Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
hagyjuk már ezt, kizárt dolog, hogy arod valaha is működött volna belicsekkel, brady és rodgers is qb, aztán itt ki is fújt az egyezőség. brady frakkos karmester, arod meg logógatyás dzsesszénekes.az egyik jól érzi magát a zsebben 2 másodperc a max., amíg a labda nála van, be vagyon tanítva neki a route, mint egy robot úgy működik, ez a rendszer qb. a másik meg állandóan improvizál, dajkálja a bogyót, ide futmegodafut, a fal se tudja már hol a qb, ő akar lenni a hős. tényleg jól áll neki meg minden, de az edző helyében agyfaszt kapnék. és vmilyen szempontból tényleg nem csapatjátékos, nem könnyíti meg a társai munkáját, saját falát szopatja, az elkapóknak hiába vannak útvonalaik mindig félszemmel a qb-t kell figyelni merre dzsal satöbbi, szóval totál káosz. sztem qrvasokszor mondták már neki, hogy többet dobjon elsőszándékból, mert fasza amit csinál, ki is veri rá a mezei szurkoló, ha bejön, de összességében hosszútávon borzasztó kártékony. aztán persze hogy csak egy gyűrű van az ujján azért mindenki hibás, szar a fal, az edző meg mindenki.
gedam
Ezt nem a Seahawks topicba szántad? Nekik is egy ilyen sz*r kúbé jutott.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
gedam 5 700
Van meg egy ilyen QB a ligaban ugy hivjak Tom Brady, csak neki kicsit mas stab adatott meg. Brady es a mentalitasa amiert itt tart sem viselt volna el egy McCarthyt. Az elkapokkal szemben pontosan ugyanennyire kritikus, ugyanugy elkellet mindig nyerni a bizalmat es mindig megvoltak a belsoseges celpontjai, ugyanilyen kritikus hangnemben kuldi el a halal faszara az elkapot ha az figyelmetlen es hibazik, ez a hozzallas amit elvar magatol es a tarsaitol is, szerintem ez jol van igy. Csak Belichick-el ertelemszeruen nem kerult ilyen szituacioba...
JayB
hagyjuk már ezt, kizárt dolog, hogy arod valaha is működött volna belicsekkel, brady és rodgers is qb, aztán itt ki is fújt az egyezőség. brady frakkos karmester, arod meg logógatyás dzsesszénekes.az egyik jól érzi magát a zsebben 2 másodperc a max., amíg a labda nála van, be vagyon tanítva neki a route, mint egy robot úgy működik, ez a rendszer qb. a másik meg állandóan improvizál, dajkálja a bogyót, ide futmegodafut, a fal se tudja már hol a qb, ő akar lenni a hős. tényleg jól áll neki meg minden, de az edző helyében agyfaszt kapnék. és vmilyen szempontból tényleg nem csapatjátékos, nem könnyíti meg a társai munkáját, saját falát szopatja, az elkapóknak hiába vannak útvonalaik mindig félszemmel a qb-t kell figyelni merre dzsal satöbbi, szóval totál káosz. sztem qrvasokszor mondták már neki, hogy többet dobjon elsőszándékból, mert fasza amit csinál, ki is veri rá a mezei szurkoló, ha bejön, de összességében hosszútávon borzasztó kártékony. aztán persze hogy csak egy gyűrű van az ujján azért mindenki hibás, szar a fal, az edző meg mindenki.
gedam
Akkor e szerint ha te vagy a HC már rég kivágtad volna ezt a futkorászós nem csapat játékos QB ? Hiszen csak a mezei szurkolónak tetszik amit csinál. (Hogy a te szavaiddal éljek a kommentbe)

Én azért az általad leírt dolgokban, némi zavart érzek az erőben 😃

Csak úgy halkan jegyzem meg Aaron az utóbbi 20 èv top 5 legjobb QB közé tartozik.
Rózsa Sándor (betyár)
kivágni nem vágtam volna ki, de a nagy lovét nem adtam volna meg neki.
képességek alapján nyilván a legjobb, viszont a játékstílusában benne van, hogy nem fog gyűrűhegyeket nyerni.
ráadásul az egész frencsájz eltolódott abba az irányba, hogy építsünk már csapatot arodnak, mert az nem lehet, hogy minden idők legjobbjának csak egy gyűrűje van. és évek óta erről szól green bay, ez a fő narratíva, hovatovább a szurkolók is ebből a szemszögből nézik a csapatot, már-már arodnak szurkolnak és a csapatot átkozzák, hogy ezt az aranyembert gáncsolja a megdicsőülés felé vezető úton. szerintem totál tévút.

