Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 4 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Kifejezetten tetszetős kis meccs volt. A védelem megint nagyon jó volt (Savage nélkül is), leszámítva a meccs elején benézett két hosszú passzt. Ha továbbra is érintetlen marad az EZ, akkor nagyon szép szezonnak nézünk elébe.
Támadó oldalon a sok drop miatt kicsit döcögős volt a haladás, de a fal ott is nagyon biztató.
több mint 4 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Elnézéseteket kérjük, hogy minden évben ilyen savanyú arccal kell beírnotok a wint.

Természetesen megalapozatlan, hogy a csapatotokat segítenék a bírók.

Mi szokás szerint beírjuk az erkölcsi wint a megfelelő rovatba.
MacPhisto
Minden évben ? 2016 ban nyertünk ellenetek utoljára .
Azért na..ez ma gáz volt..amit írsz az tényszerűen nem igaz .
Amúgy meg nekünk ehhez semmi közünk 10 ezer kmről nézzük a tv-t mint te.
nando89
Aztán eltelik két nap és pufogtok, ha valaki a bírók csapatának hív benneteket
MacPhisto
Persze h puffogok mert olyankor is megy amikor abszolut nem jogos , én azt nem vitatom ha jogos söt elismerem , ( mi mást tehetnék ) , de általában túl van ez tolva az elmúlt 4 meccset nyertétek ellenünk ..akkor is csaltak a bírok? ..csak nem .
Ma gáz volt ..aztán eltelik most 3-4 szezon komoly hiba nélkül a párharcban de maradunk örök csalók ,nah ezzel nem értek 1et.
Amúgy hagyjuk tudom h meggyőzhetetlen vagy és nem is akarlak meggyőzni főleg nem egy olyan meccs után ahol még igazad is van .
nando89
Na azért tegyük tisztába a dolgokat!
A csalók a Pats! Mi "csak" Darlingok vagyunk.😊
több mint 4 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 623
Egyébként Bakhtiari direkt húzza hátra a fejét ilyenkor mikor nyak közelben van a védő keze? Főleg a másodiknál elég "szépen" eladta mintha tolnák hátra nyaknál, ha a vállvédőt tolja a védő indokolatlan ez a fejtartás, meg is ették. Mielőtt nekem esne fél Detroit, nem istenítem ezért csak mintha lenne benne egy kis tudatosság.
JayB
Pontosan nekem is ez tűnt fel h Bakhtiari szépen rájátszik az estre . A fejtartása és " vergődése " biztosan benne volt abban h bedobták .
több mint 4 éve
JéBé Green Bay Packers 6 654
Egyébként Bakhtiari direkt húzza hátra a fejét ilyenkor mikor nyak közelben van a védő keze? Főleg a másodiknál elég "szépen" eladta mintha tolnák hátra nyaknál, ha a vállvédőt tolja a védő indokolatlan ez a fejtartás, meg is ették. Mielőtt nekem esne fél Detroit, nem istenítem ezért csak mintha lenne benne egy kis tudatosság.
több mint 4 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 623
 www.facebook.com/2081382498764708/posts/2713769408859344?sfns=mo
derneikristof
Ez a kép nem tudom mennyire igaz , ha igen akkor az egyik ítélet tán nem annyira gázos, de mind1 is ha csak az egyik volt bulshit az se javít semmit az egészen .
több mint 4 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Ezek a bírói hibák nem a Packers mellett vagy a Detroit ellen vannak ebben biztos vagyok. Ezek bírói hibák amikből minden meccsen sok van, az hogy csóró Lions ezeknek a faszoknak mindig a rosszabbik végén van az csak szerencsétlenség, nem illuminati, gyíkemberek vagy soros... Egyáltalán nem biztos hogy a sors visszaadja, vagy tőlünk elveszi, ezek emberi döntések akkor abban az adott másodpercben amik sokszor döntően befolyásolnak egy 3 órás meccset, sajnos ez a sport ilyen és nem tudom mikor tudják ezeket a hibafaktorokat kivenni belőle, de szándékosságot ne keressünk már mögötte.
JayB
Csak az a gond itt hogy a Lionsnak és a szurkolóknak elég frusztráló hogy valahogy mindig úgy jön ki a bìrói ténykedés hogy a mecsükbe kerül. Persze előfordulnak bìrói bakik mert vannak azért bőven de már a vak is látja hogy vmi nem kerek a Lions zebrák kapcsolatában, mert ennyit hibázni a kárukra közel sem gondolom véletlennek
ParadSEC
Én személy szerint 2009 NFC Wild Card meccs óta nem bírózok, mert minek. Akkor úgy kaptunk ki hosszabbításban, hogy ugyan Rodgers kezéből kiverték a labdát, amit Dansby összeszedett, de közben facemask volt. Egyszerűen nem látom értelmét.
Egyébként a saját meccseinken kb. egálra jön ki a tévedés szezon szinten.

