Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 8 éve
GNG Green Bay Packers 241
 espn.go.com/blog/green-bay-packers/post/_/id/24725/passing-problem-aaron-rodgers-packers-have-nfls-slowest-weapons
Egy érdekes cikk amely szerint nálatok játszanak átlagban az nfl "leglassabb" elkapói
kapitnono
Köszi, hogy megosztottad. Bár nálam ennek a dolognak a komolyságából levon a lista böngészése.
Na most, ha van egy lista, aminek az elején van a Browns, a Lions, a Rams és a Chiefs, azon a listán nem biztos, hogy érdemes az élmezőnybe tartozni. Másrészt ki van a 31. helyen? A Patriots. Látszik is milyen szar a szezonjuk... (mellesleg az utolsó hatban van még a Seahawks és a Ravens, így az elmúlt 5 Superbowl győzteséből 4)
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Mike McCarthy told reporters he considers James Starks his top back, based on what he's earned. Even healthy, Eddie Lacy is 2.
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 074 — WHO DAT!!!!
 espn.go.com/blog/green-bay-packers/post/_/id/24725/passing-problem-aaron-rodgers-packers-have-nfls-slowest-weapons
Egy érdekes cikk amely szerint nálatok játszanak átlagban az nfl "leglassabb" elkapói


több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Breaking News!

Starks a No.1 RB!

 blog.packers.com/2015/11/11/news-now-mccarthy-declares-james-starks-no-1-back/

Egyébként várható véleményetek szerint, hogy NO1. futóvá avanzsál?Leon78
MM hamar válaszolt.

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
GNG Green Bay Packers 241
Sziasztok !!!

Érdekes, hogy mi lesz Starks sorsa,mert jövőre FA lesz ha nem tévedek. Vajon kap e egy jó kis szerződést, mert az igazat megvallva rengeteget köszönhet neki a csapat, amikor a első számú futótok kiesett elég sokszor kihúzta a szarból a csapatot. Egyébként várható véleményetek szerint, hogy NO1. futóvá avanzsál? Mi várható a szezon hátralévő meccsein, egyáltalán miért nem megy Lacy-nek?
Leon78
Lacy-nek volt egy boka sérülése év elején. Nem tűnt súlyosnak, annál inkább ő maga. Sokan túlsúlyt emlegetnek. Az O-fal is visszaesett, de mondjuk Starks valóban elég jól elkolbászol azért mögöttük. Rejtély Lacy esete, de valószínűleg sok tényező együttesen dolgozott/dolgozik ellene. Meglátjuk mi lesz a szezon végéig. Az egész csapat azzal járna a legjobban, ha Lacy játéka felpörögne.Bennem az is felmerült, hogy Lacy-re egy kicsit sok feladatot akartak rápakolni. Sokat vártak tőle elkapásban is, idéntől a blokkolási feladatai is megszaporodhattak. Ez ugye, mind extra edzésmunkát jelenthet a klasszikus futóedzéshez képest. Ez csak a teória, de akár előfordulhat.
Nagyon meg lennék lepve, hogyha Starks zsíros szerződést kapna. Nincs tolongás a piacon 30 körüli futókért (bár ugye pont az Arizona cáfol rá, hogy 30 fölött nincs élet). Az egy dolog, hogy mi szeretjük, de Starks nem számít sztárnak, a múltbeli teljesítmények pedig Ted Thompsont nem hatják meg mélyen azért, hogy túlárazon valakit.
Sokkal inkább valószínűnek tartok egy 4+ körös RB picket a jövőévi drafton. Starksnak meg valami egyéves szerződést.

Szerkesztette: GNG
több mint 8 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 944 — Defender
Janis, Abbrederis, Gunter és Elliot. Szeretném őket többet látni a pályán. Ryant pedig minél előbb, minél gyakrabban. Néha Alonzo Harrist is kipróbálhatnák.
Gergőbácsi
+Ripkowski. Ez nekem sem tiszta. Minek adtunk Abbrederisnek pl három éves szerződést ha pályára sem lép? Harris elég szépen muzsikált a néhány alkalomkor, amikor lehetősége volt. Értem én hogy Laci a sztár RB de ha szemlátomást vergődik akkor minek erőltetjük? Ha máskor nem, hát garbage timeban lehetne a fiatalokat próbálgatni.

