Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 8 éve
Rubens Green Bay Packers 792
Szvsz tömören röviden , szar az O szar a D és szar a ST... lehet számolgatni wild cardra, talán sikerül 1 meccset játszani majd a PO-ban...
több mint 8 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
A Wild Card helyből jelenleg a rövidítése van meg

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 8 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Chicago-t talán még hazai pályán elverjük, a többi meccs L-nek tűnik jelen állapotban, sajnos.
Pep71
Ők még jobbak a Lionsnál is....... 😀
több mint 8 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
na, most mar lehet panikolni.
casaubon
"pánik indul" by Tango&Cash

Az elmúlt két hétben megnéztük milyen a gödör teteje, de csúszunk tovább.

több mint 8 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 059
Chicago-t talán még hazai pályán elverjük, a többi meccs L-nek tűnik jelen állapotban, sajnos.
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
casaubon Green Bay Packers 2 141
na, most mar lehet panikolni.
több mint 8 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Akkor Lacy-nek csak van vmi baja...
moncsy91
Van, csak nem fizikális.
MaG1Xx
groin az
Gergőbácsi
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/mpn15hju3eqnsupthged
Eddie Lacy: I don't know what is hindering my play
Eddie Lacy dismissed the idea that injury or weight have caused his season-long struggles. After being demoted, the Green Bay Packers' running back said he's not sure why he's not playing well.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 8 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Akkor Lacy-nek csak van vmi baja...
moncsy91
Van, csak nem fizikális.
MaG1Xx
groin az

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 8 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Akkor Lacy-nek csak van vmi baja...
moncsy91
Van, csak nem fizikális.

Szerkesztette: zsoltee

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 8 éve
moncsy91 Green Bay Packers 197
#Packers inactives
QB Brett Hundley
RB Eddie Lacy
CB LaDarius Gunter
LB Andy Mulumba
G Lane Taylor
TE Kennard Backman
WR Ty Montgomery

Shields, Rollins, Hayward aktív.

Remélem Harris kap lehetőséget Starks mögött.
MaG1Xx
Akkor Lacy-nek csak van vmi baja...
több mint 8 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
#Packers inactives
QB Brett Hundley
RB Eddie Lacy
CB LaDarius Gunter
LB Andy Mulumba
G Lane Taylor
TE Kennard Backman
WR Ty Montgomery

Shields, Rollins, Hayward aktív.

Remélem Harris kap lehetőséget Starks mögött.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Ty Montgomery (ankle) has been downgraded to doubtful. LB Mike Neal (hip) and CB Sam Shields (shoulder) are now probable.
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
The new Ron Wolf exhibit in the Packers Hall of Fame at LambeauField is now open!

több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
(Nincs infóm ki az első, de a Bills-es R. Darby 40 tackle, 2 INT és 15! levédekezett passzos teljesítményével gyanús)
alatriste
valoszinuleg o, vagy esetleg Marcus Peters a Chiefsbol, nala a szamok 38/3/12 - barmelyiket elozi is meg, nagy szo. az is latszik, hogy azert sokat kell meg tanulnia, de megvan benne a tehetseg, hogy hamarosan elso szamu corner legyen.
casaubon
És még 3 levédekezett passz Darbytól. Idei fantasym egyik nagy fogása a srác 😀
Nemtudom ki lesz az év védő újonca de ő és Peters is esélyesek lesznek.
OFF vége.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
casaubon Green Bay Packers 2 141
(Nincs infóm ki az első, de a Bills-es R. Darby 40 tackle, 2 INT és 15! levédekezett passzos teljesítményével gyanús)
alatriste
valoszinuleg o, vagy esetleg Marcus Peters a Chiefsbol, nala a szamok 38/3/12 - barmelyiket elozi is meg, nagy szo. az is latszik, hogy azert sokat kell meg tanulnia, de megvan benne a tehetseg, hogy hamarosan elso szamu corner legyen.
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Egy PFF-os cikk szerint, melynek lényege, hogy minden csapatról írnak pár biztató szót, két játékosunk teljesítményét emelte ki:
- Damarious Randall a statisztikájuk alapján a második legjobb rookie CB. Véleményük szerint akár egy sztár is lehet a srácból, aki nagy játékokra képes (eddig 2 INT és 6 levédekezett passz). Az biztos, hogy nem elvesztegetett pick volt az övé. Én még kicsit finomabban fogalmaznék vele kapcsolatban mert verték már meg jópárszor, de fiatal, mutat biztató jeleket.
(Nincs infóm ki az első, de a Bills-es R. Darby 40 tackle, 2 INT és 15! levédekezett passzos teljesítményével gyanús).

- A másik játékos akit kiemeltek M. Daniels, akit a Packers Def MVP-jének hívnak. Nekem csapaton belül is az egyik nagy kedvencem, 3-4es DE-ek közül a legjobbak között van. Év végén lejár az újoncszerződése, de nem félek attól, hogy elveszítjük. A legfontosabb FA-nk lesz.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Én tudom,hogy mi az oka Lacy gyenge teljesítményének,méghozzá az én mezvásárlási szokásommal köthető össze a dolog.