Értem én, hogy frusztrált, csak tegye a saját fórumában, mondjuk a 2. hsz-től kezdve. Elsőre is értem a véleményét, onnantól felesleges szájtépés, főleg, hogy egyetértünk abban, hogy 2 rossz hívás volt.
több mint 4 éve
derneikristof Green Bay Packers Oregon Ducks 20
 www.facebook.com/2081382498764708/posts/2713769408859344?sfns=mo
több mint 4 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Ezek a bírói hibák nem a Packers mellett vagy a Detroit ellen vannak ebben biztos vagyok. Ezek bírói hibák amikből minden meccsen sok van, az hogy csóró Lions ezeknek a faszoknak mindig a rosszabbik végén van az csak szerencsétlenség, nem illuminati, gyíkemberek vagy soros... Egyáltalán nem biztos hogy a sors visszaadja, vagy tőlünk elveszi, ezek emberi döntések akkor abban az adott másodpercben amik sokszor döntően befolyásolnak egy 3 órás meccset, sajnos ez a sport ilyen és nem tudom mikor tudják ezeket a hibafaktorokat kivenni belőle, de szándékosságot ne keressünk már mögötte.
JayB
Csak az a gond itt hogy a Lionsnak és a szurkolóknak elég frusztráló hogy valahogy mindig úgy jön ki a bìrói ténykedés hogy a mecsükbe kerül. Persze előfordulnak bìrói bakik mert vannak azért bőven de már a vak is látja hogy vmi nem kerek a Lions zebrák kapcsolatában, mert ennyit hibázni a kárukra közel sem gondolom véletlennek

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 4 éve
JéBé Green Bay Packers 6 654
Ezek a bírói hibák nem a Packers mellett vagy a Detroit ellen vannak ebben biztos vagyok. Ezek bírói hibák amikből minden meccsen sok van, az hogy csóró Lions ezeknek a faszoknak mindig a rosszabbik végén van az csak szerencsétlenség, nem illuminati, gyíkemberek vagy soros... Egyáltalán nem biztos hogy a sors visszaadja, vagy tőlünk elveszi, ezek emberi döntések akkor abban az adott másodpercben amik sokszor döntően befolyásolnak egy 3 órás meccset, sajnos ez a sport ilyen és nem tudom mikor tudják ezeket a hibafaktorokat kivenni belőle, de szándékosságot ne keressünk már mögötte.
JayB
Persze, egy ekkora statisztikai sample neked véletlen 😂😂😂
MacPhisto
Akkor ki van mögötte? A bíró packers szurkoló? Múlthéten meg Chiefs? Vagy Goodell szerint vannak csapatok akiket nyomni kell és van a Detroit? Vagy félnek hogy Lambeun meglincselik őket? Tényleg érdekelne az összeesküvés elmélet mögötti indíték és az érdekek.
több mint 4 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Ezek a bírói hibák nem a Packers mellett vagy a Detroit ellen vannak ebben biztos vagyok. Ezek bírói hibák amikből minden meccsen sok van, az hogy csóró Lions ezeknek a faszoknak mindig a rosszabbik végén van az csak szerencsétlenség, nem illuminati, gyíkemberek vagy soros... Egyáltalán nem biztos hogy a sors visszaadja, vagy tőlünk elveszi, ezek emberi döntések akkor abban az adott másodpercben amik sokszor döntően befolyásolnak egy 3 órás meccset, sajnos ez a sport ilyen és nem tudom mikor tudják ezeket a hibafaktorokat kivenni belőle, de szándékosságot ne keressünk már mögötte.
JayB
Persze, egy ekkora statisztikai sample neked véletlen 😂😂😂

