Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ez szerintem egy igen jó értékelés az offense állapotáról, küldöm annak, aki szereti:

 www.acmepackingcompany.com/2019/11/27/20984169/packers-have-not-re-captured-offensive-rhythm-after-davante-adams-return
salsa99
Jó kérdés, hogy ebben Rodgers vagy LaFleur a hibás inkább. Matt nem készíti fel eléggé az Ot amikor van Adams vagy csinál ő bármit ha a no1 WR ott a pályán akkor Rodgers őt olvassa mindig.
Érzésre egyébként én ebben kicsit inkább AR felé hajlok. És itt üt vissza picit az egyik legjobb tulajdonsága, hogy borzasztóan vigyáz a labdára. Az elmúlt 27 meccsen 4 int. Nem akar intet dobni és ha tudja hogy a pályán van Adams vs. Lazard, Graham stb... Akkor ha a mindenki másból nem szakadt el valaki látványosan akkor ő inkább Davantera dobja.

A kérdés, hogy 35 évesen ez a "berögződés" fog-e változni.
Nem erős a receiving corp de hogy játékról játékra ne lenne soha senki kicsit üresen az túlzás. Főleg, hogy nem kell 3m-re megverni a védőt. Ha valahova bedobható a labda AR nagyrészt be tudná tenni. De a biztosabb opció a "fel Adamsre, aztán lesz valami".


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
salsa99 Green Bay Packers Alabama Crimson Tide 140
Ez szerintem egy igen jó értékelés az offense állapotáról, küldöm annak, aki szereti:

 www.acmepackingcompany.com/2019/11/27/20984169/packers-have-not-re-captured-offensive-rhythm-after-davante-adams-return

Szerkesztette: salsa99
több mint 4 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Az AR sokat tartja a labdat kepletbol mindig kihagyjak azt hogy nincs kinek. Keves olyan hatsokameras ismetlesre emlekszem ahol azt mutattak hogy ott volt a szabad ember..
több mint 4 éve
Peszinter Ferenc 711 — 中国加油
Ne, haragudj, de nem lehet téged komolyan venni ilyen névvel.. 😀 😀 😀 😀
Zseniális!
James007
 youtu.be/jPS8pfi_lu8?t=6
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Bulaga limitáltan edzett és még nem biztos, hogy a 7 végére out. De szerzodtettük Veldheert - veterán OT aki viszont ma még nem volt ott az edzőpályán. Ebből most szerintem még Light lesz.
alatriste
Vagy Turner es Patrick guardkent.
casaubon
Light játéka se volt fedhetetlen szóval van ebben is ráció. A fal bal oldala Linsley-ig elég stabilan működik de ha nincs Bulaga a jobb oldalon van probléma. Turnertől picit többet vártam - nem tudom RTbe mennyire változna a játéka, de ha Patrick jobb RGbe mint Light RTbe végülis megér egy próbát.
AR előtt nem túl könnyű és hálás feladat falnak lenni.
Néha felhúzza a játékukat azzal, hogy jól mozog a zsebben, máskor meg a 4-5mpes dropbackekkel keményen feladja a leckét.
Szóval persze mindenhol alapvetően fontos a jó OL, de vannak QBk mint Rodgers is akiknek komplett stílusváltás kell, ha ez nincs meg. Tud ő 2mp alatt szabadulni a labdától, csak nem nagyon szeret. Meg persze ehhez olyan WRek is kellenek amikből nincs sok.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
casaubon Green Bay Packers 2 142
Bulaga limitáltan edzett és még nem biztos, hogy a 7 végére out. De szerzodtettük Veldheert - veterán OT aki viszont ma még nem volt ott az edzőpályán. Ebből most szerintem még Light lesz.
alatriste
Vagy Turner es Patrick guardkent.
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Bulaga limitáltan edzett és még nem biztos, hogy a 7 végére out. De szerzodtettük Veldheert - veterán OT aki viszont ma még nem volt ott az edzőpályán. Ebből most szerintem még Light lesz.

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
Pedig van rá esély
Peszinter Ferenc
Ne, haragudj, de nem lehet téged komolyan venni ilyen névvel.. 😀 😀 😀 😀
Zseniális!

