Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 4 éve
derneikristof Green Bay Packers Oregon Ducks 20
kicsit lejtett a hazai palya, de ettol egy szoros meccset lattunk es a Lions megannyiszor bokan lotte magatt,ugyhogy...en Gb szurkolokent megtanultam(foleg tavaly),hogy nem a birokat kell szidni,hanem azt kell atgondolni,hogy 5fg helyett lehetett volna nem egyszer td...
derneikristof
kicsit... lol😊 a ket kamu fujasra kaptatok a biroktol 10 pontot...
oleewear
En mar leragtam a haverjaim fulet azzal,hogy szanaszet szidom a birokat. Mert nincs bennuk semmi kovetkezetesseg es eppen azt fujnak amit akarnak. Minden heten van egy sor kiakadasom az NFL donteshozoira,mert gaz,hogy szinte mar minden szabalyt ujra elo kell venni,hogy akkor mi szamit szabalytalansagnak. Sajnalom,hogy ez tortent es megjobann sajnalom,hogy hetrol-hetre ez is fog tortenni az NFL-ben, mert hianyzik a kovetkezetesseg es vakon vannak a sporik. Remeljuk a Ford fielden mar egy tisztabb osszecsapast fogunk latni!😉
több mint 4 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 623
Alapvetően lehetne írni sok pozitív dolgot is
-Ar egyre jobb formában
-Mlf is elég jol keverget már
-Az O fal is szépen dolgozott ma
-2 Smiths
-a védelem a 2 nagy játék után szépen összekapta magát , csak Prater gyártotta a pontokat.
-Ennyire szedett vedett elkapó brigáddal is tudtunk haladni.

Csak szart nem ér az egész , mert ez a két benézett zászló Flowersen eldöntötte ..
Sajnálom jó meccs volt , de most sokkal keserűbb a szám íze mintha mi kaptunk volna ki egy 1 ponttal .
több mint 4 éve
derneikristof Green Bay Packers Oregon Ducks 20
kicsit lejtett a hazai palya, de ettol egy szoros meccset lattunk es a Lions megannyiszor bokan lotte magatt,ugyhogy...en Gb szurkolokent megtanultam(foleg tavaly),hogy nem a birokat kell szidni,hanem azt kell atgondolni,hogy 5fg helyett lehetett volna nem egyszer td...
derneikristof
Vagy a 2 kamu facemask helyett lehetett volna td helyett egy punt és game winning fg helyett 1 perce a Lionsnak.
Vannak pillanatok amikor bölcsebb nem a mellünket verni, hanem elismerni, hogy a másik csapattal súlyosan kibasztak a bírók.
Ez egy ilyen pillanat.
alatriste
Elismertem,nem tudom hol latod az ellenkezojet...😀😀😀
több mint 4 éve
salsa99 Green Bay Packers Alabama Crimson Tide 140
Azt hiszem erre az alapszakaszra több bírói segítséget nem várhatunk már. De respekt a csapatnak. Ja, és kellene mégis elkapó ide, mert elfogytunk. Be kell ismerni, hogy Devante mögött nincs az a mélység, amit a szezon előtt reméltünk.
több mint 4 éve
oleewear Detroit Lions 225
kicsit lejtett a hazai palya, de ettol egy szoros meccset lattunk es a Lions megannyiszor bokan lotte magatt,ugyhogy...en Gb szurkolokent megtanultam(foleg tavaly),hogy nem a birokat kell szidni,hanem azt kell atgondolni,hogy 5fg helyett lehetett volna nem egyszer td...
derneikristof
kicsit... lol😊 a ket kamu fujasra kaptatok a biroktol 10 pontot...
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
kicsit lejtett a hazai palya, de ettol egy szoros meccset lattunk es a Lions megannyiszor bokan lotte magatt,ugyhogy...en Gb szurkolokent megtanultam(foleg tavaly),hogy nem a birokat kell szidni,hanem azt kell atgondolni,hogy 5fg helyett lehetett volna nem egyszer td...
derneikristof
Vagy a 2 kamu facemask helyett lehetett volna td helyett egy punt és game winning fg helyett 1 perce a Lionsnak.
Vannak pillanatok amikor bölcsebb nem a mellünket verni, hanem elismerni, hogy a másik csapattal súlyosan kibasztak a bírók.
Ez egy ilyen pillanat.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 672
A 3 labdavesztést a bírók 2 idióta fújással kompenzálták.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Adams nem lesz a Lions ellen.
Magyarul Slay leradírozza bármelyik kis bimbodzo WRünk az amúgy se veretes névsorból az egyik oldalt.
Jonestól megint kellene az extra és nem ártana előrántani valami meglepetés embert is.
alatriste
Plusz Savage sem lesz...
Gergőbácsi
Nálunk Adams, Savage, Brown és Tonyan lesz out.
A Lionsban pedig nem lesz Daniels és Oruwariye biztosan.

