Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 8 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 245 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Csak Linsley, Abbrederis és Montgomery + persze Quarless nem edzett ma!

JJ-nél fenn maradt a pulcsi. 😊

több mint 8 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 059
Free agent safety DJ Swearinger visited the Packers today, source said.
Béczkó
Hyde sérülése miatt, gondolom
mit tudni róla? 2 .körös volt, de gondolom, nem váltotta meg a világot
Gergőbácsi
Állítólag nem ügyetlen, csak a hozzáállása nem megfelelő, ezért vágta ki a Texans, majd a Tampa.
Packersclub.hu-n van róla egy cikk, olvasd el.

Szerkesztette: Pep71
több mint 8 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 688 — Packers Suicide Squad
Free agent safety DJ Swearinger visited the Packers today, source said.
Béczkó
Hyde sérülése miatt, gondolom
mit tudni róla? 2 .körös volt, de gondolom, nem váltotta meg a világot

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Free agent safety DJ Swearinger visited the Packers today, source said.
több mint 8 éve
GNG Green Bay Packers 241
Mondjuk ha szigorúan nézem, akkor Clayapó nézése sem odaillő 😀
vandeminek
Én nagyon örülök neki, hogy ilyen tekintettel megy fel egy kapitány a pályára 😊 Talán nem véletlen egyébként, hogy a 3 L után pont Rodgers és Matthews, a két legértékesebb játékos lett a kapitány.
több mint 8 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
A csapat bebizonyította magának, nekünk meg mindenkinek, hogy nincs elveszve. Most nincs sok idő pihenni, de a Bears ellen ugyanígy kell folytatni
Kampman
én is óva intenék a Macik lebecsülésétől, nehéz meccs lesz.

és ez is sikerült 😊 photobombolni Rodgerst.

gamerkr
Gondolom ez még a meccs előtt készült. Nincs sok öröm az arcokon. Annál több elszántság, ami végre a pályán is kijött.
Ami a mutatott játékot illeti, a védelem végre megint jó volt, főleg a pass rush miatt, de ebben sokat segített a Vikes gyenge fala is. A futást is szépen fogták. 100 yard alatt tartottuk az NFL addig legjobban futó csapatát.
A támadójáték végre újra mutatott jó és szép dolgokat. Lacy jó szereplése nagyon kellett ehhez. Rodgers pontantlansága kicsit zavar, de szerencsére azért már voltak klasszis megoldásai is.
A lényeg, hogy úgy érezni, túl vagyunk a holtponton.
A Bearst ezek után verni kell és ha a csapat hozzáállása ilyen jó lesz akkor ez menni fog.
És átvesszük a vezetést az NFL legnagyobb rivalizálásban!😊

Megnéztem mit jelent a photobombolni
A szómagyarító oldalon két javaslat volt:
• fényképet öl
• fényképbetolakszik

Szóval, még mindig nem értem.
😊
SBL
Nézz el Rogers bal válla fölött. Na az a fej a tipikus photobomb. Valami nem odaillőt belecsempészni a pillanat megörökítésébe.
uatu
Mondjuk ha szigorúan nézem, akkor Clayapó nézése sem odaillő 😀

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 8 éve
GNG Green Bay Packers 241
A Vikings elleni W egy jó lépés volt a visszatéréshez a helyes útra. Azért szerintem nem érdemes átesni a ló másik oldalára. Sokat segítettek nekünk a zebrák, akik árgus szemmel figyelték a talán túlpörgött vikingeket. Mondjuk így is voltak olyan értelmezhetetlen mulasztások, mint hogy Peterson sisaklevételét, vagy Jones labda spike-olását elengedték. Az ilyeneket egyrészről értem, alapvetően nem befolyásolták a játékot, de akkor is! A bíró nem azért van a pályán, hogy mazsolázgasson a szabályok között, hanem hogy igyekezzen azokat betartatni bármi is legyen az. Konzisztencia!

