Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 8 éve
GNG Green Bay Packers 241
Tulajdonképpen megnyertünk 3 negyedet a 4-ből... Csak azt a 2. negyedet kellene megmagyarázni. 24 pont úgy, hogy még egy Fg-t ki is hagytak..
Volt ott minden a részünkről: 2 benyelt bigplay | (az elsőnél Olsen 10 méteres körzetében nem volt senki) | , Gunther 15 yardos büntije punt után, Lacy fumble-ja, Masthay 26(!) yardos puntja, két érintés nélküli sack középről.

A végén talán jobb lett volna még a 2 minute warning előtt fg, aztán rábízni a védelemre megint, de így könnyű utólag okoskodni.

Most 3 nagyon fontos meccs jön, ahol nem szabad már hibázni.
James007
Én is gondolkoztam, hogy miért nem vágják be 4 és sokra 3.30-al a vége előtt, de jobban belegondolva, valószínűleg nem lett volna jó, mert már csak 2 időkérésünk volt. A field goal-lal elmegy 3-4 másodperc. A kickoff megint vagy 3-4, másodperc, ha pályára megy 5-6 is lehet. A Panthers ha nem csinál 1st downt és végig fut, akkor a 4 down-ra elmegy 2 időkérés és elég további 40-50 másodperc. Legjobb esetben is csak 2.30 körül kapjuk vissza a lasztit, de ha még meghagyunk egy időkérést, akkor 2min warningra. Na most 80 yardot menni időkérés nélkül, úgy hogy az az egész meccsen akadozott, azért elég nagy lutri. Talán még egy 4&Goal-nál is nagyobb. Figyelembe véve a játék képét, meg az időkéréseket, szerintem jó ötlet volt, hogy nekimentek.

Ami nem volt jó ötlet, hogy korábban miért nem próbáltak 4. kísérleteket, például a 3. negyedben volt egy 4&2 valahol a pálya közepén. Annak, hogy miért nem mentek neki arról fogalmam nincs.

Masthey egyébként összeszedett valami kisebb sérülést, amikor neki kellett blockolni egy zászlós visszahordásnál. Ezért lett utána 26 yard a következő punt.

Tegnap egyformán gyengén ment az egész csapatnak. Azért vagyok jobb hangulatban mert legalább nem törődtek bele a blowout-ba, hanem mentek tovább.

6-2-vel állunk. Valószínűleg a 1st seed-et elengedhetjük, de a 2nd seed meg lehet. Ehhez meg kell nyerni a csoportot, mert hogy a Minnesota áll még 6-2-vel, másrészt az Arizona (velük is játszunk még). A Panthers-nek sem lesz még azért gyerekjáték a hátralevő sorozata. A brutál védelmekkel úgy néz ki nem sokat tudunk kezdeni, de azért nem minden védelem ilyen. Jövőhéten pl. a Detroit felüdülés lehet.

Ahogy látom a Fire Capers vonat is kezdi elhagyni az állomást. Szerintem várjuk még ki a szezon végét, mert a csoportrangadókon még lehet farigcsálni a statokat. Jake Ryan még csak most kezd berobbani. 6/4 tackle-le ő gyűjtötte a legtöbbet tegnap. Randell is lehet még shutdown corner év végére. Ha viszont ezek nem történnek meg, akkor a ST utáni Capers jövőjéről tényleg el kéne gondolkodni, mert azért ez a stabil 20-25 védelem nem móka.
több mint 8 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 059
Azt tudja valaki, hogy Capers mi a fenét keres még itt nálunk? Tudom, 2010 SB run, de akkor is! A védelemre költjük a korai draft pickeket és sapka nagyobb részét (61 milla, míg pl. a Denver 55-ből kihozza a liga elit védőcsapatot). És ezek után annak kell örülnünk, hogy nem nyaltunk be 500 yardot zsinórban a harmadik meccsünkön is. Lehet, hogy túl kritikus vagyok, de a védők első félideji teljesítménye nálam kivágta a biztosítékot.
SBL
Egyetértek, évek óta nem volt top 10-es védelem, most már sajna az O is kezd visszaesni(nem is kicsit). Változások kellenek, különben PO is necces lesz.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Közben Finley jókat "kárörvend", Barnett és Collins kísér
Gergőbácsi
Miket írnak?
James007
vissza a nyugdíjból, meg hogy bezzeg azt mondták nekik anno hogy nem fognak hiányozni. Finley tolja leginkább
Gergőbácsi
nem tudom más csapatoknak is ilyen gyökerek-e az exjátékosaik, de ezekhez képest Favre már szinte úriember volt
Kampman
Hát, láttad Pepperst 😉

Perception is reality.
több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Azt tudja valaki, hogy Capers mi a fenét keres még itt nálunk? Tudom, 2010 SB run, de akkor is! A védelemre költjük a korai draft pickeket és sapka nagyobb részét (61 milla, míg pl. a Denver 55-ből kihozza a liga elit védőcsapatot). És ezek után annak kell örülnünk, hogy nem nyaltunk be 500 yardot zsinórban a harmadik meccsünkön is. Lehet, hogy túl kritikus vagyok, de a védők első félideji teljesítménye nálam kivágta a biztosítékot.
több mint 8 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Az első félidőben hoztunk 5 ilyen támadó"sorozatot":
-7, -1, -1, 0, -7 yard