Szerintem hasonló gameplan lesz, mint a Cowboys ellen. Ugyan a Lions a mezőny végében van passz elleni védekezésben (29. 280 yard/meccs), Adams nélkül érdekesen lenne az meg. Futás ellen sem elit a Lions D (23., 134 yard/meccs).

Viszont támadásban mind földön, mind levegőben a liga első felében/harmadában vannak. Remélem Burks most már többet lehet fent, Savage hiányában kevés S (pláne minőségi) van a keretben... (Amos mellett konkrétan Redmond és ennyi..).
Szoros lesz..
LN
Mindkét csapat sokat fut, Golladay egyszer azért elszakad rendesen, szoros meccs legyen

több mint 4 éve
casaubon Green Bay Packers 2 144
Tremon Smith se huzta sokaig a csapatnal...
több mint 4 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Adams nem lesz a Lions ellen.
Magyarul Slay leradírozza bármelyik kis bimbodzo WRünk az amúgy se veretes névsorból az egyik oldalt.
Jonestól megint kellene az extra és nem ártana előrántani valami meglepetés embert is.
alatriste
Plusz Savage sem lesz...
Gergőbácsi
Nálunk Adams, Savage, Brown és Tonyan lesz out.
A Lionsban pedig nem lesz Daniels és Oruwariye biztosan.

Szerintem hasonló gameplan lesz, mint a Cowboys ellen. Ugyan a Lions a mezőny végében van passz elleni védekezésben (29. 280 yard/meccs), Adams nélkül érdekesen lenne az meg. Futás ellen sem elit a Lions D (23., 134 yard/meccs).

Viszont támadásban mind földön, mind levegőben a liga első felében/harmadában vannak. Remélem Burks most már többet lehet fent, Savage hiányában kevés S (pláne minőségi) van a keretben... (Amos mellett konkrétan Redmond és ennyi..).
Szoros lesz..
több mint 4 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 691 — Packers Suicide Squad
Adams nem lesz a Lions ellen.
Magyarul Slay leradírozza bármelyik kis bimbodzo WRünk az amúgy se veretes névsorból az egyik oldalt.
Jonestól megint kellene az extra és nem ártana előrántani valami meglepetés embert is.
alatriste
Plusz Savage sem lesz...

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Adams nem lesz a Lions ellen.
Magyarul Slay leradírozza bármelyik kis bimbodzo WRünk az amúgy se veretes névsorból az egyik oldalt.
Jonestól megint kellene az extra és nem ártana előrántani valami meglepetés embert is.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
gbol Green Bay Packers 343
Meglepett a Dallasi W(bár a túlfizetett QB eléggé szeret itt játszani 😀), ennek ellenére egy Diggs/A. J. Green trade-nek nagyon tudnék örülni, szerintem ARod is!
Lions ellen is így tovább, Go Pack Go!
Pep71
Eleg eselytelen barmelyik. Sokat is keresnek, magas picket is kellene ertuk adni.

Egy kis erdekesseg igy estere:
Savage has allowed a 10.7 passer rating on throws into his primary coverage this season.
casaubon
Ha el akarnak menni a mostani csapatuktól, akkor annyira magas pick nem kell.
Minden csapatot nem tudsz csak futással megverni, Adams-nél pedig sajnos nem tudni mikor térhet vissza. Inkább egy elit WR-re menjen el a pénz, mint pl. Graham-re évi 10M...aki már a Hawks-ban sem vált be, de GB-ből és el lehetett volna már zavarni.
Savage viszont egy állat, végre van pár ballhawk a csapatban! 😀
Pep71
Graham után annyi halott pénz lett volna, hogy nem érte meg kirúgni, mert a felszabadított összeg semmire nem lett volna elég. Túl van fizetve, de azért egyre jobb produkciót mutat. Cowboys ellen 3/3 elkapása volt 41 yardért (második legjobb elkapónk volt a AJ után 😊 ), és végre pár szép blokkot is ki tudott osztani.
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Aaron Jones teljesen jogosan megbüntetve a beintésért.
Remélem le is szokik róla hamar.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 059
Meglepett a Dallasi W(bár a túlfizetett QB eléggé szeret itt játszani 😀), ennek ellenére egy Diggs/A. J. Green trade-nek nagyon tudnék örülni, szerintem ARod is!
Lions ellen is így tovább, Go Pack Go!
Pep71
Eleg eselytelen barmelyik. Sokat is keresnek, magas picket is kellene ertuk adni.