Starksot már én is említettem követőben de nem lehet elégszer leírni mekkora kincs az ember, főleg most, ugye látjuk...

Egyébként elég hihetetlen de tegnap volt a legtöbb passzolt yardja idén Rodgersnek: 369 25/48-ból.
Az O-fallal én sem értem mi van, tavaly komolyabb Defek ellen is nem ritkán 4-5-6-10 másodperce volt AR-nek most meg az is csoda lassan, ha nem érnek hozzá. Szerintem a legnagyobb változásnak itt kell lennie a fejekben, különben lehúzhatjuk a szezont.

A D#-el fogalmam sincs mit lehetne csinálni de az biztos, hogy a jelenlegi állapotában vállalhatatlan. Nagyon komoly bajok vannak itt is a fejekben, ezt láthattuk az oldalvonalon többek között.
MaG1Xx
Sziasztok !!!

Érdekes, hogy mi lesz Starks sorsa,mert jövőre FA lesz ha nem tévedek. Vajon kap e egy jó kis szerződést, mert az igazat megvallva rengeteget köszönhet neki a csapat, amikor a első számú futótok kiesett elég sokszor kihúzta a szarból a csapatot. Egyébként várható véleményetek szerint, hogy NO1. futóvá avanzsál? Mi várható a szezon hátralévő meccsein, egyáltalán miért nem megy Lacy-nek?
több mint 8 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 880 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 giant.gfycat.com/EarlyHospitableBellsnake.gif
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 399
Közben Finley jókat "kárörvend", Barnett és Collins kísér
Gergőbácsi
Miket írnak?
James007
vissza a nyugdíjból, meg hogy bezzeg azt mondták nekik anno hogy nem fognak hiányozni. Finley tolja leginkább
Gergőbácsi
nem tudom más csapatoknak is ilyen gyökerek-e az exjátékosaik, de ezekhez képest Favre már szinte úriember volt
Kampman
Ez annak a bizonyos négy éves sztorinak a folytatása. Amikor láttam, el sem akartam hinni hogy komoly, de a Packers nem engedte a hivatalos SB győztes csapat fényképére az IRre került játékosokat. Ez elég csúnya gesztus volt és nem hiszem, hogy rá tudnák fogni arra, hogy nem volt keret "akkora" teleobjektívre.
gyeek
Amennyire én tudom, az IR-es játékosok is rákerültek arra a képre, amit a Dallasba érkezés után csináltak az egész csapatról. Persze volt egy mizéria, arra én is emlékszem, de hogy ezt még 4 év után is mellre szívni...
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Közben Finley jókat "kárörvend", Barnett és Collins kísér
Gergőbácsi
Miket írnak?
James007
vissza a nyugdíjból, meg hogy bezzeg azt mondták nekik anno hogy nem fognak hiányozni. Finley tolja leginkább
Gergőbácsi
nem tudom más csapatoknak is ilyen gyökerek-e az exjátékosaik, de ezekhez képest Favre már szinte úriember volt
Kampman
Ez annak a bizonyos négy éves sztorinak a folytatása. Amikor láttam, el sem akartam hinni hogy komoly, de a Packers nem engedte a hivatalos SB győztes csapat fényképére az IRre került játékosokat. Ez elég csúnya gesztus volt és nem hiszem, hogy rá tudnák fogni arra, hogy nem volt keret "akkora" teleobjektívre.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Hayward közben vizsgálat alatt áll agyrázkódás miatt.
Secondary-nek fel kell szívnia magát mert Stafford szétpasszol minket vasárnap.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 8 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Janis, Abbrederis, Gunter és Elliot. Szeretném őket többet látni a pályán. Ryant pedig minél előbb, minél gyakrabban. Néha Alonzo Harrist is kipróbálhatnák.
Gergőbácsi
+Ripkowski. Ez nekem sem tiszta. Minek adtunk Abbrederisnek pl három éves szerződést ha pályára sem lép? Harris elég szépen muzsikált a néhány alkalomkor, amikor lehetősége volt. Értem én hogy Laci a sztár RB de ha szemlátomást vergődik akkor minek erőltetjük? Ha máskor nem, hát garbage timeban lehetne a fiatalokat próbálgatni.