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 4 éve
JéBé Green Bay Packers 6 654
Ezek a bírói hibák nem a Packers mellett vagy a Detroit ellen vannak ebben biztos vagyok. Ezek bírói hibák amikből minden meccsen sok van, az hogy csóró Lions ezeknek a faszoknak mindig a rosszabbik végén van az csak szerencsétlenség, nem illuminati, gyíkemberek vagy soros... Egyáltalán nem biztos hogy a sors visszaadja, vagy tőlünk elveszi, ezek emberi döntések akkor abban az adott másodpercben amik sokszor döntően befolyásolnak egy 3 órás meccset, sajnos ez a sport ilyen és nem tudom mikor tudják ezeket a hibafaktorokat kivenni belőle, de szándékosságot ne keressünk már mögötte.
több mint 4 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 809
 www.espn.com/nfl/story/_/id/27848799/aaron-rodgers-green-bay-packers-lobbied-fourth-allen-lazard-play
Gergőbácsi
Sokan mondták a Jags fanok közül kint, mikor elvittétek Lazardot a practice squadból, hogy itt Rodgersszel nagyokat alkothat. Nos A.A.Ron-nak bejön a toronydaru.
 twitter.com/phillip_heilman/status/1163563756229734405
iktriad
Pedig Iktriad megjinxelte..
Hiába, régen minden jobb volt, ő sem a régi már
több mint 4 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 248 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Végsősoron megérdemeltük volna, hogy blokkolják a végén az FG-t, de azt hiszem a sors elfogja ezeket venni, hihetetlenül hosszú a szezon.
Az elkapó helyzettel reméljük Gute csinál valamit.

Akik viszont kurvára nem érdemelték volna meg az Rodgers és az Oline.

több mint 4 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 691 — Packers Suicide Squad
https://a4.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2019%2F1015%2Fr613044_1296x729_16-9.jpg
Rodgers lobbied in fourth for WR Lazard to play
Aaron Rodgers said he went to receivers coach Alvis Whitted in the fourth quarter and asked if Allen Lazard could come in. Four catches, 65 yards and a TD later, the Packers had a new breakout performer.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
0-10-nél ébredtem, úgyhogy tulajdonképpen egy sima W-t láttam,,,
Ezt a meccset úgy veszem, hogy duplán viszakaptuk a Philly ellen benézett utolsó pillanatos red zone IC-t a zebráktól. Remélem a Lions is visszakapja kétszeresen. | Például a Bears és a Vikings ellen 😊 |

Amúgy Shepherden kívül sok jót is el lehetne mondani a csapatról mind a D, mind az O részéről, kár,h ogy ez most egy picit háttérbe szorul... 😕

Amikor Lazard, Shepherd, Kumerow, Lewis osztag rohamozott, akkor becsuktam a szemem és arra gondoltam, hogy volt itt néhány éve Donald Driver, Greg Jennings, Jordy Nelson, Jermichael Finley négyes is..
James007
Ha a Lionsnak elkezdik visszaadni a birok csak az elmult tiz ev sorozatos szarvashibait, amiken meccseik mentek el, akkor a kovetkezo ot evben a Detroit 16–0-val zarja az alapszakaszt, majd nyer meg ot Super Bowlt is.

több mint 4 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 672


A mai meccsre tökéletesen igaz. De készülhetett volna ilyen az Eagles goal line labdaszerzésénél a tavalyi CMIII sackeknél is.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 4 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Elnézéseteket kérjük, hogy minden évben ilyen savanyú arccal kell beírnotok a wint.

