Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 4 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 622
Adams sanszos h komoly és műteni kell 😕 , ha így alakul sztm Gute megpróbál majd cserélni elkapóért , vagy kukázni valakit ...Dez ?!
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Azért a Sasok megmutatták, hogy mi a titka a győzelemnek: Az első percben ki kell ütni az ellenfél legjobb futóját.. Mi is kezdhetnénk ezzel, ha már levédekezni úgysem tudjuk. | irónia off |
Meggyőződésem, hogy Jamaal Williams egy yardról minimum a másodikra begyalogolt volna.

jim schwartz - így, csupa kisbetűvel. Ahol ő felbukkan, ott valahogy sokasodnak az ilyen akciók. Biztos csak véletlenül.
James007
Nem azért, hogy védjem ezt a dolgot, csak a tényszerűség kedvéért: arra nem emlékszem korábban mennyire volt dirty JS védelme, de amióta nàlunk van 4.éve, abszolút nem jellemző. Kb ez az első ilyen hülye sportszerűtlen megmozdulás részünkről (lehet, jótékony feledékenység) azóta, hogy ő a D koordinátor, reméljük nemnis lesz több. Keménynek kemény, de soha nem volt sportszerűtlen.

Mondjuk pl Cox, nem is Suh.
Barnett aztán elnézést is kért.

Még egyszer gyógyulást!
dande
Nem rátok vagyok kihegyezve, hanem személyesen schwartzra.. Régi, viharos | egyoldalú | szerelem a miénk.. 😊
James007
Szerintem nem schwartz hibája. Egyszerűen sajnos mindig akad 1-2 ilyen agysebész játékos mint barnett, aki gyökér az sajna mindenhol gyökér.
Én is simán adtam volna neki egy meccs pihit.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
Szivacs Chicago Bears 174
Elnézést kért 😀😀 Mikbe vagy ? Ez nálam a 4 meccs nem a szterka.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 569 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért a Sasok megmutatták, hogy mi a titka a győzelemnek: Az első percben ki kell ütni az ellenfél legjobb futóját.. Mi is kezdhetnénk ezzel, ha már levédekezni úgysem tudjuk. | irónia off |
Meggyőződésem, hogy Jamaal Williams egy yardról minimum a másodikra begyalogolt volna.

jim schwartz - így, csupa kisbetűvel. Ahol ő felbukkan, ott valahogy sokasodnak az ilyen akciók. Biztos csak véletlenül.
James007
Nem azért, hogy védjem ezt a dolgot, csak a tényszerűség kedvéért: arra nem emlékszem korábban mennyire volt dirty JS védelme, de amióta nàlunk van 4.éve, abszolút nem jellemző. Kb ez az első ilyen hülye sportszerűtlen megmozdulás részünkről (lehet, jótékony feledékenység) azóta, hogy ő a D koordinátor, reméljük nemnis lesz több. Keménynek kemény, de soha nem volt sportszerűtlen.

Mondjuk pl Cox, nem is Suh.
Barnett aztán elnézést is kért.

Még egyszer gyógyulást!
dande
Nem rátok vagyok kihegyezve, hanem személyesen schwartzra.. Régi, viharos | egyoldalú | szerelem a miénk.. 😊
James007
Tudom, csak jelezni akartam, hogy eddig nàlunk jó fiú volt 😊 Mondjuk néha elő vehetné a jó öreg JimJ playbookját, hogyan kell okosan blitzelni. Akkor még előrébb tartanánk.
több mint 4 éve
derneikristof Green Bay Packers Oregon Ducks 20
Micsoda pandemónium alakulna ki az erő-összehasonlításban, ha a Lionsszal felmosná a padlót a Packers! 😮
gyeek
Naaaaaaaaaaa.
Egyébként benne van a Lionsban idén mindkét véglet.
A Cowboys szerintem idén top2 az NFCben. A védelem tavaly is rendben volt, Kellen Moore pedig jó útra terelte a támadókat.
Meg amúgy is ott játszik két kiskedvencem LVE és Gallup. 😊
Bazzani
Szerintem a Lionsban már hosszú évek óta benne van mindkét véglet és rendszeresen ki is hozzák magukból. Ez a csapat védjegye.
SBL
Szvsz ha a Lions iden nem,akkor soha(nyilvan kicsit eros a sarkitas,de aki akarja megerti 😀)
több mint 4 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
Azért a Sasok megmutatták, hogy mi a titka a győzelemnek: Az első percben ki kell ütni az ellenfél legjobb futóját.. Mi is kezdhetnénk ezzel, ha már levédekezni úgysem tudjuk. | irónia off |
Meggyőződésem, hogy Jamaal Williams egy yardról minimum a másodikra begyalogolt volna.