Starksot már én is említettem követőben de nem lehet elégszer leírni mekkora kincs az ember, főleg most, ugye látjuk...

Egyébként elég hihetetlen de tegnap volt a legtöbb passzolt yardja idén Rodgersnek: 369 25/48-ból.
Az O-fallal én sem értem mi van, tavaly komolyabb Defek ellen is nem ritkán 4-5-6-10 másodperce volt AR-nek most meg az is csoda lassan, ha nem érnek hozzá. Szerintem a legnagyobb változásnak itt kell lennie a fejekben, különben lehúzhatjuk a szezont.

A D#-el fogalmam sincs mit lehetne csinálni de az biztos, hogy a jelenlegi állapotában vállalhatatlan. Nagyon komoly bajok vannak itt is a fejekben, ezt láthattuk az oldalvonalon többek között.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 8 éve
JéBé Green Bay Packers 6 634
McCarthy-t nem hibáztatnám, volt honnan rendbe rakni a fejeket második félidőre, nagyjából sikerült. Maradjunk az ami nem öl meg az megerősít és a futball januárban kezdődik közhelynél. Mert tényleg.
több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Tulajdonképpen megnyertünk 3 negyedet a 4-ből... Csak azt a 2. negyedet kellene megmagyarázni. 24 pont úgy, hogy még egy Fg-t ki is hagytak..
Volt ott minden a részünkről: 2 benyelt bigplay | (az elsőnél Olsen 10 méteres körzetében nem volt senki) | , Gunther 15 yardos büntije punt után, Lacy fumble-ja, Masthay 26(!) yardos puntja, két érintés nélküli sack középről.

A végén talán jobb lett volna még a 2 minute warning előtt fg, aztán rábízni a védelemre megint, de így könnyű utólag okoskodni.

Most 3 nagyon fontos meccs jön, ahol nem szabad már hibázni.
James007
Én is gondolkoztam, hogy miért nem vágják be 4 és sokra 3.30-al a vége előtt, de jobban belegondolva, valószínűleg nem lett volna jó, mert már csak 2 időkérésünk volt. A field goal-lal elmegy 3-4 másodperc. A kickoff megint vagy 3-4, másodperc, ha pályára megy 5-6 is lehet. A Panthers ha nem csinál 1st downt és végig fut, akkor a 4 down-ra elmegy 2 időkérés és elég további 40-50 másodperc. Legjobb esetben is csak 2.30 körül kapjuk vissza a lasztit, de ha még meghagyunk egy időkérést, akkor 2min warningra. Na most 80 yardot menni időkérés nélkül, úgy hogy az az egész meccsen akadozott, azért elég nagy lutri. Talán még egy 4&Goal-nál is nagyobb. Figyelembe véve a játék képét, meg az időkéréseket, szerintem jó ötlet volt, hogy nekimentek.

Ami nem volt jó ötlet, hogy korábban miért nem próbáltak 4. kísérleteket, például a 3. negyedben volt egy 4&2 valahol a pálya közepén. Annak, hogy miért nem mentek neki arról fogalmam nincs.

Masthey egyébként összeszedett valami kisebb sérülést, amikor neki kellett blockolni egy zászlós visszahordásnál. Ezért lett utána 26 yard a következő punt.

Tegnap egyformán gyengén ment az egész csapatnak. Azért vagyok jobb hangulatban mert legalább nem törődtek bele a blowout-ba, hanem mentek tovább.

