Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 4 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
A morc viking, ujonc TE Davis Koppenhaver inkabb a "civil karriert" valasztotta a GB helyett. Ha jol szamolom csak 5 TE maradt a rosteren...
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
#Packers HC Matt LaFleur suffered a torn Achilles while playing basketball on Wednesday night, per @MikeSilver. LaFleur will have surgery on Sunday and coach from a cart during OTAs.
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Tudom, h ez csak egy edzes, de hat utoszezon van: ma Garry sebessegbol verte Bakhtiarit a szelen (hatha elszoltam a picsogast a draft napjan), es a radar alatt repulo James Crawford INT-t szedett, mire rogton eszebe jutott a szakiroknak, h Ch. Woodson a nagybacsija...
Tamadasban olyan formaciokat (is) gyakoroltunk, ahol a bal oldalon 2TE allt fel Jimmy G es M. Lewis, a masik oldalon 2WR (St.Brown es Adams) es haromszogben mogottuk A. Jones RB. Jo moka!
Alakul 😉
Szerintetek tud ebbol az uj rendszerbol oszre valami csapatszintu jatek kialakulni?
Az O teljesen ujra lesz gombolva, a Dben szerintem nem, de gyakorlatilag teljesen uj emberekkel kell talan a ugyanazt elolrol kezdeni...
jossbeaumont
Biztos nem döntött le elég sört edzés előtt 😀

több mint 4 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Tudom, h ez csak egy edzes, de hat utoszezon van: ma Garry sebessegbol verte Bakhtiarit a szelen (hatha elszoltam a picsogast a draft napjan), es a radar alatt repulo James Crawford INT-t szedett, mire rogton eszebe jutott a szakiroknak, h Ch. Woodson a nagybacsija...
Tamadasban olyan formaciokat (is) gyakoroltunk, ahol a bal oldalon 2TE allt fel Jimmy G es M. Lewis, a masik oldalon 2WR (St.Brown es Adams) es haromszogben mogottuk A. Jones RB. Jo moka!
Alakul 😉
Szerintetek tud ebbol az uj rendszerbol oszre valami csapatszintu jatek kialakulni?
Az O teljesen ujra lesz gombolva, a Dben szerintem nem, de gyakorlatilag teljesen uj emberekkel kell talan a ugyanazt elolrol kezdeni...
több mint 4 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Megint szegényebbek lettünk... R.I.P.
Az egyik, ha nem a legnagyobb vezér Titletownban.


I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 4 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Példakép pályán és azon kívül is.
85 év, ikonikus figura, sikeres és boldog élet. Lehet ennél többet kihozni?

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Elment Bart Starr is :/
gamerkr
 fuzovelkifele.com/2019/05/85-eves-koraban-elhunyt-a-packers-legendas-iranyitoja-bart-starr/

R.I.P.......
több mint 4 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Elment Bart Starr is :/

több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
 twitter.com/LoriNickel/status/1131722041911107584
r.baggio
Stafford válaszolt a kocsmából 😀
 twitter.com/nfldraftscout/status/1131757439018258433
több mint 4 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
 twitter.com/LoriNickel/status/1131722041911107584
r.baggio
"Game of Thrones Extra"
és ezt írják előre 😀

több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 875 — No es importante
 twitter.com/LoriNickel/status/1131722041911107584