jim schwartz - így, csupa kisbetűvel. Ahol ő felbukkan, ott valahogy sokasodnak az ilyen akciók. Biztos csak véletlenül.
James007
Nem azért, hogy védjem ezt a dolgot, csak a tényszerűség kedvéért: arra nem emlékszem korábban mennyire volt dirty JS védelme, de amióta nàlunk van 4.éve, abszolút nem jellemző. Kb ez az első ilyen hülye sportszerűtlen megmozdulás részünkről (lehet, jótékony feledékenység) azóta, hogy ő a D koordinátor, reméljük nemnis lesz több. Keménynek kemény, de soha nem volt sportszerűtlen.

Mondjuk pl Cox, nem is Suh.
Barnett aztán elnézést is kért.

Még egyszer gyógyulást!
dande
Nem rátok vagyok kihegyezve, hanem személyesen schwartzra.. Régi, viharos | egyoldalú | szerelem a miénk.. 😊
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 569 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért a Sasok megmutatták, hogy mi a titka a győzelemnek: Az első percben ki kell ütni az ellenfél legjobb futóját.. Mi is kezdhetnénk ezzel, ha már levédekezni úgysem tudjuk. | irónia off |
Meggyőződésem, hogy Jamaal Williams egy yardról minimum a másodikra begyalogolt volna.

jim schwartz - így, csupa kisbetűvel. Ahol ő felbukkan, ott valahogy sokasodnak az ilyen akciók. Biztos csak véletlenül.
James007
Nem azért, hogy védjem ezt a dolgot, csak a tényszerűség kedvéért: arra nem emlékszem korábban mennyire volt dirty JS védelme, de amióta nàlunk van 4.éve, abszolút nem jellemző. Kb ez az első ilyen hülye sportszerűtlen megmozdulás részünkről (lehet, jótékony feledékenység) azóta, hogy ő a D koordinátor, reméljük nemnis lesz több. Keménynek kemény, de soha nem volt sportszerűtlen.

Mondjuk pl Cox, nem is Suh.
Barnett aztán elnézést is kért.

Még egyszer gyógyulást!

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Micsoda pandemónium alakulna ki az erő-összehasonlításban, ha a Lionsszal felmosná a padlót a Packers! 😮
gyeek
Naaaaaaaaaaa.
Egyébként benne van a Lionsban idén mindkét véglet.
A Cowboys szerintem idén top2 az NFCben. A védelem tavaly is rendben volt, Kellen Moore pedig jó útra terelte a támadókat.
Meg amúgy is ott játszik két kiskedvencem LVE és Gallup. 😊
Bazzani
Szerintem a Lionsban már hosszú évek óta benne van mindkét véglet és rendszeresen ki is hozzák magukból. Ez a csapat védjegye.
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Micsoda pandemónium alakulna ki az erő-összehasonlításban, ha a Lionsszal felmosná a padlót a Packers! 😮
gyeek
Naaaaaaaaaaa.
Egyébként benne van a Lionsban idén mindkét véglet.
A Cowboys szerintem idén top2 az NFCben. A védelem tavaly is rendben volt, Kellen Moore pedig jó útra terelte a támadókat.
Meg amúgy is ott játszik két kiskedvencem LVE és Gallup. 😊

több mint 4 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
Azért a Sasok megmutatták, hogy mi a titka a győzelemnek: Az első percben ki kell ütni az ellenfél legjobb futóját.. Mi is kezdhetnénk ezzel, ha már levédekezni úgysem tudjuk. | irónia off |
Meggyőződésem, hogy Jamaal Williams egy yardról minimum a másodikra begyalogolt volna.

jim schwartz - így, csupa kisbetűvel. Ahol ő felbukkan, ott valahogy sokasodnak az ilyen akciók. Biztos csak véletlenül.

