Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 4 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Hogy mi tortent Aroddal, nem biztos, h valaha meg fogjuk tudni. A nem nyilvanvalo seruleseit rendszerint titkoljak (ahogy a tobbi QB-et is), es ha nem torese van, eddig is vegigjatszotta vele a szezont.
Nem vagyok egy nagy QB-suttogo, de en is latom, hogy a szezon masodik felere megvaltozott a dobomozdulata. Hatso labrol dob, a hosszu dobasok is sokkal gyengebbek (nem "lezer", hanem inkabb ives). Igy pedig nem lehet pontosat, nagyon jot dobni. Ehhez nem kell nagy tudomany.
A specialitasat jelento futasbol passzokat -amiket Mahomes elott o csinalt legjobban - keruli jol lathatoan.
Ritkan fut, ritkan forog ki a zsebbol, inkabb fellep.
Ez persze lehet barmi, a korabban tobbszor serult vall, v futomu is.
Ahogy mondta a sajt.tajon, az o dolga ebben a rendszerben, h vigyazzon a labdara. Lehet ez az oka, h annyira a hatso vallra dob, h csak a tamado erhesse el, h az inkabb hosszu. Rendszerint igyekszik magasra is dobni a labdat, amiert JG már nem is ugrik, amit Lazard levett a TD elott, azert mas lifttel sem er fel...
Ugyanakkor olvastam tegnap egy nagyon reszletes cikket a mindenfele statjairol, amik egyaltalan nem rosszabbak a korabbi eveknel- max ugy erezzuk.
A rajatszasban ooooriasi szerepe lesz az o PO rutinjanak, es hogy nincs mar olyan csoda, amit o nem elt mar at (ld. Kirk C. a fontos meccseken).
Orulok a szabad hetnek (kulonosen Lazard es Bulaga miatt), de nehez lesz kihuzni.
En irtam korabban, h a frozen tundra nem igazan jelent elonyt. De van 1 kivetel: Brees statjai minuszban szignifikansan pocsekak.
Valamiben kell remenykedni 😉

Szerkesztette: jossbeaumont
több mint 4 éve
gbol Green Bay Packers 343
Majdnem így lett
Ez a packers a győzelem ellenére meggyőződésem hogy talán még a tavalyinál is gyengébb, a következő meccseik ezt be is fogják bizonyítani.
davemayer
Ez is
 youtu.be/ApFgoGt5v_E
Peszinter Ferenc
ezek szerint te el voltál ájulva a mutatott játéktól, gratulálok...

az itteni fórumozók értelmesebb fele nem véletlenül jegyzi meg a 13-3 ellenére hogy vannak bizonyos kétségei a csapat PO-esélyeit illetően. Aki látta a Lions meccs első kb 40 percét tudja miért...
Az egyetlen dolog továbbra is amiben talán bízhattok az Rodgers zsenialitása, de látva ezt a szezont nekem meggyőződésem hogy pont ezt akarja benne "letörni" fiatal barátunk, ami érthetetlen számomra.
Ha ez így marad és nem "robbant" playbookot LaFleur akkor akármelyik védelemmel kerültök szembe nem lesz nekik megoldhatatlan limitálni Jonest meg levédekezni Adamst szvsz.
davemayer
Maradjunk abban h egy jogos kis fricska volt ez az idézet , mert az első forduló után nem teszünk ilyen kijelntéseket főleg egy hazai zacskó útán nem.
Senki nincs elájulva a játék minőségétől , de bőven jobb a csapat mint tavalyi az viszont tény . Két vesztes szezon után viszont sztm érthető h azért akármennyire is akadozik az O nem mindenki készül a szilveszteri öngyilokra még 😀...Mentünk a csoportban egy 6-0át, Lembeaun egy 7-1et.A védelem szépen alakul , tavaszra megvan minden Pick és lesz 40 millank is kb költeni (Graham kibaszása után ) .Szal ha big picture-t nézem rendben vagyunk .