Egy kis erdekesseg igy estere:
Savage has allowed a 10.7 passer rating on throws into his primary coverage this season.
casaubon
Ha el akarnak menni a mostani csapatuktól, akkor annyira magas pick nem kell.
Minden csapatot nem tudsz csak futással megverni, Adams-nél pedig sajnos nem tudni mikor térhet vissza. Inkább egy elit WR-re menjen el a pénz, mint pl. Graham-re évi 10M...aki már a Hawks-ban sem vált be, de GB-ből és el lehetett volna már zavarni.
Savage viszont egy állat, végre van pár ballhawk a csapatban! 😀
több mint 4 éve
casaubon Green Bay Packers 2 144
Meglepett a Dallasi W(bár a túlfizetett QB eléggé szeret itt játszani 😀), ennek ellenére egy Diggs/A. J. Green trade-nek nagyon tudnék örülni, szerintem ARod is!
Lions ellen is így tovább, Go Pack Go!
Pep71
Eleg eselytelen barmelyik. Sokat is keresnek, magas picket is kellene ertuk adni.

Egy kis erdekesseg igy estere:
Savage has allowed a 10.7 passer rating on throws into his primary coverage this season.
több mint 4 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 059
Meglepett a Dallasi W(bár a túlfizetett QB eléggé szeret itt játszani 😀), ennek ellenére egy Diggs/A. J. Green trade-nek nagyon tudnék örülni, szerintem ARod is!
Lions ellen is így tovább, Go Pack Go!
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
 twitter.com/packers/status/1181909355769290752?s=20


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Szeretnék megemlékezni Bulaga-ról, mert nagyon megérdemli. 0 engedett sack eddig ettől a listától:
-Mack
-Hunter
-Miller
-Graham
-Lawrence.
salsa99
Be akartam tenni én is. Borzasztó milyen jól tolja idén. Az a durva, hogy ütést se engedett csak 7 nyomást. Mellette Bakh pont most nem olyan mint az elmúlt 2 évben, de még így is top5.
Amíg egészséges ez az OT duo simán lehet elit kettősról beszélni.
Csak persze Bulaga az elmúlt 8 szezonból talán ha kettőt végig tudott játszani.
alatriste
Ez mind szép és jó csak azokat a fránya holdingokat fújnák be néha a bírók... Viccet félre téve elég jól tolja idén sajnos. Elnézve a Raiders elleni játékunkat azt hiszem kijelenthető hogy ti vagytok a favoritok a csoportra...
Tomcsik
Dicséretnek álcázott szolid bírózás ? 😀 Ennyi még belefér 😊