Szerkesztette: gedam
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Van meg egy ilyen QB a ligaban ugy hivjak Tom Brady, csak neki kicsit mas stab adatott meg. Brady es a mentalitasa amiert itt tart sem viselt volna el egy McCarthyt. Az elkapokkal szemben pontosan ugyanennyire kritikus, ugyanugy elkellet mindig nyerni a bizalmat es mindig megvoltak a belsoseges celpontjai, ugyanilyen kritikus hangnemben kuldi el a halal faszara az elkapot ha az figyelmetlen es hibazik, ez a hozzallas amit elvar magatol es a tarsaitol is, szerintem ez jol van igy. Csak Belichick-el ertelemszeruen nem kerult ilyen szituacioba...
JayB
hagyjuk már ezt, kizárt dolog, hogy arod valaha is működött volna belicsekkel, brady és rodgers is qb, aztán itt ki is fújt az egyezőség. brady frakkos karmester, arod meg logógatyás dzsesszénekes.az egyik jól érzi magát a zsebben 2 másodperc a max., amíg a labda nála van, be vagyon tanítva neki a route, mint egy robot úgy működik, ez a rendszer qb. a másik meg állandóan improvizál, dajkálja a bogyót, ide futmegodafut, a fal se tudja már hol a qb, ő akar lenni a hős. tényleg jól áll neki meg minden, de az edző helyében agyfaszt kapnék. és vmilyen szempontból tényleg nem csapatjátékos, nem könnyíti meg a társai munkáját, saját falát szopatja, az elkapóknak hiába vannak útvonalaik mindig félszemmel a qb-t kell figyelni merre dzsal satöbbi, szóval totál káosz. sztem qrvasokszor mondták már neki, hogy többet dobjon elsőszándékból, mert fasza amit csinál, ki is veri rá a mezei szurkoló, ha bejön, de összességében hosszútávon borzasztó kártékony. aztán persze hogy csak egy gyűrű van az ujján azért mindenki hibás, szar a fal, az edző meg mindenki.
gedam
Akkor e szerint ha te vagy a HC már rég kivágtad volna ezt a futkorászós nem csapat játékos QB ? Hiszen csak a mezei szurkolónak tetszik amit csinál. (Hogy a te szavaiddal éljek a kommentbe)

Én azért az általad leírt dolgokban, némi zavart érzek az erőben 😃

Csak úgy halkan jegyzem meg Aaron az utóbbi 20 èv top 5 legjobb QB közé tartozik.
több mint 5 éve
gedam 5 700
Van meg egy ilyen QB a ligaban ugy hivjak Tom Brady, csak neki kicsit mas stab adatott meg. Brady es a mentalitasa amiert itt tart sem viselt volna el egy McCarthyt. Az elkapokkal szemben pontosan ugyanennyire kritikus, ugyanugy elkellet mindig nyerni a bizalmat es mindig megvoltak a belsoseges celpontjai, ugyanilyen kritikus hangnemben kuldi el a halal faszara az elkapot ha az figyelmetlen es hibazik, ez a hozzallas amit elvar magatol es a tarsaitol is, szerintem ez jol van igy. Csak Belichick-el ertelemszeruen nem kerult ilyen szituacioba...
JayB
hagyjuk már ezt, kizárt dolog, hogy arod valaha is működött volna belicsekkel, brady és rodgers is qb, aztán itt ki is fújt az egyezőség. brady frakkos karmester, arod meg logógatyás dzsesszénekes.az egyik jól érzi magát a zsebben 2 másodperc a max., amíg a labda nála van, be vagyon tanítva neki a route, mint egy robot úgy működik, ez a rendszer qb. a másik meg állandóan improvizál, dajkálja a bogyót, ide futmegodafut, a fal se tudja már hol a qb, ő akar lenni a hős. tényleg jól áll neki meg minden, de az edző helyében agyfaszt kapnék. és vmilyen szempontból tényleg nem csapatjátékos, nem könnyíti meg a társai munkáját, saját falát szopatja, az elkapóknak hiába vannak útvonalaik mindig félszemmel a qb-t kell figyelni merre dzsal satöbbi, szóval totál káosz. sztem qrvasokszor mondták már neki, hogy többet dobjon elsőszándékból, mert fasza amit csinál, ki is veri rá a mezei szurkoló, ha bejön, de összességében hosszútávon borzasztó kártékony. aztán persze hogy csak egy gyűrű van az ujján azért mindenki hibás, szar a fal, az edző meg mindenki.
gedam
Hu, ritkán jön össze ilyen erős kombó.
Mind a stílus mind a mondanivaló beleillik a heti top faszságok rovatba.
alatriste
nekem is az egyik kedvenc mélyelemzésem magamtól.

