Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 4 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
Za'Darius Smith személyében nem csak egy jó játékost igazoltunk, hanem egy igazi vezért is. Nagyon megérte az árát.
több mint 4 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Akarhogyan is, de ezt behuztak a fiuk!
Legngyobb respect a MLF/Pettine duonak a gameplan-ert - nyerni tudtunk ugy, h Arod 68-as passer ratinggel jatszott, es 3 (4) labdat eladtunk.
Kirknak egyetlen tiszta passza sem lehetett a meccsen.
Ha a D igy jatszik, semmi sem lehetetlen!
A csillagokba es tovabb! 😉

Szerkesztette: jossbeaumont
több mint 4 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Elkepeszto hogy ennyi nyogvenyelos meccsel is igy allunk. LaFleur szokta mondani az oltozoben hogy "You gotta find a way and we did it" ez mesterien jellemzi az egesz szezonunkat😀
több mint 4 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 4 éve
salsa99 Green Bay Packers Alabama Crimson Tide 140
Boldog Karácsonyt mindenkinek!
több mint 4 éve
salsa99 Green Bay Packers Alabama Crimson Tide 140
Yessssssssss!!!!
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
 twitter.com/nflonfox/status/1209329248764387328?s=21

Boldog karácsonyt mindenkinek! 😊

Újra a div élén!

Ha verjük a Lionst tuti a pihenő hét. Ha emellé a Hawks is nyerne akkor no1 az NFCben!


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
Bedaráltuk őket. A TO-k ellenére végre úgy néztünk ki, mint egy focicsapat 😊
több mint 4 éve
Peszinter Ferenc 711 — 中国加油
Szerintem amikor Murray kiesett, minden GB fan kapkodva kikapcsolta a TV-t.
😉
jossbeaumont
Elég sok idő volt még hátra a meccsből, bőven lett volna ideje párszor eladni a labdát, nem lepődtem volna meg rajta 😀
Úgyhogy ma illene nyerni, az se baj ha 93. percben kapufáról bepattanó 11-essel.
Persze tipikus lenne, ha Cousins pont most mutatná meg mekkora király.
több mint 4 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
Csoportelsőséget csak akkor bukhatjátok ha mindkét hátralévő meccset bukjátok?
the12thman
Igen, persze akkor, ha a Viks nyer a medvék ellen is
több mint 4 éve
the12thman San Francisco 49ers 70
Csoportelsőséget csak akkor bukhatjátok ha mindkét hátralévő meccset bukjátok?
több mint 4 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Na most nagyon kéne az a 2 W a hátralévő 2 meccsen.
Kösz Hundley! 😀
Peszinter Ferenc
6 futas, 6 yardos atlaggal, 4/9 pass 49yard.
Szerintem amikor Murray kiesett, minden GB fan kapkodva kikapcsolta a TV-t.
😉
több mint 4 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Azért az milyen durva, hogy a pihenőhét lehetőségéről beszélünk, az eredménykövetőben meg hétre-hétre sírunk a mutatott játék miatt. Ez is lehet egy csapat karaktere.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Két "ha"-n múlik, hogy nfc elsők legyünk. És ez két nem is olyan lehetetlen "ha".
Ha mi nyerünk kettőt és a Hawks elveri a 49erst, egyik sem lenne bombameglepetés szerintem. 2011-es 15-1 után először. Azért ezt bárhonnan nézzük komoly eredmény, függetlenül attól, hogy akár összejön akár nem.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Na most nagyon kéne az a 2 W a hátralévő 2 meccsen.
Kösz Hundley! 😀
Peszinter Ferenc
Beérett MM munkája.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 4 éve
Peszinter Ferenc 711 — 中国加油
Na most nagyon kéne az a 2 W a hátralévő 2 meccsen.
Kösz Hundley! 😀
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 414
A Frozen Tundra dolog már rég a múlté, nyertek már januári playoffmecset a Lambeau-n konkrétan dome-ban játszó csapatok is.

Az évtized elején a pass happy csapatunknak szerintem még rosszat is tettek a hidegben játszott meccsek.
több mint 4 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Jó lenne a hazai meccs de nem a hideg miatt. 2014-ben a SF ellen égtünk meg -15 fokban.

