lett beszélve, aki akkor mindenkit elküldött melegebb éghajlatra, az hülyeségeket beszélt, aki meg most SB win-ben hisz, áltatja magát (és mivel a pats rendelkezik a legnagyobb szurkolói létszámmal, így a számok törvénye alapján a szélsőséges véleményekből is több lesz)


amúgy most a beharangozóban leírt kommentekről beszéltél... hogy jön ide az, hogy ki mit mondott KC meccs után ráadásul a kommentekben hol találsz vagy hol olvastál olyan megnyilvánulást ahol bárki is "felülről köpködne"???
(igazából ez a "köpködős" rész érdekelne a legjobb)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
-legalább néha lefagy a Pats drukkerek arcáról a gúnyos vigyor (beleolvastam a Pats.hu hozzászólásai közé az amúgy remek meccsbeharangozó alatt, inkább ne tettem volna)
Bazzani
azért kiváncsi lennék mi zaklatta fel így a lelkedet, mert a kommentek között semmi bántót vagy gúnyosat nem fogalmazott meg senki, egy egészséges önbizalommal rendelkeznek a szurkolók (DEN-IND meccs után szerintem ez megbocsájtható), de minden pozitív, "elbizakodott" komment-re jut egy "oké, de" visszafogott megjegyzés isZERO_L
Gyorsan megszáradtak a zsepik a Brady kiégett, nincs támadófal, nem lesz PO, Belichick kiégett hiszti után és a liga jelenlegi legjobb védelme lehajtott fejjel fog távozni.
Ami nálatok megy ott (tisztelet az ellenfeleket is becsülő drukkereknek) az nagy pofa és nem egészséges önbizalom.
Persze realitás a Pats győzelem és tényleg jó a csapat, csak ugyanezek a drukkerek sírtak-ríttak pár hete akik most a magasból köpködnek lefelé.
Remélem a Packers is rácáfol a lenézésre mégha az nekünk szar is.Bazzani
Azok akiket te kritizálsz, nem igazi szurkolók, ha szar a csapat akkor "Gyújtsuk fel a Gillette-et" ha meg jól megy a szekér akkor mindenki Isten....Látnád 1-2 meccsen a chat-et....ha az első drive nem hoz TD-t vagy FG-t már megy a picsogás hogy szarul játszanak a srácok és L a vége...Az igazi hardcore fan, illetve aki ért a focihoz nem csak a száját jártatja az tudta év elején is, hogy miért ilyen szar a csapat (OL gondok főként) nem siratott semmit, hanem várta a fejleményeket.DeX
Ezért írtam, hogy tisztelet a kivételnek.

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ebből a topikból túlzott pesszimizmus, a pats.hu kommentjeiből túlzott optimizmus olvasható ki. 😀
Én is C8 os leszek, későn érek haza. Kérhetnék egy C8as eredménykövetőt is.
Btw mindkettőnknek szarul indult a hétvége ( Újpest) kérdés, hogy ki nevet a végén?!
Wright-Vereen párostól nagy meccset várok de a legjobban a Bowner+DMC vs. Megatron és a Revis vs. Tate párharcokra leszek kíváncsi.
Legyen jó meccs és győzzön a jobbik!gordon
Nekem Újpest, Red Wings, Sampdoria szopó, az esti már csak hab lesz a tortán.
Én nem eredménykövetek mert valaki képes viccből beírni a végeredményt.