Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 8 éve
FunHun New England Patriots 1 377
A meccskövetőbe kettőt írtam:
"ez kemény" - CJ elkapásánál
"ez keményebb" - Starks TD 'passzánál'

A végéhez csak annyit: EZ A LEGKEMÉNYEBB!
több mint 8 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 669
Érdekes egy meccs volt, retardált bírói hívással a végén (közben meg minkét csapat kárára oda-vissza).
Ezzel együtt volt tartása a csapatnak. Nagyon kellett a D, ott 20-0 körül.
Végre megfordítottunk egy meccset!

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 898 — No es importante
Úgy nyertetek, hogy a 60 perces meccsen nem vezettetek, és nem volt hosszabbítás. Imádom ezt a játékot! Grat 😀
Hamilkar
Hajrá Michigan State! 8)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
Úgy nyertetek, hogy a 60 perces meccsen nem vezettetek, és nem volt hosszabbítás. Imádom ezt a játékot! Grat 😀

Szerkesztette: Hamilkar
több mint 8 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 245 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club


a meccs végét még mindig nem hiszem el

több mint 8 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
ez meglepő:
Packers release RB Alonzo Harris, promote RB John Crockett from practice squad

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 075 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Rapoport szerint Jake Ryan lesz a kezdő ILB, legalábbis több szerepe lesz mint eddig. Palmer játékidejének kárára.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 688 — Packers Suicide Squad
probable: WR Jared Abbrederis (rib/chest), CB Demetri Goodson (illness), DB Micah Hyde (hip), LB Nate Palmer (foot) and G Josh Sitton (back)

questionable: T Bryan Bulaga (ankle), G T.J. Lang (shoulder), C Corey Linsley (ankle), CB Demarious Randall (knee/hamstring) and C/G JC Tretter (ankle)

Montgomery out
MaG1Xx
Ha a fal közepe és jobb oldala mondjuk kiesne (nem fog) a meccsre, akkor berakjuk Barclay-t, Walkert és Taylort, aztán csere falember már nincs is 😊 Mondjuk beáll a tackle gyorsaságú Rodgers és a notre dame-i toronyőr/bolier alakú Perillo. TE játék úgyis csak a red zone-ben él(t).

Szerkesztette: Gergőbácsi

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 8 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
probable: WR Jared Abbrederis (rib/chest), CB Demetri Goodson (illness), DB Micah Hyde (hip), LB Nate Palmer (foot) and G Josh Sitton (back)

questionable: T Bryan Bulaga (ankle), G T.J. Lang (shoulder), C Corey Linsley (ankle), CB Demarious Randall (knee/hamstring) and C/G JC Tretter (ankle)

Montgomery out

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 8 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 688 — Packers Suicide Squad
Érdekes felvetés.
 profootballtalk.nbcsports.com/2015/12/02/will-packers-respond-to-rodgers-public-criticism/

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Isten Éltesse A-A.Ron Rodgers mestert!

több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Öt játékos volt hétfőn próbajátékon a csapatnál.
WR Denarius Moore, QB Matt Behrendt, CB Brandon McGee, WR Larry Pinkard, and WR Ify Umodu
.
A CB-t és WR-erket értem, de a QB minek?
SBL
ő dobált az elkapóknak.

több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 075 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Egy kis pozitív statisztika így lefekvés előtt.
T.J. Lang az egyetlen Guard az NFL-ben aki idén még nem engedet sacket. 425 passzblokkon van túl idén.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
GNG Green Bay Packers 241
Öt játékos volt hétfőn próbajátékon a csapatnál.
WR Denarius Moore, QB Matt Behrendt, CB Brandon McGee, WR Larry Pinkard, and WR Ify Umodu
.
A CB-t és WR-erket értem, de a QB minek? Arod nincs csúcsformában, de azért nem kellene lecserélni.😊
Egyébként Pinkard az előszezonban mutatott szép dolgokat nálunk, ha jól emlékszem.
A sok WR próbajátékos talán azt is jelenti, hogy Montgomerynek egyre kevesebb az esélye a visszatérésre ebben a szezonban.
SBL
Gondolom az edzéseken lightosabban akarják használni így év vége felé A-Rodot és Tolzient. Hundley is sérült volt, nem árt a friss hús. Ha jól emlékszem ez a Larry Pinkarcd kapkodott már el labdákat nálunk offseasonben?
több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Öt játékos volt hétfőn próbajátékon a csapatnál.
WR Denarius Moore, QB Matt Behrendt, CB Brandon McGee, WR Larry Pinkard, and WR Ify Umodu
.
A CB-t és WR-erket értem, de a QB minek? Arod nincs csúcsformában, de azért nem kellene lecserélni.😊
Egyébként Pinkard az előszezonban mutatott szép dolgokat nálunk, ha jól emlékszem.
A sok WR próbajátékos talán azt is jelenti, hogy Montgomerynek egyre kevesebb az esélye a visszatérésre ebben a szezonban.
több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Nem túl élesek az elkapóink, kiváltképp Janis:

Ha rosszul sikerül a főpróba, jó lesz az bemutató.😊

Szerkesztette: SBL
több mint 8 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 688 — Packers Suicide Squad
Nem túl élesek az elkapóink, kiváltképp Janis:

 www.scout.com/nfl/packers/story/1617927-durable-peppers-misses-practice

Abbr már edzett, Monty a Pythonban pályán sincs.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Packers OT Bryan Bulaga suffered a sprained ankle in last night's game, source said. There was no break. It's painful but considered minor.
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 075 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Most van majd másfél hét összerakni fejben a dolgokat
GNG
Mindenben egyetértek, csak egy kis helyesbítés. TNF-t játszunk a Lions ellen is szóval sajnos most is csak kereken 1 hét lesz a csapat számára.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
zolten Green Bay Packers 228
RELAX! Playoffban kell majd a jó forma. Addig meg valahogyan eljutunk.
több mint 8 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Ha mondjuk Jones 3&Goalja nem drop, akkor azt hiszem mindenki eufórikus állapotban ünnepel és élteti a csapatot, hogy még a gödörből is ki tud mászni. Mivel drop lett, így már hiányzik a szemekből a tűz. Azért, ha a játékosoktól elvárjuk, hogy időről időre nézzenek tükörbe és értékeljék át a dolgokat, akkor ez magunkkal szemben is lehet elvárás.
GNG
Nana, attól még hogy a hajrában, minden mindegy alapon végig visznek egy driveot és nyerünk, az O a meccs 90 százalékában még kula volt. Itt nem a vereség a nagyobb gond, hanem a mutatott játék a bye week óta. Persze, el voltunk kényeztetve az utóbbi években, hiszen mindig visszatalált a formájához a csapat, ha rosszabbul is játszottak egy-egy meccsen. A mostani helyzet valami más. Az most már tisztán látszik, hogy itt egyik meccsről a másikra nem oldódnak meg a gondok.
De hátha tévedek, és a jövő héttől az O minden meccsen kioszt 30+ pontot a D/Spec még megfejeli 14-gyel. : D
A POba jutásban azért én is bízok, ott meg ugye bármi lehet, láttunk már csodát mi is.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 8 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 622
Kicsit utána néztem osztottam és szoroztam és arra jutottam h 10-6 mérleggel szinte tuti Po-ban vagyunk , nézzük mire alapozom mindezt .
1. Az nfc keleti csoportja nem fog Wc helyet adni , ebben szinte biztos vagyok ,még az sem elképzelhetetlen h onnan a győztes 8-8 vagy negatív mérleggel jut be .
2. Az nfc délből két csapatnak lehet sansza még wc helyre (a csoport ugye a párducoké ) szóval , Atlanta ,Tampa , az egyik hatalmas lejtmenetben a másik meg ép kezd beindulni .
Atlanta ( 6-4) sorsolása :
VIKINGS : O
BUCCANEERS : I
PANTHERS :I
JAGUARS: I
PANTHERS: O
SAINTS 😮
Ez nálam olyan 3-3 reálisan ,de lehet 4-2 ,vagy 2-4 a jelenlegi formával szal maximum 10 győzelem de inkább kevesebb .

Tampa : (5-5)

COLTS : I
FALCONS : O
SAINTS : I
RAMS : I
BEARS 😮
PANTHERS :I

Jó indulattal 4-2 ,de inkább 3-3 ez , 9 vagy 8 győzelem a végére , nekünk külön jó h még játszanak egymással is mármint Atlanta-Tampa.
Összegezve egyáltalán nem vagyok benne biztos h ez a csoport fogja adni az egyik Wc helyet .

NFC nyugat : itt az Arizona szinte tuti csoport győztes és nagy valószínűséggel Nfc második kiemeltje lesz .
Aki számunkara érdekes lehet az

SEAHAWKS ( 5-5 )

STEELERS: O
VIKINGS: I
RAVENS: I
BROWNS : O
RAMS 😮
CARDINALS : I

A Ravens,Browns,Rams hármast szerintem nyerni fogják ,a másik 3ból is egyet tuti de lehetséges a kettő is simán , summa summárum 10-6 ra várom őket , amivel sztm ővék lesz az egyik Wc hely.