A másik meg amit Lions topicban írtal nálunk aztán nincs tulzott hype sőt ...mindenki tudja h ez csapat még nincs kész ,de azért egy 13-3 után az is tulzás h azt kell hallgatni h ez egy retek csapat...egy olyan csoportból ahol mentünk egy all-int. Csoport második helyezetjét aki mellesleg po résztvevő úgy vertük hazai pályán h önerőből pontot nem rakott volna fel.Szóval ez a csapat sztm 6-12 közt van valahol , Saints-49ers-Ravens-Kansas mindenképp egy polcal feljebb van de sztm egy Hjuston vagy egy egészséges Phily is . Tavasszal Aaron kap fegyvereket ebben biztos vagyok meglátjuk jövöre milyen lesz az O.
nando89
a "hazai zacskó" amit említesz az egy 3-10es meccs volt, ok hogy ott mi kegyetlen szarok voltunk de ti annyira brillíroztatok? és úgy az egész szezon utána számotokra (nem az eredményt hanem a játékot tekintve) akkora tündérmese lett? Ha ez a 13-3 brilliáns játékkal párosult volna teljesen elfogadnám a fricskát hiszen akkor lenne jogos, így maximum a kirakatban szépen mutat a 13-3 de aki mögé lát annak ez nem ugyanazt jelenti. 13-3-at normális esetben egy domináns, stabilan jól teljesítő csapat csinál, ti annak tűntetek számodra idén?


Senki nem mondta hogy retek csapat vagytok, jó csapat vagytok ezt senki sem tagadja.
Eredményességben hatalmasat léptetek előre tavalyhoz képest, játékban én ezt annyira nem látom de ez összefügghet azzal is hogy mégis elsőéves HC van.
Arra leszek nagyon kiváncsi hogy amit írtál (kap fegyvereket ARod) valóban megvalósul-e mert évek óta aktuális téma ez nálatok minden offseasonben és érdemi előrelépés talán nem történt.

Nekem a lions topicban az volt a bajom hogy olyan meccs után rúgtok rajtuk még egyet amikor ez egyáltalán nem jogos.
davemayer
Nekem a Lions topicban az volt a problémám (és az a hozzászólás csak hab volt a tortán), hogy ha a GB-ről van szó, folyamatosan csak a mentegetőzés megy, meg a GB szapulása. Nem hibátlan a GB, sőt. Sajnos én úgy látom, hogy valami történt Rodgers-szel, amit újabb célpontok beszerzése sem javíthat meg. Azt nem értem, hogy mi a különbség az októberi és a többi hónap Rodgersze között (pedig októberben Adams sem volt, de sokkal pontosabban játszott).
több mint 4 éve
JéBé Green Bay Packers 6 654
Ha nyerunk egy Super Bowlt en akkor se kapok se gyurut se premiumot se semmit. Mi motivalja akkor a szurkolot? Erdekes kerdes ez. Nekem az amikor latom a "sracainkat", egyenileg villanni, csapatkent kuzdeni, taktikailag a masik fole kerekedni es ezek vegkifejlete osszesegeben a W. Ez valamifele buszkeseggel tolt el meg ha a vilagon semmi kozom nincs is hozza. Az hogy soportuk a csoportot vagy hogy megvan a bye onmagaban semmi ilyen erzest nem valt ki belolem, hogy is lehetnek "buszke" ha a komplett NFC north ide jar - teljesen jogosan - megkerdojelezni a teljesitmenyunket. Nekunk szurkoloknak az a dolgunk hogy az ellenfel/rivalis szurkolok orra ala dorgolhessuk ki a jobb csapat edzo jatekos teljjesitmeny stb es errol ertelmes vitakat folytassunk, sajnos ezutan az alapszakasz utan az en taram ures 😀
több mint 4 éve
Peszinter Ferenc 718 — 中国加油
az itteni fórumozók értelmesebb fele nem véletlenül jegyzi meg a 13-3 ellenére hogy vannak bizonyos kétségei a csapat PO-esélyeit illetően.
davemayer
Kétségek itt is vannak, de ez a csapat (többek között) 15-1-es mérleggel, sokkal szebb támadójátékot mutató alapszakasz után is simán kiesett a playoffban, idén legalább kevésbé fog meglepetésként érni.
Már azt is furcsállottam korábban, amikor egyesek el akarták venni a hazai pályát a rosszabb mérlegű csoportgyőztesektől, de hogy egy 13-3-at is már-már magyarázni kell az elég röhejes...
Főleg úgy, hogy sok más csapat még ezt az újonc edzős béna Packerst se tudta megelőzni.
több mint 4 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 623
[quo
[/quote]a "hazai zacskó" amit említesz az egy 3-10es meccs volt, ok hogy ott mi kegyetlen szarok voltunk de ti annyira brillíroztatok? és úgy az egész szezon utána számotokra (nem az eredményt hanem a játékot tekintve) akkora tündérmese lett? Ha ez a 13-3 brilliáns játékkal párosult volna teljesen elfogadnám a fricskát hiszen akkor lenne jogos, így maximum a kirakatban szépen mutat a 13-3 de aki mögé lát annak ez nem ugyanazt jelenti. 13-3-at normális esetben egy domináns, stabilan jól teljesítő csapat csinál, ti annak tűntetek számodra idén?
[/quote]Én ezt értem , de én akkor sem írnék ilyet egy vesztes örök rangadó után.
Sztm leírtam az előbb h mit gondolok a játékunkról, nem hiszem h ne reálisan fogalmaztam volna.
Csak azt mond akkor már meg h mi volna a helyes hozzállás a részünKről ?😀
Mindenki elmondja h ez még nem az igazi , senki nem arcoskodik,nyilván a lions topicban ami volt az egy reagálás volt egy cuki kommentre.
Olyan dolgokra kéne válaszolnom amiket mi nem állítunk , de válaszolok nem nem voltunk olyan dominánsak mint egy 13-3as csapat .Viszont mi voltunk az Nfc north legjobb csapata , a Po-ba jutásunk jogos a by week meg tulzás ..sztm ennyi.
több mint 4 éve
davemayer Chicago Bears 14 363 — "Grammar maci"
Majdnem így lett
Ez a packers a győzelem ellenére meggyőződésem hogy talán még a tavalyinál is gyengébb, a következő meccseik ezt be is fogják bizonyítani.
davemayer
Ez is
 youtu.be/ApFgoGt5v_E
Peszinter Ferenc
ezek szerint te el voltál ájulva a mutatott játéktól, gratulálok...