6-2-vel állunk. Valószínűleg a 1st seed-et elengedhetjük, de a 2nd seed meg lehet. Ehhez meg kell nyerni a csoportot, mert hogy a Minnesota áll még 6-2-vel, másrészt az Arizona (velük is játszunk még). A Panthers-nek sem lesz még azért gyerekjáték a hátralevő sorozata. A brutál védelmekkel úgy néz ki nem sokat tudunk kezdeni, de azért nem minden védelem ilyen. Jövőhéten pl. a Detroit felüdülés lehet.

Ahogy látom a Fire Capers vonat is kezdi elhagyni az állomást. Szerintem várjuk még ki a szezon végét, mert a csoportrangadókon még lehet farigcsálni a statokat. Jake Ryan még csak most kezd berobbani. 6/4 tackle-le ő gyűjtötte a legtöbbet tegnap. Randell is lehet még shutdown corner év végére. Ha viszont ezek nem történnek meg, akkor a ST utáni Capers jövőjéről tényleg el kéne gondolkodni, mert azért ez a stabil 20-25 védelem nem móka.
GNG
...és egyre többen kapaszkodnak fel rá.
 cheeseheadtv.com/blog/packers-vs-panthers-game-balls-lame-calls?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter&utm_campaign=Feed%3A+CheeseheadTv+%28Cheesehead+TV%29
Persze a legkönnyebb ilyenkor egy bűnbakot találni és ráhúzni mindenért a vizes lepedőt.
Azért lehet egy másik DC-vel többre mennénk, hiszen nem lehet azt mondani, hogy sz.rból kellene várat építeni.
több mint 8 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Csak egy pár észrevétel, a szégyent mindenki látta, ami a meccs túlnyomó részében történt.

- a lökdösődés a padon: egyrészt örülök, mert kell néha az ilyen, levezették a feszültséget, feltüzelték a másikat, franc se tudja. Ami viszont szerintem nagyon gáz: akárhányszor nézem a sideline-t, kritikus, a megsemmisüléshez közeli helyzetekben egy edzőt sem látni (főként az offense oldalán), hogy beszélne a játékosokkal, motiválná őket, egyáltalán kommunikálva (na jó, egy-két jobb play után egy pacsi, egy szó, de ez a max). Kezdve McCarthyval, Clementsen át az O-line fodrászainak edzőjéig. Máshol azt látni, hogy folyamatos a kommunikáció az oldalvolnal mellett. Szerintem ez a közöny, belefásultság nagyon nem jó.
- AR félt az utolsó playnél, de nem tudni mitől. (Nagyon remélem, ez nem általában véve van így, mert néha mintha ezt lehetne látni.)
- (amellett, hogy a bírók nekünk is kedveztek, valamint azt is figyelembe véve, hogy a javunkra sem adtak meg több faultot), hogy van az, hogy nincs elszakadás a védőktől másfél meccsig, aztán meg igen? Eddig mi volt?
- valószínű, hogy az O-line is az oka ennek. Szar leírni, de Bakhtiarit mindenki megveri, kevésszer nyeri a párharcát)
- az jó, hogy a deep ball is kezd visszatérni, még ha egyszer nagy play lehetett volna Cobbnál
- Janis, Abbrederis, Gunter és Elliot. Szeretném őket többet látni a pályán. Ryant pedig minél előbb, minél gyakrabban. Néha Alonzo Harrist is kipróbálhatnák.
- Lacy ágyéksérülés, lehet hogy áldás is most neki, Hayward agyrázkódás.
- aki azt hiszi, sétagalopp lesz a Lions ellen, szerintem téved. A felülről kezdődött forradalmuk után extrán bizonyítani akarnak, ráadásul az esély adott, hogy az utált Packers ellen tegyék ezt.
- éljen, aki forszírozta a vége felé azt a pár screent.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Múlt héten nem volt időm (és őszintén megmondva, kedvem se nagyon) visszanézni a Denver elleni meccset. Kicsit úgy voltam vele, hogy az egy kisiklás volt, amikor mindenki nemhogy bal lábbal kelt fel, hanem egyenesen leesett az ágyról, és most majd minden szép és jó lesz.
De ugyan ott folytatta a csapat Charlotteban a labda mindkét oldalán, ahogy azt abbahagyta Denverben.
A Denver elleni meccset végül nem volt időm de a tegnapit még egyszer átpörgettem papírt és tollat ragadva, keresve mi lehetett az elmúlt két hétben a gond.