Amúgy meg a Lionst senki nem veszi számításba ? Láttam idén majdnem minden meccsüket , szerintem számolni kell velük is..tartok is a hétfői meccstől .
nando89
Hehe rafkós vagyok 😀 ... A Lionst se írom le, de nállatok ott van Rodgers. LaFleurtől továbbra se vagyok elájulva, viszontvAron kapott egy jobb védelmet és egy erősebb futójátékot. Ennyi neki elég is. Még azért nem engedtem el a szezont, tavaly ilyenkor sem álltunk jobban, de a bye alatt nagyon rendbe kell kapni a srácokat, főleg hogy kurva erős a sorsolásunk, ezért nagyon vissza üthetnek az ilyen Raiders elleni blamák...
Tomcsik
Na megnyugodtam, hogy nem vagyok egyedül MLF-ről alkotott véleményemmel. (Bár a Dallas elleni meccs első félidejében, már láttam tudatos dolgokat) Egyébként a pálya mellett is úgy néz ki, mint valami kis segítő, akit Rodgers néha leb@szhat.😁
twitch(4thline)
Én várnék még azzal, hogy határozott véleményt mondjak róla.
Ami biztos, hogy nem az a puhapöccs, akinek többen kikiáltották, amikor idejött. "Hoztak Arodnak egy bólogatójánost"
Az biztos, hogy nem annyira emocionális mint Rogers de egyre inkább az az érzésem, hogy hasonlóan határozott személyiség, határozott elképzelésekkel. A Dallas elleni meccsre már elég jó kis gameplant rakott össze, ami végül is W-t ért. Ami külön figyelemreméltó, Arod is elfogadta, hogy most nem passzra fog épülni az támadás és megcsinálta, amit kellett. Persze ebben szerepe lehetett annak is, hogy nem volt a pályán kedvenc elkapója.
Ha szerencsénk van akkor felismerik, hogy kettőjük együttműködése akkor lesz a leghatékonyabb ha elismerik a másik erősségeit és azokra építenek és nem torkollik egy "ki a kakas a szemétdombon" féle harcba. Én látok erre utaló jeleket. Bizakodó vagyok.
több mint 4 éve
gbol Green Bay Packers 343
Szeretnék megemlékezni Bulaga-ról, mert nagyon megérdemli. 0 engedett sack eddig ettől a listától:
-Mack
-Hunter
-Miller
-Graham
-Lawrence.
salsa99
Be akartam tenni én is. Borzasztó milyen jól tolja idén. Az a durva, hogy ütést se engedett csak 7 nyomást. Mellette Bakh pont most nem olyan mint az elmúlt 2 évben, de még így is top5.
Amíg egészséges ez az OT duo simán lehet elit kettősról beszélni.
Csak persze Bulaga az elmúlt 8 szezonból talán ha kettőt végig tudott játszani.
alatriste
A snap aránya sorban 2015-től, 70%(12meccs)-97%(16 meccs)-22%(5 meccs, IR)-73%(14 meccs)-100%(5meccs). Nem olyan rossz.
több mint 4 éve
JéBé Green Bay Packers 6 654
A jatekosok szeretik, az Offense fejlodik, mindenki aradozik a csapaton beluli hangulatrol, arrol hogy inspiraljak egymast es hogy "having a lot of fun". Es persze nem elhanyagolhato 4-1, legtobb helyen a super bowl contender csapatok kozott vagyunk. Ezt barmilyen ujonc vezetoedzo/szurkolo alairna. MLF nem egy heves vermersekletu pali, en nem banom hogy nem ugral a biro arcaba minden play utan uvoltozve. En kifejezetten kedvelem es szurkolok neki.
több mint 4 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 662 — twitch@citromail.hu
Szeretnék megemlékezni Bulaga-ról, mert nagyon megérdemli. 0 engedett sack eddig ettől a listától:
-Mack
-Hunter
-Miller
-Graham
-Lawrence.
salsa99
Be akartam tenni én is. Borzasztó milyen jól tolja idén. Az a durva, hogy ütést se engedett csak 7 nyomást. Mellette Bakh pont most nem olyan mint az elmúlt 2 évben, de még így is top5.
Amíg egészséges ez az OT duo simán lehet elit kettősról beszélni.
Csak persze Bulaga az elmúlt 8 szezonból talán ha kettőt végig tudott játszani.
alatriste
Ez mind szép és jó csak azokat a fránya holdingokat fújnák be néha a bírók... Viccet félre téve elég jól tolja idén sajnos. Elnézve a Raiders elleni játékunkat azt hiszem kijelenthető hogy ti vagytok a favoritok a csoportra...
Tomcsik
Dicséretnek álcázott szolid bírózás ? 😀 Ennyi még belefér 😊

Amúgy meg a Lionst senki nem veszi számításba ? Láttam idén majdnem minden meccsüket , szerintem számolni kell velük is..tartok is a hétfői meccstől .
nando89
Hehe rafkós vagyok 😀 ... A Lionst se írom le, de nállatok ott van Rodgers. LaFleurtől továbbra se vagyok elájulva, viszontvAron kapott egy jobb védelmet és egy erősebb futójátékot. Ennyi neki elég is. Még azért nem engedtem el a szezont, tavaly ilyenkor sem álltunk jobban, de a bye alatt nagyon rendbe kell kapni a srácokat, főleg hogy kurva erős a sorsolásunk, ezért nagyon vissza üthetnek az ilyen Raiders elleni blamák...
Tomcsik
Na megnyugodtam, hogy nem vagyok egyedül MLF-ről alkotott véleményemmel. (Bár a Dallas elleni meccs első félidejében, már láttam tudatos dolgokat) Egyébként a pálya mellett is úgy néz ki, mint valami kis segítő, akit Rodgers néha leb@szhat.😁
több mint 4 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 623
Szeretnék megemlékezni Bulaga-ról, mert nagyon megérdemli. 0 engedett sack eddig ettől a listától:
-Mack
-Hunter
-Miller
-Graham
-Lawrence.
salsa99
Be akartam tenni én is. Borzasztó milyen jól tolja idén. Az a durva, hogy ütést se engedett csak 7 nyomást. Mellette Bakh pont most nem olyan mint az elmúlt 2 évben, de még így is top5.
Amíg egészséges ez az OT duo simán lehet elit kettősról beszélni.
Csak persze Bulaga az elmúlt 8 szezonból talán ha kettőt végig tudott játszani.
alatriste
Ez mind szép és jó csak azokat a fránya holdingokat fújnák be néha a bírók... Viccet félre téve elég jól tolja idén sajnos. Elnézve a Raiders elleni játékunkat azt hiszem kijelenthető hogy ti vagytok a favoritok a csoportra...
Tomcsik
Dicséretnek álcázott szolid bírózás ? 😀 Ennyi még belefér 😊

