Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 8 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 245 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Üdv Mindenkinek!

Én sajnos egyáltalán nem vagyok derűlátó... Teljesen lélektelen és frusztrált a csapat! Nem tudom mi történt a bye week után, de azóta semmi sem klappol! Ember emlékezet óta nem volt olyan, hogy egymás után kétszer elverjenek minket a Lambeu-n... 13 és 16 feltett pont a táblára??? Nem megyek bele most a hibákba és hiányosságba, mert azt mindenki tudja, hogy mit kellene jobban csinálni, de szerintem ez a PO idén nem lesz meg nekünk... 7-4-el állunk, úgy, hogy a Chicago is már 5-6... Jön még egy Detroit, Dallas, Oakland, Arizona, Minnesota! Ebből 3 idegenben! Szerintem max 2 meccset nyerhetünk meg ezekből és a 9-7es mérleg még a wild card-ra sem lesz elég... Talán nem is baj, lesz ideje az edzői stábnak és a GM-nek rendbe tenni ezt a csapatot! Go Pack Go
GBElite81
Üdv a fórumon!
igen, nehezek lesznek a hátralévő meccsek, de én nem temetném magunkat (playoffra azért van sansz)... Egy elit elkapó kidőlése nem okozhat ekkora tanácstalanságot passzjáték terén.
Ahogy Jayb írta, semmi elszakadás, Jones villan rutintalan CB-k ellen, aztán összehoz tűrhető meccseket. Cobb villantgat, Adams óriási kérdőjel és ennyi.
Tight end-ek tegnap főként 3.-4. opciók voltak rendszerint. De nincs go-to-guy ugye...

Tavaly egy féllábas Rodgers-szel majdnem SB részvétel lett a vége, gondolom ez idegesít sokakat - köztük engem is.

több mint 8 éve
GBElite81 5
Üdv Mindenkinek!

Én sajnos egyáltalán nem vagyok derűlátó... Teljesen lélektelen és frusztrált a csapat! Nem tudom mi történt a bye week után, de azóta semmi sem klappol! Ember emlékezet óta nem volt olyan, hogy egymás után kétszer elverjenek minket a Lambeu-n... 13 és 16 feltett pont a táblára??? Nem megyek bele most a hibákba és hiányosságba, mert azt mindenki tudja, hogy mit kellene jobban csinálni, de szerintem ez a PO idén nem lesz meg nekünk... 7-4-el állunk, úgy, hogy a Chicago is már 5-6... Jön még egy Detroit, Dallas, Oakland, Arizona, Minnesota! Ebből 3 idegenben! Szerintem max 2 meccset nyerhetünk meg ezekből és a 9-7es mérleg még a wild card-ra sem lesz elég... Talán nem is baj, lesz ideje az edzői stábnak és a GM-nek rendbe tenni ezt a csapatot! Go Pack Go
több mint 8 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Én azt nem értettem,hogy 45 másodperccel a vége előtt,néhány yardra az endzonetól,egyet sem futottunk Lacyvel.
Ok,hogy nem volt időkérés,de simán belefért volna legalább egyszer.
több mint 8 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
A 10-6 talán meg lesz de az a helyzet, hogy a csoport második hely sem teljesen lefutott kör, ha a Bears most vérszemet kap, mi meg folytatjuk a balf@szkodást.
Az nem lenne baj, hogy küzdeni kell a POért is de lássunk már valami tüzet a szemekben...

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 8 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 688 — Packers Suicide Squad
A legröhejesebb, vagy legsiralmasabb, hogy a két hazai vereségnél ilyen szánalmas offense teljesítménnyel is ott volt a kezünkben a győzelem. Lehet, az lenne a legjobb, ha a támadókból a fal, az elkapók, a QB szépen az öltözőben kölcsönösen elküldenék egymást az anyjukba, meg az edzők is, aztán az utolsó öt meccsre úgy kiállni, hogy látszódjon már egy kicsit jobban az akarás és a merészség (ahogy sokan írtátok, pl. egy-két játék Janisra) is.

Ja és a TE-szinten eszetlen gyengék vagyunk. Még ez az egybegyerek Perillo aki mutat valamicskét, de Richard Rodgers lassabban fordul mint a megrakott pótos IFA, és lefogadom lassabb mint némelyik falember.