Csütörtökön jön a Bears, akik az Osweiler vezette Broncostól otthon kikaptak. Úgy hogy az említett Denver offense két jó drive-on kívül nem sokat tudott hozzátenni a meccshez, ellenben lehetőség hegyeket adtak a mackóknak! Cutler viszont egy zseniális 0/2-es teljesítménnyel nem tudta ezeket kihasználni. Jól jellemezte egyébként a meccset, hogy gyakorlatilag ugyanabba a szituációba került a Bears, mint egy hete a Packers a Lions ellen. A meccs vége előtt 2 pontos kellett volna az egyenlítéshez, ami nem sikerült, de egy onside kick-kel, akár ugye győztes field goal pozícióba lehetett volna kerülni. Hát ez a szeles város közönségét annyira nem hatotta meg, hogy a fele stadion hazament.

A védelmük nem elrettentő. Főleg a futás ellen. Volt olyan, hogy a Broncos mélyen a saját térfelén 3&12-t megfutott. Pedig azért Osweiler bombáitól nem kell annyira rettegni.

Nyilván a Medveországban is meglesz a fejmosás és az ünnepekre össze fogják kapni magukat, de ez bőven verhető ellenfél, csak nehogy a Detroit elleni formát hozzuk a Lambeaun a fiúk 😊
több mint 8 éve
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
A csapat bebizonyította magának, nekünk meg mindenkinek, hogy nincs elveszve. Most nincs sok idő pihenni, de a Bears ellen ugyanígy kell folytatni
Kampman
én is óva intenék a Macik lebecsülésétől, nehéz meccs lesz.

és ez is sikerült 😊 photobombolni Rodgerst.

gamerkr
Gondolom ez még a meccs előtt készült. Nincs sok öröm az arcokon. Annál több elszántság, ami végre a pályán is kijött.
Ami a mutatott játékot illeti, a védelem végre megint jó volt, főleg a pass rush miatt, de ebben sokat segített a Vikes gyenge fala is. A futást is szépen fogták. 100 yard alatt tartottuk az NFL addig legjobban futó csapatát.
A támadójáték végre újra mutatott jó és szép dolgokat. Lacy jó szereplése nagyon kellett ehhez. Rodgers pontantlansága kicsit zavar, de szerencsére azért már voltak klasszis megoldásai is.
A lényeg, hogy úgy érezni, túl vagyunk a holtponton.
A Bearst ezek után verni kell és ha a csapat hozzáállása ilyen jó lesz akkor ez menni fog.
És átvesszük a vezetést az NFL legnagyobb rivalizálásban!😊

Megnéztem mit jelent a photobombolni
A szómagyarító oldalon két javaslat volt:
• fényképet öl
• fényképbetolakszik

Szóval, még mindig nem értem.
😊
SBL
Nézz el Rogers bal válla fölött. Na az a fej a tipikus photobomb. Valami nem odaillőt belecsempészni a pillanat megörökítésébe.
több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
A csapat bebizonyította magának, nekünk meg mindenkinek, hogy nincs elveszve. Most nincs sok idő pihenni, de a Bears ellen ugyanígy kell folytatni
Kampman
én is óva intenék a Macik lebecsülésétől, nehéz meccs lesz.

és ez is sikerült 😊 photobombolni Rodgerst.

gamerkr
Gondolom ez még a meccs előtt készült. Nincs sok öröm az arcokon. Annál több elszántság, ami végre a pályán is kijött.
Ami a mutatott játékot illeti, a védelem végre megint jó volt, főleg a pass rush miatt, de ebben sokat segített a Vikes gyenge fala is. A futást is szépen fogták. 100 yard alatt tartottuk az NFL addig legjobban futó csapatát.
A támadójáték végre újra mutatott jó és szép dolgokat. Lacy jó szereplése nagyon kellett ehhez. Rodgers pontantlansága kicsit zavar, de szerencsére azért már voltak klasszis megoldásai is.
A lényeg, hogy úgy érezni, túl vagyunk a holtponton.
A Bearst ezek után verni kell és ha a csapat hozzáállása ilyen jó lesz akkor ez menni fog.
És átvesszük a vezetést az NFL legnagyobb rivalizálásban!😊

Megnéztem mit jelent a photobombolni
A szómagyarító oldalon két javaslat volt:
• fényképet öl
• fényképbetolakszik

Szóval, még mindig nem értem.
😊
több mint 8 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 245 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
A csapat bebizonyította magának, nekünk meg mindenkinek, hogy nincs elveszve. Most nincs sok idő pihenni, de a Bears ellen ugyanígy kell folytatni
Kampman
én is óva intenék a Macik lebecsülésétől, nehéz meccs lesz.