Természetesen megalapozatlan, hogy a csapatotokat segítenék a bírók.

Mi szokás szerint beírjuk az erkölcsi wint a megfelelő rovatba.
MacPhisto
Minden évben ? 2016 ban nyertünk ellenetek utoljára .
Azért na..ez ma gáz volt..amit írsz az tényszerűen nem igaz .
Amúgy meg nekünk ehhez semmi közünk 10 ezer kmről nézzük a tv-t mint te.
nando89
Aztán eltelik két nap és pufogtok, ha valaki a bírók csapatának hív benneteket
MacPhisto
Persze h puffogok mert olyankor is megy amikor abszolut nem jogos , én azt nem vitatom ha jogos söt elismerem , ( mi mást tehetnék ) , de általában túl van ez tolva az elmúlt 4 meccset nyertétek ellenünk ..akkor is csaltak a bírok? ..csak nem .
Ma gáz volt ..aztán eltelik most 3-4 szezon komoly hiba nélkül a párharcban de maradunk örök csalók ,nah ezzel nem értek 1et.
Amúgy hagyjuk tudom h meggyőzhetetlen vagy és nem is akarlak meggyőzni főleg nem egy olyan meccs után ahol még igazad is van .
nando89

Azt nem értitek - kicsit ilyen Marie Antoinette-esen - hogy egy ilyen meccs nekünk egy vagy több év setback. A zászlófelszedős meccs pl. szétszedte a ligaelső védelmünket, letipliztek az emberek, mert ki szeretné úgy összetöretni magát, hogy esélye sincs nyerni? Aztán valahogy kikalapáltuk magunkat és amikor lett volna esélyünk divíziót nyerni, akkor ránk hívják a faszkamu facemasket Rodgersen.

Érted nem SuperBowlról beszélünk. Csak szeretnénk egy playoffmeccset nyerni, a másodikat 63 év alatt. Vagy elhozni a divíziót, így 25 év után.

Persze, miért nem eszünk kalácsot. Majd jövőre. Amikorra megint mindenki lelép és kezdheted előröl.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 4 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 809
0-10-nél ébredtem, úgyhogy tulajdonképpen egy sima W-t láttam,,,
Ezt a meccset úgy veszem, hogy duplán viszakaptuk a Philly ellen benézett utolsó pillanatos red zone IC-t a zebráktól. Remélem a Lions is visszakapja kétszeresen. | Például a Bears és a Vikings ellen 😊 |

Amúgy Shepherden kívül sok jót is el lehetne mondani a csapatról mind a D, mind az O részéről, kár,h ogy ez most egy picit háttérbe szorul... 😕

Amikor Lazard, Shepherd, Kumerow, Lewis osztag rohamozott, akkor becsuktam a szemem és arra gondoltam, hogy volt itt néhány éve Donald Driver, Greg Jennings, Jordy Nelson, Jermichael Finley négyes is..
több mint 4 éve
derneikristof Green Bay Packers Oregon Ducks 20
Lazard viszont szimpatikus. Kivancsi leszek ra,meg hogy mennyit fogjak hasznalni,ha visszajon Adams meg Allison.
több mint 4 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 623
Elnézéseteket kérjük, hogy minden évben ilyen savanyú arccal kell beírnotok a wint.

Természetesen megalapozatlan, hogy a csapatotokat segítenék a bírók.