Ami érthetetlen:
0. Két meccs alatt ennyi sack-et ért el a csapat. Úgy, hogy 23-at szereztünk az első 6 fordulóban. A sackeket leszámítva is mindössze 5 QB hit-et sikerült összehozni két hét alatt. Kellemesen megpihent a csapat.

Secondary: A SD elleni meccs után már megénekeltem az egységet. Mélyen nem hatotta meg őket, az elmúlt két hétben úgy elkerülték az elkapókat, hogy a legközelebb a meccsvégi kézfogásnál voltak hozzájuk. Bár biztos ami biztos páran még akkor is megtartották a comfortos 5 yardos távolságot. Rivers, Manning, Newton 1140 yardot passzolt ellenünk 3 meccsen. Még jó, hogy az elmúlt két év négy legjobb pickjét a DB sorba öltük... És ezt kicsit kiegészítve az elmúlt 4 évben a D-be húztunk első körben. Utoljára 2011-ben jött O playa első körben (1/32). (És ki volt az? A jelenleg már csapatot sem találó Sherrod.) Randall pedig tökéletesen pótolja egyenlőre Tramon Shutdown Williamst. Nyeli a yardokat, néha rossz odanézni, de emelet minden meccsen 1 vagy 2 leütött passz, és int-ek. (Bár ez a mostani szvsz nem volt az mert nem fejezte be az elkapást és kilépet). Nem tudod hova tenni az ilyen játékost. Rookie, és látszik, hogy vannak jó megoldásai de mérgelődsz mert emelet pedig enged 4-5 tiszta elkapást, amihez köze sincs.

Konklúzió: A limitált O-val rendelkező csapatok ellen elég ez a D. Csak egy példa. Gurley minket is szétfutott, de amíg a másik opció Foles volt, megoldottuk (pláne az az OL...). De amint jön egy csapat ahol van irányító és segítsége is akad, a defensünk hozza a hosszú évek alatt megszokott szintjét: Majd Rodgers megoldja.
A nagyobb csalódás inkább a front 7-ben van. A levegőben engedett yardok mellett 2 meccsen majd 300 engedett futott yard is, és 0 pass rush. Ennél biztos, hogy csak jobbak leszünk. Ha meg van nyomás a QB-n máris elfogadhatóbb lehet a sec. is.

A labda másik oldalán Lacy tragédia. Engem nem érdekel hány kiló, melyik foga szuvas vagy nyomja-e a lábát a cipő de ő egy kib*szot 1000 yardos futó. Erre most a szezon felénél 300 yard. Ahogy a követőben is mondta valaki, takarodjon innen T-Rics és engedje ki a pincéjéből a mi Eddienket mert szükségünk van rá.
Starks viszont jó! Már most több elkapott yardja van mint az elmúlt 4 évben bármikor és ha folytatja élete legjobb szezonját hozhatja össze. A gyors irányváltásaival vagy a checkdown passzok utáni megindulásaival talán a jelenlegi O-nk legveszélyesebb embere.

Azonban a legérthetetlenebb visszaesést az OL produkálta. Az első 5 fordulóban nyolcszor sackelték Aaront. Majd a SD-DEN ellen 3szor-3szor tegnap pedig 5ször! Ami viszont még elképesztőbb, hogy minden másodig dropbacknél vagy földön végezte a play után, vagy megütötték.
Tavaly ugyan ez az Ofal nfl szinten top 5 környékén volt év végére. Pass prot.-ban egészen kiemelkedőek voltak. De még az év első felében is találkoztak kemény DL-ekkel. Megoldották a Rams a Chiefs, (Hawks) ellen is Rodgers megvédését, erre főleg a bye után valami nagyon megtört.
Bulaga tavaly a liga egyik (1-2 portál szerint a legjobb) RT-je lett, de ő is látványos visszaesésben van.