Ugyanakkor a spec team töketlensége már évek óta irigylésre méltó. Crosby is lapja be az apja kaszát. A két parádés kickje is kellett ahhoz, hogy a Philly egy negyeddel korábban megérkezzen a meccsbe.
több mint 4 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Kár volt ezért a meccsért! Szerintem simán nyerhetünk is volna ha nincs a két rövidpályás drive a Phillynél. Lehet, hogy hülyeség de úgy éreztem az rogyasztotta meg a védelmet és hozta meg az önbizalmat Wentzéknek.
Aminek örültem, hogy most végre a régi pass heavy Packers O-t láttuk, ami elég hatékonyan működött. (Kivéve a redzone-t)
A vesztes meccs hozadéka lehet, hogy Virág Elvtárs is levonja a tanulságokat és átgondolja az egész támadó koncepciót. Ha van egy HoF QB-D nem biztos, hogy egy vékony RB gárdára és egy inkább passprotban jó O falra kell alapozni a támadásokat.
Ami aggodalomra add okot az a ST és a futás elleni védelem. Szörnyű volt látni milyen könnyedén tologatták el DL-t. Nem jó jel a dallasi meccs előtt. .
több mint 4 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 059
Az első félidőben többször elég kedvező mezőnypozícióból indult a Phili.
Persze az eddigi meccsek után a 0 sack 0 turnover nem fest jól a védelemtől, és lehet, hogy optimista vagyok de szerintem bár a top5 D érős kijelentés, a top10 meglehet.
Ráadásul a Phili fala elég jó, Wentz jobb napjain (most ilyen volt) top5 QB, skill posztokon sem gyengék.
Kevés ilyen ellenfél van a ligában, a kezdésük nem volt erős de szerintem top csapata az NFCne

Szóval túl se reagálnám ezt a vereséget. Sőt - sok pozitív dolgot tudtunk meg belőle.
alatriste
Azért a runD# elég kétségbeejtő(142yard/meccs), főleg, ha már egy olyan csapat is inkább többet fut ellened mind passzol(33 futás kísérlet/27 passz), ahol elit QB van...160 yardot passzoltak csak és így is feltettek 34 pontot..a Denver is igen megizzasztotta a csapatot, pedig nem túl acélos csapat.
Offense-ben pedig pont az jött ki amit várni lehetett, Adams után senki nem tud fellépni , Graham túl van erőltetve, pedig láthatóan nem megy itt neki. Jordy ilyenkor aranyat érne, főleg RZ-ben...
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Engem csak az aggaszt hogy nem vagyok benne biztos hogy ez ket eros es nem pedig ket kozepes csapat nagy meccse volt. Ha ez az Eagles az az Eagles amit iden mindenki top5-be vart akkor nincs baj, ezt a gyozelem par balfasz hiban mult csak. De ez az az Eagles?
JayB
A jövő héten a Cowboys ellen majd választ kapsz erre a kérdésre.
iktriad
Aztan miert? Azert, mert a Dallas az elso harom heten felmosta a padlot a liga talan harom legrosszabb csapataval? Akkor most Super Bowl-kandidans lett egybol?

Tizezer eve nezel NFL-t, elengedhetned mar, hogy 2-3 hetbol vonsz le tanulsagot egy-egy jatekosnal vagy csapatnal.
Stez
Úgy emlékszem a Colts éveken át tartó AFCS regnálása alatt a többi három csoportrivális egy kiemelkedő Titans évtől eltkintve még a közepes szintet se ütötték meg, aztán mégsem húzták le a Coltsot.
gyeek
Nos, erre speciel rosszul emlékszel. A Jagsnek volt 11-5-ös(2007), és 12-4-es(2005) playoff szezonja is a Manning években. Konkrétan 2004-07 között elég jó kis rivarly volt a két csapat között.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Az első félidőben többször elég kedvező mezőnypozícióból indult a Phili.
Persze az eddigi meccsek után a 0 sack 0 turnover nem fest jól a védelemtől, és lehet, hogy optimista vagyok de szerintem bár a top5 D érős kijelentés, a top10 meglehet.
Ráadásul a Phili fala elég jó, Wentz jobb napjain (most ilyen volt) top5 QB, skill posztokon sem gyengék.
Kevés ilyen ellenfél van a ligában, a kezdésük nem volt erős de szerintem top csapata az NFCne

Szóval túl se reagálnám ezt a vereséget. Sőt - sok pozitív dolgot tudtunk meg belőle.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Engem csak az aggaszt hogy nem vagyok benne biztos hogy ez ket eros es nem pedig ket kozepes csapat nagy meccse volt. Ha ez az Eagles az az Eagles amit iden mindenki top5-be vart akkor nincs baj, ezt a gyozelem par balfasz hiban mult csak. De ez az az Eagles?
JayB
A jövő héten a Cowboys ellen majd választ kapsz erre a kérdésre.
iktriad
Aztan miert? Azert, mert a Dallas az elso harom heten felmosta a padlot a liga talan harom legrosszabb csapataval? Akkor most Super Bowl-kandidans lett egybol?