Szerkesztette: James007
több mint 4 éve
Peszinter Ferenc 711 — 中国加油
Lehet, nem szeretnem, ha tobb rekordot dontenenk iden...
jossbeaumont
Pedig van rá esély
 twitter.com/mattschneidman/status/1198955515646107648
több mint 4 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
"Rodgers completed 20 passes for only 104 yards, the fewest ever by a quarterback with at least 20 completions in a game in NFL history."
Lehet, nem szeretnem, ha tobb rekordot dontenenk iden...
több mint 4 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 662 — twitch@citromail.hu
Ez oltári nagy lebőgés volt. Remélem New Yorkban nem lesz.
Gergőbácsi
Ezek után kinézem, hogy élet halál harcot vívunk velük, mint tavaly a Jetsel.😁 Vagy majd brillirozunk a liga egyik leggyengébb csapata ellen, ezzel bizonyítva, hogy működik a "terv".

Szerkesztette: twitch(4thline)
több mint 4 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 662 — twitch@citromail.hu
Évekig Rodgers volt a legjobb ha jött a nyomás (és jött folyamatosan) most meg tragédia és ez nem feltétlen az ő hibája, még most is simán meghosszíbtja a playeket utolsó pillanatig kivár de nincs opció, vagy rb screen vagy Adams, többiek 10 másodperc alatt sem tudnak semmit hozzátenni. Egész offense meg van lőve ha jó a pass rush.
JéBé
Igen. Ezért nem értem mit csinált az edzői stáb a két hét alatt. Illetve, ha egy félidőn keresztül meg vagy alázva és közöd nincs a meccshez, hogy nyilatkozhatsz olyant, hogy maradunk a tervnél, csináljuk ugyan azt, mint eddig? Nem Rodgerstől várnám a megváltást és egy percig sem őt hibáztatom, csak nem értem miért nem könnyíti meg a kreatív játék hívás a dolgát?

Szerkesztette: twitch(4thline)
több mint 4 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Ez oltári nagy lebőgés volt. Remélem New Yorkban nem lesz.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 4 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Évekig Rodgers volt a legjobb ha jött a nyomás (és jött folyamatosan) most meg tragédia és ez nem feltétlen az ő hibája, még most is simán meghosszíbtja a playeket utolsó pillanatig kivár de nincs opció, vagy rb screen vagy Adams, többiek 10 másodperc alatt sem tudnak semmit hozzátenni. Egész offense meg van lőve ha jó a pass rush.
több mint 4 éve
Peszinter Ferenc 711 — 中国加油
Az előrelépés megkérdőjelezhetetlen, csak hátra kellett lépni párat, hogy annak tűnjön. 😀
Közben olyan, mintha ugyanaz menne, mint számos alkalommal korábban (pl. utolsó PO meccs). De legalább minden adott, hogy a PO meglegyen és ott bármi lehet, csak sima nagy vereség ne legyen, szoros meccs végén elbénázós vereség ne legyen, hosszabbításban egyből TD-t bekapó vereség ne legyen.
több mint 4 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 662 — twitch@citromail.hu
Talent hiány részben igaz, de azt ne felejtsük el, hogy HOF QB sincs minden csapatban! Szerintem simán mutathattunk volna jobb játékot is a jelenlegi kerettel, főleg bye week után!
több mint 4 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 622
Szezon előtt nem tudtam, mit várhatunk ettől az évtől. 11 meccs után most már egyértelmű, hogy az elmúlt két év nihiljéből egyértelműen előremozdultunk, de az is, hogy még mindig nagyon messze vagyunk egy contender csapattól.

Tényleg talent hiány van a labda mindkét oldalán, ez egy elit csapat ellen különösen idegenben nagyon kijön.
Kampman
Pontosan így látom én is bőven sikerült előrelépni és már minden nagyobb bravúr nélkül lehet a szezon egy 12-4 .
Viszont az tény h nem vagyunk Contender csapat , de azért a középszer is túlzás ..azért azt nem 11-5 12-4 es csapatokra szokás mondani már pedig ez ha nem jön brutális leolvadás meglesz ..kis szerencsével játszhatunk majd egy fasza wildcard meccset a Lembón és azon még a győzelem sem lesz lehetetlen ..
Nem tudom ki h van vele de én ezt tavaly MM baromkodásai közepette bőven aláírtam volna..
Tény az is h én főleg O oldalon érzek talent hiányt , de nem olyat amit egy jo Fa+draft nem tudna rendbe rakni ..
Grahamet ki kell vágni hozni a piacról egy jo második számú Wr-t , draftról turbozni a falat.
Védelembe Lb-t hozni .
Aztán jövöre talán lehetnek vérmesebb remények is mint egy wildcard kör .
Kezdetnek nem rossz ez szerintem de az biztos h van hova javulni.
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 414
Szezon előtt nem tudtam, mit várhatunk ettől az évtől. 11 meccs után most már egyértelmű, hogy az elmúlt két év nihiljéből egyértelműen előremozdultunk, de az is, hogy még mindig nagyon messze vagyunk egy contender csapattól.