A D nem fog tudni végig meccsben tartani minket.

Tippem: 10-6, WC. Optimistán. Remélem, hogy a csoportot 3-3-ra hozzuk.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 8 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
De tényleg, az elkapóink akkor vannak legmesszebb a a védőtől amikor köztük van a neutral zóna. Márk jól mondta az egyik Trash Talkben, erre szépen rájöttek az ellenfelek is, végig emberezés van, simán leköveti őket bármiylen középszar cb is. Kb minden dobás hail mary, fifty fifty.
több mint 8 éve
Rubens Green Bay Packers 792
Az hogy a legjobb elkapónk nemtud elszakadni egy Christian Jones nevü linebackertől 1v1-ben mindent elárul.
JayB
Én pont azon gondolkodtam meccs közben, hogy miért nem cseréljük ki az elkapókat a secondary tagjaival...Figyelembe véve az elmúlt bő hónapot, a sec tagjai simán elszakadnak bárkitől, az elkapók környékén meg nincs catch! Lehet működne 😀 😀 😀
több mint 8 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Hű de rohadt nehéz lesz innen felállni. Eléggé ördögi körnek tűnik az O jelenleg: frusztrált AR a droppok, rossz routok miatt és frusztrált WR-ek a önmaga árnyékaként játszó AR miatt. Janist nem értem miért nem engedik többet a pályára, Adamsnél Ő sem lenne rosszabb.

"We've been doing more damn ball drills here than in the history of football and it didn't show up tonight."MM
És az elmaradhatatlan sérülések: Bulaga, Randall...

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
MM kezébe vissza a playhívásokat. 15 yardnál hosszabb passzokat. Janist pályára (főleg előbbi segítésére).

Jövőhéten ha a D a maihoz hasonlóan játszik esélyesek vagyunk egy szoros zsakóra. Ha nem, csúnya verés lesz.
alatriste
Nem hiszem, hogy a playhívás lenne a fő felelős, de MM helyében komolyan elbeszélgetnék Clements-szel arról, hogy legyen már egy kicsit merészebb.
Még nincs veszve semmi. Még.
Gergőbácsi
Nyílvánvalóan nem csak a hívásokkal van a gond, hanem a fejekben nincs rendben valami. A támadó alakulatban annyi tűz volt, mint egy elhagyott jégkunyhóban. De azért azt szeretném tudni, miért nem veszi észre Clements (vagy McCharty), hogy Adamsnak nem megy és hagyja fent a pályán 5 drop után is és nem adnak több lehetőséget Janisnak. Na igen, mert Janis nem konzisztens. Adams legalább konzisztensen ejtegette el a neki dobott labdákat.
Szerintem sincs veszve semmi, de a PO-hoz gyorsan vissza kellene találni a megszokott játékához az offensenek.
több mint 8 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 245 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Nem számoltam, de a második félidő kb. 80 passzolt yard és kb. 70-80 futott lehet összesen.
Kezd olyan lenni, mint egy tragikomédia.
LN
és ebből mennyi volt screen... 13 ponttal hazai pályán meccsen nyerni, nem tudom mikor tudtunk olyat utoljára.

Szerkesztette: gamerkr

több mint 8 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 688 — Packers Suicide Squad
MM kezébe vissza a playhívásokat. 15 yardnál hosszabb passzokat. Janist pályára (főleg előbbi segítésére).