Tizezer eve nezel NFL-t, elengedhetned mar, hogy 2-3 hetbol vonsz le tanulsagot egy-egy jatekosnal vagy csapatnal.
Stez
Remélem ezt magadnak mondtad. Ha a Cowboyst nem tartod erős csapatnak, akkor épp te vonsz le fals következtetést 3 meccs alapján. Úgy hangzik az elmondottakból, hogy a legyőzött csapatok ökumenikusan gyengék, a legyőzőik pedig nem lehetnek erősek. Úgy emlékszem a Colts éveken át tartó AFCS regnálása alatt a többi három csoportrivális egy kiemelkedő Titans évtől eltkintve még a közepes szintet se ütötték meg, aztán mégsem húzták le a Coltsot. Nem lehet egy erős csapatnak egy rossz napja? Micsoda pandemónium alakulna ki az erő-összehasonlításban, ha a Lionsszal felmosná a padlót a Packers! 😮

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 662 — twitch@citromail.hu
Azért a red zone-ban lehettünk volna hatékonyabbak. Illetve, ha Crosby el tudná végezni a kickoff-okat, sima lehett volna. Még úgy is, h a D kivett egy szabadnapot.
több mint 4 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 659
Engem csak az aggaszt hogy nem vagyok benne biztos hogy ez ket eros es nem pedig ket kozepes csapat nagy meccse volt. Ha ez az Eagles az az Eagles amit iden mindenki top5-be vart akkor nincs baj, ezt a gyozelem par balfasz hiban mult csak. De ez az az Eagles?
JayB
A jövő héten a Cowboys ellen majd választ kapsz erre a kérdésre.
iktriad
Aztan miert? Azert, mert a Dallas az elso harom heten felmosta a padlot a liga talan harom legrosszabb csapataval? Akkor most Super Bowl-kandidans lett egybol?

Tizezer eve nezel NFL-t, elengedhetned mar, hogy 2-3 hetbol vonsz le tanulsagot egy-egy jatekosnal vagy csapatnal.
Stez
Nem, de erős csapatnak tűnnek. Konkrétan az NFC East legfőbb esélyese. Meglepődnél, ha mondjuk lenne egy visszavágója annak a párosításnak pl. a rájátszásban? Mert én nem.
iktriad
Erosnek tunnek, mert gyenge csapatokat mostak le. Egyebkent szerintem nincsenek elorebb a tavalynal. A rajatszas nyilvan meglehet, de en nem adok nekik sok eselyt az NFC-ben. Szerintem a Packers is erosebb peldaul.
Stez
Te is a saját szubjektív véleményed alapján teszel megállapításokat, akkor ezt miért kritizálod másoknál?
Egyébként meg felesleges azon polemizálni, hogy ki erős és ki gyenge, majd a pályán úgyis eldől minden.

Cowboys 4ever.
több mint 4 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Engem csak az aggaszt hogy nem vagyok benne biztos hogy ez ket eros es nem pedig ket kozepes csapat nagy meccse volt. Ha ez az Eagles az az Eagles amit iden mindenki top5-be vart akkor nincs baj, ezt a gyozelem par balfasz hiban mult csak. De ez az az Eagles?
JayB
A jövő héten a Cowboys ellen majd választ kapsz erre a kérdésre.
iktriad
Aztan miert? Azert, mert a Dallas az elso harom heten felmosta a padlot a liga talan harom legrosszabb csapataval? Akkor most Super Bowl-kandidans lett egybol?

Tizezer eve nezel NFL-t, elengedhetned mar, hogy 2-3 hetbol vonsz le tanulsagot egy-egy jatekosnal vagy csapatnal.
Stez
Nem, de erős csapatnak tűnnek. Konkrétan az NFC East legfőbb esélyese. Meglepődnél, ha mondjuk lenne egy visszavágója annak a párosításnak pl. a rájátszásban? Mert én nem.
iktriad
Erosnek tunnek, mert gyenge csapatokat mostak le. Egyebkent szerintem nincsenek elorebb a tavalynal. A rajatszas nyilvan meglehet, de en nem adok nekik sok eselyt az NFC-ben. Szerintem a Packers is erosebb peldaul.

