Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 4 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
A jövő szép lehet, de a Bears ellen szenvedni fogunk. Kib@szott dráma lesz, attól tartok.
Gergőbácsi
hasonlóan érzem.
Hicks-t aktiválták is a Macik.

több mint 4 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
A jövő szép lehet, de a Bears ellen szenvedni fogunk. Kib@szott dráma lesz, attól tartok.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 4 éve
salsa99 Green Bay Packers Alabama Crimson Tide 140
Az optimista péntekhez adalék, egy kommentelő írta a packers.com-ra:
..................................................
Rich from Grand Rapids, MI

Looking big picture, GB is well situated. Especially compared to the competition. In division, Bears lack draft picks, Minnesota already is over next year's cap, and Detroit cannot get out of its own way. Rest of NFC? SF has a first-rounder, then nothing until the fifth. NO likely has one pick in first 90. Seattle has 16 UFAs this offseason, including eight starters. Rams without first-rounders next two drafts. GB has its own to re-sign before 2021 season, but the future looks bright.
több mint 4 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Ufaaaa, a 200. GB-CHI meccs jon!
MLF-t mar a 199. megnyeresekor megkedveltem. De azert egy oda-vissza gyufa lenne iden az igazi!😁
Azert ez a ket csapat, nem az a ket csapat, aki az elso heten volt...
több mint 4 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
 eu.jsonline.com/story/sports/nfl/packers/2019/12/10/green-bay-packers-aaron-rodgers-has-humorous-responses-fans-reddit/4383808002/

What advice would you give to this young quarterback if you could go back in time? (with a link to a picture of Aaron Rodgers from high school).

-Use less hair gel on Draft Day
😀 😀
több mint 4 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
JéBé
"Just win baby!"- ahogy Lombardi Vince mester mondogatta.
jossbeaumont
? én ezt egy másik franchise-zal kapcsolatban hallottam
davemayer
A Raidersnél volt, nem?
gbol
ön nyert

lehet hogy tévedek de én ezt csak Al Davis-szel kapcsolatban hallottam
davemayer
Huuuuu, de ciki! Mindenkitol ezer bocsanat!
Al Davis!!! Sajnos a memoriam becsapot.
" Known for his motto "Just win, baby",the Raiders became one of the NFL's most successful and popular teams under Davis' management. "
több mint 4 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Szerintem ezzel keverődik:

'Winning isn't everything, it's the only thing.

Szerkesztette: Tactful Cactus

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 4 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
JéBé
"Just win baby!"- ahogy Lombardi Vince mester mondogatta.
jossbeaumont
? én ezt egy másik franchise-zal kapcsolatban hallottam
davemayer
A Raidersnél volt, nem?
gbol
ön nyert

lehet hogy tévedek de én ezt csak Al Davis-szel kapcsolatban hallottam

Szerkesztette: davemayer

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 4 éve
gbol Green Bay Packers 342
JéBé
"Just win baby!"- ahogy Lombardi Vince mester mondogatta.
jossbeaumont
? én ezt egy másik franchise-zal kapcsolatban hallottam
davemayer
A Raidersnél volt, nem?

Szerkesztette: gbol
több mint 4 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
JéBé
"Just win baby!"- ahogy Lombardi Vince mester mondogatta.
jossbeaumont
? én ezt egy másik franchise-zal kapcsolatban hallottam