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Szeretnek kerni egy kis eloszezoni szakmai segitseget.
Amikor a 12. pickkel Garyt hoztuk el, csak vakartam a fejem, es azota sem sikerult megertenem.
OK, Gary rendkivuli atleta:gyors (a valahavolt legnehezebb, aki 4,6 alatt futotta a 40y-t), es eros. De nem tul technikas OLB-nek (aminek elvileg draftoltuk -egy már feltoltott poziciora), es egyetemi evei alatt sem kapraztatta el a nagyerdemut a statjaival.
Szerintem ő is nagyon meglepodott a korai kivalasztason.
Talan a D falban egyszer Daniels helyen lehet MAJD hasznalni, de az elso kor elejetol az ember mindig azonnali pozitiv hatast var.
A masik a mentalitasa, ami nekem nem igazan GB-kompatibilis. Ez az "ugynokseget gründolok edesanyammal" bizniszelos-okoskodos vonal elegge erdekes egy profipalyafutas legelején, amikor elsosorban nem az eszet kellene osztani, hanem bizonyitani kene a palyan (lehet, h csak elore belelatom a jovobeli Bell-Brown tipusu storyt).
Olvastam, h Gute beleszeretett mar az elozetes draft-tervezes soran, de azt sem ertettem.
Koszi elore is az otleteket!
jossbeaumont
Lehet h nem is a túl távoli jövőben váltja Danielst , egyre több helyen látom h nagyon benne van nála már most egy Cut, nagyon nem örülnék neki ,elég gyenge volt a tavalyi éve , de kinek nem ?! Jövöre meg semmiképp nem marad mert nem lesz rá pénz.
nando89
OTA utani sajtotajekoztaton Pettine Garry-t egyertemuen az OLB csoportba sorolta. A ket Smith utan pedig Gilbertet dicserte...
Szegeny Fackrell, ot mar soha senki nem fogja komolyan venni 😉
Amugy Pettine, akirol mindig csak szigoru, napszemcsis kepeket latjuk, rendkivul magabiztos, szimpatikus es nyugis ember benyomasat kelti.
több mint 4 éve
salsa99 Green Bay Packers Alabama Crimson Tide 140
Szerintem Mike Daniels-szel kapcsolatban jobb, ha elkezdjük trenírozni magunkat; nem vesz ő már tartós tejet GreenBayben. Sajnálom nagyon. Guti nyilatkozatai, h milyen passzsietetőket szeretne (Hosszú, gyors), és a lejáró szerződése miatt. Szerintem no way, hogy cut legyen, de nem hiszem, hogy hosszabítunk vele.
Josh Jones meg egy újabb fejezet a mi a franc történt a safetykkel az elmúlt években rejtélyben.
Sternberger meg még biztos növésben van 😉
több mint 4 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Zakatol az ipar: Josh Jones koszoni a kihivast - maris lelepne inkabb (nehezen lesz trade ebbol), es majdnem hoztunk egy 6. TE-et is(de minek???), de vegul a Bucks beelozott.
Ja, es az edzesen sokkolt, h Big Bob Tonyan 1 fejjel magasabb, mint Jace Sternberger.
jossbeaumont
Pedig hivatalosan csak 3 centi van koztuk 😳
casaubon
Bena vagyok, sehogy sem sikerul beszurnom a kepet, pedig jooo.
De lehet, h tuloztam, fel fejjel(a foton). 😀
több mint 4 éve
casaubon Green Bay Packers 2 142
Zakatol az ipar: Josh Jones koszoni a kihivast - maris lelepne inkabb (nehezen lesz trade ebbol), es majdnem hoztunk egy 6. TE-et is(de minek???), de vegul a Bucks beelozott.
Ja, es az edzesen sokkolt, h Big Bob Tonyan 1 fejjel magasabb, mint Jace Sternberger.
jossbeaumont
Pedig hivatalosan csak 3 centi van koztuk 😳
több mint 4 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Zakatol az ipar: Josh Jones koszoni a kihivast - maris lelepne inkabb (nehezen lesz trade ebbol), es majdnem hoztunk egy 6. TE-et is(de minek???), de vegul a Bucks beelozott.
Ja, es az edzesen sokkolt, h Big Bob Tonyan 1 fejjel magasabb, mint Jace Sternberger.
több mint 4 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 622
Szeretnek kerni egy kis eloszezoni szakmai segitseget.
Amikor a 12. pickkel Garyt hoztuk el, csak vakartam a fejem, es azota sem sikerult megertenem.
OK, Gary rendkivuli atleta:gyors (a valahavolt legnehezebb, aki 4,6 alatt futotta a 40y-t), es eros. De nem tul technikas OLB-nek (aminek elvileg draftoltuk -egy már feltoltott poziciora), es egyetemi evei alatt sem kapraztatta el a nagyerdemut a statjaival.
Szerintem ő is nagyon meglepodott a korai kivalasztason.
Talan a D falban egyszer Daniels helyen lehet MAJD hasznalni, de az elso kor elejetol az ember mindig azonnali pozitiv hatast var.
A masik a mentalitasa, ami nekem nem igazan GB-kompatibilis. Ez az "ugynokseget gründolok edesanyammal" bizniszelos-okoskodos vonal elegge erdekes egy profipalyafutas legelején, amikor elsosorban nem az eszet kellene osztani, hanem bizonyitani kene a palyan (lehet, h csak elore belelatom a jovobeli Bell-Brown tipusu storyt).
Olvastam, h Gute beleszeretett mar az elozetes draft-tervezes soran, de azt sem ertettem.
Koszi elore is az otleteket!
jossbeaumont
Lehet h nem is a túl távoli jövőben váltja Danielst , egyre több helyen látom h nagyon benne van nála már most egy Cut, nagyon nem örülnék neki ,elég gyenge volt a tavalyi éve , de kinek nem ?! Jövöre meg semmiképp nem marad mert nem lesz rá pénz.
több mint 4 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Szeretnek kerni egy kis eloszezoni szakmai segitseget.
Amikor a 12. pickkel Garyt hoztuk el, csak vakartam a fejem, es azota sem sikerult megertenem.
OK, Gary rendkivuli atleta:gyors (a valahavolt legnehezebb, aki 4,6 alatt futotta a 40y-t), es eros. De nem tul technikas OLB-nek (aminek elvileg draftoltuk -egy már feltoltott poziciora), es egyetemi evei alatt sem kapraztatta el a nagyerdemut a statjaival.
Szerintem ő is nagyon meglepodott a korai kivalasztason.
Talan a D falban egyszer Daniels helyen lehet MAJD hasznalni, de az elso kor elejetol az ember mindig azonnali pozitiv hatast var.
A masik a mentalitasa, ami nekem nem igazan GB-kompatibilis. Ez az "ugynokseget gründolok edesanyammal" bizniszelos-okoskodos vonal elegge erdekes egy profipalyafutas legelején, amikor elsosorban nem az eszet kellene osztani, hanem bizonyitani kene a palyan (lehet, h csak elore belelatom a jovobeli Bell-Brown tipusu storyt).
Olvastam, h Gute beleszeretett mar az elozetes draft-tervezes soran, de azt sem ertettem.
Koszi elore is az otleteket!
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
😀