az itteni fórumozók értelmesebb fele nem véletlenül jegyzi meg a 13-3 ellenére hogy vannak bizonyos kétségei a csapat PO-esélyeit illetően. Aki látta a Lions meccs első kb 40 percét tudja miért...
Az egyetlen dolog továbbra is amiben talán bízhattok az Rodgers zsenialitása, de látva ezt a szezont nekem meggyőződésem hogy pont ezt akarja benne "letörni" fiatal barátunk, ami érthetetlen számomra.
Ha ez így marad és nem "robbant" playbookot LaFleur akkor akármelyik védelemmel kerültök szembe nem lesz nekik megoldhatatlan limitálni Jonest meg levédekezni Adamst szvsz.
davemayer
Maradjunk abban h egy jogos kis fricska volt ez az idézet , mert az első forduló után nem teszünk ilyen kijelntéseket főleg egy hazai zacskó útán nem.
Senki nincs elájulva a játék minőségétől , de bőven jobb a csapat mint tavalyi az viszont tény . Két vesztes szezon után viszont sztm érthető h azért akármennyire is akadozik az O nem mindenki készül a szilveszteri öngyilokra még 😀...Mentünk a csoportban egy 6-0át, Lembeaun egy 7-1et.A védelem szépen alakul , tavaszra megvan minden Pick és lesz 40 millank is kb költeni (Graham kibaszása után ) .Szal ha big picture-t nézem rendben vagyunk .