Mi szokás szerint beírjuk az erkölcsi wint a megfelelő rovatba.
MacPhisto
Minden évben ? 2016 ban nyertünk ellenetek utoljára .
Azért na..ez ma gáz volt..amit írsz az tényszerűen nem igaz .
Amúgy meg nekünk ehhez semmi közünk 10 ezer kmről nézzük a tv-t mint te.
nando89
Aztán eltelik két nap és pufogtok, ha valaki a bírók csapatának hív benneteket
MacPhisto
Persze h puffogok mert olyankor is megy amikor abszolut nem jogos , én azt nem vitatom ha jogos söt elismerem , ( mi mást tehetnék ) , de általában túl van ez tolva az elmúlt 4 meccset nyertétek ellenünk ..akkor is csaltak a bírok? ..csak nem .
Ma gáz volt ..aztán eltelik most 3-4 szezon komoly hiba nélkül a párharcban de maradunk örök csalók ,nah ezzel nem értek 1et.
Amúgy hagyjuk tudom h meggyőzhetetlen vagy és nem is akarlak meggyőzni főleg nem egy olyan meccs után ahol még igazad is van .
több mint 4 éve
derneikristof Green Bay Packers Oregon Ducks 20
Elnézéseteket kérjük, hogy minden évben ilyen savanyú arccal kell beírnotok a wint.

Természetesen megalapozatlan, hogy a csapatotokat segítenék a bírók.

Mi szokás szerint beírjuk az erkölcsi wint a megfelelő rovatba.
MacPhisto
Minden évben ? 2016 ban nyertünk ellenetek utoljára .
Azért na..ez ma gáz volt..amit írsz az tényszerűen nem igaz .
Amúgy meg nekünk ehhez semmi közünk 10 ezer kmről nézzük a tv-t mint te.
nando89
Aztán eltelik két nap és pufogtok, ha valaki a bírók csapatának hív benneteket
MacPhisto
Mindenki elismerte,hogy a birok segtettek hozza a W-hez. Mindenki elismerte,hogy kurvajo ez a Lions es ma is nagyot jatszottak. Megertem a kiakadasod,mert tenyleg felhaborito dolog tortent,de teljesen felesleges ez.
több mint 4 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Elnézéseteket kérjük, hogy minden évben ilyen savanyú arccal kell beírnotok a wint.

Természetesen megalapozatlan, hogy a csapatotokat segítenék a bírók.

Mi szokás szerint beírjuk az erkölcsi wint a megfelelő rovatba.
MacPhisto
Minden évben ? 2016 ban nyertünk ellenetek utoljára .
Azért na..ez ma gáz volt..amit írsz az tényszerűen nem igaz .
Amúgy meg nekünk ehhez semmi közünk 10 ezer kmről nézzük a tv-t mint te.
nando89
Aztán eltelik két nap és pufogtok, ha valaki a bírók csapatának hív benneteket

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 4 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 623
Elnézéseteket kérjük, hogy minden évben ilyen savanyú arccal kell beírnotok a wint.

Természetesen megalapozatlan, hogy a csapatotokat segítenék a bírók.

Mi szokás szerint beírjuk az erkölcsi wint a megfelelő rovatba.
MacPhisto
Minden évben ? 2016 ban nyertünk ellenetek utoljára .
Azért na..ez ma gáz volt..amit írsz az tényszerűen nem igaz .
Amúgy meg nekünk ehhez semmi közünk 10 ezer kmről nézzük a tv-t mint te.
több mint 4 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Elnézéseteket kérjük, hogy minden évben ilyen savanyú arccal kell beírnotok a wint.

Természetesen megalapozatlan, hogy a csapatotokat segítenék a bírók.

Mi szokás szerint beírjuk az erkölcsi wint a megfelelő rovatba.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 4 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 662 — twitch@citromail.hu
Alapból nem hiszem, hogy ezzel a mai produkcióval feltétlen győzelmet érdemeltünk volna. A bíráskodás ismét kiábrándító volt és méltatlan egy NFL szintű ligához. Az támadó fal viszont kb. hibátlan volt, hogy valami pozitívat is mondjak. Illetve 5-1 és 3-0 csoporton belül...