Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 5 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 677 — Packers Suicide Squad
Nem annyira égető, de egy ideje foglalkoztat, gondoltam megkérdezem tőletek. Tulajdonképpen mi a franc történt Burnettel, és Clinton-Dix-szel?
Az egy dolog, hogy pár éve azt gondoltuk, végre megerősítettük a S pozíciót velük, azután elég váratlanul mentek el. De ami számomra meglepőbb, hogy ahova mentek még kevésbé marasztalták őket, ráerősítve arra, hogy jó döntés volt őket elengedni.
salsa99
Burnettről szerintem azt gondolták (nem biztos hogy helyesen) hogy már lefelé megy a karrierje. Haháról az egy kiemelkedő szezon mellett eszembe jut jó néhány mozdulat, ahol finoman szólva is az látszott, hogy szerelni nem nagyon akar.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 5 éve
salsa99 Green Bay Packers Alabama Crimson Tide 140
Nem annyira égető, de egy ideje foglalkoztat, gondoltam megkérdezem tőletek. Tulajdonképpen mi a franc történt Burnettel, és Clinton-Dix-szel?
Az egy dolog, hogy pár éve azt gondoltuk, végre megerősítettük a S pozíciót velük, azután elég váratlanul mentek el. De ami számomra meglepőbb, hogy ahova mentek még kevésbé marasztalták őket, ráerősítve arra, hogy jó döntés volt őket elengedni.
salsa99
Ez nem teljesen igaz. Ha Ha-t meg akarta tartani a Skins, többet is adtak volna neki mint mi, de ő Chicagóban akart játszani. Egyrészt nagy spanok Jacksonnal még a régi Alabamás időkből, másrészt még mindig fiatal így úgy döntött hogy inkább eljön egy évre a liga legjobb védelmébe és ha csinál egy karrier évet leakadztja a nagy lóvét mintsem aláírjon hosszabb távra, de akkor átlagos pénzért...
Tomcsik
Igen, az alabamai kötődés nagyon hangsúlyozta, megérteném, de 3,5 millióért írt alá egy évet. Az első profi évében keresett majdnem 5-öt. (és átlagolt majdnem 4milliót az első 5éve alatt) Se egy long term szerződés, se egy rendesebb összeg.
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Nem annyira égető, de egy ideje foglalkoztat, gondoltam megkérdezem tőletek. Tulajdonképpen mi a franc történt Burnettel, és Clinton-Dix-szel?
Az egy dolog, hogy pár éve azt gondoltuk, végre megerősítettük a S pozíciót velük, azután elég váratlanul mentek el. De ami számomra meglepőbb, hogy ahova mentek még kevésbé marasztalták őket, ráerősítve arra, hogy jó döntés volt őket elengedni.
salsa99
Ez nem teljesen igaz. Ha Ha-t meg akarta tartani a Skins, többet is adtak volna neki mint mi, de ő Chicagóban akart játszani. Egyrészt nagy spanok Jacksonnal még a régi Alabamás időkből, másrészt még mindig fiatal így úgy döntött hogy inkább eljön egy évre a liga legjobb védelmébe és ha csinál egy karrier évet leakadztja a nagy lóvét mintsem aláírjon hosszabb távra, de akkor átlagos pénzért...

több mint 5 éve
salsa99 Green Bay Packers Alabama Crimson Tide 140
Nem annyira égető, de egy ideje foglalkoztat, gondoltam megkérdezem tőletek. Tulajdonképpen mi a franc történt Burnettel, és Clinton-Dix-szel?
Az egy dolog, hogy pár éve azt gondoltuk, végre megerősítettük a S pozíciót velük, azután elég váratlanul mentek el. De ami számomra meglepőbb, hogy ahova mentek még kevésbé marasztalták őket, ráerősítve arra, hogy jó döntés volt őket elengedni.

Szerkesztette: salsa99
több mint 5 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
Közben Bucks egyre közelebb a főcsoport döntőhöz | már ha valakit érdekel a más sportágban is egy wisconsini csapat |
több mint 5 éve
JéBé Green Bay Packers 6 645
Rovid egyetemi foci rajongasom legnagyobb kedvence (anno graham harrel is valahogy kikotott itt) Eleteben nem dobalt meg neki rendes QB, nagyon orulnek neki.

 clutchpoints.com/packers-news-cbs-thinks-michael-crabtree-will-sign-green-bay/
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Mezszámok, az első sor rögtön elér érdekes, mondhatni "nehéz" szám.