A másik meg amit Lions topicban írtal nálunk aztán nincs tulzott hype sőt ...mindenki tudja h ez csapat még nincs kész ,de azért egy 13-3 után az is tulzás h azt kell hallgatni h ez egy retek csapat...egy olyan csoportból ahol mentünk egy all-int. Csoport második helyezetjét aki mellesleg po résztvevő úgy vertük hazai pályán h önerőből pontot nem rakott volna fel.Szóval ez a csapat sztm 6-12 közt van valahol , Saints-49ers-Ravens-Kansas mindenképp egy polcal feljebb van de sztm egy Hjuston vagy egy egészséges Phily is . Tavasszal Aaron kap fegyvereket ebben biztos vagyok meglátjuk jövöre milyen lesz az O.
nando89
a "hazai zacskó" amit említesz az egy 3-10es meccs volt, ok hogy ott mi kegyetlen szarok voltunk de ti annyira brillíroztatok? és úgy az egész szezon utána számotokra (nem az eredményt hanem a játékot tekintve) akkora tündérmese lett? Ha ez a 13-3 brilliáns játékkal párosult volna teljesen elfogadnám a fricskát hiszen akkor lenne jogos, így maximum a kirakatban szépen mutat a 13-3 de aki mögé lát annak ez nem ugyanazt jelenti. 13-3-at normális esetben egy domináns, stabilan jól teljesítő csapat csinál, ti annak tűntetek számodra idén?


Senki nem mondta hogy retek csapat vagytok, jó csapat vagytok ezt senki sem tagadja.
Eredményességben hatalmasat léptetek előre tavalyhoz képest, játékban én ezt annyira nem látom de ez összefügghet azzal is hogy mégis elsőéves HC van.
Arra leszek nagyon kiváncsi hogy amit írtál (kap fegyvereket ARod) valóban megvalósul-e mert évek óta aktuális téma ez nálatok minden offseasonben és érdemi előrelépés talán nem történt.

Nekem a lions topicban az volt a bajom hogy olyan meccs után rúgtok rajtuk még egyet amikor ez egyáltalán nem jogos.

Szerkesztette: davemayer

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 4 éve
davemayer Chicago Bears 14 363 — "Grammar maci"
Majdnem így lett
Ez a packers a győzelem ellenére meggyőződésem hogy talán még a tavalyinál is gyengébb, a következő meccseik ezt be is fogják bizonyítani.
davemayer
Ez is
 youtu.be/ApFgoGt5v_E
Peszinter Ferenc
ezek szerint te el voltál ájulva a mutatott játéktól, gratulálok...

az itteni fórumozók értelmesebb fele nem véletlenül jegyzi meg a 13-3 ellenére hogy vannak bizonyos kétségei a csapat PO-esélyeit illetően. Aki látta a Lions meccs első kb 40 percét tudja miért...
Az egyetlen dolog továbbra is amiben talán bízhattok az Rodgers zsenialitása, de látva ezt a szezont nekem meggyőződésem hogy pont ezt akarja benne "letörni" fiatal barátunk, ami érthetetlen számomra.
Ha ez így marad és nem "robbant" playbookot LaFleur akkor akármelyik védelemmel kerültök szemben nem lesz nekik megoldhatatlan limitálni Jonest meg levédekezni Adamst szvsz.
davemayer
Csak az eredmény számít.
Lehet jövőre jobban játszanak majd, csak nem nyernek ennyit. A sors majd kiegyenlíti ezeket.
tüsi91
Szurkolokent nekem nem az eredmeny szamit. Ha a szoros meccseinket elbukjuk de kurva nagy, elvezheto meccseket jatszunk az engem jobban kielegit. 13-3 na bumm, megis iden 1-2x fekudtem csak le meccs utan jo erzessel. Stab szemszogebol nezve viszont igen, csak az eredmeny szamit.
JéBé
szerintem ez a jó hozzáállás mert sokkal inkább érdemes hosszabb távú következtetéseket levonni a játék képe alapján mint csak az eredményt figyelembe venni.
Például a vasárnapi győzelmetekkel nem az a gond hogy csak egy FG-lal nyertetek, ha az egy végig kontrollált meccs és kvázi garbage-ben feljön a Lions a kutyát nem érdekelné valószínűleg, de ilyen játékkal ez a győzelem sem jósol sok jót a folytatásra (ha így marad).