A szokásos "fotelelemzés" tárgyát így az elmúlt hetek teljesítményei miatt az OL kapta. Csak a tegnapi meccset néztem vissza, de Bulaga oldaláról 8szor jött nyomás ami miatt vagy ki kellett mozogni Rodgersnek a zsebből, vagy nem is volt esélye és csak a sacket megmentve dobta el a labdát. Bakhtiari a másik főkolompos. Szinte minden passzkísérletnél, amikor nem 3 lépéses passz van valamelyik szélről (de általában stereoban) jött a nyomás. Bakhtiari eddig is a leggyengébb tagja volt az OL-nek, szvsz nem is lett rosszabb, egyszerűen csak mindenki leromlott az ő szintjére. Egyedül T.J. Lang nem engedett idén még sack-et és tegnapról se láttam tőle egy hibát se.
Sittont is dicsértem már idén (nem kellett volna). Két sacket engedett tegnap, meg az apró. Linsley lelkén is 1 földre vitel szárad, valamint egyszer Kuhn cut blockja se sikerült úgy mint azon a bizonyos estén 2013 decemberében a Soldier Fielden. Ezen túl 1 DB bliztből jött még egy sack amit se Bakthiari se Starks nem vett fel.
Azon túl, hogy 3 (Kuhn rossz cut blokját is ideszámolva) 4 sack is a fal belsejéből jött összességében nem miattuk kellett legtöbbször AR-nek menekülő útvonalat találnia. Sitton nagyon gyenge volt, de ő fel fog javulni, és nem fogadunk el tőle nemleges választ. Bakhtiari sose lesz ennél jobb, de ha Bulaga összekapja magát és nem minden 3. playnél verik meg kicsit könnyebb dolga lesz AR-nek. Kulcskérdés az említett két úriember (Sitton-Bulaga) játékának visszatérése a tavalyi szintre, mert nyomás nélkül Rodgers a jó coverage-t is szét tudja passzolni.
Az persze megint más kérdés, hogy a célpontok miért csak a negyedik negyedben kezdet el elszakadni embereiktől? (garbage time hatás is érződik sajnos). De a negyedik negyedbeli játékra lehet alapozni, és kell is.


Ami még szemet szúrt:
- Adams kezd használható lenni. Persze messze nem Jordy, de segített/het kijönni az O hullámvölgyéből. Remélem megragad a 4. negyed beli jó játéka, és végre lesznek mélységi elkapásaink is.
Cobbtól is valami hasonló kell, nem azért kapott 40 milliós szerződést, hogy 3-4 meccsekre eltűnjön. Végre el-el szakadt az emberétől és lehetett keresni, de még több kell.
Nagyon kár azért az 4&goal szituért a meccs utolsó két percében. AR is ember és nem vette észre hogy Cobbnak teljesen üresen maradt, miután az DB neki ment egy másik párosnak. Meglehetett volna az esély ezzel az egyenlítésre, de Aaron megint kergetve volt (ahogy az egész meccsen), és INT lett belőle.

Szegény ember mikor megnézte a felvételt persze magát okolja, pedig ha valakire rá a második félidőben panasz nem lehetett.

- Ryan végre pályán volt, és tackle leader lett, de kicsit Hawk hatás érződött. A szerelés megvolt de 3-4 yard után. De hát ez volt az első meccse komolyabb snap számmal, még jöhet eső jöhet hó -amit már nagyon várok 😀.
- R. Rodgers 2 TD a Red Zone-ban, amivel tavaly nagyon sok gondunk akadt.