5️⃣2️⃣ LB Rashan Gary
2️⃣6️⃣ S Darnell Savage
7️⃣4️⃣ G Elgton Jenkins
8️⃣7️⃣ TE Jace Sternberger
9️⃣6️⃣ DL Kingsley Keke
2️⃣9️⃣ CB Ka'dar Hollman
2️⃣2️⃣ RB Dexter Williams
4️⃣4️⃣ LB Ty Summers
alatriste
a 87-es is...
Bízom benne, sok szép pillanatuk lesz, mint az elődjeiknek!
gamerkr
Azt nem is láttam de valóban.
Remélem nem lesz igazam de nagyon az az érzésem, hogy egy újabb első körös bust érkezett Gary-vel. A 3. körös TE-el kapcsolatban sokkal magabiztosabb vagyok, még ha "csak" egy TE/WR hybrid féle játékos is lesz...


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
salsa99 Green Bay Packers Alabama Crimson Tide 140
Mezszámok, az első sor rögtön elér érdekes, mondhatni "nehéz" szám.

5️⃣2️⃣ LB Rashan Gary
2️⃣6️⃣ S Darnell Savage
7️⃣4️⃣ G Elgton Jenkins
8️⃣7️⃣ TE Jace Sternberger
9️⃣6️⃣ DL Kingsley Keke
2️⃣9️⃣ CB Ka'dar Hollman
2️⃣2️⃣ RB Dexter Williams
4️⃣4️⃣ LB Ty Summers
alatriste
a 87-es is...
Bízom benne, sok szép pillanatuk lesz, mint az elődjeiknek!
gamerkr
Hű tényleg, mind a kettő igen markáns választás. Azt hittem valamiért Gary 2-es volt Michiganban...így nem is értem a választást... lehet lesz cserebere még

Szerkesztette: salsa99
több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 233 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Mezszámok, az első sor rögtön elér érdekes, mondhatni "nehéz" szám.

5️⃣2️⃣ LB Rashan Gary
2️⃣6️⃣ S Darnell Savage
7️⃣4️⃣ G Elgton Jenkins
8️⃣7️⃣ TE Jace Sternberger
9️⃣6️⃣ DL Kingsley Keke
2️⃣9️⃣ CB Ka'dar Hollman
2️⃣2️⃣ RB Dexter Williams
4️⃣4️⃣ LB Ty Summers
alatriste
a 87-es is...
Bízom benne, sok szép pillanatuk lesz, mint az elődjeiknek!

több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Mezszámok, az első sor rögtön elér érdekes, mondhatni "nehéz" szám.

5️⃣2️⃣ LB Rashan Gary
2️⃣6️⃣ S Darnell Savage
7️⃣4️⃣ G Elgton Jenkins
8️⃣7️⃣ TE Jace Sternberger
9️⃣6️⃣ DL Kingsley Keke
2️⃣9️⃣ CB Ka'dar Hollman
2️⃣2️⃣ RB Dexter Williams
4️⃣4️⃣ LB Ty Summers


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
Azt írták, hogy a Colts is rá volt izgulva Savage-re, meg talán a Raiders és a Ravens is. Mi meg Garyre, de már hónapok óta.
Gergőbácsi
Savage et mi nem akartuk. Kezdő megvan Jefferson és Thomas személyében. SS Ben ott van Levine. FS Ben meg a tavaly nem túl homály Clark és tavaly húzott Eliott.

Ez a poszt van leginkább rendben Baltimoreban CB és a kúbé után ikszdé.

Viszont Savage szerintem ettől függetlenül állat lesz és Garyben is van fantázia, de Hayward, Randall esetből kiindulva igen, lehet a coachinggal van baj...

Ja és Zadarius t imádni fogjátok, kicsit miatta nektek szorítok az NFCben, fix 10+ SACK es szezon.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Khal Bakhtiari! :')
"kép"
alatriste
Ez valami nyertes típusú karakter?
Gergőbácsi
Nem, viszonylag hamar meghal
alatriste
Bocsi, de ez annyira passzol a Green Bay idényeire (sérüléseire), hogy felmosolyogtam rajta 😊