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 4 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 623
Majdnem így lett
Ez a packers a győzelem ellenére meggyőződésem hogy talán még a tavalyinál is gyengébb, a következő meccseik ezt be is fogják bizonyítani.
davemayer
Ez is
 youtu.be/ApFgoGt5v_E
Peszinter Ferenc
ezek szerint te el voltál ájulva a mutatott játéktól, gratulálok...

az itteni fórumozók értelmesebb fele nem véletlenül jegyzi meg a 13-3 ellenére hogy vannak bizonyos kétségei a csapat PO-esélyeit illetően. Aki látta a Lions meccs első kb 40 percét tudja miért...
Az egyetlen dolog továbbra is amiben talán bízhattok az Rodgers zsenialitása, de látva ezt a szezont nekem meggyőződésem hogy pont ezt akarja benne "letörni" fiatal barátunk, ami érthetetlen számomra.
Ha ez így marad és nem "robbant" playbookot LaFleur akkor akármelyik védelemmel kerültök szembe nem lesz nekik megoldhatatlan limitálni Jonest meg levédekezni Adamst szvsz.
davemayer
Maradjunk abban h egy jogos kis fricska volt ez az idézet , mert az első forduló után nem teszünk ilyen kijelntéseket főleg egy hazai zacskó útán nem.
Senki nincs elájulva a játék minőségétől , de bőven jobb a csapat mint tavalyi az viszont tény . Két vesztes szezon után viszont sztm érthető h azért akármennyire is akadozik az O nem mindenki készül a szilveszteri öngyilokra még 😀...Mentünk a csoportban egy 6-0át, Lembeaun egy 7-1et.A védelem szépen alakul , tavaszra megvan minden Pick és lesz 40 millank is kb költeni (Graham kibaszása után ) .Szal ha big picture-t nézem rendben vagyunk .

A másik meg amit Lions topicban írtal nálunk aztán nincs tulzott hype sőt ...mindenki tudja h ez csapat még nincs kész ,de azért egy 13-3 után az is tulzás h azt kell hallgatni h ez egy retek csapat...egy olyan csoportból ahol mentünk egy all-int. Csoport második helyezetjét aki mellesleg po résztvevő úgy vertük hazai pályán h önerőből pontot nem rakott volna fel.Szóval ez a csapat sztm 6-12 közt van valahol , Saints-49ers-Ravens-Kansas mindenképp egy polcal feljebb van de sztm egy Hjuston vagy egy egészséges Phily is . Tavasszal Aaron kap fegyvereket ebben biztos vagyok meglátjuk jövöre milyen lesz az O.

Szerkesztette: nando89
több mint 4 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Hát én lennék az egyik legboldogabb, ha fantasztikus meccseket játszva összehoznátok egy 7-9-et.
Szerintem ez egy eredmény orientált sportág, s a 13 győzelem esetén a játékot nem kell magyarázni. Ha lenne egy 8-8, de varázsolna az offense, akkor kellene magyarázkodni.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 4 éve
JéBé Green Bay Packers 6 654
Majdnem így lett
Ez a packers a győzelem ellenére meggyőződésem hogy talán még a tavalyinál is gyengébb, a következő meccseik ezt be is fogják bizonyítani.
davemayer
Ez is
 youtu.be/ApFgoGt5v_E
Peszinter Ferenc
ezek szerint te el voltál ájulva a mutatott játéktól, gratulálok...

az itteni fórumozók értelmesebb fele nem véletlenül jegyzi meg a 13-3 ellenére hogy vannak bizonyos kétségei a csapat PO-esélyeit illetően. Aki látta a Lions meccs első kb 40 percét tudja miért...
Az egyetlen dolog továbbra is amiben talán bízhattok az Rodgers zsenialitása, de látva ezt a szezont nekem meggyőződésem hogy pont ezt akarja benne "letörni" fiatal barátunk, ami érthetetlen számomra.
Ha ez így marad és nem "robbant" playbookot LaFleur akkor akármelyik védelemmel kerültök szemben nem lesz nekik megoldhatatlan limitálni Jonest meg levédekezni Adamst szvsz.
davemayer
Csak az eredmény számít.
Lehet jövőre jobban játszanak majd, csak nem nyernek ennyit. A sors majd kiegyenlíti ezeket.
tüsi91
Szurkolokent nekem nem az eredmeny szamit. Ha a szoros meccseinket elbukjuk de kurva nagy, elvezheto meccseket jatszunk az engem jobban kielegit. 13-3 na bumm, megis iden 1-2x fekudtem csak le meccs utan jo erzessel. Stab szemszogebol nezve viszont igen, csak az eredmeny szamit.