Jövőhéten ha a D a maihoz hasonlóan játszik esélyesek vagyunk egy szoros zsakóra. Ha nem, csúnya verés lesz.
alatriste
Nem hiszem, hogy a playhívás lenne a fő felelős, de MM helyében komolyan elbeszélgetnék Clements-szel arról, hogy legyen már egy kicsit merészebb.
Még nincs veszve semmi. Még.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 8 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 669
Két csoport rivális vert meg minket idehaza egymás után. úgy tűnik, nem olyan félelmetes már a LF.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 8 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Nem számoltam, de a második félidő kb. 80 passzolt yard és kb. 70-80 futott lehet összesen.
Kezd olyan lenni, mint egy tragikomédia.
Még mindig azt mondom, hogy kiesett egy ember (Jordy) és szétesett az egész. Visszahoztuk Jonest, de nem fiatal már, mélységi útvonalakat nem fut meg. Cobb mindig is slot volt, Adams szerintem hosszút nem képes. Maradna Montgomery és Janis (vagy Abbrederis, bár ő sem gyors, csak jó route futó).
Értem én, hogy Jones és Cobb fent van mindig, megvan a bizalom, de miért nem mehet fel néha Janis? Az idei szezonban 2 elkapása van, átlag 40 yard.... mindkétszer mentett labda.
TE játék is 0. Rodgers egy jó iparos lenne, de amíg ilyenek a játékhívások..
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 075 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
MM kezébe vissza a playhívásokat. 15 yardnál hosszabb passzokat. Janist pályára (főleg előbbi segítésére).

Jövőhéten ha a D a maihoz hasonlóan játszik esélyesek vagyunk egy szoros zsakóra. Ha nem, csúnya verés lesz.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 669
Ez megint elég gyászos lett, pánik?
gamerkr
nálam még megmarad,a második félidőben 0 pontot szereztünk a Lambeau Fielden

Szerkesztette: Tactful Cactus

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 8 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 245 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Ez megint elég gyászos lett, pánik?

több mint 8 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 669
Favre apót nem köszöntöttük szépen ezzel a mai teljesítménnyel.
A D megint elmuzsikált valahogy, de ez a támadójáték vállalhatatlan.
Lions ellen valami nagy csoda kell, vagy hogy szar napot fogjanak ki.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 8 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
Az hogy a legjobb elkapónk nemtud elszakadni egy Christian Jones nevü linebackertől 1v1-ben mindent elárul.
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 460
Most mit lehet mondani? Megint azt, hogy nem az utolsó 5 percben kellene elkezdeni játszani? Vagy azt, hogy egy hét múlva megyünk egy várhatóan önkívületi állapotban lévő Lionshoz, ahol nem mi leszünk az esélyesek?
több mint 8 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
injury report: Montgomery, Abbrederis out; Linsley (ankle), Hyde (hip), Pennel (quad) and Randall (hamstring), questionable.

Linsley lehet hogy játszhat, Montgomery biztos nem.
MaG1Xx
Szépen alakul az újonc éve. Fog még egyáltalán játszani idén?
Kampman
Sajnálom mert van a srácban potenciál. Ha idén nem lesz lehetősége megmutatni mit tud, jövőre nagyon nehéz lesz neki, ha Jordy is visszajön.

Valószínűleg esős meccsünk lesz éjszaka.
Old Green Bay
És ahogy nézem a hosszabb távú előrejelzéseket nem is valószínű, hogy lesz idén igazi tundra hangulat : / hacsak nem a rájátszásban.

Szerkesztette: zsoltee

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 8 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 669
Valószínűleg esős meccsünk lesz éjszaka.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 460
Linsley lehet hogy játszhat, Montgomery biztos nem.
MaG1Xx
Szépen alakul az újonc éve. Fog még egyáltalán játszani idén?
több mint 8 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 245 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Ugye senki nem felejtette el, hogy holnap éjszaka a Macik ellen egalizálhatjuk az örök mérleget?
Linsley lehet hogy játszhat, Montgomery biztos nem.
MaG1Xx
bizony, agyalok is , hogy mi a fene legyen (aludni kéne valamennyit mégiscsak). A pénteki nap brutál lesz 😕

több mint 8 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Ugye senki nem felejtette el, hogy holnap éjszaka a Macik ellen egalizálhatjuk az örök mérleget?
Linsley lehet hogy játszhat, Montgomery biztos nem.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Free agent safety DJ Swearinger visited the Packers today, source said.
Béczkó
Hyde sérülése miatt, gondolom
mit tudni róla? 2 .körös volt, de gondolom, nem váltotta meg a világot
Gergőbácsi
Állítólag nem ügyetlen, csak a hozzáállása nem megfelelő, ezért vágta ki a Texans, majd a Tampa.
Packersclub.hu-n van róla egy cikk, olvasd el.
Pep71
Az rosszabb mint ha ügyetlen lenne!