több mint 5 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 677 — Packers Suicide Squad
Khal Bakhtiari! :')
"kép"
alatriste
Ez valami nyertes típusú karakter?
Gergőbácsi
Nem, viszonlag hamar meghal, de kultikus karaktere a GoT-nak.
És, bár eddig tényleg nem gondoltam bele, eléggé hasonlít a mi Bakh-unkhoz.
alatriste
GoT... azt nem ismerem. De tényleg hasonlítanak. Viszont Bakh tovább bírja!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Khal Bakhtiari! :')
"kép"
alatriste
Ez valami nyertes típusú karakter?
Gergőbácsi
Nem, viszonlag hamar meghal, de kultikus karaktere a GoT-nak.
És, bár eddig tényleg nem gondoltam bele, eléggé hasonlít a mi Bakh-unkhoz.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 677 — Packers Suicide Squad
Khal Bakhtiari! :')

alatriste
Ez valami nyertes típusú karakter?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Khal Bakhtiari! :')


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
salsa99 Green Bay Packers Alabama Crimson Tide 140
Ki ne hagyjuk az Udfa szerzeményeket. A 2 QB egyike simán válthatná Kizert.
 packerswire.usatoday.com/2019/04/27/tracking-the-packers-udfa-signings-following-2019-draft/
Tactful Cactus
Wow. Szereztünk egy 6’6”-os QB-t? Hogy kerülhette el Elway figyelmét?
több mint 5 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Ki ne hagyjuk az Udfa szerzeményeket. A 2 QB egyike simán válthatná Kizert.
 packerswire.usatoday.com/2019/04/27/tracking-the-packers-udfa-signings-following-2019-draft/

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 5 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 677 — Packers Suicide Squad
Csak annyi észrevétel, hogy Alexander szerintem már bizonyított, inkább Kingen és Josh Jacksonon van a sor.
A draft class adatai az acmepackingcompany.com-ról:

2019 Draft Class Results
Round Pick Player Position College Height Weight 40 Bench Vert Broad 3-cone Shuttle RAS
1 12 Rashan Gary EDGE Michigan 6042 277 4.58 26 38 120 7.26 4.29 9.95
1 21 Darnell Savage, Jr. S Maryland 5106 198 4.36 11 39.5 126 7.02 4.14 8.35
2 44 Elgton Jenkins G Mississippi State 6044 310 -- 29 28 109 7.77 4.62 9.57
3 75 Jace Sternberger TE Texas A&M 6040 251 4.75 (4.66*) 17 31.5 113 7.19 4.31 5.25
5 150 Kingsley Keke DT Texas A&M 6025 293* 4.95 -- 31.5 111 7.38 4.50 8.01
6 185 Ka'Dar Hollman CB Toledo 5116 196 4.36 18 38.5 119 6.81 4.23 9.22
6 194 Dexter Williams RB Notre Dame 5110 212 4.57 17 36 130 7.00 4.16 8.17
7 226 Ty Summers LB TCU 6011 241 4.51 27 36 123 6.84 4.12 9.70

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 5 éve
GNG Green Bay Packers 241
Draftértékelőm pozíciónként.

QB: Nem hoztunk senkit. Ez szerintem rendben van. Kizernek tengermély tapasztalata van abban, hogy hogyan kell vesztes meccseket játszani. Edzésekre tökéletes. Ha Rodgers kidől, akkor viszont láttuk, hogy mire számíthatunk... Szerintem nem hagytuk a táblán a következő Aaron Rodgerst. Az speciális egyságbe,meg úgyis jön majd egy undrafted emberke, akiért majd megőrül a rajongótábor 😊

RB: A 6. körben jött egy elit suliból (ND) egy lassabban érő típusú futó. Elvileg ő steal a hatodik körben, ami azt jelenti, hogy bármi lehet még belőle. Papíron van egy kész tandemünk, de lássuk Aaron Jones játékába kódolva van a bokasérülés. Jamal Williams pedig nem az a kaliber, aki meccseket fog nekünk nyerni. Kell a mélység és erre szerintem tökéletes lesz, hogy van most már még egy Williams. A


WR: Utoljára 2012 volt, mikor nem húztunk WR-t. Mondjuk tavaly húztunk 3-at. Meg látjuk mi sül ki ebből