Amúgy meg a Lionst senki nem veszi számításba ? Láttam idén majdnem minden meccsüket , szerintem számolni kell velük is..tartok is a hétfői meccstől .
nando89
Hehe rafkós vagyok 😀 ... A Lionst se írom le, de nállatok ott van Rodgers. LaFleurtől továbbra se vagyok elájulva, viszontvAron kapott egy jobb védelmet és egy erősebb futójátékot. Ennyi neki elég is. Még azért nem engedtem el a szezont, tavaly ilyenkor sem álltunk jobban, de a bye alatt nagyon rendbe kell kapni a srácokat, főleg hogy kurva erős a sorsolásunk, ezért nagyon vissza üthetnek az ilyen Raiders elleni blamák...
Tomcsik
Korán van még nagyon , bitang ez a csoport , mindenki pozitív mérleggel ,ami mellettünk szól jelenleg h division belül 2-0 de nagyon szoros lesz ez végig .
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Szeretnék megemlékezni Bulaga-ról, mert nagyon megérdemli. 0 engedett sack eddig ettől a listától:
-Mack
-Hunter
-Miller
-Graham
-Lawrence.
salsa99
Be akartam tenni én is. Borzasztó milyen jól tolja idén. Az a durva, hogy ütést se engedett csak 7 nyomást. Mellette Bakh pont most nem olyan mint az elmúlt 2 évben, de még így is top5.
Amíg egészséges ez az OT duo simán lehet elit kettősról beszélni.
Csak persze Bulaga az elmúlt 8 szezonból talán ha kettőt végig tudott játszani.
alatriste
Ez mind szép és jó csak azokat a fránya holdingokat fújnák be néha a bírók... Viccet félre téve elég jól tolja idén sajnos. Elnézve a Raiders elleni játékunkat azt hiszem kijelenthető hogy ti vagytok a favoritok a csoportra...
Tomcsik
Dicséretnek álcázott szolid bírózás ? 😀 Ennyi még belefér 😊

Amúgy meg a Lionst senki nem veszi számításba ? Láttam idén majdnem minden meccsüket , szerintem számolni kell velük is..tartok is a hétfői meccstől .
nando89
Hehe rafkós vagyok 😀 ... A Lionst se írom le, de nállatok ott van Rodgers. LaFleurtől továbbra se vagyok elájulva, viszontvAron kapott egy jobb védelmet és egy erősebb futójátékot. Ennyi neki elég is. Még azért nem engedtem el a szezont, tavaly ilyenkor sem álltunk jobban, de a bye alatt nagyon rendbe kell kapni a srácokat, főleg hogy kurva erős a sorsolásunk, ezért nagyon vissza üthetnek az ilyen Raiders elleni blamák...

több mint 4 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 623
Szeretnék megemlékezni Bulaga-ról, mert nagyon megérdemli. 0 engedett sack eddig ettől a listától:
-Mack
-Hunter
-Miller
-Graham
-Lawrence.
salsa99
Be akartam tenni én is. Borzasztó milyen jól tolja idén. Az a durva, hogy ütést se engedett csak 7 nyomást. Mellette Bakh pont most nem olyan mint az elmúlt 2 évben, de még így is top5.
Amíg egészséges ez az OT duo simán lehet elit kettősról beszélni.
Csak persze Bulaga az elmúlt 8 szezonból talán ha kettőt végig tudott játszani.
alatriste
Ez mind szép és jó csak azokat a fránya holdingokat fújnák be néha a bírók... Viccet félre téve elég jól tolja idén sajnos. Elnézve a Raiders elleni játékunkat azt hiszem kijelenthető hogy ti vagytok a favoritok a csoportra...
Tomcsik
Dicséretnek álcázott szolid bírózás ? 😀 Ennyi még belefér 😊

Amúgy meg a Lionst senki nem veszi számításba ? Láttam idén majdnem minden meccsüket , szerintem számolni kell velük is..tartok is a hétfői meccstől .

Szerkesztette: nando89