Szerkesztette: Tactful Cactus

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A Lambeaunnem azért jó játszani januárban, mert akkor a rég nagyok szelleme a hidegben előjön és segíti a csapatot, hanem mert mindig jó a hazai pàlya. És az amcsifoci akkor az igazi, ha a LoS alig latszodik a gőztől.
CMIII hosszan gőzölgő lobonca atalakul ZSmith fürtökké de remélem az élmény ugyan az. 😊


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
casaubon Green Bay Packers 2 142
Miért is kell rettegni a 9erstől?
hegedusggergo
Öööö... ezek szerint lemaradtal a legutobbi SF meccsunkrol.
Ne potold, ha nem akarsz egy eletre szolo traumat elszenvedni.
Ha finoman akarok fogalmazni, betettek minket a farzsebbe, es rank ultek.
Kevesbe cizellaltan, kitoroltek a GB-el a hatsojukat.
Sajnos ahogy elneztem azt a meccset, a Lambeaun sem lenne belole egy johangulatu revans...
jossbeaumont
Láttam. Egy meccs volt, shit happens. Úgy gondolom h nincs tökéletesebb helyszín bizonyítani ellenük mint egy januári Lambeau. A Saints ellen is a hideg lehet a legnagyobb sanszunk. A Seahawks ellen úgyis van egy befejezetlen ügyünk a CenturyLinken.
hegedusggergo
Abban igazad van, h tulajdonkepp mind1, ebbol a harmasbol kit fogunk ki, gyilkos meccs lesz ( | nehogy kedd hajnalban a Vikest is hozzairjuk | ).

De azt a legendat, hogy a hideg minket fog nagymertekben segiteni -habar realisztikusan hangzik - tizenév alatt sosem ereztem igazolni. Ha nem gyilkos a hideg, akkor nem igazan faktor: a szokasos terem/szabadter kulonbseg inkabb. Ha brutal hideg van (volt -10 es -14 meg windchill -24) akkor az nagyon serulesveszelyes volt, rosszabb a passzjateknak mint a zuhe, a futok csusznak (mi a fene van iden a Lambeaun amugy, h igy csuszik?), az utkozes mindenkinek rettenet, rugas rosszabb, mint szelben. Es a deli csapatok ellen sem ezen mulott- amit lattam.
A tapasztalat nalam felulirja a legendat a frozen tundrarol.
Velemenyek?
jossbeaumont
Valamelyik nap pont olvastam egy statisztikat: a Lambeau-n jatszott 15 leghidegebb meccsbol 8-at a vendegek nyertek.
több mint 4 éve
pecsi92 Green Bay Packers 493
Miért is kell rettegni a 9erstől?
hegedusggergo
Öööö... ezek szerint lemaradtal a legutobbi SF meccsunkrol.
Ne potold, ha nem akarsz egy eletre szolo traumat elszenvedni.
Ha finoman akarok fogalmazni, betettek minket a farzsebbe, es rank ultek.
Kevesbe cizellaltan, kitoroltek a GB-el a hatsojukat.
Sajnos ahogy elneztem azt a meccset, a Lambeaun sem lenne belole egy johangulatu revans...
jossbeaumont
Láttam. Egy meccs volt, shit happens. Úgy gondolom h nincs tökéletesebb helyszín bizonyítani ellenük mint egy januári Lambeau. A Saints ellen is a hideg lehet a legnagyobb sanszunk. A Seahawks ellen úgyis van egy befejezetlen ügyünk a CenturyLinken.
hegedusggergo
Abban igazad van, h tulajdonkepp mind1, ebbol a harmasbol kit fogunk ki, gyilkos meccs lesz ( | nehogy kedd hajnalban a Vikest is hozzairjuk | ).