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Engem csak az aggaszt hogy nem vagyok benne biztos hogy ez ket eros es nem pedig ket kozepes csapat nagy meccse volt. Ha ez az Eagles az az Eagles amit iden mindenki top5-be vart akkor nincs baj, ezt a gyozelem par balfasz hiban mult csak. De ez az az Eagles?
JayB
A jövő héten a Cowboys ellen majd választ kapsz erre a kérdésre.
iktriad
Aztan miert? Azert, mert a Dallas az elso harom heten felmosta a padlot a liga talan harom legrosszabb csapataval? Akkor most Super Bowl-kandidans lett egybol?

Tizezer eve nezel NFL-t, elengedhetned mar, hogy 2-3 hetbol vonsz le tanulsagot egy-egy jatekosnal vagy csapatnal.
Stez
Nem, de erős csapatnak tűnnek. Konkrétan az NFC East legfőbb esélyese. Meglepődnél, ha mondjuk lenne egy visszavágója annak a párosításnak pl. a rájátszásban? Mert én nem.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Engem csak az aggaszt hogy nem vagyok benne biztos hogy ez ket eros es nem pedig ket kozepes csapat nagy meccse volt. Ha ez az Eagles az az Eagles amit iden mindenki top5-be vart akkor nincs baj, ezt a gyozelem par balfasz hiban mult csak. De ez az az Eagles?
JayB
A jövő héten a Cowboys ellen majd választ kapsz erre a kérdésre.
iktriad
Aztan miert? Azert, mert a Dallas az elso harom heten felmosta a padlot a liga talan harom legrosszabb csapataval? Akkor most Super Bowl-kandidans lett egybol?

Tizezer eve nezel NFL-t, elengedhetned mar, hogy 2-3 hetbol vonsz le tanulsagot egy-egy jatekosnal vagy csapatnal.

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Engem csak az aggaszt hogy nem vagyok benne biztos hogy ez ket eros es nem pedig ket kozepes csapat nagy meccse volt. Ha ez az Eagles az az Eagles amit iden mindenki top5-be vart akkor nincs baj, ezt a gyozelem par balfasz hiban mult csak. De ez az az Eagles?
JayB
A jövő héten a Cowboys ellen majd választ kapsz erre a kérdésre.
több mint 4 éve
JéBé Green Bay Packers 6 645
Engem csak az aggaszt hogy nem vagyok benne biztos hogy ez ket eros es nem pedig ket kozepes csapat nagy meccse volt. Ha ez az Eagles az az Eagles amit iden mindenki top5-be vart akkor nincs baj, ezt a gyozelem par balfasz hiban mult csak. De ez az az Eagles?
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A 3. negyedben kissé bealudtam, de összeségében jó volt látni, hogy tud működni a támadó sor is. Most a védelem volt gyengébb, de ők már hoztak 3 Wt.
Legalább már láttuk, hogy van az Oban is potenciál. A sérülések ellenére ebből a meccsből én többet tudtam meg mint ha lett volna még egy Vikings ellenihez hasonló győzelem.
Mind az O mind a D képes top teljesítményre. Nem olyan nagy baj 3-1es mérlegnél ha még nem egyszerre.
Legyen a csapat harcban a POért és kész.
Nagyon örültem, hogy láttam jól játszani az Ot és kiemelkedően ARt.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mondjuk azt a runDt valóban szedjétek össze, mert ha mi összehoztunk ennyit, a Dallas kb 300t fog.
dande
Na ja, szép dolog a sajtot szinte mindenhova becsempészni a Packers részéről, de talán a futás elleni védelembe nem kéne...
 twitter.com/picksixpod/status/1177419010197151744
iktriad
Buday szerint ha szar a runD de a passzD jó, hát legyen.
braxa88
Mondjuk szvsz nem mindegy ki ellen szar a run D. A jövő héten a Packersszel szembe jövő Zeke ellen pl. kvázi az a vereséget is jelentheti, mert ő van olyan jó back, hogy ezt megtegye. Igaz, ő inkább a szabályt erősítő kivétel, mint a szabály.