TE: Tavaly Jimmy Graham volt a blockbuster FA igazálás és nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Ennek ellenére nem engedték el a projektet és Graham jövőre is első számú TE lesz. Ennek ellenére valószínűleg nincs zöld arany vérű, aki szerint a TE nem lenne need. 3. körben jött is ide egy húzás Texasból. Jace Sternberger, ahogy én látom, szintén egy az értékének megfelő helyen húzott srác. Ami nekem vele kapcsolatban kicsit agályos, hogy így rénézésre kábé olyan fizikuma van mint Jordy Nelson-nak. Hogy hogy lesz ebből NFL szintű TE, azt majd gondolom kitalálják, meg hát az NFL-ben egy nyár alatt nagyon sok izom rá tud ugrani az emberekre. Nem tudom, hogy vannak-e arra példák, hogy egyetemi TE-k NFL-ben WR-ré vedlenek, de ha van ilyen, akkor én inkább ezt az utat látnám reálisnak. B

OL: A 2. körben hoztunk egy bármely középső pozícióban bevethető játékost Elgton Jenkins személyében. Aaron Rodgers a tavalyi szezont félig sérülten tolta le, amiben a fal is benne volt. Hiányposztra érkezett játékos, nagyjából az értékének megfelelő helyen. Turner mellett Jenkins érkezése elvileg stabilizálja majd a falat. Szerintem megfelelő helyen történt ennek a szükségletnek a kielégítése. A

DL: Az idei blockbuster FA igazolás Preston Smith volt. Ezen felül még 2(!) falember érkezett a drafton. El sem tudom képzelni, hogy Gutekunstot mennyire frusztrálhatta az elmúlt években, hogy lubickolnak ellenünk a B kategóriás QB-k, meg a safety-k állítják meg a futásokat! A 80-as évek óta kétszer választottunk értékesebb poziból, mint idén. Egyszer A.J. Hawk jött, a másik meg B.J. Raji volt. Gondolom mivel T.J. Hockenson kiment és más rövidítéses nevű játékos nem volt, így jött Rashan Gery, aki meg is könnyezte a pillanatot. Nekem ez a pick így első nekifutásra egy Datone Jones 2.0. Atletikus szörny, aki körül van egy pár vörös zászló. Talán ami előnye van, hogy Daniels, Smith, Clark, Lowry mellett nem kell az első meccstől megváltania a világot. Mélységnek érkezett még egy texasi, Kingsley Keke, aki ilyen hibrid DE/DT. Gery reach gyanús, de ha ebből nem lesz egy elit fal jövőre, akkor nem tudom mi lesz... B+

LB: Hát... Oké, hogy jött Za'Darius Smith, de valakinek a futást is meg kell állítani, vagy annyira innovatívak leszünk, hogy 3-4-et játszunk 2 LB-vel? Konkrétan most Blake Martinez az egyetlen kezdő kaliberű ILB-nk. Hát ez így sovány, itt még lesz munka szerintem a holt szezon hátralevő részében. A 7. körben hozott Ty Summers egy sebtapasz, de aligha lesz kezdő.C-

CB: Évek óta magas pickekkel tankoljuk a pozíciót és itt az ideje, hogy Alexandre és King bizonyítson. Mögéjük érkezett mélységnek egy roppant szimpatikus srác. Ka'dar Hollman nem kapott egyetemi ösztöndíjat, de 0-ról felépítette magát és Toledo egyetemről diplomát is szerzett, pedig hát nem a legélesebb kés a fiókban. Érdemes meghallgatni a telefonbeszélgetést vele, inspiráló. B+