Szerkesztette: gedam
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Van meg egy ilyen QB a ligaban ugy hivjak Tom Brady, csak neki kicsit mas stab adatott meg. Brady es a mentalitasa amiert itt tart sem viselt volna el egy McCarthyt. Az elkapokkal szemben pontosan ugyanennyire kritikus, ugyanugy elkellet mindig nyerni a bizalmat es mindig megvoltak a belsoseges celpontjai, ugyanilyen kritikus hangnemben kuldi el a halal faszara az elkapot ha az figyelmetlen es hibazik, ez a hozzallas amit elvar magatol es a tarsaitol is, szerintem ez jol van igy. Csak Belichick-el ertelemszeruen nem kerult ilyen szituacioba...
JayB
hagyjuk már ezt, kizárt dolog, hogy arod valaha is működött volna belicsekkel, brady és rodgers is qb, aztán itt ki is fújt az egyezőség. brady frakkos karmester, arod meg logógatyás dzsesszénekes.az egyik jól érzi magát a zsebben 2 másodperc a max., amíg a labda nála van, be vagyon tanítva neki a route, mint egy robot úgy működik, ez a rendszer qb. a másik meg állandóan improvizál, dajkálja a bogyót, ide futmegodafut, a fal se tudja már hol a qb, ő akar lenni a hős. tényleg jól áll neki meg minden, de az edző helyében agyfaszt kapnék. és vmilyen szempontból tényleg nem csapatjátékos, nem könnyíti meg a társai munkáját, saját falát szopatja, az elkapóknak hiába vannak útvonalaik mindig félszemmel a qb-t kell figyelni merre dzsal satöbbi, szóval totál káosz. sztem qrvasokszor mondták már neki, hogy többet dobjon elsőszándékból, mert fasza amit csinál, ki is veri rá a mezei szurkoló, ha bejön, de összességében hosszútávon borzasztó kártékony. aztán persze hogy csak egy gyűrű van az ujján azért mindenki hibás, szar a fal, az edző meg mindenki.
gedam
Hu, ritkán jön össze ilyen erős kombó.
Mind a stílus mind a mondanivaló beleillik a heti top faszságok rovatba.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
gedam 5 700
Van meg egy ilyen QB a ligaban ugy hivjak Tom Brady, csak neki kicsit mas stab adatott meg. Brady es a mentalitasa amiert itt tart sem viselt volna el egy McCarthyt. Az elkapokkal szemben pontosan ugyanennyire kritikus, ugyanugy elkellet mindig nyerni a bizalmat es mindig megvoltak a belsoseges celpontjai, ugyanilyen kritikus hangnemben kuldi el a halal faszara az elkapot ha az figyelmetlen es hibazik, ez a hozzallas amit elvar magatol es a tarsaitol is, szerintem ez jol van igy. Csak Belichick-el ertelemszeruen nem kerult ilyen szituacioba...
JayB
hagyjuk már ezt, kizárt dolog, hogy arod valaha is működött volna belicsekkel, brady és rodgers is qb, aztán itt ki is fújt az egyezőség. brady frakkos karmester, arod meg logógatyás dzsesszénekes.az egyik jól érzi magát a zsebben 2 másodperc a max., amíg a labda nála van, be vagyon tanítva neki a route, mint egy robot úgy működik, ez a rendszer qb. a másik meg állandóan improvizál, dajkálja a bogyót, ide futmegodafut, a fal se tudja már hol a qb, ő akar lenni a hős. tényleg jól áll neki meg minden, de az edző helyében agyfaszt kapnék. és vmilyen szempontból tényleg nem csapatjátékos, nem könnyíti meg a társai munkáját, saját falát szopatja, az elkapóknak hiába vannak útvonalaik mindig félszemmel a qb-t kell figyelni merre dzsal satöbbi, szóval totál káosz. sztem qrvasokszor mondták már neki, hogy többet dobjon elsőszándékból, mert fasza amit csinál, ki is veri rá a mezei szurkoló, ha bejön, de összességében hosszútávon borzasztó kártékony. aztán persze hogy csak egy gyűrű van az ujján azért mindenki hibás, szar a fal, az edző meg mindenki.
több mint 5 éve
casaubon Green Bay Packers 2 142
Tehat nyilvan az elozo heti McCarthy-sztori utan gyorsan elo kellett szedni valami jot Rodgersrol. Csak epp nem tudom, hogy ez mennyire ongol, tekintve, hogy a Packers magyaran akkor eltiltkolta ezt a serulest, a liga pedig ha nagyon szorozni akarna, akkor most megbaszhatna a csapatot.
Stez
Basszus törött kézzel játszotta végig a szezont🙄 még hogy nem tesz meg mindent a csapatért és a klubbért...
zolten
Nem a kezeben, hanem az ugynevezett sipcsonti talcan (tibial plateau) volt egy tores, amit meg az elso meccsen szedett ossze, a meghuzodott szalaggal egyutt. Es ez nem is volt titok, hiszen a terdserulese utana hetekig szerepelt az injury reportokon.
több mint 5 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Azert jegyezzuk meg halkan hogy joval tobb es komolyabban jegyzett ex es aktiv jatekos allt ki a cikk hatasara Rodgers mellett, ezzel szemben van egy Ryan Grant meg Dujuan Harris es Greg Jennings velemeny akik mind sertodve de legalabbis nem vorosszonyegen tavoztak Gb-bol... Gyoker Rodgers kicsit eros.
JayB
Ryan Grant egy rossz szót nem szólt Rodgersről, éppen ő volt az egyik, aki mellé állt.