és ez is sikerült 😊 photobombolni Rodgerst.


Szerkesztette: gamerkr

több mint 8 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
Mesteri volt ahogy a múltkori wild card meccsünkön megfogtuk AP-t. Gondolom ma ne is számítsak hasonlóra?
Old Green Bay
Akkor egy teljesen fogalmatlan csereirányító játszott náluk, kb. csak a futásra kellett készülnünk.
Kampman
Most is majdnem ugyanez volt helyzet.. 😀

Viccet félretéve, ez férfi munka volt a D részéről. Tretter előtt is le a kalappal. És ha még a Rodgers Cobb páros is jól játszott volna...
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 459
A csapat bebizonyította magának, nekünk meg mindenkinek, hogy nincs elveszve. Most nincs sok idő pihenni, de a Bears ellen ugyanígy kell folytatni

Szerkesztette: Kampman
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 075 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Újra W!
Visszatért a PR, 45 yardon AP, 100 yard felett J.Jones és Laci.
Crosby 5/5 (4 40+os és 1 50+os)

De a MOTM nálam: Datone Jones. 2 tackle mind a kettő negatív yardos. 2 sack, 4 QB hit és 1 leütött passz.

Kér még valaki valamit, vagy hozhatom a számlát?


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 688 — Packers Suicide Squad
Jonesnak kinez egy 9438 dollaros buntetes ezert a kapucnis pulcsiert 😀
dugo93
az irodán dolgozol? lenne egy-két üzenetem a komisszárnak 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 8 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 084
Jonesnak kinez egy 9438 dollaros buntetes ezert a kapucnis pulcsiert 😀

több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Ha nem látnám a sérült listát, akkor sem lennék túl bizakodó de így meg különösen sanszos, hogy nem ezen a héten támadunk fel egy igen jó formában lévő Minnesota ellen. Mondjuk nem is ez az a meccs amit mindenképpen hoznunk kell.
Viszont ez a 14 sérült brutál. Nem arról volt szó offseasonban hogy kezdenek valamit az állandó sérülésekkel? Ehhez képest bőven az élmezőnyben vagyunk a 32 csapat közül.
MaG1Xx
Szerintem nem vagytok az élmezőnyben (BAL, DET, NEP, NWJ, NWG, SD, WAS)...
FunHun
Ja a forrás a  www.rotoworld.com/teams/injuries/nfl/all/
FunHun
Valóban, ezt benéztem. Ettől függetlenül rengeteg ez a sérülés, az egész ligában...
MaG1Xx
Nekem csak az volt feltünő, hogy az eddigi meccseinken a mi sérült listán minimum másfélszer hosszabb volt mint az ellenfélé. Kivéve Chargers és most a Vikings.
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 459
Pihennek:

QB Brett Hundley
CB LaDarius Gunter
RB Alonzo Harris
OLB Andy Mulumba
OG Lante Taylor
WR Jared Abbrederis
WR Ty Montgomery
Old Green Bay
a hétközbeni sérültlistához képest ez még egészen szolid
több mint 8 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 245 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Pihennek:

QB Brett Hundley
CB LaDarius Gunter
RB Alonzo Harris
OLB Andy Mulumba
OG Lante Taylor
WR Jared Abbrederis
WR Ty Montgomery
Old Green Bay
sörök behűtve, csak kezdődjön mááááár

több mint 8 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 669
Pihennek:

QB Brett Hundley
CB LaDarius Gunter
RB Alonzo Harris
OLB Andy Mulumba
OG Lante Taylor
WR Jared Abbrederis
WR Ty Montgomery

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 459
Mesteri volt ahogy a múltkori wild card meccsünkön megfogtuk AP-t. Gondolom ma ne is számítsak hasonlóra?
Old Green Bay
Akkor egy teljesen fogalmatlan csereirányító játszott náluk, kb. csak a futásra kellett készülnünk.
több mint 8 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Mesteri volt ahogy a múltkori wild card meccsünkön megfogtuk AP-t. Gondolom ma ne is számítsak hasonlóra?
Ma nyerni fogunk!
Old Green Bay
Jobb játékot várok mint az elmúlt hetekben de szerintem nem nyerünk. Ha látnám az akarást az már fél siker lenne.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 8 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Ha nem látnám a sérült listát, akkor sem lennék túl bizakodó de így meg különösen sanszos, hogy nem ezen a héten támadunk fel egy igen jó formában lévő Minnesota ellen. Mondjuk nem is ez az a meccs amit mindenképpen hoznunk kell.
Viszont ez a 14 sérült brutál. Nem arról volt szó offseasonban hogy kezdenek valamit az állandó sérülésekkel? Ehhez képest bőven az élmezőnyben vagyunk a 32 csapat közül.
MaG1Xx
Szerintem nem vagytok az élmezőnyben (BAL, DET, NEP, NWJ, NWG, SD, WAS)...
FunHun
Ja a forrás a  www.rotoworld.com/teams/injuries/nfl/all/
FunHun
Valóban, ezt benéztem. Ettől függetlenül rengeteg ez a sérülés, az egész ligában...