De azt a legendat, hogy a hideg minket fog nagymertekben segiteni -habar realisztikusan hangzik - tizenév alatt sosem ereztem igazolni. Ha nem gyilkos a hideg, akkor nem igazan faktor: a szokasos terem/szabadter kulonbseg inkabb. Ha brutal hideg van (volt -10 es -14 meg windchill -24) akkor az nagyon serulesveszelyes volt, rosszabb a passzjateknak mint a zuhe, a futok csusznak (mi a fene van iden a Lambeaun amugy, h igy csuszik?), az utkozes mindenkinek rettenet, rugas rosszabb, mint szelben. Es a deli csapatok ellen sem ezen mulott- amit lattam.
A tapasztalat nalam felulirja a legendat a frozen tundrarol.
Velemenyek?
jossbeaumont
Én nem feltétlen a hideg miatt, de érzek Lambeau-hatást a közönség és a napi rutin miatt is, a szezonban is csak egyszer vertek meg otthon. És a po résztvevők közül a Vikes jóval gyengébb idegenben, Breesnek teljesen más statja van, ha nem Domeban játszik, a niners ellen is teljesen más a matchup, ha mi vagyunk otthon. Ennél fogva is én nagyon örülnék az első két hely valamelyikének.
több mint 4 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Miért is kell rettegni a 9erstől?
hegedusggergo
Öööö... ezek szerint lemaradtal a legutobbi SF meccsunkrol.
Ne potold, ha nem akarsz egy eletre szolo traumat elszenvedni.
Ha finoman akarok fogalmazni, betettek minket a farzsebbe, es rank ultek.
Kevesbe cizellaltan, kitoroltek a GB-el a hatsojukat.
Sajnos ahogy elneztem azt a meccset, a Lambeaun sem lenne belole egy johangulatu revans...
jossbeaumont
Láttam. Egy meccs volt, shit happens. Úgy gondolom h nincs tökéletesebb helyszín bizonyítani ellenük mint egy januári Lambeau. A Saints ellen is a hideg lehet a legnagyobb sanszunk. A Seahawks ellen úgyis van egy befejezetlen ügyünk a CenturyLinken.
hegedusggergo
Abban igazad van, h tulajdonkepp mind1, ebbol a harmasbol kit fogunk ki, gyilkos meccs lesz ( | nehogy kedd hajnalban a Vikest is hozzairjuk | ).

De azt a legendat, hogy a hideg minket fog nagymertekben segiteni -habar realisztikusan hangzik - tizenév alatt sosem ereztem igazolni. Ha nem gyilkos a hideg, akkor nem igazan faktor: a szokasos terem/szabadter kulonbseg inkabb. Ha brutal hideg van (volt -10 es -14 meg windchill -24) akkor az nagyon serulesveszelyes volt, rosszabb a passzjateknak mint a zuhe, a futok csusznak (mi a fene van iden a Lambeaun amugy, h igy csuszik?), az utkozes mindenkinek rettenet, rugas rosszabb, mint szelben. Es a deli csapatok ellen sem ezen mulott- amit lattam.
A tapasztalat nalam felulirja a legendat a frozen tundrarol.
Velemenyek?
több mint 4 éve
hegedusggergo Green Bay Packers 103
Miért is kell rettegni a 9erstől?
hegedusggergo
Öööö... ezek szerint lemaradtal a legutobbi SF meccsunkrol.
Ne potold, ha nem akarsz egy eletre szolo traumat elszenvedni.
Ha finoman akarok fogalmazni, betettek minket a farzsebbe, es rank ultek.
Kevesbe cizellaltan, kitoroltek a GB-el a hatsojukat.
Sajnos ahogy elneztem azt a meccset, a Lambeaun sem lenne belole egy johangulatu revans...
jossbeaumont
Láttam. Egy meccs volt, shit happens. Úgy gondolom h nincs tökéletesebb helyszín bizonyítani ellenük mint egy januári Lambeau. A Saints ellen is a hideg lehet a legnagyobb sanszunk. A Seahawks ellen úgyis van egy befejezetlen ügyünk a CenturyLinken.

On any given Sunday you're gonna win or you're gonna lose. The point is - can you win or lose like a man?
több mint 4 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Miért is kell rettegni a 9erstől?
hegedusggergo
Öööö... ezek szerint lemaradtal a legutobbi SF meccsunkrol.
Ne potold, ha nem akarsz egy eletre szolo traumat elszenvedni.
Ha finoman akarok fogalmazni, betettek minket a farzsebbe, es rank ultek.
Kevesbe cizellaltan, kitoroltek a GB-el a hatsojukat.
Sajnos ahogy elneztem azt a meccset, a Lambeaun sem lenne belole egy johangulatu revans...
több mint 4 éve
salsa99 Green Bay Packers Alabama Crimson Tide 140
A mi playoff odds-aink:
1. 5.5%
2. 24.3%
3. 52.2%
4. 0.0%
5. 0.0%
6. 18.1%

SF
1. 38.7%
2. 6.1%
3. 1.1%
4. 0.0%
5. 35.2%
6. 18.9%
 www.footballoutsiders.com/stats/playoffodds