,,On many angles I think it was coming from a place trying to divide and also just a distraction to build tension that’s unnecessary," Ryan Grant said.
“I don’t think we could have done anything that we did if we didn’t have (Rodgers’ leadership)," he continued. "It’s kind of common sense. You can’t win as many games and continue to be in the conversation around Super Bowl contenders year in and year out unless you have leadership.”
több mint 5 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Van meg egy ilyen QB a ligaban ugy hivjak Tom Brady, csak neki kicsit mas stab adatott meg. Brady es a mentalitasa amiert itt tart sem viselt volna el egy McCarthyt. Az elkapokkal szemben pontosan ugyanennyire kritikus, ugyanugy elkellet mindig nyerni a bizalmat es mindig megvoltak a belsoseges celpontjai, ugyanilyen kritikus hangnemben kuldi el a halal faszara az elkapot ha az figyelmetlen es hibazik, ez a hozzallas amit elvar magatol es a tarsaitol is, szerintem ez jol van igy. Csak Belichick-el ertelemszeruen nem kerult ilyen szituacioba...
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 748
Annyira túl van ez az egész misztifikálva, hogy már fáj olvasni is minden héten...
McCarthy egy simán közpszerű edző, akit túl nőtt egy korszakos QB tehetéség. És nem túlozva ez az irányító tartotta már évek óta az állásában.
Rodgers egy primadonna. Ő az egyik legjobb a világon abban a mit csinál és ezt tudja is magáról. Biztos nem könnyű megfelelni neki, mert csak a tökéletesség elfogadott, ha nem futod pontosan a route-ot le leszel baszva, ha szar playt hívsz be ő át fogja hívni és ezektől te érezheted magad "megalázva, lenézve".
Niki Lauda egy könnyű eset volt? Lófaszt, egoista maximalista fasz volt mint AR akit sokan nem szerettek szintén de attól még az egyik legjobb volt valaha.

Rodgers 10 éve kezdő QB és az egyik legjobb QB a ligában. Játszott együtt megannyi játékossal és edzővel akik közül sokan nem szeretik a stílusa miatt - sokan igen.

De mikor volt Rodgersnek olyan szezonja, amikor nem rakta bárki top5be? Nem ő buktatta meg az edzőjét, mert direkt sose játszott rosszul. Nem az a típus, aki csak egy negyedet is félgőzzel nyomna le. Sokszor félig rokkantan is nyomta a meccseket, óriási versenyszellem dobog benne, ezt tudja mindenki. Csak akkor nem tér vissza egy meccsbe ha már tényleg nem is lehet.

Az "edzőbuktató" szezonjában 25-2-es TD/INT mutatót hozott le. 4.22-vel all time legjobb a TD/INT mutatója. Rajta kívül 2-en vannak egyáltalán 3 fölött (Wilson 3.11, Brady 3.02).

Egy nehéz eset, akibe ha bele akarsz kötni bele is fogsz tudni mert egy fafejű zseni, aki leszarja ha nem szereti mindenki. A nagyobb gond, hogy van olyan jó játékos, hogy 5 extra évet adott egy teljesen átlagosá visszaeső nfl edzőnek, amivel simán lehet, hogy bajnoki címeket vett el saját magától.

Vicc az a szardobálás ami megy itt jobbról balra balról jobbra egy olyan témában aminek a konkrétumain kívül mindneki tudott nagyjából miszerint van egy egymással nem túl jól kijövő HC-QB páros, ahol a QB a jobb/tehetségesebb/nagyobb befolyású, és most pukkannak fel a régi sérelmek.
alatriste
Mindennel egyetértek, de azért kiegészíteném azzal, hogy Rodgers az utolsó szezonban látványosan kockázatkerülő volt, nem adott bele mindent, és ezzel visszafogta a McCarthy-féle offense-t.

Tette ezt azáltal, hogy a McCarthy-féle offense Rodgers egymaga volt, a playbook kb. AR improvizációjára épült mindig is (sztem). Rodgers sohasem kapott ütemjátékokra épített kidolgozott struktúrát, legalább is én nem nagyon emlékszem olyanra, hogy hosszútávon ilyen működött volna.

Aaron sok kidobott labdája az elmúlt szezonban nem azért volt, mert a célpontok nem szakadtak el, hanem azért mert nem vállalta fel a statrontást, nem ment bele a karcosabb helyzetekbe, én az igazi tüzet (Run the Table vagy Relax-mentalitást) nem láttam rajta .

Egyetértek azzal, hogy a QB túlnőtte a HC-t és a HC nem tudott megújulni, csak a végső értékelés nem egy fr QB feladata. (Nálunk BigBen ennek a közelébe jutott a Todd Haley-konfliktussal - amit egyébként én szakmailag simán meg tudok védeni -, de Tomlinig már nem érhetett el a keze). Az FO rontotta el vastagon, már legalább 3 éve el kellett volna McC-t távolítani.

Mindazonáltal nem hiszem, hogy egy bólogatójános kinevezése könnyít ezen a helyzeten, mert egy erős karakterű vezér, akit az öltöző (jelenleg - amíg túlzásba nem viszi) támogat, simán alakíthatja úgy, hogy az ő szava legyen a döntő. Viszont az ilyen helyzet sokszor megy a játék rovására, s a fejekben káoszt okoz (Steel faneknek nem kell bemutatni).