Tényleg talent hiány van a labda mindkét oldalán, ez egy elit csapat ellen különösen idegenben nagyon kijön.
több mint 4 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Ha mar stat tegnaprol:
* Scott 37.2 y/punt
* 3.down 1/15 (az 1, az Boyle volt),
* punt return ossz. -3 yard,
* 13db 0/negativ yardos tamadojatek,
* 70 jatekbol 198 tamado yard,
* Jones 13 futasbol 2.9 y/futas,
* Arod pass.rtg 80.2
* Garop. pass.rtg 145.8
több mint 4 éve
Peszinter Ferenc 711 — 中国加油
Valóban igazi McCarthy-díjas meccs volt ez is.
Lehet hibáztatni az elkapókat, hogy nem tudnak elszakadni, hogy Jimmy Graham szar stb., de szerintem nem mehetünk el amellett sem, hogy Rodgers már évek óta...jógázik és a csaja is 😊

Elnézve a statisztikákat, ez a csapat nagyjából mindenből középszerű, kivéve a punt returnt, amiben tök utolsó -11 yarddal, leghosszabb visszahordás 1 yard.
több mint 4 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 662 — twitch@citromail.hu
Azért a védelmet nem tenném egy szintre az offenssel! Az első félidőben sokat mentettek, annak ellenére, h Arodék 3& outokra, visszafelé haladásra és fumble-ökre jöttek fel. A 49-es a félpályán túlról alig kezdett támadást. Nyilván az, amit támadásban hoztunk, nem növelte a lelkesedést... De ezt leszámítva, ez vállalhatatlan volt megint! LAC 2.0. A play hívásokat pedig mindenki tudja előre. Sokat akarjuk futtatni a labdát, ritkább esetben keresni Adamset. Amennyiben ez nem megy, akkor....is maradunk az eredeti "tervnél". Mindezt úgy, hogy két hét volt kitalálni valamit a meccsre. MM éra, idegenbeli nyeretlenségi sorozatunkat idézi bennem ez a pár meccs. És mintha az ő playbookja került volna elő...

Szerkesztette: twitch(4thline)
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
hát srácok én ráparáztam erre, mert azért Arod az Arod. de nem tudom mi volt a koncept a bye week után. "vigasztaljon" a tudat, hogy a DL ellen mások is rendesen megizzadtak, lesz mit kielemezni az biztos. nincs világvége pláne a sorsolást elnézve.

több mint 4 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Hat ez szanalmas volt. A jatek minden egyes elemeben szo szerint megbasztak, semmi kozunk nem volt hozza, ha nem csinalnak par ertelmetlen zaszlot siman le is nullaztak volna. Passzjatek olyan volt mintha valami high school team jatszana egy NFL csapattal, nem tudom lattam e olyat valaha hogy nem volt egy db rendes elso szandekbol megdobott 10+ yardos jatekunk. De meg a meghosszabbitott jatekoknal sem volt senki uresen soha, teljes leradirozas, kb ennyit tud ez a brigad , hianyzik a talent. Vedelem katasztrofa, zonazni nagyon nem tudunk. Rovid playoff lesz ez.
több mint 4 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Olyan erzes volt, mintha a 49-nek meglenne a playbook-unk. Elobb tudtak, h mit jatszunk, mint ahogy azt bemondta Arod.
Hat, nem gyozte le a tanitvany a mestert, finoman szolva...
Most jott ki az "ujoncedzoseg".
Mindegyik csapatreszunk egett, egyszeruen mintha egy alsobb ligabol sorsoltak volna minket ebbe a meccsbe.
Nem egy szakmai elemzes, de Martineznek en nem adnek nagy szerzodest az ev vegen. Valahogy mi ebbe az AJ Hawk tipusba futunk bele mindig.
Nem volt egy jo ravezetes a szezon utolso harmadara EZ a tipusu a zako.
több mint 4 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
No para, óriási mák, hogy velünk játszotok jövőhéten egy könnyed győzelemmel lehet újra lendületbe jönni ☺️😉