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
HA bejutunk a PO-ba (ami elég valószínű), akkor kb. az esélytelenek nyugalmával várhatjuk a harcot. Ez 2010-ben is így volt.
Mark my words! 😊
Gergőbácsi
Rendelhetjük a kutyás maszkokat?
Tactful Cactus
Ha mi is ott leszünk kb X-s mérleggel stipi stopi az a miénk 😛
több mint 4 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Az a baj, hogy ami szezon elején bizakodásra adott okott az a szebb napjain közepesnél jobb és harapósabb D és az a MLF által épülgető O aminek a határait nem ismerjük de majd hétről hétre jobb lesz. Hát félek hogy hetek óta a határait látjuk.
JéBé
Nehez ugy ez, mert a mult szezon, ujonc edzo, es a rengeteg valtozas utan valaki szeptember elott 10 gyozelmet josol, korberohogom (vagy sirom).
Most meg mar ez sem eleg, még jo jatekot is akarunk.
Nem tudom, mashol is ennyit kell-e magyarazkodni gyoztes meccs utan az edzoknek, jatekosoknak?!
"Just win baby!"- ahogy Lombardi Vince mester mondogatta.
De azert nem konnyu nezni...
Ahogy belekukkantottam a tegnapi SF-NO meccsbe, kicsit olyan, mintha mi valami szerencsekartyaval jutottunk volna ide ("lepj a 10-3-as mezore!"), vagy kipereltuk volna a birosagon.
Mert a jatekunkkal... 😀
több mint 4 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
HA bejutunk a PO-ba (ami elég valószínű), akkor kb. az esélytelenek nyugalmával várhatjuk a harcot. Ez 2010-ben is így volt.
Mark my words! 😊
Gergőbácsi
Rendelhetjük a kutyás maszkokat?