Sztem AR mellé egy keménykezű főedző kellett volna, akinek nemcsak szakmai, hanem emberi tekintélye is van, persze megértem, hogy ilyet nem könnyű találni.
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Annyira túl van ez az egész misztifikálva, hogy már fáj olvasni is minden héten...
McCarthy egy simán közpszerű edző, akit túl nőtt egy korszakos QB tehetéség. És nem túlozva ez az irányító tartotta már évek óta az állásában.
Rodgers egy primadonna. Ő az egyik legjobb a világon abban a mit csinál és ezt tudja is magáról. Biztos nem könnyű megfelelni neki, mert csak a tökéletesség elfogadott, ha nem futod pontosan a route-ot le leszel baszva, ha szar playt hívsz be ő át fogja hívni és ezektől te érezheted magad "megalázva, lenézve".
Niki Lauda egy könnyű eset volt? Lófaszt, egoista maximalista fasz volt mint AR akit sokan nem szerettek szintén de attól még az egyik legjobb volt valaha.

Rodgers 10 éve kezdő QB és az egyik legjobb QB a ligában. Játszott együtt megannyi játékossal és edzővel akik közül sokan nem szeretik a stílusa miatt - sokan igen.

De mikor volt Rodgersnek olyan szezonja, amikor nem rakta bárki top5be? Nem ő buktatta meg az edzőjét, mert direkt sose játszott rosszul. Nem az a típus, aki csak egy negyedet is félgőzzel nyomna le. Sokszor félig rokkantan is nyomta a meccseket, óriási versenyszellem dobog benne, ezt tudja mindenki. Csak akkor nem tér vissza egy meccsbe ha már tényleg nem is lehet.

Az "edzőbuktató" szezonjában 25-2-es TD/INT mutatót hozott le. 4.22-vel all time legjobb a TD/INT mutatója. Rajta kívül 2-en vannak egyáltalán 3 fölött (Wilson 3.11, Brady 3.02).

Egy nehéz eset, akibe ha bele akarsz kötni bele is fogsz tudni mert egy fafejű zseni, aki leszarja ha nem szereti mindenki. A nagyobb gond, hogy van olyan jó játékos, hogy 5 extra évet adott egy teljesen átlagosá visszaeső nfl edzőnek, amivel simán lehet, hogy bajnoki címeket vett el saját magától.

Vicc az a szardobálás ami megy itt jobbról balra balról jobbra egy olyan témában aminek a konkrétumain kívül mindneki tudott nagyjából miszerint van egy egymással nem túl jól kijövő HC-QB páros, ahol a QB a jobb/tehetségesebb/nagyobb befolyású, és most pukkannak fel a régi sérelmek.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Tehat nyilvan az elozo heti McCarthy-sztori utan gyorsan elo kellett szedni valami jot Rodgersrol. Csak epp nem tudom, hogy ez mennyire ongol, tekintve, hogy a Packers magyaran akkor eltiltkolta ezt a serulest, a liga pedig ha nagyon szorozni akarna, akkor most megbaszhatna a csapatot.

több mint 5 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
2018-ban draftolt, aztan felszivodott igeretes OL falemberunk (jobb G-nak) Cole Madison megjelent a mai voluntary workouton.
Nagyon jo hir lenne, ha maradna!
több mint 5 éve
zolten Green Bay Packers 228
Basszus törött kézzel játszotta végig a szezont🙄 még hogy nem tesz meg mindent a csapatért és a klubbért...
több mint 5 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Hogy felnyíljon mindenki szeme:

 twitter.com/talkSPORT/status/1090799327163879425?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1090799327163879425&ref_url=http%3A%2F%2Fwww.packershome.com%2Fforum%2Fposts%2Ft27720-Finley-says-he-had-to-run-right-routes-in-practice-to-earn-QB12-trust--crazy

Finley szerint helyesen kellett futni az útvonalakat, hogy kialakuljon a bizalom, és ez szerinte bizony őrület. Hogy mik vannak.

De mit is várjunk attól, aki szerint ez egy szó:


I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 5 éve
salsa99 Green Bay Packers Alabama Crimson Tide 140
Gondolom sokan olvastátok már Aaron tegnapi interjúját. Ha nem, itt van. Szerintem remek:

https://a.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2019%2F0205%2Fr498008_1296x729_16-9.jpg
Rodgers disputes reported feud with McCarthy
Aaron Rodgers on ESPN Milwaukee radio Monday called a story published last week that detailed claims of dysfunction in the Green Bay Packers organization a "smear attack."