Szerkesztette: JéBé
több mint 4 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Majdnem így lett
Ez a packers a győzelem ellenére meggyőződésem hogy talán még a tavalyinál is gyengébb, a következő meccseik ezt be is fogják bizonyítani.
davemayer
Ez is
 youtu.be/ApFgoGt5v_E
Peszinter Ferenc
ezek szerint te el voltál ájulva a mutatott játéktól, gratulálok...

az itteni fórumozók értelmesebb fele nem véletlenül jegyzi meg a 13-3 ellenére hogy vannak bizonyos kétségei a csapat PO-esélyeit illetően. Aki látta a Lions meccs első kb 40 percét tudja miért...
Az egyetlen dolog továbbra is amiben talán bízhattok az Rodgers zsenialitása, de látva ezt a szezont nekem meggyőződésem hogy pont ezt akarja benne "letörni" fiatal barátunk, ami érthetetlen számomra.
Ha ez így marad és nem "robbant" playbookot LaFleur akkor akármelyik védelemmel kerültök szemben nem lesz nekik megoldhatatlan limitálni Jonest meg levédekezni Adamst szvsz.
davemayer
Csak az eredmény számít.
Lehet jövőre jobban játszanak majd, csak nem nyernek ennyit. A sors majd kiegyenlíti ezeket.
több mint 4 éve
davemayer Chicago Bears 14 363 — "Grammar maci"
Majdnem így lett
Ez a packers a győzelem ellenére meggyőződésem hogy talán még a tavalyinál is gyengébb, a következő meccseik ezt be is fogják bizonyítani.
davemayer
Ez is
 youtu.be/ApFgoGt5v_E
Peszinter Ferenc
ezek szerint te el voltál ájulva a mutatott játéktól, gratulálok...

az itteni fórumozók értelmesebb fele nem véletlenül jegyzi meg a 13-3 ellenére hogy vannak bizonyos kétségei a csapat PO-esélyeit illetően. Aki látta a Lions meccs első kb 40 percét tudja miért...
Az egyetlen dolog továbbra is amiben talán bízhattok az Rodgers zsenialitása, de látva ezt a szezont nekem meggyőződésem hogy pont ezt akarja benne "letörni" fiatal barátunk, ami érthetetlen számomra.
Ha ez így marad és nem "robbant" playbookot LaFleur akkor akármelyik védelemmel kerültök szembe nem lesz nekik megoldhatatlan limitálni Jonest meg levédekezni Adamst szvsz.

Szerkesztette: davemayer

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 4 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Egy méltatlanul kevésszer meg nem énekelt hős idén:
24/22 mezőnyből (91,7%)
41/40 extra pont (97,6%)

Mason Crosby top szintet hozott idén. Látva a liga viszonyait nagyon nagy érték az, hogy ő a csapat kickere.
alatriste
hihetetlen hogy a tavalyi Lions elleni meccs után milyen szériát kezdett
gamerkr
Es az edzotabort is ugy kezdte, h Gute hozott a nyakara egy versenytarsat, h legyen "competition" -hat az oreg megmutatta...
több mint 4 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 249 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Egy méltatlanul kevésszer meg nem énekelt hős idén:
24/22 mezőnyből (91,7%)
41/40 extra pont (97,6%)

Mason Crosby top szintet hozott idén. Látva a liga viszonyait nagyon nagy érték az, hogy ő a csapat kickere.
alatriste
hihetetlen hogy a tavalyi Lions elleni meccs után milyen szériát kezdett

több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 495
Azt lehet már tudni h mikor játszunk 2 hét múlva ?
nando89
Jan 12. Vasarnap 22:40
Vrij6
Január 13 Hétfő 00:40