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 4 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
King kihagyja a mait
gamerkr
és még így se volt egyszerű
Tactful Cactus
Nem megnyugtató, hogy míg a saints, hawks,49ers PO szintű meccseket játszanak, mi konkrétan vergődünk gyenge csapatok ellen.
twitch(4thline)
Nagyon optimista pillanataimban arra gondolok, mekkora zseni MLF. Csak annyit ad ki magából a csapat, ami a győzelemhez kell, nem mutatjuk meg a teljes playbookot, nehogy a PO-ra minden védelem álmából felkeltve is tudja mit fognak Arodék csinálni. És persze D oldalon is ugyanígy.
De ezt csak nagyon optimista pillanataimban gondolom így.
SBL
Tipikus pats-es gondolkodásmód, csak ott van hozzá 6 gyűrű 😀
gbol
Ha már tanulunk, akkor tegyük azt attól, akit az eredmények is igazolnak.
több mint 4 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
HA bejutunk a PO-ba (ami elég valószínű), akkor kb. az esélytelenek nyugalmával várhatjuk a harcot. Ez 2010-ben is így volt.
Mark my words! 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 4 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Az a baj, hogy ami szezon elején bizakodásra adott okott az a szebb napjain közepesnél jobb és harapósabb D és az a MLF által épülgető O aminek a határait nem ismerjük de majd hétről hétre jobb lesz. Hát félek hogy hetek óta a határait látjuk.
több mint 4 éve
gbol Green Bay Packers 342
King kihagyja a mait
gamerkr
és még így se volt egyszerű
Tactful Cactus
Nem megnyugtató, hogy míg a saints, hawks,49ers PO szintű meccseket játszanak, mi konkrétan vergődünk gyenge csapatok ellen.
twitch(4thline)
Nagyon optimista pillanataimban arra gondolok, mekkora zseni MLF. Csak annyit ad ki magából a csapat, ami a győzelemhez kell, nem mutatjuk meg a teljes playbookot, nehogy a PO-ra minden védelem álmából felkeltve is tudja mit fognak Arodék csinálni. És persze D oldalon is ugyanígy.
De ezt csak nagyon optimista pillanataimban gondolom így.
SBL
Tipikus pats-es gondolkodásmód, csak ott van hozzá 6 gyűrű 😀
gbol
Én egy optimista pillanatomban arra gondolok, hogy igazából a Ravens-en kívűl senki nem dominál most az NFL-ben. Nem lehet egyik NFC csapat se olyan maradéktalanul nyugodt. Nem játszunk jól nagyon, de tulajdonképpen senkivel nem cserélnék az NFC-ből, sérülések, schedule, vagy épp a pillanatnyi formahanyatlás miatt. GoPackGo!!!
salsa99
Az idei évben még úgy érzem, hogy a SF és a NO bőven előttünk jár. A SEA meg nem lehet mindig mázlista, ahogy a tegnapi meccs is mutatja. 3 csapatot érzek így a végén egyértelmű konferencia döntő esélyesnek, BAL, SF és NO (a jelenlegi párosítást is figyelembe véve).
több mint 4 éve
salsa99 Green Bay Packers Alabama Crimson Tide 140
King kihagyja a mait
gamerkr
és még így se volt egyszerű
Tactful Cactus
Nem megnyugtató, hogy míg a saints, hawks,49ers PO szintű meccseket játszanak, mi konkrétan vergődünk gyenge csapatok ellen.
twitch(4thline)
Nagyon optimista pillanataimban arra gondolok, mekkora zseni MLF. Csak annyit ad ki magából a csapat, ami a győzelemhez kell, nem mutatjuk meg a teljes playbookot, nehogy a PO-ra minden védelem álmából felkeltve is tudja mit fognak Arodék csinálni. És persze D oldalon is ugyanígy.
De ezt csak nagyon optimista pillanataimban gondolom így.
SBL
Tipikus pats-es gondolkodásmód, csak ott van hozzá 6 gyűrű 😀
gbol
Én egy optimista pillanatomban arra gondolok, hogy igazából a Ravens-en kívűl senki nem dominál most az NFL-ben. Nem lehet egyik NFC csapat se olyan maradéktalanul nyugodt. Nem játszunk jól nagyon, de tulajdonképpen senkivel nem cserélnék az NFC-ből, sérülések, schedule, vagy épp a pillanatnyi formahanyatlás miatt. GoPackGo!!!
több mint 4 éve
gbol Green Bay Packers 342
King kihagyja a mait
gamerkr
és még így se volt egyszerű
Tactful Cactus
Nem megnyugtató, hogy míg a saints, hawks,49ers PO szintű meccseket játszanak, mi konkrétan vergődünk gyenge csapatok ellen.
twitch(4thline)
Nagyon optimista pillanataimban arra gondolok, mekkora zseni MLF. Csak annyit ad ki magából a csapat, ami a győzelemhez kell, nem mutatjuk meg a teljes playbookot, nehogy a PO-ra minden védelem álmából felkeltve is tudja mit fognak Arodék csinálni. És persze D oldalon is ugyanígy.
De ezt csak nagyon optimista pillanataimban gondolom így.
SBL
Tipikus pats-es gondolkodásmód, csak ott van hozzá 6 gyűrű 😀
több mint 4 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
King kihagyja a mait
gamerkr
és még így se volt egyszerű
Tactful Cactus
Nem megnyugtató, hogy míg a saints, hawks,49ers PO szintű meccseket játszanak, mi konkrétan vergődünk gyenge csapatok ellen.
twitch(4thline)
Nagyon optimista pillanataimban arra gondolok, mekkora zseni MLF. Csak annyit ad ki magából a csapat, ami a győzelemhez kell, nem mutatjuk meg a teljes playbookot, nehogy a PO-ra minden védelem álmából felkeltve is tudja mit fognak Arodék csinálni. És persze D oldalon is ugyanígy.
De ezt csak nagyon optimista pillanataimban gondolom így.
több mint 4 éve
salsa99 Green Bay Packers Alabama Crimson Tide 140
King kihagyja a mait
gamerkr
és még így se volt egyszerű
Tactful Cactus
Nem megnyugtató, hogy míg a saints, hawks,49ers PO szintű meccseket játszanak, mi konkrétan vergődünk gyenge csapatok ellen.
twitch(4thline)
King kihagyja a mait
gamerkr
és még így se volt egyszerű
Tactful Cactus
Nem megnyugtató, hogy míg a saints, hawks,49ers PO szintű meccseket játszanak, mi konkrétan vergődünk gyenge csapatok ellen.
twitch(4thline)
Még nem vagyunk egy szinten ezekkel a csapatokkal sajnos.
több mint 4 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 662 — twitch@citromail.hu
King kihagyja a mait
gamerkr
és még így se volt egyszerű
Tactful Cactus
Nem megnyugtató, hogy míg a saints, hawks,49ers PO szintű meccseket játszanak, mi konkrétan vergődünk gyenge csapatok ellen.
több mint 4 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Parhuzamosan neztem a 49ers- Saints-el... a mi meccsubj egy ilyen tipikus 7 oras ket szar csapat kozti meccsnek tunt a nagykutyakhoz kepest - 10-3 ide vagy oda.
több mint 4 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
King kihagyja a mait
gamerkr
és még így se volt egyszerű

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 4 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
King kihagyja a mait