Szerkesztette: salsa99
több mint 5 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Hat, kedves forumtarsak, durvan utoszezon van, alig varom, h jojjon a draft, h valami ertelmes dologrol is lehessen beszelgetni, de azert az kicsit (nagyon) tuuulzas, h Rodgerst a tisztelt vendegkommentelok mar sunyi szarkavaro pocs-nek, meg fejben gyokernek titulaljak, aki ezert nem nyert tobb gyurut.
Biztosan jol esett a gozt kiereszteni sracok, de ezt még maró gunynak sem neveznem, nem hogy okos kritikanak.
A szokasos kis kidobott, sertett csoport nyilatkozott, akik evek ota, minden alkalommal elmondjak a vitriolos velemenyuket. Tavaly ugyanezek McCarthyt ekeztek ugyanezzel a lendulettel - akkor epp errol szolt a cikk, ezzel lehetett cimlapra kerulni.
Hogy MLF-t bologatoembernek szerzodtettek a kispad mögé a masodik sorba, az pedig annyira a tenyek (es az erintett szereplok) nemismeretet mutatja, hogy ilyen viccet inkabb nem veszek komolyan es nem kezdenek ide 1000 karakternyi ervet felsorakoztatni - a tenyek ugysem befolyasoljak, aki csak utalkozni akar.
Haters gonna hate.

Szerkesztette: jossbeaumont
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 420
Rodgersrol mar legalabb egy eve kiderult, hogy fejben gyoker. Az, aki otthagyja Olivia Munnt, normalis nem lehet. XD
Stez
Mondjuk az a csaj is megér egy misét állítólag, szal lehet nem járt olyan rosszul.

Témához hozzászólva annyiban lehet valóságalapja a cikknek, hogy McCarthy rendszere egy idő után nem igazán működött és képtelen volt változtatni.

több mint 5 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 622
Relax uraim offseason van , valamivel el kell adni az újságokat .
Mondjuk azon felröhögtem h Arod ezért nem nyert több gyűrűt ...
Azért vegyük már észre miatta voltunk egyáltalán Po-ban sokáig..már 4 éve is baj volt csak egyszer még jött a Relax szezon meg a Run The table...ha akkor ott még Aarod nem menti meg MM seggét már rég nem beszélnénk erről 😀
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Rodgersrol mar legalabb egy eve kiderult, hogy fejben gyoker. Az, aki otthagyja Olivia Munnt, normalis nem lehet. XD

több mint 5 éve
Peszinter Ferenc 714 — 中国加油
Right before the Packers announced LaFleur as their new head coach, the source close to the team says Murphy called Rodgers to tell him who they were going with. He didn't ask for permission—he told him who the choice was. There was a brief pause on the other end of the phone before Rodgers eventually spoke. Murphy made it clear that Rodgers would need to accept coaching. "Don't be the problem," he told him. "Don't be the problem."
Ez a kedvenc részem. Feltételezem ezt se Murphy, se Rodgers nem hozná nyilvánosságra, de akkor ki hallotta a beszélgetést?
Persze szokás szerint nagyrészt Finley és Craig Jennings keveri a szart...

After dismissing anything Jennings and Finley say—"F--k those guys"—one former coach says
😊
több mint 5 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Azert jegyezzuk meg halkan hogy joval tobb es komolyabban jegyzett ex es aktiv jatekos allt ki a cikk hatasara Rodgers mellett, ezzel szemben van egy Ryan Grant meg Dujuan Harris es Greg Jennings velemeny akik mind sertodve de legalabbis nem vorosszonyegen tavoztak Gb-bol... Gyoker Rodgers kicsit eros.
több mint 5 éve
salsa99 Green Bay Packers Alabama Crimson Tide 140
Azért álljunk már meg egy pillanatra. Mi az, hogy fejben gyökér Rodgers? Ezt mégis mire alapozod?
Arra az abszurd újságírói feltételezésre, hogy a draftjától kezdve gyűlöli MikeMcCarthyt, amiért az 49ers offensive koordinátorként (!!! nem HC, nem GM, nem owner), nem őt, hanem Smith-t választotta 1/1-ben? Hogy azóta 14 évig ezzel a mély gyűlölettel ment minden nap munkába, és ezért hívta át a playeket? És emiatt nem nyertünk több SB-t? Ezt valaki tényleg elhiszi?
Vagy amiatt nem nyertünk több superbowlt, mert a normális route-t futni megtanulni képtelen Jeff Janisnek beszólt párszor edzésen? (Látszik micsoda ProBowler lett Jeff, amióta kikerült ARod terrorja alól 😉 )

Azért nem játszottunk több SB-t, mert pár éve hiányoznak a tehetségek a csapatból, előtte meg többször is igen közel voltunk hozzá.
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
Amikor már azt hiszed, hogy nincs még egy cikk, elemzés a Rodgers - McCarthy viszony katasztrofálissá fordulásáról és az egészet végre magunk mögött hagyhatjuk, jön ez. A legkeményebb, és határozottan a leghosszabb kritika, amit valaha a csapatról olvastam. Nagyon kíváncsi vagyok, hogyan értékelitek:

 bleacherreport.com/articles/2828649-what-happened-in-green-bay
salsa99
Nagyon erdekes iras, es vegre nem 5 mondatban osszefoglalt kitalalmany, hanem komoly, nagy nevek es hattermunkasok emlekei.
Azert igy is kicsit sok a szubjektivitas es pszichologizalas, de ez ertheto.
A kep egyaltalan nem fekete/feher, es aki jatszott mar csapatban, az tudja, h nevetseges lenne barkinek a nyakaba onteni a vodrot...kulonosen egy tobbszaz fos (szemelyzettel) szervezet eseten.
Ami nekem is nagy rádobbenes volt, az a vezeregyenisegek fontossaga es, hogy Arod nem tudott v szemelyisegebol adodoan nem akart egyedul vezer lenni.
A TB/BB tandemmel osszehasonlitas nem tul ertelmes vallalas. Elsosorban McC nem az a kaliber, es az, h nem megfeleloen nevelte a QB-jat, szinten errol arulkodik.
Az, hogy egy karmester kialakitja, h kivel tud/akar jol egyutt mukodni, azt teljesen OK, szinten csak azt tudom mondani, h aki jatszott mar csapatban, annak ezt nem kell magyarazni. Az osszes fiatal csoda-QB meg tudja dobni a labdat, ugy, ahogy az utasitas szol, ahova az utasitas szol - es az esetek donto tobbsegeben nem er oda ra senki. Ez nem ilyen 1szeru.
Arod nyerni akart es meggyozodesem, h nyerni is akar (nem viccbol jatszott jol lathatoan serulten sok meccsen at). es evekig nezte, ahogy a kioregedo fonok es beszurkulo edzo leepiti a csapatot (ugye nem kell felsorolnom, kiket tettunk ki, akkor is ha felpenzert is maradtak volna).

Mit szoltunk volna, ha nem hosszabbit GB-ben, hanem elmegy a vilagpenzeert mashova?
Ezek utan siman megtehette volna. Kibekkel 1 evet es kerhetett volna olyan penzt mashol, h 5 evig nem donti meg senki.

En még nem lattam olyan zsenit, aki konnyu ember lett volna.
Es egy kozossegben ha GM nyalcsorgato ven hulye, az edzod 5. eve nem nyul a playbookhoz es leszarja, akkor termeszetes, h valaki megprobal helyettuk tenni valamit.
Ez az en sarkos velemenyem, de tudom, h mas csapatok szurkoloi majd keszsegesen jonnek ide nagyerokkel hisztisdivazni, meg Aronkazni.
...
jossbeaumont
Azt mondod, ez az egesz abszolut nem fekete vagy feher, es senki nyakaba nem lehet beonteni a kakit, majd siman megteszed ezt, csak nem ugy, hogy McCarthyt fikazod, hanem ugy, hogy Rodgerst mentegeted.

Akkor ez megis fekete es feher. 8D

Szerintem viszont ez valoban nem ilyen egyszeru, mert en mindket oldalon latok ebben olyan dolgot, ami kibaszottul tre. McCarthy egy szar szakember, de az, hogy ezt a vezetoseg ennyire nem eszlelte, az FO-rol sem mutat tul jo kepet. Viszont attol meg, hogy McCarthy szarul vegzi a dolgat, az nem menti fel Rodgerst, aki akkor, ha igazak ezek a beszamolok, akkor egy sunyi szarkavaro pocs, aki nem odaallt a vezetoseg ele nyiltan es egyenesen a problemaival, hanem hatulrol eveken at furta es kibaszott a vezetoedzojevel. Ez marpedig mocskos huzas, meg piti dolog. Mint ahogy a sertodottsegnek sincsen szerintem ertelme, mert hogy hu, anno nem ot vittek el 1/1-re.

Ez a tortenet tipikusan arra mutat ra, hogy volt ket elkepesztoen hulye fel, de a nagy fasz megis egy harmadik volt, az, amelyik annyira vakon volt eveken keresztul, hogy nem erzekelte, vagy nem akarta erzekelni a Rodgers es McCarthy kozotti haborut, mert egy ilyet nem lehet kovetkezmenyek nelkul hagyni, arra ramegy a csapat, mint ahogy ez meg is tortent ugye lathatoan.

Esetunkben valoszinuleg McCarthyt kellett volna kirakni mar evekkel ezelott, mert nyilvan nem Rodgerst kell. Viszont ez a mostani sem tudom, hogy mennyire normalis megoldas, hogy most meg kapott Rodgers egy bologatu babut a hata moge. Szerintem az arany kozeputat kellett volna megtalalni.
Stez
Az arany középút: Jim Harbaugh GB-be vagy Rodgerst eltradelni NE-be BB-hez.
Fast Willie
BB szerinted ezt meddig tűrné? Az a szomorú az egészben, hogy adott egy elit irányító aki fejben gyökér, és emiatt nem nyert több gyűrűt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 420
Amikor már azt hiszed, hogy nincs még egy cikk, elemzés a Rodgers - McCarthy viszony katasztrofálissá fordulásáról és az egészet végre magunk mögött hagyhatjuk, jön ez. A legkeményebb, és határozottan a leghosszabb kritika, amit valaha a csapatról olvastam. Nagyon kíváncsi vagyok, hogyan értékelitek:

 bleacherreport.com/articles/2828649-what-happened-in-green-bay
salsa99
Nagyon erdekes iras, es vegre nem 5 mondatban osszefoglalt kitalalmany, hanem komoly, nagy nevek es hattermunkasok emlekei.
Azert igy is kicsit sok a szubjektivitas es pszichologizalas, de ez ertheto.
A kep egyaltalan nem fekete/feher, es aki jatszott mar csapatban, az tudja, h nevetseges lenne barkinek a nyakaba onteni a vodrot...kulonosen egy tobbszaz fos (szemelyzettel) szervezet eseten.
Ami nekem is nagy rádobbenes volt, az a vezeregyenisegek fontossaga es, hogy Arod nem tudott v szemelyisegebol adodoan nem akart egyedul vezer lenni.
A TB/BB tandemmel osszehasonlitas nem tul ertelmes vallalas. Elsosorban McC nem az a kaliber, es az, h nem megfeleloen nevelte a QB-jat, szinten errol arulkodik.
Az, hogy egy karmester kialakitja, h kivel tud/akar jol egyutt mukodni, azt teljesen OK, szinten csak azt tudom mondani, h aki jatszott mar csapatban, annak ezt nem kell magyarazni. Az osszes fiatal csoda-QB meg tudja dobni a labdat, ugy, ahogy az utasitas szol, ahova az utasitas szol - es az esetek donto tobbsegeben nem er oda ra senki. Ez nem ilyen 1szeru.
Arod nyerni akart es meggyozodesem, h nyerni is akar (nem viccbol jatszott jol lathatoan serulten sok meccsen at). es evekig nezte, ahogy a kioregedo fonok es beszurkulo edzo leepiti a csapatot (ugye nem kell felsorolnom, kiket tettunk ki, akkor is ha felpenzert is maradtak volna).

Mit szoltunk volna, ha nem hosszabbit GB-ben, hanem elmegy a vilagpenzeert mashova?
Ezek utan siman megtehette volna. Kibekkel 1 evet es kerhetett volna olyan penzt mashol, h 5 evig nem donti meg senki.

En még nem lattam olyan zsenit, aki konnyu ember lett volna.
Es egy kozossegben ha GM nyalcsorgato ven hulye, az edzod 5. eve nem nyul a playbookhoz es leszarja, akkor termeszetes, h valaki megprobal helyettuk tenni valamit.
Ez az en sarkos velemenyem, de tudom, h mas csapatok szurkoloi majd keszsegesen jonnek ide nagyerokkel hisztisdivazni, meg Aronkazni.
...
jossbeaumont
Azt mondod, ez az egesz abszolut nem fekete vagy feher, es senki nyakaba nem lehet beonteni a kakit, majd siman megteszed ezt, csak nem ugy, hogy McCarthyt fikazod, hanem ugy, hogy Rodgerst mentegeted.

Akkor ez megis fekete es feher. 8D

Szerintem viszont ez valoban nem ilyen egyszeru, mert en mindket oldalon latok ebben olyan dolgot, ami kibaszottul tre. McCarthy egy szar szakember, de az, hogy ezt a vezetoseg ennyire nem eszlelte, az FO-rol sem mutat tul jo kepet. Viszont attol meg, hogy McCarthy szarul vegzi a dolgat, az nem menti fel Rodgerst, aki akkor, ha igazak ezek a beszamolok, akkor egy sunyi szarkavaro pocs, aki nem odaallt a vezetoseg ele nyiltan es egyenesen a problemaival, hanem hatulrol eveken at furta es kibaszott a vezetoedzojevel. Ez marpedig mocskos huzas, meg piti dolog. Mint ahogy a sertodottsegnek sincsen szerintem ertelme, mert hogy hu, anno nem ot vittek el 1/1-re.

Ez a tortenet tipikusan arra mutat ra, hogy volt ket elkepesztoen hulye fel, de a nagy fasz megis egy harmadik volt, az, amelyik annyira vakon volt eveken keresztul, hogy nem erzekelte, vagy nem akarta erzekelni a Rodgers es McCarthy kozotti haborut, mert egy ilyet nem lehet kovetkezmenyek nelkul hagyni, arra ramegy a csapat, mint ahogy ez meg is tortent ugye lathatoan.

Esetunkben valoszinuleg McCarthyt kellett volna kirakni mar evekkel ezelott, mert nyilvan nem Rodgerst kell. Viszont ez a mostani sem tudom, hogy mennyire normalis megoldas, hogy most meg kapott Rodgers egy bologatu babut a hata moge. Szerintem az arany kozeputat kellett volna megtalalni.
Stez
Éppen ellenkezőleg, lehet, hogy Rodgers kapott egy fiatal HC-t, de ahogy a cikkben is volt, a csapat jelezte Rodgers felé, hogy NEM ő mögötte állnak, hanem a HC mögött.

Nem gondolom, hogy ez a kárára válna, sőt.

Ezt a kapcsolatot meg a Kraft-BB-Brady hármashoz mérni tök felesleges. Nem sűrűn áll össze ennyire egy dolog, hogy így működjön egy szervezet, de valóban, hogyha jobban oda figyelt volna a harmadik fél a GB-nél erre a kettőre, akkor sokkal sikeresebb csapat lehetett volna abban az időszakban.