És nézzük a mi csoportunkat :
VIKINGEK : (7-3)
FALCONS :I
SEAHAWKS 😮
CARDINALS :I
BEARS 😮
GIANTS😮
PACKERS :i

Nagyon nehéz sorsolásnak tartom az övékét ebben szinte bármi benne lehet szerintem mi és a cards verjük őket ,és lesz még a maradék 4ből is egy zako minimum, viszont ha csak két zakó akkor megnyerik a csoportot.

Elviekben mackóknak is van még esélyük akiknek itt is gratulálnék a tegnapi sikerhez.

Bears (5-6)
49ERS : O
REDSKINS 😮
VIKINGS : I
BUCCANEERS : I
LIONS 😮

Amilyen formába most keveredtek akár nyerhető a maradék 5 meccs is , de sztm egy vereség lesz még vagy Minesotában vagy Tampában ) nálam 9-7 jók így elsőre .

Ezek alapján azt gondolom h nekünk még minimum 3 győzelemre van szükségünk h a Po meglegyen.
Dallas otthon tűnik a legkönnyebbnek elsőre , Romo kiesett megint , számukra már nincs nagy tétje, szal hozható meccs ,
Van 3 idegenbeli meccsünk ,Okland,Detroit,Arizona, ebből 1 meccs minimum kell ... döntse el mindenki számára melyik a legesélyesebb , jó volna egyből Detroitban nyerni.

Az utcsó meccs otthon a Vikingek ellen , az ő nehéz sorsolásuk miatt dönthet a csoportról is , de adott esetben arról is h nekünk élet halál a wild card miatt .Én itt első győzelmet várok.

szóval egy 10-6os mérleg nálunk szinte tuti Po. a brékerek szinte mindnehol nekünk kedveznek.

Ez nyilván csak játék a számokkal , mert mit sem ér ha csapat nem tér magához. Az sorsunk a saját kezünkben van , ez a két hazai vereség eddig arról döntött h nincs esély az Nfc kiemelésre.
Jó lenne megragadni az esélyt.

GO PACK GO
több mint 8 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 669
Az offense teljesítményétől jobban, csak MM nyilatkozatai tudnak felidegesíteni.
Mindegy, megpróbálok bizakodó lenni: jövő héten kellemes, száraz helyen Rodgers lézerpasszai tömkelegét viszik be TD-re biztos kezű elkapóink!

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 8 éve
GNG Green Bay Packers 241
Egy kicsit lehiggadva a mérkőzés utána azért már picit másképp látom a helyzetet, mint hajnalban.
Ha mondjuk Jones 3&Goalja nem drop, akkor azt hiszem mindenki eufórikus állapotban ünnepel és élteti a csapatot, hogy még a gödörből is ki tud mászni. Mivel drop lett, így már hiányzik a szemekből a tűz. Azért, ha a játékosoktól elvárjuk, hogy időről időre nézzenek tükörbe és értékeljék át a dolgokat, akkor ez magunkkal szemben is lehet elvárás. Én átgondoltam pár dolgot:
1. Nelson sérülése után tulajdonképpen arra az ígéretre épült az offense-ünknek a tavalyi teljesítményének megismétlese, hogy
A. Adams 600 yardos rookie 3. számú elkapóból, 1000 yardos elsőszámú oldalvonal melletti elkapó lesz. (Alapozva arra, hogy a második körös WR választásokkal ez általában így van)
B. Cobb képes összességében első számú elkapó lenni és még a tavalyi yardjaira is rápakolni.
C. Jones hasznos kiegészítő ember lesz
D. R. Rodgers előlép stabil red zone célponttá
E. Abbrederis, Janis, Montgomery, majd beépülnek a rotációba.

Na most ezek közül az A-ra semmi garancia nincs és eddig úgy néz ki, hogy tényleg nagy falat volt Adamsnek az első számú szerepkör. Cobb mikor itt írt alá, azzal gyakorlatilag kijelentette, hogy ő önmagát nem látja első számú célpontként. Miért is várjuk akkor el mi ezt tőle? Jones-t két csapat is kivágta. Valószínűleg azért, mert látták, hogy nincs benne 16 meccses potenciál. R. Rodgers hasznos kezdő, de ennyi, semmi nem garantálta, hogy szintet lép. Az E pontban felsorolt emberkék, meg még semmi NFL teljesítményt nem mutattak a szezon előtt, tehát teljes zsákbamacskák. Előbbi edzésen jó, de gyakorlatilag állandóan sérült, Janis nagyon zöld, talán majd a következő hetekben, Montgomery eleve visszahordónak jött.