Májusban vettem egy Stanton(MLB) mezt,kihagyta a fél szezont csuklósérülés miatt.
Még nyáron vettem egy Nelson mezt-----ACL
Augusztusban egy Lacy throwback mezt,ennek az eredményét látjuk most. 😕

Lehet,hogy egy Rodgers mez nem lenne valami jó ötlet.
Nelson87
Lacy-nek az a baja, hogy benne van a fantasy csapatomban...
moncsy91
nekem csak volt, de szerencsére eltudtam trédelni 😊

több mint 8 éve
moncsy91 Green Bay Packers 197
Én tudom,hogy mi az oka Lacy gyenge teljesítményének,méghozzá az én mezvásárlási szokásommal köthető össze a dolog.

Májusban vettem egy Stanton(MLB) mezt,kihagyta a fél szezont csuklósérülés miatt.
Még nyáron vettem egy Nelson mezt-----ACL
Augusztusban egy Lacy throwback mezt,ennek az eredményét látjuk most. 😕

Lehet,hogy egy Rodgers mez nem lenne valami jó ötlet.
Nelson87
Lacy-nek az a baja, hogy benne van a fantasy csapatomban...
több mint 8 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Lehet,hogy egy Rodgers mez nem lenne valami jó ötlet.
Nelson87
meg ne próbáld 😊
jött két pofon, Oroszlánok ellen lehet javulni, pokoli nehéz meccsre számítok.

Egy-két ismétlés van csak meg játékokról amikor a WR-eink mozgását mutatják, hát, én megértem, hogy Rodgers miért nem reszkírozik neccesebb passz játékokkal.

Ahogy nézem, alaposan visszaestünk minden rankingben, - nem mintha sokat lehetne ezekre adni - de írjanak csak le minket.

több mint 8 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Én tudom,hogy mi az oka Lacy gyenge teljesítményének,méghozzá az én mezvásárlási szokásommal köthető össze a dolog.

Májusban vettem egy Stanton(MLB) mezt,kihagyta a fél szezont csuklósérülés miatt.
Még nyáron vettem egy Nelson mezt-----ACL
Augusztusban egy Lacy throwback mezt,ennek az eredményét látjuk most. 😕

Lehet,hogy egy Rodgers mez nem lenne valami jó ötlet.
több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
 espn.go.com/blog/green-bay-packers/post/_/id/24725/passing-problem-aaron-rodgers-packers-have-nfls-slowest-weapons
Egy érdekes cikk amely szerint nálatok játszanak átlagban az nfl "leglassabb" elkapói
kapitnono
Köszi, hogy megosztottad. Bár nálam ennek a dolognak a komolyságából levon a lista böngészése.
Na most, ha van egy lista, aminek az elején van a Browns, a Lions, a Rams és a Chiefs, azon a listán nem biztos, hogy érdemes az élmezőnybe tartozni. Másrészt ki van a 31. helyen? A Patriots. Látszik is milyen szar a szezonjuk... (mellesleg az utolsó hatban van még a Seahawks és a Ravens, így az elmúlt 5 Superbowl győzteséből 4)
GNG
Nem az a legnagyobb baj, hogy lassúak, hanem hogy alig volt olyan meccs, ahol a kezdő WR sor egészséges lett volna. És itt most nem Nelson-ra gondoltam hanem, akik maradtak a kiesése után.
Kétségtelen, hogy a hosszú passzok elmaradása és az, hogy Rodgers nehezen talál tiszta elkapókat, részben sebesség hiányának tulajdonítható, bár szerintem ebben legalább annyira, ha nem jobban a kisebb sérülések is benne vannak. Mind a hosszú passzok száma, mind az átlag sebességünk sokkal jobb lenne Jordy-val.😕
több mint 8 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Bulaga, Bryan T Knee DNP
Burnett, Morgan S Ankle FP
Hayward, Casey CB Concussion DNP
Hyde, Micah DB Quadricep FP
Lacy, Eddie RB Groin LP
Lang, T.J. G Back LP
Matthews, Clay LB Ankle/Knee LP
Montgomery, Ty WR Ankle LP
Neal, Mike LB Hip DNP
Perry, Nick LB Shoulder/Hand LP
Randall, Damarious CB Illness DNP
Rollins, Quinten CB Neck FP
Shields, Sam CB Shoulder LP
Sitton, Josh G Back LP

Még Rodgers tablet-je lemaradt egyébként

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 8 éve
GNG Green Bay Packers 241
todom, hogy nincs sok jelentősége csak gondoltam megosztom itt nálatok.
kapitnono
Őszintén mondtam, hogy köszönjük. A többi csak a véleményem volt, hogy az ESPN egy kicsit túltolta.
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 074 — WHO DAT!!!!
 espn.go.com/blog/green-bay-packers/post/_/id/24725/passing-problem-aaron-rodgers-packers-have-nfls-slowest-weapons
Egy érdekes cikk amely szerint nálatok játszanak átlagban az nfl "leglassabb" elkapói
kapitnono
Köszi, hogy megosztottad. Bár nálam ennek a dolognak a komolyságából levon a lista böngészése.
Na most, ha van egy lista, aminek az elején van a Browns, a Lions, a Rams és a Chiefs, azon a listán nem biztos, hogy érdemes az élmezőnybe tartozni. Másrészt ki van a 31. helyen? A Patriots. Látszik is milyen szar a szezonjuk... (mellesleg az utolsó hatban van még a Seahawks és a Ravens, így az elmúlt 5 Superbowl győzteséből 4)
GNG
todom, hogy nincs sok jelentősége csak gondoltam megosztom itt nálatok.