A divisional kör vasárnapi meccseit most nem a szokott időben (19:00 és 22:40) játsszák, hanem 21:00-kor és 00:40-kor.
Kampman
Ohhh. Hogyhogy?
Vrij6
A nyugati csapatok (mínusz Chiefs) hazai meccsei nem kezdődhetnek 19:00-kor, mert akkor ott még csak délelőtt 10-11 van. Ezért rakták a kezdési időpontokat későbbre, hogy a ligának és a tévétársaságoknak több szabadságuk legyen a playoff menetrend összeállításakor.
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 817 — Слава Україні! Героям слава!
Azt lehet már tudni h mikor játszunk 2 hét múlva ?
nando89
Jan 12. Vasarnap 22:40
Vrij6
Január 13 Hétfő 00:40

A divisional kör vasárnapi meccseit most nem a szokott időben (19:00 és 22:40) játsszák, hanem 21:00-kor és 00:40-kor.
Kampman
Ohhh. Hogyhogy?

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Egy méltatlanul kevésszer meg nem énekelt hős idén:
24/22 mezőnyből (91,7%)
41/40 extra pont (97,6%)

Mason Crosby top szintet hozott idén. Látva a liga viszonyait nagyon nagy érték az, hogy ő a csapat kickere.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 495
Azt lehet már tudni h mikor játszunk 2 hét múlva ?
nando89
Jan 12. Vasarnap 22:40
Vrij6
Január 13 Hétfő 00:40

A divisional kör vasárnapi meccseit most nem a szokott időben (19:00 és 22:40) játsszák, hanem 21:00-kor és 00:40-kor.
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 817 — Слава Україні! Героям слава!
Azt lehet már tudni h mikor játszunk 2 hét múlva ?
nando89
Jan 12. Vasarnap 22:40

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 4 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 623
Azt lehet már tudni h mikor játszunk 2 hét múlva ?
több mint 4 éve
Peszinter Ferenc 718 — 中国加油
Majdnem így lett
Ez a packers a győzelem ellenére meggyőződésem hogy talán még a tavalyinál is gyengébb, a következő meccseik ezt be is fogják bizonyítani.
davemayer
Ez is
 youtu.be/ApFgoGt5v_E
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 495
Talán most először fogalmam sincs, hogy mi a reális elvárás ettől a csapattól. 5-11-től 13-3-ig bármit kinézek belőlük. Egy csomó dolog teljesen új.

Az utóbbi évek rengeteg ballasztjától sikerült megszabadulni (személyi meg talán pszichológiai téren is), emiatt talán jogos a bizakodás, hogy AR utolsó éveiben contender csapat leszünk.
Kampman
Ezt írtam az idénynyitó előtt. Végülis sikerült elérni a felső limitet.
több mint 4 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Azert a szezon elott realisan tobbet lehetett varni a 7db WR-tol, kulonosen az EqSB/ MVS parostol, es a Graham/Tonyan/Jace St. TE triotol. En mondjuk azt hittem Vitalet is jobban fogjuk hasznalni.
MLF rendszeret rossz volt nezni, de vegulis igy is mukodott.
jossbeaumont
Jó hát ebből St. Brown egy percet sem játszott sajnos. Nekem G-Mo jó játéka hiányzik. De basszus, hogy Ervinre megy a passz?
Tactful Cactus
Nem is egy passz. En 4et szamoltam.
Jo kis fegyver lehet egyszer. De konyorgom, most kukaztuk...
Mondjuk Valdheer is egesz jol bevalt, pedig kb. egyszerre erkeztek.
több mint 4 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 672
Azert a szezon elott realisan tobbet lehetett varni a 7db WR-tol, kulonosen az EqSB/ MVS parostol, es a Graham/Tonyan/Jace St. TE triotol. En mondjuk azt hittem Vitalet is jobban fogjuk hasznalni.
MLF rendszeret rossz volt nezni, de vegulis igy is mukodott.
jossbeaumont
Jó hát ebből St. Brown egy percet sem játszott sajnos. Nekem G-Mo jó játéka hiányzik. De basszus, hogy Ervinre megy a passz?

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 4 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Azert a szezon elott realisan tobbet lehetett varni a 7db WR-tol, kulonosen az EqSB/ MVS parostol, es a Graham/Tonyan/Jace St. TE triotol. En mondjuk azt hittem Vitalet is jobban fogjuk hasznalni.
MLF rendszeret rossz volt nezni, de vegulis igy is mukodott.