2. A védelemmel voltak bajok. Itt az volt a szükséges feltétel a tavalyi playoff teljesítmény továbbfejlesztésére:

A. Casey Hayward előlép stabil kezdőnek
B. Találunk a drafton egy stabil kezdő CB-t
C. Nate Palmer, vagy Sam Barrington előlép kezdő ILB-nek
D. Peppers formája szemernyit sem hanyatlik 122 évesen.

Az A-ra semmi garancia nem volt és nem is jött be. A B összejönni látszik, de a CB pozíció nagy rutint igényel. A C pont esetén Barrington ugye hamar elszállt, Palmerrel kapcsolatban nagyon szkeptikus vagyok. Peppers sem hozza a tavalyi formáját. Összességében azért több meccs is volt, ami nem a D-n múlott,

Na most attól, hogy 6 hétig úgy nézett ki bejönnek ezek a várakozások, még nem biztos, hogy tényleg be is jöttek. Egy-két pontról szerintem már egyértelműen kiderült, hogy nem. Adams-nek újra kell definiálni a szerepét, mert amit most akarnak, hogy csináljon, arra jelenleg alkalmatlan. Janis-t muszáj lesz játékba hozni akármilyen szerepkörbe is, mert Jones-szal nagyon sok esetben olyan, mintha egy emberrel kevesebben lennénk a pályán. Ha Rodgers és Clements átgondolják, hogy kénytelen módon, de az adottságokhoz kell igazítani a játékot, akkor működhet még itt a történet. Meg kell találni azokat a játékokat, amiket hétről-hétre elő lehet adni. A hard countra például így nem lehet építeni. Nagyon nagy lutri. Most van majd másfél hét összerakni fejben a dolgokat, de szerintem nincs veszve még minden. Adams ügyes. Tudjuk, mert láttuk, de meg kell találni, hogy hogy lehet ezt belőle kihozni. Amit most próbálnak játszani az nem működik.

Ez én véleményem. Jön a december, jön fel Lacy. Kemény meccs volt, de koránt sem olyan kilátástalan, mint a Detroit ellen két hete. Egyszerűen csak még nem találták meg a konzisztens játékot.
több mint 8 éve
GBElite81 5
Üdv Mindenkinek!

Én sajnos egyáltalán nem vagyok derűlátó... Teljesen lélektelen és frusztrált a csapat! Nem tudom mi történt a bye week után, de azóta semmi sem klappol! Ember emlékezet óta nem volt olyan, hogy egymás után kétszer elverjenek minket a Lambeu-n... 13 és 16 feltett pont a táblára??? Nem megyek bele most a hibákba és hiányosságba, mert azt mindenki tudja, hogy mit kellene jobban csinálni, de szerintem ez a PO idén nem lesz meg nekünk... 7-4-el állunk, úgy, hogy a Chicago is már 5-6... Jön még egy Detroit, Dallas, Oakland, Arizona, Minnesota! Ebből 3 idegenben! Szerintem max 2 meccset nyerhetünk meg ezekből és a 9-7es mérleg még a wild card-ra sem lesz elég... Talán nem is baj, lesz ideje az edzői stábnak és a GM-nek rendbe tenni ezt a csapatot! Go Pack Go
GBElite81
Üdv a fórumon!
igen, nehezek lesznek a hátralévő meccsek, de én nem temetném magunkat (playoffra azért van sansz)... Egy elit elkapó kidőlése nem okozhat ekkora tanácstalanságot passzjáték terén.
Ahogy Jayb írta, semmi elszakadás, Jones villan rutintalan CB-k ellen, aztán összehoz tűrhető meccseket. Cobb villantgat, Adams óriási kérdőjel és ennyi.
Tight end-ek tegnap főként 3.-4. opciók voltak rendszerint. De nincs go-to-guy ugye...

Tavaly egy féllábas Rodgers-szel majdnem SB részvétel lett a vége, gondolom ez idegesít sokakat - köztük engem is.
gamerkr
Borzasztó volt tavaly végigélni azt a 2 percet Seattle-ben, de nekem ez az idei teljesítmény sokkal jobban fáj!