Beelőzött a Vikings, de végre visszatérhetünk északra. Jön a Lions. Vissza kell hozni az önbizalmunkat. Ansah és Jones feltartóztatása legyen a legfőbb. Nem lesz egyszerű de valamit ki kell találni.
Ha Stafford is szétszívatja a secondary-t akkor lassan fejeket akarok látni. 2 DB coachunk van, vagy gatyába rázzák a srácokat vagy köszönjük. Az utóbbi lassan Capersre is vonatkozhat. Mindig szar a védelem, mindig újít egy kicsit amitől negyed vagy fél szezonokra jónak tűnik aztán megint visszazuhanunk. Túl sok draft pick van ebben a D-ben hogy ilyen szarok legyenek. Fejlődni kell, vele vagy nélküle.

Lions, @Vikings, Bears, @Lions. Minimum 3-1 el kell kijönni ebből a szériából, aminek a legkeményebb meccse egyértelműen két hét múlva lesz idegenben. Ha ott el is hasalunk a másik hármat kötelező hozni.
Közben a lilák sorsolása ezen időszakban: @Raiders, Packers, @Falcons, Seahawks.

És csak halkan jegyzem meg, hogy a 17. fordulóban GB-MIN meccs lesz khm... khm...


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
GNG Green Bay Packers 241
Tulajdonképpen megnyertünk 3 negyedet a 4-ből... Csak azt a 2. negyedet kellene megmagyarázni. 24 pont úgy, hogy még egy Fg-t ki is hagytak..
Volt ott minden a részünkről: 2 benyelt bigplay | (az elsőnél Olsen 10 méteres körzetében nem volt senki) | , Gunther 15 yardos büntije punt után, Lacy fumble-ja, Masthay 26(!) yardos puntja, két érintés nélküli sack középről.

A végén talán jobb lett volna még a 2 minute warning előtt fg, aztán rábízni a védelemre megint, de így könnyű utólag okoskodni.

Most 3 nagyon fontos meccs jön, ahol nem szabad már hibázni.
James007
Én is gondolkoztam, hogy miért nem vágják be 4 és sokra 3.30-al a vége előtt, de jobban belegondolva, valószínűleg nem lett volna jó, mert már csak 2 időkérésünk volt. A field goal-lal elmegy 3-4 másodperc. A kickoff megint vagy 3-4, másodperc, ha pályára megy 5-6 is lehet. A Panthers ha nem csinál 1st downt és végig fut, akkor a 4 down-ra elmegy 2 időkérés és elég további 40-50 másodperc. Legjobb esetben is csak 2.30 körül kapjuk vissza a lasztit, de ha még meghagyunk egy időkérést, akkor 2min warningra. Na most 80 yardot menni időkérés nélkül, úgy hogy az az egész meccsen akadozott, azért elég nagy lutri. Talán még egy 4&Goal-nál is nagyobb. Figyelembe véve a játék képét, meg az időkéréseket, szerintem jó ötlet volt, hogy nekimentek.

Ami nem volt jó ötlet, hogy korábban miért nem próbáltak 4. kísérleteket, például a 3. negyedben volt egy 4&2 valahol a pálya közepén. Annak, hogy miért nem mentek neki arról fogalmam nincs.

Masthey egyébként összeszedett valami kisebb sérülést, amikor neki kellett blockolni egy zászlós visszahordásnál. Ezért lett utána 26 yard a következő punt.

Tegnap egyformán gyengén ment az egész csapatnak. Azért vagyok jobb hangulatban mert legalább nem törődtek bele a blowout-ba, hanem mentek tovább.

6-2-vel állunk. Valószínűleg a 1st seed-et elengedhetjük, de a 2nd seed meg lehet. Ehhez meg kell nyerni a csoportot, mert hogy a Minnesota áll még 6-2-vel, másrészt az Arizona (velük is játszunk még). A Panthers-nek sem lesz még azért gyerekjáték a hátralevő sorozata. A brutál védelmekkel úgy néz ki nem sokat tudunk kezdeni, de azért nem minden védelem ilyen. Jövőhéten pl. a Detroit felüdülés lehet.