S: Itt Gutekunst nagytakarított. Jött Amos a maciktól, és az idei legnagyobb move-val felmozogtunk 9 helyet az első körben (30->21). Mindez az eredeti helyünkön túl került még 2 (!) 4. körös pickbe. Savage lehet, hogy nagyon jó játékos és alapvetően hiányposztra érkezett, de ez szerintem hatalmas ár volt. Az oké, hogy a safety need volt, de... hát ez hatalmas reach egy safety-ért!!! Főleg úgy hogy szerintem senki nem értékelte úgy hogy zuhanásban van. Szerintem az egyetlen ok, ami miatt ilyen magasan vittük az a roppant száraz safety osztály. Csak azt tudom elképzelni, hogy úgy látták, hogyha a Savage-et nem viszik el, akkor egy szezonon belül kezdőbe rakható safety-t később már nem tudnak húzni. Viszont erre én azt mondom, hogy és akkor mi van? Mióta én követem a Packerst csak a Collins - Peprah és a Burnett - Clinton-Dix páros volt az, amelyikből mindkettő kimagasló szint volt, az összes többi kényszer megoldás volt. Azért volt olyan, amikor azt hittük ez a hiányzó darab a kirakósból, de hát most kábé akármelyik pozira jön egy kezdő kaliberű játékos 1/30-ra azzal kiegyeztünk volna. Biztos hiányoltam volna a safety-t, de most meg hiányolom az ILB-t, a T-t, a WR-t... Ami szerintem brutális az a 2 darab 4. körös pick. Ha az elmúlt jó 10-évet nézem minden 4. körös bustra jut egy egy szolíd kezdő a 4. körből, és akkor ott van még Daniels, Sitton, Bakhtiari, T.J. Lang. Szóval a két 4. körös pick szinte biztos eredményezett volna egy kezdő szintű játékost az 1/30 mellé, ahol ha húzunk egy BPA-t, akkor is minden teljesen rendben lett volna. Ez nekem keserű pirula, mert így ha Savage nem lesz egy Pro bowler, akkor ez a move írgalmatlan nagy reach volt. C-
több mint 5 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
A második nappal én is elégedett vagyok teljesen , mindkét pick rendben van .
Ma szerintem felfogunk jönni a negyedik körbe , ott vagy wr vagy esetleg egy Ilb jöhetne szóba .
nando89
Maradtunk az 5. körben, de attól még LB jöhetne.
több mint 5 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 622
A második nappal én is elégedett vagyok teljesen , mindkét pick rendben van .
Ma szerintem felfogunk jönni a negyedik körbe , ott vagy wr vagy esetleg egy Ilb jöhetne szóba .
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Szerintem jó dolog az OL mélyítése. Jenkins bár főleg C volt játszott a falban mindenhol. Nekem kicsit a személy furca mert ő nem az a mobilis - zona blokkolásba könnyen illeszthető prospect, viszont erős mint egy bivaly. Kézhasználatok, mobilitáson lesz mit csiszolni de nem gondolom, hogy egyből kezdőbe is szánnánk.
W1-re ha csak sérülés nem lesz szerintem a Taylor - Linsley - Turner sorral megyünk ki de egy első számú belső csereember /2020+ os Gnak szerintem jó pick lehet ha sikerül kicsit fejleszteni rajta.

Sternnek kifejezetten örülök. Blokkolásban is hasznos játékos, főleg talán abban is passz blockban. Ha Graham nem javul neki is legkésőbb 20-tól simán kinézhet egy kezdő poszt is akár de ha jól TC-zik akár már idén beelőzheti Jimmy-t.
alatriste
És a Gary , Savage kettős?🤔
gerappa
10-12 kommenttel lejjebb már kifejtettem a saját meglátásaim


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
gerappa Green Bay Packers 95
Szerintem jó dolog az OL mélyítése. Jenkins bár főleg C volt játszott a falban mindenhol. Nekem kicsit a személy furca mert ő nem az a mobilis - zona blokkolásba könnyen illeszthető prospect, viszont erős mint egy bivaly. Kézhasználatok, mobilitáson lesz mit csiszolni de nem gondolom, hogy egyből kezdőbe is szánnánk.
W1-re ha csak sérülés nem lesz szerintem a Taylor - Linsley - Turner sorral megyünk ki de egy első számú belső csereember /2020+ os Gnak szerintem jó pick lehet ha sikerül kicsit fejleszteni rajta.

Sternnek kifejezetten örülök. Blokkolásban is hasznos játékos, főleg talán abban is passz blockban. Ha Graham nem javul neki is legkésőbb 20-tól simán kinézhet egy kezdő poszt is akár de ha jól TC-zik akár már idén beelőzheti Jimmy-t.
alatriste
És a Gary , Savage kettős?🤔
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Szerintem jó dolog az OL mélyítése. Jenkins bár főleg C volt játszott a falban mindenhol. Nekem kicsit a személy furca mert ő nem az a mobilis - zona blokkolásba könnyen illeszthető prospect, viszont erős mint egy bivaly. Kézhasználatok, mobilitáson lesz mit csiszolni de nem gondolom, hogy egyből kezdőbe is szánnánk.
W1-re ha csak sérülés nem lesz szerintem a Taylor - Linsley - Turner sorral megyünk ki de egy első számú belső csereember /2020+ os Gnak szerintem jó pick lehet ha sikerül kicsit fejleszteni rajta.

Sternnek kifejezetten örülök. Blokkolásban is hasznos játékos, főleg talán abban is passz blockban. Ha Graham nem javul neki is legkésőbb 20-tól simán kinézhet egy kezdő poszt is akár de ha jól TC-zik akár már idén beelőzheti Jimmy-t.


Liverpool Fc fan