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 8 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 669
Mesteri volt ahogy a múltkori wild card meccsünkön megfogtuk AP-t. Gondolom ma ne is számítsak hasonlóra?
Ma nyerni fogunk!

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 8 éve
FunHun New England Patriots 1 377
Ha nem látnám a sérült listát, akkor sem lennék túl bizakodó de így meg különösen sanszos, hogy nem ezen a héten támadunk fel egy igen jó formában lévő Minnesota ellen. Mondjuk nem is ez az a meccs amit mindenképpen hoznunk kell.
Viszont ez a 14 sérült brutál. Nem arról volt szó offseasonban hogy kezdenek valamit az állandó sérülésekkel? Ehhez képest bőven az élmezőnyben vagyunk a 32 csapat közül.
MaG1Xx
Szerintem nem vagytok az élmezőnyben (BAL, DET, NEP, NWJ, NWG, SD, WAS)...
FunHun
Ja a forrás a  www.rotoworld.com/teams/injuries/nfl/all/
több mint 8 éve
FunHun New England Patriots 1 377
Ha nem látnám a sérült listát, akkor sem lennék túl bizakodó de így meg különösen sanszos, hogy nem ezen a héten támadunk fel egy igen jó formában lévő Minnesota ellen. Mondjuk nem is ez az a meccs amit mindenképpen hoznunk kell.
Viszont ez a 14 sérült brutál. Nem arról volt szó offseasonban hogy kezdenek valamit az állandó sérülésekkel? Ehhez képest bőven az élmezőnyben vagyunk a 32 csapat közül.
MaG1Xx
Szerintem nem vagytok az élmezőnyben (BAL, DET, NEP, NWJ, NWG, SD, WAS)...
Sőt ez a sérült szám (az IR-re került főleg nem) még nem is túlságosan sok a csapatok többségét tekintve:
Ami szerintem nagyon durva az a 8 fölötti IR-rel rendelkező csapatok (8) nagy száma.

- Arizona 22 sérült ebből 5 IR
- Atlanta 17 sérült ebből 2 IR
- Baltimore 24 sérült ebből 13 IR
- Buffalo 20 sérült ebből 6 IR
- Carolina 20 sérült ebből 6 IR
- Chicago 20 sérült ebből 8 IR
- Cincinnati 13 sérült ebből 2 IR
- Cleveland 20 sérült ebből 4 IR
- Dallas 16 sérült ebből 3 IR
- Denver 22 sérült ebből 4 IR
- Detroit 24 sérült ebből 9 IR
- Green Bay 18 sérült ebből 4 IR
- Indianapolis 17 sérült ebből 6 IR
- Jacksonville 18 sérült ebből 6 IR
- Kansas 20 sérült ebből 4 IR
- Miami 12 sérült ebből 3 IR
- Minnesota 18 sérült ebből 6 IR
- New England 25 sérült ebből 11 IR
- New Orleans 16 sérült ebből 6 IR
- New York G. 24 sérült ebből 12 IR
- New York J. 30 sérült ebből 7 IR
- Oakland 9 sérült ebből 3 IR
- Philadelphia 21 sérült ebből 6 IR
- Pittsburgh 26 sérült ebből 12 IR
- San Diego 26 sérült ebből 8 IR
- Seattle 23 sérült ebből 3 IR
- San Francisco 12 sérült ebből 4 IR
- St. Louis 19 sérült ebből 5 IR
- Tampa Bay 19 sérült ebből 4 IR
- Tennessee 14 sérült ebből 6 IR
- Washington 27 sérült ebből 11 IR