 mobile.twitter.com/tom_paints/status/1128010035873738753

több mint 4 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Fontosabb hír nem lévén:
https://a.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2019%2F0513%2Fr542367_1296x729_16-9.jpg
QB Rodgers confirms 'Game of Thrones' cameo
Packers quarterback Aaron Rodgers has long been a fan of the hit show "Game of Thrones," and he confirmed in an Instagram post that he made a cameo appearance in Sunday night's episode.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 4 éve
Rolf Baltimore Ravens Alabama Crimson Tide 63
Jaj már megint kijött egy cikk, ami azt taglalja, hogy a GreenBay Front Office úgy szar, ahogy van, és a Murphy, Ball, Guti, LaFleur struktúra bűzlik.Nem tudtam végigolvasni. Hányat kell még aludni addig, amíg ZaDarius a földbe döngöl egy QB-t? Ezt a foci nélküli szkavarást már nehezen bírom...
salsa99
Aug 9 Péntek hajnal 2:00 HOU-GB Preseason, nem tudom aznap alszol-e még, de ez pont 90 mától.
Ha pályára lép, akkor lesz döngölés is 😊
több mint 4 éve
salsa99 Green Bay Packers Alabama Crimson Tide 140
Jaj már megint kijött egy cikk, ami azt taglalja, hogy a GreenBay Front Office úgy szar, ahogy van, és a Murphy, Ball, Guti, LaFleur struktúra bűzlik.Nem tudtam végigolvasni. Hányat kell még aludni addig, amíg ZaDarius a földbe döngöl egy QB-t? Ezt a foci nélküli szkavarást már nehezen bírom...
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
húzóra 😀
 twitter.com/ESPNNFL/status/1126301996590477314
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 748
Burnettről abszolút azt gondolják, hogy over. Most, hogy a Brownsba került, valahol olvastam, hogy a Brownsnak le kellene igazolnia Berry-t, mert "ugye senki nem gondolja komolyan, hogy Burnett lesz a kezdő". Ennél sokkal többet láttunk benne egy éve.

HaHa-t sem értem. Emlékszem profi karrierje elején még Mike Daniels nyilatkozott abban az "elege van, hogy a D milyen puhány" interjúban róla, hogy örül, hogy végre van olyan fiatal játékos a csapatban, aki szeret igazán keményen ütközni. Lehet, hogy jobban kímélte magát 2017-ben (18-ban?), de darabra ugyanannyi vagy több tackle-t nyomott, mint a 2016-os szuper pro bowl évében. Benne aztán még többet láttam, kedvenc draftoltam volt. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy egy Bears defenseben kivirágzik, vagy eltűnik.
salsa99
Morgan Burnett nekem igazi talány, én azt gondoltam, hogy vele kapunk egy lightosabb Ryan Clarkot.

Aztán a szezonban próbáltuk illeszteni box S-től elkezdve, sub LB-n át ranger S-iig mindenhová, de sehol nem volt jó. A képességei megvannak, szerintem a teste már elfogyott, és egyetlen pillanatig nem éreztem, hogy "visszapattan"
több mint 4 éve
salsa99 Green Bay Packers Alabama Crimson Tide 140
Burnettről abszolút azt gondolják, hogy over. Most, hogy a Brownsba került, valahol olvastam, hogy a Brownsnak le kellene igazolnia Berry-t, mert "ugye senki nem gondolja komolyan, hogy Burnett lesz a kezdő". Ennél sokkal többet láttunk benne egy éve.

HaHa-t sem értem. Emlékszem profi karrierje elején még Mike Daniels nyilatkozott abban az "elege van, hogy a D milyen puhány" interjúban róla, hogy örül, hogy végre van olyan fiatal játékos a csapatban, aki szeret igazán keményen ütközni. Lehet, hogy jobban kímélte magát 2017-ben (18-ban?), de darabra ugyanannyi vagy több tackle-t nyomott, mint a 2016-os szuper pro bowl évében. Benne aztán még többet láttam, kedvenc draftoltam volt. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy egy Bears defenseben kivirágzik, vagy eltűnik.