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 8 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Közben Finley jókat "kárörvend", Barnett és Collins kísér
Gergőbácsi
Miket írnak?
James007
vissza a nyugdíjból, meg hogy bezzeg azt mondták nekik anno hogy nem fognak hiányozni. Finley tolja leginkább
Gergőbácsi
nem tudom más csapatoknak is ilyen gyökerek-e az exjátékosaik, de ezekhez képest Favre már szinte úriember volt
Kampman
TT give me a call - igazából Finley az.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
Közben Finley jókat "kárörvend", Barnett és Collins kísér
Gergőbácsi
Miket írnak?
James007
vissza a nyugdíjból, meg hogy bezzeg azt mondták nekik anno hogy nem fognak hiányozni. Finley tolja leginkább
Gergőbácsi
nem tudom más csapatoknak is ilyen gyökerek-e az exjátékosaik, de ezekhez képest Favre már szinte úriember volt
több mint 8 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Közben Finley jókat "kárörvend", Barnett és Collins kísér
Gergőbácsi
Miket írnak?
James007
vissza a nyugdíjból, meg hogy bezzeg azt mondták nekik anno hogy nem fognak hiányozni. Finley tolja leginkább

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 8 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
Közben Finley jókat "kárörvend", Barnett és Collins kísér
Gergőbácsi
Miket írnak?
több mint 8 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Ha Ha Clinton-Dix ✔ @haha_cd6
I apologize to for my play and sidelines issues. We are good just two emotional guys with heart and passion trying to find away to win .

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 8 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Közben Finley jókat "kárörvend", Barnett és Collins kísér

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 8 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
Tulajdonképpen megnyertünk 3 negyedet a 4-ből... Csak azt a 2. negyedet kellene megmagyarázni. 24 pont úgy, hogy még egy Fg-t ki is hagytak..
Volt ott minden a részünkről: 2 benyelt bigplay | (az elsőnél Olsen 10 méteres körzetében nem volt senki) | , Gunther 15 yardos büntije punt után, Lacy fumble-ja, Masthay 26(!) yardos puntja, két érintés nélküli sack középről.

A végén talán jobb lett volna még a 2 minute warning előtt fg, aztán rábízni a védelemre megint, de így könnyű utólag okoskodni.

Most 3 nagyon fontos meccs jön, ahol nem szabad már hibázni.
több mint 8 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Nagyon hullámzó volt ez a meccs.
A második félidő már vállalható volt. Rodgers passzolt vagy 300 yardot a fordulás után, ilyen nyomás alatt.
Sok probléma van, nem is tudnám most mindet felsorolni. Valahogy minden olyan hektikus. A sec akkor volt szar amikor az O is bedöglött. És fordítva. Ehhez jött még az ST is. Két dolog viszont egész meccsen szemet szúrt: futás a régi időket idézi. Nem érünk oda az irányítóhoz.
Egyébként jobb lett volna ha nem adják meg az INT-et a végén.

Mikor jön már a Lions elleni meccs???

Szerkesztette: Tactful Cactus

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
azért elég felháborító ezt lenyilatkozni, MM:
 twitter.com/620wtmj/status/663476176980213761?ref_src=twsrc^tfw
Gergőbácsi
Ha nem tudnám, hogy ő az, azt hinném, hogy a mennyeiből valaki megtanult angolul
több mint 8 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 059
Én nem vagyok bizakodó a mostani meccs után, mivel megint csak garbage time-ban volt vmi változás mind a két oldalon. Arod és Adams ami kiemelhető pozitívumként szvsz.
O-fal nagyon gyenge meccsek óta, Jones se volt vmi fényes, Cobb sem.
D# nem nagyon tudott nyomást helyezni Cam-re, sec-ről ne is beszéljünk.
Colts-Denver meccset nézve sem lesz jobb a kedvem, azért a Denver D# ellen is lehet haladni...
PO azért meglesz, de nagy eredményt nem várok idén a csapattól, sajnos.
több mint 8 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
azért elég felháborító ezt lenyilatkozni, MM:
 twitter.com/620wtmj/status/663476176980213761?ref_src=twsrc^tfw

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 788 — Keep pounding
Sok sikert a továbbiakban, a végére nagyon izgi lett, Rodgers meg nem véletlenül elit.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
A mérlegen nem változtat, de ez az utolsó 10 perc visszahozta a hitemet, hogy ebben a szezonban még lehet valami
több mint 8 éve
JéBé Green Bay Packers 6 640
Nincs para, így nincs. Félidőben máshogy gondoltam.
több mint 8 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
A Raji féle lökdösődés hiányzott ezekszerint, aztán a def pörgött rendesen.

Örülök, hogy a Packersnek drukkolok.
Örülök, hogy Rodgers az irányító.
Örülök, hogy a srácok tudnak így küzdeni a végsőkig.

több mint 8 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 059
nezzuk a pozitivumot: innen csak felfele van az ut, ennel rosszabbul nem lehet jatszani.
casaubon
előző héten én is ezt hittem..
több mint 8 éve
casaubon Green Bay Packers 2 142
nezzuk a pozitivumot: innen csak felfele van az ut, ennel rosszabbul nem lehet jatszani.
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Jeff Darlington says the Packers won’t have CB Sam Shields today. Ismét egy jó hír. 😕