Ahogy látom a Fire Capers vonat is kezdi elhagyni az állomást. Szerintem várjuk még ki a szezon végét, mert a csoportrangadókon még lehet farigcsálni a statokat. Jake Ryan még csak most kezd berobbani. 6/4 tackle-le ő gyűjtötte a legtöbbet tegnap. Randell is lehet még shutdown corner év végére. Ha viszont ezek nem történnek meg, akkor a ST utáni Capers jövőjéről tényleg el kéne gondolkodni, mert azért ez a stabil 20-25 védelem nem móka.
több mint 8 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 059
Azt tudja valaki, hogy Capers mi a fenét keres még itt nálunk? Tudom, 2010 SB run, de akkor is! A védelemre költjük a korai draft pickeket és sapka nagyobb részét (61 milla, míg pl. a Denver 55-ből kihozza a liga elit védőcsapatot). És ezek után annak kell örülnünk, hogy nem nyaltunk be 500 yardot zsinórban a harmadik meccsünkön is. Lehet, hogy túl kritikus vagyok, de a védők első félideji teljesítménye nálam kivágta a biztosítékot.
SBL
Egyetértek, évek óta nem volt top 10-es védelem, most már sajna az O is kezd visszaesni(nem is kicsit). Változások kellenek, különben PO is necces lesz.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Közben Finley jókat "kárörvend", Barnett és Collins kísér
Gergőbácsi
Miket írnak?
James007
vissza a nyugdíjból, meg hogy bezzeg azt mondták nekik anno hogy nem fognak hiányozni. Finley tolja leginkább
Gergőbácsi
nem tudom más csapatoknak is ilyen gyökerek-e az exjátékosaik, de ezekhez képest Favre már szinte úriember volt
Kampman
Hát, láttad Pepperst 😉

Perception is reality.
több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Azt tudja valaki, hogy Capers mi a fenét keres még itt nálunk? Tudom, 2010 SB run, de akkor is! A védelemre költjük a korai draft pickeket és sapka nagyobb részét (61 milla, míg pl. a Denver 55-ből kihozza a liga elit védőcsapatot). És ezek után annak kell örülnünk, hogy nem nyaltunk be 500 yardot zsinórban a harmadik meccsünkön is. Lehet, hogy túl kritikus vagyok, de a védők első félideji teljesítménye nálam kivágta a biztosítékot.
több mint 8 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Az első félidőben hoztunk 5 ilyen támadó"sorozatot":
-7, -1, -1, 0, -7 yard

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 8 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Közben Finley jókat "kárörvend", Barnett és Collins kísér
Gergőbácsi
Miket írnak?
James007
vissza a nyugdíjból, meg hogy bezzeg azt mondták nekik anno hogy nem fognak hiányozni. Finley tolja leginkább
Gergőbácsi
nem tudom más csapatoknak is ilyen gyökerek-e az exjátékosaik, de ezekhez képest Favre már szinte úriember volt
Kampman
TT give me a call - igazából Finley az.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 399
Közben Finley jókat "kárörvend", Barnett és Collins kísér
Gergőbácsi
Miket írnak?
James007
vissza a nyugdíjból, meg hogy bezzeg azt mondták nekik anno hogy nem fognak hiányozni. Finley tolja leginkább
Gergőbácsi
nem tudom más csapatoknak is ilyen gyökerek-e az exjátékosaik, de ezekhez képest Favre már szinte úriember volt
több mint 8 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Közben Finley jókat "kárörvend", Barnett és Collins kísér
Gergőbácsi
Miket írnak?
James007
vissza a nyugdíjból, meg hogy bezzeg azt mondták nekik anno hogy nem fognak hiányozni. Finley tolja leginkább

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 8 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 807
Közben Finley jókat "kárörvend", Barnett és Collins kísér
Gergőbácsi
Miket írnak?
több mint 8 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Ha Ha Clinton-Dix ✔ @haha_cd6
I apologize to for my play and sidelines issues. We are good just two emotional guys with heart and passion trying to find away to win .

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!